30.10.2014

İSKENDERLİ KÖYÜNDEN, İSKENDERLİ KÖYÜ MUHTARI HALİL ÜNLÜ’NÜN KAYINVALİDESİ, SATILMIŞ, LÜTFİYE, ZÜLFİYE VE ULVİYE’NİN ANNELERİ, BİLAL ATAR’IN EŞİ, NAZİKAR ATAR VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İSKENDERLİ KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKİTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

30.10.2014

MERHUM HALİT EGELİ İLE FATMA EGELİ’NİN OĞLU, AYHAN VE AYDIN EGELİ’NİN ABİSİ, CANAN EGELİ’NİN EŞİ, PINAR EGELİ’NİN BABASI, EGEMEN İLE MERT’İN AMCALARI, SOBACI METİN KÜLCÜ İLE SABİHA KÜLCÜ’NÜN DAMADI, MEHMET ALİ KÜLCÜ İLE EBRU ALKAN’IN ENİŞTESİ, BARIŞ ALKAN’NIN BACANAĞI, EREĞLİ LİSESİ MÜTEBETLİĞİNDEN EMEKLİ İSMAİL EGELİ VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ORTA CAMİİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

27.10.2014

AYDINLAR KÖYÜ SAKİNLERİNDEN, MEHMET ALİ OĞLU, NAZIM UNAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEDEN ÖNCE AYDINLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

27.10.2014

ERDEMİRDEN EMEKLİ MERHUM SÜHEYLA VE HÜSEYİN HAMARAT’IN OĞULLARI FİGEN HAMARAT’IN EŞİ, CANBERK VE HANDE HAMARAT’IN BABALARI HALUK REMZİ HAMARAT VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

27.10.2014

ÖMERLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ASIM DOĞAN, ALTUN DİLAVER VE MELEK KÜREKÇİ’NİN ANNELERİ, LKAN GÜRHAN İLE ALTAN VOLKAN’IN BABANNELERİ, ZARİFE AYAZ, NEDİM ELİF DİLAVER, İREM VE REN KÜREKÇİ’NİN ANNANELERİ, ÖMERLİ MAHALLESİ ESKİ MUHTARI MERHUM ASIM DOĞAN’IN EŞİ HATİCEC DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖMERLİ MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.