Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Eylül 2019 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Müfit BİNDAL

01 Eylül 2019

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yavuz Fe Ve Poyraz Hasan’ın Dedeleri,Çağlar Öçal’ın Kayınpederi,Gönül Cöbekoğlu,Hayri Ve Mübeccel Bindal’ın Kardeşi,Bülent Arsoy Ve Özlem Kölemoğlu’nun Dayıları,Merhum Hasan Çam’ın Damadı,Rana Bindal’ın Babası,Gülsüm Bindal’ın Eşi,Erdemirden Emekli,Müfit BİNDAL Vefat Etmiştir

Muharrem ARSLAN

01 Eylül 2019

Köseler Mahallesi Sakinlerinden Mustafa,İlhami,Birkan,Serkan,Elif Ve Mustafa Arslan’ın Dayısı,Ayşe,Huriye Ve Mehmet Arslan’ın Abisi,Merhume Fatma Ve Merhum Mustafa Arslan’ın Oğlu,Erkan Ve Özlem Arslan’ın Babaları,Şerife Arslan’ın Eşi Muharrem ARSLAN Vefat Etmiştir

Medine KORKMAZ

03 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum İsmail Korkmaz’ın Eşi; Sevim Ve Mustafa Usta’nın Anneleri; Ahmet Usta Ve Elif Akgül’ün Anneanneleri; Medine KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Mustafa YAVUZ

03 Eylül 2019

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Mustafa YAVUZ Vefat Etmiştir.

Niyazi YÜKSEL

04 Eylül 2019

Esenler Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Yüksel Ve Merhume Fikriye Yüksel’in Oğulları; T.T.K.’Dan Emekli Muzaffer Yüksel’in Kardeşi; Yusuf,Şerife,Tülay,Sevinç Ve Neşe’nin Babaları; Durkadın Yüksel’in Eşi; Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünden Emekli Niyazi YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Gizem DEMİREL

04 Eylül 2019

 Gülüç Beldesi Sakinlerinden; Halil Demirel’in Kızı Gizem DEMİREL Vefat Etmiştir.

Mustafa ŞAHİN

04 Eylül 2019

 Hamzafıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Hayriye Şahin’in Eşi; İbrahim Şahin,Hüseyin Şahin Ve Nermin Koç’un Babaları Mustafa ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Yaşar TARAKCI

05 Eylül 2019

İmranlar Köyü Tantanlar Mahallesi Sakinlerinden; 2 Dönem İl Genel Meclis Üyeliği Yapmış, Tarakcı Tarım Ürünleri Sahibi Ali Tarakcı Ve Tarakcı İnşaat Sahibi Mustafa Tarakcı’nın Babaları; Subaşı Esnaflarından Şaban Okur Ve Rıfat Dursun ‘Un Kayınpederleri Yaşar TARAKCI Vefat Etmiştir.

Suzan ALDEMİR

05 Eylül 2019

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden; Almanyalı Abdullah Aldemir’in Eşi; Mahide,Dilek,Melek Ve Yılmaz’ın Anneleri Suzan ALDEMİR Vefat Etmiştir.

Erdoğan YILMAZ

06 Eylül 2019

Orhanlar Mahallesi Atatürk Bulvarı Side Apartmanı Sakinlerinden; Merhume Ayşe Ve Merhum Sabri Yılmaz’ın Oğulları; Leyla Çalışkan Ve Hüseyin Yılmaz’ın Kardeşleri; Aysel Yılmaz’ın Eşi; Erdemirden Emekli , Sevil Profil Eski Çalışanlarından Erdoğan YILMAZ Vefat Etmiştir.

Yüksel ÖLÜÇ

06 Eylül 2019

Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Bahri Ölüç’ün Eşi; Erdemirden Emekli Cafer Kaya’nın Ablası; Nurdan Oktay Ve Nilüfer Ölüç’ün Anneleri; Eyüp Oktay’ın Kayınvalidesi ; Chp Alaplı Kadın Kolları Eski Başkanı Yüksel ÖLÜÇ Vefat Etmiştir.

Aysun BAYRAKTAR

06 Eylül 2019

 Çavdarlı Obakent Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Bayraktar’ın Kızı; Ali ,İbrahim Ve İsmail Bayraktar’ın Ablaları Aysun BAYRAKTAR Vefat Etmiştir.

Haydar MEŞE

06 Eylül 2019

 Kdz.Ereğli Çamlıbel Köyü Sakinlerinden; Merhum Şükrü  Meşe Ve Merhume Fatma Meşe’nin Oğulları; Ahmet Ve Mustafa Meşe’nin Kardeşleri; Şerife Meşe’nin Eşi; Bayram Meşe,Şahizer,Rabia Ve Emine Berberkaya’nın Babaları;Ahmet,Yüksel Ve Yılmaz  Berberkaya’nın Kayınpederleri Haydar MEŞE Vefat Etmiştir.

Sefa DEMİRER

07 Eylül 2019

Ormanlı Akköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Alirıza Demirer  Ve Şerife Demirer’in Oğulları; Gönül Demirer’in Eşi; Yalçın ,Yavuz Ve Hakan Demirer’in Babaları Sefa DEMİRER Vefat Etmiştir.

Kübra ALDIRMAZ

08 Eylül 2019

Ereğli Belediyespor Milli Futbolcularından; Yüksel Ve Aynur Aldırmaz’ın Kızları; Betül,Beste Ve Yağız’ın Kardeşleri Kübra ALDIRMAZ Elim Bir Trafik Kazası Sonucu Vefat Etmiştir.

Nazım ARSLAN

08 Eylül 2019

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emine Arslan’ın Eşi; Necmi,Necmiye,Necla,Huriye Ve Nazım’ın Babaları; Kandilli Eski Maden Şeflerinden Nazım ARSLAN Vefat Etmiştir

Kemal SEZGİN

09 Eylül 2019

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Melek Sezgin’in Eşi; Evrim Ve Devrim Sezgin’in Babaları;Ali Kemal Sezgin’in Dedesi ;Yalçın Yüksel’in  Kayınpederi ;  Ali,Birsen Ve Muhammet Birsin’in Enişteleri; Ali Gündoğdu Lafçı’nın Bacanağı; Karabük Demirçelik Fabrikalarından Emekli Kemal SEZGİN Vefat Etmiştir

Mehmet ÇİMEN

09 Eylül 2019

Kocabaş Kardeşler Bmc Servisi Sahibi Ahmet Kocabaş’ın Damadı; Aydın Ve Ayhan Kocabaş’ın Enişteleri; Alaplı Şöför Esnaflarından Musa Çimen’in Oğlu Nurşen Çimen’in Eşi; T.T.K. İşçisi Mehmet ÇİMEN Vefat Etmiştir.

Tahsin BAHADIR

10 Eylül 2019

Kandilli Beldesi Sakinlerinden; Neriman Bahadır’ın Eşi; Ayten,Fatma,Gül,Yeliz Ve Osman Bahadır’ın Babaları; Mustafa Bahadır’ın Kardeşi; T.T.K’dan Emekli Tahsin BAHADIR Vefat Etmiştir.

Remzi AÇIKGÖZ

11 Eylül 2019

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Hacı Muharrem Açıkgöz Ve Nazmiye Açıkgöz’ün Oğulları; Ramiz Ve Cihan Açıkgöz’ün Ağabeyleri; İrfan ,Serkan,Tülay Ve Nurcan Açıkgöz’ün Babaları; Nazmiye Açıkgöz’ün Eşi; Kemal Erdoğan Ve Rüstem Atalay’ın Bacanakları; Almanyadan Emekli Remzi AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Asiye KÖSE

12 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakindere Sokak Sakinlerinden; Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğünden  Emekli Merhum Emin Köse’nin Eşi; Mustafa Köse ,Ömer Köse, Cemil Köse Ve Rüveyda Kara’nın Anneleri; Yusuf Ziya Kara’nın Kayınvalidesi; Mustafa Orhan Köse’nin Babaannesi; Hikmet,Himmet,Metin Ve Mahmut Köse İle Mustafa Köseoğlu’nun Ablaları Asiye KÖSE Vefat Etmiştir.

Fatma ORHAN

12 Eylül 2019

Kdz.Ereğli Öğberler Köyü Sakinlerinden; Merhum İlyas Orhan’ın Eşi; Ahmet Orhan ,Mehmet Orhan Ali Orhan ,Bergüzar Yıldızhan Ve Hakibar Semerci’nin Anneleri; Hakan Ve Erhan Yıldızhan’ın Anneanneleri Fatma ORHAN Vefat Etmiştir.

Ayşe ÖZEN

12 Eylül 2019

Keşkek Köyü Sakinlerinden; T.T.K’dan Emekli İsmail Özen’in Eşi; Nevzat,Nihat,Hasan,Safiye, Sedat Ve Ramazan Özen ’İn Anneleri; Damla Ve Batuhan Zırhlı’nın Anneanneleri; Nazmiye Özen’in Babaannesi Ayşe ÖZEN Vefat Etmiştir.

Emine BAŞARIR

12 Eylül 2019

 Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Başarır’ın Eşi; İsmail Başarır,Nuran Biçer,Merhume Hatice Benli,Zehra Talaş Ve Merhum Kadir Başarır’ın Anneleri; Mehmet Başarır,Hanife Başarır Ve Ufuk Başarır’ın Babaanneleri;  Eray Talaş,Nalan Biçer Ve Nesrin Atamer’in Anneanneleri Emine BAŞARIR Vefat Etmiştir.

CelalATABEY

14 Eylül 2019

Kandilli Eşrafından Merhum Lütfü Atabey’in Oğlu, Merhum Cemalettin, Hüsamettin,Kemalettin, Cevat, Nuri, Merhum Kerem Atabey’in Kardeşleri, Kadri Karagüzel’in Kayınbiraderi, Kandilli Yeni Mahalle Eski Muhtarı T.T.K’dan Emekli CelalATABEY Vefat Etmiştir

RecepTayyipERDOĞAN

14 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hasan Erdoğan Ve Emine Erdoğan’ın Oğulları, Halk Otobüsü Sahibi Ali Erdoğan’ın Yeğeni, Mustafa, Mevanur, Elanur Erdoğan’ın Abileri, Belediyemiz Çalışanı İbrahim Erdoğan’ın Kuzeni, RecepTayyipERDOĞAN Vefat Etmiştir.

HasanLAFÇI

14 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Makbule Çakır, Fatma Kuru, Ali Gündoğdu Ve Veli Lafçı’nın Babaları, Nazikar Lafçı’nın Eşi, Aydın Ayhan, Arif Çakır, Engin Lafçı, Gül, Gonca Kuru’nun Dedeleri, Erdemirden Emekli HasanLAFÇI Vefat Etmiştir.

NiyaziELMAS

14 Eylül 2019

Osmanlar Köyü Sakinlerinden Merhum Rıza Elmas’ın Oğlu, Zeki Elmas, Sezgin Elmas, Saadet Elmas, Fatma Elmas, Merhume Sevim Elmas, Aysel Elmas’ın Babaları, Merhume Altun Elmas’ın Eşi, Aydın, Ufuk, Onur, Oğuz, Uğur Demircan, Emirhan Barbaros, Bahadır Berber’in Dedeleri, Zeki Demircan, Mustafa Berber’in Kayınpederleri, NiyaziELMAS Vefat Etmiştir.

İlyas ÖZAYDIN

15 Eylül 2019

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Merhum Hakkı Özaydın’ın Oğlu, Ayşe Özaydın, Yaşar Durgut, Aygül Altay, Aysel Altay Ve Ayfer Oktay’ın Babaları, Mustafa Özaydın, Zeki Durgut, Zekai Altay, Recep Altay Ve Mustafa Oktay’ın Kayınpederleri, İlyas ÖZAYDIN Vefat Etmitşir.

Havagül GÜRBÜZ

17 Eylül 2019

 Kepez Mahallesi Halil Ağa Sok. Sakinlerinden; İlhan Gürbüz’ün Eşi; İhsan Ve İsmail Gürbüz’ün Anneleri; Okan ,Umut Ve Yağmur’un Babaanneleri Havagül GÜRBÜZ Vefat Etmiştir.

Muhammet TURAN

18 Eylül 2019

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Turan’ın Eşi; Fulya,Ferya Ve İrem Turan’ın Babaları; Merhum Lütfi,Sevim, Mehmet Ve Reşat Turan’ın Kardeşleri ; T.T.K.Dan Emekli Muhammet TURAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin GÜLER

18 Eylül 2019

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa  Ve Saime Demircan’ın Damatları; Leman Ünlüer,Sevgi Kopan,Sevim Aytun,Arzu Selvi Ve Belediyemiz Poersonellerinden Tülay Eken’in Enişteleri; Merve Ve Olgan Öztürk’ün Manevi Abileri; Şöför Esnaflarından Ayhan Ve Aydın Demircan’ın Enişteleri; Ereğli Esnaflarından Arzu Butik Onz’un Sahibi Semra Güler’in Eşi; Zonguldak Devlet Demiryollarından Emekli Hüseyin GÜLER Vefat Etmiştir.

Cemile EKMEKCİ

19 Eylül 2019

Kandilli T.T.K.’Dan Emekli Hacı Mehmet Ekmekci’nin Eşi; Kerim,Barış,Mustafa Ve Nuri Ekmekci’nin Anneleri Cemile EKMEKCİ Vefat Etmiştir.

Mehmet PEHLİVAN

20 Eylül 2019

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Erdemir İtfaiye Müdürlüğünden Emekli Merhum Osman Pehlivan’ın Oğlu;Saniye Çakmak’ın Ağabeyi;  Ayten Pehlivan’ın Eşi; Timur, Taner, Pelin, Sevde  Ve Azize’nin Babaları;  Alper, Poyraz, Kuzey Ve Elmirasu’nun Dedeleri; Aysel Yoludoğru’nun Eniştesi ; İsmail Yoludoğru’nun Bacanağı; Pire Mehmet PEHLİVAN Vefat Etmiştir.

Hakkı ÇOBAN

21 Eylül 2019

T.T.K Emeklisi Merhum Şoför Kemal Çoban’ın Ve Ayten Çonam’ın Oğlu,Merhum Cevdet Kaptan’ın Damadı Emre Ve Merve Aydın’ın Babaları,T.T.K İsmet Aydın’ın Kayınpederi,Ayfer Çoban’ın Eşi,Erdemirden Emekli Eski Kandilli Sakinlerinden Hakkı ÇOBAN Vefat Etmiştir.

Altun SÖNMEZ

21 Eylül 2019

Ereğli Balıkçı Esnaflarından Sönmez Balıkçılık Sahiplerinden Şenol Sönmez’in Eşi,Alperen,Tuğberk,Handan Sönmez’in Anneleri,Melih,İzzet,Ufuk Ve Habibe’nin Yengeleri,Belen Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Ve Ayşe Turan’ın Kızı,Veteriner Hekim Celil Turan,Cemil,Emine,Kevser,Miyeser Ve Fatma Gül’ün Ablaları,Belen Mahallesi Muhtarı Ahmet Turan’ın Yeğeni Altun SÖNMEZ Vefat Etmiştir

Gülfidan KÖSE

22 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Hatip Camii İmamı Erdin Sarıgül,Mehmet Köseoğlu,Songül,Büşra Ve İlknur’un Kayınvalidesi,Yahya,İlyas,Ahmet,Ayşe Ve Fatma’nın Anneleri,Erdemirden Emekli Hacı Şevket Köse’nin Eşi,Gülfidan KÖSE Vefat Etmiştir.

Havva TOPÇU

23 Eylül 2019

Ören Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Topçu’nun Eşi; Beledyemiz Cenaze Hizmetlerinden Emekli İbrahim Topçu,İhsan Topçu,Savaş Topçu,Mustafa Topçu,İsmail Topçu,Gülşen Yalman Ve Nurten Demirci’nin Anneleri; Mehmet Yalman Ve Ahmet Demirci’nin Kayınvalideleri; Mustafa Uğuz’un Ablası; Şevket Uğuz’un Halası; Reşat,Saffet Ve Rafet Latif’in Teyzeleri  Havva TOPÇU Vefat Etmiştir.

Ziya AKBULUT

23 Eylül 2019

Sücüllü Köyü Sakinlerinden; Merhum Bahriyeli Mehmet Akbulut’un Oğlu; Erdemir Soğuk Haddane’den Emekli Zeki Akbulut,Erdemir Liman Müdürlüğünden Emekli Zihni Akbulut İle Meryem,Bayram,Hatice Ve Ayşe Akbulut’un Babaları; Erdemir Çalışanlarından Koray Ve Emrah Akbulut’un Dedeleri; Nazmiye Akbulut’un Eşi; E.K.İ. Armutçuk Müessesesi Emekli Puantörlerinden Hacı Ziya AKBULUT Vefat Etmiştir.

Firdevs TOKATLI

24 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Murat Ve Sedat Tokatlı’nın Anneleri; Ereğli Eski S.S.K. Hastenesi Emekli Hemşirelerinden Firdevs TOKATLI Vefat Etmiştir.

Utku DEMİRTAŞ

24 Eylül 2019

E Kocaali Köyü Sakinlerinden; Merhum Niyazi Ve Merhume Naziker Demirtaş’ın Torunları; İsmet Ve Fatma Demirtaş’ın Oğulları; İsmail Demirtaş’ın Yeğeni; Anıl Demirtaş’ın Ağabeyi; Semiha Ve Sema’nın Kardeşleri Utku DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Salih ŞEN

24 Eylül 2019

Kdz.Ereğli Hedef Sigorta Ltd. Şti.Sahibi Tarık Şen’in Babası Salih ŞEN Vefat Etmiştir.

Enis KIRAN

24 Eylül 2019

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Eski Denizcilik Bankası Müdürü Merhum Ergün Kıran Ve Merhume Mualla Kıran’ın Oğulları; Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Yücel Kıran’ın Eşi; Merve Ve Kaan Kıran’ın Babaları; Yeşim Kıran’ın Ağabeyi; Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ertan Erdoğan’ın Ortağı; Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Enis KIRAN Vefat Etmiştir.

Nihat DEMİRCAN

25 Eylül 2019

Armutlucuma Aydın Köyü Sakinlerinden; Almanyada İkamet Eden Hüseyin Ve İpek Demircan’ın Oğulları; Can Kardeşlerin Kurucusu Merhum Cengiz, Cevat ,Fikret Ve Engin Demircan’ın Kardeşleri; Cantur,Cevdet Ve Abdullah Demircan İle Recep Başol’un Kuzenleri Nihat DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

İsmayil ALA

25 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Hacıeşref Çıkmaz Sok. Sakinlerinden;Merhum Ali Nihat Ala Ve Merhume Rukiye Ala’nın Oğulları; Mesut Ala Ve Ertuğrul Ala’nın Kardeşleri İsmayil ALA Vefat Etmiştir.

Selime AYTAŞ

25 Eylül 2019

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Rüstem Aytaş’ın Eşi; Feriye, Hakkı,Halise Ve Elmas Aytaş’ın Anneleri;  Necati Avaz Ve İsmet Eser’in Kayınvalideleri Selime AYTAŞ Vefat Etmiştir.

Mehmet GÜLEN

25 Eylül 2019

Elmatepe Mahallesi Karagöz Sokak Sakinlerinden; Mustafa Gülen ,İsmail Gülen, Hamza Gülen,Fatma Arslan,Meliha Candan,Sebahat Karatepe Ve Hatice Kıçanoğlu’nun Babaları; Şerife Gülen’in Eşi; Tesbihçi Hacı Mehmet GÜLEN Vefat Etmiştir.

Necati ÇEÇEN

26 Eylül 2019

Üçköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Nazım Çeçen Ve Merhume Nazmiye Çeçen’in Oğulları; Fatma Erdoğan Ve Mavili Durmuş’un Kardeşleri; Halime Çeçen’in Eşi; Sevgi Çeçen Yakar ,Merhum Nazım Çeçen Ve Merhum Özgür Çeçen’in Babaları Necati ÇEÇEN Vefat Etmiştir.

Özgür ÇEÇEN

26 Eylül 2019

Üçköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Necati Çeçen Ve Halime Çeçen’in Oğulları;Sevgi Çeçen Yakar Ve Merhum Nazım Çeçen’in Kardeşleri; Şengül Çeçen’in Eşi; Gülüç Örencik Muhtarı Çağlar Özcan’ın Damadı Özgür ÇEÇEN Vefat Etmiştir.

İsmail KAYMAK

26 Eylül 2019

Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Merhum Durdu Kaymak Ve Merhume Safiye Kaymak’ın Oğulları; Cevat ,Nihat Ve Nevzat Kaymak İle Nazmiye Öz’ün Ağabeyleri; Ayşe Kaymak’ın Eşi; Fatma Ataş,Nilgün Karabulut,Murat Kaymak Ve Fatih Kaymak’ın Babaları; Nesimi Ataş,Yaşar Karabulut Ve Işıl Kaymak’ın Kayınpederleri; Ayşenaz,Mustafa Yiğit,Zeynep,Ayşe Eylül Ve Hira Ece’nin Dedeleri; Erdemir Den Emekli İsmail KAYMAK Vefat Etmiştir.

Fatime ÇETİN

26 Eylül 2019

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Fadime Durhan,Fahrettin Çandıbaş Ve Muzaffer Çubukçuoğlu’nun Anneleri ; Erda Ersoy,Kenan Durhan,Seda Çandıbaş Ve Mustafa Çandıbaş’ın Anneanneleri; Merhum Süleyman Çetin’in Eşi  Fatime ÇETİN Vefat Etmiştir.

Reşat BAYKURT

26 Eylül 2019

Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden;Ayşe Baykurt’un Eşi;  Müzeyyen,Muzaffer,Ali,Yaşar Ve Adem Baykurt’un Babaları;Ereğli Esnaflarından Mustafa Akçakaya’nın Kayınpederi; Mehmet Çakır’ın Kardeşi; Mobilyacı Reşat BAYKURT Vefat Etmiştir.

Gülşah ERCAN

27 Eylül 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Türker Ercan’ın Annesi; Mahir,Bora ,Can Ve Çağlayan Ercan’ın Babaanneleri; Sevdakar Ercan,Erdinç Ercan Ve Atilla Ercan’ın Yengeleri Gülşah ERCAN Vefat Etmiştir.

Mehmet Ali EFE

27 Eylül 2019

Cemaller Köyü Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Efe Ve Ayşe Efe’nin Oğulları; Şahin ,Hüseyin ,Murat, Muhammet Ve Hakan Efe’nin Kardeşleri Mehmet Ali EFE Vefat Etmiştir.

Ali TOPAL

27 Eylül 2019

Kestaneci Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden; Merhum Konyalı Nazım Topal  Ve Nazmiye Topal’ın Oğulları; Lütfiye,Şaban,Emin Ve Veli Topal’ın Kardeşleri; Safiye Topal’ın Eşi; Rıdvan Gökmen’in Eniştesi Ali TOPAL Vefat Etmiştir.

İlyas AYDEMİR

29 Eylül 2019

Ballıca Köyü Hoballar Mahallesi Sakinlerinden; Zehra,Cavit,Tahir,Mustafa Ve Osman Aydemir’in Kardeşleri;Halime Aydemir’in Eşi; Gülcan Ve Belediyemiz Çalışanlarından Burhan Aydemir’in Babaları; Erdemir  Erdemir Çalışanlarından Atilla Adıyaman’ın Kayınpederi  İlyas AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Alper Fırat ÖZMEN

29 Eylül 2019

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Tacettin Ve Nermin Özmen’in Oğulları; Alev Özmen’in Kardeşi; Recep Özmen’in Yeğeni; Ekrem Ve Şerife Akbaş’ın Damatları; Ebru Özmen’in Eşi; Baran,Eslem,Rüzgar Ve Poyraz’ın Babaları Alper Fırat ÖZMEN Vefat Etmiştir.

Kazım BULUT

30 Eylül 2019

Aydınlar Köyü Eşrafından; Yaşar,Recep,Güler Ve Yüksel Bulut İle Gülhan Çobanoğlu’nun Babaları; Murat Bulut Ve Mustafa Çobanoğlu’nun Kayınpederleri; Merhume Nazmiye Bulut’un Eşi Kazım BULUT Vefat Etmiştir.

Yusuf CENGİZ

30 Eylül 2019

Çaylıoğlu Kelçe Köyü Sakinlerinden; Salim Çavuş’un Oğlu; Ayşe Cengiz’in Eşi; Cemal Cengiz  ,Semahat Cengiz,Bilgi Yılmaz,Sevgi Erçin Ve Sezgin Keskin’in  Babaları; Semahat Keskin’in Ağabeyi Yusuf CENGİZ Vefat Etmiştir.

Raziye TUNASELİ

30 Eylül 2019

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Sanatokulu Emekli Öğretmenlerinden Merhum Ali Tunaseli’nin Eşi; Erdemirden Emekli Namık Ve Atilla Tunaseli’nin Anneleri; Pamukbank Emekli Personellerinden Aysel Tunaseli Ve Demirten Tunaseli’nin Kayınvalideleri; Özge Tunaseli’nin Babaannesi Raziye TUNASELİ Vefat Etmiştir.

Cemile HIRÇIN

30 Eylül 2019

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Eşrafından Kara İzzet’in Torunu ; Merhum Rafet Hırçın Ve Merhume Kübra Hırçın’ın Kızları; Ortaköy Köyü  Eşrafından Merhum Eyüp Hırçın Ve Hatice Hırçın’ın Gelinleri; Almanyalı Bayram Hırçın’ın Eşi; Tolga Ve Hatice Hırçın’ın Anneleri  Cemile HIRÇIN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları