18.12.2014

ÇAYLIOĞLU RAMAZANLI KÖYÜNDEN SABRİ AKYOL VE MERHUM HATİCE AKYOL’UN KIZLARI, TAHSİN İLE MURAT AKYOL’UN KARDEŞLERİ, NESLİHAN ÜZÜLMEZ VE SİMGE ÜZÜLMEZ’İN ANNELERİ, İBRAHİM ÜZÜLMEZ’İN EŞİ AYŞE AKYOL VEFAT ETMİŞTİR
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU RAMAZANLI KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.12.2014

İSMAİL, İBRAHİM VE İLHAMİ YAZICIOĞLU’NUN ANNELERİ, İLHAN, İRFAN, İHSAN, MUSTAFA, İSLAM, İSMET, RIDVAN VE SEDAT YAZICIOĞLU’NUN BABANNELERİ, HANIM AYŞE YAZICIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALAPLI MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ALAPLI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.12.2014

ARMUTLUCUMA YAZIÖREN KÖYÜNDEN TAHİR BOZKURT VE KİBAR BOZKURT’UN KIZLARI, OKAN BOZKURT, SERKAN İLE SERTAN BOZKURT’UN KARDEŞLERİ EMİNE BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ARMUTLUCUMA MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YAZIÖREN KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

17.12.2014

TEPEÖREN KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MERHUM SELAHATTİN BAYTAR’IN EŞİ, TEPEÖREN KÖYÜ MUHTARI FEYZULLAH BAYTAR, ABDULLAH BAYTAR VE RECEP BAYTAR’IN ANNELERİ, EMİNE BAYTAR VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TEPEÖREN KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

17.12.2014

BAĞLIK MAHALLESİ 1. NOLU ÇAMLIK SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA DEMİR’İN OĞLU, HALK EĞİTİM MERKEZİ ÇIRAKLIK ÖĞRETMENLERİNDEN MUSTAFA DEMİR, HAYRETTİN VE BÜLENT DEMİR’İN BABALARI, GÖKSEL İLE YÜKSEL GÜVEN’ÜN DAYILARI, AZİZ DEMİR VE ENVER DEMİR’İN ABİLERİ, AHMET GÜVEN’İN KAYINBİRADERİ ALİ DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BÜGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

17.12.2014

SÜLEYMANLAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YELİZ KUZU VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ İSKENDER UZUN’UN ANNELERİ, ZONGULDAK EŞRAFLARINDAN ADNAN, ALİ, AHMET VE ALİMAN KURT’UN ABLALARI, BELEDİYEMİZ PERSONELİ MUZAFFER KUZU’NUN KAYINVALİDESİ, BELEDİYEMİZ SU İŞLERİNDEN EMEKLİ FETHİ UZUN’UN EŞİ EMİNE UZUN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÜKÜNDÜ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.