11.03.2014

ÇAYLI OĞLU HASBEYLER KÖYÜNDEN HASAN ALTAY, ZEKİ ALTAY, SEVGİ ALTAY,RECEP ALTAY, KAMYONCU ESNAFLARINDAN İSMAİL ALTAY,SANAYİ ESNAFLARINDAN ZEKAİ ALTAY VE ERDEMİR İKİNCİ SICAK HADDANEDEN EMEKLİ HÜSEYİN ALTAY’IN BABALARI,AYŞE ALTAY’IN EŞİ İRFAN ALTAY VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGUN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU HASBEYLER KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA HASBEYLER KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜİLE DUYRULUR.

10.03.2014

KESTANECİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVGİ DENİZ’İN ANNESİ, AHMET ÖZER VE ZEKİYE KAÇMAZ’IN ABLALARI, ERDEMİR ÇALIŞANLARINDAN TARIK DENİZ’İN KAYINVALİDESİ,EBRU DEMİRCAN, ERCAN DEMİRCAN,VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARINDAN NEDİM BAYDEMİR,ŞEHNAZ BAYDEMİR VE MERVE KAÇMAZ’IN TEYZELERİ, ÖZCAN KARATAŞ, KADİR KARATAŞ, HAVA VE YÜKSEL ÖZKIYICI’NIN YENGELERİ, TUĞÇE ELMACI,FURKAN VE SANEM ÖZER’İN HALALARI, RIFAT KARATAŞ’IN EŞİ FATMA KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ CAMİİNDEN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KESTANECİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYRULUR.

10.03.2014

YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ SAKİNLERİNDEN RECEP ÇİMEN. EŞREF ÇİMEN,ÇETİN ÇİMEN, ULVİYE ÖZKANCA VE NECMİYE TEMEL, İN BABALARI KÜBRA ÇİMEN ‘İN EŞİ ERDEMİRDEN EMEKLİ TAHSİN ÇİMEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYRULUR.

04.03.2014

BOZHANE BALIKÇILARINDAN HALİT VE ŞEREF ODABAŞ’IN ABİSİ,CANSU ODABAŞ’IN BABASI,HÜLYA ODABAŞ’IN EŞİ,ALİ OSMAN ODABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.03.2014

ÇAYLIOĞLU ZOROĞLU KÖYÜNDEN,FAHRETTİN YILDIZHAN VE EMİNE YILDIZHAN’IN TORUNU,HAKKI YILDIZHAN İLE FİKRİYE YILDIZHAN’IN OĞLU,RIZA YILDIZHAN VE ENVER YILDIZHAN’IN YEĞENİ,TUNCAY YILDIZHAN ASKERLİĞİNİ YAPTIĞI DİYARBAKIR İLİNDE ELİM BİR RAHATSIZLIK SONUCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU ZOROĞLU KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.03.2014

ZONGULDAK TTK MERKEZ ATÖLYESİNDEN EMEKLİ,KANDİLLİ HEMA A.Ş ÇALIŞANI,GÜLER ÇETİN’İN EŞİ,NURAY VE GÜRAY ÇETİN’İN BABALARI,EMİNE YILMAZ VE İZZET YILMAZ’IN KARDEŞLERİ ERMAN ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ZONGULDAK KOZLU AŞAĞIÇAYIR KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

MERHUME NAZİFE SADEGÜL SAYGI’NIN EŞİ,ŞERİFE SYAGI,RIDVAN SAYGI VE ERTAN SAYGI’NIN BABALARI,ŞEHRİMİZ TÜCCARLARINDAN İRFAN SAYGI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KENAN PESTİLCİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

EREĞLİ EŞRAFINDAN ORHANLAR MAHALLESİ YALI CADDESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RIZA CİMİT VE MERHUME MAHMURE CİMİT’İN KIZLARI,DAVA VEKİLİ MERHUM NURİ ÇİMENOĞLU VE MERHUME MUHSİNE ÇİMENOĞLU’NUN GELİNLERİ,MERHUM NUMAN ÇİMENOĞLU’NUN EŞİ,HÜSEYİN,BELMA VE NEVZAT ÇİMENOĞLU İLE NİHAL AKIN’IN ANNELERİ,ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI DR.NEVZAT ÇİMENOĞLU,SEZAİ ÇİMENOĞLU,NURİ ÇİMENOĞLU VE SEDEF ÇİMENOĞLU’NUN YENGELERİ,BERK ÇİMENOĞLU,CEREN İLE EMİR AKIN’IN BÜYÜKANNELERİ,SEMRA ÇİMENOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

EREĞLİ ESNAFLARINDAN MERHUM BEKİR KARAKAYA VE MERHUME EMİNE KARAKAYA’NIN OĞLU BEYTULLAH İLE GÖKHAN KARAKAYA’NIN BABASI HALİME KARAKAYA’NIN EŞİ TURGUT KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ALAPLI CANBAZLI KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ALAPLI CANBAZLI KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜNDEN HALK OTOBÜSÜ SAHİPLERİNDEN SERDAR,YAŞAR VE ERSAN CAN’IN BABAANNELERİ,KARDEŞLER KUYUMCULUK SAHİBİ RECEP CAN’IN ANNESİ,HACI ALİ CAN’IN EŞİ DURDİYE CAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜ KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.