![SBD Plaj ve Mesire Alanı](https://www.kdzeregli.bel.tr/img/yuklenen/buyuk-plaj-tesisleri-ve-aqua-park-5845.jpg)
PLAJ VE KAMP TESİSLERİ
Plaj Tesisleri
İlçemizin Göktepe Mahallesinde Bulunan Plaj Tesislerimiz; Şehrimizde Yaşayan Vatandaşlarımızın 6 Cankurtaran Ve 2 Sağlık Personeli İle Güvenliği Sağlanarak; Eğlenmeleri, Dinlenmeleri, Doğadan (Deniz, Güneş Vs.) Yararlanmaları Ve Ailelerin Çocukları İle Birlikte Hoşça Vakit Geçirmelerini Amaçlayan Sosyal Tesislerimizden Biridir.
Kamp Tesisleri
Belediyemizde Görev Yapmakta Olan Personelimizin Aileleri İle Birlikte; Güven İçerisinde Kaliteli Bir Şekilde Doğadan (Deniz, Güneş Vs.) Yararlanmaları, Eğlenmeleri, Dinlenmeleri Ve Kendilerine Ayrılan Süre İçerisinde Diğer Ailelerle Kaynaşarak Birincil İlişkilerin Sürekliliğini Sağlamayı Amaçlayan Tesislerimizden Biridir.