Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Haziran 2017 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Fatma Gülay

01 Haziran 2017

İlçemiz Pazaryeri Eski Esnaflarından Maraşlı Tufan Gülay’ın Eşi,Seher,Ahmet Ve Aydın Gülay’ın Anneleri,Duygu Ve Meral Gülay’ın Kayınvalidesi,Berfin,Ayşeberen,Yusuf Kaan Ve Umut Tufan’ın Babaanneleri,Fatma Gülay Vefat Etmiştir.

Muhammet Yüksel

01 Haziran 2017

Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum Abdurrahman Yüksel,Mithat Yüksel,Merhum Ümmühan Yüksel Ve Hafız Sadullah Yüksel’in Kardeşleri,Mustafa Ve Nebiye Konak,Şaheste Ve Mehmet Yüksel,Kemal Ve Refika Akman,Hamdi Ve Vahide Sür’ün Enişteleri,Levent Yüksel Ve Bülent Yüksel’in Babaları,Emine Samime Yüksel’in Eşi,İskele Camii,Ali Molla Camii Ve Çarmıklı Camii Müezzinlerinden Almanya’dan Emekli Hafız Muhammet Yüksel Vefat Etmiştir.

Selahattin Bozkurt

01 Haziran 2017

Yurdanur Bozkurt’un Eşi,Tahir,Hasan, Arifbozkurt’ Un Kardeşi, Sinem, Sibel, Ertan Bozkurt’ Un Babaları, Serkan, Okan, Sertan Bozkurt’un Amcaları Selahattin Bozkurt Vefat Etmiştir.

Sebahattin Demirci

01 Haziran 2017

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Şerife Ve Mehmet Demirci’ Nin Oğlu, Hande, Gözde Ve Emre Demirci’ Nin Babaları, Fatoş Demirci’nin Eşi, Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Sebahattin Demirci Vefat Etmiştir.  

Dilek Karaarslan

01 Haziran 2017

Sarıkokmaz Sakinlerinden Merhum Safine Karaarslan Ve Rıza Karaarslan’ In Kızı, Mehmet Karaarslan’ın Torunu, Halil Ve Hatice Salçık’ In Yeğenleri, Dilek Karaarslan Vefat Etmiştir.

Ziya Adıyaman

02 Haziran 2017

Pazaryeri Esnaflarından Mehmet Adıyaman,Erdemirden Emekli Tacettin Adıyaman Ve Ercüment Adıyaman’ın Babaları,Zehra Adıyaman’ın Eşi,Ziya Adıyaman Vefat Etmiştir.

İsmail Çakıroğlu

02 Haziran 2017

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Çakıroğlu Ve Merhume Elmas Çakıroğlu’nun Oğlu,Şaban Çakıroğlu,Ali Kemal Çakıroğlu,Şadıman Ve Hava Gönül’ün Kardeşleri,Ümit Ve Erhan Çakıroğlu’nun Babası,Ayşe Çakıroğlu’nun Eşi,Pazaryeri Esnaflarından İsmail Çakıroğlu Vefat Etmiştir.

Asiye Tüysüz

02 Haziran 2017

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Mehmet Tüysüz’ün Eşi, Ereğli Esnaflarından Berber Kemal Tüyüz’ün Annesi, Asiye Tüysüz Vefat Etmiştir.

Nevres Yıldırım

03 Haziran 2017

Müftü Mahallesi Filtepe Sokak Sakinlerinden Seza Yıldırım’ın Eşi, Mustafa Yıldırım’ın Babası, Erdemir Elektronik Atölye Müdürlüğünden Emekli , Ereğli Esnaflarından Nevres Yıldırım Vefat Etmiştir.

Fahri Çakır

04 Haziran 2017

Merhum Lokman Çakır, Selvinaz, Salih Ve Hüseyin Çakır’ın Ağabeyleri, Samet, Bilal, İbrahim, Suna, Safiye Ve Sevgi Çakır’ın Babaları, Yusuf, Ergün, Ekrem, Ömer, Mustafa, Muhammet, Yahya, Hasan Ve Emre Çakır’ın Amcaları, Sosyal Sigortalar Kurumundan Emekli Fahri Çakır Vefat Etmiştir.

Süleyman Aktop

04 Haziran 2017

Emekli Mahkeme Başkatibi Merhum İdris Aktaş Ve Merhume Muazzez Aktop’un Oğulları, Yıldırım, Dilek Ve Merhum Oğuz Aktop’un Ağabeyleri, Nilgün İle Hülya’nın Kayınbiraderleri, Melike Ve Zeynep’in Kayınpederleri, Doğa, Toprak Ve Deniz’in Dedeleri, Açelya Ve Anıl’ın Amcaları, Arif, Murat, Hacer, Saime, Muradiye, Haduye Ve Reveziye’nin Enişteleri, Armağan Ve Onur Aktop’un Babaları, Şaziye Aktop’un Eşi Süleyman Aktop Vefat Etmiştir.

Habibe Gümüşakça

05 Haziran 2017

Erdemirden Emekli Merhum Kazım Gümşakça’nın Eşi, Erdemirden Emekli Çetin Tekin, Erdemir Çalışanı Ferhat Yakar, İbrahim Çimen Ve Tahsin Akman’ın Kayınvalideleri, Merhume Fatma Akbıyık, Şevkiye Tekin, Ayşe Akman, Rahşan Yakar, Nermin Çimen, Gürhan Gümüşakça, Emine Demirdöğer Ve Nesrin Marangoz’un Anneleri Habibe Gümüşakça Vefat Etmiştir.

Metehan Efe Curuk

05 Haziran 2017

Metin Ve Emine Curuk’un Oğulları, Çetin Curuk, Melek Yanık, Ergin Demirci, Erkan Demirci Ve Halime Baykara’nın Yeğenleri, Yılmaz Demirci Ve Fatma Demirci’ni Torunları Metehan Efe Curuk Vefat Etmiştir.

Ali Başkan

05 Haziran 2017

Ereğli Esnaflarından Subaşı Kasabı Ve Nazar Kebap Sahiplerinden Yüksel Başkan, Bayram Başkan Ve Merhum Muhammet Başkan’ın Babaları Nuret Sahibi Sezgin Yüksel’in Kayınpederi Ereğli Esnaflarından Ali Başkan Vefat Etmiştir.

Zülfiye Özgin

06 Haziran 2017

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Pideci Remzi Aldemir’in Ablası, Yener Özgün, Hale Kalaycı Ve Hacer Arslan’ın Anneleri, Zülfiye Özgin Vefat Etmiştir.

Necmiye Türkyılmaz

07 Haziran 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ali Erdemir’in Ablası, Gülçin, Yalçın Ve Yasin Erdemir’in Halaları, İbrahim Karakuş Ve Mahir Dingaz, Sibel Türkyılmaz Ve Nilgün Türkyılmaz’ın Kayınvalideleri, Uğur, Özge İle Yağmur Türkyılmaz’ın Babanneleri, Burak Karakuş’un Annanesi, Nalan Dingaz, Zeki Türkyılmaz, Mahmut Türkyılmaz Ve Handan Karakuş’un Anneleri, Erdemirden Emekli Merhum Adnan Türkyılmaz’ın Eşi Necmiye Türkyılmaz Vefat Etmiştir.

Kadir Alper

07 Haziran 2017

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Alper Ve Ayşegül Alper’in Oğulları, Mehmet Alper’in Kardeşi, Yaşariye Alper’in Eşi Kadir Alper Vefat Etmiştir.

Altun Aydın

08 Haziran 2017

Mehmet, Şaban Ve Şamlar Köyü Esentepe Esnaflarından İsa Aydın’ın Anneleri, Merhum Yaşar Aydın’ın Eşi Altun Aydın Vefat Etmiştir.

Halil Karakaya

09 Haziran 2017

Yılmaz Karakaya, Hüseyin Karakaya Ve Fatma Karakaya’nın Babaları, Halil, Serkan, Hakan, Mehmet, Sevgi Ve Selma Karakaya’nın Dedeleri, Merhume Şaziye Karakaya’nın Eşi Halil Karakaya Vefat Etmiştir.

Zübeyde Sabire Özdemir

09 Haziran 2017

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Sabri Ekşi Ve İhsan Ekşi’nin Kızkardeşleri, Hayri Aydın, Fatma Özdemir, Güllü Cilingir Ve Seher Cengiz’in Anneleri, Pazaryeri Esnaflarından Mehmet Ekşi, Remzi Ekşi, Osman Ekşi Ve Belediyemiz Meclis Üyesi Fevzi Ekşi’nin Halaları, Merhum Hüseyin Özdemir’in Eşi Zübeyde Sabire Özdemir Vefat Etmiştir.

Osman Çelik

09 Haziran 2017

Dağlar Köyü Sakinlerinden Mehmet Çelik, Hüseyin Çelik, Sema Ve Zahide’nin Babaları Osman Çelik Vefat Etmiştir.

Sefail Uyar

10 Haziran 2017

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden Servet Uyar, Ayşe Zırhlı Ve Göknur Erol’un Abileri, Saffet Erol’un Kayınbiraderi, Emre Erol’un Dayısı, Murat Uyar’ın Babası, Merhum Mehmet Ve Fatma Uyar’ın Oğulları, Kdz Ereğli Ptt’den Emekli Sefail Uyar Vefat Etmiştir.

Ayşe Akman

10 Haziran 2017

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden Ali, Muharrem, Bayram, Şaban Akman Ve Yaşar Gün’ün Anneleri, Selahattin Akman’ın Eşi Ayşe Akman Vefat Etmiştir.

Hilmi Çokşirin

10 Haziran 2017

Şafak Ve Ufuk Çokşirin’in Babaları, Arzu Çokşirin’in Kayınpederi, Ada Çokşirin’in Dedesi, Ereğli Eşrafından Çerkezi Tahsin’in Kızı Nermin Çokşirin’in Eşi Hilmi Çokşirin Vefat Etmiştir.

Celal Karanlık

10 Haziran 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Cihan, Caner, Furkan Karanlık’ın Babaları, Ayten Atay, Aysel Kocatürk Ve Mehmet İle Ali Karanlık’ın Kardeşleri, Merhum Mehmet Ali Ve Melek Karanlık’ın Oğulları, Havva Karanlık’ın Eşi Celal Karanlık Vefat Etmiştir.

Nevzat Yumurtaş

12 Haziran 2017

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kadir Yumurtaş Ve Merhume Emine Yumurtaş’ın Oğulları, Vedat, Merhum Feridun, Kadir, Engin, Esat, Bahar Ve Nevzat Yumurtaş İle Dilek Avcı’nın Babaları, Merhume Makbule Yumurtaş’ın Eşi Nevzat Yumurtaş Vefat Etmiştir.

Selanettin Demirtaş

12 Haziran 2017

Gülüç Beldesi Sakinlerinden Bedesten Demirtaş’ın Eşi, Tarık Ve Özlem Demirtaş’ın Babaları, Fatma, Yusuf Ve Zühtü Uslu’nun Enişteleri, Osman, Nuri, Selçuk Ve Hayati Çatpınar’ın Dayıları, Erdemir Nakliyattan Emekli Selanettin Demirtaş Vefat Etmiştir.

Nevin Ertan

12 Haziran 2017

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Ttk’dan Emekli Merhum Orhan Ertan’ın Eşi, Merhum İhsan Ertan, Erkan Ertan, Göksel Ertan Ve Uğur Ertan’ın Anneleri, Suzan Ertan, Aynur Ertan Ve Meral Ertan’ın Kayınvalideleri, Orhancan Ertan Ve Ege Güray Ertan’ın Babanneleri, Muammer Birsen Toker’in Kardeşi Nevin Ertan Vefat Etmiştir.

Hatice Solmaz

12 Haziran 2017

Bolu Dörtdivan Esnaflarından Merhum Ethem Solmaz’ın Eşi, Yaşar Solmaz, Ahmet Solmaz, Fatih Solmaz, Tehfide Solmaz Ve Ayşe Solmaz’ın Anneleri, Hatice Solmaz Vefat Etmiştir.

Hüseyin Turgut

13 Haziran 2017

Terzi Köyü Sakinlerinden Nuran, Fatma, Nurcan, Muhammet, Adem Ve Mustafa Turgut’un Babaları, Belediyemiz İtfaiye Personeli Yücel Turgut’un Dedesi, Emine Turgut’un Eşi, Köy Minibüs Esnaflarından Kürt Dede Hüseyin Turgut Vefat Etmiştir.

Mustafa Çetin

13 Haziran 2017

Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden Ali Çetin Ve Erol Çetin’in Babaları, Mustafa Çetin Vefat Etmiştir.

Ercan Albas

14 Haziran 2017

Merhum Mustafa Albas Ve Zahide Albas’ın Oğulları, Ereğli Esnaflarından Gül Terzi Dikim Evi Sahibi Songül Albas’ın Eşi, Mustafa Can İle Yiğit Can Albas’ın Babaları Ercan Albas Vefat Etmiştir.

Cemal Aydın  

14 Haziran 2017

Müftü Mahallesi Filtepe Sokak Sakinlerinden Sevil, Sevgi, Sevinç, Ali Ve Bülent’in Babaları, Emine Aydın’ın Eşi Cemal Aydın  Vefat Etmiştir.

Metin Ayten

16 Haziran 2017

Alaplı Konak Mahallesi Sakinlerinden İrfan Ve Şehriban Ayten’in Oğulları, Bahar Şahin’in Ağabeyi, Hüseyin Şahin’in Kayınbiraderi, Ahmet, Kadir Ve Merhum Orhan Ayten’in Yeğenleri, Çağlar Ve Pınar Şahin’in Dayısı, Dr Muharrem, Yusuf, Halil Erdem, Dr Naci, Mahir, Halil Ve Emine Gemici İle Hülya Kara’nın Kuzenleri, Suzan Ayten’in Eşi, Kaan Ve Canberk Ayten’in Babaları Metin Ayten Vefat Etmiştir.

Metin Karahan

17 Haziran 2017

Vakıf Köyü Muhtarı Sadullah Karahan’ın Kardeşi, Karayolu Çalışanlarından Satılmış Karahan’ın Amcası Metin Karahan Vefat Etmiştir.

Bahattin Çınar  

17 Haziran 2017

Bayat Köyü Sakinlerinden Ali Çınar Ve Avni Çınar’ın Babaları, Almanya’dan Emekli Bahattin Çınar  Vefat Etmiştir.

İsmail Börekçi  

17 Haziran 2017

Ttk Armutçuk Hastanesinden Emekli İlknur Ve İlker’in Babaları, Ruhan’ın Eşi, Kdz Ereğli Eşrafından İsmail Börekçi  Vefat Etmiştir.

Ayşe Acar  

17 Haziran 2017

Bayat Köyü Sakinlerinden Selahattin Acar’ın Eşi, Merhum Ahmet Gümüş’ün Kızı Ayşe Acar  Vefat Etmiştir.

Adem Yılmaz  

17 Haziran 2017

Terzi Köyü Eşrafından Merhum Durdu Yılmaz Ve Merhume Safiye Yılmaz’ın Oğulları, Mustafa, Durdu, Ramazan, Hayrettin, Muhammet, Gülümser Demircan İle Melahat Atalay’ın Ağabeyleri, Bülent Yılmaz’ın Amcası, İlkay Ve Sevilay Yılmaz’ın Dedeleri, Nizamettin Kılıç Ve Havagül Yılmaz’ın Kayınpederleri, Erhan Yılmaz İle Aygül Kılıç’ın Babaları, Yaşare Yılmaz’ın Eşi Adem Yılmaz  Vefat Etmiştir.

Hatice Açıkgöz  

17 Haziran 2017

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Hasan Açıkgöz’ün Annesi, Hatice Açıkgöz  Vefat Etmiştir.

Sabahat Mumcu  

18 Haziran 2017

Merhum İsmail Ve Merhume Makbule Günal’ın Kızları, Ereğli Eşrafından Özdoğan Mumcu’nun Eşi, Mustafa Özer Ve Sibel Mumcu’nun Anneleri, Buğra, Özdoğan Ve Gizem’in Babanneleri, Lale Mumcu’nun Kayınvalidesi Sabahat Mumcu  Vefat Etmiştir.

Emine Yiğit  

18 Haziran 2017

Cemaller Köyü Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden Ali Osman Yiğit, Sedat Yiğit, Nihat Yiğit, Halime Ege Ve Canan Özmen’in Anneleri, Kadir Yiğit’in Eşi Emine Yiğit  Vefat Etmiştir.

Mustafa Civan

18 Haziran 2017

Kaynarca Konutları Sakinlerinden Derya, Ozan Ve Burcu Civan’ın Babaları, Asuman Ve Demet Civan’ın Kayınpederleri, Sevim, Dilber, Nevin, Necati İle Hüseyin Civan’ın Kardeşleri, Ferihan Civan’ın Eşi Erdemirden Emekli Mustafa Civan Vefat Etmiştir.

Seçkin Özdoğan 

18 Haziran 2017

Ereğli Eşrafından Merhum Cumhur İncirci Ve Mualla İncirci’nin Damatları, Merhum Mesut Özdoğan Ve Ayşe Özdoğan’ın Oğulları, Mahmut Ve Faik Özdoğan’ın Ağabeyleri, Burak İncirci, Eren İncirci, Berrak İncirci, Timur Köseoğlu, Burçin Köseoğlu Ve Nehir Köseoğlu’nun Enişteleri, Ece Özdoğan’ın Babası, Yasemin Özdoğan’ın Eşi Dr Seçkin Özdoğan Vefat Etmiştir.

Eşi Hacer Aktaş

18 Haziran 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Abdurrahman Aktaş, Belediyeden Emekli Hakkı Aktaş Ve Merhume Yüksel Şahinöz’ün Anneleri, Mustafa Şahinöz, Türkan İle Zehra Aktaş’ın Kayınvalideleri, Pazaryeri Esnaflarından Cüneyt Şahinöz’ün Annanesi, Merhum Hacı Ahmet Aktaş’ın Eşi Hacer Aktaş Vefat Etmiştir.

İsa Uçar

18 Haziran 2017

Cemaller Köyü Balaban Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Uçar, Fatma Ertuğrul, Ali Uçar Ve Nermin Çiv’in Babaları, Kdz Ereğli Devlet Hastanesi Personeli Ömer Ertuğrul’un Kayınpederi, Ayten Uçar’ın Eşi Ttk’dan Emekli İsa Uçar Vefat Etmiştir.

Zeki Demirbaş

20 Haziran 2017

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Yaşariye, Hüseyin Ve Muhammet Demirbaş’ın Ağabeyleri, Ekrem, Erkuş, Muhammet, Yaşariye, Belta Ve Filiz’in Babaları, Nazikar Demirbaş’ın Eşi Zeki Demirbaş Vefat Etmiştir.

Havva Zalim

20 Haziran 2017

Recep Zaman Ve Ömer Zaman’ın Anneleri, Merhum Hasan Zaman’ın Eşi Havva Zalim Vefat Etmiştir.

Yusuf Çalman

20 Haziran 2017

Kandilli Beldesi Esnaflarından Cemalettin, Muzaffer, Yüksel, Satı Ve Sevim Çalman’ın Babaları Hacı Yusuf Çalman Vefat Etmiştir.

Ayşe Karakuş

24 Haziran 2017

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Kazım Karakuş’un Eşi, Emrah Karakuş Ve Elif Türkseven’in Anneleri, Satılmış, İsmail, Recep, Mustafa Güngör Ve Hatice Uludağ’ın Kardeşleri, İhsan Güngör Ve Memnune Güngör’ün Kızları, Mehmet Karakuş’un Gelini, Ayşe Karakuş Vefat Etmiştir.

Ali Morcu

27 Haziran 2017

Süleymanbeyler Subaşı Köyünden Yaşare Çetin Ve Asiye Dönmez’in Babaları, Sadettin Çetin İle Hasan Dönmez’in Kayınpederleri, İbrahim Morcu, Hava Candan, Merhum Asım, İsmail Ve Kazım Morcu’nun Kardeşleri Ali Morcu Vefat Etmiştir.

Yalçın Gültekin

27 Haziran 2017

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Tahsin Ve Emine Gültekin’in Oğulları, Özlem Gültekin Ve Savaş Gültekin’in Kardeşleri, Asımi Kazım, Ahmet, Mehmet, Aydın Gültekin Ve Ayşe Saraç’ın Yeğenleri, Cafer Akkanat’ın Damadı, Havagül Gültekin’in Eşi Yalçın Gültekin Vefat Etmiştir.

Fatma Danışmaz

27 Haziran 2017

Kışla Eşrafından Ali Danışmaz, Faruk Danışmaz, Sinan Danışmaz, Saduman Danışmaz, Şükran Danışmaz İle Şule Danışmaz’ın Anneleri, Merhum Hafuz Hasan Danışmaz’ın Eşi Fatma Danışmaz Vefat Etmiştir.

Durkadın Yıldırım

27 Haziran 2017

İskenderli Köyü Sakinlerinden Ahmet Yıldırım Ve Fatime Yıldırım’ın Anneleri, Sabriye Yıldırım’ın Kayınvalidesi, Merhum Zekayi Yıldırım’ın Eşi Durkadın Yıldırım Vefat Etmiştir.

Fatma Sağlam

28 Haziran 2017

Kahverengi Cafe Sahibi Hasan Hüseyin Sağlam, Atilla Sağlam Ve Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın Anneleri, Erdemirden Emekli Yılmaz Sağlam’ın Eşi Fatma Sağlam Vefat Etmiştir.

Şaban Çelik

28 Haziran 2017

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden Çembercioğulları Şeref Çelik’in Oğlu Şaban Çelik Vefat Etmiştir.

Kenan Babayiğit

28 Haziran 2017

Seher Kesici Ve Merhum Hıfzı Kesici’nin Damadı, Müberra Babayiğit’in Eşi, Gaye Önder Babayiğit Ve Gamze Babayiğit’in Babası, Hasan Önder’in Kayınpederi, Merhum Yüksel Babayiğit’in Kardeşi, Erdemir Mensubu Serkan Ve Gürkan Keskin’in Enişteleri, Erdemir Oksijen Fabrikasından Emekli Kenan Babayiğit Vefat Etmiştir.

Hüsame Bilgin

28 Haziran 2017

Gülüç Beldesi Çengel Mahallesi Sakinlerinden Merhum Osman Bilgin Ve Saadet Bilgin’in Oğulları, Merhum Kerim İle Bilal Bilgin’in Kardeşleri, Kemal Bilgin, Hamiyet Bilgin, Sabahat Kızmaz, Nebahat Üçkol, Hanife Balıkçılar, Bircan Çağsırlı’nın Yeğenleri, Ereğli Tersaneleri Güvenlik Görevlilerinden Mustafa Hüsame Bilgin Vefat Etmiştir.

Asım Keskin  

28 Haziran 2017

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Fatma Keskin’in Eşi, Hüseyin Keskin, Nuri Keskin Ve Zeki Keskin’in Babaları Erdemirden Emekli Asım Keskin  Vefat Etmiştir.

Nezahat Akbir

29 Haziran 2017

Erdemirden Emekli Turgut Akbir’in Eşi, Tuncay İle Turgay Akbir’in Anneleri, Nilgün Ve Kezban Akbir’in Kayınvalideleri, İlayda Akbir’in Babaannesi  Nezahat Akbir Vefat Etmiştir.

Hasan Albayrak 

30 Haziran 2017

İkbal Albayrak’ın Eşi, Erhan Albayrak, Dursun Albayrak Ve Neslihan Kömürcü’nün Babaları, Orhan Kömürcü İle Seda Albayrak’ın Kayınpederleri, Ttk’dan Emekli Hasan Albayrak Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları