Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Eylül 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Yaşar ŞEYHOĞLU

01 Eylül 2020

 Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Hacı Şaban Şeyhoğlu’nun Eşi; Eczacı Safiye Bereketoğlu; Sahibe Şeyhoğlu,Hacer Keskin Ve Devlet Hastanesi Emekli Veznedarlarından Huriye Yalman’ın Anneleri; Alaaddin Bereketoğlu; Yücel Keskin Ve Ayhan Yalman’ın Kayınvalideleri; Abdurrahman,Hakan Özkan,Seçil Sevil,Sezin,Umut Burak Ve Barış’ın Anneanneleri Hacı Yaşar ŞEYHOĞLU Vefat Etmiştir.

Halise ÜZMEZ

02 Eylül 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Cevdet Üzmez’in Annesi; Yasemin,Mert,Levent,Bülent Ve Merve Üzmez’in Babaanneleri; Emine Üzmez,Hülya Çakır İle Nevzat Ve Hakan Akkoç’un Halaları Halise ÜZMEZ Vefat Etmiştir.

Şaban CANDAN

03 Eylül 2020

 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nazım Candan Ve Merhume Nazmiye Candan’ın Oğulları; Nazmiye Candan2ın Eşi; Aydoğan Candan,Ayfer Tetik,Aysel Temel Ve Şerife Demirci’nin Babaları; Latif Tetik,Ömer Demirci Ve Kadir Temel’in Kayınpederleri; Yasemin Candan,Mert Candan,Kerem Demirci,İrem Demirci,Yasin Tetik,Elif Tetik Ve Kaan Temel’in Dedeleri Şaban CANDAN Vefat Etmiştir.

Halime YAVUZ

04 Eylül 2020

Elmacı Köyü Sakinlerinden; Elmacı Köyü Eski Muhtarı  T.T.K ‘Dan Emekli İsmail Yavuz’un Eşi  Halime YAVUZ Vefat Etmiştir.

Hakibar CANDAN

04 Eylül 2020

 Topçalı Köyü Veliler  Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Candan’ın Eşi; İbrahim ,Ramazan Ve Rahman  Candan’ın Anneleri; Hüseyin Çakır,Osman Çakır Ve Mehmet Çakır’ın Kızkardeşleri ;Fatma Özbay’ın Ablası Hakibar CANDAN Vefat Etmiştir.

Erol ÖZDEMİR

05 Eylül 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Cemal Özdemir Ve Merhume Aysel Özdemir’in Oğlu,Zeynep Özdemir’in Eşi,Aysel Ve Aleyna’nın Babaları,Erdemir Çalışanlarından Erol ÖZDEMİR Vefat Etmiştir

Ayten TANRIVERDİ

05 Eylül 2020

Akarca Mahallesi Vatan Caddesi Sakinlerinden Merhum Hacı Ali Tanrıverdinin Eşi,Ruşen Tıngaz,Nur Güngör Ve Mustafa Tanrıverdi’nin Anneleri,Nevzat Tıngaz,Akif Güngör Ve Şule Tanrıverdi’nin Kayınvalideleri,Avukat Atakan Güngör,Demet Saçan Ve Çiğdem Coşkun’un Anneanneleri, Ayten TANRIVERDİ Vefat Etmiştir

Meliha DURU

05 Eylül 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Hakibar Keskin,Fatma Kaymak,Fehmi,Ferdi Duru’nun Anneleri,Aynur Ve Hava Duru’nun Kayınvalideleri,Çarşı Esnaflarından Pazar Taksi Mensubu İsmail Duru’nun Eşi,Şaban Ve Eyüp Yavuz’un Kız Kardeşi Meliha DURU Vefat Etmiştir

Zekiye ÜRESİN

06 Eylül 2020

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Üresin’in Eşi,Ereğli Esnaflarından Ali Üresin,T.T.K’dan Emekli Sabri Üresin Ve Gülüç Belediyesi Personellerinden Bülent Üresin’in Anneleri,Mustafa,İlkay,Olcay Ve Nilay Üresin’in Babaanneleri Hacı Zekiye ÜRESİN Vefat Etmiştir

Halil KÖSEÖMÜR

07 Eylül 2020

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Mavi Köseömür’ün Eşi; Zafer Ve Gazi Köseömür’ün Babaları; Madenci Gemi Tersanesinden Emekli Halil KÖSEÖMÜR Vefat Etmiştir.

Zehra KARAARSLAN

10 Eylül 2020

Gülüç Beldesi Atalay Sakinlerinden; Adem Karaarslan’ın Eşi; Ece Ve Kaan Karaarslan’ın Anneleri; Mustafa Ve Kübra Karaarslan’ın Kızları; Turgay Kararslan,Halime Demir,Havagül Kaptan,Zeynep Coşkun Ve Şenay Yavuz’un Kardeşleri Zehra KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Ramazan ASLANBOĞA

10 Eylül 2020

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Remzi Aslanboğa’nın Kardeşi; Erol,Ayşe Ve Elif Aslanboğa İle Nazan Dağlıoğlu’nun Babaları; Hacer Aslanboğa’nın Eşi Ramazan ASLANBOĞA Vefat Etmiştir.

Pakize Eminegül DENİZ

11 Eylül 2020

Korubaşı Mahallesi Abalı Sokak Mahmutoğulları Eşrafı Sakinlerinden; Merhum Hacı Halit Deniz Ve Merhume Hacı Hava Deniz’in Gelinleri; Kenan Deniz’in Eşi; Topçalı Mahallesi Eşrafından Merhum Hacı Mehmet Aslan Ve Merhume Hacı Emine Hava Aslan’ın Kızları; Nermin Deniz’in Annesi; Halil Deniz’in Kayınvalidesi; Merhume Ayşe Odabaş,Mustafa Aslan,Melek Aksoy Ve Hakibar Hasçelik’in Kardeşleri; Okan Deniz Ve Hatice Deniz Özdemir’in Anneanneleri; Deniz Özdemir,Derya Nur Özdemir,Cemre Naz Deniz Ve Görkem Buğra Deniz’in Büyükanneleri; Halit Deniz,Nuran Yılmaz,Nehriman Tammis Ve Ümran Gümüş’ün Yengeleri  Pakize Eminegül DENİZ Vefat Etmiştir

Ahmet KONYALIGİL

13 Eylül 2020

Merhum Albay İzzet Konyalıgil Ve Merhume Nedime Konyalıgil’in Oğulları, Mehmet, Ayşe, Makbule’nin Ağabeyleri, Demokan Konyalıgil’in Babası, Meltem Konyalıgil’in Kayınpederi, Emir’in Dedesi, Semiha Kesim’in Damadı, Özden Ve Özcan’ın Eniştesi, Hatice Konyalıgil’in Eşi, Erdemirden Emekli Ahmet KONYALIGİL Vefat Etmiştir

Havagül KURU

14 Eylül 2020

Kepez Mahallesi Eşrafından Merhum Hacı Hüseyin Ve Nezaket Ulaş’ın Kızları; Yaşar  Kuru’nun Eşi; Reyhan,Beyhan Ve Baki Ulaş’ın Ablaları; Aysel,Alkan Ve Mehmet Kuru’nun  Anneleri; İsmail,Tuncay, Nuray Karaarslan’ın Teyzeleri; Semih, Hüseyin Ve Melike Ulaş’ın Halaları ; Erdi,Fahri  Ve Dilara Yalman’ın Anneanneleri; Melisa , Berranur Ve Mervenur Kuru’nun Babaanneleri ; Mehmet Yalman Ve Nuriye Kuru’nun Kayınvalideleri Havagül KURU Vefat Etmiştir.

Remziye ŞENTÜRK

16 Eylül 2020

Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Hasan Şentürk Ve Merhume Hacı Hanife Şentürk’ün Kızları; Hacı Halit Şentürk’ün Eşi; Ayşe Paşaoğlu,Merhume Fadime Şentürk Ve Merhum İsmail Hakkı Şentürk’ün Kızkardeşleri; Rahime Keskin,Ayşe Aydın Ve  Halide,Ahmet,Hüseyin,Mehmet,Mustafa,Asuman, Zeynep Ve  Merhum Hasan Şentürk’ün Anneleri Remziye ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.

Ahmet MERAL

17 Eylül 2020

Murtaza Mahallesi  Hüseyin Karadeniz Caddesi  Sakinlerinden; Merhume Muşika Meral’in Eşi; Muhlis Meral,Yılmaz Meral Ve Emrah Meral’in Babaları Ahmet MERAL Vefat Etmiştir.

Ahmet ÖZAYDIN

18 Eylül 2020

Meydanbaşı Eşrafından Merhum Mustafa Ve Merhume Şerife Özaydın’ın Oğulları; Abdullah,Nuran,İbrahim,Murat Ve Ayhan Özaydın’ın Kardeşleri; Ufuk Ve Ömer Özaydın’ın Babaları; Gülcan Ve Ayda’nın Kayınpederleri; Yağmur Ve Damla’nın Dedeleri; Hacer Özaydın’ın Eşi Ahmet ÖZAYDIN Vefat Etmiştir.

İsmet KORKMAZ

18 Eylül 2020

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden; Merhum Hasan Korkmaz’ın Oğlu; Şerife Korkmaz’ın Eşi; Volkan,Orhan,Şükran Ve Gülcan Korkmaz’ın Babaları İsmet KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Mehmet YALMAN

18 Eylül 2020

Ören Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Emine Yalmanın Eşi; Merhume Vasfiye Yeniçeri,Hacı Halil ,Niyazi, Cemil Sart Eczanesi Çalışanlarından Necati  Ve Selahattin Yalman İle  Şerife Dilaver’in Babaları ; Sevil Gündoğdu,Nevin Akın ,Göksu,Samet,Taner ,Soner  Ve Fırat Yalman ,Selçuk Ve Serkan Dilaver İle Belediye Meclis Üyelerinden  Zafer Yalman’ın Dedeleri Mehmet YALMAN Vefat Etmiştir.

Kazım SAKİN

18 Eylül 2020

Süleymanlar Mahallesi Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Harun Sakin’in Oğlu ; Hatice Keskin,Murat Sakin,Nizamettin Sakin ,Nurdan Kocatürk Ve Hayriye Çelik’in Babaları Kazım Çavuş Kazım SAKİN Vefat Etmiştir.

Lütfi ERGÜN

19 Eylül 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Müzeyyen Ergün’ün Eşi; Bilgin,Güldane,Sevgi,Feridun,Özlem Ve Sevda Ergün’ün Babaları; Şeref Ve Ulvi Ergün’ün Kardeşleri; Erdemirden Emekli Lütfi ERGÜN Vefat Etmiştir

Süreyya KESKİN

19 Eylül 2020

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kadir Ve Merhume Hatice Keskin’in Oğulları; Rehine Keskin’in Eşi; Sezai Keskin Ve Süleyman Keskin ‘İn Kardeşi; Noyan,Okşan,Sezgin, Ve Seda Keskin’in Amcaları; Mimar Eski Belediye Meclis Üyelerinden Süreyya KESKİN Vefat Etmiştir

İzzet ÇARIKÇI

19 Eylül 2020

Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından; Sezgin,Sezer, Selvin Ve  Belediyemiz Personellerinden Seval Çarıkçı’nın Babaları; Hacer Çarıkçı’nın Eşi İzzet ÇARIKÇI Vefat Etmiştir

İsmail DEMİRCAN

20 Eylül 2020

Karadeniz Ereğli Zindancılar Köyü Sakinlerinden Alaattin Ve Fahrettin Demircan’ın Babaları Cevat Demircan Ve Zeki Demircan’ın Amcaları Kübra Demircan’ın Eşi Ereğli Belediyesinden Emekli İsmail DEMİRCAN Vefat Etmiştir

Ehya UYSAL

21 Eylül 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Eski Öğretmenlerinden Ehya UYSAL Vefat Etmiştir.

Fadime MAHMUTOĞLU

21 Eylül 2020

Emine,Yusuf,Ümit,Funda,Özlemin Anneleri,Asiye,Mustafa,Ali Osman Ve Ali Yavuz Un Teyzeleri,Havva,Sultan Ve Elmas In Ablaları,Ali Mahmutoğlunun Eşi Fadime MAHMUTOĞLU Vefat Etmiştir.

Naim KAYA

21 Eylül 2020

Azim Kaya Ve Sarıgül Erdoğan In Kardeşi Torungül Kayanın Eşi,Çiğdem,Özkan,Eylem,Suna Ve Volkan Kayanın Babaları Güven,Hamiyet,Güzel Kayanın Amcaları,Belen Yeni Mahalle Muhtarı Naim KAYA Vefat Etmiştir.

Metehan YAVUZ

21 Eylül 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Şenay Ve Mahmut Yavuz Un Oğlu Metehan YAVUZ Vefat Etmiştir.

Muhterem ÇATAKOĞLU

22 Eylül 2020

Ereğli Bozhane Eşrafından İlhan Çatakoğlu’nun Eşi,Mustafa,Şefik,Jale Ve Mehmet Gür’ün Ablaları,Feyza,Fevziye,Remziye Ve Arzu Koçak’ın Anneleri,Melih Altuğ,Mehmet Sart,Avni Biçer Ve İhsan Koçak’ın Kayınvalideleri,Muhterem ÇATAKOĞLU Vefat Etmitşir.

Makbule AKAR

22 Eylül 2020

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Akar,Nusret Akar,Lütfiye Özcan Ve Latife Göktay’ın Anneleri,Şaban Akar’ın Eşi Makbule AKAR Vefat Etmiştir.

Tevfik CATEKİN

24 Eylül 2020

Akçakoca Yalı Mahallesi Sakinlerinden Merhume Raife Cantekin’in Eşi, Suphi Cantekin’in Babası, Secaat Cantekin’in Kayınpederi, Tevfik Ve Tansu Cantekin’in Dedeleri, Eski Terzi Ve Şapkacı Tevfik CATEKİN Vefat Etmiştir..

Zehra (Pamuk)DANDEM

24 Eylül 2020

Gümeli Erenköy Mahallesi Sakinlerinden Hasan Dandem’in Eşi, Satı, Fatma, Melahat, Talip Ve Ayten’in Anneleri, Zehra (Pamuk)DANDEM Vefat Etmiştir.

Makbule CEYLAN

30 Eylül 2020

Balı Mahallesi, Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Ceylan’ın Eşi, İsmail Ceylan, Tuncer Ceylan, Neriman Şen, Nevin Şen, Sevil Ceylan’ın Anneleri, Sedat Şen, Nihat Şen, Halil Ceylan’ın Kayınvalideleri, Özgür Ceylan’ın Babaannesi, Gürkan Şen, Serhat Şen, Gülçin Ceylan’ın Anneanneleri, Makbule CEYLAN Vefat Etmiştir.

Zeynep AKYEL

30 Eylül 2020

Merhum Bekir Akyel’in Eşi, Okan. Nazmiye, Nazifenin Anneleri, Hürrem Demir Ve Merhum Mehbud Demir’in Kızkardeşleri, Hatice Akyel’in Kayınvalidesi, Murat Demir Ve Hanife Göktan’ın Halası, Gülizar Akyel’in Eltisi, Zeynep AKYEL Vefat Etmiştir.

Ali DAKAL

30 Eylül 2020

Oytun Dakal Ve Simay Durgut’un Babaları, Ferhat Durgut’u Kayınpederi, Nermin Dakal’ın Eşi, T.T.K’dan Emekli Ali DAKAL Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları