Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Nisan 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Elmas ERYİĞİT 

02 Nisan 2023

Kandilli Sakinlerinden Önceki Dönem Ak Parti Belde Başkanı Yusuf Ziya Eryiğit İn Annesi, Merhum İbrahim Eryiğit İn Eşi ,Mustafa,Fatma,Türkan, Arzu Eryiğit İle Elif Salih İn Anneleri Elmas ERYİĞİT  Vefat Etmiştir.

Hasan ÇELİK

03 Nisan 2023

Fatma Çelik’in Eşi, Erdal, Temel, Ümit Çelik Ve Nuray Özkara, Tülay Alagöz, Yeliz Akyıldız’ın Babaları, Volkan Alagöz, İhsan Özkara Ve Levent Akyıldız’ın Kayınpederleri, Ayfer, Seven, Berna Çelik’in Kayınpederleri, Erdemirden Emekli Hasan ÇELİK Vefat Etmiştir.

Rasim ÇELİK

04 Nisan 2023

Orman İşletmesinden Emekli Merhum Ferudun Çelik Ve Merhume Nazikar Çelik’in Oğlu, Şaban Çakmak, Mehmet, Metin, Suzan, Nuran, Songül’ün Abileri, Baba Rasim Lakabıyla Bilinen Rasim ÇELİK Vefat Etmiştir.

Emine DOĞAN

04 Nisan 2023

Köylü Pazarı Sahibi Hasan Doğan Ve Doğan Grup Sahibi Ahmet Doğan’ın Ablaları, Merhum Adem Doğan’ın Eşi, Hüseyin, Burhan, Akif Doğan Ve Meryem Kalkan’ın Anneleri, Emine DOĞAN Vefat Etmiştir.

İbrahim KAPLAN

05 Nisan 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum İsmail Kaplan Ve Hatice Kaplan’ın Oğlu, İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Mustafa Kaplan Ve Kepez Kız Kuran Kursu Öğreticisi Huriye Kaplan’ın Kardeşleri, Rümeysa Ve Feyzullah Kaplan’ın Babaları, Mükerrem Kaplan’ın Eşi, İbrahim Kaplan Vefat Etmiştir.

Mehmet TELLİ

05 Nisan 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Ayşe Telli’nin Eşi, Ömer Telli, Süleyman Telli, Uğur Telli, Şerife Telli Ve Necla Telli’nin Babaları, Mehmet TELLİ Vefat Etmiştir.

Halil CİNKILIÇ

05 Nisan 2023

Sakallar Köyü Sakinlerinden Merhume Durgadın Ve Merhum Cafer Cinkılıç’ın Oğlu, Ekrem, Onur Ve Semiha Cinkılıç’ın Babaları, Ereğli Esnaflarından Musa, Yusuf, İbrahim İle Bayram Açar’ın Enişteleri, Halil CİNKILIÇ Vefat Etmiştir.

Mehmet GÖDE

05 Nisan 2023

Aynur Öge Ve Gül Karademir’in Babaları, Ceyhan Öge Ve Merhum İhsan Karademir’in Kayınpederi, Osman Öge, Oya Çınarer, Özgür Karademir Ve Özge Şahin’in Dedeleri, Akçakoca Eşrafından Marangoz Mehmet GÖDE Vefat Etmiştir.

Muharrem BECEREN

06 Nisan 2023

Kızılcapınar Köyü Sakinlerinden Fatma Beceren’in Eşi, Selma, Zeliha, Sinan Ve Kenan Beceren’in Babaları, Ahmet Şener Ve Metin Beceren’in Kayınpederleri, Muharrem BECEREN Vefat Etmiştir.

Nimet AYDOĞDU

06 Nisan 2023

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Gülüç Esnaflarından Lokantacı Mustafa Aydoğdu’nun Eşi, Elmas, İbrahim, İsmail Ve Ramazan Aydoğdu’nun Anneleri, Nimet AYDOĞDU Vefat Etmiştir.

Sebahattin SANCAR

06 Nisan 2023

Ayşe Tezel’in Damadı, Merhum Hikmet Tezel’in Eniştesi, Dilek Sancar’ın Eşi, Cenk, Ceren Ve Ceyda Sancar’ın Babaları, Sebahattin SANCAR Vefat Etmiştir.

Ayhan PEDİS

06 Nisan 2023

Nergis Pedis’in Eşi, Orhan Pedis’in Babası, Tolga Çam, Ekrem Çam, Zeren Yayla, Necati Yayla’nın Enişteleri, Kadıtarlası Eşrafından Ayhan PEDİS Vefat Etmiştir.

Güngör YABANABAT

07 Nisan 2023

Banu Ve Halit Yabanabat’ın Babaları, Erdoğan,Müfide Yabanabat İle Güzide Erdem’in Kardeşleri, Erdal Gürdal Ve Serdal Yabanabat’ın Amcaları, Emel Öztürk Ve Dilek Pamuk’un Dayıları, Nalan, Canan, Özden,Öznur Ve Uğur Erdem’in Dayıları, Kandilli Ttk’dan Emekli Merhum Halit Yabanabat Ve Hatice Yabanabat’ın Oğulları, Taliha Yabanabat’ın Eşi ,Devlet Hastanesinden Emekli Güngör YABANABAT Vefat Etmiştir.

Tevif Yurtsever

07 Nisan 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Ömer Yurtsever, İbrahim Yurtsever Ve Hatice Yurtsever’in Babaları, Müjgan Yurtsever’in Eşi, Tevif Yurtsever Vefat Etmiştir.

Sema Ergenekon Tikici

07 Nisan 2023

Recep Ve Gülsüm Ergenekon’un Kızları, Muhammet Tikici’nin Eşi, Sevda Ertuğrul, Sema Üzmez Ve Senanur Ergenekon’un Kardeşleri, Sema Ergenekon Tikici Vefat Etmiştir.

Osman POLAT

08 Nisan 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Kars Arpaçay Eşrafından Esen Polan,Şenay Polat Ve Erhan Polat In Babaları Osman POLAT  Vefat Etmiştir.

Yaşar BOZKURT 

08 Nisan 2023

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden İsmail Bozkurt Un Eşi,Necati ,Recep  Ve Yaşar Bozkurtun Anneleri Belediye Personeli Özgür Bozkurt Un Babanesi Yaşar BOZKURT   Vefat Etmiştir.

İbrahim ÇAKMAK

09 Nisan 2023

Merhum Kumandan Asım Ve Nevin Çakmak In Oğlu, Saadet Özdayı Ve Meltem Özka Nın Abileri, Serim Nas Ve Sertan Çakmakın Babaları, Leyla Çakmak In Eşi Erdemir Sevkiyat Dan Emeklii İbrahim ÇAKMAK Vefat Etmiştir Verilecektir.

Nazmiye KARAARSLAN

10 Nisan 2023

Merhum Hüseyin Topçu Ve Hava Topçu’nun Kızları, Ayhan,Ayten Ve Melek’in Anneleri, Rasiye,Suat Ve Adem’in Kayınvalideleri, İrfan,Asım,Ahmet,Nazile,Gülfer,Emine Ve Güner’in Kardeşleri, Hamdi Karaarslan’ın Eşi Nazmiye KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Yadigar ULUDAĞ

10 Nisan 2023

Merhum Recep Cıvak İle Merhume Ayşe Cıvak’ın Kızları, Erdemirden Emekli Baş Mühendis İsmail Cıvak’ın Kız Kardeşi, Nazikar,Hakibar,Hatice Ve Melek’in Ablaları, Ömer Gün’ün Anneannesi, Serbest Mali Müşavir Aysun Uludağ Ve Erdemir Personellerinden Aykut Uludağ’ın Anneleri, Yadigar ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Ayşe AKÇASU

10 Nisan 2023

Köseler Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Şimşek İn Babaannesi ,Merhum Bayram Akçasu, Yaşar Şimşek,Hatice Acar,Fahri Akçasunun Anneleri, Hakkı Akçasu Nun Eşi,Ayşe AKÇASU Vefat Etmiştir.

Hayati İNCE

11 Nisan 2023

Akçakoca Eşrafından Erdemirden Emekli Merhum Dursun Ali İnce Ve Merhume Hatice İnce’nin Oğlu, Merhum Reşat Göktürk’ün Damadı, Nuray İnce’nin Eşi, Togan Ve Okan İnce’nin Babaları, Buket Ve Aslı’nın Kayınpederi, Nehir, Beril, Berk Arın’ın Dedeleri, Hayati İNCE Vefat Etmiştir.

Oruç OYMAK

11 Nisan 2023

Kars Eşrafından Esra, Maşite Oymak Ve Mehmet Gebeş’in Kayınpederi, İsmet Çifti Ve Nazlı Ülker’in Dayıları, Zeynep Acar Ve Gönül Tan’ın Enişteleri, Zühre Güneş, Doğan Ve Ufuk Oymak’ın Babaları, Hediye Oymak’ın Eşi, Erdemirden Emekli Oruç OYMAK Vefat Etmiştir.

İlyas ULUDAĞ

11 Nisan 2023

Armutlucuma Hacıuslu Köyü Sakinlerinden Rabia Ve Emrullah Uludağ’ın Babaları, Muharrem Ve Ayşe Uludağ’ın Oğulları, İlyas ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Satı AYDOĞAN

12 Nisan 2023

Aydın Köyü Armutlucuma Köyü Sakinlerinden Almanyalı Merhum Süleyman Aydoğan’ın Eşi, Halil, İsmail Ve Şendoğan Aydoğan’ın Anneleri, Belediyemiz Personeli Dursun Aydoğan’ın Ablası, Satı AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

İsmail ERSÖYLEYEN

12 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden Hüseyin, Şerif, Memduh, Ayşe Ve Fadime’nin Babaları, Fatma Ersöyleyen’in Eşi, Erdemirden Emekli İsmail ERSÖYLEYEN Vefat Etmiştir.

İsmail AYHAN

13 Nisan 2023

Kandilli Gökçeler Köyünden Merhum Kazım Ve Merhume Fatma Ayhan’ın Oğlu, Cihat,Bahattin,Emine,Havva,Kübra,Huriye,Sezgin Ve Müzeyyenin Kardeşi, Nazmiye Ayhan’ın Eşi İsmail AYHAN Vefat Etmiştir.

Şaban CANSEVEN

13 Nisan 2023

İlçemiz Ballıca Köyü Eşrafından Yaşar,Hava,Kadriye,Tahsin,Asım Ve Cevdet Canseven’in Babaları,Bayat-Ballıca Birlik Şoförlerinden Hacı Selahattin Acar’ın Kayınpederi,Şerife Canseven’in Eşi,Mustafa Oğlu Şaban CANSEVEN Vefat Etmiştir.

Ümit ÇAĞLAR

14 Nisan 2023

Yalı Caddesi Sakinlerinden Merhum İsmail,Merhume Ayşe Çağlar’ın Oğulları, Hürmüs Çağlar’ın Eşi, Murat Ve Merhum İsmail Çağlar Ve Belediyemiz Personeli Demet Dulun’un Babaları, İpek,Buse,Melik,Deniz,Çağlar Ve Ceren,Baran Dulun’un Dedeleri,Pazaryeri Eski Esnaflarından Ümit ÇAĞLAR Vefat Etmiştir.

Gündüz POSBIYIK

14 Nisan 2023

Karadeniz Ereğli Eşrafından Merhum Kadri Posbıyık Ve Merhume Fatma Posbıyık’ın Oğlu,Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Ve Merhume Havva Çimen’in Kardeşi, Emine Posbıyık’ın Kıymetli Eşi, Aslı Kamış Ve Esra Baydar’ın Çok Sevgili Babaları,Tuğberk Ve Tuba Posbıyık’ın Sevgili Amcaları Kadir Gündüz POSBIYIK Vefat Etmiştir.

Şerife SEVİM

14 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum İlyas Yılmaz Ve Rukiye Yılmaz’ın Kızları, Temel Ve Şevkiye Sevim’in Gelinleri,İbrahim Sevim’in Eşi, Yasemin Ve Elif Sevim’in Gelinleri,İbrahim Sevim’in Eşi, Yasemin Ve Elif Sevim’in Anneleri, Cihangir Cöbek Ve Sertaç Bakır’ın Kayınvalideleri, Hava,Ayşe,Döndü,Fatma,Fikret Yılmaz’ın Ablaları,Şerife SEVİM Vefat Etmiştir.

Serdar ÖZCAN

15 Nisan 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhume Zahide Özcan Ve Azmi Özcan’ın Oğlu, Erdal Ve Halil Özcan İle Yıldız Kerman’ın Kardeşleri, Necmi Özcan Ve Raşit Özcan’ın Yeğenleri, Serdar ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Hava EYRİLMEZ

15 Nisan 2023

Bayat Köyü Eşrafından Hicran,Hakan Ve İsmail Eyrimez’in Babaanneleri, Bayat Köyü Muhtarı Ahmet Eyrilmez’in Annesi, Ahmet Eşi Hava EYRİLMEZ Vefat Etmiştir.

Güner KOPAN

16 Nisan 2023

Merhum İzzet Ve Emine Huriye Demiroğlu’nun Kızları, Merum Abdullah Kopan’ın Eşi, Merhum Günay Kartal Ve Güngör Tahtacıoğlunun Kardeşleri, Bülent Kopan Ve İzzet Kopan’ın Anneleri, Talha, Umut Ve Nilda Kopan’ın Babaanneleri, Güner KOPAN Vefat Etmiştir.

Emre YEŞİLDAĞ

16 Nisan 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Ve Gönül Yeşildağ’ın Oğlu, Yılmaz Yeşildağ’ın Yeğeni, Erdemir Servis Şoförü Şükrü Semiz Ve Leman Semiz’in Damadı Şule Yaşildağ’ın Eşi, Emre YEŞİLDAĞ  Vefat Etmiştir.

Mümtaz YÜZGEÇ

16 Nisan 2023

Alaplı Eşrafından Merhum Hamdi Yüzgeç Ve Merhume Hatice Yüzgeç’in Oğulları, Merhume Nermin Yüzgeç’in Eşi, İlter Ve Şeniz Yüzgeç’in Babaları,Aylin Ve Naciye Yüzgeç’in Kayınpederleri, Barkın,Berfu Ve Berker Yüzgeç’in Dedeleri, Zonguldak Sosyal Sigortalar Kurumundan Emekli Mümtaz YÜZGEÇ Vefat Etmiştir.

Kazım ŞAHİN

16 Nisan 2023

Gülüç Sakinlerinden Merhum Şükrü Ve Merhume Ünzile Şahin’in Oğulları, Ümme Şahin’in Eşi, Fuat,Sevil,Yadigar Ve Bora Şahin’in Babaları,Ecem,İrem,Beyza,Esma,Zehra,Azra,Emir Ve Beril Ve Alperen’in Dedeleri, Erdemirden Emekli Kazım ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Orhan YÜKSEL

16 Nisan 2023

Alaplı Esnaflarından Alaplı Belediyesi Eski Meclis Üyesi Kdz.Ereğli 19. Nolu Kamyoncular Kooperatifi Eski Başkanlarından Zeynel Abidin Ve Mithat Yüksel’in Yeğenleri, Orhan YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Ayşe ÇETİNKAYA

17 Nisan 2023

Ören Mahallesi, Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Melek Dilaver, Aysel Karamustafa, Ersin, Turan Ve Erdemir Makine Atölyesi Çalışanlarından İbrahim Çetinkaya’nın Anneleri, Merhum Hüseyin Çetinkaya’nın Eşi, Ayşe ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Mehmet ÖZTÜRK

17 Nisan 2023

Sarıkokmaz Mahallesi, Yeşiltepe Sokak Sakinlerinden Zekiye Öztürk’ün Eşi, Tahsin, Volkan, Tayfun, Erol, Birol Öztürk’ün Babaları, Nefiye, Esma, Sadife, Fatma, Reşat, Rıfat, Mustafa Öztürk’ün Ağabeyleri, Ruşenler Köyü Eşrafından T.T.K Armutçuk Maden Ocağı Alacaağzı İşletmesinden Emekli Acöstör Mehmet Lakaplı Mehmet ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Ayşe KARADENİZ

17 Nisan 2023

Ruşanlar Köyü Sakinlerinden Merhum Necati Karadeniz’in Eşi, Cevdet Karadeniz, Nesime Karadeniz Ve Hava Demirci’nin Anneleri, Ayşe KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Ercan YAŞAR

17 Nisan 2023

Merhum Necmettin Yaşar’ın Oğlu, Türkan Şen, Ertan Yaşar, Eray Yaşar’ın Ağabeyleri, Gülten Yaşar’ın Eşi, Erdemirden Emekli Ercan YAŞAR Vefat Etmiştir.

Mustafa AKSU

17 Nisan 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Saniye Aksu’nun Eşi, Begüm İsmailoğlu, Halil Lülleci Ve Reyhan Aksu’nun Babaları, Emre İslamoğlu Ve Uğur Lülleci’nin Kayınpederleri, Devlet Hastanesinden Emekli Mustafa AKSU Vefat Etmiştir.

Emine ŞAHİN

18 Nisan 2023

Kaymakamlık Personellerinden Fatih Şahin’in Kayınvalidesi, Safiye Şahin,Mehmet Şahin Ve Hakim Savcılar Kurulu Üyesi Ergün Şahin’in Anneleri Emine ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Cengiz ERGİN

18 Nisan 2023

Alaplı Eşrafndan Merhum Sabri Ergin’in Oğlu, Nazan Ergin’in Eşi, Mutlu Ergin,Utku Ergin Ve Berna Karaoğlu’nın Babaları, Cengiz ERGİN Vefat Etmiştir.

Hulusi TEKİN

18 Nisan 2023

Üstün Erçelik Kurucularından Merhum Hulusi Tekin Ve Merhume Şükran Tekin’in Oğlu, Doğa Koleji Kurucularından Merhume Hülya Çataklı’nın Kardeşi, Sema Türkgülü’nün Ağabeyi, Hülya Tekin’in Eşi, Onur Ve Hülya’nın Babaları Almanyadan Emekli Hulusi TEKİN Vefat Etmiştir.

Asım KOÇAK

18 Nisan 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden Eşraf Koçak Ve Merhum Mustafa Koçak’ın Ağabeyi, Fatma Koçak’ın Eşi, Şerife Ve Mehmet Koçak’ın Babaları, Nurhan, Meral, Emine Ve Suzan’ın Dedeleri, Asım KOÇAK Vefat Etmiştir.

Yüksel KARTAL

19 Nisan 2023

Dedeler Köyü, Bereketler Mahallesi Eşrafından Baki Kartal Ve Hava Kartal’ın Oğulları, Razi, Remzi, İbrahim, Kenan, Emine Ve Songül Kartal’ın Kardeşleri, Güler Kartal’ın Eşi, Yıldız Ve Yeliz Kartal’ın Babaları, Yüksel KARTAL Vefat Etmiştir.

Metin ŞAHİN

20 Nisan 2023

Erdemir Soğuk Haddeneden Emekli Bayram Şahin İle Aysun Oruç’un Kardeşi, Edip Burak Özsoy’un Kayınpederi, Yasemin Şahin Turan Ve Deniz Özsoy’un Babaları, Bingüzel Şahin’in Eşi, Metin ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Hatice AKMAN  

21 Nisan 2023

Kaptaş Kurtlar Köyü Sakinlerinden Tahsin Kızı, İsmet Akman’ın Eşi Hatice AKMAN   Vefat Etmiştir.

Emine ULUDAĞ 

21 Nisan 2023

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden Fatma Mumcu,Mehmet Uludağ,Mustafa Uludağ Ve Ahmet Uludağ’ın Anneleri, Merhum Hasan Uludağ’ın Eşi, Merhum Sefer Hoca’nın Kızı Emine ULUDAĞ  Vefat Etmiştir.

Şeker SARI

22 Nisan 2023

Merhum İsmail Kaymaz In Eşi ,Aynır, Zeki ,Songül ,Bahar, Soner Ve Ferdinin Anneleri Şeker SARI Vefat Etmiştir.

Kadriye AKÇAKAYA

23 Nisan 2023

Kdz Ereğli Esnaflarından Merhum Ovalı Hasan Akçakaya Nın Eşi, Mustafa Akçakaya,Sevim Telli Ve Ayşe Sezer İn Anneleri, Yasemin Akçakaya,Sema Uysal,Yusuf Said Akçakaya İle Hasan Basri Akçakayanın Babaneleri, Oğuzhan Sezer,Sude Sezer,Abdullah Kerem Sezer İlesevde Ervanur Tellinin Ananeleri,Kdz Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Sezer Sgk Personeli Cemal Telli İle Müzeyyen Akçakayanın Kayınvilidesi, Prof .Dr. Ömer Göktekin,İsmail Akçakaya,İbrahim Akçakaya Ve Seval Türkoğlunun Yengeleri,İsmail Fikret Ve Hikmet Fota Nın Teyzeleri Kadriye AKÇAKAYA Vefat Etmiştir.

Ersin KAYMAZ

23 Nisan 2023

Bozhane Eşrafından Kestaneci Mahallesi Eski Muhtarı Kemal Kaymaz İle Seyhan Kaymaz In Oğlu,Emine Kaymaz In Eşi ,Nurdan Eşitmez Ve Kemal Kaymaz In Babaları,Savaş Kaymazile Recep Kaymaz In Abileri,Samet Eşitmez İn Kayın Pederi,Ömer Asaf In Dedeleri,Ersin KAYMAZ Vefat Etmiştir.

Emine GÜMÜŞ

23 Nisan 2023

Murtaza Mah. Dışçeşme Sokak Sakinlerinden; Merhum Asım Gümüş’ün Eşi; Yurdaşen Karataş Ve Yağmur Gümüş’ün Anneleri; Fahrettin Karataş’ın Kayınvalidesi ; Meltem Karataş Şahin,Gizem Karataş,İrem Karataş Varis Ve Berkay Somuncu’nun Anneanneleri Emine GÜMÜŞ Vefat Etmiştir.

Tahsin ÖZTÜRK

23 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Devrim Öztürk Ün Eşi,Gizem Sevim,İle Sinem Öztürk Ün Babaları,Merhum Mehmet Öztürk İle Zekiye Öztürk Ün Oğlu,Volkan ,Tayfun,Erol Ve Birol Öztürk Ün Abileri, Aykut Sevim İn Kayınpederi ,Tahsin ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Mustafa KAYA

26 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Hanife  Ve Merhum Mustafa Kaya’nın Oğulları; Şengül Kaya’nın Eşi; Anıl Kaya’nın Babası; Mahir Aras Kaya’nın Dedesi; Satı Cöbek,Recep,Müzeyyen,Hava Ve Güler Kaya’nın Kardeşleri; Şennur Çapar’ın Eniştesi ; Şevki Çapar’ın Bacanağı; Erkan Kaya Ve Elif Doğan’ın Amcaları; Utkucan Cöbek, Tuğba Cöbek, Tuğçe Çınar, Nurgül Uzun Ve Nurettin Çakmak’ın Dayıları; Ozan Çapar,Gönül Çapar ,Berkecan Çapar Ve Bartu Çapar’ın Enişteleri Mustafa KAYA Vefat Etmiştir.

Hasan AYHAN

26 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden; Kızılcapınar Aylar Mahallesi Nüfusuna Kayıtlı ;  Hüseyin Ayhan’ın Ağabeyi; Şaziye Ayhan’ın Eşi; Mehmet Ayhan,Fadime Kekeç Ve Leyla Aydın’ın Babaları; Hüseyin Kekeç Ve Yüksel Aydın’ın Kayınpederleri ;Mehmet Burak Kekeç,Barış Hasan ,Cem Ve İrem Ayhan İle Tugay Ve Ubeyd Aydın’ın Dedeleri Almanyalı Hacı Hasan AYHAN Vefat Etmiştir.

Perihan ERDEM

26 Nisan 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nevzat Erdem’in Eşi; Seda Koşma Ve Selda Sevinç’in Anneleri; Tuana Sude Koşma, Buse Cemre Koşma Ve  Arman Deniz Sevinç’in Anneanneleri; Kadir Koşma Ve Kenan Sevinç Kayınvalideleri; Reyhan Sürsal’in Kızkardeşi; Ahmet Kara, Burhan Kara Ve Hatice Çakır’ın Ablaları Perihan ERDEM Vefat Etmiştir.

Yusuf SAĞIR

27 Nisan 2023

Gümüşhane Eşrafından Hacı Veli Sağır Ve Hava Sağır’ın Oğulları; Mehmet Sağır ,Bayram Sağır,Hacer Canlı Ve Selvi Erik ‘İn Kardeşleri Yusuf SAĞIR Vefat Etmiştir.

Aynur KÖKSAL

27 Nisan 2023

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Almanyalı Murat Köksal’ın Eşi; Sevgi, Semra,Necla Ve Fuat Köksal’ın Anneleri; Erol Şeker Ve Sadi Berberoğlu’nun Kayınvalideleri; Begüm , Dilara, Gözde, Sedef Ve Dinçer’in Büyükanneleri; Yaşar, İsmail, İhsan, Cabbar, Hüseyin ,Ayla Ve Leyla Şenel’in Kardeşleri Aynur KÖKSAL Vefat Etmiştir.

Mustafa KAYMAZ

28 Nisan 2023

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Hülya Kaymaz’ın Eşi; Volkan Murat Kaymaz,Gonca Kaymaz Durmuş Ve Yonca Kaymaz Aydın’ın Babaları; Merhum Kemal Kaymaz ,Cemal Kaymaz Ve Cevriye Kelempeli’nin Kardeşleri; Hüseyin Durmuş, Göksel Aydın Ve Melek Akçay Kaymaz’ın Kayınpederleri; İlayda Durmuş, Burak Aydın İle Mustafa Ve Ensar Kaymaz’ın Dedeleri Mustafa KAYMAZ Vefat Etmiştir.

Caner ÖZÇEP

29 Nisan 2023

Merhum Şeniz Özçep’in Eşi, Kutsi Özçep’in Annesi, Caner Özçep’in Halası, Sevinç ÖZÇEP Vefat Etmiştir.

Şerife BÜYÜKKAYA

29 Nisan 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Halim Büyükkaya’nın Eşi, Erdem, Ekrem Ve Enver Büyükkaya’nın Anneleri, Şerife BÜYÜKKAYA Vefat Etmiştir.

Şerafettin AYDIN

29 Nisan 2023

Sütlüce Köyü Sakinlerinden, Sütlüce Köyü Eski Muhtarı Bayram Aydın’ın Oğlu, Çaylıoğlu Beldesi Sakinlerinden Fırıncı Şaban’ın Damadı, Ayşe Aydın’ın Eşi, İpek Aydın, İrem Aydın Ve Deniz Aydın’ın Babaları, Şerafettin AYDIN Vefat Etmiştir.

Osman ÖZDEMİR

29 Nisan 2023

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Devlet Hastanesi Aşçısı Hakan Özdemir Ve Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Hülya Özdemir’in Babaları, Süheyla Özdemir’in Kayınpederi, İrem Ve Eslem Özdemir’in Dedeleri, Ramiye Özdemir’in Eşi, Erdemir Soğukhaddeneden Emekli Osman ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Hamza YILDIZ

29 Nisan 2023

Feride Yıldız’ın Eşi, Atilla, Çetin, Nebahat Ve Sabahat’ın Babaları, Emine Ve İlknur’un Kayınpederi, Tuğberk, Ayberk, Serhat Ve Onur’un Dedeleri, Hamza YILDIZ Vefat Etmiştir.                                                    

İsmail KATI

29 Nisan 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Katı Ve Makbule Katı’nın Oğulları, Hanife Katı’nın Eşi, Mehmet, Aydoğan Ve Belediyemiz Personeli Hakan Katı’nın Babaları, İsmail KATI Vefat Etmiştir.

Niyazi KARADENİZ

30 Nisan 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Semra,Mustafa,İsmail Altay,Gülser Kasım,Kevser Ve Murat Karadeniz İn Babası,Halit,Mehmet,Bahar,Bilal,Batuhan,Doğukan, Mert,Şafak,Filiz,Yener,Ferdi,Ceren Ve Arzunun Dedeleri, Ayşe,Fatma İle Tülay Karadeniz İn Kayınpederi,Raif Karadeniz İn Abisi,Merhume Yaşar Karadeniz İn Eşi, Niyazi KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Şerife ÇETİNKAYA

30 Nisan 2023

Muzaffer Ve Hacer Ak’ın Kızları, Pazaryeri Esnaflarından Belkıs Çetinkaya Ve Sanayi Esnaflarından Merhum Recep Çetinkaya’nın Gelini, Özgür, Recep, Emrullah, Makbule Ve Belkıs Çetinkaya’nın Anneleri, Özgür Vinç Personellerinden Murat Çetinkaya’nın Eşi, Şerife ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Kemal YILMAZ

30 Nisan 2023

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden İsmail Yılmaz’ın Oğlu, Güldane Yılmaz’ın Eşi, Ebru Ve Enes Yılmaz’ın Babaları, Özdemir Boru Profilden Emekli Kemal YILMAZ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları