Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ocak 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Ahmet DİLAVER

01 Ocak 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden; Sevim Dilaver Ve Aynur Yılmaz’ın Babaları, Niyazi Yılmaz’ın Kayınpederi, Ahmet Yılmaz Ve Sedef Durgut’un Dedeleri, Ahmet DİLAVER Vefat Etmiştir.

Sezai KOÇDEMİR

01 Ocak 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mevlüt Ve Saniye Koçdemir’in Oğlu, Uğur,Onur Koçdemir Ve Derya Kansu’nun Babaları, Ali Koçdemir Ve Fatma Ateş’in Kardeşleri,Burak Koçdemir’in Amcası,Saniye Koçdemir’in Eşi,Sezai KOÇDEMİR Vefat Etmiştir.

Salih ÇAĞLAR

01 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Ümmühan Çağlar’ın Oğulları Ve Merhume Ayşe Çağlar’ın Eşi, Merhume Melahat Güleç’in Kardeşi, Volkan Çağlar’ın Babası Salih ÇAĞLAR Vefat Etmiştir.

Nafiye ÖZYILMAZ

02 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Ali Özyılmaz’ın Eşi; Güler Sezer,Macide Malatyalı,Nezahat Özyılmaz ,Sedat Özyılmaz Ve Sebahat Çevik’in Anneleri; Oğuzhan Sezer,Merve Yalçın Ve Emre Malatyalı’nın Anneanneleri Nafiye ÖZYILMAZ Vefat Etmiştir.

Kadriye AÇIKGÖZ

02 Ocak 2023

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Eski Şöförlerden Bursalı Merhum Kadir Açıkgöz Ve Merhume Emine Açıkgöz’ün Kızları;Müzeyyen, Bahattin, Metin Ve Çetin  Açıkgöz’ün Kardeşleri Kadriye AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Firdes BİÇER

02 Ocak 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden  ; Eski Pazar Taksi Esnaflarından Ferhat Biçer’in Eşi; Ayten Dilaver Ve Levent Biçer’in Anneleri; Meral Biçer Ve Merhum İlyas Dilaver’in Kayınvalideleri; Belediyemiz Çalışanlarından Görkem Ve Tolga İzci İle Gökay Ve Gonca Biçer ‘İn Babaanneleri; İlker Dilaver’in Anneannesi Firdes BİÇER Vefat Etmiştir.

Şaban SÖNMEZ

03 Ocak 2023

Sarıkokmaz Mah. Yeşildağ Sokak  Sakinlerinden Ve Çiğdemli Köyü Eşrafından; Nazmiye Sönmez’in Eşi; Nezaket Çelebi,Fatma Sönmez,Döndü Ayyıldız Ve Bilal Sönmez’in Babaları; Ayşe Şenol, Kazım,Recep Ve Salih Sönmez’in Kardeşleri; Hakime Sönmez,Hüseyin Çelebi,Şevket Sönmez Ve İbrahim Ayyıldız’ın Kayınpederleri; Belediyemiz Personellerinden Tahsin Sönmez Ve Erdemir Çalışanlarından Erdal Sönmez’in Amcaları Şaban SÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Müşerref OKMAR

03 Ocak 2023

Ttk Dan Emekli Merhum Tahir Okmar’ın Eşi; Gönül , Serdar Ve Sibel Okmar’ın Anneleri; Yusuf Korkut Okmar Ve Ahmet Tahir Okmar’ın Babaanneleri; Özgür Gücün Ve Buğra Gücün’ün Anneanneleri Müşerref OKMAR Vefat Etmiştir.

Semih AVŞAR

03 Ocak 2023

Sanatokulu Emekli Elektronik Öğretmenlerinden ; Emel Ayfer Avşar’ın Eşi; Çağrı Avşar’ın Babası; Serkan Avşar’ın Kardeşi Semih AVŞAR Vefat Etmiştir.

Halis YILMAZ

03 Ocak 2023

Ordu Eşrafından ; Erdemirden Emekli ; Sultan Yılmaz’ın Eşi; Fulya, Birgül, Tunç Ve Tanju Yılmaz’ın Babaları; Tevrat Yılmaz’ın Kayınpederi; Şirin Balık Firuz Yılmaz’ın Amcası; Yağmur,Defne,Nevruz Ve Halit Yılmaz’ın Amcaları ; Kaan Ve Ozan Dedeleri Halis YILMAZ Vefat Etmiştir.

Hanife ÖZEN

04 Ocak 2023

Yukarıhocalar Sarıhamzalı  Köyü Sakinlerinden; Merhum  Mehmet Kocatürk Ve Merhume Zeynep Kocatürk’ün Kızları; Erdemirden Emekli Muhammet Özen’in Eşi; Resul,Ekrem Ve Yalçın Özen’in Anneleri Hanife ÖZEN Vefat Etmiştir.

Meleke YENDİ

04 Ocak 2023

Eski Belediye Personellerimizden Merhum Hüseyin Yendi’nin Eşi; Müvecel  Ve Zeynep Nur’un Anneleri; Gamze, Atakan, Kahraman, Furkan Ve Onurhan’ın Anneanneleri Meleke YENDİ Vefat Etmiştir.

İbrahim ÇINAR

04 Ocak 2023

Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Çınar’ın Oğlu; Muzaffer, Cevdet Ve Şaban Çınar’ın Ağabeyleri; Orhan Ve Ayhan Çınar’ın Babaları; Abdi Köyü Eski Muhtarı Almanyalı İbrahim ÇINAR Vefat Etmiştir.

Azize ERGENEKON

04 Ocak 2023

Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Reşat Ergenekon’un Eşi; Fikret,Şirin,Havva,Çiğdem Ve Ayşe’nin Anneleri Azize ERGENEKON Vefat Etmiştir.

Zelvet KIZILARSLAN

05 Ocak 2023

Ortacami Sakinlerinden; Devlet Hastanesinden Emekli Merhum Kazım Kızılarslan’ın Eşi; Merhum Balıkçı Hüsen Bey, Şerife Ve Hürmüs’ün Kardeşleri; Arzu, Aykut, Niyazi Ve Serkan Kızılarslan’ın Anneleri; Baturay, Bartu, Ve Miraç’ın Anneanneleri; Melis, Selin, Mert , Can, Efe Ve Serhat’in Babaanneleri Zelvet KIZILARSLAN Vefat Etmiştir.

Türkan AKTAŞ

05 Ocak 2023

Merhume Hacer Aslan Ve Merhum Enver Aslan’ın Kızları;Merhum Hacı Ahmet Aktaş Ve Merhume Hacer Aktaş’ın Gelinleri; Hacı Abdurrahman Aktaş’ın Eşi;  Şükran, İrfan Ve Halim Aslan’ın Kardeşleri; Hakkı Aktaş, Merhume Yüksel Şahinöz Ve Cüneyt Şahinöz’ün Yengeleri; Zehra Aktaş’ın Eltisi; İlknur Ve İlker’in Teyzeleri; Levent Ve Bülent ‘İn Halaları; Hacı Türkan AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Ayşe BOSTAŞ

05 Ocak 2023

Üçköy Sakinlerinden; Merhum Abdullah Şahin Ve Merhume Zeynep Şahin’in Kızları; Merhum Ahmet Şahin’in Kardeşi; Merhum Hüseyin Bostaş’ın Eşi Ayşe BOSTAŞ Vefat Etmiştir.

Nurşin OKŞİT

05 Ocak 2023

Merhum Ziya Okşit Ve Merhume Şaziye Okşit’in Kızları; Merhum Tekin Okşit,Merhum Çetin Okşit Ve Metin Okşit’in Kardeşleri; Serdar Ve Serkan İlgün’ün Anneleri; Ceren Ve Ecem’in Babaanneleri Nurşin OKŞİT Vefat Etmiştir.

Arif AYMAN

05 Ocak 2023

Orhanlar Mahallesi  Tokmaklar Sokak Sakinlerinden; Şazimet Ayman’ın Eşi; Mehmet ,Habil Ve Gülşen’in Babaları; Melahat Ve Aynur Ayman’ın Kayınpederleri; İlçemiz Eski Esnaflarından Lokantacı Bolulu Arif AYMAN Vefat Etmiştir.

Şerife DURGUT

05 Ocak 2023

Çaylıoğlu Beldesi  Asarlı Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Durgut’un Eşi; Yasin Ve Havagül’ün Anneleri; Nazmiye Durgut’un Kayınvalidesi; Esra Ve Erkan Durgut’un Babaanneleri; Şerife DURGUT Vefat Etmiştir.

Ali ERDOĞAN

06 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Huri Erdoğan’ın Eşi; Hakan,Şuheda,Asiyenur Ve Merve Erdoğan’ın Babaları; Ahmet,Mehmet,Mehmetali,Şaban Ve Recep Erdoğan İle Ayşe Özdemiroğlu’nun Kardeşleri ; Belen Yeni Sanayi Esnaflarından Ali ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Zerrin ALANDAĞ

07 Ocak 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Yeşiltepe Sokak  Sakinlerinden; Murat, Meral , Nuray, Gülay Ve Erdoğan Alandağ’ın Anneleri, Merhum Hasan Alandağ’ın Eşi Zerrin ALANDAĞ Vefat Etmiştir.

Oktar COŞKUNER

08 Ocak 2023

Avukat Meral Coşkuner’in Eşi, Didem, Melihe Ve Volkan’ın Babaları, Batuhan Ve Oğuzhan’ın Dedeleri, Sıcak Hattane Ve Soğuk Hattane Müdürü Oktar COŞKUNER Vefat Etmiştir.

Ali APAK

08 Ocak 2023

Şampiyon Kokoreç Sahibi Ali Apak Ve Ayşe Yağmur’un Babası, Elif, İsmail Ve Meriç’in Dedesi, Ereğli Eski Esnaflarından Halıcı Ali APAK Vefat Etmiştir.

Mustafa ŞAHİN

09 Ocak 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; Şehrimiz Esnaflarından Merhum Ömer Ve Makbule Şahin’in Oğulları; Nermin ,Merhum Mevlüt  Ve Halil İbrahim  Şahin’in Kardeşleri; Sevim Şahin’in Eşi; Saliha,Ahmet Ve Merhum Mehmet Şahin’in Babaları; Bahar,Gökçen Ve Batuhan Şahin’in Dedeleri; Erdemir Sosyal Hizmetlerden Emekli Şef Mustafa ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Hürriyet ÖZBEY

09 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Hacer Özbey’in Eşi; Zafer Özbey Ve Muharrem  Özbey’in Babaları; Ahmet,Halil Ve Mahmut Özbey’in Kardeşleri Hürriyet ÖZBEY Vefat Etmiştir.

Hava ATMIŞ

09 Ocak 2023

Göktepe Mahallesi Yalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Nazım Atmış’ın Eşi; Baki,Recep,Yüksel Ve Yücel Atmış’ın Anneleri Hava ATMIŞ Vefat Etmiştir.

Bahriye KORKMAZ

10 Ocak 2023

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Emin Korkmaz’ın Eşi; Nermin, Zehra, Birgül, Gönül Ve Sanayi Esnaflarından Yüksel Korkmaz’ın Anneleri Bahriye KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Hikmet MALATYALI

10 Ocak 2023

Sevim Malatyalı’nın Eşi; Ebru Ve Serdar Malatyalı’nın Babaları; Erdemirden Emekli Osman Ayar, Şehrimiz Esnaflarından Kenan Pişeniş Ve  Cenk Zanbakoğlu’nun Enişteleri ;  Erdemirden Emekli Hikmet MALATYALI Vefat Etmiştir.

Ahmet KESER

10 Ocak 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Sündüz Keser ‘İn Eşi; Mehmet Ve Muhammet Keser’in Babaları; Emriye Keser’in Kayınpederi; Murat, Berat Ve Şura Keser’in Dedeleri ; Erdemirden Emekli Ahmet KESER Vefat Etmiştir.

Hayrettin SALÇIK

10 Ocak 2023

Yazıören Köyü Eşrafından  ; Emine Salçık Ve Uğurcan Salçık’ın Babaları; Mustafa,Nurettin,Halil ,Merhum Hüseyin  Ve Merhum Şerafettin Salçık’ın Kardeşleri Hayrettin SALÇIK Vefat Etmiştir.

Emine TURGUT

10 Ocak 2023

Terzi Köyü Eşrafından; Havagül, Nuran, Nurcan, Adem Ve Mustafa Turgut’un Anneleri; Merhum Hüseyin Turgut’un Eşi Emine TURGUT Vefat Etmiştir.

Yaşar Tezcan KÖSEOĞLU

11 Ocak 2023

Gülüç Eşrafından ; Erdemirden Emekli Merhum Nejat Güler’in Oğlu; Mert Ve Ece Köseoğlu’nunn Babaları; Erdemirspor Milli Kürekçilerinden  ,Gülüç Belediyespor Kürek Kulubünün Kurucularından  Ve Kaptanı Olan Yaşar Tezcan KÖSEOĞLU Vefat Etmiştir.

Nihan TÜRKOĞLU

11 Ocak 2023

Merhum Tevfik Türkoğlu Ve Merhume Hediye Türkoğlu’nun Oğulları; Necabettin, Sabahattin, Cihan Ve Ahmet Türkoğlu İle Merhume Necibe Mendeş,Necla Apaydın Ve Emel Babalı’nın Kardeşleri; Akçakoca Eşrafından Merhum Hayri Aydın Ve Hanife Aydın’ın Damatları; Ömer Aydın,Murat Aydın Ve Emine Tatlıbaş’ın Enişteleri; Kaptan Hakan Başbayrak Ve Dilara Valiyeva Türkoğlu’nun Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Uğur Mendeş İle Chp Meclis Üyesi Ve Başkan Yardımcısı Mehmet Tayyar Mendeş’in Dayıları; İpek Başbayrak, Cenk Türkoğlu Ve Metehan Türkoğlu’nun Babaları; Yüksel Türkoğlu’nun Eşi; Ereğli’nin İlk Orkestrası Sempati Set’in Kurucusu Ve İpek Müzik Evi’nin Sahibi ,Erdemir Elektronik Otomasyon Müdürlüğünden Emekli Nihan TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Ahmet CANSEVEN

12 Ocak 2023

Üçköy Sakinlerinden; Merhum Durdu Canseven’in Oğlu; Ayşe Canseven’in Eşi; Aşkın,Aylin,Akın Ve Ayhan Canseven’in Babaları Ahmet CANSEVEN Vefat Etmiştir.

Hakkı KURTAL

12 Ocak 2023

Gümeli Beldesi Akköy Köyü  İbrahim Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Kurtal Yapı Sahibi Mehmet Kurtal, Veli Kurtal Ve Salim Kurtal’ın Babaları; Alaplı Esnaflarından Sefa Kurtal,Emrullah Kurtal Ve Kazım Kurtal’ın Amcaları; Emrah Kurtal’ın Dedesi ;Hakkı Çavuş Hakkı KURTAL Vefat Etmiştir.

Hüseyin DEMİRKOL

12 Ocak 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Demirkol Ve Merhume Ayşe Demirkol’un Oğulları; Güler, Emine, Şerife, Ayşe Ve Serdar Demirkol’un Kardeşleri; Merhum Mehmet  Ve Ahmet Demirkol’un Yeğenleri Hüseyin DEMİRKOL  Vefat Etmiştir.

Nurten BOZMAOĞLU

13 Ocak 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden;Merhum Fırıncı İsmail Hakkı Bozmaoğlu’nun Eşi; Erdemirden Emekli  Merhum İsmail Bozmaoğlu ,Nurgün Bozmaoğlu Ve Hakkı Bozmaoğlu’nun Anneleri; Sevinç Ve Füsun Bozmaoğlu’nun Kayınvalideleri; Saygın,Begüm,Fazlıcan,Hazal Ve Hazan’ın Babaanneleri ;Suat Bozmaoğlu’nun Yengesi Nurten BOZMAOĞLU Vefat Etmiştir.

Sıdıka BOZKURT

13 Ocak 2023

Esenköy Kayabaşı Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Ali Bozkurt’un Eşi; Şaban, Mustafa, İbrahim, Recep,Durmuş Ve Mehmet Bozkurt’un Anneleri Sıdıka BOZKURT Vefat Etmiştir.

Havva DEMİRBAŞ

13 Ocak 2023

Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden, Merhum (Zorbanın Hasan) Hasan Demirbaş’ın Eşi; Gönül, Ayşe, Asuman, Fatma, Alican, Gülsüm Ve Halise Demirbaş’ın Anneleri Havva DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.

Hasan ASLAN

13 Ocak 2023

Terzi Köyü Eşrafından; Nurten, Sabriye, Levent, Fikret Ve Baki Aslan’ın Babaları; Merhum Madanoğlu Hasan’ın Oğlu Hasan ASLAN Vefat Etmiştir.

Ayşe ÖZBEK

13 Ocak 2023

Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Yusuf Özbek ‘İn Eşi; Mustafa,Hasan, Ve Hüseyin Özbek’in Anneleri; Abdulkerim ,Abdurrahim, Abdurrahman, Bilal Ve Tayyip  Özbek’in Babaanneleri Hacı Ayşe ÖZBEK Vefat Etmiştir.

Hüseyin TÜRKOĞLU

14 Ocak 2023

Pembeciler Köyü Sakinlerinden; Ayşe Ve Recep Türkoğlu’nun Oğulları; Emine Türkoğlu’nun Eşi;  Ferat, Şeref Ve Recep Türkoğlu İle Reyhan Atışmaz’ın Babaları; Onur,Şule,İlkay Ve Türkay  Türkoğlu’nun Dedeleri; Nazım,Muzaffer Ve Merhum Hüseyin Türkoğlu İle Şerif Sevim,Kadriye Kandil Ve Songül Şener’in Ağabeyleri; Erdemirden Emekli Hüseyin TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Abutel EĞER

15 Ocak 2023

Merhum Saraç Yıldız Ve Merhume Huri Yıldız’ın Kızları, Avukat Şakir Yıldız ,Gülderen Yıldız, Ve Mehmet Yıldız’ın Kızkardeşleri; Avukat Tuğba Göktepe,Yıldıray Yıldız,Cenk Yıldız,Asu Yıldız Ve Meral Yaçın’ın Halaları  Devlet Hastanesinden  Emekli Hemşire Abutel EĞER  Vefat Etmiştir.

Şaban ACAR

15 Ocak 2023

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hacı Hatice Acarın Eşi; Köseler Mallesi Eski Muhtarı Mehmet Acar, Muzaffer Acar , Merhum Şaban Acar ,Ayşegül Akay ,Emine Gültekin,Hatice Ünal Ve  Hava Fındık’ın  Babaları  Erdemirden Emekli Hacı Şaban ACAR Vefat Etmiştir

Necati ERARSLAN

15 Ocak 2023

Davutlar Köyü Sakinlerinden Merhume Fatma Ve Memiş Erarslan In Oğlu,Aleyna Ve Yağmur Erarslan In Babası,Aziz,Rıza,Mehmet,İsmail,Adem,Berat,Nezile İle Şerifenin Kardeşi,Mihriye Erarslan In Eşi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Necati ERARSLAN Vefat Etmiştir.

Şerafettin GÖKMEN

15 Ocak 2023

Sanayi Esnaflarından Oğuz Gökmen İn Babası,Elif Gökmen İn Kayınpederi,Ediz,Alp,Ve Mert Tuna Nın Dedeleri, Gülizar Gökmen İn Eşi Hatice Gökmen Ve Merhum Cafer Gökmen İn Oğlu Tepören Köyü Sakinlerinden  Şerafettin GÖKMEN Vefat Etmiştir.

Nazım KAYMAZ

15 Ocak 2023

Merhum Hazım Kaymaz Ve Emine Kaymaz In Oğlu,Hatice Kaymaz,Ineşi,Remiz Kaymaz In Kardeşi Erol,Makbule,Aysel,Nursel, Saniye İle Fatma Kaymaz In Babaları,Nazım KAYMAZ Vefat Etmiştir.

Melahat GÜRLEK

16 Ocak 2023

Akarca Mahallesi Mustafa Güceri Caddesi Sakinlerinden; Merhume Ömür Karaarslan Ve  Merhum Emin Karaarslan’ın Kızları; Avk. Muhittin Gürlek‘İn Eşi; Avk. Bilge Çağdaş Gürlek Ve Barış Gürlek’in Anneleri; Merhume  Mukaddes,Merhum Ali İhsan,Merhum Ersin Ve Merhum Şemşit Karaarslan  İle Sevim Sucu’nun Kardeşleri;  Nesrin, Adnan Ve Gökçen Karaarslan’ın Halaları Avk. Melahat GÜRLEK Vefat Etmiştir.

Celal ŞAHİN

16 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Forteks Sitesi Sakinlerinden; Selver Şahin’in Eşi; Seçil Çetinkaya Ve Seda Kanbur’un Babaları; Can Kanbur Ve Bora Çetinkaya’nın Kayınpederleri; Cengiz Şahin, Kadriye Polat Ve Döne Bilmen’in Kardeşleri ; Eski Erdemir Vinç Bakım Atelyesi Emeklisi Celal ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Ayşe KARAMAN

16 Ocak 2023

Belen Yeni Mahalle Eşrafından ; Çarşaflı Mevlüde Yılmaz’ın Annesi; Hacı İsmail Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Hacı Hüseyin Karaman’ın Eşi Ayşe KARAMAN Vefat Etmiştir.

Sultan OVAÇ

16 Ocak 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; ; Bozhane Esnaflarından Karanfil Ovaç Ve Neriman Ovaç’ın Kızları; Adil,Rabia,Yağmurve Sebahat Ovaç’ın Kardeşleri Sultan OVAÇ Vefat Etmiştir.

Lütfi SEVİÇ

17 Ocak 2023

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hamdiye Seviç’in Eşi;Nur Seviç,Nurgül Seviç,Atilla Seviç Ve Timur Seviç’in Babaları; Gözde,Hasan,Bera, Miraç,  Ayberk Ve Çınar’ın Dedeleri ;Hüseyin Seviç’in Ağabeyi; Mehmet Kapusuz’un Kayınpederi; Mustafa Sabri Şirin’in Enişteleri;  Muzaffer Akgün’ün Dünürü; Eski Kırmacı Mahalle Muhtarı Lütfi SEVİÇ Vefat Etmiştir.

Yaşare AKSOY

17 Ocak 2023

Ormanlı Eşrafından ; Merhum Emin Yıldım Ve Merhume Ayşe Yıldırım’ın Kızları; Merhum Baki Aksoy’un Eşi; Gökhan Aksoy’un Annesi Yaşare AKSOY Vefat Etmiştir.

Hava ULUDAĞ

17 Ocak 2023

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Uludağ’ın Eşi; Zerrin, Nesrin, Ayşe, Emine, Hava, Hatice, Ümran, Songül Ve Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Ramazan Uludağ’ın Anneleri; Fekme Uludağ’ın Kayınvalidesi Hava ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Mustafa AYDIN

18 Ocak 2023

Bozhane Eşrafından ; Balı Mahallesinden Merhum Mehmet Aydın Ve Merhume Ayşe Aydın’ın Oğulları;  Coşkun, Günay Ve Tuncay  Ve Oya Aydın’ın Babaları; Asiye, Zekiye, Hatice ,Altun,İsmail Ve Sabri Aydın’ın Ağabeyleri  ; Ttk Dan Emekli  Mustafa AYDIN Vefat Etmiştir.

Durmuş ÇAKIR

18 Ocak 2023

Esenler Köyü Sakinlerinden; Nazmiye Çakır’ın Eşi; Birol, Erol, Girol, Fatma Ve Ayşe Çakır’ın Babaları, Pazaryeri Esnaflarından İsmail, İsmet Ve İbrahim Çakır’ınamcaları Durmuş ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Havva KOCATÜRK

18 Ocak 2023

Ereğli Esnaflarından  Merhum Tenekeci Mustafa Kocatürk’ün Eşi; Merhum İsmail Kocatürk, Ereğli Esnaflarından Hakkı Kocatürk Ve Recep Kocatürk’ün Anneleri; Yaşariye Kocatürk, Selma Kocatürk Ve Filiz Kocatürk’ün Kayınvalideleri, Berat, Beytullah, Elif, Nurşen, Beril Ve Berranın Babaanneleri Havva KOCATÜRK Vefat Etmiştir.

Gülay DOĞANCIOĞLU

19 Ocak 2023

Şehrimiz Hekimlerinden; Op. Dr. Süleyman Doğancıoğlu’nun Eşi; Senem Polat Ve Yaşar Kerem Doğancıoğlu’nun Anneleri; Şenol Polat Ve Derya Doğancıoğlu’nun Kayınvalideleri; Gülse Polat Ve Asya Polat’ın Anneanneleri Gülay DOĞANCIOĞLU Vefat Etmiştir.

Naciye ULUDAĞ

19 Ocak 2023

Ttk’dan Emekli Merhum Hakkı Aytaş Ve Merhume Ayşe Aytaş’ın Kızları; Erdemirden Emekli Orhan Uludağ’ın Eşi; Sevim Tekin, Filiz Tekin,Seval Arslan,Özgür Uludağ,Bülent Uludağ Ve Ali Uludağ’ın Anneleri; Sadettin Tekin ,Ramazan Tekin ,İnan Aslan,Sevda Uludağ,Gülcan Uludağ Ve Elif Uludağ’ın Kayınvalideleri Naciye ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Cemal EKİM

19 Ocak 2023

Kepez Mahallesi Eşrafından; Eski Murat Taksi Esnafı  Ve Erdemirden Emekli Emine Ekim’in Eşi; Hikmet Ekim ,Fikret Ekim ,Gülümser Bilir Ve Gülsevin Üçcin ‘İn Babaları; Cevdet Ve Cemil Ekim’in Abileri Cemal EKİM Vefat Etmiştir.

Hüseyin ÖZTEKİN

19 Ocak 2023

Göktepe Mahallesi Eşrafından ;Merhum İsmail Öztekin Ve Merhume Havva Öztekin’in Oğulları; Kevser Öztekin’in Eşi; Neşe Erkmen’in Babası; Volkan Erkmen’in Kayınpederi; Lena Ve Almina’nın Dedeleri; Vasfiye Ve Ahmetöztekin’in Kardeşleri Hüseyin ÖZTEKİN Vefat Etmiştir.

Cemal GÜVEN

19 Ocak 2023

Kepez Mahallesi Dubleks Evler Sakinlerinden, Erdemirden Emekli  Ve Kdz.Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Radife Güven’in Eşi; Tülin Güven Civan Ve Pelin Güven Demirel’in Babaları; Serkan Civan Ve Özgür Demirel’in Kayınpederleri; Erkin,İpek Ve Deniz’in Dedeleri; Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Erdemirden Emekli Selahattin Güven ‘İn Kardeşi; Karadeniz Bölge Komutanlığı Personellerinden Süha Güven’in Amcası Cemal GÜVEN Vefat Etmiştir.

Suat ÖNDER

19 Ocak 2023

Kdz.Ereğli Eşrafından; Merhum Mehmet Ali Önder Ve Merhume Mediha Önder’in Oğulları; Merhum İsmet Eken Ve Türkan Eken’in Damatları; Melek Gülşen  Ve Sabahat Kahya’nın Kardeşleri; Harika Önder’in Eşi; Merhum Yiğit Önder Ve Mert Önder’in Babaları  Suat ÖNDER Vefat Etmiştir.

Bayram MAĞUL

20 Ocak 2023

Kepez Mahallesi Salkinlerinden; Havva Mağul’un Eşi; Emre Mağul Ve Ebru Mağul’un Babaları; Ormanlı Beldesinde Görev Yapan Diş Teknisyeni Hacı Bayram MAĞUL  Vefat Etmişti

Havva ÖZDEMİR

20 Ocak 2023

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Çetin Özdemir’in Eşi; Ahmet Ümit Özdemir, Gülsüm Gür Ve Gülay Akyüz’ün Anneleri; Erdemirden Emekli Murat Gür Ve Eski Halk Otobüsleri Başkanı Murat Akyüz’ün Kayınvalideleri Havva ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Yusuf TÜRKOĞLU

20 Ocak 2023

Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi  Sakinlerinden; Volkan, Berkan, Erkan Ve Alev Türkoğlu’nun Babaları; Almanyadan Emekli Yusuf TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Gülten YİĞİTOĞLU

20 Ocak 2023

Kaymaklar Köyü Eşrafından ; Merhum Asim Yiğitoğlu’nun Eşi; Aydın,Mehmet Ve İsmail Yiğitoğlu’nun Yengeleri; Alaplı Tepeköy Muhtarı Turan Özmen , Nihat Özmen ,Cevat Özmen Ve  Cavit Özmen ‘İn  Kardeşleri ; Ceren Yiğitoğlu’nun Annesi Gülten YİĞİTOĞLU Vefat Etmiştir.

Yaşar GÜNAY

20 Ocak 2023

Işıklı Köyü Sakinlerinden, Altun Günay’ın Eşi;  İlker Günay, İlkay Günay Ve İlknur Kılıç’ın Babaları; Turan Ve Hava Günay’ın Ağabeyleri ; Ttk’dan Emekli Molla Yaşar GÜNAY Vefat Etmiştir.

Kemal AVCI

20 Ocak 2023

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Saliha Avcı ‘Nın Eşi; Rızvan Avcı; Özlem Barut Ve Ayşe Taşdelen’in Babaları; Murat, Serdar, Saliha, Selahattin, Berat, Berkay Ve Alperen’in Dedeleri Kavaklık Mahallesi Eski Esnaflarından Yorgancı Kemal AVCI Vefat Etmiştir.

Cemil BAHÇEBAŞI

20 Ocak 2023

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Oktay Bahçebaşı , Arif Bahçebaşı, Hülya  Barakalı Bahçebaşı ‘Nın Babaları; Doğukan, Batuhan, Zeynep  Ve Yağmur Bahçebaşı’nın Dedeleri; Şerife Urs’un Eski Eşi Cemil BAHÇEBAŞI Vefat Etmiştir.

Hatice YILMAZ

21 Ocak 2023

Berrin,Ümit Ve Zihni Yılmaz’ın Anneleri, Hasret Ve Şualp Özkaya’nın Anneanneleri, Burcu,Burçin,Sena,Hatice,Merhmet,Zeynep Yılmaz’ın Babaanneleri, Nizamettin Özkaya’nın Kayınvalidesi,Merhum Mehmet Yılmaz’ın Eşi, Hatice YILMAZ  Vefat Etmiştir.

Zeliha GÜNER

22 Ocak 2023

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Turan,Yaşar, Gülcan,Cüneyt Ve Metal Kop Çalışanlarından Ahmet Güner’in Anneleri, Ahmet Güner’in Eşi, Zeliha GÜNER Vefat Etmiştir.

Fatma KAYA

22 Ocak 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden, Kasap Ali Kaya’nın Eşi, Enver,İbrahim,İsmail,Ayşe,Şerife,Ahmet,Eminegül Ve Fatma Kaya’nın Anneleri, Kızılca Köyü Eski Muhtarı Rıfat Güner,Cevdet Karadeniz,İsmail Çalık Ve Eşref Kurt’un Kayınvalideleri Fatma KAYA Vefat Etmiştir.

Fikri ŞEN

23 Ocak 2023

Abdi Köyü Kargalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin,İbrahim,İsmail,Mustafa,Ayşe,Şerife,Nafize Ve Merhume Müzeyyen’in Babaları, Merhume Emine Şen’in Eşi, İbrahim Oğlu Fikri ŞEN Vefat Etmiştir.

Mefharet KONAK

23 Ocak 2023

 Karadeniz Ereğli Eşrafından Hacı İsmail Ağa Torunlarından Eski Belediye Başkanı Hüseyin Konak Ve Hatice Konak’ın Torunu, Dr Ahmet Ve Zihniye Konak’ın Kızları,Fahamet Konak Arda’nın Kız Kardeşi, Füsun Ve Ferit Bengüer’in Teyzeleri, Nazlı Savaşer Cimilli,Mehmet Savaşer, Sırma Bengüer Kurt Ve Selim Bengüer’in Büyük Teyzeleri, 1950 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi Mezunu Avukat Mefharet KONAK Vefat Etmiştir.

Nazmiye YENİKÖY

24 Ocak 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Belediyemiz Meclis Üyesi Osman Yeniköy İle Orhan, Selma, Zeynep Ve Nilüfer’in Anneleri, Abdullah Yeniköy’ün Eşi, Nazmiye YENİKÖY Vefat Etmiştir.

Nebiye ER

24 Ocak 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Adem,Mustafa Er Ve Merhume Mürüvet Kaplan’ın Anneleri,Dilek,Barış,Murat,Ümit,Uğur,Sabri Ve Sevda’nın Babaanneleri,İsmail Er’in Eşi Nebiye ER Vefat Etmiştir.

Şaban ÇAKMAK

24 Ocak 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Halil Çakmak Ve Hatice Çakmak’ın Oğulları, İsmail Çakmak, Adem Çakmak,İbrahim Çakmak Ve Hava Erkez’in Kardeşi,Elmatepe Mahallesi Muhtarı Yüksel Erkez’in Kayınbiraderi Sanayi Esnaflarından Emrah Çakmak’ın Amcası, Baran Çakmak’ın Babası Şaban ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Mustafa ÖZGÜN

24 Ocak 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan İle Merhume Hatice Özgün Ün Oğlu, Merhume Nesrin Özgün’ün Eşi,Özer Ve Özlem’in Babaları,İsmail,Ayşe,Yaşar,Vasri Ve Münevver’in Kardeşleri, Egemen,Nisa Ve Zeynep’in Dedeleri,Ayla Özgün’ün Kayınpederi,Erdemirden Emekli Mustafa ÖZGÜN Vefat Etmiştir.

İsmail YAVUZ

24 Ocak 2023

Elmacı Köyü Sakinlerinden Selahattin,Ercan,Merhum Mustafa,Hatice Ve Nefiye’nin Babaları, Merhume Halime Yavuz’un Eşi, T.T.K’dan Emekli Başmadenci Ve Elmacı Köyü Eski Muhtarı Hacı İsmail YAVUZ Vefat Etmiştir.

Aynur AYDIN

24 Ocak 2023

Merhum Hüsamettin Aydın’ın Eşi, Merhum Serhat Yaşar Aydın, Hülya Aydın, Ayfer Aydın Ve Nilüfer Naba’nın Anneleri, Mustafa Ve Fatih Naba’nın Anneanneleri, Oğulcan Aydın’ın Babaannesi, Sinan Atagür’ün Ablası, Aynur AYDIN Vefat Etmiştir.

Hüseyin KARAKAYA

25 Ocak 2023

Yıldıray,Keskin,Bahar Ve Gülçin’in Babaları,Volkan Yılmaz’ın Kayınpederi, Safinaz Karakaya’nın Eşi T.T.K Armutçuk Müessesesinden Emekli Hüseyin KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Murat DENİZHAN

25 Ocak 2023

Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden; Merhum Nazım Denizhan Ve Merhume Hatice Denizhan’ın Oğlu,Yaşare Denizhan’ın Eşi, İrem Denizhan’ın Babası,İhsan Gürbüz Ve Orhan Özdemir’in Bacanağı, Mustafa Gülen’in Kuzeni Murat DENİZHAN Vefat Etmiştir.

Tangür BAKKALOĞLU

26 Ocak 2023

Bartın Eşrafından Merhum Ali Bakkaloğlu Ve Merhume Ayşe Bakkaoğlu’nun Oğlu, Merhume Günsu Bakkaloğlu’nun Eşi, Merhum Hasennur Bakkaloğlu’nun Kardeşi, Ayşen Ve Tümay Bakkaloğlu’nun Babası,Ezel     Bakkaloğlu’nun Kayınpederi,Efe Ve Tuna Bakkaloğlu’nun Büyükbabası, Birgül,Nurgül Ve Serdar Bakkaloğlu’nun Amcaları,Zonguldak Ve Ereğli Eşrafından Tangür BAKKALOĞLU Vefat Etmiştir.

Hatice ALPUT

26 Ocak 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Yaşar Ve Fatma Güneri’nin Kızları, Hüseyin Güneri İle Habibe Taş’ın Kardeşleri, Merhum Eriş,Erhan Alput Ve Ebru Artar’ın Anneleri, Turgut Artar’ın Kayınvalidesi, Sude Ve Emir Artar’ın Anneanneleri,Ergin Alput’un Eşi Hatice ALPUT  Vefat Etmiştir.

Hayretttin MUTLU

27 Ocak 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden  Vefat Mustafa Mutlu,Ahmet Mutlu,Hava Ulaş,Mükerrem Mutlu Ve Vesile Aslan’ın Babaları, Belediyemiz Meclis Üyeleri Erkan Mutlu Ve Fuat Ulaş’ın Dedeleri, Şenol,Şenay,Musa,Ayşe,Derya,Leyla,Süheyla,Hava,Hakan Ve Çiğdem’in Dedeleri,Merhume Ayşe Mutlu’nun Eşi, Hacı Hayretttin MUTLU Vefat Etmiştir.

Recep DENİZ

28 Ocak 2023

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Necati Deniz İle Gülsevim Deniz’in Oğulları, İbrahim Deniz, Nuray Güler, Tülay Ağar, Gülay Altay’ın Ağabeyleri, Necati Ve Sedat Deniz’in Babaları, Ayşe Deniz’in Eşi, Erdemirden Emekli Recep DENİZ Vefat Etmiştir..

Emine BALABAN

28 Ocak 2023

Mustafa Balaban’ın Eşi, Beşir Balaban, Numan Balaban, Nurten Balaban, Şaziye Balaban’ın Anneleri, Emine BALABAN Vefat Etmiştir.

Haydar BAYRAM

28 Ocak 2023

Ormanlıcuma Sakinlerinden Merhum Muzaffer Ve Şerife Bayram’ın Oğulları, Ahmet, Hacıkadın, Yaşar Bayram Ve Sevim, Hava Candan’ın Abileri, Ersin, Nurcan, Ercan, Gülcan’ın Babaları, Kandilli T.T.K’dan Emekli Haydar BAYRAM Vefat Etmiştir.

Altun ÖZAN

28 Ocak 2023

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Aktaş Şeyhi Abdurrahman Efendi Torunlarından Merhum Lütfi Aktaş Ve Merhume Fethiye Aktaş’ın Kızları, Ayla Akyüz, İbrahim Özan, Aysel Bilginer, Aysın Şenel, Hava Kahraman’ın Anneleri, Ercan Akyüz, Gülseren Özan, Arif Bilginer, Merhum Halil Şenel, Betülhan Kahraman’ın Kayınvalideleri, Emre, Ceren, Müge, Eren, İrem, Merve, Can, Cem’in Anneanneleri, Merhum Mehmet Özan’ın Eşi, Altun ÖZAN Vefat Etmiştir.

Tevfik ELMASAY

29 Ocak 2023

Merhume İmran Elmasay’ın Eşi, Özgen Ve Ömer Elmasay’ın Babaları, Berrin Ve Göksen Elmasay’ın Kayınpederi, Erdemirden Emekli Kdz.Ereğli Chp Kurucu Üyelerinden Tevfik ELMASAY Vefat Etmiştir.

Makbule KARADENİZ

29 Ocak 2023

Erdemirden Emekli Merhum Tahsin Karadeniz’in Eşi, Erdemirden Emekli Sadettin Karadeniz Ve Necla Gülcan’ın Anneleri, Nefise Karadeniz Ve Merhum Berber Özcan Gülcan’ın Kayınvalidesi, Tacettin Karadeniz, Erdinç Karadeniz Ve Nilüfer Ergin, Songül Karadeniz, Filiz Karadeniz Babaanneleri, Sevinç Hakan, İbrahim Hakan, Ersin Gülcan’ın Anneanneleri, Dila Karadeniz, Orhun Karadeniz, Nilan Ergin, Burak Hakan, Bengi Hakan’ın Büyükanneleri, Makbule KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Veli SEYHAN

29 Ocak 2023

Emirali Köyü Eşrafından Şerife Seyhan’ın Eşi, Şerife Cebeci, Şaban Seyhan Ve Emekli Zabıta Memuru Yaşar Seyhan’ın Babaları, Sevim Türkoğlu’nun Ağabeyi, Ali, İbrahim, İsmail, Emrah, Yunus Seyhan, Şerife Tetik Ve Yasemin Akyol’un Dedeleri, Vergi Dairesinden Emekli Tahsildar Veli SEYHAN Vefat Etmiştir

Tüm Vefat İlanları