Posbıyık’tan Gövce’ye Kutlama Ziyareti

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’ye iade-i ziyarette bulunarak GİM-DER Genel Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, beraberinde başkan yardımcısı Selma Açıkgöz, Başkan Danışmanı Atike Önder ve İnşaat Teknikeri Mustafa Çevik ile birlikte Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’ye iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Posbıyık, Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği'nin (GİM-DER) Genel Başkanı seçilmesi nedeniyle Gövce’yi tebrik etti.

Posbıyık şunları söyledi:

“Kdz. Ereğli'de Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine başlamanızdan buyana mükelleflerin Vergi Dairesine bakış açısını değiştirdiğinize şahit oluyoruz. Yeni hizmet binasının taşınmasında kesintisiz hizmet vermeniz, mükelleflerin hizmet aldıkları süreçte beklemeleri için bekleme alanı yapılması, uzun kuyrukları beklemeyi önleyen sıramatik gibi birçok yeni uygulama her kesimden takdir topluyor. Bundan sonraki çalışmalarınızda ve GİMDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Gövce de ziyaret için Başkan Posbıyık ve ekibine teşekkür etti.