Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Kasım 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Atilla SELAM

01 Kasım 2020

Ereğli Esnaflarından İstanbul Simit Fırını Sahibi Ekrem Ve Hasibe Selam In Oğulları, Ömer, Hüseyin Ve Volkan Selam In Kardeşleri, Zafer,Hakan Ve Barış Selam In Amcaları Özlem,Ekrem Ve Kerim Selam In Babaları,Müzeyyen Selam In EşiAtilla SELAMVefat Etmiştir.

Vicdan ÇÖKER

01 Kasım 2020

Kdz Ereğli Eşraflarından Merhum Hüseyin Koşma Ve Merhume Behice Koşmanın Kızları Merhum Sezgin Koşmanın Ablası Merhume Ayfer Koşma Nın Görümcesi,Semih,Selçuk,Serkan Çoker İn Anneleri,Mine Ve Serpil Çoker İn Kayınvalidesi Kutay,Berkay,Rutkay,Çağla Ve Pınar In Babaneleri Yılmaz Çöker İn EşiVicdan ÇÖKERVefat Etmiştir

Hilmiye BİRİNCİ

02 Kasım 2020

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Halit Birincinin Eşi; Özcan Birinci,Fatma Aktürk Ve Suna Yazıcıoğlu’nun Anneleri, Hikmet Aktürk Ve Tarık Yazıcıoğlu’nun Kayınvalideleri Hilmiye BİRİNCİVefat Etmiştir.

Ergün KURT

04 Kasım 2020

Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklaraltı Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Asım Kurt’un Eşi; Ereğli Esnaflarından Ahmet Güner’in KayınvalidesiErgün KURTVefat Etmiştir.

Gülali ÇEVİREN 

04 Kasım 2020

Ardahan Eşrafınfdan ; Armutcuk Ttk’ Dan Emekli,Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden ; Fikret,Oktay Ve Ali Çeviren İle Güler Daşdemir,Sevgi Kuş Ve Cemile Aydın’ın Babaları ; Öner Daşdemir’in Kayınpederi  Gülali ÇEVİREN Vefat Etmiştir.

Zehra SAMUNCU

04 Kasım 2020

Ereğli Eşrafından ; Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünden Emekli Raif Samuncu’nun Eşi; Sinan Samuncu, Ve Gökhan Samuncu’nun Anneleri; Yağmur Gümüş Ve Nermin Samuncu’nun Kayınvalideleri ; Berkay Samuncu’nun AnneannesiZehra SAMUNCUVefat Etmiştir.       

İsmail İŞERİ

05 Kasım 2020

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa İşeri Ve Merhume Emine İşeri’nin Oğulları;Güner İşeri’nin Kardeşi; Seda İşeri’nin Eşi; Belediyemiz Personellerinden Gökay İşeri’nin Babası; Gurbet İşeri’nin Kayınpederi; Arda Ve Seda’nın Dedeleriİsmail İŞERİVefat Etmiştir.

Filiz YAZGAN

05 Kasım 2020

Ereğli Eşrafından ; Merhum Mehmet Bozkuş Ve Kadriye Bozkuş’un Kızları; Erdemirden Emekli Recep Yazgan’ın Eşi; Ozan Ve Emre’nin Anneleri; Celal Bozkuş’un AblasıFiliz YAZGANVefat Etmiştir.

İlyas UYSAL

05 Kasım 2020

Pembeciler Köyü Eşrafından ; Hüseyin Uysal Ve Merhum Cevat Uysal’ın Kardeşleri; Mustafa Uysal,Mehmet Uysal Ve İlyas Uysal’ın Babaları; Şükriye Uysal’ın Eşiİlyas UYSALVefat Etmiştir.

Billur AYDENİZ

06 Kasım 2020

Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Şükran Aydeniz ‘İn Eşi; Sevim Dilaver,Ömür Aydeniz Ve Nevin Kendigelen‘İn Babaları;Kenan Dilaver Ve Yıldız Aydeniz’in Kayınpederleri ; Tuğce Ve Tuğberk Dilaver, Azra Kendigelen İle Öner Ve Övünç Aydeniz’in Dedeleri  Billur AYDENİZVefat Etmiştir.

Ziya ANDİÇ

06 Kasım 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Asiye Andiç’in Eşi; Yaşar Andiç, Murat Andiç, Hatice Andiç Ve Fatma Andiç’in Babaları; Betül, Büşra, Beyza, Uğur, Tuğba,Berra Ve Osman Andiç’in DedeleriZiya ANDİÇVefat Etmiştir.

Yavuz DALGIÇ

07 Kasım 2020

Merhum T.T.K’dan Emekli Rıza Dalgıç Ve Fatma Dalgıç’ın Oğlu,Çiler Dalgıç’ın Eşi,Yalçın Ve Yasemin Dalgıç’ın Kardeşi,Devlet Hastanesinden Emekli Hemşire Şükran Dalgıç’ın Kayınbiraderi,Büşra Ve Berk Dalgıç’ın Amcaları, Kerem Dalgıç’ın Babası ; Kdz.Bölge Komutanlığı Personeli Yavuz DALGIÇ Vefat Etmiştir.

İsa CANDAN

07 Kasım 2020

Terzi Köyünden Hülya Ve Murat Candan’ın Babası,Çiğdem Candan’ın Kayınpederi,Alper,Alpay,İrem,Semanur,Nehir Ve Nilsu’nun Dedeleri,Halime Candan’ın Eşi İsa CANDAN Vefat Etmiştir.

Turhan KARADAĞ

07 Kasım 2020

Münevver Karadağ’ın Eşi,Zafer Ve Zerrin Karadağ’ın Babası,Enkay Dekorasyon Kurucusu Turhan KARADAĞ Vefat Etmiştir

Türkan AKTAŞ

08 Kasım 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Abdurrahman Aktaş’ın Eşi,Filiz Gül Ve Şükran Aktaş’ın Anneleri,Özlem Bilgili,Gülin Aydın Ve Gülhan Gül’ün Anneanneleri, Türkan AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Zahide YAMAN

08 Kasım 2020

Merhum Rıza Yaman’ın Eşi, Nuran Adıyaman,Döndü Çetin,Nermin Arı,Neriman Şahin,Yaşare Şahin’in Anneleri,Selahattin Çetin,Nurettin Adıyaman,Ramazan Arı,Mustafa Şahin Ve Yüksel Şahin’in Kayınvalideleri Zahide YAMAN Vefat Etmiştir.

Hatice GÜNERİ

08 Kasım 2020

Çarşı Esnaflarından Merhum Vahdet Güneri’nin Eşi, Çarşımız Esnaflarından İbrahim Ve Ömer Güneri İle Aynur Ve Zühre Güneri’nin Anneleri,Çarşımız Esnaflarından Celil Ve Selami Güneri’nin Yengeleri,Şehit Polsi Memuru Hasan Bilgin’in Anneannesi, Hatice GÜNERİ Vefat Etmiştir

Osman DAĞCI

08 Kasım 2020

Sücüllü Köyü Sakinlerinden Merhum Kazım Ve Zeynep Dağcı’nın Oğlu,Elif Ve Ebru’nun Babaları,Ayhan,Türkan,Hüseyin,Emine Ve Sevim’in Kardeşleri,Şengül Dağcı’nın Eşi Ali Osman DAĞCI Vefat Etmiştir.

Altun ŞAHİN

08 Kasım 2020

Merhum Enver Şahin’in Eşi,Gülüç Chp Belde Örgüt Başkanı İhsan Demirkol’un Yengesi Musa Şahin Ve Yaşar Toprak’ın Anneleri Altun ŞAHİN Vefat Etmiştir

Mertcan ATALAY

09 Kasım 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Hüseyin Atalay Ve Melek Atalay’ın Oğulları; Sinem Sarı’nın Kardeşi; Temel, İbrahim,Ali Ve İsmail Yılmaz’ın Yeğenleri Mertcan ATALAY Vefat Etmiştir.

Ali GIVRAK

09 Kasım 2020

Eski Ted Koleji Öğretmenlerinden; Erdemirden Emekli Şerife Gıvrak’ın Eşi; Umut Orhan,Serpil Orhan,Eymen Ümit Orhan Ve Eslem Su Orhan’ın Amcaları Ali GIVRAK Vefat Etmiştir.

Zekai ÇEVİK

09 Kasım 2020

Ereğli Eşrafından ; Erdemirden Emekli ; Gümüşhaneliler Derneği Kurucularından Dernek Başkanlığıda Yapmış Sezai Çevik’in Ağabeyi; Kamil Çevik, Hakan Çevik Ve Erkan Çevik’in Babaları Zekai ÇEVİK Vefat Etmiştir.

Nuray Matyar KABA

09 Kasım 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Güngör Matyar Ve Merhume Nurten Matyar’ın Kızları; Emine Kalafat,Ayfer Matyar Ve Ayla Kavi’nin Kardeşleri;  Engin Kaba’nın Eşi Nuray Matyar KABA Vefat Etmiştir

Kübra MOĞUL

11 Kasım 2020

Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; İsmet Moğul’un Annesi ; Sevim Moğul’un  Kayınvalidesi ; Hikmet,İsmail,Türkan,Kübra Ve Filiz’in Babaanneleri ; Merhum İsmail Moğul’un Eşi Kübra MOĞUL Vefat Etmiştir.

Dursuniye ER

11 Kasım 2020

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Nazif Er’in Eşi; Hüseyin İçen,Necmiye Bilgin,Nazmiye Marangoz Ve Şafak Er’in Anneleri Dursuniye ER Vefat Etmiştir.

Neziha YÜKSELEN

12 Kasım 2020

Erdemir İnsan Kaynaklarından Emekli Reyhan Yükselen’in Eşi,Erdemir Personeli Şükrü Yükselen Ve Öznur Vardal’ın Anneleri,Vergi Dairesi Emeklilerinden Neziha YÜKSELEN Vefat Etmiştir.

Yaşar ŞİMŞEK

13 Kasım 2020

Köseler Mah. Sakinlerinden; Nerime Şimşek’in Eşi; İbrahim Ve Berkan Şimşek’in Babaları; Bayram Ve Fahri’nin Ağabeyleri; Ayşe Akcasu’nun Oğlu Yaşar ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.

Yusuf OKUMUŞ

13 Kasım 2020

Merhume Naciye Okumuş ‘Un Eşi, İsmail, Erdoğan, Fikriye, Mehmet, Erol, Muhammet, Hamidiye Okumuş’un Babalrı, Meryem Okumuş’un Eşi, Yusuf OKUMUŞ Almanyada Vefat Etmiştir.

Haydar AKDUMAN

14 Kasım 2020

Çaylıoğlu Külah Köyü Sakinlerinden Ereğli Esnaflarından Davut Özdemiroğlu Ve Cemal Özcan’ın Kayınpederleri, Havagül, Seher, Şerife Ve Muhammaet Akduman’ın Babaları, Nezahat Akduman’ın Eşi, Merhum İsmail Akduman2ın Oğlu, Haydar AKDUMAN Vefat Etmitştir

Zeki BAYDEMİR

14 Kasım 2020

Kdz.Ereğli Esnaflarından İsmail Baydemir’in Kardeşi, Süha Baydemir’in Amcası, Sait Ufuk Baydemir Ve Taha Baydemir’in Babaları, Kdz.Ereğli Belediyesinde Emekli Zeki BAYDEMİR Vefat Etmiştir

Mehmet AYDEMİR

14 Kasım 2020

Hasbeyler Köyü Eşrafından, Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü Personeli Ayhan Aydemir İle Mehmet, Ahmet, Recep, Nizamettin, Soner Aydemir İle Fatma Gültekin Ve Ayşe Çayırlı’nın Babaları, Merhume Zehra Aydemir’in Eşi, Mehmet AYDEMİR Vefat Etmiştir

Hatice ASLANBAY

14 Kasım 2020

Merhum Kebapçı Hafız Ahmet Aslanbay’ın Eşi, Merhum İsmail Uzunmehmet, Merhum Recep Uzunmehmet, İbrahim Uzunmehmet’in Ablaları, Huriye, Ali, Mahmut Aslanbay’ın Anneleri, Şevval, Ayşe, Ömer’in Babaanneleri, Yavuz Ve Kadir’in Anneanneleri, Hatice ASLANBAY Vefat Etmiştir.

Ayfer TEZ

15 Kasım 2020

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Recep Tez’in Eşi, Hasan Gündoğdu Ve Nazikar Gündoğdu’nun Kızları, Ülviye, Ayşe, Cüneyt, Levent, Gönül, Özlem Gündoğdu’nun Kardeşleri, Emircan Ve Hüsnücan Ve Eylem’in Anneleri, Ayfer TEZ Vefat Etmiştir

Efrail ALTUN

15 Kasım 2020

Kars-Ardahan Posof Eşrafından, Yeniköy Köyünden Sitamşah Altun, İmdat Altun, Rabi Altun Ve Mülkiye Özcan’ın Babaları, Efrail ALTUN Vefat Etmiştir

Fikriye Hacer ORHAN

16 Kasım 2020

Şamlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Orhan’ın Eşi; Avukatmeryem,Havva,Aynur,Ayla,Safiye,Şerife,Şaban,Ayşegül,Turgut Ve Ramazan’ın Anneleri Fikriye Hacer ORHAN Vefat Etmiştir.

Nesrin ÖZGÜN

18 Kasım 2020

Müftü Mahallesi, İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden Merhum Hasan Kurum’nun Kızı, Mustafa Özgün’ün Eşi, Berber Vasfi Özgün’ün Yengesi, Özlem Köse Ve Özer Özgün’ün Anneleri, Emir Serhat Köse Ve Ayla Özgün’ün Kayınvalideleri, Egemen Ve Zeynep Köse’nin Anneanneleri, Nisa Özgün’ün Babaannesi, Nesrin ÖZGÜN Vefat Etmitşir.

Selahattin ŞAHİN

19 Kasım 2020

Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden Melek Karakuyu,Meliha Şahibn,Vedat Şahin,Cumhuriyet Halk Partisi Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol’un Yengesinin Babası,Hacı Selahattin ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Fatma SEVER

19 Kasım 2020

Ören Mahallesi Viran Sokak Sakinlerinden Merhum Davut Erdem Ve Merhume Hanife Erdem’in Kızı,Nuran Dilaver,Vesile Dilaver,Hüseyin Sever İle Davut Sever’in Anneleri,Yüksel Topçu Ve Necat, Dilaver’in Kayınvalidesi Merhum Hacı Hakkı Sever’in Eşi Fatma SEVER Vefat Etmiştir.

İrfan KOÇAK

20 Kasım 2020

Erol, Şeref Ve Zeki Koçak’ın Babaları, Halil Koçak Ve Hacı İsmail Koçak’ın Ağabeyleri, Çavdarlı Mahallesi Sakinlerinden T.T.K’dan Emekli İrfan KOÇAK Vefat Etmiştir.

Muharrem YAVUZ

20 Kasım 2020

Merhum Rasim Yavuz Ve Merhume Hayriye Yavuz’un Oğulları, Neriman Yavuz’un Eşi, Kadir, Zeki, Şendoğan, Hüseyin Yavuz’un Kardeşleri, Murat Sarıoğlu Ve Sema Sarıoğlu’nun Enişteleri, Muharrem YAVUZ Vefat Etmiştir.

Halit ÇELİK

20 Kasım 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Kadriye Ve Cafer Çelik’in Oğulları, Avukat Avni Çelebi’nin Kuzeni, Alemdar İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Hatice Çelik’in Eşi, Cenker Ve Dinçer Çelik’in Babaları, Burcu Akdeniz Çelik’in Kayınpederi, Halit ÇELİK Vefat Etmiştir.

Ahmet ÖZTÜRK

21 Kasım 2020

Ömerli Mahalllesi Kaynarca Konutları Sakinlerinden ; Vasfiye Öztürk’ün Eşi; Rıfkı,İlyas Ve Şevki Öztürk İle Emine Çubukçuoğlu’nun Kardeşleri; Özlem,Çiğdem Ve Didem’in Babaları; Harun Erez,Abdurrahim Özbek Ve Sedat Özyılmaz’ın Kayınpederleri ; Musa’nın Yeri Restoran’ından Emekli Ahmet ÖZTÜRK Vefat Etmiştir

Erol UÇAK

21 Kasım 2020

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Ve Fatma Uçak’ın Oğulları; Ayşe Uçak’ın Eşi; Belediyemiz Personellerinden Fatma Özaydın,Ayla Cansız Ve Tuğba Ölmez’in Babaları; İbrahim Özaydın,Halil  İbrahim Cansız Ve Nihat Ölmez’in Kayınpederleri ; Yiğit Ve Yağız’ın Dedeleri ;  Şekerci Erol UÇAK Vefat Etmiştir

Maşallah BOZAN

21 Kasım 2020

Ereğli Eşrafından; İsmet Bozan’ın Eşi; Kadriye Ve Merhum Nurettin Özbek’in Kızları; Merhum Şakir Ve Medine Bozan’ın Gelinleri; Asiye Bozan,Şükran Seçkin,Zeynep Arslan, Hıdır Özbek, Çember Özbek, Fatma Akgül Ve Hüseyin Özbek’in Kardeşleri ; Fidan Öztekin,Filiz Atakan Ve Demet Bozan’ın Anneleri Maşallah BOZAN Vefat Etmiştir

Süleyman ÇINAR

21 Kasım 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Şenay Çınar’ın Eşi; Funda Demirbaş,Fuat Çınar Ve Suat Çınar’ın Babaları; Erol Pesen’in Eniştesi; Koray Demirbaş’ın Kayınpederi ;Ereğli Vergi Dairesinden Emekli Süleyman ÇINAR Vefat Etmiştir

Murat AŞCI

22 Kasım 2020

Kadıtarlası Erdem Yuva Sakinlerinden Sultan,Suna,Saadet,Sibel Atalay Ve Atilla Aşcının Babaları, Derya,Tuba,Tuğcan,Hamza,Ecrin Ve Ömer İn Dedeleri Merhum Recep Ve Zeliha Aşcının Oğlu Erdemirden Emekli Murat AŞCI Vefat Etmiştir.

Ekrem ÖZYILMAZ

23 Kasım 2020

Fatma Özyılmaz’ın Eşi; Serhat Özyılmaz Ve Arzu Güven’in Babaları; Sahil Taksi Esnaflarından Hayrettin Özyılmaz’ın Ağabeyi; Mert Kenan Can  Ve Barış Özyılmaz’ın Amcaları; Karadeniz Bölge Komutanlığı Personeli Süha Güven’in Dayısı Ekrem ÖZYILMAZ Vefat Etmiştir.

Asım YANIK

23 Kasım 2020

Gülüç Beldesi  Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Sevda Yanık’ın Babası; Mehmet Karaca Ve Suna Karabulut’un Dedeleri; Gülüç Belediyesi  Emekli Personelllerinden Tevfik Yıldız; Hüseyin Yıldız Ve Hakkı Yıldız’ın Dayıları; Merhume Sevim Yanık’ın Eşi Asım YANIK Vefat Etmiştir.

Ali EKİM

23 Kasım 2020

Ekim Et Mangalın Sahibi ;  Hüseyin Ekim,Ceyhan Ekim,Nazmiye Ve Emine Onay’ın Babaları; Birgül Ve Melek Ekim’in Kayınpederleri; Orçun ,Olcay,Orkun ,Ali ,Cangül ,Gülcan Ve Emine’nin Dedeleri; Ece, Kardelen,Onur,Hüseyin, Ve Melek Ekim’in Büyük Dedeleri ; Merhum Hüseyin Ve Merhume Emine Öğüt’ün Damatları ; Naciye Ekim’in Eşi Ali EKİM Vefat Etmiştir.

Veli ÜLKER

24 Kasım 2020

Pazaryeri Esnaflarından ; Sevim Ülker’in Eşi; Selçuk Ülker ,Sedat Ülker, Serhat Ülker , Özlem Ülker Mara Ve Özge Öztürk’ün Babaları; Hanlar Öztürk’ün Kayınpederi Veli ÜLKER Vefat Etmiştir.

Şerife OKTAY

27 Kasım 2020

Dağlar Mahallesi Karkucak Sok. Sakinlerinden; Kdz.Ereğli  Sigorta Hastanesinden Emekli Mustafa Oktay’ın Eşi; Necmiye Bozacıoğlu,Zehra Göktekin,Kübra Göktekin Ve Rıza Oktay’ın Anneleri Şerife OKTAY Vefat Etmiştir.

Salim TÜFEKÇİ

27 Kasım 2020

Kdz.Ereğli Eşrafından;  Rahime Tüfekçi’nin Eşi; Merhum Hasan  Tüfekçi,Nejdet Tüfekçi Ve Mehmet Tüfekçi’nin Kardeşleri; Oğuz,Hamdi  Ve Ümit Tüfekçinin Babaları Salim TÜFEKÇİ Vefat Etmiştir.

Ayşe DUMAN

27 Kasım 2020

Kırmacı Mahallesi Hasan Canver Caddesi Sakinlerinden ; Merhum Turan Duman’ın Eşi; Rıfat Duman,Sevgi Durgut,Sevinç Duman,Sevim Kartal,Bilge Çelebi Ve Rabia Yakar’ın Anneleri Ayşe DUMAN Vefat Etmiştir.

Durmuş AK

27 Kasım 2020

Yunuslu Köyü Avcılar Mah. Sakinlerinden ; Erol Ak,İsmail Ak,Birol Ak, Ve Tahsin Ak’ın Babaları; Dila Ak,Deha Ak,Tuğçe Ak Ve Sena Ak’ın Dedeleri Ttk Dan Emekli Durmuş AK Vefat Etmiştir.

Halit ERSOY

27 Kasım 2020

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Nigar Ersoy’un Eşi; Yaşar Ersoy ,İsmail Ersoy,Hava Karaman   Ve Kadir Ersoy’un Dedeleri Halit ERSOY  Vefat Etmiştir.

Cihat ENGİN

27 Kasım 2020

Kavaklık Mah. Göçmenler Sok. Sakinlerinden; Kübra,Döndü,Hasan Ve Cihan Engin’in Kardeşleri; Nihal,Seval Ve Meral’in Babaları; Ayşe Engin’in Eşi; Cihat ENGİN Vefat Etmiştir.

İsmail BAŞDAN

27 Kasım 2020

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Nurgül Başdan’ın Eşi; Hanife Ve Hüseyin Başdan’ın Babaları; Talha Ve Ebrar’ın Dedeleri; Feriha Özdemir Ve Hatice Aydemir’in Ağabeyleri; Vedat Özdemir’in Kayınbiraderi; Bora,Tayfur Ve Orçun Özdemir’in Dayıları İsmail BAŞDAN Vefat Etmiştir.

Melahat KORKMAZ

27 Kasım 2020

Kışla Mahallesi Bayramoğlu Sokak Sakinlerinden; Kdz.Ereğli Sigorta Hastanesinden Emekli Merhum Ali Korkmaz ‘In Eşi; Murat Korkmaz Ve Mehmet Kutucu’nun Anneleri Melahat KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Cahit AKMAN

28 Kasım 2020

Eski Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Akman’ın Oğlu,Merhum İlhami Akman’ın Kardeşi,Şükran Çırakoğlu’nun Abisi,Sarpcan Ve Berkcan’ın Babası,Gazeteci Cahit AKMAN Vefat Etmiştir.

İsmail AKBAŞ

28 Kasım 2020

Mehmet,Mustafa Ve Muharrem Akbaş İle Şerife Yıldız ,Ayşe Kaya,Hatice Demirtaş’ın Babaları,Lütfiye Akbaş’ın Eşi,Rıza Oğlu İsmail AKBAŞ Vefat Etmiştir.

İsmail DEMİREL

28 Kasım 2020

Kocaali Mahallesi Ahmetçikler Sokak Sakinlerinden Milmiye Demirel’in Eşi,Serkan Demirel Ve Sevilay Karadeniz’in Babaları,Ceyhun Demirel,Yusuf Demirel,Tolga,Talha,Samet Karadeniz’in Dedeleri,Safiye Demirel’in Kayınpederi,İsmail DEMİREL Vefat Etmiştir.

Mahmut DOĞAN

28 Kasım 2020

Merhum İshak Doğan Ve Merhume Meryem Doğan’ın Oğlu,Büşra Doğan Ve Hande Doğan’ın Babası,Fatma Doğan’ın Eşi,Memnune Öztürk,Mevlüde Likoğlu Ve İsminaz Öztürk’ün Kardeşi,Mahmut DOĞAN Vefat Etmiştir.

Cafer AKYÜZ

28 Kasım 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Selma Akyüz’ün Eşi,Dr.Hakan Akyüz,Adnan Akyüz,Mehmet Akyüz Ve Volkan Akyüz’ün Babaları,Merhum Mehmet Akyüz,Merhum Ali Akyüz,Merhum Hatice Bahadır Ve Huriye Bahadır’ın Kardeşi,Cafer AKYÜZ Vefat Etmiştir.

Fikri YAVAŞ

29 Kasım 2020

Merhum Göçmen Lütfü Yavaş’ın Oğlu,Seçil,Selçuk Yavaş’ın Babaları,Ertuğrul Deniz Ve Canan Yavaş’ın Kayınpederi,Rüya,Defne Ve Derin’in Dedeleri,Arzu Ve Ufuk Yavaş’ın Amcaları,Mihriye Yavaş’ın Eşi Fikri YAVAŞ Vefat Etmiştir.

Naziker ARSLAN

30 Kasım 2020

 Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; Almanyalı Ekrem Arslan’ın Eşi ;İrfan ,Pamuk, Ve Şenay’ın Anneleri Naziker ARSLAN Vefat Etmiştir.

Mehmet KAYACAN

30 Kasım 2020

Osmanlar Köyü Sakinlerinden; Fatma Kayacan’ın Eşi; Erdemirden Emekli İbrahim Kayacan ,Belediyemizden Emekli Mehmet Kayacan Ve Erdemir Personeli Yaşar Kayacan’ın Babaları;Telekom Personeli Bilal Kayacan,Devlet Hastanesi Hemşirelerinden Semra Kayacan ,Erdemir Personellerinden Ünal Kayacan Ve Ferhat Kayacan’ın Dedeleri Mehmet KAYACAN Vefat Etmiştir.

Emine ÖZDEMİR

30 Kasım 2020

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum İhsan Özdemir’in Eşi; Nazife ,Yasemin,Nergis,Nesrin Ve Ümit Özdemir’in Anneleri Emine ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları