Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Nisan 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Altun Şahin

29 Nisan 2024

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Merhum Necmi Şahin’in Eşi, Merhum Mehmet, Mustafa, Şerife, Ayten Ve Ramazan Şahin’in Anneleri, Altun Şahin Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00’da Gülüçteki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Bölücek Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ayşe Öztürk

29 Nisan 2024

Merhum Hayrettin Öztürk’ün Eşi, Erdemirden Emekli Fulya Öztürk,Hasan Öztürk,Merhum Ziya Öztürk Ve Oya Fatoş Sağlam’ın Anneleri, Aysun Öztürk’ün Kayınvalidesi, Seda Doyduk’un Anneannesi, Taner,Yelda,Ece,Melisa,Pelin Ve Özge Öztürk’ün Babaanneleri, Ayşe Öztürk Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Zonguldak Hopa Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan Ayaz

29 Nisan 2024

Merhum İbrahim Ve Merhume Fatma’nın Oğulları, Bartu Ayaz Ve Dilara Ayaz’ın Babaları,Ereğli Esnaflarından Durmuş Ayaz,Necati Ayaz,Elmas Kenanoğlu,Sabiha Saydam Ve Songül Yüce’nin Kardeşleri,Bilal Ve Pervin Görece İle Huricihan Ve Nihat Sertcan’ın Enişteleri, Erdemir İlkokulu Öğretmenlerinden Hülya Ayaz’ın Eşi,Ereğlinin Yetiştirdiği Futbolcu Ve Antrenör, Erdemirden Emekli Hasan Ayaz Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi  Namazına Müteakip Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Çetin

26 Nisan 2024

Belen Mahallesi Sakinlerinden Kazım Çetin’in Eşi, Nazım Çetin’in Annesi, Burak Ve Burçak Gülbahar’ın Babaanneleri,Ahmet Kurt’un Ablası,Ayşe Dönmez’in Kardeşi, Fatma Çetin Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Salim Ağlar

25 Nisan 2024

Merhume Fatma Ağlar'ın Eşi,Selçuk Ağlar'ın Babası,Liva Ve Berk Ağlar'ın Dedesi,Ereğli Demir Çelik Fabrikasından Emekli Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Yozgatlı Salim Ağlar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Abalı Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İlyas Afacan

25 Nisan 2024

Durmuş Ve Hava Afacan'ın Oğlu,Muzaffer Car,Ahmet Acar Ve Şükran Çetin'in Abileri,Yaşariye Afacan'ın Kardeşi,Hava Ve Hanife Acar'ın Kayınbiraderi,Gamze Yalçın Ve Yiğit Ayaz Acar'ın Amcaları,Leyla,Hatice Ve Yasin Meşe'nin Dayıları,İlyas Afacan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Buün Öğle Namazına Müteakip Saltuklu Köyünde Toprağa Verilecektir.

İlgi Kınık

25 Nisan 2024

Merhume Melek Ve Merhum İsmail Kınık'ın Oğlu,İbrahim Kınık'ın Kardeşi,Bora Kınık'ın Babası,Can Kınık'ın Amcası,İlgi Kınık Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kozlu Aziziye Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kozlu Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Demirhan Gürle

24 Nisan 2024

Gökçek Gürle’nin Eşi, Erol Gürle, Filiz Gürle Bilmiş,Meheddis,Cevdet Ve Emirhan Gürle’nin Babaları,Cevri Gürle’nin Kardeşi, Zihni Gürle,Şahin İle Doğan Gürle’nin Amcaları,Demirhan Gürle Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hayrullah Karakaya

24 Nisan 2024

Kozlu Çamköy Köyü Sakinlerinden Şaban Karakaya,Hasan,Cemil Ve Hatice Karakaya’nın Babaları,Recep Karakaya,Hayriye,Fatma İle Meryem Karakaya’nın Kayınpederleri,Niyazi Karakaya’nın Kardeşi Ayşe Karakaya’nın Eşi Hayrullah Karakaya Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kozlu Çamköy Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Saat 14:00 De Araç Kaldırılacaktır.

Meryem Acar

22 Nisan 2024

Bayat Köyü Sakinlerinden Duran Ve Şaziye Acar'ın Kızları,Osman Acar,Filiz Acar Ve Fadime Acar'ın Ablaları,Ayla Acar Ve Ayşe Acar'ın Anneleri,Sabahattin Acar'ın Eşi,Meryem Acar Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00de Bayat Köyü Karaosmanlar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Furkan Mesut

22 Nisan 2024

İskenderli Köyü Sakinlerinden, Şeref Mesut’un Torunu Türk Telekomdan Emekli Hasan Hüseyin Ve Hatice Mesut’un Oğlu, Şeref Mesut’un Kardeşi,Melek Kanca’nın Kardeşi,Enes Ve Şevval Mesut’un Abisi, Furkan Mesut Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip İskenderli Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından İskenderli Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 10:30 Da Solak Köyü Bütçem Önünden Ve Ören Meşelik Camii Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Zeynep Ersoy

21 Nisan 2024

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Veli Ersoy’un Eşi,Davut,Mevlüt,Yakup,Recep Ve Birgül Ersoy’un Anneleri,Zeynep Ersoy Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Gülüç Site Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Şahin

21 Nisan 2024

Hacıuslu Köyünden Merhum Yusuf Şahin’in Oğlu,Asım Şahin’in Yeğeni, Fatma Şahin’in Eşi,Emrah,Ali,Recep Ve Ayşe Şahin’in Babaları,Hüseyin Şahin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hacı Uslu Köyünde Toprağa Verilecektir.

Kevser Dündar

21 Nisan 2024

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Merhum Asım Demirel,Makbule Demirel’in Kızları,Şerife Köksal,Muhammet Demirel,Aynur Kartal İle Aysun Taşdemir’in Ablaları,Emel Dündar’ın Kayınvalidesi,Şengül Ve Baki Dündar’ın Anneleri,Yaşar Dündar’ın Eşi,Kevser Dündar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Mahallesinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kocaali Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Durucan Yılmaz

21 Nisan 2024

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Kamil Yılmaz’ın Eşi,İhlas Mağazası Çlışanlarından Süleyman Yılmaz,İsmail Yılmaz Ve Fatma Ertekin’in Annesi,Ziya Ertekin Ve Naciye Yılmaz’ın Kayınvalidesi,Belediye Personellerinden Kerim Ertekin’in Anneannesi,Belediye Personellerinden Melih Türkoğlu Ve Elif Türkoğlu’nun Babaanneleri,Seyhan Eczanesi Çalışanlarından Saliha Yılmaz’ın Babaannesi,İhlas Mağazası Çalışanlarından Recep Yılmaz’ın Yengesi,Durucan Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Alaplı Bektaşlı Köyü Cinler Mahallesinde İkindi Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Hasan Demirbaş

21 Nisan 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden Merhum Halit Demirbaş Ve Nazmiye Demirbaş’ın Oğlu,Merhum Hamit Demirbaş’ın Kardeşi,Ali Osman,Saadet Ve Sevim Demirbaş’ın Abileri,Es Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ve Şenol Demirbaş’ın Amcaları,Ayşe Demirbaş’ın Eşi Ereğli Esnaflarından Kemal Bakkal Hasan Demirbaş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Behice Hızarcı

21 Nisan 2024

Kavaklık Mahallesi Devrek Yolu Caddesi Sakinlerinden Zehra Sevinç,Gülsüm Göktuğ,Ayhan Hızarcı,Ayfer Hızarcı,Emine Özdemir İle Aynur Kurtoğlu’nun Anneleri,Mustafa Hızarcı’nın Eşi, Behice Hızarcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İmam Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatih Aygün

20 Nisan 2024

Ramazanlı Köyünden Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Fatih Aygün Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Kestaneci Mahallesi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Suzan Sayılı Eratik

20 Nisan 2024

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Ziraat Bankasından Emekli Hayrettin Ve Nermin Sayılı’nın Kızı,Sercan Sayılı’nın Ablası,Irmak Ve Derin’iin Halası,Baran’ın Annesi, Devlet Hastanesi Emekli Hemşirelerinden Nurten Akıllı Kart Ve Erol Kart’ın Yeğeni,Emre Eratik’in Eşi,Suzan Sayılı Eratik Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Kestaneci Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
 

Hasan Sezer

20 Nisan 2024

Bayat Cebeci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Ve Emine Sezer’in Oğlu, Hasan Demirhan İle Bayat Köyü Muhtarı Muzaffer Demirhan’ın Enişteleri,Hayrettin Sezer’in Kardeşi,Sercan,Serkan Ve Erkan Sezer’in Babaları,Belediyemiz Yazı İşleri Personeli Nazan Sezer,Büşra Ve Serpil Sezer’in Kayınpederleri,Asiye Sezer’in Eşi,Kamberoğlu Berber Hasan Sezer Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Cebeci Mahallesinde Toprağa Verilecektir.

İsmail Öztürk

20 Nisan 2024

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Handan Öztürk, Canan Malkoçoğlu Ve Nalan Cengiz’in Babası,Cüneyt Malkoçoğlu Ve Şeref Cengiz’in Kayınpederi, Ayşe Öztürk’ün Eşi, İsmail Öztürk Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Gülüç Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe Özbek

20 Nisan 2024

Ali,Ahmet,Mehmet,Salih Özbek İle Merhume Gülsüme Çakır,Fatma Doğan Ve Hacer Çakır’ın Anneleri, Merhum Süleyman Özbek’in Eşi, Ayşe Özbek Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Candan

20 Nisan 2024

Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklaraltı Sokak  Sakinlerinden Yüksel Candan’ın Eşi, Derya,Derya,Deniz,Şeyda,Fatih Candan’ın Babaanneleri,Süleyman Ve Bayram Candan’ın Annesi,Fatma Candan Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çolaklaraltı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fatma Keskinsoy

19 Nisan 2024

Merhum İsmet Keskinsoy’un Eşi, İsmail Keskinsoy, Mecit Keskinsoy, Selda Ve Rahime’nin Anneleri, Enes, Erdem Ve Emre Keskinsoy’un Babaanneleri, Fatma Keskinsoy Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Recep Keçeci

17 Nisan 2024

Mevlüde Ve Fehmi Keçeci’nin Oğlu, Eyüp, Davut, Yusuf, Kadir Keçeci Ve Nazile Likoğlu’nun Kardeşleri, Volkan Keçeci Ve Öznur Keçeci’nin Babaları, Nevin Keçeci’nin Eşi, Belediyeden Emekli Recep Keçeci Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Nimet Efe

17 Nisan 2024

Kdz.Ereğli Eşrafından Balıkçı Hüda’nın Torunu, Remzi Kaptan Ve Fatma Deniz’in Kızı, Erdemirden Emekli Birol Efe’nin Eşi, Erdemirden Emekli Hikmet Deniz’in Kızkardeşi, Kdz.Ereğli Belediyesi Eski Çalışanı Sernur Efe Dikicioğlu Ve Ceyda Efe’nin Annesi, Zeynep Deniz Dervişen Ve Melih Deniz’in Halaları, Ereğli Sosyal Sigortalar Hastanesinden Emekli Nimet Efe Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Metin Kansu

17 Nisan 2024

Kibriye Kansu’nun Eşi, Asiye, Emin Ve Aysel’in Babaları, Erdemir Sıcak Dökümden Emekli Metin Kansu Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Nuri Seber

16 Nisan 2024

Sabahat Seber’in Oğlu, Gürbüz Seber’in Ağabeyi, Ayten Seber’in Eşi, Erdem Seber, Sude Seber’in Babaları, Erdemirden Emekli Mehmet Nuri Seber Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Ağaç

15 Nisan 2024

Alaplı Yenisiteler Mahallesi Sakinlerinden Recep, Hikmet, Mustafa Ağaç Ve Kübra Yılmaz’ın Babaları, Mehmet Ağaç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kıyıcak Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kıyıcak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Aysel Lokumcu

15 Nisan 2024

Ferudun Lokumcu’nun Eşi, Vicdan, Mustafa, Serdar’ın Anneleri, Aysel Lokumcu Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çuhallı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Osmaniye Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Çalışkan

15 Nisan 2024

Merhum Kazım Ve Mürivet Çalışkan’ın Oğlu, Aynur Çalışkanın Eşi, Atilla, Hakan, Merhume Nuray Tetik, Tülay Karadeniz, Şenay Aktay Ve Tuana Çalıskan’ın Babaları,Hava Özcan Ve Ayşe Tetik’in Abileri,Tolga,Tolunay,Ceren,Ayberk,Arzu,Nuray, Tugay,Koray,Nehir Ve Eymen’in Dedeleri, Aytaç Aktay Ve Murat Karadeniz’in Kayınpederleri,  Erdemirden Emekli Mustafa Çalışkan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sevim İşeri

12 Nisan 2024

Merhum Bağlık Mahallesi Eski Muhtarı Ayhan İşeri Nin Eşi Bülent Ve Koray İşeri Nin Anneleri, Şenay İşeri Nin Kayınvalidesi, Berk,Batur,İrem Ve İzel İn Babaneleri, Sevim İşeri Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Caminde Kılınacak Cuma Namazına Mütakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Barış

09 Nisan 2024

Erdemir Sinemasından Emekli Merhum Hıdır Barış'n Eşi,Cemal,Hediye,Sakine,Güler,Özgür Ve Eylem Barış'ın Anneleri, Hatice Barış Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakp Elmatepe Mahallesi Esentep Sokak Bostur Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Doruk Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Emine Münevver Bilge

09 Nisan 2024

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden,Merhume Ayşe Fezal Bilge,Merhum Bedri Bilge,Merhum Cihangir Bilge,Buket Bilge Akpınar,Sibel Bilge,Seval Bilge Dağalp Ve Sevil Bilge’nin Anneleri,Erdemirden Emekli Baştopoğraf Merhum Ayhan Bilge’nin Eşi, Emine Münevver Bilge Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Selcan Taş

08 Nisan 2024

Kandilli Ve Ereğli Esnaflarından Tayfun Ve Sevim Taş In Kızı Selda Ve Serdal Taş In Kardeşi Selcan Taş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yene Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Kazım Temel

07 Nisan 2024

İskenderli Köyü Sakinlerinden Merhume Satı İle Merhum Dursun Temel İn Oğlu,Ayşe,Şükran,Şaziye,Kazım Ve Bedrettin Temel İn Kardeşi,Filiz İle Yeliz İn Babaları,Hatice Temel İn Eşi Kazım Temel Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip İskenderli Köyü Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kadir Oku

06 Nisan 2024

Merhum Asım İle Nazmiyenin Oğlu Erdemirden Emekli Gülten Oku Eşi,Ayfer Şahin Ve Hakan Oku Nun Babaları ,Gökhan Şahin Ve Duygu Okunun Kayınpederi,Merhum Emin,Ayşe Oku, Fatma Yaman,Hava Bayram,Aysel Erdal In Kardeşi,Ereğli Taksi Esnaflarından Kadir Oku Vefat Etmiştir.

Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Dedeler Köyünde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cevdet Demirci

06 Nisan 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ereğli Esnaflarından Terzi Semih,Erdemirden Emekli Samim Demirci,Semiha Bilgiç,Semra Dokucu,Bülent Demirci,Rabia Baba,Pervin Demircinin Babaları,Belediye Çalaışanlarından Sercan Demirci,Seçilavuç,Ecemnur Sakin,Büşra Sezer,Halil,Aleyna,Melisa,Ebru,Murat In Torunları,Hatice,Nursen,Zeynep İn Kayınpederi,Özer Bilgiç,Mustafa Dokucu, Uğur Babanın Kayınpederi,Hacı Kadın Demircinin Eşi Erdemir Demir Yollarından Emekli Cevdet Demirci Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Hatip Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Celal Anduv

04 Nisan 2024

Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak Sakinlerinden Erdemir Emekli Personeli, Selmiyan Anduv’un Eşi, Sevinç Al,Cemil Anduv,Kadir Anduv Ve Deniz Çorak’ın Babaları Celal Anduv Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Havva Kural

04 Nisan 2024

Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Merhum Zeki Kural’ın Eşi, Orhan ,Olcay Ve Ömer Kural’ın Anneleri,Ata Burak,Ayşenur,Yasmin,Cansın Ve Mete’nin Büyükanneleri,Sedat Yüzgeç,Dilara Kural Ve Handan Tan Kural’ın Kayınvalidesi, Hüseyin,Türkan,Erdal,Şule Ve İbrahim Kural’ın Yengeleri, Serpil,Cansu,İsmail,Reyhan Ve Baki Kasapoğlu’nun Teyzeleri,Lojmanların Eski Sağlıkçısı Havva Kural Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hava Erden

03 Nisan 2024

Süleymanbeyler Köyü Hacıulu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Erden'in Eşi, Emine Marankoz,Fatma Erden Ve İskele Camiinden Emekli İmam Hatii Davut Erden'in Anneleri,Oğuz Marankoz'un Anneannesi,Fatih Erden'in Babaannesi,Hava Erden Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Süleymanbeyler Köyü Hacıuslu Mahallesi Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fatma Gül

03 Nisan 2024

Sücüllü Köyü Esentepe Mahallesi Sakinlerinden Nazım Gül’ün Eşi, Ramazan, Baki,Nuri Ve Ayten Gül’ün Anneleri, Günay Gül, Koray Gül İle Erkan Gül’ün Babaanneleri, Umut Yağız,Ramazan Yağız Ve Emel Sever’in Anneanneleri, Fatma Gül Vefat Etmiştir.
Merhumeni Cenazesi Bugün Sücüllü Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Sücüllü Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Adem Akçay

02 Nisan 2024

Erol, Ergün Ve Engin Akçay’ın Abileri, Abaza Fikri Olarak Tanınan Adem Akçay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Düzce İli Gümüşova Halilbey Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Makbule Sakin

01 Nisan 2024

Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyünden Merhum Nazmi Sakin'in Eşi,Makbule Sakin Vefat Etmiştir.Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hacıosmanlar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nurettin Kalyoncu

01 Nisan 2024

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Özgür Ve Evren Kalyoncu’nun Babaları, Aynur Kalyoncu’nu Eşi,Erdemir Tesellim Ambarlarından Emekli Nurettin Kalyoncu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Orta Camiide Kılınacak Öğle Namazından Sonra Dağlar Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

HÜSEYİN ÇAKIR

01 Nisan 2024

Verem savaş dispanseri hemşirelerinden YELİZ ÇAKIR’ın eşi, BARAN ve EKİN ILGIN ÇAKIR’ın babaları, HAKKI ŞAHİN ve İBRAHİM BAKIR’ın bacanakları, FEHİMAN ŞAHİN, NACİYE BAKIR, SEMRA KESER, MERT ŞAHİN, BERK BAKIR ve CAN BAKIR’ın enişteleri, ilçe tarım müdürlüğünden emekli ziraat mühendisi HÜSEYİN ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına mütaakip Bozhane camiinde kılınacak cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilecektir.

Tüm Vefat İlanları