Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Haziran 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Temel DOĞAN

01 Haziran 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Kübra Doğan’ın Oğlu; Bakiye Doğan’ın Eşi; Tuncay Doğan,Mesut Doğan Ve Feride Doğan’ın Babaları; Yasemin Doğan’ın Kayınpederi; Nehir Doğan’ın Dedesi; Erdemirden Emekli Temel DOĞAN Vefat Etmiştir.

Altun CANVER

01 Haziran 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Cafer Canver’in Eşi; Aydan Canver  Ve Nurdan Boran Canver’in Anneleri; Doğukan Canver’in Babaannesi; Gamze Ve Cansu Boran’ın Anneanneleri; Oğuz Boran’ın Kayınvalidesi Altun CANVER Vefat Etmiştir.

Nahide CENGİZ

02 Haziran 2021

Akarca Mahallesi Kızkapısı  Cad. Sakinlerinden; Merhum Müslim Cengiz’in Eşi; İş Bankasından Emekli Bülent Cengiz Ve Belma Taraç’ınAnneleri; Ayhan Taraç Ve Makbule Cengiz’in Kayınvalideleri; Bora Taraç’ın Anneannesi; Eczacı Zeynep Yıldız’ın Babaannesi Nahide CENGİZ Vefat Etmiştir.

Hasan KAPAN

02 Haziran 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Nigar Kapan’ın Eşi; Erdemirden Emekli Birol Kapan ,Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Birsel Kapan,Elektrikçi Esnaflarından Gürol Kapan Ve Erdemir Personellerinden Tamer Kapan’ın Babaları; Merhum Mehmet Kopan’ın Kardeşi; Semiha, Pelin Ve Berrin Kapan’ın Kayınpederleri; Kaan, Doğcan, Dicle, Tara Ve Arel’in Dedeleri;  Ereğli Elektrikçi Esnaflarından  Erdemir Vinç Bakımdan Emekli Hasan KAPAN Vefat Etmiştir.

Mehmet Tamer HAZİNECİ

02 Haziran 2021

Orhanlar Mahallesi Huzur Sokak Sakinlerinden; Merhume Nurten Ve Merhum Mustafa Nihat Hazineci’nin Oğulları; Yasemin, Merhume Gülsevim Ve Sibel’in Kardeşleri; Şaziye Hazineci’ninEşi;  Berat  Ve Esma  Nisa Hazineci’nin Babaları Mehmet Tamer HAZİNECİ  Vefat Etmiştir.

Ayhan TÜRKOĞLU

03 Haziran 2021

İmranlar Köyü Sakinlerinden; İmranlar Köyü Eski Muhtarı  Ahmet Türkoğlu  Ve Sevim Türkoğlu’nun Oğulları; Atakan,Ece Ve Selin Türkoğlu’nun Babaları;  Cavide,Huriye  Ve Hülya Türkoğlu’nun Ağabeyleri ; Yılmaz, Hasan, Hüseyin Ve İsmail Türkoğlu’nun Kuzenleri Ayhan TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Zühtü Hamit BAL

03 Haziran 2021

SarıkokmazMahallesi  Sakinlerinden ; Ormanlı Beldesi P.T.T Müdürü Yunus Bal Ve Recep Bal’ın Babaları; Yusuf,Ömer Ve Mehmet Bal’ın Amcaları; Mürsel Ve Muharrem Karakaş’ın Dayıları; Erdemirden Emekli  Zühtü Hamit BAL Vefat Etmiştir.

Remzi KARADENİZ

05 Haziran 2021

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; ;Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli;  Merhum Ahmet Karadeniz ‘İn Oğlu; Fikriye Karadeniz’in Eşi; Ümran,Şaban,Şerife,Perihan Ve Adnan Karadeniz’in Babaları; Buğre,Burak,MerhumAbdulsamet,İrem,Sıla Ve Sena Karadeniz’in Dedeleri; Tuncay Çatinkaya Ve Veysel Bingöl’ün Kayınpederleri Remzi KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Ayşe ALAGÖZ

05 Haziran 2021

Kandilli T.T.K Emeklilerinden Ali Alagöz’ün Eşi; Orhan,Volkan Ve İnci’nin Anneleri; Cemil ,Tülay Ve Ayşe’nin Kayınvalideleri Ayşe ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Ayhan AKİ

07 Haziran 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali AkiVe  MerhumeNurhandanAki’nin Oğulları; Gizem Açıkgöz Ve Tayhan Aki’nin Babaları; Cemil Açıkgöz’ün Kayınpederi;Mina  Ve Alikayra ‘Nın Dedeleri; Gülşah Ve Gülcan’ın Dayıları Ayhan AKİ Vefat Etmiştir.

Hafize YUMURTACI

07 Haziran 2021

Devrek Bılık Köyü Eşrafından ; Mehmet Yumurtacı’nın Eşi; Metin Yumurtacı Ve Zeynep Akdoğan’ın Anneleri; Bayram Akdoğan Ve NazifeYumurtacı’nın Kayınvalideleri; Enes Akdoğan Ve Salih Akdoğan’ın Anneanneleri; Şevval Yumurtacı Ve Nisa Yumurtacı’nın Babaanneleri Hafize YUMURTACI Vefat Etmiştir.

Hasan KARAKAŞ

07 Haziran 2021

Kavaklık Mahallesi Halkapınar Sokak Sakinlerinden ;Fatma,Emine, Kezban, Gülsüm ,Hüseyin Ve Adem Karakaş’ın Babaları; Recep,Karaman,Erhan Çakır, Ve Ziya Karakaş’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Ahmet Karagöz’ün Eniştesi; Fatma Karakaş’ın Eşi; Erdemirden Emekli Hasan KARAKAŞ Vefat Etmiştir.

Şaban KARATAŞ

07 Haziran 2021

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Salim Şaban Karataş Ve Merhume Hava Karataş’ın Oğulları; Merhum Engin, İlyas, Ali Ve İbrahim Karataş İle Meryem Tükenmez’in Kardeşleri; Erken Ve Erhan Karataş İle Seyhan Ölmez’in Babaları; Emine Karataş’ın Eşi; Şöför Esnaflarından Şaban KARATAŞ Vefat Etmiştir.

Hatice TOP

07 Haziran 2021

Kozlu ÇamköySakinlerinden ; Hayrettin Top’un Eşi; Zekiye ,Dursun Ve Hüseyin Top İle Devlet Hastanesi Personellerinden Yücel Topcuoğlu’nun Anneleri; Gökhan ,Fatma, Gülten, Şükran, Kader Ve Gamze’nin Babaanneleri; Serkan,Nazmiye, Ve Semra’nın Anneanneleri  Hatice TOP Vefat Etmiştir.

Abdullah TOPLU

07 Haziran 2021

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Zeynep Toplu  Ve Merhum Hakkı  Toplu’nun Oğulları; Güler Toplu’nun Eşi; Hakkı,Zeynep Ve Merhum Hakan Toplu’nun Babaları ; Hilal,Şevval,Berra Ve Ahmet Hakan’ın Dedeleri; Erdemir Çelik Haneden Emekli Abdullah TOPLU Vefat Etmiştir.

İbrahim TEKİN

08 Haziran 2021

Kepez Mahallesi Solak Sokak Esnaflarından Merhum Hüseyin Tekin’in Oğlu; Nurcan Tekin’in Eşi; Deniz Tekin,Derya Çam Ve Arzu Sağlam’ın Babaları ; Erdemirden Emekli İbrahim TEKİN Vefat Etmiştir.

Mehmet ÖZKANCA

09 Haziran 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Abdullah Özkanca Ve Merhume Bedriye Özkanca’nın Oğulları; Saniye Özkanca’nın Eşi; Ayşe Gözde Nur, Özge Ve Elif  Özkanca’nın Babaları; Yaşar Özkanca Ve Vedat Özkanca’nın Kardeşleri; Meryem Akyüz Ve Songül Özkanca’nın Ağabeyleri; Gökhan Ulusoy’un Kayınpederi; Eski Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlarından Mehmet ÖZKANCA Vefat Etmiştir.

Nazikar KURBAN

09 Haziran 2021

Kirmanlı Mahallesi Dış Çeşme Sokak Sakinlerinden ;Merhum Yaşar Kurban’ın Eşi; Mavili Kartal,NecatiKurban,FikriKurban,Merhum Lütfi Kurban Ve Birsen Özçelik’in Anneleri; Bülent, Yaşar, Cem Ve Leyla Kurban İle Nurten Özdemir’in Babaanneleri; Göksel Kartal,HüseyinKartal,Özgür Özçelik Ve Özgün Ardıç’ın Anneanneleri; Nejat Özçelik’in Kayınvalidesi; Nazikar KURBAN Vefat Etmiştir.

Türkan ÖNER

11 Haziran 2021

Akarca Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Kemal Öner’in Eşi; Metin Öner,Meral Kurt, Ve Vural Öner’in Anneleri; Sevil Öner,Şahin Kurt, Ve Mefharet Öner’in Kayınvalideleri; Bora Öner,Batu Öner Ve Burak Öner’in Babaanneleri; Anıl Oğuzhan Kurt Ve Metehan Kurt’un Anneanneleri Türkan ÖNER Vefat Etmiştir.

Yaşare ACAR

11 Haziran 2021

Akarca Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Afacan Ve Merhume Nazmiye Afacan’ın Kızları ; Sinan Acar’ın Eşi; Burcu Acar Ve Burak Acar’ın Anneleri Yaşare ACAR Vefat Etmiştir.

Şahizar KOÇ

11 Haziran 2021

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İlyas Kalafat Ve Merhume Hatice Kalafat ‘In Kızları; Ttk Dan Emekli Raif Koç ‘Un Eşi; Aydın Koç,AyhanKoç,AytenAnduv,AyselTorun,Aynur Akın Ve Aylin Hazar’ın Anneleri Şahizar KOÇ  Vefat Etmiştir.

ErdoğanBOZDAĞ

11 Haziran 2021

Merhum Ahmet Bozdağ Ve Medine Bozdağ ‘In Oğulları; Merhum Taylan Bozdağ Ve Mehtap Bozdağ’ın Babaları; Fatma Bozdağ’ın Eşi; Mavi Köşe’nin Sahibi Emekli Deniz Astsubay  ErdoğanBOZDAĞ Vefat Etmiştir.

Hasan ARSLAN

12 Haziran 2021

Hacer Arslan’ın Eşi, Şaban,Fazlı,Ali,Ali Osman Arslan,Şadiye Uludağ Ve Hanife Arslan’ın Babaları,Hasan ARSLAN Vefat Etmiştir.

Fatma AYDIN

14 Haziran 2021

Sakallar Köyü Sakinlerinden; Nazım Aydın’ın Eşi; Kazım,Metin,Tacettin,Aysel Ve Sevim Aydın İle Güler Acar Ve ZühriyeAtar’ın Anneleri Fatma AYDIN Vefat Etmiştir.

Celal KILIÇ

14 Haziran 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Kukuk Kılıç’ın Eşi; Akgül,Cemal,Nurten,Fadime Ve Kemal Kılıç’ın Babaları; Ali Kılıç’ın Ağabeyi Erdemirden Emekli  Celal KILIÇ Vefat Etmiştir.

Asım ÇAKMAK

14 Haziran 2021

Akarca Mahallesi Kayabaşı Sokak Sakinlerinden; Nesrin Çakmak’ın Eşi; İbrahim Çakmak,SaadetÖzdayı Ve Meltem Özkan’ın Babaları;LeylaÇakmak,ErkanÖzdayı Ve Embiya Özkan’ın Kayınpederleri; SertanÇakmak,SerimÇakmak,EnisÖzdayı, SimgenurÖzdayı,GökçeÖzkan,Y,Ğit Talu Özkan Ve Hasan Basri Özkan’ın Dedeleri; Merhum Hilmiye Birinci Ve Ömer Çakmak’ın Kardeşleri İ Emekli Yarbay (Kumandan) Asım ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Mustafa ERSOY

15 Haziran 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Ersoy Ve Merhume Ayşe Ersoy’un Oğulları; Hatice Büyükbaş, Kemal Ersoy Ve  Kenan Ersoy’un Kardeşleri; Ayşe Ersoy’un Eşi; Arzu,Burcu Ve İsmail Ersoy’un Babaları Kdz.Ereğli Halk Otobüsü Şöförlerinden Mustafa ERSOY Vefat Etmiştir.

Ali Osman ADIYAMAN

15 Haziran 2021

Tepeören Köyü Sakinlerinden; Erdal, Engin, Taşkın, Hüseyin, Ve Halime Adıyaman’ın Kardeşleri; Ceyhun Ve  Zafer Adıyaman’ın Babaları Ali Osman ADIYAMAN Vefat Etmiştir

Erdal GÜLTEKİN

16 Haziran 2021

Kocaali Mahallesi Çilektepe Sokak Sakinlerinden; Merhum Ali Gültekin Ve Ayşe Gültekin’in Oğulları; Naciye Tuna,Havva Karaali  Ve Muzaffer Uludağ’ın Kardeşleri ; Ayşe Gültekin’in Eşi; Burak, Beyza Ve Müberra Gültekin’in Babaları Erdal GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

Nazmiye ÇİÇEKÇİ

16 Haziran 2021

Gülüç Atalay Sitesi Sakinlerinden; İrfan Çiçekçi’nin Eşi; Seçkin, Özcan Ve Soner Çiçekçi İle Sevinç Başak’ın Anneleri; Vedat Başak Ve Aslı Çiçekçi’nin Kayınvalideleri; AltarTan  VeHiranur‘Un Anneanneleri; Arda Çiçek’in Babaannesi  Nazmiye ÇİÇEKÇİ Vefat Etmiştir.

Ayten UZUNER

18 Haziran 2021

Akarca Mahallesi İhsan Yılmaz Cad. Sakinlerinden; Merhum Mustafa Uzuner’in Eşi; Handan Erdoğan Ve Merhum Zafer Uzuner’in Anneleri; Duygu Uzuner Arslan ‘In Babaannesi; Çağrı Erdoğan’ın Anneannesi ; Mesure Uzuner Ve Ergün Erdoğan’ın Kayınvalideleri; Melih Ve Mehmet Geniş’in Teyzeleri; Eski Ssk. Hastanesi Terzisi Ayten UZUNER Vefat Etmiştir.

Hacer DÜNDAR

19 Haziran 2021

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kore Gazisi Tahir Dündar’ın Eşi, Merhum Ahmet Akman Ve Merhume Hava Akman’ın Kızları, Merhum Vedat Akman Ve Cevat Akman’ın Ablaları, Erdoğan Dündar Ve Ertan Dündar’ın Anneleri, Ümit Dündar, Tahir Dündar, Ebrar Dündar Ve Ensar Dündar’ın Babaanneleri, Merhume Fatma Dündar Ve Nimet Dündar’ın Kayınvalidesi, Hacer DÜNDAR Vefat Etmiştir

Tahsin ERSOY

20 Haziran 2021

Güldere Mahallesi, Barış Sokak Sakinlerinden Tayfun Ersoy, Tarık Ersoy, Dilek Döner Ve Merhum Yasin Tolga Ersoy2un Babaları, Recep Ersoy Ve Hasan Ersoy’un Kardeşleri, Nurdan Ersoy, Mehtap Ersoy Ve Ferhan Dönmez’in Kayınpederleri, Bingüzel Ersoy’un Eşi, Erdemir Vinç Bakımdan Emekli Tahsin ERSOY Vefat Etmiştir

Ali Şakir GÜNAYDIN

20 Haziran 2021

Bağlık Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Esma Kılıç, İbrahim Günaydın Ve Mehmet Günaydın’ın Ağabeyleri, Hasan Kılıç, İbrahim Kılıç, Fatma Kartal Ve Gülsüm Günaydın’ın Dayıları, Mustafa Günaydın, Yusuf Günaydın, İsmail Günaydın Ve Fatma Sönmez’in Babaları, Ereğli Eski Kamyoncularından Ali Şakir GÜNAYDIN Vefat Etmiştir

Ayşe BİROĞLU

21 Haziran 2021

Belen Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Biroğlu’nun Eşi; Murat Biroğlu, Kadriye Lülleci, Sabriye Özsu,Saniye Çelik, Hatice Açıkgül, Safiye Aydın Ve Nadire Dilaver’in Anneleri  Ayşe BİROĞLU Vefat Etmiştir.

Ayşe ÖZKAN

21 Haziran 2021

Kadıtarlası Erdemyuva Evleri Sakinlerinden; Murat Taksi Den Emekli Arif Özkan’ın Eşi; Merhum Zeki Özkan, Merhum  Ramazan Özkan  Ve Zeynel Özkan’ın Anneleri; Adliye Çalışanlarından  Uğur Özkan’ın Babaannesi Ayşe ÖZKAN Vefat Etmiştir.

Ayhan AKPINAR

21 Haziran 2021

Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden  ; Merhum Abidin Akpınar Ve Merhume Sultan Akpınar’ın Oğulları; Kamyoncu Eşrafından Hamza Akpınar’ın Kardeşi; Fatoş Akpınar‘In Ağabeyi Ayhan AKPINAR Vefat Etmiştir.

Hakibar ŞAHİN

22 Haziran 2021

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden Belediyemiz Çalışanlarından Remzi Şahin,  Rahmi Şahin Ve Merhume Güler Şahin’in Anneleri, Erdemirden Emekli Merhum İsmet Şahin’in Eşi, Dağlar Mahallesi Muhtarı Ecvet Şahin Ve Niyat Şahin’in Yengeleri, Bali, Şadan, Yaşar, Ömür Ve Semra’nın Ablaları, Merhum Bayram Şahin Ve Merhume Nazikar Şahin’in Kızları, Hakibar ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Zeki YILDIZ

22 Haziran 2021

Uzunmehmet Mahallesi, Cehennemağzı Mağaraları Sokak Sakinlerinden Mehmet Yıldız, Tuncay Yıldız, Besim Yıldız, Birsen Yıldız, Fatma Göksal Ve Celal Yıldız’ın Babaları, Emin Göksal, Nurmelek Yıldız, Hacer Yıldız’ın Kayınpederleri, Osman, Orhan Ve Mehmet Yıldız’ın Abileri, Melike, Efe, Kerem, Zeynep İle Tarık’ın Dedeleri, Şükriye Yıldız’ın Eşi, Türkiye Elektrik Kurumundan Emekli Zeki YILDIZ  Vefat Etmiştir.

Niyazi DANIŞMAZ

22 Haziran 2021

Bağlık Mahallesi, Tezel Sokak Sakinlerinden Ahmet Danışmaz, Mehmet, Metin Ve Fatma Danışmaz İle Süheyla Aktaş’ın Babaları, Pazaryeri Esnaflarından Muhittin Demir’in Bacanağı, Kenan Ve Faik Danışmaz’ın Amcaları, Hatice Danışmaz’ın Eşi, Pazaryeri Eski Esnaflarından Bardakçı Niyazi DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Ali KILIÇ

23 Haziran 2021

Karadeniz Ereğli Enerjisadan Emekli Ufuk Kılıç’ın Eşi,Hande Kılıç Ve Yiğitalp Kılıç’ın Babası,Ereğli Enerjisadan Emekli Ali KILIÇ Vefat Etmiştir.

Abdullah ŞENTÜRK

23 Haziran 2021

Karadeniz Ereğli Esnaflarından Şentürk Kuyumculuk Mobilyanın Babaları,Önceki Dönem Ak Parti Meclis Üyesi Mustafa Şentürk,İsa Şentürk Ve Zehra Aslanbay’ın Babaları,Erdemir Çelikhaneden Emekli Abdullah ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.

Cavit ERARSLAN

23 Haziran 2021

Köseler Mahallesi Muhtarı Saip Erarslan Ve  Davutlar Köyü Muhtarı Raif Erarslan’ın Abileri Cavit ERARSLAN Vefat Etmiştir.

Hayriye TEMEL

24 Haziran 2021

Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak Sakinlerinden Hüseyin Temel,Ayhan Temel Ve Seyhan Temel’in Anneleri,Ahmet Demir,Kadir Demir İle Şerife Bozkurt’un Kardeşleri,Havva,Kadriye Ve Sema Temel’in Kayınvalideleri,Merhum Yaşar Temel’in Eşi,Üretici Pazarı Esnaflarından Hayriye TEMEL Vefat Etmiştir.

Hayriye TEMEL

24 Haziran 2021

Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak Sakinlerinden Hüseyin Temel,Ayhan Temel Ve Seyhan Temel’in Anneleri,Ahmet Demir,Kadir Demir İle Şerife Bozkurt’un Kardeşleri,Havva,Kadriye Ve Sema Temel’in Kayınvalideleri,Merhum Yaşar Temel’in Eşi,Üretici Pazarı Esnaflarından Hayriye TEMEL Vefat Etmiştir.

Birsen VAROL

25 Haziran 2021

Ereğli Esnaflarından Merhum Çarıkçı Hüseyin Özat Ve Merhume Fatma Şefika Özat’ın Kızları,Ereğli Esnaflarından Merhum Hüseyin Varol’un Eşi,Dilek Erdem Ve Arzu Gürtel’in Anneleri,Ereğli Esnaflarından Varol Erdem Ve Deniz Gürtel’in Kayınvalideleri,Begüm,Hüseyin Ve Birsen Özlem’in Anneanneleri,Birsen VAROL Vefat Etmiştir.

Eyüp ÖZSOY

25 Haziran 2021

Çaylıoğlu Ortaköy Köyünden Emine Er,Huriye Er,Cemile Karakuş,Halime Özsoy,Fekme Uludağ,Fatma Özsoy,Rabiye Özsoy Ve Fikriye Yalçın’ın Babaları,Adem Er,Mustafa Er,Cemil Karakuş Ve Ramazan Uludağ’ın Kayınpederleri,Merhume Ayşe Özsoy’un Eşi,Eyüp ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Ayşe BAL

25 Haziran 2021

Gümüşhane Eşrafından Sarıkokmaz Mahallesi Garib Ahmet Sokak Sakinlerinden Hüseyin Bal,Haslar Bal Ve Tuna Bal’ın Anneleri,Erol Pınar,Belediyemiz Su İşleri Personeli Erdal Bal İle Elif’in Babaanneleri,Merhum Ülfet Bal’ın Eşi Ayşe BAL Vefat Etmiştir.

Yıldıray DEMİROĞLU

26 Haziran 2021

Müftü Mahallesi Nimet Hoca Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Demiroğlu Ve Merhume Hacı Hatice Demiroğlu’nun Oğulları; Emel Kuru,Mehmet Demiroğlu Ve Murat Demiroğlu’nun Babaları; Umut,Utku,Mert,Hatice, Ece Ve Yıldıray ‘In Dedeleri; Oktay Ve Güler Demiroğlu’nun Ağabeyleri; Merhum Uğur Kuru,Nezahat Demiroğlu Ve Nazife Demiroğlu’nun Kayınpederleri; Hacı Mefkure Demiroğlu’nun Eşi; Ortacami Esnaflarından Yıldıray DEMİROĞLU Vefat Etmiştir.

İsmail ÇAKMAK

27 Haziran 2021

Kışla Mahallesi Sakinlerinden, Kışla Mahallesi Eski Muhtarı Merhum Yaşar Erol’un Damadı, Halil Ve Bayram Çakmak’ın Kardeşleri, Dilek Göktay, Derya Kurt Ve Mustafa Çakmak’ın Babaları, Hatice Ve İsmail Çakmak’ın Oğlu Ve Şerife Çakmak’ın Eşi İsmail ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Recep CAN

28 Haziran 2021

Kırmacı Mahallesi Esen Sokak Sakinlerinden; Fatma Can’ın Eşi; Erdemir Elektrik Atelyesinden Emekli İlhan Can Ve Emine Dilek’in Babaları; Reyhan Can Ve Davut Dilek’in Kayınpederleri; Oğuz,Simge Ve Nida’nın Dedeleri; Merhum Mehmet Şimşek,Merhum İsmail Şimşek,Merhum Mustafa Şimşek,Abdülveli Şimşek Ve Ayşe Atamer’in Enişteleri Recep CAN Vefat Etmiştir.

Yunus AYDEMİR

28 Haziran 2021

Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Pakize Karakaya, İsmail Aydemir, Şaban Aydemir, Muhittin Aydemir ,Şaziye Demirhan, Emine Aydın Ve Erol Aydemir’in Babaları; Yekta Karakaya, Erol Aydın Ve İsmet  Demirhan’ın Kayınpederleri; Dudu Aydemir’in Eşi; Hasbeyler Köyü Eski Muhtarlarından Yunus AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Mahmut LİKOĞLU

28 Haziran 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden; Hacı Hatice Likoğlu’nun Eşi; Mustafa, Orhan, Yavuz Ve Ayşe Likoğlu’nun Babaları; Melek ,Ümmiye, Meltem Ve Kenan’ın Dedeleri; Hacı Mahmut LİKOĞLU Vefat Etmiştir.

İbrahim TAŞ

28 Haziran 2021

Işıklı Köyü Sakinlerinden; Merhum Niyazi Taş Ve Ballı Taş’ın Oğulları; Sevim Taş’ın Eşi; Yusuf Taş Ve Şule Taş’ın Babaları; Hüseyin Taş Ve Merhum Mustafa Taş’ın Kardeşleri; Ahmet, Ali, Adem Ve Oğuzhan Taş’ın Amcaları; Işıklı Köyü İmamı İbrahim TAŞ Vefat Etmiştir.

Deniz Orhan ÇOKER

29 Haziran 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Ssk Hastanesinden Emekli Hemşire Nermin Çoker’in Eşi; Demokrat Yayın Gurubu Genel Müdürühülya Çoker Ve Merhum Murat Çoker’in Babaları Deniz Orhan ÇOKER Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları