Başkan Posbıyık: Mutlu Yıllar Aşkım Ereğli

Başkan Posbıyık: Mutlu Yıllar Aşkım Ereğli

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Halil Posbıyık, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Değerli hemşehrilerim;

2023 yılı bir hayli sıkıntılı geçti. Ekonomik yönden sıkıntılıydı. Yağmur, fırtına, kasırga felaketler yönünden sıkıntılıydı. Vatandaşlarımızı derinden üzen çok büyük sıkıntılar oldu.  Bizlerde belediye ekipleri olarak gece gündüz arkadaşlarımızla çalıştık. Sıkıntıları minimuma indirmek için elimizden gelen gayreti gösterdi. Şimdi 2024 yılına hazırlanıyoruz. İnşallah 2024 yılı daha sağlıklı, daha mutlu, hastalıklardan uzak, ekonomik yönden de iyi noktalara gideceğimiz bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

Kdz. Ereğli Belediyesi olarak ayaktayız. Büyük bir felaket geçirdik.  Ereğli’yi kasırga vurdu, bir çok şeyi yerle bir etti. Şuna emin olabilirsiniz ki başkan ve ekipleri olarak her türlü hazırlığımızı yaptık.  Şuan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde projelerimiz çiziliyor. İBB’den büyük destek alıyoruz.  Ereğli sahili ve diğer felakete maruz kalan yerler tanıyamayacağınız hale gelecek. Bunu iddialı bir şekilde söylüyorum.  Yaz aylarında yine insanlarımız sahilde o eski günlerini hatırlayacaklar, mutlu bir şekilde vakit geçirecekler.  Biz belediye olarak her türlü gayreti göstermeye devam edeceğiz.

Allah hepimize, halkımıza sağlık, sıhhat versin. 2024 yılı hem ekonomik, hem sosyal yönden güzel geçsin. Felaketlerden, afetlerden, belalardan uzak bir yıl olsun. 2024 yılında inşallah tüm ülkemin yüzü güler. Şehidimizin olmadığı bir yıl olsun. Askerimizin, polisimizin, jandarmamızın ayağına taş değmesin.

Bütün güzel duygular sizinle beraber olsun.  Mutlu yıllar Aşkım Ereğli.”