Cenaze İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Şevki GEBEŞ 13.07.2023
(Perşembe)

Emine Gebeş’in Eşi; Mustafa Gebeş Ve Azime Yaprak’ın Babaları; Kadriye Gebeş Ve Turgut Yaprak’ın Kayınpederleri;Buket Ketizmen,Ezgi Devrim,Emrah Gebeş Ve Batuhan Gebeş’in Dedeleri; Orman İşletmelerinden Emekli Eski Ormancı Şevki GEBEŞ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Devrek Çaydeğirmeni  Beldesi Gebeşoğlu Mahallesi  Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mahmure ÜÇKOL 13.07.2023
(Perşembe)

Elmatepe Mahallesi Doruk Sokak Sakinlerinden; Beşir Üçkol Ve Nazım Yaman’ın Kayınvalideleri ; Meftun Fikret Üçkol’un Eşi; Mahmure ÜÇKOL Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Elmate Mahallesi Doruk Camiinde Cenaze Namazı Klılındıktan Sonra Doruk Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                                                                     

Sabri KARAELİ 13.07.2023
(Perşembe)

Çaylıoğlu Aşağı Kayalıdere Köyü Akıllı Mahallesi Sakinlerinden,Hızır Önder’in Damadı;  Hatice Karaeli’nin Eşi; Ferhat Karaeli; Sevdenur Karaeli’nin Babaları, Necati Karaeli Ve Sabahat Karaeli’nin Kardeşleri ; Erdemirden Emekli Sabri KARAELİ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çaylıoğlu Aşağı Kayalıdere Köyü Akıllı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 10:00’da Kavaklık Mahallesi Üçel Ekmek Fırını Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Mustafa SORHAN 12.07.2023
(Çarşamba)

Çaylıoğlu Ortaköy Sakinlerinden; Merhum Özkan Sorhan Ve Gülsevim Sorhan’ın Oğulları; İsa, Nesrin, Mehmet Ve Ahmet Sorhan’ın Ağabeyleri ; Zübeyde Sorhan’ın Eşi; Gül Ve Serkan Sorhan’ın Babaları; Esra Sorhan’ın Kayınpederi Mustafa SORHAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çaylıoğlu Ortaköy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.  Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 15:00’de Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç Kaldırılacaktır.                                 

Erol AKTAŞ 12.07.2023
(Çarşamba)

Kavaklık  Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden; Merhum Salih Aktaş  Ve Bahriye Aktaş’ın Oğulları; Huriye Aktaş ,Nuriye Baş, Zuhriye Tezcan,Şenol Aktaş,Birol Aktaş,Lütfiye Kara Ve Ruhiye Aktaş’ın Kardeşleri Erol AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kozlu Dereköy Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Kozlu Dereköy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayhan ÖZTÜRK 10.07.2023
(Pazartesi)

Pazarcılar Odası Eski Başkanı Merhum Halit Öztürk’ün Oğlu; Erdemirden Emekli Necati Erol’un Damadı, Ayşe Öztürk’ün Eşi; Cengizhan, Furkan Ve Enes’in Babaları; Mustafa, Köksal Ve Osman Öztürk’ün Kardeşleri; Merhum Ali Osman Ve Necati Öztürk’ün Yeğenleri Ereğli Esnaflarından Ayhan ÖZTÜRK  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Mütakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Klılındıktan Sonra Aktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                                                     

Zekai ALTAY 10.07.2023
(Pazartesi)

Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden ;Yazıören Köyü Muhtarının Amcası; Cengiz, Etem, Hakkı Altay’ın Kardeşleri; Merhume Meryem Altay’ın Eşi; Necla, Ayşe, Selma, Muhammet Ve Erdi Altay’ın Babaları Zekai ALTAY Vefat Etmiştir.

 Merhumun Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.           

Şaban GÜNAY 10.07.2023
(Pazartesi)

Kandilli Şehitlik Mahallesi Sakinlerinden; Ttk’dan Emekli Katip Şaban GÜNAY Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 10:30’da Kandilli’deki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Gebe Köyünde  Toprağa Verilecektir.       

Nilüfer DEMİRAY  09.07.2023
(Pazar)

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Recep Demiray In Gelini, Adem , Mustafa, İsmail,Aynur İle Ayşe Demiray In Yengeleri,İbrahim Demiray In Eşi,Nilüfer DEMİRAY  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Göktepe Mahallesi Merkez Caminde Cenaze Namazı Klılındıktan Sonra Göktepe Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                          

Naciye AKER 08.07.2023
(Cumartesi)
Cemaller Köyü Eşrafından ; Almanyadan Emekli Merhum Ahmet Aker’in Eşi; Merhum Bayram Aker, Adem Aker Ve Şendoğan Aker’in Anneleri; Müzeyyen Ve Aynur Aker’in Kayınvalideleri; Özgür, Ahmet Ve Muhammet Aker’in Babaanneleri Naciye AKER Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi 
Yarın Öğle Namazına Müteakip Cemaller Köyü Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Cemaller Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Melek OCAKÇI 07.07.2023
(Cuma)

Et Balık Kurumundan Emekli Merhum Bahattin Ocakcı’nın Eşi; Saliha Koç, Hüseyin Ocakçı Ve Çimento Fabrikasından Emekli Tesisatçı Merhum İlker Ocakçı’nın Anneleri; Ttk Armutcuk Müessesesinden Emekli Jeoloji Mühendisi Şaban Koç,Nuriye Ocakçı Ve Şafak Ocakçı’nın Kayınvalideleri; Merhum Selahattin Enaz, Hüseyin Enaz Ve Fatma Yorgancı’nın Ablaları; Gamze Göktürk Ve Emine Özdemir’in Teyzeleri, Ayşin, Aylin, Ahmet, Ünsal Ve Erkal Enaz’ın Halaları ;Cansu Koç Ve Berkan Koç’un Anneanneleri; Pınar Soydeğer Ve Duru Ocakçı’nın Babanneleri  Melek OCAKÇI Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Süleymaniye Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kemer Kırmacı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İsmail YILDIRIM 07.07.2023
(Cuma)

Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum İsa  Ve Merhume Fatma Yıldırım’ın Oğulları; Halime Yıldırım’ın Eşi; Birsen, Nurşen Ve Ayla’nın Babaları; Özdemir Başarır’ın Kayınpederi; İbrahim Ve Kadir Başarır’ın Dedeleri; Buket, Demet Ve Bengüsu Korkmaz’ın Dedeleri İsmail YILDIRIM Vefat Emiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Abdi Köyü Tepeören Mahalle    Mezarlığında Defnedilecektir.                                 

Salih GÖKCAN 07.07.2023
(Cuma)

Kızılca Köyü Sakinlerinden; Sevim Gökcan’ın Eşi; Sevil,Nihat,Cihat,Sedat Ve Sinan Gökcan’ın Babaları; Haşim Oğlu Salih GÖKCAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Kızılca Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemile ÖZTÜRK 06.07.2023
(Perşembe)

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Atıf Öztürk’ün Eşi; Merhum Fikret, Hikmet Ve Seher Öztürk İle Maksude Uzun’un Anneleri; Serap Özen, Atıf Özen, Serdar Uzun Ve Dilek Özkan’ın Anneanneleri; Avukat Nusret Burak Öztürk’ün Babaannesi ; Melike Öztürk Ve Arslan Uzun’un Kayınvalideleri Cemile ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kadıtarlası Çarmıklı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir  Mezarlığında Defnedilecektir.                                                       

Asiye ELMAS 06.07.2023
(Perşembe)

Ballıca Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Elmas’ın Eşi; Belediyemiz Çalışanlarından Secaattin Elmas’ın Kayınvalidesi; Huriye Elmas’ın Annesi; Hüseyın Ve Yiğit Elmas’ın Anneanneleri; İrem Ve Zeynep Korkmaz ‘In Büyükanneleri Asiye ELMAS Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Önce Saat 11:30’daBallıca Köyü  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Güzide METİN 05.07.2023
(Çarşamba)

Merhum Nazım Metin’in Eşi; Mali Müşavir Lale Metin Ve Hakan Metin’in Anneleri; Kutay Ve Gizem Kocaman’ın Anneanneleri; Sude , Elmira  Ve Murathan  Metin’in Babaanneleri  Güzide METİN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir  Mezarlığında Defnedilecektir.                                                                   

Satı ALTINTAŞ 05.07.2023
(Çarşamba)

Erdemirden Emekli Mustafa Altıntaş’ın Eşi; Fatma Tanrıkulu, Hatice Çobaner, Haydar Altıntaş Ve Ramazan Altıntaş’ın Anneleri; Siyami Tanrıkulu Ve Nasip Soğutma Celil Çobaner’in Kayınvalidesi Satı ALTINTAŞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma ÇİL 04.07.2023
(Salı)

Murtaza Mahallesi  Eşraflarından Ve  Gümüşhaneli Merhum Fikri Çil’in Eşi; Hakkı Yalçın,Merhum Nurettin Öge, Ve Hüseyin Yavuz’un Kayınvalideleri ,Emine,Name,Hatice  Ve Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından Fatih Çil’in Anneleri Fatma ÇİL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin SOYARSLAN 04.07.2023
(Salı)

Süleymanlar Mahallesi Eşrafından Volkan, Serkan Ve Süleymanlar Mahallesi Muhtarı Hakan Soyarslan’ın Babaları; Özlem, Birsen Ve Avukat Begüm Soyarslan’ın Kayınpederleri; Çağan, Alyasu, Kuzey, Duru, Doruk Ve Öykü Soyarslan’ın Dedeleri;Birsen Soyarslan‘In Eşi; Ttk Dan Emekli ,Eski Süleymanlar Mahallesi Muhtarı ,Dişçi Hüseyin SOYARSLAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir  Mezarlığında Defnedilecektir.                                                   

Perihan YAMAN 04.07.2023
(Salı)

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden  Merhum Talat Yaman’ın Eşi ; Yücel Yaman , Satılmış Yaman Ve Zübeyde Yılmaz’ın Anneleri Perihan YAMAN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Sütlüce Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Sütlüce Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:00’de Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Zihniye KOŞMA 03.07.2023
(Pazartesi)

Kestaneci Mahallesi Eşrafından ; Hamza Koşma,Nevzar Akalınlı  Ve Melike Tarhan’ın Anneleri; Merhum Halil İbrahim Koşma’nın Eşi Zihniye KOŞMA Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Defnedilecektir

Zülfiye BAYKURT 03.07.2023
(Pazartesi)

Kestaneci Mahallesi Eşrafından;  Merhum Nurettin Baykurt’un Eşi; Şafak, Nuri, Emel, Türkan, Derya, Saadet, Ufuk Ve Bulut Baykurt’un Anneleri Zülfiye BAYKURT Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Altun ÇAM 02.07.2023
(Pazar)

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden Nazikar Öncü,Bayram Ali Çam Ve Şevket Çam In Anneleri Mehmet Öncünün Kayınvalidesi,Coşkun Öncü Ve Dilek Taşköprünün Annaneleri,Merhum Adem Çam In Eşihalime AltunÇAM Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kıyıcak Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kıyıcak Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erol SARI 02.07.2023
(Pazar)
Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden Hanife Ve Mustafa Sarının Oğulları,Mustafa Niyazi Sarı Merhum Kasım Ve Nuri Sarının Kardeşleri,Kana,Olgay,Tolgay Sarının Babaları,Ülkü Tufan Dönmez Elise Sarı Yasemin Sarının Kayınpederleri,Tufan Ve Elif Utkunun Dedeleri,Safiye,Sevda,Recepvemerhumasiyenindayıları,Burak,Hale,Yaşar,Temel,Günel Ve Zeyno Sarının Amcaları,Meral Sarının Eşi                  İstanbul Belediyesinden Emekli ErolSARI Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hacılar Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Defnedilecektir.                                       
Bayram ÖZDEMİR 01.07.2023
(Cumartesi)

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Niyazi Özdemir İle Asiye Özdemir’in Oğlu, Abdullah İle Yılmaz Özdemir’in Abileri, Şeyma, Zehra, Aysu Ve Miray’ın Babaları, Meral Özdemir’in Eşi Bayram ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Hatip Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muhittin ÖZSOY 01.07.2023
(Cumartesi)

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Tekin,Volkan Ve Kazım Özsoy Un Babaları,Lütfiye Özsoy Un Eşi Muhittin ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Yaraşlı Yörük Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.