Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ağustos 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Recep ERDOĞAN

02 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi 2 Nolu Sakindere Sokak Sakinlerinden; Merhum Abdullah Erdoğan Ve Huri Erdoğan’ın Oğulları; Bayram, Ali Ve Adem Erdoğan’ın Kardeşleri; Halk Otobüsü Esnaflarından Hüseyin, Kadir Ve Süleyman Erdoğan’ın Yeğenleri Recep ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Naim ÜNSAL

03 Ağustos 2022

Alaplı Kocaali Köyü Eşrafından ; Merhume Bahire Ve Durmuş Ünsal’ın Oğulları; Güler Ünsal’ın Eşi; Elif Ünsal Ve Can Ünsal’ın Babaları ;Ttk Dan Emekli Naim ÜNSAL Vefat Etmiştir.

Şadiye SEZER

03 Ağustos 2022

Cemaller Köyü Sakinlerinden; Gıyasettin Sezer’in Eşi; Filiz Sezer’in Annesi; Hasan Sevimli ,Hayriye Özcan, Ve Şaziye Baytar’ın Kardeşleri; Ercan Sevimli, Özcan Sevimli Ve Hatice Adıyaman’ın Halalaları Şadiye SEZER Vefat Etmiştir.

Ali Rıza KILIÇ

03 Ağustos 2022

Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Merhum Seyit Ali Kılıç Ve Nazikar Kılıç’ın Oğulları; Muharrem Çetinel Ve Hürmüze Çetinel’in Damatları; Zübeyde Kılıç’ın Eşi; Erdinç Kılıç Ve Emre Kılıç’ın Babaları; Elif Kılıç’ın Kayınpederi; Hülya Solukçu Ve Derya Fındık’ın Kardeşleri; Cem,Ece,Vedat Ve Deniz’in Dayıları Ali Rıza KILIÇ Vefat Etmiştir

Emin AKTAŞ

04 Ağustos 2022

Kızılcapınar Köyü Aylar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Fahrettin Aktaş Ve Merhume Behice Aktaş’ın Oğulları; Bilal, Cevat Ve Rıza Aktaş’ın Kardeşleri; Hayriye Aktaş’ın Eşi; Emre, Fahrettin Ve Ömer Faruk Aktaş’ın Babaları Emin AKTAŞ Vefat Etmiştir.

İlyas Vezir BOZKURT

05 Ağustos 2022

Armutlucuma Aydın Köyü Sakinlerinden; Aygül, İsa, Siyami, İsmail Ve Şenol Bozkurt’un Babaları; Çarşımız Esnaflarından Gül Çeyiz Özkan Bozkurt Ve Serkan Bozkurt’un Amcaları İlyas Vezir BOZKURT Vefat Etmiştir.

Aytül BÖNCÜ

05 Ağustos 2022

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Kömür İşletmelerinden Emekli Merhum Tornacı Sabri Böncü’nün Eşi; Merhum Muzaffer Böncü, Emekli Öğretmen İsmail Böncü Ve Zerrin Böncü’nün Anneleri; Merhume Aynur Elmas’ın Kardeşi; Ayfer Özdemir Karakaya Ve Duygu Özdemir Ertekin’in Anneanneleri; Arda Böncü Ve Gözde Böncü’nün Babaanneleri; Merhume Safiye Kalaycı,Merhume Gülay Böncü Ve Zülfiye Yanar’ın Yengeleri; Emekli Öğretmen Nilüfer Böncü’nün Kayınvalidesi Aytül BÖNCÜ Vefat Etmiştir.

Hatice BOZACIOĞLU

06 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Ttk Dan Emekli Metin Bozacıoğlu’nun Eşi Hatice BOZACIOĞLU Vefat Etmiştir.

Kemal YURDUSEVER

06 Ağustos 2022

Almanyalı Kemal Yurdusever’in Oğlu, Kemal YURDUSEVER Vefat Etmiştir.

Gülsen VURAL

06 Ağustos 2022

Balı Mahallesi Gökme Caddesi Sakinlerinden Mahmut Vural Ve Saniye Temel’in Anneleri, Tuğçe Vural,Tuğba Vural,Ayça Demirer Ve Esra Koç’un Babaanneleri,Faruk Temel,Fuat Temel Ve Furkan Temel’in Anneanneleri, Nigar Vural Ve Ayfer Atabey’in Kayınvalidesi Gülsen VURAL Vefat Etmiştir.

Sezai EGELİ

06 Ağustos 2022

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Ali,Yusuf,Mustafa,İsa,Ömer,Hülya Ve Özlem’in Babaları,Merhume Asiye Egeli’nin Eşi, T.T.K’dan Emekli Sezai EGELİ Vefat Etmiştir.

Osman SÖZER

07 Ağustos 2022

Merhum Yusuf Sözer Vev Fikriye Sözer’in Oğlu, Yusuf Ve Taha Sözer’in Babaları,Suna Ulucak Ve Gündüz Memiş’in Abileri, Semen Memiş,Eyşan Memiş Ve Ersu Ulucak’ın Dayıları, Merhum İsmail ,Merhum Fikret, Şengül Ve Nazmiye  Martı, Gülay, Ayşen, Onur, Kubilay İle Tülin Martı’nın Enişteleri, Bahar Sözer’in Eşi, Şehrimiz Esnaflarından Zeytinci Osman SÖZER Vefat Etmiştir.

Dilber AKMAN

08 Ağustos 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Merhume Hava Akman’ın Kızları, Şinasi, Feriha Akman Ve Beyhan Özdemir’in Ablaları, Altun Akay’ın Kız Kardeşi, Ayça, Can, Özlem Ve Özge’nin Teyzeleri, Murat Keskin’in Kayınvalidesi, Eylem Keskin’in Annesi, Dilber AKMAN Vefat Etmiştir.

Fikret YAVUZ

08 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Merhum Mehmet Yavuz Ve Merhume Kübra Yavuz’un Oğlu, Neriman Yavuz’un Eşi, Burcu, Muhammet, Hamza Ve Buse’nin Babaları, Ramazan Köhen’in Eniştesi, Fikret YAVUZ Vefat Etmiştir.

Ertuğrul ERTAN

08 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Nazmi Ertan, Merhum Nazım Ertan, Merhume Nazmiye Karaüç Ve Merhum Abdülkadir Ertan’ın Kardeşleri, Havva Sema Ertan’ın Eşi, Sadiye Çubukçuoğlu Ve Uğur Kara’nın Babaları, Cihan Çubukçuoğlu Ve Oğuz Kara’nın Kayınpederleri, Zeynep Çubukçuoğlu Ve Ceren Kara’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Bozhane Balıkçı Eşrafından Ertuğrul ERTAN Vefat Etmiştir.

Betül KASAPOĞLU

09 Ağustos 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Romanyalı Sabahattin Kasapoğlu’nun Eşi; Merhum Gazeteci Yalçın Kasapoğlu Ve –Elvis- Güven Kasapoğlu’nun Anneleri Betül KASAPOĞLU Vefat Etmiştir.

Erduran İNCECİKOĞLU

09 Ağustos 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Feride İncecikoğlu’nun Eşi; İlhan İncecikoğlu Ve Fatma Solmaz’ın Babaları; Ali Solmaz Ve Mükerrem İncecikoğlu’nun Kayınpederleri; Hüseyin Solmaz , Seçil Solmaz, Muhittin İncecikoğlu Ve Nihat İncecikoğlu’nun Dedeleri Erduran İNCECİKOĞLU Vefat Etmiştir.

Mustafa  DEMİRHAN

09 Ağustos 2022

Bayat Köyü Sakinlerinden, Merhum Selahattin Demirhan Ve Merhume Ayşe Demirhan’ın Oğulları; Gökhan ,Hakan Ve Neslihan Demirhan’ın Babaları; Mavili Demirhan’ın Eşi Mustafa  DEMİRHAN Vefat Etmiştir.

Emine ULUKIŞLA

09 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muhittin Ve Turani Özaydın’ın Kızları; Hayriye, Mustafa, Muharrem, Durmuş, Cemile, Huriye, Fatoş Ve Ayşe Özaydın’ın Kardeşleri; Alaplı Akal Çalışanlarından Recep Ulukışla’nın Eşi; Emre Ve Efe Ulukışla’nın Anneleri Emine ULUKIŞLA Vefat Etmiştir.

Şerif AÇIKGÖZ

10 Ağustos 2022

Karakavuz Köyü Eski Muhtarlarından Merhum Ali Açıkgöz’ün Eşi; Karakavuz Köyü Eski Muhtarlarından Fikret Açıkgöz, Elif Taştan Ve Fatma Sarcan’ın Anneleri; Alevi Kültür Dernekleri Kdz.Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan’ın Anneannesi Şerif AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Mustafa ÇAKAR

10 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Beldesi Sakinlerinden; Ayşe Çakar’ın Eşi; Hasan, Nevzat, Bayram Ve Kadriye Çakar’ın Babaları Mustafa ÇAKAR Vefat Etmiştir.

Emine AYDOĞAN

10 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Haydar Aydoğan’ın Eşi; Bozhane Esnaflarından Hasan  Ve Hüseyin Aydoğan İle Hatice Aydoğan Ve Hülya Aydoğan’ın Anneleri; Hava Ceylan’ın Kardeşi  Emine AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Necmiye SOYSAL

11 Ağustos 2022

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Hüseyin Soysal’ın Eşi; Şeref,Selim Samim Ve Sadi Soysal’ın Anneleri ; Türkan, Çiçek, İpek Ve Çiğdem Soysal’ın Kayınvalideleri;Merhume Huriye, Merhume Ayten, Merhume Sevim Ve Maksudenin Kardeşleri; Merhume Türkan  Soysal Ve Emine Aydın ‘In Yengeleri  ; Yusuf Bektaş,Mustafa Bektaş,Kadir Fidan ,Nevin Fidan Ve Metin Fidan’ın Yengeleri Necmiye SOYSAL Vefat Etmiştir.

Hüseyin ATAN

11 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Lise Sokak Sakinlerinden, Fatma Atan’ın Eşi; Nur Taşçı,Merhume Nalan Güçeri,Aynur Rüzgar Ve İbrahim Atan’ın Babaları; Terzi Adnan Taşçı,Cengiz Güçeri Ve İbrahim Rüzgar’ın Kayınpederleri; Ersin, Erman, Eren, Ece, Buse, Onur Ve Sedef’in Dedeleri; Üstün Erçelik’ten Emekli Hüseyin ATAN Vefat Etmiştir.

Zeliha TOPAL

11 Ağustos 2022

Kandilli Beldesi Keşkeş Köyü Topyeri Mahallesi Sakinlerinden; Abdullah Topal’ın Eşi; Mehmet Topal, Huri Topal, Rahman Topal, Mustafa Topal, Harun Topal, Hava Soyçiçek,Vahide Topaloğlu Ve Fatma Şener’in Anneleri; Muhammet Topaloğlu Ve Nurettin Şener’in Kayınvalidesi Zeliha TOPAL  Vefat Etmiştir.

Mehmet Ali DUMAN

13 Ağustos 2022

Şamlar Köyü Kabaklar Mahallesi Sakinlerinden Mustafa, Sadettin, Nurettin Ve Merhum Tacettin Duman’ın Babaları, Nazmiye Duman’ın Eşi, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Mehmet Ali DUMAN Vefat Etmiştir.

Mehmet ATALAY

13 Ağustos 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Burhan Atalay Ve Zekiye Atalay’ın Oğlu, Serpil, Semih Ve Samet Atalay’ın Babaları, Çarşı Esnaflarından Kadir Atalay, Ahmet, Gülcan Ve Hanife’nin Abileri, Gülümser Atalay’ın Eşi, Mehmet ATALAY Vefat Etmiştir.

Mehmet KARADAĞ

13 Ağustos 2022

Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hanife Karadağ’ın Eşi,Lahattin Karadağ, İsmail Karadağ, Bahattin Karadağ, Sebahattin Karadağ, Nezahat Turhan, Bahriye Ünsal Ve Zeynep Karadağ’ın Babaları, Mehmet KARADAĞ Vefat Etmiştir.

Pakize ÇINAR

13 Ağustos 2022

 Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklaraltı Sokak Sakinlerinden Eski Muhtar Merhum Şevki Çınar’ın Eşi, Şerife, Ayşe, Kevser’in Anneleri, İbrahim Candan, Erdoğan Kurt, Musa Civan’ın Kayınvalidesi, Nazım Candan’ın Anneannesi, Pakize ÇINAR Vefat Etmiştir.

Temel YILMAZ

14 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi, Kayalık Sokak Sakinlerinden Erdemir Hadde Atölyeleri Müdürlüğünden Emekli Merhum Ahmet Yılmaz İle Müşerref Yılmaz’ın Oğlu, Kemal Yılmaz, Aygül Ve Ayşe’nin Abisi, Aylin Ve Taner Yılmaz’ın Babaları, Derya Yılmaz’ın Kayınpederi, Poyraz Yılmaz’ın Dedesi, Gülşah Ve Gökhan’ın Amcaları, Arzu, Mesut Ve Hülya’nın Dayıları,  Cevriye Yılmaz’ın Eşi, Temel YILMAZ Vefat Etmiştir. Merhumun

Pakize ERKMEN

14 Ağustos 2022

Merhum Seyfettin Erkmen’in Eşi, Merhum Halit Asrlan Ve Hüseyin Arslan’ın Kardeşi, Tufan Arslan, Altan, Erkan Arslan Ve Oya Acar’ın Halası, Yeliz Ve Deniz’in Anneannesi, Müzeyyen Erkmen’in Annesi, Pakize ERKMEN Vefat Etmiştir.

İsmail DEMİR

14 Ağustos 2022

Fatma Demir’in Eşi, Hava Kapan, Ayla Eşitmez, Emine Demircioğlu’nun Babaları, Yılmaz Kapan, Ayhan Eşitmez İle İsmail Demircioğlu’nun Kayınpederi, Merhum Kasap İsmail DEMİR Vefat Etmiştir.

Hakkı CERRAH

14 Ağustos 2022

Merhume Emine Cerrah’ın Eşi, Hüseyin, Hasan Ve İbrahim Cerrah Ve Merhume Kübra Cerrah’ın Babaları, Hakkı CERRAH Vefat Etmiştir.

Ümit ÇETİNKAYA

15 Ağustos 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Enginoğullarından Operatör Doktor Ümit ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Necati AYGÜN

15 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Esnaflarından Tahsin Oğlu Necati AYGÜN Vefat Etmiştir.

İsmet ERGENEKON

15 Ağustos 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Hamide Yaşar Ergenekon’un Eşi; Reşat Ergenekon’un Babası; Azize Ergenekon’un  Kayınpederi;  Şirin Ergenekon, Fikret Ergenekon,Çiğdem Ergenekon, Havva Ergenekon, Ayşe Ergenekon, Adnan Ünal Ve Sinan Ünal ‘In Dedeleri İsmet ERGENEKON Vefat Etmiştir.

Hava ÖZDEMİR

15 Ağustos 2022

Ballıca Köyü Eşrafından; Merhum Necati Özdemir ‘İn Eşi; Merhum Cihan Özdemir, Çarşı Esnaflarından Tansel Özdemir Ve  Ahmet Özdemir İle  Necla Darçın’ın Anneleri; Yunus Emre Ve Cem Darçın’ın Anneanneleri; Ayça,Pelin,Onur Ve Bengü’nün Babaanneleri ; Muammer Darçın Ve Elvan Özdemir’in Kayınvalideleri Hava ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Gülerman KIRDAR

15 Ağustos 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Ttk Dan Emekli ; Merhum Muzaffer Kırdar’ın Eşi; Ayben Ve Nezih Kırdar’ın Anneleri ; Güler,Güngör, Ve Ayşe’nin Kardeşleri; Selma  Kırdar’ın Kayınvalisdesi ; Dilem Kırdar’ın Babaannesi; Hakan Duysak’ın Teyzesi; Hasan Yüzgeç’in Yengesi Gülerman KIRDAR Vefat Etmiştir.

Yaşare ARI

15 Ağustos 2022

Çaylıoğlu  Yenidoğancılar Okuşlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum  Hacı Bedir’in Eşi; Ramazan Ve  Niyazi(Nazım)Arı’nın Anneleri; Zeliha Ve Satı Arı’nın Kayınvalideleri; Adem, Aykut, Aydın, Fatma, Sadegül, Tuğba, Arzu Ve Melek’in Babaanneleri;Rabia,Kerem,Erva,Yusuf,Yakup,Ahmet Ömer,Zeynep Ve İlber Ata’nın Büyük Babaanneleri Yaşare ARI Vefat Etmiştir.  

Bahri DEMİRTAŞ

15 Ağustos 2022

Kepez Mahallesi  Sakinlerinden; Sebiha Demirtaş’ın Eşi; Meltem Evinç Ve Mete Demirtaş’ın Babaları; Murat Evinç Ve Leyla Demirtaş’ın Kayınpederleri Emekli Trafik Polisi Bahri DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Yadigar ÜRKMEZ

16 Ağustos 2022

Ereğli Eşrafından Recep, Yusuf, Aydın Abacar Ve Sevim Torun’un Anneleri,  Aytan İşeri’nin Baldızı, Nurten İşeri’nin Ablası, İsmail Tüzel, Levent İşeri’nin Teyzeleri, Yadigar ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.

Mustafa TURGUT

17 Ağustos 2022

Kandilli Belediyesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Hasan Oğlu (Birol), Melek, Nursen, Gülşen, Kübra, Ayşe, Fatma, Reşat Turgut’un Babaları, Merhum Sabahattin Erdem, Baki Baba, Halil Yavuz, Hüseyin Turgut, Sezgin Keskin Ve Hamdi Akkuş’un Kayınpederleri, Mustafa TURGUT Vefat Etmiştir.

Ahmet YAŞA

17 Ağustos 2022

Ballıca Köyü Haballar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Yaşa Ve Halime Yaşa’nın Oğlu, Hanife Biçer, Ramazan Yaşa Ve Müzeyyen Tutar’ın Kardeşi, Alper Biçer, Tolga Tutar, Tansu Tutar Ve Gözde Biçer Atalay’ın Dayısı, Tuğba Yaşa Karabina Ve Taner Yaşa’nın Amcası,  Ahmet YAŞA Vefat Etmiştir.

Recep PAMUKÇUOĞLU

17 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Hakkı, Cemal Pamukçuoğlu, Ayşe Hırçın’ın Ağabeyleri, Halit Hırçın’ın Kayınbiraderi, Çiğdem Ve Hakan’ın Babaları, Merhum Pehlivan İbrahim’in Oğlu, Almanyadan Emekli Recep PAMUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir.

Sami KARTAL

17 Ağustos 2022

Gülüç Beldesi Sakinlerinden Ayşe Kartal’ın Eşi, Arif, Gökhan, Volkan, Özlem Ve Hakan Kartal’ın Babaları, Vedat, Selim, Sedat Ve Sevim’in Abileri, Elmatepe Esnafı Berber Sami KARTAL Vefat Etmiştir.

Gülderen TANYILDIZ

18 Ağustos 2022

Merhum Doğan Tanyıldız’ın Eşi, Ahmet Kurubacak’ın Ablası,Belgin Savaşçı,Yurda,Sinem Ve Suat Tanyıldız’ın Anneleri,Oytun Kurubacak Ve Nilay Suvardar’ın Halaları, Gülderen TANYILDIZ Vefat Etmiştir.

Ayten ALTAY

18 Ağustos 2022

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Dağhan’ın Kızı,Merhum Mehmet Altay’ın Eşi,Ahmet Altay Ve Nuri Altay’ın Yengeleri, Kadir Dağhan Ve Hüseyin Dağhan’ın Halaları Ayten ALTAY  Vefat Etmiştir.

Fatma AYGÜN

18 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Eşrafından Merhum Emekli Öğretmen Kazım Aygün’ün Eşi,Suzan Ertuğrul,Nuran Kadayıfçı,Merhum Tahsin Aygün Ve Turan Aygün’ün Anneleri, Fehmi Ertuğrul, Osman Kadayıfçı,Sevgi Aygün’ün Kayınvalideleri,Özgür Kadayıfçı,Evren Kadayıfçı,Elif Arslan Ve Chp Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Dr.Eylem Ertuğrul’un Anneanneleri, Göçmenler Sokak Sakinlerinden Fatma AYGÜN Vefat Etmiştir.

Hava BOSTANCI

19 Ağustos 2022

Alaplı Eski Esnaflarından Adem,Hüseyin,Yusuf Ve Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı’nın Annesi, Erdemirden Emekli Merhum Hacı İbrahim Bostancı’nın Eşi Hava BOSTANCI Vefat Etmiştir.

Ali ARSLAN

19 Ağustos 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Huri Arslan In Eşi, Yaşar Çakan,Yasemin Tekdemir,Meryem Kaşdemir,Leyla Kartal,Hacı Ahmet Bayram Ve Bekir Arslan In Babaları,Doruk Cami İmamı İsa Kaşdemir İn Kayınpederi Ali ARSLAN Vefat Etmiştir.

Emsal ASLAN

19 Ağustos 2022

Alaplı Sakinlerinden Özdemir Aslan,Ayşe Ve Ayten Özdemir’in Babaları, Libas Aslan’ın Eşi, T.T.K Kandilli Müessesesinden Emekli Emsal ASLAN Vefat Etmiştir.

Sevda ÇUHAN

19 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Yılmaz Ve Aynur Çuhan’ın Kızı, Kenan Çuhan’ın Yeğeni, Merhum Melek Kınık Ve Melahat Kınık’ın Yeğeni, Kayhan Çuhan’ın Ablası, Gülafer Çuhan’ın Görümcesi, Arda Çuhan’ın Halası, Sevda ÇUHAN Vefat Etmiştir.

Nazif İNCİRCİ

19 Ağustos 2022

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Leyla İncirci’nin Eşi, Murat İncirci Ve Müge Şahbaz’ın Babaları, Güray Şahbaz’ın Kayınpederi, Erdemirden Emekli İnşaat Mühendisi Nazif İNCİRCİ Vefat Etmiştir.

Hüseyin ÇİV

20 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Merhume Yaşar Çiv Ve Merhum Bayram Çiv’in Oğulları; Aysel, Ayşe, Songül Ve Emine Çiv’in Kardeşleri; Anıl Çiv’in Babası; Ramazan Karaarslan’ın Kayınbiraderi; Barış Yener’in Yakın Arkadaşı  Dekorasyon Ustası Hüseyin ÇİV Vefat Etmiştir.

İbrahim OKTAY

20 Ağustos 2022

Kirmanlı Mahallesi Kale Sokak Sakinlerinden; Fatma Oktay’ın Eşi; Nermin Karaman Ve Neriman Köksal’ın Babaları; Erdemirden Emekli İsmail Karaman Ve Terzi İsmail Köksal’ın Kayınpederleri; Gülçin, Orçin, Hüseyin, Onur, Hasan Ve Oktay’ın Büyükbabaları;  Çarşı İçi Eski Esnaflarından Terzi İbrahim Oktay Vefat Etmiştir.

Hacı Ayşe SEVER

21 Ağustos 2022

Ören Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Ankaralı Hasan Sever’in Eşi, Hüseyin, Ahmet, İsmail Ve İbrahim Sever’in Anneleri, Gülşah, Hasancan, Ayşenur, Tunahan, Ceren, Hamza, Oğuzhan Ve Hazal Sever’in Babaanneleri, Hacı Ayşe SEVER Vefat Etmiştir.

Kemal HIRÇIN

21 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Kazım Ve Saliha’nın Oğlu, Fatma Hırçın2ın Abisi, Merhum Bol Kepçe’nin Damadı, Çiğdem, Kazım, Mine, Kenan, Metin, Onur, Didem, Ayşe, Oğuz, Olcay, Asım, Yiğitcan’ın Babaları, Merhume Aysel Hırçın’ın Eşi, Emekli Öğretmen Kemal HIRÇIN Vefat Etmiştir.

Rasim ŞAHİN

22 Ağustos 2022

İlçemiz Eski İnşaat Müteahhitlerinden; Merhume Mihriye Şahin’in Eşi; Murat Şahin, Turan Şahin, Turgut Şahin, Nuran Aydoğan Ve Ayşegül Kurt’un Babaları Rasim ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Gülsüm USTAMEHMETOĞLU

22 Ağustos 2022

Ustamehmetoğlu Tersanesi Sahibi Merhum Kemal Ustamehmetoğlu’nun Eşi; Adem Ustamehmetoğlu Ve Asiye  Köse’nin Anneleri Gülsüm USTAMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.

Eyüp Hüseyin TURHAN

23 Ağustos 2022

Ören Mahallesi Sakinlerinden;Emine Turhan’ın  Eşi; Zeynep Oku Ve Ersin Turhan’ın Babaları; Nevzat Oku’nun Kayınpederi; Emir Yağmur Ve Irmak’ın Dedeleri; Ahmet Ve Seyfi Tekin’in Enişteleri Eyüp Hüseyin TURHAN Vefat Etmiştir.

İsmail AYTEKİN

23 Ağustos 2022

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak  Sakinlerinden; Sanayi Esnafı Emrah Aytekin,Memduh Aytekin  Ve Muharrem Aytekin’in Babaları; Mustafa Aytekin’in Ağabeyi; Şerife Aytekin’in Eşi; Sanayi Eski Esnaflarından İsmail AYTEKİN Vefat Etmiştir.

FATMA KUMAŞ

23 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden ; Merhum Hafız Ali Kumaş’ın Eşi; Yusuf Kumaş, Merhum Hasan Kumaş Ve Merhume Ayşe Kumaş’ın Anneleri; Ferşat Kumaş’ın Yengesi Hacı Fatma KUMAŞ Vefat Etmiştir.

Recep AYDIN

24 Ağustos 2022

Çaylıoğlu Aşağıkayalı Dere Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Aydın’ın Oğlu;    İsmail, Cavit, Mustafa, Şevket, Nazife Ve Makbule’nin Kardeşleri;Fatma Aydın’ın Eşi; Mehmet Aydın Ve Hatice Aydın’ın Babaları; Recep AYDIN Vefat Etmiştir.

Kübra OKUR

25 Ağustos 2022

Akarca Mahallesi Pestilci Sokak Sakinlerinden; Merhum İbrahim Oktay’ın Kızı; Resiye Kolsuz ,Mehmet Oktay Ve İsmail Oktay’ın Kardeşleri; Ali Okur’un Eşi Kübra OKUR Vefat Etmiştir.

Makbule BABAOĞLU

25 Ağustos 2022

Güldere Mahallesi Alkaya Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Babaoğlu’nun Eşi; Altun Kolay,Aynur Tazı,Mehmet Türkay Ve Nazım Türkay’ın Kardeşleri; Ayfer Gülcan,Ayla Kuzu,Ali Babaoğlu ,Aysel Dilaver Ve Gülseren Haşhaş’ın Anneleri Makbule BABAOĞLU Vefat Etmiştir.

Hüseyin SARIVAZ

25 Ağustos 2022

Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokak Sakinlerinden; Bilal Sarıvaz, Emine Toprak Ve Nurseven Yiğit’in Babaları; Ercan Toprak Ve Osman Yiğit’in Kayınpederleri; Hacı Hüseyin SARIVAZ Vefat Etmiştir.

Bayram ERDOĞAN

25 Ağustos 2022

Gümüşhane Eşrafından; Kezban Erdoğan’ın Eşi; Mehmet ,Şahin, Mahicer, Hafize Ve Hilal Erdoğan’ın Babaları, Temel Erdoğan, Ali Erdoğan Ve 22-  23. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın Ağanbeyleri ; Şehrimiz Müteahitlerinden Kalfa Bayram ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Burhan ALTAN

25 Ağustos 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Şükrü Altan Ve Merhume Ayşe Altan’ın Oğulları; Aysel Altan’ın Eşi; Yeliz,Ayşe Oktay Ve Hakan Altan’ın Babaları; Kozlu Ttk’dan Emekli Burhan ALTAN Vefat Etmiştir.

Beyhan LİKOĞLU

26 Ağustos 2022

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum Abdullah Likoğlu Ve Havva Likoğlu’nun Kızları; Kenan Likoğlu’nun Kızkardeşi; Murat Likoğlu’nun Ablası Beyhan LİKOĞLU Vefat Etmiştir.

Şerife AYDIN

27 Ağustos 2022

Çayırlı Köyü Esnaflarından Merhum Fikri Aydın’ın Annesi Şerife AYDIN Vefat Etmiştir.

Zinnet KOŞAR

28 Ağustos 2022

Merhum Mehmet Aksakal’ın Kayınvalidesi, Nihal Aksakal’ın Annesi, Koray Aksakal’ın Anneannesi, Merhum Selim Koşar’ın Eşi Zinnet KOŞAR Vefat Etmiştir.

Meliha ZAMAN

28 Ağustos 2022

T.T.K Armutçuk Müessesi Emeklilerinden Merhum Sait Zaman’ın Eşi, Emekli Temel Zaman, Havva Zaman, Hale Zaman Ve Jale Zeyrek’in Anneleri,Gülfizar Zaman’ın Kayınvalidesi,Mert Zaman Ve Gül Zaman Aydemir’in Babaanneleri,Leyla Altan’ın Ablası,Turan Altan’ın Baldızı,Mehmet Altan Ve Nurdan Aydın’ın Teyzeleri Meliha ZAMAN Vefat Etmiştir.

İrfan ALDIRMAZ

28 Ağustos 2022

Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Satı, Ahmet,İbrahim Ve Recep Aldırmaz’ın Babaları, Fatma Aldırmaz’ın Eşi, İrfan ALDIRMAZ Vefat Etmiştir.

Nebiye DURMUŞ

29 Ağustos 2022

Üçköy Sakinlerinden; Merhum Mehmet Durmuş’un Eşi; Merhum Bayram Durmuş, Muhammet Durmuş, Hasan Durmuş, Emine Şahin, Fatma Candan, Naciye Baba Ve Hatice Enteş’in Anneleri Nebiye DURMUŞ Vefat Etmiştir.

Bayram ARAS

29 Ağustos 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Lizzet Aras’ın Eşi; Sevdekar Aras,Merhum Sinan Aras,Serkan Aras Ve Elif Aras’ın Babaları; Kubilay,İpek,Arda Ve Rüzgar Aras’la ;Cemre Ve Ece Deniz’in Dedeleri; Şeyda Ve Nuray Aras’ın Kayınpederleri; Nihat Ve Süleyman Aras’ın Ağabeyleri Bayram ARAS Vefat Etmiştir.

Tuncer YALMAN

30 Ağustos 2022

Ortacami Sakinlerinden Merhume Müzeyyen Yalman Ve Merhum Vahap Yalman In Oğlu,Güler Tolga,Serdar Yalman Ve Taner Yalman’ın Kardeşi,Kadriye Yalman In Eşi,Merve Çetin Ve Gökçen Yalman In Babaları Erdemirden Emekli Hakkı Tuncer YALMAN Vefat Etmiştir

Çetin KALIN

30 Ağustos 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hatice Kalın In Torunu,Hüseyin İle Hatice Kalın In Oğlu ,İbrahim,Mert İle Merve Kalın In Babaları,Zeki,Kerim,Ramazan Kalın Ve Dursun Balcının Yeğeni,Tekin,Güllü Ve Nuray Kalın In Abileri, Ayşe Kalın In Eşi Çetin KALIN Vefat Etmiştir.

Mehmet SONGÜR

30 Ağustos 2022

Erdemirden Emekli Kadıtarlası Erdem Yuva Sakinlerinden Merhume Hanife Songür’ün Eşi, Hatice Esen, Fatma Dursun, Emine Oral, Gül Aras’ın Babaları, Ali Esen, Emin Dursun, Ömer Oral, Turan Aras’ın Kayınpederleri, Bahar Büyükkileci, Begüm Esen, Hülya, Yusuf Dursun, Gizem Nadir, Mert Oral, Ecem Demirtürk, İzem Aras’ın Dedeleri, Mehmet SONGÜR Vefat Etmiştir.

Suna ÖZSARAÇ

31 Ağustos 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Kemalettin Özsaraç’ın Eşi; Kenan,Nezihi,Tülin,Tülay Ve Metin Özsaraç’ın Anneleri; Ersin Erünsal Ve İsmet Karadağ İle Hülya,Nuran Ve Anne Özsaraç’ın Kayınvalideleri; Kaan,Ceyda,Bahacan Ve Furkan’ın   Babaanneleri; Aylin Ve Erkin‘İn Anneanneleri  Suna ÖZSARAÇ Vefat Etmiştir.

Turgut KAÇMAZ

31 Ağustos 2022

Dünyanın  En Yaşlı Çanakkale Gazisi Merhum Hacı Hüseyin Kaçmaz Ve Merhume Hacı Hatice Kaçmaz’ın Oğulları; Temel Kaçmaz  Ve Hacı Yaşar Gülter’in Kardeşleri; Yusuf Kaçmaz’ın Babası ; Yalçın Ve Mustafa Gülterin Dayıları; Hakan,Ahmet,Serkan Ve Erkan Kaçmaz’ın Amcaları; Dünya Barış Elçisi ; Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Turgut KAÇMAZ Vefat Etmiştir.

İsmail KAHRAMAN

31 Ağustos 2022

Elmatepe Mahallesi Ve Uzunçarşının  Eski Esnaflarından; Adile Kahraman’ın Eşi; Hakan Kahraman, Berkan Kahraman Ve Nalan Yaka’nın Babaları; Kevser Oktay, Ve Gülman Aday’ın Ağabeyleri; Birhan Yaka,Pelin Kahraman Ve Neşe Kahraman’ın Kayınpederleri İsmail KAHRAMAN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları