Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Nizamettin Özfidan

03 Ekim 2023

Süheyla Özfidan’ın Eşi, Tuncay, Eyfer, Leyla Ve Fatoş’un Babaları, Erdemir Göztepe Eski Aşçıbaşısı Nizamettin Özfidan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Bolu İli Mengen İlçesinde Toprağa Verilecektir.

Kevser Haşhaş

03 Ekim 2023

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hava Deniz’in Kızları, Merhume Nursel Deniz, Merhume Ruşen Akbaş, Mustafa Deniz, Sait Deniz, Saliha Topal, Ayşe Özer’in Kardeşi, Nazife Köksal Ve Nezahat Bircan’ın Yengesi, Atakan Ve Erkan Haşhaş’ın Anneleri, Ahmet Haşhaş’ın Eşi, Kevser Haşhaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Aynur Altan

03 Ekim 2023

Merhum Hacı Ömer Altan In Eşi,İlter Yıldız,Hakan Ve Mustafa Altan In Anneleri,Neriman Ve Aysel Altan In Kayınvalidesi,Burak Yıldız In Annanesi,İrem Livanur Ve Ömer Altan In Babanesi, Aynur Altan  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 12:00 De Bekyeri Mahallesi Site Caminden Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazından Sonra Gülüç Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İlkay Atalar

03 Ekim 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Behzat İle Merhume Semiha Atalar In Oğlu,Turgay Atalar In Kardeşi,Berkay,Hazal İle Ceyhun Atalar In Dedeleri,Ahmet Kurt Un Kayınpederi,Güray Atalar Ve Banu Kurt Un Babaları Tülay Atalar In Eşi Ttk Dan Emekli  İlkay Atalar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğlen Bozhane Caminde Kılınacak Cenaze Namazını Ardından Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Muammer Tümer

03 Ekim 2023

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Nezahat Tümer’in Eşi, Belediyemiz Personeli Nihat Tümer Ve Murat Tümer’in Babaları, Merhum Zekeriya Tümer Ve Merhume Zikriye Tümer’in Oğlu, Muammer Tümer Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Uzunmehmet Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hava Üzülmez

01 Ekim 2023

Maden Emeklisi Merhum Sadettin Üzülmez’in Eşi, Yılmaz Üzülmez, Sevim Sıkıcıoğlu,Filiz Eski Ve Yeliz Ulus’un Anneleri, Nezahat Uzun Ve İbrahim Odabaşı’nın Kardeşi, Fatih Sıkıcıoğlu,Ahmet Eski,Leyla Üzülmez Ve Sertan Ulus’un Kayınvalidesi, Hava Üzülmez Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Adnan Tornoğlu

30 Eylül 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Aydan,Ayşe,Sinan Tornoğlu Ve Ayla Akdeniz’in Babaları, Sedat Akdeniz’in Kayınpederi, Halime Tornoğlu’nun Eşi, Artvin Arhavi Eşrafından Adnan Tornoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Şerife Özsoy

29 Eylül 2023

Merhum Rasim Özsoy’un Kızı, Fatih Özsoy Ve Fatma Aktaş’ın Kardeşleri, Nazım Ayyıldız, Meral Ayyıldız Ve Sunay Taşkın’ın Anneleri, Şerife Özsoy Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ramazanlı Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tacettin Civelek

29 Eylül 2023

Bozhane Eşrafından Hacı Rıza Oğlu, Tacettin Civelek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ortacı Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Fatma Sarcan

29 Eylül 2023

Sezgin, Sefa, Sevda Ve Sezer Sracan’ın Anneleri, Merhum Galip Atan Ve Merhume Nazmiye Atan’ın Kızları, Merhum Sezai Sarcan’ın Eşi, Fatma Sarcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Karakavuz Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Murat Taytekin

28 Eylül 2023

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Eyüp Taytekin’in Kardeşi, Zülfiye Taytekin’in Eşi, Burcu Ve Burak Taytekin’in Babası,Hasan,Hüseyin Ve Muhammed Taytekin’in Amcası Murat Taytekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Orta Köy Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Betül Şalvarcıoğlu

27 Eylül 2023

Hasan Şalvarcıoğlu Ve Necmiye Şalvarcıoğlu’nun Kızları, Hüseyin Bozacıoğlu Ve Nazile Bozacıoğlu’nun Torunu, Şanver Bozacıoğlu Ve Fatma Bozacıoğlu’nun Yeğeni, Furkan Bozacıoğlu’nun Kız Kardeşi, Fatih,Emre Ve Enes Bozacıoğlu’nun Kuzeni,Betül Şalvarcıoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip İnallı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayhan Genç

27 Eylül 2023

Ereğli Esnaflarından Merhum Ali Genç Ve Vasfiye Genç’in Oğlu, Zehra Genç’in Eşi, Erhan Genç’in Abisi, Tuğçe,Pelinsu Ve Merhum Cihan Genç’in Babaları, Ayhan Genç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Orhangazi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice Özen

27 Eylül 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden İsmail Özen Ve Hülya Döngel’in Annleri,İlayda,Üzeyir Ve Beren Özen’in Babaanneleri, Yusuf Bera İle Yunus Eymen’in Anneanneleri,Burak Döngel’in  Kayınvalidesi Hatice Özen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Melahat Zehra Babaoğlu

26 Eylül 2023

İsmail Civan’ın Kızı, Mustafa Babaoğlu’nun Eşi, Hülya Ve Semra’nın Anneleri, Melahat Zehra Babaoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Alimolla Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Güldere Mahallesi Alkaya  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tüm Vefat İlanları