Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Mustafa Arslan

20 Haziran 2024

Gökçebey Eşrafından Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Emeklisi Nevzat,Hikmet,Sezgin,Azize Ve Mustafa Arslan Ib Babaları,Merhum Kezban Arslan In Eşi, Naciye,Velime,Mahbeker Ve Nermin Arslan In Kayınpederi,Mustafa Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Kadıtarlası Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yaşar Erbek

19 Haziran 2024

Merhum İdris Ve Hakibar Erbek İn Oğlu,Kezban Kutay In Kardeşi,Galip Barut,İdris Barut,Poyraz Kutay,Eyüp Ve Belediye Temizlik İşleri Müdürlü Personeli Eyüp Kutay In Dayıları,Yaşar Erbek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Durmuş Karabulut

19 Haziran 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Durdu İle Merhume Huriye Karabulut Un Oğlu, Rıza, Neziket,Emine Ve Hüseyin Karabulut Un Kardeşi,İlknur,İlkay,İlkan ,İlhan Ve Merhum İlker Karabulut Un Babaları,Kübra Karabulut Un Eşi Durmuş Karabulut Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip  Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacer Baytekin

16 Haziran 2024

Hüseyin Baytekin'in Eşi,Şaban,Cevdet,Yüksel,Merhum Aysel Ve Vildan'ın Anneleri,Özlem,Öznur,Özge,Mevlüt,Hacer,Hüseyin Ve Salih'in Babanneleri, Servet,Seher,Yusuf Eymen Ve Ömer Asaf'ın Anneanneleri,Hacer Baytekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülhan Şen

16 Haziran 2024

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Ali Ve Emine Şen'in Kızı,Songülali,Şükrü Ve Şükran Şen'in Kardeşleri,Gülhan Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Akçakoca Uğurlu Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ramazan Güneş

16 Haziran 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Okul Sokak Sakinlerinden Naide Güneş'in Eşi,Apay Ve Fatih Oktay Güneş' İn Babaları,Merhum Cevat Güneş Ve Merhum Şaban Güneş'in Kardeşi,Nazmiye,Havva,Naciye,Nermin Ve Cemile'nin Kardeşleri,Erdemir Kok Manüpilasyon Fabrikası Bölümden Emekli Ramazan Güneş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları