Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Kasım 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Güler SEZER

01 Kasım 2022

Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Sezer’in Kızı, Güler SEZER Vefat Etmiştir.

Zafer METİN

01 Kasım 2022

Ereğli Eşrafından Merhum Emir Mehmet Ve Merhume Hatice Metin’in Oğlu, Nermin Metin’in Eşi, Hatice Simay Ve Meriç Metin’in Babaları,Belediyemizden Emekli Zafer METİN  Vefat Etmiştir.

Gürhan KOÇ

01 Kasım 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Erol Koç’un Eşi, Volkan Koç Ve Sahra Sarıtepe’nin Anneleri, Seren Sarıtepe’nin Anneanneleri, Alemdar İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Gürhan KOÇ  Vefat Etmiştir.

İbrahim OKTAY

01 Kasım 2022

Belen Mahallesi Sakinlerinden Zeki Oku,Ekrem Demirtaş,Fikri Tekin,Keman Oku Ve Recep Demirtaş ‘In Kayınbabaları Emine Oktay’ın Eşi İbrahim OKTAY Vefat Etmiştir.

Emine YILMAZ

02 Kasım 2022

Ayla Göktan, Derya Başer, Dilek Dursun, Türkan Kul’un Anneleri, Utku, Ozan, Maviş, Övgü, Buse, Hazar Ve Mehmet’in Anneanneleri, Mehmet Kul, İsmail Göktan, Alptekin Dursun Ve Osman Başer’in Kayınvalideleri, Alaplı Eşrafından Merhum Hüseyin Yılmaz’ın Eşi, Emine YILMAZ Vefat Etmiştir.

Mustafa YENİÇERİ

02 Kasım 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Münevver Yeniçeri’nin Eşi, Neşe Yeniçeri, Ali Yeniçeri, Fatma Yeniçeri, Ümmet Yeniçeri’nin Babaları, Ali Yeniçeri Ve Himmet Yeniçeri’nin Ağabeyi, Emin Karakaya’nın Kayınpederi, Kayserili Mustafa YENİÇERİ Vefat Etmiştir.

Ayşe GEDİK

04 Kasım 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Ve Leman Afacan’ın Kızları, Merhum Cesur Gedik’in Eşi, Güneş, Hasan, Ümmühan, Gülüşan Gedik’in Anneleri, Hüseyin, Mamure Ve Merhume Sevim Afacan’ın Ablaları, Cesur, Muhammet, Elif, Çağla, Yusuf, İsmail, Büşra’nın Babaanneleri, Ayşe GEDİK Vefat Etmiştir..

Tayfun Aydın

05 Kasım 2022

Kandilli Ve Bozhane Eşrafından Merhum Adnan Aydın Ve Merhume Seval Aydın’ın Oğlu, Emekli Emniyet Müdürü Erdal Karakurdu, Merhum Nural Karakurdu Ve Nursal Karasal’ın Yeğeni, Serbest Muhasebeci Volkan Aydın, Serkan Aydın Ve Alev Onara’nın Kardeşleri, Fuat, Sabri, Kemal Karakurdu Ve Mine Ayan, Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun Kuzenleri, Burcu Ve Aydan’ın Dayıları, Emirkan, Baran, Oğulcan Aydın’ın Amcaları, Adalet Ayan Ve Faik Onara’nın Kayınbiraderi, İlkim Aydın’ın Babası, Tayfun Aydın Vefat Etmiştir.

Şenol Civelek

05 Kasım 2022

Arif Ve Zehra Civelek’in Oğlu, Elvide Ve Ekrem Şahin’in Damadı, Birol, Şengül Ve Zeynep Civelek’in Abileri, Yunus Emre Ve Beyze Melis Civelek’in Babaları, Aysel Civelek’in Eşi, Kdz.Ereğli Özel Halk Otobüsü Şoförlerinden Şenol Civelek Vefat Etmiştir

Saffet Öztürk

05 Kasım 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tt.K Şeflerinden Tevfik Öztürk Ve Merhume Hayriye Öztürk’ün Oğlu, Lütfiye Öztürk’ün Eşi, Gökhan Ve Göktan Öztürk’ün Babaları, Huriye Öztürk, Sedat Öztürk, Hakibar Demircan, Ruşen Özbakır Ve Polat Öztürk’ün Abileri, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden Emekli Saffet Öztürk Vefat Etmiştir.

Zeliha Solmaz

05 Kasım 2022

Şehrimiz Esnaflarından Merhum Hüseyin Solmaz’ın Eşi, Ali Solmaz, Emrullah Solmaz Ve Emine Şen’in Anneleri, Zeliha Solmaz Vefat Etmiştir.

Yunus ÇAM

08 Kasım 2022

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden İsmail, İbrahim, Musa, Fatma, Emine’nin Babaları, Sevim Çam’ın Eşi, Yunus ÇAM Vefat Etmiştir.

Recep Enver BÜYÜK

08 Kasım 2022

Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden Naciye Büyük’ün Eşi, Özer, Soner, Özlem Ve Hatice’nin Babaları, Eyüp Müfit Yavuz’un Kayınpederi, İlker, Yiğit, Sedat, Efe Ve Ecrin’in Dedeleri, Recep Enver BÜYÜK Vefat Etmiştir.

Saim ERSOY

08 Kasım 2022

Karabük Eflani Eşrafından Şerife Ersoy’un Eşi, İbrahim, Mustafa, İlknur Ve Yeşiltepe Esnaflarından Bakkal Mehmet Ersoy’un Babaları, Saim ERSOY Vefat Etmiştir.

Nakiye GÜMÜŞ

08 Kasım 2022

Merhum Haydar Gümüş’ün Eşi, Mehmet, Metin, Çetin, Merhum Dursun Gümüş’ün Anneleri, Haydar, Oğuzhan, Okan, Durkan Gümüş’ün Babaanneleri, Nakiye GÜMÜŞ Vefat Etmiştir.

Baki AKCAN

09 Kasım 2022

Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden Merhum Baki Akcan’ın Oğlu, Fatma Sezgin,Hatice Yıldızhan Ve İbrahim Akcan’ın Babaları, Zehra Akcan’ın Eşi,Belediyemizen Emekli Baki AKCAN Vefat Etmiştir.

Huriye MAZLUMCU

09 Kasım 2022

Merhum Galip Mazlumcu’nun Gelini, Merhum Mehmet Mazlumcu’nun Eşi, Atilla Mazlumcu Ve Merhum Nuri Mazlumcu’nun Anneleri, Aysel Ve Galip Mazlumcu’nun Yengesi, Ayşegül,Barbaros Ve Berhan Mazlumcu’nun Babaanneleri Huriye MAZLUMCU Vefat Etmiştir.

Rıfat KAYHAN

09 Kasım 2022

Kübra Kayhan’ın Eşi, Murat,Merhum Erol Hüseyin,Asiye Ve Safiye’nin Babaları,Yukarı Hocalar Köyü Sakinlerinden Rıfat KAYHAN Vefat Etmiştir.

Hanife Bilgin

10 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden Merhum Bayburtlu Hüsnü Bilgin’in Eşi, Ergi Çalışkan Ve Doktor Ezgi Çalışkan’ın Anneanneleri, Erdemirden Emekli Tuncay Çalışkan’ın Kayınvalidesi, Nevin Çalışkan’ın Annesi, Hanife Bilgin Vefat Etmiştir.

Makbule DEMİREL

10 Kasım 2022

Kocaali Mahllesi, Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hatice Demirel’in Kızları, Yaşar Dündar, Ahmet Köksal, İrfan Kartal İle Kadir Taşdemir’in Kayınvalidesi, Kevser Dündar, Şerife Köksal, Aynur Kartal, Aysun Taşdemir İle Muhammet Ahmet’in Anneleri, Merhum Asım Demirel’in Eşi, Makbule DEMİREL Vefat Etmiştir.

Nizamettin DENİZ

10 Kasım 2022

Sücüllü Köyü Eşrafından Ayten Ve Asım Deniz’in Babaları, Hasan, Hüseyin, Osman, Sezai, Mehmet Deniz’in Kardeşleri, Mehmet Oğlu Nizamettin DENİZ Vefat Etmiştir.

Salih SAYDAM

11 Kasım 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Cemal, Murat, Ferhat, Bayram Ve Cevat Saydam’ın Abileri, Dudu Saydam’ın Eşi, Bayram Karapınar, Selçuk Ülker, Erkan Ballı Ve Suat Koca’nın Kayınpederi, Filiz, Yeşim, Yeliz Ve Deniz’in Babaları, Salih SAYDAM Vefat Etmiştir.

Kadri KARAGÜZEL

11 Kasım 2022

Kandilli Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Lütfü Atabey’in Damadı, Ömer Hamsi’nin Dayısı, Almanyadan Emekli Kadri KARAGÜZEL Vefat Etmiştir.

Hakife ALKAN

12 Kasım 2022

Ttk’dan Emekli Hakkı Alkan’ın Eşi; İlknur Akyürek Ve Nilgün Kozak’ın Anneleri; Sezai Akyürek Ve  Ve Ali Konak’ın Kayınvalideleri ; Tolunay Ve Çağatay Akyürek İle Nehir Ve Eylül Kozak’ın Anneanneleri Hakife ALKAN Vefat Etmiştir.

Mehmet ACAR

13 Kasım 2022

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden Safiye Dağkıran , Celal İle  Recep Acar  In Kardeşi,Şaban Dağkıran In Kayınbiraderi,Kemalettin Atışman In Eniştesi,Yaşar Özcan In Bacanağı,Asım Acar In Oğlu,Meryem Acarın Eşi Mehmet ACAR Vefat Etmiştir.

Ahmet Aşır AYDINOĞLU

14 Kasım 2022

Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden; Öznur Aydınoğlu’nun Eşi; Aydın Ve Ayşe Aydınoğlu İle Faruk Ve Aydan Aksakal’ın Babaları Ahmet Aşır AYDINOĞLU Vefat Etmiştir.

Bagiye YILMAZ

15 Kasım 2022

Danişmenti Köyü Sakinlerinden; Eyüp Yılmaz’ın Eşi; Danişmenti Köyü Eski Muhtarı Ercan Yılmaz’ın Annesi Bagiye YILMAZ Vefat Etmiştir.

Elife KİRLİAYAK

16 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hamdi Kirliayak’ın Eşi; Çetin Ve Metin Kirliayak’ın Anneleri; Bengü Kirliayak’ın Kayınvalidesi ; Sibel Akgül, Fırıncı Recep Akgül ,Gözde Erol Ve Atakan Emre Akgül’ün Yengeleri Elife KİRLİAYAK Vefat Etmiştir.

Nedim TEZCAN

16 Kasım 2022

Alaplı Aşağı Tekke Eleşler Köyü Eşrafından ; Melek Tezcan’ın Eşi ; Engin Tezcan’ın Babası ; Kdz.Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Eniştesi;  Alaplı Esnaflarından Taksici Nedim TEZCAN Vefat Etmiştir.

Nazmiye GÜL

16 Kasım 2022

Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum Muhtar Niyazi Gül’ün Eşi; Kenan ,Rahmi, Merhum Mehmet, Ali, Merhum Kadir Ve Hakkı Gül’ün Anneleri Nazmiye GÜL Vefat Etmiştir.

Akın ÇAMCI

16 Kasım 2022

Merhum Hüseyin Çamcı Ve Nadide Çamcı’nın Oğulları; Bilgin Ve Merhum Demir Çamcı’nın Kardeşleri; Nazmiye Meral Çamcı Nın Eşi; Alp,Anıl,Gül Ve Zeynep’in Babaları Akın ÇAMCI Vefat Etmiştir.

Naciye ADIGÜZEL 

17 Kasım 2022

Çaylıoğlu Asarlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Adıgüzel’in Eşi; Sadiye Semiz, Fatma Demircan Ve Döndü Durgut’un Anneleri; Murat,Hasan Ve Tuğçe Adıgüzel’in Babaanneleri;  Gülcan Efe, Gülbahar Semiz, Özgür Ve Önder Demircan  Ve Feridun Durgut’un Anneannesi Naciye ADIGÜZEL  Vefat Etmiştir.

Fatma BAYRAMCI

17 Kasım 2022

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Merhum Ahmet Bayramcı’nın Eşi; Hayriye Cengiz, Merhum İsmail Bayramcı Ve Hüseyin Bayramcı’nın Anneleri; Merhum Hasan Cengiz Ve  Merhum Yaşar Yeşil’in Kayınvalideleri Fatma BAYRAMCI Vefat Etmiştir.

Mahmure YILDIRIM

17 Kasım 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Afacan Ve Merhume Leman Afacan’ın Kızları; Merhume Ayşe, Merhume Sevim, Merhum Mustafa Ve Hüseyin Afacan’ın Ablaları; Kadir Yıldırım’ın Eşi; Serpil ,Serkan Ve Sertaç Yıldırım’ın Anneleri  Mahmure YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Ayşe ÖZTÜRK

17 Kasım 2022

Alaplı Yenidoğanlar Köyü Sakinlerinden; Mehmet Öztürk’ün Eşi; Yüksel, Yaşar Ve Murat Öztürk’ün Anneleri; Kaymakamlık Çalışanlarından Muhittin Özdemir’in Kayınvalidesi ; Hale, Gaye Ve Mine’nin Anneanneleri Ayşe ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Burhan ÖKTEM

17 Kasım 2022

Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Sevim Öktem’in Eşi; Emel Öğretmen ,Muhasebeci Sibel Öztürk Ve Odtü’de Doçent Öğretim Üyesi Figen Öktem’in Babaları; Eğitim Camiasının Sevilen İsmi Burhan ÖKTEM Vefat Etmiştir.

Fatma SÖNMEZ

17 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi 1 Nolu Çamlık Sokak Sakinlerinden; Erdemir Otobakımdan Emekli Selami Sönmez’in Eşi; Nalan, Canan Ve Cemal Sönmez’in Anneleri Fatma SÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Hüseyin GÖKMEN

21 Kasım 2022

Tepeören Köyü Sakinlerinden; Kübra Gökmen’in Eşi; Oktay, Fatih, Okan Ve Neslihan Gökmen İle Aslıhan Zafrak’ın Babaları; Erdemir Ana Mutfaktan Emekli Aşçıbaşı Hüseyin Gökmen Vefat Etmiştir. Merhumun

Mintaze ÇINAR 

21 Kasım 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Abdurrahman Çınar’ın Eşi; Abdülkadir Çınar, Muhammed Said Çınar, Neriman Yıldırım Ve Nurten Özertan’ın Anneleri; Engin Mehmet Özertan, Sezai Yıldırım , Mehtap Ve Zeynep Çınar’ın Kayınvalideleri  Mintaze Çınar  Vefat Etmiştir.

Ali TANYERİ

22 Kasım 2022

Merhum Ömer Ve Merhume Belma Tanyer’nin Oğulları; Burcu Tanyeri’nin Eşi; Duru Ve Ömer Tanyeri’nin Babaları ; Elif Otel’in Sahibi Ali TANYERİ Vefat Etmiştir.

Saliha KAÇAR

22 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ahmet Kaçar’ın Eşi; Belediyemiz Çalışanlarından Yaşar Kaçar ,Sultan Kaçar  Ve Mutlu Kaçar’ın Anneleri; Naciye Ivak, Türkan Fistanlı, Elif Yazyalı Ve Sevim Ecesoy’un Ablaları Saliha KAÇAR Vefat Etmiştir.

Kadir KÖSE

22 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Merhum Recep Köse Ve Merhume Melahat Köse’nin Oğulları; Huriye , Murat, Zuhal  Ve Adnan Köse’nin Kardeşleri; Nebahat Köse’nin Eşi; Çağlar Köse’nin Babası; Orhan Çınar, Mehmet Gezer, Zeki Ergün Ve Cengiz Türkoğlu’nun Bacanağı; Seviye Gezer, Türkan Çınar, Sabahat Ergün, Nurten Türkoğlu, Ve İbrahim Yalçınkaya’nın Enişteleri Kadir KÖSE Vefat Etmiştir.

Bayram ACAR

22 Kasım 2022

Okuşlar Köyü Sakinlerinden; Alaattin Acar’ın Kardeşi; Bekir Çakar’ın Kayınbiraderi; Ferhat, Aydın Ve Ayhan Acar’ın Babaları Bayram ACAR Vefat Etmiştir.

Faik KIZMAZ

22 Kasım 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kadir Kızmaz Ve Merhume Nazire Tabakoğlu’nun Oğulları; Sabahat Kızmaz’ın Eşi; Ayşe Gündoğdu,Muharrem Kızmaz ,Asiye Acar Ve Melih Kızmaz’ın Babaları; Recep Kızmaz, Ahmet Kızmaz, Mehmet Kızmaz Ve Kadir Kızmaz’ın Ağabeyleri ; Ttk ‘Dan Emekli Faik KIZMAZ Vefat Etmiştir.

Ömer ŞENTÜRK

22 Kasım 2022

Bağlık Mahallesi 1 Nolu Çamlık Sokak Sakinlerinden; Şengül Şentürk’ün Eşi; Serpil Ve Serkan Şentürk’ün Babaları; Hilal Şentürk Ve Ferhat Karahan’ın Kayınpederleri; Merhum Ali Osman  Ve Mehmet Şentürk’ün Kardeşleri; Erdemirden Emekli Mahmut Şentürk’ün Kayınbiraderi; Cemil,Habip,Hakan,Emre Ve Murat Şentürk’ün Amcaları; Ömer Ve Onur Şentürk’ün Dayıları; Ömer ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.

Selahattin DANIŞMAZ

23 Kasım 2022

Kirmanlı  Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hatice Danışmaz ‘In Eşi; Mehmet, Ahmet, Hasan Ve Semanur Danışmaz’ın Babaları; Hafız Hasan ,Paşa Ali, Rabiye, Ayşe Ve Emine Danışmaz’ın Kardeşleri Hacı Selahattin DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Mehmet ÇAKIR

23 Kasım 2022

Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden; Huriye Çakır’ın Eşi; Suat Çakır,Sevinç Gürler Ve Emine Yılmaz’ın Babaları; Gülüç Belediyesinden Emekli Mehmet ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Halime KAMSIZ

24 Kasım 2022

Kandilli Esnaflarından Merhum Eyüp Kamsız’ın Eşi; Şht. Bayram Kamsız, Satılmış Kamsız,Hüseyin Kamsız Ve Kaymakamlık Personellerinden Ahmet Kamsız’ın Anneleri Halime KAMSIZ Vefat Etmiştir. 

Ergün YILMAZ

24 Kasım 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhume Hakime Yılmaz Ve Fehmi Yılmaz’ın Oğulları, Reyhan Yılmaz’ın Eşi; Nuray Yılmaz, İbrahim Yılmaz,Eren Yılmaz  Ve Özkan Yılmaz’ın Babaları Ergün YILMAZ Vefat Etmiştir.

Şerife ATALAY

24 Kasım 2022

Kdz Ereğli Zindancılar Köyü Sakinlerinden ; Merhum Recep Atalay’ın Eşi; Hüseyin, Cevdet, Nevzat, Saffet, Şükriye, Şevkiye Ve Ülviye Atalay’ın Anneleri; Cengiz, Sezgin, Coşkun, Cihan, Cemal Ve Nurziye Atalay’ın Babaanneleri; Müesser, Nilüfer, Sibel, Seher, Arzu Ve Ufuk Özçiçek’in Anneanneleri;  Saffet Demircan Ve Aydın Özçiçek’in Kayınvalideleri Şerife ATALAY Vefat Etmiştir.

Şerife KORKUT

24 Kasım 2022

Çaylıoğlu Ortaköy Sakinlerinden, Merhum Necmi Korkut’un Eşi; Merhum Mehmet ,Ahmet ,Merhume Fehmiye, Emine, Döndü Ve Meral’in Anneleri; İbrahim Ve Necmi Korkut’un Babanneleri Şerife KORKUT Vefat Etmiştir.

Seyfullah TEMEL

25 Kasım 2022

Ereğli Eşrafından Dostumoğullarının Damadı; Merhume Meliha Temel’in Eşi; Meral Gürdal, Tülin Dükkancılar Ve Teoman Temel’in Babaları; Tuncay Gürdal, Şevki Dükkancılar Ve Şule Temel’in Kayınpederleri; Volkan Gürdal, Fatmanur  Gürdal, Gökmen Gürdal, Özge Çalışkan, Bora Çalışkan, Özlem Dükkancılar, Ayberk Temel, Melis Temel Ve Merhum Onur Dükkancılar’ın Dedeleri Seyfullah TEMEL Vefat Etmiştir.

Göksel BOZKURT

26 Kasım 2022

 Balı Mahallesi Sakinlerinden; Aynur Keskin, Ahmet, Ayhan Ve Yılmaz Bozkurt’un Kardeşi, Güven, Gökhan Ve Gürkan Bozkurt’un Babası, Hava Bozkurt’un Eşi, Göksel BOZKURT Vefat Etmiştir.

Şaban ARSLAN

27 Kasım 2022

Ören Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Kadir Arslan Ve Enise Arslan’ın Oğlu, Ergin Arslan Ve Ramazan Arslan’ın Babası, Şeref Arslan Ve Dursun Arslan’ın Kardeşi, Eski İl Genel Meclis Üyesi Şaban ARSLAN Vefat Etmiştir.

Nazım KARADUMAN

28 Kasım 2022

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Havagül Karaduman’ın Eşi; Zakire, Meral, Fikri Ve Soner Karaduman’ın Babaları Nazım KARADUMAN Vefat Etmiştir.

Mehmet DEMİRCİ

29 Kasım 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden, Cengiz, Abdullah, Özcan, Tevfik Ve Nergis Demirci İle Hülya Kunul’un Babaları; Emine Demirci’nin Eşi; Erdemir İtfaiyeden Emekli Mehmet DEMİRCİ Vefat Etmiştir.

Hayrettin ATABEY

30 Kasım 2022

Eski Kandilli Sakinlerinden; Merhum Hasan Atabey’in Oğlu; Merhum Nurettin Atabey’in Kardeşi; Hayati Atabey’in Ağabeyi; Fatma Atabey’in Eşi; Kandilli Lavvardan Emekli Hayrettin ATABEY Vefat Etmiştir.

Halid YÜKSEL

30 Kasım 2022

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Refika, Vedat, Fevzi, Vasfi, Hamdi Ve Engin Yüksel’in Babaları; Mehmet Aydın Ve Belediyemiz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Personellerinden Melek Yüksel’in Kayınpederleri Halid YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Mihriban ÇANKAYA

30 Kasım 2022

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Yılmaz  Çankaya’nın Eşi; Bülent Çankaya, İlkay Güneş Ve Ahmet Çankaya’nın Anneleri Mihriban ÇANKAYA Vefat Etmiştir.

Nihal KARAYEL

30 Kasım 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Mehmet Ali Kasap’ın Kızı; Merhum Metin Karayel’in Eşi; Taylan,Ufuk,Bülent,Ayla Ve Ertan Karayel’in Anneleri  Nihal KARAYEL Vefat Etmiştir.

Melahat İrfan DEMİRKOL

30 Kasım 2022

Gülüç Merkez Mahalle Sakinlerinden; Merhum Şefik Demirkol’un Eşi; Ali,  Şükran  Ve Gülüç Belediyesi Personellerinden Şükrü Demirkol’un Anneleri; Çağlar Özcan,Şaban Özcan Merhume Gülten Demirtaş ‘In Ablaları; Funda Demirkol,Cengiz Demirkol Ve Chp Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol’un Yengeleri Melahat İrfan DEMİRKOL  Vefat Etmiştir.

Aynur ÜN

30 Kasım 2022

Şehrimiz Eski Saç Tüccarlarından  İbrahim Ün’ün Eşi; Caner Ve Engin Ün’ün Anneleri Aynur ÜN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları