15.07.2014

SUBAŞI SÜLEYMANBEYLER KÖYÜ SAKİNLERİNDEN , RIFAT , MEHMET İLE NECATİ MORCU’NUN YEGENLERİ , HATİCE MORCU VE ZEKİ MORCU’NUN OĞULLARI NECMETTİN MORCU VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN , İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SUBAŞI SÜLEYMANBEYLER KÖYÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SUBAŞI SÜLEYMANBEYLER KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

14.07.2014

ABDİ KÖYÜ AŞIKLAR MAHALLESİ SAKİN’LERİNDEN, HAKAN, AYKUT VE SENEM YILDIRIM’IN ANNELERİ, TURGUT YILDIRIM’IN EŞİ, SEZGİ YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN, ÖĞLE NAMAZINDAN ÖNCE ABDİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

07.07.2014

KANDİLLİ BELDESİ GÖKÇELER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,YUSUF VE AYHAN YILDIRIM’IN AMCA OĞULLARI,BERKAN,İSMAİL VE OZAN YILDIRIM’IN BABALARI,MÜŞERREF YILDIRIM’IN EŞİ GÖKÇELER BELEDİYESİNDEN EMEKLİ,BAHATTİN YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KANDİLLİ BELDESİ GÖKÇELER MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÖKÇELER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

07.07.2014

ÇAYLIOĞLU AKKAYA KÖYÜNDEN RAMAZAN.MEVLÜT,MURAT,ŞEREF,ZEKİ,İBRAHİM ALTAY İLE HANİFE VE ÖZLEM’İN BABALARI,ORHAN ALTAY’IN DEDEDİ,HACER ALTAY’IN EŞİ HÜSEYİN ALTAY VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU AKKAYA KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

07.07.2014

MERHUM NAZLI HAFIZ,KAZIM ÖZYAĞCI’NIN OĞLU,MERHUM BİRKAN YILGÖR İLE BERKAN YILGÖR,ERKAN-OKAN SEVİNÇ,NURKAN-HAKAN-VOLKAN YILMAZ’IN DAYILARI,ÖZKAN ÖZYAĞCI VE ÖZNUR ÖZKÖK’ÜN AMCALARI,ERDEMİR EMEKLİ BAŞ MÜHENDİSLERİNDEN ERSİN KOPTURK’UN KAYINPEDERİ,ADNAN ÖZYAĞCI VE AYNUR KOPTUR’UN BABALARI,MERHUM ŞÜKRAN YILGÖR VE MERHUM İLHAN ÖZYAĞCI İLE NURAN SEVİNÇ VE SEMRAN YILMAZ’IN KARDEŞLERİ,EMEKLİ ÖĞRETMEN ŞERARE ÖZYAĞCI’NIN EŞİ,ESKİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN VE ETAŞ OTEL YÖNETİM KURULU BAŞKANI TURAN ÖZYAĞCI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN BOZHANE CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA,KILINACAK CENAZE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA BULUNAN AİLE KABRİSTANINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

30.06.2014

AKARCA MAHALLESİ MEHMET ÇELİKEL CADDESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM JANDARMA ASTSUBAY HÜSEYİN ÇATALTAŞ’IN EŞİ,ŞEHRİMİZ ESNAFLARINDAN ÇAKMAKÇI KEMAL,NECATİ VE MERHUM TOPÇU ALBAY YALÇIN ÇETİNTAŞ’IN ANNELERİ,T.T.K’DAN EMEKLİ,TURGUT UYGUR’UN ABLASI,MURAT İLE UĞURCAN ÇATALTAŞ’IN BABAANNELERİ,FATMA ÇATALTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ALİ MOLLA CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.06.2014

DAĞLAR MAHALLESİ KARGUCAK SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM BAKİ OKTAY’IN BABASI , ALİ , İSMAİL , FATMA VE İBRAHİM OKTAY’IN DEDELERİ , MERHUME FATMA OKTAY’IN EŞİ , İSMAİL OKTAY VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN , İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP DAĞLAR MAHALLESİ KARGUCAK SOKAK CAMİİN’DE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.06.2014

AKÇAKOCA KALKIN KÖYÜ SAKİNLERDİN NİZAMETTİN GÜLEN , OSMAN GÜLEN , HEDİYE ŞEN VE NECMİYE BİBİN’İN ANNESİ NACİYE GÜLEN , EKREM ŞEN VE İBRAHİM BİBİN’İN KAYINVALİDESİ , NİLAY VE GÖKAY GÜLEN’İN BABAANNESİ ENGİN VE EZGİ ŞEN’İN ANAANNESİ , MERHUM BEHÇET GÜLEN’İN EŞİ , GÜLSÜM GÜLEN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN , CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİN’DE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AKÇAKOCA YUKARI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.06.2014

YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ SAKİNLERİNDEN SADIK SAYGI VE ŞERİFE İŞGÖREN’İN ANNELERİ , GÜRFER SAYGI VE AHMET İŞGÖREN’İN KAYINVALİDELERİ , KADRİYE , HACER VE EREĞLİ DEVLET HASTANESİ PERSONELİ SERKAN SAYGI’NIN BABAANNELERİ , ERSAN , ERTAN , ERHAN VE EREĞLİ BERBERLERİNDEN ERSİN İŞGÖREN’İN ANAANNELERİ , MERHUM USTA İHSAN SAYGI’NIN EŞİ EMİNE SAYGI VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN , CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ CAMİİN’DE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.06.2014

BAĞLIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İBRAHİM VE SAMED GÖKTAŞ’IN ABİSİ , ESKİ İLÇE SİVİL SAVUNMA MÜDÜRÜ SAMİ GÖKTAŞ’IN YEĞENİ , ERDEMİR KUVVET SANTRALİNDEN EMEKLİ SALİH GÖKTAŞ VE NEVİDE GÖKTAŞ’IN OĞLU BİLAL GÖKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN , CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİN’DE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

19.06.2014

KESTANECİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET,ALİ ÜRKMEZ,ŞERMİN TOPÇU,EMİNE DEMİRHAN VE MERHUME YAŞAR TÖRE’NİN KARDEŞİ,MERHUM AYIBOĞAN LAKAPLI ESKİ BALIKÇILARDAN İBRAHİM VE HACER ÜRKMEZ’İN OĞLU,BALIKÇI İBRAHİM ÜRKMEZ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

19.06.2014

KORUBAŞI MAHMUTOĞLU EŞRAFINDAN MERHUM ÖMÜR VE MERHUME MELİHA DENİZ’İN KIZI ŞERMİN , SEVİM , SEMA VE BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN HAKAN DENİZ’İN ANNESİ , HACI HALİL VE MERHUME HATİCE DENİZ’İN GELİNLERİ ERDEMİR’DEN EMEKLİ HALİT DENİZ’İN EŞİ HAVA DENİZ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN , İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KORUBAŞI MERKEZ CAMİİN’DE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KORUBAŞI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

19.06.2014

ÇAYLIOĞLU ÖKSÜZLÜ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN KADRİYE ÖZHANIN ANNESİ,YILMAZ ÖZHAN’IN KAYINVALİDESİ,FATMA,EMİNE VE AYKUT ÖZHAN’IN ANNEANNELERİ,MEHMET KESKİN’İN EŞİ,FATMA KESGİN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇAYLIOĞLU ÖKSÜZLÜ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.06.2014

ORMANLI CUMA FINDIKLI KÖYÜ SAKİNLERİNDEN İRFAN VE ŞERİFE ATIŞMAN’IN OĞLU,RABİA GENÇAY VE KÜBRA ATIŞMAN’IN BABALARI,HAVVA ATIŞMAN’IN EŞİ,T.T.K ARMUTÇUK MÜESSESİ ÇALIŞANI KEMALETTİN ATIŞMAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORMANLI CUMA FINDIKLI KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

18.06.2014

BELEN YENİ MAHALLE SAKİNLERİNDEN PAKİZE KARANFİL VE ŞERİFE SEYLAN’IN ABİLERİ,SEBAHATTİN,DÜNDAR,MAHMUT,NECLA VE SERDAR BAŞYİĞİT’İN ABİSİ,FERİDE KARANFİL İLE HÜSEYİN SEYLAN’IN DAYILARI MEHMET NURİ BAŞYİĞİT’İN OĞLU,ZEYNEP BAŞYİĞİT’İN EŞİ,HASAN BAŞYİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KIZILCAPINAR KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.06.2014

TERZİ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN ARİF KEMAK DEMİR’İN BABASI, TERZİ KÖYÜ ESKİ MUHTARLARINDAN HÜSEYİN DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZE BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TERZİ KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.06.2014

MERHUM HACI MUHAMMET VE KARA AYŞE KUMAŞ’IN OĞLU, HAVVA, MERVE VE MUHAMMET KUMAŞ’IN BABASI, FATMA, MUSTAFA KUMAŞ VE AYŞE ERGÜN’ÜN ABİSİ, ADEM YÜCEDOĞAN’IN KAYINPEDERİ, ASİYE KUMAŞ’INEŞİ, ERDEMİRDEN EMEKLİ HACI DURSUN KUMAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BELEN YENİ MAHALLE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BELEN YENİ MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.06.2014

EREĞLİ EŞRAFINDAN MERHUM İBRAHİM RUHİ VE CEVRİYE KOŞMALI’NIN OĞLU, NİHAL VE AHMET ALTINOK’UN KARDEŞİ, İBRAHİM KOŞMALI, ÖZNUR KOŞMALI, NİHAN YAZICI VE ONUR YAZICI’NIN BABASI, DEMİR YAZICI’NIN DEDESİ, NURKAN VE OYA ÖNER’İN DAYISI, PERİHAN, ÖZGÜR VE MERT TOLGA’NIN ENİŞTESİ, ŞULE KOŞMALI’NIN EŞİ EREĞLİ TÜCCARLARINDAN İNŞAAT MÜHENDİSİ İSMAİL KOŞMALI VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.06.2014

KESTANECİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NURİYE, NURCAN, ERCAN, ERHAN VE ÖZKAN HAŞHAŞ’IN ANNELERİ, NURAY, NURSEL, GÖKSEL, GÖKHAN, ALEV, RIZA, YALÇIN VE GÖZDE’NİN ANNANELERİ, SERCAN, SERTAÇ, SERDAR, SERHAT, GÜNAY, GÜRKAN, GİZEM, GÜLBAN VE GÜLÇİN HAŞHAŞ’IN BABANNELERİ, MERHUM RECEP VE EMİNE KIZI, MERHUM NURİ HAŞHAŞ’IN EŞİ HACI KADIN HAŞHAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

13.06.2014

AKÇAKOCA AYAZLI MAHALLESİ EŞRAFINDAN RAHİME TÜFEKÇİ’NİN BABASI, SALİM TÜFEKÇİ’NİN KAYINPEDERİ, OĞUZ, HAMDİ VE ÜMİT TÜFEKÇİ’NİN DEDELERİ HACI ALİ YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN AKÇAKOCA AYAZLI MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ÇUHALLI CAMİİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AKÇAKOCA AŞAĞI AYAZLI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

EREĞLİ EŞRAFLARINDAN MERHUM İDRİS VE MERHUME MACİDE ALTITAŞ’IN KIZLARI, SÜREYYA ALTINTAŞ İLE MUALLA ALTINTAŞ’IN KARDEŞLERİ, SERHAT VE SERKAN ÖZDOĞAN’IN ANNELERİ, ERDEMİR ELEKTRİK ATÖLYESİNDEN EMEKLİ ABDÜLKADİR ÖZDOĞAN’IN EŞİ SÜHEYLA ÖZDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

TEPEÖREN SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİT SEVİM’İN OĞLU, ESKİN, MUSTAFA, ASİYE VE MUHAMMET SEVİM’İN BABALARI, ZEHRA SEVİM’İN EŞİ YUSUF SEVİM VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TEPEÖREN KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

KESTANECİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAHVECİ ESNAFI CELAL KARAKUŞ, İSMAİL KARAKUŞ VE ADNAN KARAKUŞ’UN KARDEŞLERİ, CAN KARAKUŞ VE CANAN TURAN’IN BABALARI, BAHRİYE KARAKUŞ’UN EŞİ ABDURRAHMAN KARAKUŞ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

YALNIZÇAM KÖYÜ SAKİNLERİNDEN NEVZAT KARA, MUSTAFA KARA, FUAT KARA VE SABAHAT MAVİLİ’NİN ANNELERİ, MERHUM OSMAN KARA’NIN EŞİ MAKBULE KARA VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YALNIZÇAM KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

SÜCÜLLÜ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MURAT PULAT VE DİLEK TEKİN’İN ANNELERİ, ZİRAAT ODASI BAŞKANI ADİL PULAT, ALİ OSMAN PULAT VE NEVZAT PULAT’IN YENGELERİ, ALMANYALI SABRİ PULAT’IN EŞİ MERYEM PULAT VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SÜCÜLLÜ KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

GÜLÜÇ MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NURETTİN VE ZELİHA SOFUOĞLU’NUN DAMATLARI, ABDUSSAMET VE ALİ SOFUOĞLU’NUN ENİŞTELERİ, ABDULBAKİ VE SEYDANUR TAŞGÜN’ÜN BABALARI, MERAL TAŞGÜN’ÜN EŞİ ÇINAR BORU ÇALIŞANLARINDAN SAVAŞ TAŞGÜN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜLÜÇ SİTELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KEPEZ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.06.2014

ALAPLI YENİ SİTELER SAKİNLERİNDEN ERDEMİRDEN EMEKLİ BAHATTİN ALBAYRAK VE MÜMTAZ SİYAMİ ALBAYRAK’IN ANNELERİ, YILDIZ ALBAYRAK’IN KAYINVALİDESİ, SEFA ALBAYRAK VE TEB BANKASI ÇALIŞANLARINDAN SERAP KILIÇ’IN BABAANNESİ, MERHUM ALİ RIZA ALBAYRAK’IN EŞİ MÜNİRE ALBAYRAK VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALAPLI MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TEPEKÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

11.06.2014

ÇAYLIOĞLU BELDESİNDEN KADRİYE, ŞÜKRİYE, FATMA, NURSEL, HATİCE VE MUHAMMET GÜLTEKİN’İN BABALARI, MURAT AK’IN KAYINPEDERİ, İL GENEL MECLİS ÜYESİ RIFKI GÜLTEKİN’İN AMCASI, EMİNE GÜLTEKİN’İN EŞİ HACI RECEP GÜLTEKİN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇAYLIOĞLU MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

11.06.2014

KANDİLLİ GÖKÇELER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ULVİ, BURHAN VE ERHAN SARIKAYA’NIN BABALARI, YUSUF SARIKAYA VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖKÇELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÖKÇELER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

11.06.2014

ALAPLI SABIRLI KÖYÜNDEN HAVVA, FATMA, AYŞE, MEHMET, ZAFER, EMİNE VE HAKAN BOZKURT’UN BABALARI, İLHAN KARTAL, RECEP YILMAZ, NEDİM DEMİRHAN VE ERKAN MUTLU’NUN KAYINPEDERLERİ, ALAPLI ESKİ KAMYONCU ESNAFLARINDAN NECATİ BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SABIRLI KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

10.06.2014

GÜLÜÇ ERDEM YUVA SAKİNLERİNDEN İSMAİL VE EMİNE AKMAN’IN OĞULLARI,HASAN AKMAN,ADEM AKMAN VE AYNUR AYDIN’IN ABİLERİ,MURAT AKMAN’IN BABASI,ŞERİFE AKMAN’IN EŞİ,ERDEMİR PERSONELİ BAKİ AKMAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN TOPÇALI CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

05.06.2014

CEMALLER KÖYÜ EŞRAFINDAN CEMALLER KÖYÜ ESKİ MUHTARI MEHMET ACIN’IN ANNESİ,HATİCE ACIN VEFAT ETMİŞTİR
CENAZESİ BUGÜN CEMALLER KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP CEMALLER KÖYÜ MERKEZ MEZARLIĞINDA TORPAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.06.2014

SARIKORKMAZ MAHALLESİ KARGA SOKAK SAKİNLERİNDEN FATMA,EMİNE,MUHAMMET VE ABALI CAMİİ MÜEZZİNİ ABDULLAH YILDIZ’IN ANNELERİ,ABALI CAMİİ ESKİ MÜEZZİNİ MERHUM SALİH YILDIZ’IN EŞİ HATİCE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ABALI CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.06.2014

DELİHAKKI KÖYÜNDEN MEHMET ÇETİNKAYA VE RAMAZAN ÇETİNKAYA’NIN BABALARI,DÖNDÜ ÇETİNKAYA’NIN EŞİ,FIRINCI ESNAFLARINDAN YAŞAR ÇETİNKAYA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.06.2014

ÖREN MAHALLESİ MERKEZ SOKAK SAKİNLERİNDEN EMİNE YALMAN VE MERHUM KADİR DİLAVER’İN BABALARI,İBRAHİM YALMAN İLE NAZİLE DİLAVER’İN KAYINPEDERLERİ,HANİFE DİLAVER’İN EŞİ,BELEDİYEMİZDEN ONBAŞI HÜSEYİN DİLAVER VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖREN MAHALLESİ MERKEZ SOKAK CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKİTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.06.2014

KARS EŞRAFINDAN GÜLDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,BÜLENT,LEVENT,VEDAT VE ELİF’İN BABALARI,HAVAGÜL,MUAZZEZ VE KEMAL YELBAŞI’NIN KAYINPEDERLERİ,YETER KAÇAR’IN EŞİ ERDEMİRDEN EMEKLİ MÜRSEL KAÇAR VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÜLDERE MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.06.2014

KEPEZ MAHALLESİ EŞRAFINDAN KEPEZ MAHALLESİ ESKİ MUHTARI ŞABAN DURU,KÜBRA DUYAR,ASİYE YÜCEL VE SEVİM KURU’NUN BABALARI,DURU YAPI SAHİPLERİ TAHSİN DURU VE OKAN DURU’NUN DEDELERİ,BELEDİYE MECLİS ÜYESİ FEHMİ KARAARSLAN’IN DAYISI,BELEDİYE MECLİS ÜYESİ FEHMİ KARAARSLAN’IN DAYISI,MERHUM HATİCE DURU’NUN EŞİ,TAHSİN DURU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN KEPEZ İLYAS KARACA SOKAK MEZARLIK YANI CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

02.06.2014

ÜÇKÖY KÖYÜNDEN T.T.K’DAN EMEKLİ İHSAN YAVUZ VE ŞOFÖR MEHMET YAVUZ’UN BABALARI,AHMET YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÜÇKÖY CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

30.05.2014

BEYCUMA BELDESİ AYVATLAR KÖYÜNDEN, RASİM ÖZTÜRK, ASIM, TAHSİN, KAZIM VE REMZİ ÖZTÜRK İLE EMİNE AYHAN, FERDANE YURTSEVEN VE AYSEL ÇAVDAR’IN BABALARI, MERHUM AHMET ÖZTÜRK’ÜN KARDEŞİ, HATİCE ÖZTÜRK, EMİNE, ŞADİYE, AYŞEGÜL VE AYDUN ÖZTÜRK İLE ZEKİ YURTSEVEN, MUSA ÇAVDAR VE MEHMET AYHAN’IN KAYINPEDERLERİ, MERHUME ARİFE ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, T.T.K KOZLU MÜESSESİNDEN EMEKLİ İSMAİL ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYCUMA BELDESİ AYVATLAR KÖYÜ BAGILAR MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

29.05.2014

GÜLÜÇ BELDESİ ATALAY SİTESİ SAKİNLERİNDEN, FATMA VE OSMAN ERGÜL’ÜN OĞLU, GÜLŞAH ERGÜL’ÜN KARDEŞİ, RASİM ERGÜL, SABİRE ERGÜL İLE MERHUM NECİP TAŞCI VE BİRSEN TAŞCI’NIN TORUNLARI, BARIŞ ERGÜL VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

29.05.2014

AKARCA MAHALLESİ RESSAM OSMAN ZEKİ ORAL SOKAK SAKİNLERİNDEN, MERHUM RUFKI VE MERHUME BEDİA GÖKSEL’İN KIZI, ŞEHRİMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM ERGÜN GÜRTEL’İN EŞİ, AYNUR, ERGÜN, ŞENGÜL İLE GÜNAY’IN KARDEŞİ, MERHUM ÖMÜR GÜRTEL, ŞEHRİMİZ BALIKÇI ESNAFLARINDAN ENDER GÜRTEL VE DENİZ GÜRTEL’İN ANNELERİ, EMİN ALTINTAŞ, FERİHA, GÜLER VE ARZU GÜRTEL’İN KAYINVALİDELERİ, SERKAN, ERGÜN, PINAR, PELİN, AYGÜN İLE ÖZLEM GÜRTEL’İN BABANNELERİ, FUNDA, YUSUF VE YİĞİT ALTUNTAŞ’IN ANNANELERİ, HAKAN VE GÜNSEL BAYKAN’IN TEYZELERİ, ENGİN,ERDEM İLE ERDAL GÖKSEL’İN HALALARI, AYGÜN GÜRTEL VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

29.05.2014

KESTANECİ MAHALLESİ EŞRAFINDAN MERHUM CEMAL VE MERHUME FİTNAT HAŞHAŞ’IN OĞLU, NURİYE, NURCAN, ERCAN, ERHAN İLE ÖZKAN’IN BABALARI, NURAY, NURSEL, GÖKSEL, GÖKHAN, ALEV, RIZA, YALÇIN, GÖZDE, SERCAN, SERTAÇ, SERDAR, SERHAT, GÜRKAN VE GÜNAY’IN DEDELERİ, HACI KADIN HAŞHAŞ’IN EŞİ, T.T.K ‘DAN EMEKLİ NURİ HAŞHAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

29.05.2014

GÜMELİ BELDESİ FINDIKLI AĞILI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KEMAL DEMİRER’İN OĞLU HALİL, PAŞA, SEFA VE CEMALETTİN DEMİRER’İN ABİLERİ, MİNA DEMİRER’İN EŞİ, ALMANYADAN EMEKLİ CELAL DEMİRER VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜMELİ BELDESİ FINDIKLI AĞILI MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

28.05.2014

ÇAYLIOĞLU HACIOSMANLAR KÖYÜNDEN,ERDEMİRDEN EMEKLİ,İHSAN AYGÜN VE ŞERİFE AYGÜN’ÜN KIZLARI,MERHUM TEVFİK AYGÜN İLE İBRAHİM GÜLER’İN TORUNLARI,ABDULLAH GÜLER,ZERRİN ÖZSOY VE ZEHRA ŞAHİN’İN YEĞENLERİ,BAYRAM,EMRE VE CEREN AYGÜN’ÜN ABLALARI,CEYLAN AYGÜN VEFAT ETMİTŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU HACIOSMANLAR KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

28.05.2014

BAYAT BALLICA KÖYÜNDEN BURHAN,MEHMET,İLHAN,HAVVA VE AYŞE KURBAN İLE,BALLICA KÖYÜ ESNAFLARINDAN ORHAN DEMİRTAŞ’IN ANNELERİ,AYTEN DEMİRTAŞ’IN KAYINVALİDESİ,ÇAĞDAŞ VE TANSU DEMİRTAŞ’IN BABAANNELERİ,GİZEM BELİN VE EZGİ KURBAN’IN ANNEANNELERİ,İRFAN DEMİRTAŞ’IN EŞİ,HANİFE DEMİRTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAYAT BALLICA KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

27.05.2014

GÜLÜÇ BELDESİ BEKYERİ MAHALLESİNDEN FATMA ÖZCAN’IN EŞİ,NECDET,SEDAT VE VEDAT ÖZCAN İLE NECMİYE DÖNER’İN BABALARI,ERDEMİR KOK FABRİKASINDAN EMEKLİ TURAN ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÜLÜÇ SİTELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÜLÜÇ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

26.05.2014

KANDİLLİ T.T.K ARMUTÇUK MÜESSESİNDE ÇALIŞAN,KARS EŞRAFINDAN,MERHUM MANSUR BOY VE MERHUME GÖLBEYAZ BOY’UN OĞULLARI,ARDA,NEHİR,ZEYNEP VE EZGİ’NİN DEDELERİ,BARAN,KAĞAN VE SERKAN BOY’UN BABALARI,AKLİME HANIMIN EŞİ,HALE,SEZEN VE GÜNEŞ BOY’UN KAYINPEDERİ SAYIN ZEKİ BOY VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

23.05.2014

BALI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET FİDAN’IN EŞİ,KADİR,HÜSEYİN,ŞENAY,TÜLAY,GÜLAY VE PAKİZE’NİN ANNELERİ,CENGİZ ÇAKIROĞLU,MUSTAFA ERSARI,YAVUZ AKÇAKESE İLE ALİ CORA’NIN KAYINVALİDELERİ,RABİYE FİDAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BALI MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BALI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

23.05.2014

GÖKÇELER BELDESİ SAKİNLERİNDEN,ERSAN KAYA VE MEHTAP METE’NİN BABALARI,EREĞLKİ OTO GALERİCİ ESNAFLARINDAN ŞERAFETTİN KAYA,RAMAZAN KAYA İLE ASIM KAYA’NIN KARDEŞLERİ,İSRAFİL ERDOĞAN’IN KAYINÇOSUÜ,NERİMAN KAYA’NIN EŞİ,T.T.K’DAN EMEKLİ (ÇIT) RECEP KAYA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP GÖKÇELER BELDESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖKÇELER BELDE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

22.05.2014

MÜFTÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YEŞİM BİNAY VE NEVDA GÜREL’İN BABALARI,HÜSEYİN BİNAY’IN KAYINPEDERİ,YAŞARE DÜNDAR,KEMAL DÜNDAR,ÖZGÜR ÖZCAN TOPALOĞLU İLE HALİL TOPALOĞLU’NUN ENİŞTELERİ,MERHUM GÜNFER GÜREL’İN EŞİ,ERDEMİR ESKİ PERSONELİ CAVİT AYGÜN GÜREL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.05.2014

ÇAVDARLI SOKAK SAKİNLERİNDEN ANADOLUBANK EREĞLİ ŞUBESİ PERSONELLERİNDEN VE KARADENİZ SPOR ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN,SON HAVADİS GAZETESİ SAHİBİ MUHAMMER BALOĞLU İLE HAMDİ BALOĞLU’NUN BABASI,METAL KOOP İŞLETMECİLERİNDEN KEMAL ÖZTÜRK’ÜN DÜNÜRÜ SONAY ÖNAL’IN KARDEŞİ,KUBİLAY VE YILDIRAY ÖNAL’IN DAYISI,ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OSMAN ÖZTÜRK’ÜN ENİŞTESİNİN BABASI,İKBAL BALOĞLU’NUN EŞİ,ERDEMİR SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN BEDRİ BALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

20.05.2014

PAZARYERİ ESNAFLARINDAN KONYALI MERHUM MEHMET MAVUŞ VE MERHUME HASİBE MAVUŞ’UN OĞLU, MERHUM ÖMER MAVUŞ İLE MEHMET ALİ MAVUŞ’UN ABİLERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN RASİM KUNDURA’NIN SAHİPLERİ BÜLENT TEMİZ VE LEVENT TEMİZ’İN ENİŞTELERİ, HASİBE ÖZKARA, DİLEK DEMİRHAN VE BANA BAŞARIRI’IN AMCALARI, MEHMET, EMİN,SEMRA İLE SEDA MAVUŞ’UN BABALARI, SERİN MAVUŞ’UN EŞİ VESALET MAVUŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.05.2014

ARMUTLUCUMA SAKALLAR KÖYÜ SAKİNLERİNDEN HALİL ACAR’IN OĞLU MEHMET ACAR VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SAKALLAR KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT 10.30’DA DEVREK YOL AYRIMINDAKİ ARMUTLUCUMALILAR DERNEĞİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

16.05.2014

ARMUTLUCUMA YAZIÖREN KÖYÜ SAKİNLERİNDEN ALMANYA’DAN EMEKLİ MERHUM SELAHATTİN ALDIRMAZ’IN EŞİ ERDOĞAN,CAFER,EROL,DİLEK,BİROL VE MERHUM ŞENOL ALDIRMAZ’IN ANNELERİ,NACİDE ALDIRMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAZIÖREN KÖYÜ TORUNLU MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TORUNLU AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN,SAAT 10:30’DA DEVREK YOL AYRIMINDAKİ ARMUTLUCUMALILAR DERNEĞİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

15.05.2014

KIRMACI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,ZEYNEP ÇANKAYA,HAKAN,BERKAN,KADİR VE NESRİN VURAL’IN BABALARI,MİNASER VURAL’IN EŞİ,ERDEMİRDEN EMEKLİ İSKENDER VURAL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN KIRMACI CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KIRMACI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

15.05.2014

BOZHANE EŞRAFINDAN MERHUM BALIKÇI CEVAT REİS’İN EŞİ,LEVENT DADAYLI’NIN ANNESİ,AHMET IŞIL DADAYLI’NIN KAYINVALİDESİ HATİCE LEMAN AYDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

14.05.2014

ÖREN MAHALLESİ KOVUCAKTAŞ SOKAK SAKİNLERİNDEN HAVVA İLE MEHMET KARAMAN’IN KIZLARI,BELEDİYEMİZ ÇALIŞANI METİN ŞAHİN’İN KAYINVALİDESİ,BAKİ KARAMAN,MEHMET KARAMAN,MUSTAFA KARAMAN,İSMAİL KARAMAN VE YADİKAR ŞAHİN’İN ANNELERİ,MERHUM TAHSİN KARAMAN’IN EŞİ,EMİNE KARAMAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖREN MAHALLESİ KOVUCAKTAŞ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KOVUCAKTAŞ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

13.05.2014

DAĞLAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YENER,TANER,ŞENER,GÜNER VE CEMİLE TÜRKOĞLU’NUN BABALARI,MERHUME HACER TÜRKOĞLU İLE MERHUM NAZIM TÜRKOĞLU’NUN OĞLU,HATİCE TÜRKOĞLU’NUN EŞİ,NİYAZİ TÜRKOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DAĞLAR MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZA NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

13.05.2014

UZUNMEHMET MAHALLESİ ÇAVDARLI SOKAK SAKİNLERİNDEN HACI MUSTAFA BAŞDAN’IN EŞİ,İSMAİL BAŞDAN,HATİCE AYDEMİR VE FERİHA ÖZDEMİR’İN ANNELERİ,NURGÜL BAŞDAN,HASAN AYDEMİR İLE VEDAT ÖZDEMİR’İN KAYINVALİDELERİ,HACI FETHİYE BAŞDAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ İÇİN BUGÜN ÇAVDARLI CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA CENAZE NAMAZI KILINIP DÜZCE CEDİDİYE CAMİİNDE DE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP CENAZE NAMAZI KILINARAK DÜZCE ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

13.05.2014

KIŞLA MAHALLESİ ESKİ MUHTARI YILDIRIM ATEŞ’İN BABASI,BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYESİ ADİL ATEŞ’İN DEDEDİ,AZİZ ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜMELİ BELDESİ SEÇ MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÜMELİ BELDESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

12.05.2014

UZUNMEHMET MAHALLESİ ÇAVDARLI SOKAK SAKİNLERİNDEN YAŞAR ADIGÜZEL, FERDİ ADIGÜZEL VE NERMİN ULUDAĞ, FATMA TURHAN, YURDANUR BOZKURT İLE NERGİS ADIGÜZEL’ İN BABALARI, SELAHATTİN BOZKURT VE RIZA TURHAN’ IN KAYINPEDERİ, HAVA ADIGÜZEL’ İN EŞİ NİYAZİ ADIGÜZEL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÇAVDARLI CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZ’INA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

08.05.2014

ÇAYLIOĞLU MERKEZ MAHALLESİNDEN,NECATİ AYDOĞAN,MERHUM MEHMET AYDOĞAN VE MERHUM AHMET AYDOĞAN’IN KARDEŞLERİ,NERİMAN AYDOĞAN’IN EŞİ,ALMANYA’DAN EMEKLİ SELAHATTİN AYDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇAYLIOĞLU MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

08.05.2014

AKARCA MAHALLESİ FIRINCI AHMET SOKAK SAKİNLERİNDEN JALE TÜRKDOĞAN,ŞULE ÖNOL,MİNE YAZGAN VE İLKER SÜER’İN ANNELERİ,TANER ÖZOL,İZZET YAZGAN İLE NİLGÜN SÜER’İN KAYINVALİDELERİ,İSMAİL,ENİS,KAYHAN,BERK,BURAK,SAHRABEYZA,ŞEYDA İLE SİNEM’İN BÜYÜKANNELERİ,EMEKLİ SAĞLIK MEMURU MERHUM SÜNNETCİ ALİ SÜER’İN EŞİ,NAŞİDE SÜER VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

08.05.2014

ÖMERLİ MAHALLESİNDEN FİKRİ BİRDANE VE HAVVA BİRDANE’NİN OĞLU,BELEDİYEMİZ ÇALIŞANLARINDAN İBRAHİM BİRDANE,İSMAİL BİRDANE İLE MERHUM FAHRİ BİRDANE’NİN KARDEŞLERİ,RECEP BİRDANE’NİN YEĞENİ,LALANUR,GÜLBEN,HAVAGÜL VE FAHRİCAN BİRDANE’NİN BABALARI,SAFİNAZ BİRDANE’NİN EŞİ,İLÇEMİZ ÇEMSAN ÇALIŞANLARINDAN FEHMİ BİRDANE VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÖMERLİ MAHALLESİ KEKLİK TEPE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÖMERLİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKİTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

11.03.2014

ÇAYLI OĞLU HASBEYLER KÖYÜNDEN HASAN ALTAY, ZEKİ ALTAY, SEVGİ ALTAY,RECEP ALTAY, KAMYONCU ESNAFLARINDAN İSMAİL ALTAY,SANAYİ ESNAFLARINDAN ZEKAİ ALTAY VE ERDEMİR İKİNCİ SICAK HADDANEDEN EMEKLİ HÜSEYİN ALTAY’IN BABALARI,AYŞE ALTAY’IN EŞİ İRFAN ALTAY VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGUN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU HASBEYLER KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA HASBEYLER KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜİLE DUYRULUR.

10.03.2014

KESTANECİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVGİ DENİZ’İN ANNESİ, AHMET ÖZER VE ZEKİYE KAÇMAZ’IN ABLALARI, ERDEMİR ÇALIŞANLARINDAN TARIK DENİZ’İN KAYINVALİDESİ,EBRU DEMİRCAN, ERCAN DEMİRCAN,VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARINDAN NEDİM BAYDEMİR,ŞEHNAZ BAYDEMİR VE MERVE KAÇMAZ’IN TEYZELERİ, ÖZCAN KARATAŞ, KADİR KARATAŞ, HAVA VE YÜKSEL ÖZKIYICI’NIN YENGELERİ, TUĞÇE ELMACI,FURKAN VE SANEM ÖZER’İN HALALARI, RIFAT KARATAŞ’IN EŞİ FATMA KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KESTANECİ CAMİİNDEN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KESTANECİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYRULUR.

10.03.2014

YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ SAKİNLERİNDEN RECEP ÇİMEN. EŞREF ÇİMEN,ÇETİN ÇİMEN, ULVİYE ÖZKANCA VE NECMİYE TEMEL, İN BABALARI KÜBRA ÇİMEN ‘İN EŞİ ERDEMİRDEN EMEKLİ TAHSİN ÇİMEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN YARAŞLI YÖRÜK KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYRULUR.

04.03.2014

BOZHANE BALIKÇILARINDAN HALİT VE ŞEREF ODABAŞ’IN ABİSİ,CANSU ODABAŞ’IN BABASI,HÜLYA ODABAŞ’IN EŞİ,ALİ OSMAN ODABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.03.2014

ÇAYLIOĞLU ZOROĞLU KÖYÜNDEN,FAHRETTİN YILDIZHAN VE EMİNE YILDIZHAN’IN TORUNU,HAKKI YILDIZHAN İLE FİKRİYE YILDIZHAN’IN OĞLU,RIZA YILDIZHAN VE ENVER YILDIZHAN’IN YEĞENİ,TUNCAY YILDIZHAN ASKERLİĞİNİ YAPTIĞI DİYARBAKIR İLİNDE ELİM BİR RAHATSIZLIK SONUCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU ZOROĞLU KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

04.03.2014

ZONGULDAK TTK MERKEZ ATÖLYESİNDEN EMEKLİ,KANDİLLİ HEMA A.Ş ÇALIŞANI,GÜLER ÇETİN’İN EŞİ,NURAY VE GÜRAY ÇETİN’İN BABALARI,EMİNE YILMAZ VE İZZET YILMAZ’IN KARDEŞLERİ ERMAN ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ZONGULDAK KOZLU AŞAĞIÇAYIR KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

MERHUME NAZİFE SADEGÜL SAYGI’NIN EŞİ,ŞERİFE SYAGI,RIDVAN SAYGI VE ERTAN SAYGI’NIN BABALARI,ŞEHRİMİZ TÜCCARLARINDAN İRFAN SAYGI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KENAN PESTİLCİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

EREĞLİ EŞRAFINDAN ORHANLAR MAHALLESİ YALI CADDESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RIZA CİMİT VE MERHUME MAHMURE CİMİT’İN KIZLARI,DAVA VEKİLİ MERHUM NURİ ÇİMENOĞLU VE MERHUME MUHSİNE ÇİMENOĞLU’NUN GELİNLERİ,MERHUM NUMAN ÇİMENOĞLU’NUN EŞİ,HÜSEYİN,BELMA VE NEVZAT ÇİMENOĞLU İLE NİHAL AKIN’IN ANNELERİ,ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI DR.NEVZAT ÇİMENOĞLU,SEZAİ ÇİMENOĞLU,NURİ ÇİMENOĞLU VE SEDEF ÇİMENOĞLU’NUN YENGELERİ,BERK ÇİMENOĞLU,CEREN İLE EMİR AKIN’IN BÜYÜKANNELERİ,SEMRA ÇİMENOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

EREĞLİ ESNAFLARINDAN MERHUM BEKİR KARAKAYA VE MERHUME EMİNE KARAKAYA’NIN OĞLU BEYTULLAH İLE GÖKHAN KARAKAYA’NIN BABASI HALİME KARAKAYA’NIN EŞİ TURGUT KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ALAPLI CANBAZLI KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ALAPLI CANBAZLI KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

03.03.2014

KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜNDEN HALK OTOBÜSÜ SAHİPLERİNDEN SERDAR,YAŞAR VE ERSAN CAN’IN BABAANNELERİ,KARDEŞLER KUYUMCULUK SAHİBİ RECEP CAN’IN ANNESİ,HACI ALİ CAN’IN EŞİ DURDİYE CAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAPTAŞ KAYMAKLAR KÖYÜ KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.