Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Bora Öztürk

17 Temmuz 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Neriman Yula’nın Oğlu, Eski Belediye Personeli Merhume Fevziye Yula’nın Torunu, Merve Öztürk’ün Eşi, Ata Öztürk’ün Babası, Gültekin Yula’nın Yeğeni, Bora Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Muharrem Kantarcı

17 Temmuz 2024

Yunus Kantarcı, Şaban Kantarcı, Ersin Kantarcı, Hayrettin Kantarcı, Hanife Altay, Esma Başol, Hatice Kantarcı’nın Babaları, Kübra Kantarcı’nın Eşi, T.T.K’dan Emekli Muharrem Kantarcı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Sulh Özdemir

15 Temmuz 2024

Kestaneci Mahallesi Eşrafından İskender Özdemir, Dinçer Özdemir Ve Altun Aydınoğlu’nun Babaları, Ceyda Oktay’ın Dedeleri, Merhum Mustafa Özdemir Ve Merhum İsmail Özdemir’in Kardeşi, Sulh Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıkran Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şükrü Kaya Birinci

15 Temmuz 2024

Müftü Mahallesi, Filtepe Sokak Sakinlerinden Merhume Türkan Birinci’nin Eşi, Süleyman Birinci Ve Celal Birinci’nin Babaları, Halit Birinci’nin Kardeşi, Belediyeden Emekli Şükrü Kaya Birinci Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıkran Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Hatice Keçelioğlu

16 Temmuz 2024

T.T.K’dan Emekli Merhum Mehmet Sadi Keçelioğlu’nun Eşi, Beste Karakuş Ve Ömer Keçelioğlu’nun Anneleri, Selahattin Karakuş Ve Asiye Keçelioğlu’nun Kayınvalideleri, Macide Okur Ve Filiz Bıçakçıoğlu’nun Ablaları, Yiğit Ve Çınar Karakuş’un Anneanneleri, T.T.K’dan Emekli Hatice Keçelioğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Şevkiye Gültekin

16 Temmuz 2024

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Salim Gültekin’in Eşi, Merhum Sami, Mustafa, Nuray, Nurcan, Akgül, Fatma, Melek, Türkan’ın Anneleri, Kdz.Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Günay’ın Kayınvalidesi, Şevkiye Gültekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bölücek Mahallesi Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hayriye Kara

16 Temmuz 2024

Kıyıcak Mahallesi, Karabacak Sokak Sakinlerinden Sadık Kara’nın Eşi, Erdoğan Ve Aykut Kara’nın Anneleri, Hayriye Kara Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Karabacak Sokak Camiinde Cenaze Namazı Kılındıkran Sonra Karabacak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erol Kalay

12 Temmuz 2024

Varol Kalay, Burhan Kalay Ve Nuran Bayram’ın Kardeşleri, Aynur Kalay’ın Eşi, Melek Aş, Hülya Kalay, Sevgi Yakal, Sevinç Aygün Ve Ayşe Büyükarslan’ın Babaları, Fırat Büyükarslan, Selçuk Aş Ve Özcan Yakal’ın Kayınpederleri, Efe Büyükarslan, Yiğit Büyükarslan, Nihat Güven, Kıvanç Aş, Ilgın Aş, Begüm Yakal’ın Dedeleri, Erdemir Marangozhaneden Emekli Erol Kalay Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Ortacamiinde Cenaze Namazı Kılındıkran Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tüm Vefat İlanları