Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mart 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Ali ULUDAĞ

01 Mart 2020

Çaylıoğlu Çubuklu Köyü Sakinlerinden Mehmet,Ramazan,Dinçer,Volkan,Okan,Feyyaz,Oktay Uludağ İle Zayide Çelik İn Babaları,Cengiz Çelik İn Kayın Pederi,Firdevs Uludağ In Eşi Ali ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Şükriye ÇETİNKAY

01 Mart 2020

Ören  Kavucaktaş Mahallesi Sakinlerinden Eray Çetinkayanın Annesi .İsmail Çetinkayanın Eşi Şükriye ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Ahmet AKALIN

01 Mart 2020

Balı Mahallesi Sakinlerinden Buse, Batu,Kerem Ve Beren İn Dedeleri,Halil Akalın Ve Sevda Keskin İn Babaları,Serap Akalın Ve Belediye Temizlik İşleri Müdürlü Ğü Personeli Bülent Keskin İn Kayın Pederi,Nazmiye Akalın In Eşi Ahmet AKALIN Vefat Etmiştir.

Mert OKTAY

02 Mart 2020

Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak Sakinlerinden; Öğrenci Servisi İşletmecisi İbrahim Ve Ayfer Oktay’ın Oğulları; Tayfun Oktay’ın Kardeşi;Baki Ve Ayşe Oktay İle İsmail Ve Fatma Çetinkaya’nın Torunları;  Murat Taksi Personeli Yücel  , Ayhan ,Yılmaz Ve Nurten Oktay İle Ufuk,Mustafa,Hakan Ve Merhum Fahri Çetinkaya’nın Yeğenleri ; Baki,Emrah,Hülya,Gülhan,Cansu,Oğuzhan,Nurefşan,Nazlı,Bennu Ve Çınar’ın Kuzenleri Mert OKTAY Vefat Etmiştir.

Saadet Meral ÇAKTIR

02 Mart 2020

Uzunmehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Felsefe Öğretmeni Ferah Kütük’ün Annesi; Hatice Erdem Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Alparslan Kütük’ün Kayınvalidesi ; Alara Sude Kütük,Armina Kütük Ve Alp Hasan Kütük’ün  Anneanneleri Saadet Meral ÇAKTIR Vefat Etmiştir.

Recep Emre ÇETİN

04 Mart 2020

Göktepe Mah. Avcılar Sokak Sakinlerinden; Turan Çetin Ve Nesibe Çetin’in Oğulları; Recep Çetin’in Torunu; Batuhan Çetin’in Kardeşi Recep Emre ÇETİN Vefat Etmiştir.

Fatma AKDENİZ

04 Mart 2020

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Merhum Nazım Akdeniz ’İn Eşi; Ayşe İpek’in Annesi ; Cezayi İpek’in Kayınvalidesi; Çiğdemli Köyü Yardım Ve Dayanışma Derneği Sekreteri Hüseyin İpek,Dernek Üyesi  Oktay İpek Ve Eyüp İpek’in Anneanneleri  Fatma AKDENİZ Vefat Etmiştir.

Mahmut TURT

04 Mart 2020

Bağlık Mahallesi Meydanbaşı Caddesi Sakinlerinden; Merhum Osman Ve Merhume Fatma Turt’un Oğulları; Bahriye Turt’un Eşi; İlknur Ve Erdal Turt’un Babaları; Yiğit Emre ‘Nin Dedesi; Mahmut TURT Vefat Etmiştir.

Yurdanur ÇENGEN

04 Mart 2020

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden ; Erdemirden Emekli Merhum  Nuri Çengen’in Eşi; Hakan Çengen Ve Ayşe Cebeci’nin Anneleri; Bülent Cebeci Ve Meryem Çengen’in Kayınvalideleri; Ekin Cebeci ‘Nin Anneannesi Ve Güney Baran Çengen’in Babaannesi Yurdanur ÇENGEN Vefat Etmiştir.

Emine ÖZDEMİR

04 Mart 2020

Belen Mahallesi Sakinlerinden ; Ahmet Özdemir’in Eşi; Hikmet Özdemir,Ender Özdemir,İsmail Özdemir,İsmet Özdemir,İbrahim Özdemir, Ayşe Mağul,Nermin Özdemir,Nevin Yavuzoğlu,Kadriye Çetinkaya,Sevim Turan Ve Gülşen Doğan’ın Anneleri Emine ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Asım BOZKURT

04 Mart 2020

 Kızılca Köyü Sakinlerinden; Hüseyin Bozkurt’un Babası; Ereğli Devlet Hastanesi Personelllerinden Tufan Çetinkaya,Ertan Bozkurt Ve Kızılca Köyü Muhtarı Ekrem Bozkurt’un Dedeleri ; Kızılca Köyü Eski Muhtarlarından Asım BOZKURT Vefat Etmiştir.

Zeki ÖZDEMİR

05 Mart 2020

Çaylıoğlu Eski Esnaflarından Merhum Halil Özdemir’in Oğlu;  Macide Özdemir’in Eşi; Çaylıoğlu Merkez Mahallesi Esnaflarından Erdem Özdemir,Erdemir Personeli Halil Özdemir,Ergün Özdemir,Erol Özdemir,Birol Özdemir Ve Emine Erçin’in Babaları Zeki ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Kadriye DURMAZ

05 Mart 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden ; T.T.K’dan Emekli Hayrettin Durmaz’ın Eşi; Yaşar Kaymakçı Ve Recep Kaymakçı’nın Teyzeleri Kadriye DURMAZ Vefat Etmiştir.

Murat DÖLEN

05 Mart 2020

Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi Sakinlerinden; Merhum Konserveci Ali Dölen Ve Ergül Dölen’in Oğulları; Oya Çıtlak’ın Ağabeyi; Emine Dölen’in Eşi; Arda Dölen’in Babası; Bekir Üstüner’in Eniştesi; Erdemirden Emekli Murat DÖLEN  Vefat Etmiştir.

Yaşar KATI

06 Mart 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İbrahim Katı’nın Oğlu; Kadriye Katı’nın Eşi; Eski Belediye Meclis Üyesi İbrahim Akın Katı İle Gülay,Tülay,Serkan Ve Elif Katı’nın Babaları; Belguzar Demir ,Bayram Katı Ve Makbule Demir’in Ağabeyleri ;Belediye Başkanı Syn .Halil Posbıyık’ın Teyzesinin Oğlu ; İsmail Katı’nın Yeğeni Yaşar KATI Vefat Etmiştir.

Ali GÖRECİ

06 Mart 2020

Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden; Fatma Göreci’nin Eşi; Huricihan Sertcan,Bilal Göreci Ve Hülya Yaz’ın Babaları; Nihat Sertcan,Hasan Ayaz Ve Pervin Göreci’nin Kayınpederleri; Hakan Sertcan,Serkan Sertcan,Dilara Ayaz Bostan,Esma Selen Göreci Palavar,Simay Göreci Ve Bartu Ayaz’ın Dedeleri Ali GÖRECİ Vefat Etmiştir

Ganime COŞKUN

06 Mart 2020

Merhum Fikri Çoşkun’un Eşi; Merhum Sayim İnce Nalbantoğlu Ve Mutlu Coşkun’un Anneleri Ganime COŞKUN Vefat Etmiştir

Çetin ÖZDEMİR

06 Mart 2020

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yaşar Özdemir Ve Merhume Rabia Özdemir’in Oğulları; Cumhur Özdemir Ve Aynur Korkmaz’ın Kardeşleri; Şule Erçel Ve Ekin Özdemir’in Babaları; Bilgi Özdemir’in Eşi Çetin ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Emine Nuran BAYCIK

08 Mart 2020

Kandilli E.K.İ. Hastanesinden Emekli Sağlık Memuru Merhum Sadi Baycık’ın Eşi, Türkan Gülen’in Kardeşi, Emel, Mümtaz, Ümit, Dilek Ve Echomar Hastanesi Başhekimi Dr.Nevzat Çimenoğlu’nun Teyzeleri, Merhum Süleyman Ve Fethi, Korkut, Tarık, Aynur, Handan, Perin, Hasan Ve 21.Dönem Zonguldak Milletvekili Boray Baycık’ın Yengeleri, Emine Nuran BAYCIK Vefat Etmiştir.

Ergin SARAÇOĞLU

08 Mart 2020

Aşağıkayalıdere Köyü Sakinlerinden Merhume Emine Saraçoğlu’nun Oğlu, Hatice Saraçoğlu’nun Eşi, Yunus, Emine, Rukiye Saraçoğlu’nun Babaları, Satı Karadağ, Yaşariye Durgut, Döndü Saraçoğlu’nun Kardeşleri, Zonguldak Meteoroloji Memurlarından Ergin SARAÇOĞLU Vefat Etmiştir

Özcan CİBELEK

08 Mart 2020

Merhume Gülseren Cibelek’in Eşi, İlkay Ve Turgay Cibelek’in Babaları, Nihal Cibelek’in Kayınpederi, Egemen, Baran Ve Merve’nin Dedeleri, Behset  Tarık’ın Bacanağı, Kadir Karakuş’un Eniştesi, Özcan CİBELEK Vefat Etmiştir.

Hasan PAZARCI

08 Mart 2020

Ormanlı Beldesi Skinlerinden Hamiyet, Necmettin Ve Seyfettin Pazarcı’nın Babaları, Utku Ve Meltem Pazarcı’nın Büyük Babaları, Ayşe Pazarcı’nın Eşi, Hasan PAZARCI Vefat Etmiştir.

Gülay TURAN

10 Mart 2020

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Rabia Ve Merhum Mustafa Metinel’in Kızları; İsmail Turan’ın Eşi; Aslı Acar,Mutlu Ertem,Pınar Ertem Ve Elif Onay’ın Anneleri;Yekta Ertem,Arda Ertem,Mehmet Acar Ve Saip Onay’ın Kayınvalideleri ; Merhum Tuncay Metinel Ve Nuray Şenay Metinel’in Kardeşleri Gülay TURAN Vefat Etmiştir

Hüseyin ÇUBUKÇUOĞLU

10 Mart 2020

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Zahide,Zehra,Firdevs,Hacer,Bayram,Mevlüt, Cemil Ve İsmail’in Babaları Hüseyin ÇUBUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir.

Hüseyin YILDIZ

10 Mart 2020

 Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Şermin Yıldız’ın Eşi; Erman Yıldız Ve Şenay Yıldız’ın Babaları; Erdemir İç Alımlar Müdürlüğünden Emekli Hüseyin YILDIZ Vefat Etmiştir.

Ayten GÜNDOĞDU

14 Mart 2020

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Gündoğdu’nun Eşi,Abdullah Ve Mustafa Gündoğdu’nun Annesi,Merhum Güngör Dalyan,Gürol Gündoğdu Ve Tülay Turan’ın Yengeleri,Suna Ve Nazik Gündoğdu’nun Kayınvalideleri,Gökhan,Kaan,Batuhan Ve Melisa Gündoğdu’nun Babaanneleri Ayten GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.

Feride CEBECİ

14 Mart 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Leman Hoyur’un Kızları,Osman,Nuri,Seyfi,Fikret Ve Yusuf,Bakiye,Elmas Ve Aynur’un Kardeşleri,Mehmet,Sonet,Fatma Ve Sevim’in Anneleri,Sacid,Sebayi,Muhammer,Tuğrul,Sevim,Sevgi,Bayise Ve Emine’nin Yengeleri,Sedayi Cebecinin Eşi Feride CEBECİ Vefat Etmiştir.

Turan YILMAZ

15 Mart 2020

Danişmentli Köyü Sakinlerinden Recep Yılmaz’ın Oğlu,Nazmiye Yılmaz’ın Eşi,Yüksel,Türkan,Rıdvan Ve Şükran’ın Babaları,T.T.K Armutçuk Müessesesinden Emekli Turan YILMAZ Vefat Etmiştir

Emnine ÇETİN

15 Mart 2020

Abdi Köyü Sakinlerinden Merhum Durdu Çetin’in Eşi,Alper Fındık Çalışanlarından Eşref Çetin,Yaşar Çetin Ve Fatma Çimen’in Anneleri,Emnine ÇETİN Vefat Etmiştir.

Döndü DURGUT

16 Mart 2020

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden; Eyüp Durgut’un Eşi; Murat Ve Şanver Durgut’un Anneleri; Ferhat,Ferdi Ve Erdi ‘Nin Babaanneleri Döndü DURGUT Vefat Etmiştir.

Muharrem ERDOĞMUŞ

16 Mart 2020

Tepeören Köyü Eşrafından; Hasan,Recep,Münevver,Gülseren,Havva,Nurseren,Gülden Ve Emine’nin Babaları;Merhume Halime Erdoğmuş’un Eşi;  Armutcuk T.T.K’dan Emekli Muharrem ERDOĞMUŞ Vefat Etmiştir.

İsmail YENİŞEN

16 Mart 2020

Bayat Köyü Sakinlerinden; Merhum İbrahim Yenişen İle Fatma Yenişen’in Oğulları; İsmail,Cevat,Kenan,Kemal,Mustafa,Hasan, Ve Şükran’ın Babaları; Merhum Halil Yenişen’in Ağabeyi; Merhume Yaşar Yenişen’in Eşi İsmail YENİŞEN Vefat Etmiştir.

Kibariye KALAYCI

16 Mart 2020

Düzce Akçakoca Paşalar Köyü Sakinlerinden; Kamil Kalaycı’nın Eşi; Nuray İntepe,Sultan Baltacı; Ayşe Öztürk,Saime Çağatay Ve Bozhane Esnaflarından Akçakocalı Süleyman Kalaycı’nın Anneleri; Turgay İntepe ,Zeki Baltacı,Merhum Gürkan Öztürk , Ayfer Çağatay Ve Hacer Kalaycı’nın Kayınvalideleri Kibariye KALAYCI Vefat Etmiştir.

İzzet SEZER

16 Mart 2020

 Gülüç  Beldesi Erdemyuva Sakinlerinden; Emine Sezer’in Eşi; Reşat Sezer,Melek Aksoy,Şerife Yaman, Ve Dilek Sağ’ın Babaları; Gülseren Sezer,Ersin Aksoy,Hakmet Yaman Ve İbrahim Sağ’ın Kayınpederleri; Furkan Ve Doğukan Sezer,Murat  Ve Semih Can Yaman,Eda Ve Fatih Aksoy İle Sena  Efe Sağ’ın Dedeleri; Erdemir Tevsiat Eski Formenlerinden Emekli İzzet SEZER Vefat Etmiştir.

Nazmiye TAYAR 

16 Mart 2020

Kepez Mahallesi Eşrafınlarından; Adil Ekim’in Annesi; Muhammet,Gülten,Şükran, Ve Murat Ekim’in Babaanneleri Nazmiye TAYAR  Vefat Etmiştir.

Yusuf YILMAZ

16 Mart 2020

Çaylıoğlu Ortaköy Köyünden; Fatma Yılmaz’ın Eşi; Talip Yılmaz,Nevzat Yılmaz,Emine Yılmaz ,Ayşe Çetin ,Hatice Sorhan Ve Nermin Yıldırım’ın Babaları; Yunus Yılmaz ,Mustafa Yılmaz,Firdevs Karahan,Emine Çetin İle Nazmiye Sarıkaya’nın Ağabeyleri Yusuf YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ahmet HEPTÜRK

17 Mart 2020

 Ormanlı Başören Köyü Sakinlerinden;Merhume Meryem Heptürk’ün Eşi;  Halit Heptürk,Nuran Sevim Ve Nurdan Sezer’in Babaları; Övül Eczanesi Personeli Bilgin Sezer’in Kayınpederi; Oğuzhan ,Ceren ,Ahmet Arda , Özlem,Okşan,Ersin,Serdar,Sevil Ve  Sevim’in Dedeleri Gardiyan Ahmet HEPTÜRK  Vefat Etmiştir.

Nazikar YAVUZ

17 Mart 2020

Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden; Merhum Hayrettin Yavuz’un Eşi; Mürvet,Neriman Ve Havagül Demircan İle Mehmet Ve Ali Ersoy’un Ablaları Nazikar YAVUZ Vefat Etmiştir.

Halim ÇOLAK  

17 Mart 2020

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Gönül Çolak’ın Eşi; Hakan Çolak Ve Esra Koç’un Babaları; Gökhan Koç Ve Ebru Çolak ‘In Kayınpederleri; Ege,Ata,Damla Ve Gökçe’nin Dedeleri Halim ÇOLAK  Vefat Etmiştir

İsmail KANBUROĞLU

18 Mart 2020

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve Merhume Emine Kanburoğlu’nun Oğulları; Gülfidan,Nejla Ve Merhume Neriman Kanburoğlu’nun Kardeşleri; Zühre Kanburoğlu’nun Eşi; Hasan Ve Fidan  Kanburoğlu İle Murat Ve  Duygu Yerli’nin Babaları ; Pazaryeri Esnaflarından  Ve Bozhane Eşrafından Kaptan İsmail KANBUROĞLU Vefat Etmiştir

İmran ÖNAL

19 Mart 2020

Kışla Mahallesi Millet Caddesi Sakinlerinden; Merhum Recep Ve Emine Önal’ın Kızları; Merhum Turan Önal’ın Eşi; Erdemir’den Emekli Merhum Tevfik  Ünal,Kültür Ve Turizm Bakanlığı Başmüfettişi İrfan Önal  Ve Gülşen Cöbek’in Anneleri; Meral  Önal Ve Belediyemiz Zabıta Personellerinden Halil Fuat Cöbek’in Kayınvalideleri ; Hacı Ahmet Koç’un Dünürü; Cihan Cöbek,Turhan Önal ,Neslihan Önal Ve Deniz İlhan Önal’ın Büyükanneleri İmran ÖNAL Vefat Etmiştir.

Emine AKSOY

19 Mart 2020

Trabzon Yalıncak Eşrafından; Merhum Rahman Aksoy ‘Un Eşi; Fatma Polat,İsmail Aksoy,Şaban Aksoy,Şahzade Aksoy,İnci Candan Ve Merhume Yurdanur Acar’ın Anneleri  Emine AKSOY Vefat Etmiştir.

Hayriye ÖZSOY

19 Mart 2020

Şamlar Köyü Sakinlerinden;Hasan ,Hüseyin Ve İsmail Orhan İle Ayşe Eroğlu’nun Anneleri Hayriye ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Necmi AÇIKGÖZ

20 Mart 2020

Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Açıkgöz Ve Zekiye Açıkgöz’ün Oğulları; Sebahat,Ekrem,Ali,Adem Ve Halise Açıkgöz’ün Kardeşleri; Rıza,Nazlı,Aslı,Halide,Nilüfer,Emrah,Cüneyt Ve Müyesser Açıkgöz’ün Amcaları Necmi AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Fatma DOĞAN

20 Mart 2020

İlçemiz Esnaflarından Köylü Pazarı Sahibi Merhum Hasan Doğan’ın Eşi; İlçemiz Esnaflarından Muhammet Doğan Ve Ferşat Doğan İle Fadula Koç,Fatma Özbek, Ve Havva Akbayrak’ın Anneleri; Ege Seramik Sahibi Ahmet Doğan’ın Yengesi Fatma DOĞAN Vefat Etmiştir.

Nurgül AKÇİÇEK

21 Mart 2020

Işıklı Köyü  Eşrafından ; Merhum Durdu Akçiçek Ve Ayşe Akçiçek’in Torunları; Temel Ve Sefer Akçiçek ‘İn Yeğenleri; Nurettin  Ve Durkadın Erdoğdu’nun  Torunları; Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Çalışanlarından Mustafa Akçiçek Ve Necla Akçiçek ‘İn Kızları Nurgül AKÇİÇEK Vefat Etmiştir

Muhammed Fatih BOZACIĞLU

21 Mart 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden;  Hacı Ömer Bozacıoğlu Ve Merhume Gülüzar Bozacıoğlu’nun Oğulları; Ayşe,Safiye,Nermin ,Meryem, Yasemin Ve Yeşim’in Kardeşleri; İsmail Baydemir,Mehmet Yılmaz,Muhammed Gür,Nedim Uçar,Ünal Aldemir, Ve Mehmet Duman’ın Kayınbiraderleri; Muhammed  Süha Baydemir’in Dayısı;Ömer Burak,Rabia Ve Ecrin’in Babaları Muhammed Fatih BOZACIĞLU Vefat Etmiştir

Nurcihan ÇİFTÇİ

23 Mart 2020

Kandilli Eşrafından Ve Kaynarca Konutları Sakinlerinden; T.T.K. Armutcuk Müessesesinde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Ercan Çiftçi’nin Yengesi; Kerem Çiftçi Ve Aslı Çiftçi’nin Anneleri; Kdz.Ereğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Personellerinden Ahmet Çiftçi’nin Eşi Nurcihan ÇİFTÇİ Vefat Etmiştir.

Kübra CERRAH

23 Mart 2020

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sok . Sakinlerinden;Emine Ve Hakkı Cerrah’ın Kızları; Hüseyin ,Hasan Ve İbrahim Cerrah’ın Kardeşleri; Ercan,Ersin,Eerdem Ve Rıdvan Cerrah’ın Halaları Kübra CERRAH Vefat Etmiştir.

Zülfiye KARAKAYA

23 Mart 2020

Çaylıoğlu Davutlar Köyü Eşrafından; Merhum Asım Semiz Ve Merhume Emine Semiz’in Kızları; Merhum Musa Semiz,Merhum Hayrettin Semiz Ve Merhume Ümme Şen’in Kardeşleri;Murat,Şaban,Emine,Hasan,Havva Ve Ergin Karakaya’nın  Anneleri; Durdu Karakaya’nın Eşi Zülfiye KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Güldane ÖZDEMİR

23 Mart 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Mustafa Özdemir’in (Beton Mustafa ) Eşi; İlknur Likoğlu  İle Kadir, Nazım Ve Emre Özdemir’in Anneleri Güldane ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

İzzet Aydın

24 Mart 2020

Kdz.Ereğli Sakallar Köyü Sakinlerinden; Merhume Mürvet Aydın’ın Eşi; Merhum Şeref Aydın,Hayrettin Aydın,Ayşe Acar,Kübra Turgut, Ve Hatice Arslan’ın Babaları; Veysel,Yıldıray,İzzet,Eşref Ve Erçin Aydın İle İsmail Ve Gülşen Acar’ın Dedeleri; T.T.K. Kozlu Maden İşletmesinden Emekli İzzet Aydın Vefat Etmiştir.

Dündar ÖZER

24 Mart 2020

Bozhane Eşrafından; Gülnaz Özer’in Eşi; Alemdar  Perçinel’in Babası; Merhum Yücel Perçinel’in Kayınpederi; Yavuz,Nazlı Ve Billur Perçinel’in Dedeleri;Eski Devlet Bakanı Önay Alpago’nun Dayısı; Yasemin Madenci, Ve Deniz Özçelik’in Amcaları; Gülen,Celal,Zehra Ve Merhum Mustafa Karakuş’un Enişteleri Namı Diğer  Dündar Reis Dündar ÖZER Vefat Etmiştir.

Temel DEMİRCAN

25 Mart 2020

Kaptaş Kurtlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Osman Demircan Ve Emine Demircan’ın Oğulları; İbrahim ,Murat,Sercan,Sevim Ve Sevinç’in Kardeşleri; Belediyemiz Personellerinden Hasan Berberkayar’ın Eniştesi; Hatice Demircan’ın Eşi; Kışla Sanayi Esnaflarından Temel DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Mustafa HIRÇIN

25 Mart 2020

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Cemil,Merhum Mehmet,Merhume Ayşe,Rıza Ve Hamit Hırçın’ın Kardeşleri; Hasan,Adem Ve Safiye’nin Babaları; Cemile Hırçın’ın Eşi; Mustafa HIRÇIN Vefat Etmiştir.

Mustafa Kamil KARAYAKA

26 Mart 2020

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Gülizar Karayaka’nın Eşi; Cengiz,Gönül Ve Şenol Tayfur’un Babaları; Emine Kuru’nun Kayınpederi; Ramazan, Erdal,Güllü,Ferdi, Müslüm,Suzan,Gönül Gülsün Ve Şerife’nin Dedeleri Mustafa Kamil KARAYAKA Vefat Etmiştir.

Ahmet AKSOY

27 Mart 2020

Sabahattin,Vasfi,Behiye,Nebiye,Bahattin,Uğur Aksoy’un  Babaları,Güler,Sevgi,Mercan,Ayşe Aksoy,Sadık Karakuş,Ve Ömer Kuşkon’un Kayınpederleri, Merhum Cemile Aksoy’un Eşi,Erdemirden Emekli Eski Fırıncılardan Ahmet AKSOY Vefat Etmiştir.

Zeki YANCIK

27 Mart 2020

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden Merhum Ahmet Ve Ayşe Yancık’ın Oğulları,Ahmet Yancık Ve Elif Akbulut’un Babaları,Sevim Yancık’ın Eşi, Zeki YANCIK Vefat Etmiştir.

Ali AYDIN

29 Mart 2020

Müftü Mahallesi Sakinlerinden, Cevdet Öztürk’ün Dünürü, Servet Öztürk’ün Kayınpederi, Derya Öztürk Ve Deniz Aydın’ın Babaları, Cevdet Ali Öztürk’ün Dedesi, Merhume Nezihe Aydın’ın Eşi, Ali AYDIN Vefat Etmiştir.

Cihan BATTAL

30 Mart 2020

Orhanlar Mahallesi Mustafa Bozma Sokak Sakinlerinden; Merhum Sabri Battal’ın Eşi; Ahmet,Ayhan,Rıdvan Ve Erol Battal’ın Anneleri; Sabri Kutay ,Mert,Elif Ve Kaan Battal’ın Babaanneleri; Sebiha,Altun Ve Murat Kun’un Teyzeleri Cihan BATTAL Vefat Etmiştir.

Emine ÜN

30 Mart 2020

Gülüç Beldesi Erdemyuva Sakinlerinden; Merhum Nevzat Ün’ün Eşi; Mustafa ,İbrahim Ve Çetin Ün’ün Anneleri  Emine ÜN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları