Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Temmuz 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Cemal AÇMALI

01 Temmuz 2021

Akarca Mahallesi Erdemyuva Evleri   Sakinlerinden; Azize Açmalı’nın Eşi; Fatma ,Zehra ,Tayfun Ve Temel Açmalı’nın Babaları; Murat Çatalçam’ın Kayınpederi; Erdemirden Emekli Cemal AÇMALI Vefat Etmiştir.

İrfan ULU

01 Temmuz 2021

İmranlar Köyü Sakinlerinden; Fatma Ulu’nun Eşi; İbrahim Ulu, Fatma Kudret,Ahmet Ulu Ve Mehmet Ulu’nun Ağabeyleri; Niyazi Yılmaz Ve Metin Yılmaz’ın Enişteleri; Serkan Ulu,Sevil Ulu Ve Sevgi Port’un Amcaları Almanyalı İrfan ULU Vefat Etmiştir.

Halit GİRME

02 Temmuz 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Zülfiye Girme’nin Eşi; Emine, Yasemin, Seher Ve İsa Zafer Girme’nin Babaları; Kasap Sinan Durdu’nun Kayınpederi; Eremirden Emekli Halit GİRME Vefat Etmiştir.

İzzet YAVUZ

02 Temmuz 2021

Ömerli Mahallesi Kaynarca Cad. Sakinlerinden; Merhume Hacıkadın Yavuz’un Eşi; Ali Yavuz,Hava Aslan Ve Şerife Aydın’ın Babaları İzzet YAVUZ Vefat Etmiştir.

Fahrettin DEMİR

02 Temmuz 2021

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden ; Mahagül Demir’in Eşi; İlknur, Ercan, Ayşe  Ve Tanju Demir’in Babaları  Fahrettin DEMİR Vefat Etmiştir.

Mehmet AKTAN

02 Temmuz 2021

İbrahim Ve Zülfiye Aktan’ın Oğulları; Sevgi Tuzcuoğlu Ve Sevim Eren’in Ağabeyleri; Sercan Aktan Ve Serkan Aktan’ın Babaları; Erdemirden Emekli Mehmet AKTAN Vefat Etmiştir.

Mehmet ÖZSOY

03 Temmuz 2021

Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Abalı Sokak Sakinlerinden Merhum Halil Oğlu Mehmet ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Ramazan AYDEMİR

04 Temmuz 2021

Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden Recep Aydemir,Şevket Aydemir,Naile Cengiz İle Naide Oktay In Babaları,Muzaffer,Raif,Hasan Ve Hüseyin Aydemir İn  Kardeşleri,Nevzat,Serkan,Ramazan İle Ferdinin Dedeleri,Fevziye Aydemirin Eşi Ramazan AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Sermet ARIKAN

05 Temmuz 2021

Karakavuz Köyü Sakinlerinden; Hasan Arıkan’ın Oğlu; Nedim Ve Dündar Arıkan’ın Yeğeni Sermet ARIKAN Vefat Etmiştir.

Şener BİLGEN

06 Temmuz 2021

Mustafa Bilgen Ve Gülizar Bilgen’in Oğulları; Canan Bilgen’in Eşi; Oğulcan Ve Onurcan Bilgen’in Babaları Şener BİLGEN Vefat Etmiştir

Ahmet GÖKTEKİN

06 Temmuz 2021

İlçemiz İnallı Camii Emekli Hatibi ; Pazaryeri Esnaflarından Musa Göktekin  Ve Muzaffer Göktekin , Hatice Ayhan Ve Ayşe Göktepe’nin Babaları; Mehmet Ayhan Ve Mehmet Göktepe’nin Kayınpederleri;  Hacı Hafız Ahmet GÖKTEKİN Vefat Etmiştir.

Tahsin TEKNECİ

07 Temmuz 2021

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Mehmet, Ahmet, Emine Yaşar Ve Yılmaz Tekneci’nin  Babaları Tahsin TEKNECİ Vefat Etmiştir.

Arife KILIÇ

07 Temmuz 2021

Kırmacı Mahallesi Esen Sokak Sakinlerinden ; Erdemirden Emekli Hakkı Kılıç’ın Eşi; Emine Kılıç Atalay,Hatice Kılıç,Murat Kılıç Ve Ayşe Kılıç’ın Anneleri; Elif Atalay Ve Talha Atalay’ın Anneanneleri ; Ereğli Esnaflarından İbrahim Kılıç’ın Yengesi Arife KILIÇ Vefat Etmiştir.

Hacer GÜLER

07 Temmuz 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden; Çarşı Esnaflarından Merhum Hakkı Güler’in Eşi; Erdemir Çalışanlarından Mustafa Güler,Çarşı Esnaflarından İbrahim Güler Ve Belediyemiz  Su Ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü   Personellerinden Abdurrahman Güler’in Anneleri Hacer GÜLER Vefat Etmiştir.

Naciye EGELİ

08 Temmuz 2021

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Tahsin Egeli ’Nin Gelini; Maden Şehidi Abdullah Egeli’nin Eşi; Zehra, Hüseyin Ve Hasan Egeli’nin Anneleri Naciye EGELİ Vefat Etmiştir.

İsmail TURGUT

09 Temmuz 2021

Soğanlı Yörük Köyü Deli Hakkı Mevkii Sakinlerinden ; Yadigar Turgut’un Eşi; Ercan Turgut,Murat Turgut Ve Nurcan Turgut’un Babaları Hüseyin Oğlu İsmail TURGUT Vefat Etmiştir.

Rafet BOZKURT

09 Temmuz 2021

Yazıören Köyü Sakinlerinden; Ayşe Bozkurt Ve Merhum Hüseyin Bozkurt’un Oğulları; Kübra Öztürk,Aynur Çevik, Mehmet Bozkurt Ve  Fatma Seven’in  Kardeşleri; Erdal Bozkurt Ve Ayşe Bozkurt’un Babaları  Rafet BOZKURT Vefat Etmiştir.    

Hatice EROL

11 Temmuz 2021

Süleymanlar Mahallesi 1 Nolu İstasyon Caddei Sakinlerinden Arif Erol Ve Aydın Erol’un Anneleri,Merhum Hasan Erol’un Eşi,Hatice EROL Vefat Etmiştir.

Ecevit ÖZDEMİR

11 Temmuz 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Ve Zarife Özdemir’in Çocukları Semra Özdemir’in Eşi,Emine,Zarife Ve Büşra Özdemir’in Babaları Kadir Aydın’ın Kayınçosu Ecevit ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

İsmail FİDAN

12 Temmuz 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Günay Fidan’ın Eşi; Merhum Tahsin Fidan Ve Merhume Ayşe Fidan’ın Oğulları; Sevil Aktürk, Elif Fidan, Emel Korkmaz, Eylem Fidan Ve Tahsin Fidan’ın Babaları; Ahmet Aktürk’ün Kayınpederi İsmail FİDAN Vefat Etmiştir.

Ömer DEMİR

13 Temmuz 2021

Türkiye Taş Kömürleri Armutcuk Müessesesi Eski Müdürlerinden Ömer DEMİR Vefat Etmiştir.

Bayram GÜRKAN

13 Temmuz 2021

Önceki Dönem Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlarımızdan Ve Önceki Dönem Meclis Üyelerimizden Bayram GÜRKAN Vefat Etmiştir.

Yüksel  UZUN

15 Temmuz 2021

Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden İlkgül Arkan Ve Hakan Uzun’un Babaları,Ahmet Uzun,Merhum Ali Uzun,Merhum Yılmaz Uzun İle Bayram Uzun’un Abileri,Engin Arkan’ın Kayınpederi,Begün Arkan Akın,Nesligül Arkan,Lena Uzun Ve Mina Uzun’un Dedeleri,Ayşe Uzun’un Eşi,Yüksel  UZUN Vefat Etmiştir.

Safiye KUMAŞ

15 Temmuz 2021

Merhum Hacı Hasan Zeki Kumaş’ın Eşi Mustafa,Ahmet,Mahmut,Salih Ve Meryem Kumaş’ın Anneleri,Safiye KUMAŞ Vefat Etmiştir.

Sebahat KORKMAZ

15 Temmuz 2021

Kadıtarlası Sakinlerinden İrfan Korkmaz,Cemal Korkmaz Ve İlhan Korkmaz’ın Anneleri,Merhum Kadir Korkmaz’ın Eşi,Sebahat KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Hatice ÇELİK

16 Temmuz 2021

Merhum Halit Çelik’in Eşi; Dinçer Çelik,Cenker Çelik Ve Burcu Akdeniz Çelik’in Anneleri; Alemdar İlkokulu Öğretmenlerinden Hatice ÇELİK Vefat Etmiştir.

Mükerrem BOSTANCI

16 Temmuz 2021

Akarca Mahallesi Ahmet Zeki Oral Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Bostancı’nın Eşi; Merhum İsa Bostancı, Abdullah Bostancı , Emrullah Bostancı Ve Bozhane Dalgıçlarından Ali Bostancı’nın Anneleri Mükerrem BOSTANCI Vefat Etmiştir.

Bektaş ÇOBANOĞLU

17 Temmuz 2021

Gümeli Kale Mahallesi Sakinlerinden Merhum Selahattin Ve İpek Çobanoğlu’nun Oğulları, Orhan, Alattin, Cemalettin, Ali, Cemal, Mehmet, Süleyman, İmdat Çobanoğlu, Fatma Balta, Sultan Koçdemir, Fadime Kamer Ve Emine Çobanoğlu’nun Kardeşleri, Aytunç Ve Aytaç Çobanoğlu’nun Babaları, Bülbül Çobanoğlu’nun Eşi, Serbest Muhasebeci Bektaş ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir.

Fatma KARAYAZ

17 Temmuz 2021

Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyü Sakinlerinden Cemile, Sinem, Melike Yavuz’un Anneanneleri, Aysel Karayaz Ve Müyesser Yavuz’un Anneleri, Muhittin Yavuz’un Kayınvalidesi, Merhum Satılmış Karayaz’ın Eşi, Fatma KARAYAZ Vefat Etmiştir.

Murat AYDEMİR

17 Temmuz 2021

Kastamonu Eşrafından, Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden, Ahmet Aydemir Ve Cemil Aydemir’in Kardeşleri, Emine, Muhterem, Yıldırım Ve Sevil Akbaş’ın Enişteleri, Melek Aydemir’in Eşi, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Temizlik İşleri Personeli Murat AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Ayten ÇOBAN

18 Temmuz 2021

Kışla Mahallesi, Potbaşı Sokak Sakinlerinden Merhum Kemal Çoban’ın Eşi, Merhum Hakkı Çoban, Kübra İbrişoğlu Ve Selma Bal’ın Anneleri, Feridun İbrişoğlu’nun Kayınvalidesi, Ayfer Döngel’in Kardeşi, Ayten ÇOBAN Vefat Etmiştir.

Necla ŞEHRİYARİ

18 Temmuz 2021

Kadıtarlası Eşrafından Merhum Cemal Ve Merhuma Cemile Şehriyari’nin Kızları, Leyla İncirci’nin Kardeşi, Nazif İncirci’nin Baldızı, Kenan Ve Sinan’ın Halası, Müge Ve Murat’ın Teyzesi, Necla ŞEHRİYARİ Vefat Etmiştir.

Hanife KORKUT

19 Temmuz 2021

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Bahri Korkut’un Eşi; Halil Korkut, Bahriye Korkut, Fahriye Özcan Ve Merhume Hava Avşar’ın Anneleri; Gülüç Örencik Mahallesi Muhtarı Çağlar Özcan’ın Kayınvalidesi Hanife KORKUT Vefat Etmiştir.

Selahattin ÇINAR

19 Temmuz 2021

Bayat Köyü Sakinlerinden; Beyhan Demirhan ,Ceyhan Çınar Ve Seyhan Çınar’ın Babaları; Halil Demirhan’ın Kayınpederi Hasan Oğlu Selahattin ÇINAR Vefat Etmiştir.

Mustafa SİVRİKAYA

20 Temmuz 2021

Kemer Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; İlker Sivrikaya,Emine Kapan Ve Tamer Sivrikaya’nın Babaları,Eralp Kapan’ın Kayınpederi,İkbal Sivrikaya’nın Eşi Mustafa SİVRİKAYA Vefat Etmiştir.

Ertan ERKİŞİ

21 Temmuz 2021

Zonguldak Ve Ereğli Eşrafından Mustafa Erkişi, Serhat Erkişi Ve Merhum Serdar Erkişi’nin Babaları, Merhum Meral Erkişi’nin Eşi, Selin Erkişi Arıcı, Ertan Erkişi, Serdar Erkişi, Ceren Erkişi, Poyraz Erkişi, Levent Arıcı Ve Kuzey Erkişi’nin Dedeleri, Ertan ERKİŞİ Vefat Etmiştir .

Bedriye DAĞLI

22 Temmuz 2021

Arif Ağaların Merhum Hüseyin Ve Merhume Elmas Cubukcunun Kızı Merhum Salih İbrahim Dağlının Eşi,Erdal,Ülker,Gürdal Ve Sonay Dağlının Anneleri Beyza,Cem Ve Beril Dağlının Babaneleri,Hayriye Yanık In Ablası,Dilek Naba,Hüly Ayazıcı Ve Hüseyin Yanık In Teyzesi ,Bedriye DAĞLI Vefat Etmiştir.

Hasan Ali BAYSAN

23 Temmuz 2021

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Sevim Baysan In Eşi,İlyas Yörük Ün Bacanağı, Hasan Hüda Deniz,Aylin Deniz Ve Ayşe Gürol Un Enişteleri,Erdemir Soğuk Haddanelerinden Emekli Hasan Ali BAYSAN Vefat Etmiştir.

Mustafa BAŞOĞLU

23 Temmuz 2021

Bağlık Mahallesi Tezel Sokak Sakinlerinden Fahriye Başoğlunun  Eşi,Emine Ve Ahmet Başoğlunun Babaları,Filiz Başoğlunun Kayınpederi,Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Mustafa BAŞOĞLU Vefat Etmiştir.

Emine KARAKIZ

24 Temmuz 2021

Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden; Salih Karakız’ın Eşi; Turan Karakız,Türkan Koçdemir Ve Tekin Karakız’ın Anneleri; Fatma Karakız, Yaşar Koçdemir Ve Meliha Efe Karakız’ın Kayınvalideleri Emine KARAKIZ Vefat Etmiştir.

Mehmet Sencer GÜNEŞ

24 Temmuz 2021

Yozgat Eşrafından ;Erdemirden Emekli Yozgatlı Necati Güneş’in Torunu; Aysel Ve Muhittin Güneş’in Oğulları; Erdemir Çalışanlarından Turan Güneş’in Yeğeni Mehmet Sencer GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Önder YILDIRIM

27 Temmuz 2021

Keşkek Köyü Buruncuk Mahallesi Sakinlerin’den Selehattin, Hasan Ve İsmail Yıldırım’ın Yeğenleri, Milli Eğitim Emekli Öğretmeni Rıfat Yıldırım İle Zakire Yıldırım’ın Oğulları, Önder YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Salim SOLAK

27 Temmuz 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerin’den Emine, Kadir Ve Mustafa Irgat’ın Babaları, Mustafa Muhammet, Salim, Kadir, Musa, Eyüp, İsa, Abdullah İle Mutlu’nun Dedeleri, Sultan Irgat’ın Kayınpederi, Salim SOLAK Vefat Etmiştir.

Nermin YÜZGEÇ

28 Temmuz 2021

Merhum Hamdi Yüzgeç Ve Merhume Hatice Yüzgeç’in Gelinleri; Mümtaz Yüzgeç’in Eşi; Şeniz Ve İlter Yüzgeç’in Anneleri; Naciye Ve Aylin Yüzgeç’in Kayınvalideleri; Barkın, Berker Ve Berfu Yüzgeç’in Babaanneleri Nermin YÜZGEÇ Vefat Etmiştir.

Hacer ATAMAN

29 Temmuz 2021

Elmatepe Mahallesi Doruk Sakinlerinden; Ttk.’Dan Emekli Merhum Hasan Ataman’ın Eşi; Mihrican Ataman, Halim Ataman, Kurtuluş Ataman, Cengiz Ataman Ve Elektrikçi Metin Ataman’ın Anneleri Hacer ATAMAN Vefat Etmiştir.

Satılmış GÖKKAYA

30 Temmuz 2021

Kepez Mahallesi Kayalık 1 Sok. Sakinlerinden; Zekiye Gökkaya’nın Eşi; Merhum Abdülkadir Gökkaya, Fatma Çakır Ve Hafize Kayabaşı’nın Babaları; Cemalettin Çakır, Bülent Kayabaşı Ve Ayşe Gökkaya’nın Kayınpederleri; Enes Gökkaya, Merve Gökkaya, Hakan Bulut Çakır, Asel Çakır, Büşra Kayabaşı Ve Furkan Emir Kayabaşı’nın Dedeleri; Erdemirden Emekli Çankırı Çerkeşli Satılmış GÖKKAYA Vefat Etmiştir.

Betül AYAN

30 Temmuz 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Ssk .Dan Emekli Merhum Hacı Alaattin Pekmez Ve Hacı Necla Pekmez’in Kızları; Merhum Naci Ayan’ın Eşi; Gönül Keskin Ve Tamer Pekmez’in Ablaları; Ahmet Anıl Ayan Ve Sibel Nadir’in Anneleri ; Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Betül AYAN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları