Başkan Posbıyık Festival Sanatçılarını Açıkladı

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 6-9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 23. Uluslar arası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alacak sanatçıları açıkladı. Bu yıl festivali 4 güne çıkardıklarını belirten Posbıyık; “Perşembe akşamı Sakiler ve Şevval Sam, Cuma akşamı Mary Jane ve Derya Uluğ, Cumartesi akşamı Köfn ve Melek Mosso, Pazar akşamı Semicenk ve Serkan Kaya sahne alacak. Ayrıca Pazar günü Cehennemağzı mağaralarında Arif Sağ ve Tolga Sağ konser verecek” dedi. Posbıyık, SBD ödülünün ilkini ise bu yıl depremlerde yaptığı çalışmalarla ülkenin gururu olan madencilere verileceğini açıkladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentteki basın mensuplarıyla bir araya gelerek 6-9 Temmuz tarihlerinde yapılacak 23. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alacak sanatçıları açıkladı.

Festivali bu yıl 4 güne çıkarttıklarını belirten Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

“Perşembe akşamı Sakiler ve Şevval Sam, Cuma akşamı Mary Jane ve Derya Uluğ, Cumartesi akşamı Köfn ve Melek Mosso, Pazar akşamı Semicenk ve Serkan Kaya sahne alacak. Ayrıca Pazar günü Cehennemağzı mağaralarında Arif Sağ ve Tolga Sağ konser verecek.”

Posbıyık, festival programının detaylarını önümüzdeki hafta açıklayacaklarını belirterek, SBD ödülünün ilkini bu yıl depremlerde yaptığı çalışmalarla ülkenin gururu olan madencilere verileceğini açıkladı.