21.11.2014

BALI MAHALLESİNDEN KAHVECİ MERHUM HASAN SOYSAL İLE MERHUME NAZMİYE SOTSAL’IN OĞLU, İSMAİL SOYSAL, HASAN SOYSAL, HAVVA BAYCAN, AYDIN, BÜLENT VE LEVENT SOYSAL’IN BABALARI, MERHUME HAVVA CİVAK, NURAN FİDAN, ŞÜKRAN FİDAN İLE ŞABAN SOYSAL’IN KARDEŞLERİ, MERHUME TÜRKAN SOYSAL’IN EŞİ, TTK KANDİLLİ MÜESSSESİNDEN EMEKLİ SITKI SOYSAL VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BALI MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

21.11.2014

AKARCA MAHALLESİ FIRINCI AHMET SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM MURAT, MERHUM SUAT VE NİHAT TÜRK’ÜN KARDEŞLERİ, OLGU İLE ONUR TÜRK’ÜN BABALARI, SAVBAŞ TÜRK’ÜN AMCASI,NAZMİYE TÜRK’ÜN EŞİ, ERDEMİR ESKİ ÇALIŞANLARINDAN CEVAT TÜRK VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CANİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ALAPLI KAPTAŞ YENİDOĞANLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

21.11.2014

SÜLEYMANLAR MAHALLESİ İSTİKBAL CADDESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SAİT VE HURİYE EKEN’İN GELİNLERİ, SACİT EKEN’İN EŞİ, ABDULLAH EKEN İLE NİLÜFER SEÇİNTİ’NİN ANNELERİ, YILSER EKEN VE LÜTFİ SEÇİNTİ’NİN KAYINVALİDELERİ, GÖKAY İLE SERAY EKEN’İN BABANNELERİ, EKİN VE PELİN SEÇİNTİ’NİN ANNANELERİ, NERMİN EKEN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.11.2014

BÖLÜCEK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA AKYÜZ, ÇETİN VE MEHMET AKYÜZ İLE AYŞE DEMİRTAŞ’IN KARDEŞLERİ, AYSEL AKYÜZ VE NURSEL ŞİŞMAN’IN BABALARI, VEYSEL AKYÜZ İLE HARUN ŞİŞMAN’IN KAYINPEDERLERİ, EREĞLİ HALK OTOBÜSLERÜ DERNEĞİ ESKİ BAŞKANI MURAT AKYÜZ VE KURTARICI ADEM AKYÜZ’ÜN AMCALARI, SAFİYE AKYÜZ’ÜN EŞİ İBRAHİM AKYÜZ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BÖLÜCEK MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.11.2014

ORHANLAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÇARŞIMIZ ESNAFLARINDAN REİSOĞLU KUNDURA SAHİBİ KENAN VE KAMURAN AHMET REİSOĞLU İLE EMİNE YOLDAŞ VE NİLGÜN ERKUŞ’UN BABALARI,MERHUM TURGUT YOLDAŞ,ÜMİT ERKUŞ İLE NECLA AHMETREİSOĞLU’NUN KAYINPEDERİ,NALAN AHMETREİSOĞLU’NUN,NALAN AHMETREİSOĞLU,HANDAN AHMETREİSOĞLU,CAN YOLDAŞ VE CANAN YARIMKOL’UN DEDELERİ,KAMİL AHMET REİSOĞLU İLE MERHUM AVNİ AHMETREİSOĞLU’NUN ABİLERİ,HAMİT,AHMET,MUSTAFA,MUHAMMET VE BÜLENT AHMETREİSOĞLU İLE FATOŞ YILMAZ,AYŞEN BOYRAT İLE BİLGEN ÖZCAN’IN AMCALARI,MERHUME MELİHA AHMETREİSOĞLU’NUN EŞİ SEBAHATTİN REİSOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA CAMİİDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.11.2014

BALLICA KÖYÜ HOBALLAR MAHALLESİ EŞRAFINDAN MERHUM EMEKLİ ÖĞRETMEN MAKSUT TURAN VE HASAN TURAN’IN BABALARI,ULVİ,ÜMİT,ALİ İLE VELİ TURAN’IN DEDELERİ,CEMALLER KÖYÜ KOOPERATİF ESKİ BAŞKANI ALİ TURAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HOBALLAR MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.11.2014

ÖREN MAHALLESİ EŞRAFINDAN BAKİ YALMAN’IN OĞLU,RECEP YALMAN VE MEHMET YALMAN’IN ABİLERİ,BELEDİYEMİZ CENAZE HİZMETLERİNDEN EMEKLİ,İBRAHİM TOPÇU’NUN KAYINBİRADERİ,İBRAHİM YALMAN VE NURCAN OZON’UN BABALARI,AYŞE YALMAN’IN EŞİ,İNŞAAT USTASI İSMAİL YALMAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖREN MAHALLESİ CAMİİNDE AİLE MEZARLIĞINDA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.11.2014

MURTAZA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NİZAMETTİN YILMAZ’IN EŞİ,KADRİYE DURMUŞ’UN ANNESİ,BÖLÜCEK İLKOKUL ÖĞRETMENİ RASİM DURMUŞ’UN KAYINVALİDESİ,HANİFE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORMANLI BAŞÖREN KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.