Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ekim 2019 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Fatma GÜNEL

01 Ekim 2019

Geredeli Eski Esnaflarımızdan Sarı Ahmet Günel’in Eşi; Muhsin,Tahsin Ve Hasan Günel’in Anneleri; Dilek Arslan,İsmail Günel,Melek Demircioğlu,Arzu Şenyiğitve İbrahim Günel’in Babaanneleri Fatma GÜNEL Vefat Etmiştir.

Hava DEMİRHAN

01 Ekim 2019

Orta Köy Köyü Sakinlerinden; Fikri Demirhan’ın Eşi; Zihni,İsmet,Selim Ve Şenol Demirhan’ın Anneleri; Ömer,Özlem,Havagül,Hamza,Okan Ve Muhammet’in Babaanneleri; Emekli Öğretmen Muhittin Aydemir,Ahmet Aydemir Ve Mehmet Aydemir’in Ablaları Hava DEMİRHAN Vefat Etmiştir.

Uğur ERTAN

02 Ekim 2019

T.T.K. Kandilli Baş Mühendislerinden Merhum Orhan Ertan Ve Merhume Nevin Ertan’ın Oğulları; Erkan ,Gürsel Ve Merhum İhsan Ertan’ın Kardeşleri; Mia Ertan’ın Eşi; Orhan Can Ertan’ın Babası Uğur ERTAN Vefat Etmiştir.

Halime AKCAN

02 Ekim 2019

Sücüllü Köyü Sakinlerinden; Merhum Ali Osman Akcan’ın Eşi; Recep Akcan,Veli Akcan,Ayhan Akcan Ve Asiye Keskin’in Anneleri Halime AKCAN Vefat Etmiştir.

Sevim MANAV

02 Ekim 2019

Çaylıoğlu Aşağı Kayalıdere Köyü Sakinlerinden; Almanyalı Rıza Ve Cemile Karakuş’un Kızları; Ahmet Manav’ın Eşi Sevim MANAV Vefat Etmiştir.

Kemal MÜFETTİŞOĞLU

03 Ekim 2019

Devrek Eşrafı Müfettişoğullarından Ve Sarıkokmaz Mah Şht.Er Kudret Özcan Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa  Ve Merhume Emine Müfettişoğu’nun Oğulları; Merhume Naciye Müfettişoğlu’nun Eşi; Öznur Aydınoğlu,Mebrure Kartal,Azize Demirci Ve Abdulkerim Müfettişoğlu’nun Babaları; Ahmet Aydınoğlu,Doğan Kartal,Şeref Demirci Ve Nahide Müfettişoğlu’nun Kayınpederleri; Aydın Aydınoğlu,Aydan Aksakal,Aysu Kartal,Kağan Kartal,Semanur Müfettişoğlu Ve Aliekber Müfettişoğlu’nun Dedeleri ;Temel Özsoy’un Eniştesi Kemal MÜFETTİŞOĞLU Vefat Etmiştir.

Gülgün ALDEMİR

03 Ekim 2019

Eski Ereğli Esnaflarından Merhum Pideci Ali Kuru’nun Kızı; Eski Esnaflardan Merhum Pideci Remzi Aldemir’in Eşi; Pideci Hasan Kuru Ve Merhume Kübra Kuru’nun Ablaları; Güney,Güner,Metin, Cafer Ve Ali Aldemir’in Anneleri; Naciye Kuru’nun Görümcesi; Muharrem,İsmail,Zakire, Ve Ali’nin Halaları; Canan’ın Teyzesi; Kuzey,Gülgün,Doğan,Dilek,Melek,Çiğdem ,Nergis,Remzi,Damla,Yağmur, Ve Burak’ın Babanneleri; Turgut,Tülay Ve Batuhan’ın Anneanneleri; Gülbahar,Reyhan, Ve Huriye’nin Kayınvalideleri Gülgün ALDEMİR Veaft Etmiştir.

Recep Yasin AK

04 Ekim 2019

Ormanlı Beldesi Merkez Şaban Mahallesi Sakinlerinden;İ Merhum Mehmet Ak Ve Merhume Ayşe Ak’ın Oğulları; Ketenciler Köyü Camii İmamı Ömer Ak Ve Kışla Mahallesi  Kur’an Kursu Öğreticisi Hülya Ak Efe’nin Babaları; T.T.K’dan Emekli Eski Amele Birliği Başkanı Recep Yasin AK Vefat Etmiştir.

Mustafa MORCU

04 Ekim 2019

Süleymanbeyler Köyü Subaşı Eşrafından Ve Kamyoncu Esnaflarından; Mustafa Morcu Ve Selahattin Morcu’un Babaları; Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Mehmet Morcu’nun Amcası Mustafa MORCU Vefat Etmiştir.

Selahattin ERDOĞAN

05 Ekim 2019

Ereğli Esnaflarından İsmail Erdoğan’ın Babası, Adem Erdoğan, Zeynep Erdoğan, Hava Özcan’ın Babaları, Hanife Özman, Hacer Özmen, Arife Fidan’ın Kardeşleri, Fatma Erdoğan’ın Eşi, Selahattin ERDOĞAN Vefat Etmiştir

Sami UYAN

05 Ekim 2019

Yalnızçam Köyü Sakinlerinden Eski Muhtar Nazım Uyan2ın Abisi, Sami UYAN Vefat Etmiştir

Aytekin AKKANAT

06 Ekim 2019

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Ayşe Akkanat Ve Aydın Akkanat’ın Kardeşleri, Endüstri Meslek Lisesinden Emekli Şaban Akkanat Ve Hayriye Akkanat’ın Oğulları, Aytekin AKKANAT Vefat Etmiştir.

Feriha ÇELEN

06 Ekim 2019

Müftü Mah. Sakinlerinden Devlet Sanatcısı Merhum Teyfik Çelen ‘İn Eşi, Merhum Aydın Erdurmaz Ve Atilla Erdurmazın Anneleri Ereğli Esnaflarından Terzi Semih Demirci,Erdemir Çalışanlarından Samim Demirci Sema Bilginç, Bülent Demirci Ve Semra Dokur,Belediyemiz Çalısanlarından Sercan Demirci, Erdemir Çalışanlarından Serkan Demirci, Ecem Nur Demirci, Seçil Avuç,Büra Bilginç,Halil Bilginç İn Teyzeleri Feriha ÇELEN Vefat Etmiştir.

Mehmet YILMAZ

06 Ekim 2019

Terzi Köyü Sakinlerinden Eski Minibüscü Merhum Ali Ve Kübra Yılmaz’ın Oğulları, Sadettin, Selahattin Ve Mustafa Yılmazın Ağabeyleri, Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir

Derya YALÇIN

07 Ekim 2019

Aşağı Kayalıdere Köyü Sakinlerinden; Hüsnü Bayram Ve Hatice Bayram’ın Kızları; Yücel Yalçın’ın Eşi; Aşağıkayalıdere Köyü  Muhtarı Niyazi Yalçın’ın Yengesi; Birol Yalçın,Erol Yalçın Ve Şenol Yalçın’ın Anneleri  Derya YALÇIN Vefat Etmiştir.

Fatma KARAARSLAN

08 Ekim 2019

Cemaller Köyü Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Karaarslan’ın Eşi; Hanife Ataman,Ahmet Karaarslan,Mehmet Karaarslan, Erol Karaarslan,Şengül Akkurt,Lütfi Kararaslan,Zehra Karaarslan, Ve Hüseyin Karaarslan’ın Anneleri; Çetin, Şeydanur,Metincan,Betül,Gizem Ve Metehan Kararaslan’ın Babaanneleri Fatma KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Rukiye TURHAN

08 Ekim 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Remzi Turhan’ın Eşi; Selahattin Altuntaş’ın Ablası;Sebahat,Nurtane,Hasan,Murat Ve Kemal Turhan İle  Nebahat Özen ‘ İn Anneleri; Nurcan Turhan,Mahir Turhan Ve Nezih Özen’in Kayınvalideleri; Savaş Ve Emrah Özen İle Ertuğrul ,Özlem, Selman Ve Enes Turhan’ın Anneanneleri Rukiye TURHAN Vefat Etmiştir.

Hanife GENÇ

08 Ekim 2019

Alaplı 1050 Evler Sakinlerinden; Merhum Mehmet Genç’in Eşi; Erdemir Emekli Personellerinden Mehmet Naci Genç, Selahattin Genç,Mevlüde Güney, Fatma Cevahir Ve Yeter Topal’ın Anneleri; Ereğli Pazaryeri Esnaflarından Bilal Güney,Abdullah Güney,Ali Topal, Ve Yukarı Kışla Camii İmam Hatibi Ahmet Cevahir’in Kayınvalideleri Hanife GENÇ Vefat Etmiştir.

Şeref ÖCAL

09 Ekim 2019

İskenderli Köyü Sakinlerinden; Merhume Kadriye Öcal’ın Eşi; Satılmış,Kezban,Necla,Muhammet,Mustafa Ve Murat’ın Babaları ; Zeki Çevik’in Kayınpederi Şeref ÖCAL Vefat Etmiştir.

Şaban KURT

09 Ekim 2019

Hamzafakıhlı Mahallesi  Çolaklaraltı Sokak  Sakinlerinden; Merhum Tahsin Ve Merhume Emine Kurt’un Oğulları; Ekrem Kurt’un Kardeşi; Şerife Kurt’un Eşi;Emine Oku,Elif Çubuk,Tahsin Kurt Ve Muhsin Kurt’un Babaları; Ferdi Çubuk Ve Mehmet Oku’nun Kayınpederleri; Buse,Egemen,Furkan Emir,Ecrin,Medine Ve Berat ‘In Dedeleri; Erdoğan Güney Ve Yaşar Güney’in Enişteleri; Fikret Üzmez Ve Adem Kızıl’ın Bacanakları  ; Postane’den Emekli Şaban KURT Vefat Etmiştir.

Naciye BOĞA

09 Ekim 2019

Kdz.Ereğli Cemaller Köyü Sakinlerinden; Merhum Maden Şehidi Ayhan Boğa’nın Eşi; Hamza Boğa,Hamdi Boğa,Semra Aker Ve Ayşe Eryiğit’in Anneleri; Abdurrahman Aker’in Ablaları; Zekeriya Aker Ve Ali Eryiğit’in Kayınvalideleri Naciye BOĞA Vefat Etmiştir.

Zeki YAVUZ

09 Ekim 2019

Keşkek Köyü Sakinlerinden;Merhum Halil Yavuz,Merhum Feridun Yavuz Ve Merhume Hilmiye Hasçelik’in Kardeşleri;  Emine Yavuz’un Eşi; İbrahim Yavuz,Hatice Kızılkan,Sabriye Kaya,Behice İngül Ve Ömer Yavuz’un Babaları; Hidayet Yavuz,Cenap Kızılkan,Kemal Kaya, Ve Şevket İngül’ün Kayınpederleri Kandilli Hastanesinden Emekli Zeki YAVUZ Vefat Etmiştir.

Enver BALABAN

10 Ekim 2019

Kdz.Ereğli Cemaller Köyü Balaban Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Osman Balaban’ın Oğlu; Emine Balaban’ın Eşi; Tayfun Balaban,Hatice Demirtaş,Tuncer Balaban,Fatma Demirci Ve Ayşe Karaarslan’ın Babaları; Sezgin Demirtaş,Mehmet Karaarslan Ve Resul Demirci’nin Kayınpederi Enver BALABAN Vefat Etmiştir.

Ahmet ERGİN

10 Ekim 2019

Kadıtarlası Erdemyuva K/29 Sakinlerinden;Ali Yücel Ergin Ve Emine Öztürk’ün Kardeşleri; Hacı Zekiye Ergin’in Eşi; Haydar Ergin ,Turgut Ergin,Merhum Kahraman Ergin, Süheyla Özdemir Ve Sümeyya Çiftçi’nin Babaları; Devlet Hastanesi Yemekhane Personeli Hakan Özdemir’in Kayınpederi; Ömer,Tamer,Elif,İlker Ve Oğuzhan Ergin İle İrem Ve Eslem Özdemir’in Dedeleri; Erdemir Sıcak Haddaneden Emekli Hacı Ahmet ERGİN Vefat Etmiştir.

Cemal ÖZAYDIN

11 Ekim 2019

   Şamlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Cafer Özaydın’ın Oğlu; Şengül Özaydın’ın Eşi; Medine,Armağan Ve Atakan Özaydın’ın Babaları; Efsane Koca Murat’ın Dayısının Oğlu  Cemal ÖZAYDIN Vefat Etmiştir.

Durkadın DURMUŞ

11 Ekim 2019

Asarlı Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Durmuş’un Eşi; Fuat Durmuş, Murat Durmuş Ve Asarlı Köyü Muhtarı Nevzat Durmuş’un Anneleri; İbrahim Akdağ, Şaban Uysal Ve Saffet Bozkurt’un Kayınvalideleri Durkadın DURMUŞ Vefat Etmiştir.

Niyazi ATALAY

12 Ekim 2019

Sücüllü Köyü Sakinlerinden; Gülden Akbulut Ve Halime Yiğitoğlu’nun Babaları,Engin Akbulut Ve Yüksel Yiğitoğlu’nun Kayınpederi,Kdz.Ereğli Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat’ın Eniştesi,Muzaffer,Recep Ve Nevruz Atalay’ın Babaları,Merhume Mürvet Atalay’ın Eşi,T.T.K’dan Emekli Niyazi ATALAY Vefat Etmiştir.

Naciye BAŞER

12 Ekim 2019

Ereğli Eşrafından Merhum Lütfü Soyer’in Kayınbiraderinin Hanımı,Emekli Banka Müdürü Merhum Mehmet Başer Ve Nazmiye Çetin’in Anneleri,Çağlar Ve Çağrı Başer’in Babaanneleri,Can Çıtır’ın Anneannesi,Merhum Kandilliden Emekli Kunduracı İrfan Başer’in Eşi Naciye BAŞER Vefat Etmiştir

Ayşe DEMİRHAN

13 Ekim 2019

Selahattin,Mustafa,Hüseyin,Hasan,Bagiye,Cevdet Ve Hayrettin Demirhan’ın Anneleri,Merhum Selahattin Demirhan’ın Eşi,Ayşe DEMİRHAN Vefat Etmiştir.

Yeşare BOZKURT

14 Ekim 2019

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Sosyal Sigortalar Hastanesinden Emekli Hüseyin Bozkurt’un Eşi; Nazile Temel,Nazire Çakır,Ereğli Ayakkabıcı Esnaflarından Adem Bozkurt,Mustafa Bozkurt Ve Nazmiye Denizhan’ın Anneleri , Fatma Karayaz, Hanife Özdemir,Hasan Bozkurt,Kadriye Durgut Ve Hava Göksu’nun Yengeleri   Yeşare BOZKURT Vefat Etmiştir.

Rıza AKER

14 Ekim 2019

Cemaller Köyü Merkez Mahalle Eşrafından ; Merhum Fatma Aker’in Eşi; Merhum Naciye Boğa Ve Abdurrahman Aker’in Babaları; Hamza Boğa,Hamdi Boğa,Ayşe Eryiğit,Semra Aker Ve Berna Aker’in Dedeleri Hacı Terzi Rıza AKER Vefat Etmiştir.

Kemal Arasoğlu

14 Ekim 2019

 Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Süleyman Ve Behiye Arasoğlu’nun Oğulları; Sevim Kabatepe Ve Nimet Dönmez’in Kardeşleri; Mehmet Can Ve Metehan Arasoğlunun  Babaları; Sevim Arasoğlu’nun Eşi; Erdemir 2.Sıcak  Haddane Çalışanlarından Kemal ARASOĞLU Vefat Etmiştir.

Zafer MEN

14 Ekim 2019

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Bahri Men Ve Merhume Türken Men’in Oğulları; Nursen İzmirlioğlu Ve Gülsen Çakır’ın Ağabeyleri;  Emriye Men’in Eşi; Furkan Men’in Babası; Mehmet Men’in Yeğeni; Beşir ,Cengiz ,Özbey,Özcan Ve  Özkan Men’ İn Amca Oğulları; ; Belediye Meclis Üyesi Yahya Çakır’ın Kayınbiraderi; Belediyespor Alt Yapı Hocası Zafer MEN Vefat Etmiştir.

İsmail BAŞOL

15 Ekim 2019

 Pakize Başol’un Eşi ; Nevzat, Ramazan,Cevat Ve Akif Başol’un  Babaları; Erdoğan Akyol Ve Seyfi Önata’nın Kayınpederleri; Erdal,Serdar,İsmail Ve Sercan Başol’un Dedeleri; Gazi Şenol Akyol’un Büyük Babası İsmail BAŞOL Vefat Etmiştir.

Mehmet ÇETİN

16 Ekim 2019

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Havagül Kuzu’nun Eşi; Mustafa Kuzu Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Personellerinden Harun Kuzu’nun Babaları; Sevgi Ve Kübra Kuzu’nun Kayınpederleri; Vildan Sude,Yavuz Çetin Ve Büşra Kuzu’nun Dedeleri ; Belediyemizden Emekli ; Terminal Taksi Çalışanlarından Mehmet ÇETİN Vefat Etmiştir.

Hava SESLİ

17 Ekim 2019

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Kazım Sesli’nin Eşi; Arif,Murat,Aysel,Refigül,Songül Ve Nazire ‘Nin Anneleri; Filiz Ve Özlem Sesli’nin Kayınvalideleri Hava SESLİ Vefat Etmiştir.

Şahin VARSAY

17 Ekim 2019

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Türk Emekli-Sen Başkanı Aslandürnel’in Eniştesi; Emine Varsay’ın Eşi; Raci,Rafuk Ve Raif Varsay’ın Babaları Şahin VARSAY Vefat Etmiştir.

Mustafa YILMAZ

18 Ekim 2019

Kandilli Beldesi Sakinlerinden; Halk Otobüsü Şöförlerinden Merhum Osman Yılmaz,Merhum Hüseyin Yılmaz, Ahmet Yılmaz ,Hasan Yılmaz ,Soner Yılmaz  Ve Ali Yılmaz İle Havva Kale,Sevinç Sarıca Ve Aygün Memiş’in Babaları; Muhammet Yılmaz ,Recep Yılmaz Ve Fadime Posbıyık’ın Ağabeyleri; Mustafa Onur Yılmaz,Şevval Yılmaz, Zeynep Yılmaz, Belediyemiz Personellerinden Tuğba Özbey, Ceyda Yılmaz,Nehir Memiş Ve Sıla Sarıca’nın Dedeleri; Ahmet Posbıyık’ın Kayınbiraderi; T.T.K Armutcuk Müessesesinden Emekli Kandilli Eski Esnaflarından Yorgancı Hacı Mustafa YILMAZ Vefat Etmiştir.

Fatma YILDIZ

18 Ekim 2019

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Mehmet Özbek’in Kayınvalidesi; Meryem Özbek,Mehtiye Yeşilyüz,Emine Beyazyüz Ve Fatma İblağ’ın Anneleri ; Fazilet,İlyas,Hümeyra Ve Muhammet Enes Özbek’in Anneanneleri Fatma YILDIZ Vefat Etmiştir.

Cemile ŞEHRİYARİ

18 Ekim 2019

Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Nazif İncirci’nin Kayınvalidesi; Leyla İncirci İle Rıza, Necla Ve Atila Şehriyari’nin Anneleri; Murat İncirci Ve Müge Şahbaz’ın Anneanneleri; Sinem Ve Kenan Şehriyari’nin Babaanneleri Cemile ŞEHRİYARİ Vefat Etmiştir.

Ahmet BAYSAL

19 Ekim 2019

Çamlıbel Köyü Sakinlerinden; Hacıkadın Baysal’ın Eşi; İlknur Ve Yunus Baysal’ın Babaları; Abdi Köyü Muhtarı Veli Ünsal,Hasan Ünsal Ve Mehmet Ünsal’ın Enişteleri Ahmet BAYSAL Vefat Etmiştir

Necati ALANDAĞ

19 Ekim 2019

Çaylıoğlu Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Fatma Alandağ’ın Eşi; Ahmet Alandağ,Tahsin Alandağ,Tayfun Alandağ,Mehmet Alandağ Ve Özlem Mumcu’nun Babaları; İlker Ve İlkay’ın Dedeleri  Necati ALANDAĞ Vefat Etmiştir

Baki ŞEKERCİ

21 Ekim 2019

Şehrimiz Doktorlarından Abdullah Şekerci’nin Babası; Dr. Nilgün Şekerci’nin Kayınpederi ; Alp Ve Cem Şekerci’nin Dedeleri Baki ŞEKERCİ Vefat Etmiştir.

Maksut ÖZBAKIR

21 Ekim 2019

Kepez Mahallesi Güvenevler Sitesi Sakinlerinden; Süreyya Özbakır’ın Eşi; Murat,İlknur,Songül,Nahide,Yeter Ve Nilüfer’in Babaları; Coşkun Özbakır’ın Ağabeyi; Erdemirden Emekli Maksut ÖZBAKIR Vefat Etmiştir.

Vasfiye TÜRKAY

22 Ekim 2019

Kocaali Mahallesi Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden; Hacı Nazım Türkay’ın Eşi; Nuray Takıcak,Emre Karadağ Ve İsmail Türkay’ın Anneleri; Ahmet Türkay,Recep Türkay  Ve Merhum Cengiz Türkay’ın Yengeleri; Nursel Oku,Cansel Karadağ Ve Mustafa Türkay’ın Babaanneleri Vasfiye Türkay Vefat Etmiştir.

Ayten Gülseren ÇÖĞENDEZ

22 Ekim 2019

Akarca Mahallesi Vatan Caddesi Sakinlerinden; Şehrimiz Esnaflarından Merhum Sobacı Bedri Çevikel Ve Merhume Nazmiye Çevikel’in Kızları; Merhum Sobacı Azmi Çevikel’in Kız Kardeşi; Burhan Çöğendez’in Eşi; Hasan Ve Hüseyin Çöğendez’in Anneleri; Melahat Ve Şebnem Çöğendez’in Kayınvalideleri; Ceren,Eren Ve Tunç Çöğendez’in Babaanneleri Ayten Gülseren Çöğendez Vefat Etmiştir.

Habibe ÇETİNKILIÇ

23 Ekim 2019

Öğberler Köyü Sakinlerinden; Merhum Muhammet Çetinkılıç’ın Eşi; Murat Ve Kadir Çetinkılıç  İle Satı Özen’in Anneleri Habibe ÇETİNKILIÇ Vefat Etmiştir.

Fahri ÇETİNKAYA

23 Ekim 2019

Kepez Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Sakinlerinden; İsmail Ve Fatma Çetinkaya ‘Nın Oğulları; Kepez Mahallesi Esnaflarından Ufuk Çetinkaya, Belediyemizden Emekli Mustafa Çetinkaya  Halk Otobüsü Şöförlerinden Hakan Çetinkaya Ve Ayfer Oktay’ın Kardeşleri; Gülcan Çetinkaya’nın Eşi; Hülya Ve Gülhan Çetinkaya’nın Babaları; Tayfun Ve Mert Çetinkaya’nın Dayıları Fahri ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Hüseyin DUMAN

23 Ekim 2019

Danişmentli Köyü Sakinlerinden; Ve Eski Muhtarlarından; Ttk Eski Maden Şeflerinden  Hüseyin ,Yalçın Ve Yavuz Duman İle Hülya Koç Ve Serpil Yağmuroğlu’nun Babaları  Hüseyin DUMAN Vefat Etmiştir.

Halime SEVİMLİ

24 Ekim 2019

Cemaller Köyü Eşrafından; Merhum Necati Sevimli’nin Eşi; Mevlüt, Hüseyin Ve Şaban Sevimli’nin  Anneleri Halime SEVİMLİ Vefat Etmiştir.

Halit İNAL

24 Ekim 2019

Çaylıoğlu Güneşli Beldesi Kelçe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Eyüp İnal’ın Oğlu ; Saffet ,Cemal Ve Celal  İnal’ın Kardeşleri; Ayşegül İnal’ın Eşi; Cengiz,Şennur,Nazmiye Ve Binnur’un Babaları Halit İNAL Vefat Etmiştir.

Lütfiye ÖZCAN

25 Ekim 2019

Merhum Recep Özcan’ın Eşi; Mehmet,Hüseyin Ve Metin Özcan İle Ferziye Aydın Ve Aysel Cinkılıç’ın Anneleri; Abdullah Ve Birol Atar’ın Kızkardeşleri; İsmail,Nail,Ayhan,Recep Ve Okan Özcan’ın Babaanneleri Lütfiye ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Hasan OKUMUŞ

28 Ekim 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli ; Emine Okur’un Eşi; Sevda Kalfa’nın Babası; Tahir Kalfa’nın Kayınpederi; Zeynep Ve Yağmur Kalfa’nın Dedeleri Hasan OKUMUŞ Vefat Etmiştir.

Fatma SEVEN

28 Ekim 2019

Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden; Rafet Ve Mehmet Bozkurt’un Ablaları; Şakir Seven’in Eşi; Ramazan,İlyas,Cevdet,Nejdet Ve Soner Seven’in Anneleri; Aylin Ve Ayla Seven’in Babaanneleri; Celal Ve Osman Seven’in Yengeleri Fatma SEVEN Vefat Etmiştir.

Yıldıray GÖKTAN

29 Ekim 2019

Ereğli Eşrafından Merhum Bahattin Ve Safiye Göktan’ın Oğulları, Merhum Hulusi, Yılmaz Ve Hıfzı Göktan’ın Kardeşleri, Bahattin, Sebahattin, Metin Göktan’ın Babaları, Şükran Göktan’ın Eşi, Yıldıray GÖKTAN Vefat Etmiştir.

Zehra GÖKTEKİN

29 Ekim 2019

Elmatepe Mahallesi , İnallı Sokak Sakinlerinden Merhum Hacı Ali Göktekin’in Eşi, Halil, İsmail, Mehmet Göktekin Ve Fatma Keskin’in Anneleri, Raziye, Emine, Ayşe Göktekin Ve Muzaffer Keskin’in Kayınvalideleri, Adem, Filiz, Semih, Ferhat, Murat, Seyma, Abdulsamet, Sevdanur, Taha, Sude, Betül, Zafer, Sezer, Serpil’in  Babaanneleri, Hafız Hüseyin Göktekin’in Yengesi, Ahmet Kaplan’ın Ablası, Zehra GÖKTEKİN Vefat Etmiştir.

Ali CİHANGİR

29 Ekim 2019

Ardahan Posof Eşrafından Gülsinam Cihangir’în Eşi, Aydemir, Özdemir, Özcan Ve Gülafer Çıtan’ın Babaları, Kayhan Çuhan, Şükran, Sevda, Kezban Cihangir’in Kayınpederleri, T.T.K Armutçuk Müessesinden Emekli Demir Ali CİHANGİR Vefat Etmiştir.

Hava GÜNDOĞDU

31 Ekim 2019

Ormanlı Emirali Köyü Terzi Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet  Ve Merhume Hava Gündoğdu’nun Kızları; Selahattin Gündoğdu’nun Eşi; Halime Üzülmez,Şerife Güner; Ahmet Gündoğdu, Ayşe Gökdeniz Ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Çalışanlarından Önder Gündoğdu’nun Anneleri; Tahsin Üzülmez,Niyazi Güner Ve Cemal Gökdeniz’in Kayınvalideleri  Hava GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları