Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Temmuz 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Nevzat KISA

31 Temmuz 2023

Nevzat,Fahrettin,Ferhat Kısa İle Ayşe Arık,Sevim Aygün Ve Şükriye Çınar’ın Babaları, Nevzat KISA Vefat Etmiştir.

 

Şakir GÜLTEKİN

31 Temmuz 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Fatma Gültekin’in Eşi, Eda Namal Ve Belediyemiz Personeli Emre Gültekin’in Babası, Şakir GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

 

Hacer DİLAVER

31 Temmuz 2023

Belediyemizden Emekli Merhum Mehmet Dilaver’in Eşi, Kadir,İsmail Yılmaz,Sevinç Dilaver Ve Emine Özcan’ın Anneleri, Belen Mahallesi Sakinlerinden Hacer DİLAVER Vefat Etmiştir.

 

Recep AKMAN

30 Temmuz 2023

Merhum Niyazi Akman Ve Merhume Emine Akman’ın Oğlu, Hacı Şevket Akman’ın Kardeşi, Yaşar Akman’ın Eşi, Devlet Hastanesi Personeli Soner Akman, Taner Akman, Ayfer Ayyıldız Ve Nülüfer Öztürk’ün Babaları, Devlet Hastanesi Personeli Elif Akman’ın Kayınpederi, Devlet Hastanesinden Emekli Recep AKMAN Vefat Etmiştir.

 

Nail GÜR

30 Temmuz 2023

Kirmanlı Mahallesi Eşrafından Merhum Kalaycı Mehmet Gür’ün Oğlu, Erdemirden Emekli Murat Gür İle Nilgün Aktaş’ın Babaları, Gülsüm Gür Ve Naci Aktaş’ın Kayınpederi, Tuana, Emre, Merve Ve Berna’nın Dedeleri, Sevil Gür’ün Eşi, Erdemir Soğuk Haddneden Emekli Nail GÜR Vefat Etmiştir.

 

Cevat AKMAN

30 Temmuz 2023

Alaplı Yenisiteler Mahallesi Sakinlerinden Aynur Coşkun, Öznur Arslan, Alaplı Belediyesi Personeli Cihat, Murat Ve Suat Akman’ın Babaları, Merhume Hilmiye Akman’ın Eşi, Şerife Gür, Saffet Ve Abdullah Akman İle Zehra Sezer’in Ağabeyi, T.T.K’dan Emekli Cevat AKMAN Vefat Etmiştir.

 

Fatma TOPALOĞLU

30 Temmuz 2023

Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Mehmet Topaloğlu’nun Eşi, Muharrem, Haşim, Halil Topaloğlu, Nurgül Mumcu, Şengül Keskin’in Anneleri, Adnan Mumcu, Muhammet Aydın Keskin, Zeynep, Vasfiye, Özgür Özcan Topaloğlu’nun Kayınvalideleri, Ayhan, Aydın, Yalçın, Recep, Serkan, Binnur, Çağrı Topaloğlu’nun Babaanneleri, İlknur Acar, Onur Mumcu, Hakan, Aysun, Aleyna Keskin’in Anneanneleri, Hacı Fatma TOPALOĞLU Vefat Etmiştir.

 

Murat KÖKSAL

30 Temmuz 2023

Merhum Rasim Mehmet Köksal Ve Merhume Ayşe Köksal’ın Oğlu, Merhume Mürvet Çetin, Merhum Fikret Köksal, Servet, Şazmet Ve Sevim’in Ağabeyleri, Sevgi, Semra, Necla, Fuat’ın Babaları, Begüm, Dilara, Gözde, Sedef Ve Dinçer’in Dedeleri, Merhume Aynur Köksal’ın Eşi, Almanyalı Murat KÖKSAL Vefat Etmiştir.

 

Ayten Hulkiye TOKTAY

30 Temmuz 2023

Yenimahalle Esnaflarından Merhum Alaettin Toktay’ın Eşi, Deniz Toktay, Filiz Karakuş Ve Şeyda Toktay Türk’ün Anneleri, Merhum Mustafa Karakuş, Erkan Toktay, Huriye Toktay’ın Kayınvalideleri, Uğur, Niyazi, Canan, Zuhal Karakuş’un Anneanneleri, Zeynep, Samet Toktay’ın Babaanneleri, Ece, Dilara, Tuğra’nın Büyükanneleri, Ayten Hulkiye TOKTAY Vefat Etmiştir.

 

Tahsin BOZKURT

29 Temmuz 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhum Ayşe Bozkurt’un Eşi, Fatma, İbrahim, Emine, Merhum Adem, Kazım, Ayten, Sevim, Hüseyin Ve Asım Bozkurt’un Babaları, Tahsin BOZKURT Vefat Etmiştir.

 

Tahir ÖZÇELİK

29 Temmuz 2023

Çaylıoğlu Eşrafından Murat Özçelik’in Babası, İlkay, Gamze, Umut, Zeliha, Nebiye’nin Dedesi, Gülümser Özçelik’in Kayınpederi, Nebiye Özçelik’in Eşi, Tahir ÖZÇELİK Vefat Etmiştir.

 

Rıza ÖZCAN

29 Temmuz 2023

Merhum Ahmet Ve Emine Özcan’ın Oğlu, Temel, Hacer, Yaşare Ve Nevin’in Kardeşleri, Sezer Özcan Ve Meltem Uğurlu’nun Babaları, Ereğli Kuaförlerinden Tuğçe Akyol Özcan Ve Öner Uğurlu’nun Kayınpederi, Meryem Özcan’ın Eşi, Ereğli Eşrafından Elektronikçi Rıza ÖZCAN Vefat Etmiştir.

 

Şerife KOÇAK

29 Temmuz 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden Erdemirden Emekli Eşref Koçak’ın Eşi, Cemal, Kemal Ve Ayşe Koçak’ın Annesi, Çiğdem Köse, Sevgi Koçak, Elif Akdeniz, Emine Koçak’ın Babaannesi, Mehmet Koçak’ın Teyzesi, Şerife KOÇAK Vefat Etmiştir.

 

Nazmiye ÇUBUKÇUOĞLU

28 Temmuz 2023

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Baki Acar Ve Merhume Nazikar Acar’ın Kızı, Halil, Mustafa, Kenan Ve Merhum Kemal Acar’ın Ablaları, Ferit Çubukçuoğlu Ve Ebru Çetinay’ın Anneleri, Tülay Çubukçuoğlu Ve Yasin Çetinay’ın Kayınvalideleri, Mirza Ve Hafsa’nın Babaanneleri, Necdet Çubukçuoğlu’nun Eşi, Nazmiye ÇUBUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir.

 

Emirhan ÖZ

28 Temmuz 2023

Elmatepe Mahallesi, İnallı Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Öz Ve Nazmiye Öz’ün Torunları, Yılmaz Öz Ve Münevver Öz’ün Oğlu, Berkan Öz’ün Ağabeyi, Tuncay Ve Nazım Öz’ün Yeğeni, Emirhan ÖZ Vefat Etmiştir.

 

Aynur AKBAŞ

28 Temmuz 2023

Merhum İsmail Yavuz Ve Naziye Yavuz’un Kızı, Hazret Akbaş’ın Eşi, Cüneyt Akbaş Ve Çiğdem Demirci’nin Anneleri, Halit Yavuz Ve Eyüy Yavuz’un Kardeşi, Aleyna Ve Nehir Demirci’nin Anneannesi, Efsanur Ve Hamza Akbaş’ın Babaannesi, Aynur AKBAŞ Vefat Etmiştir.

 

Faruk KOÇ

26 Temmuz 2023

Merhum Sabri Koç Ve Merhume Güllü Koç’un Oğulları, Melahat, Ceylan, Fidan, Namık Ve Soner’in Kardeşleri, Erdemirden Emekli Faruk KOÇ Vefat Etmiştir.

 

Yusuf EKEN

26 Temmuz 2023

Erdemirden Emekli, Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Murat Eken’in Babası, Yusuf EKEN Vefat Etmiştir.

 

Mustafa ÇALIŞKAN

26 Temmuz 2023

Şoför Kirli Yusuf Ve Kadriye Terzioğlu’nun Oğulları, Timur Çalışkan, Timuçin Çalışkan Ve Kadriye Çalışkan’ın Babası, Emine Çalışkan’ın Eşi, Mustafa ÇALIŞKAN (Dümbüllü İsmail) Vefat Etmiştir.

 

Ayşe SEZGİN

26 Temmuz 2023

Merhum Satılmış Sezgin’in Eşi, Merhum Tuncay Sezgin, Nurten, Gülten, Mustafa Sezgin’in Anneleri, İsmail Hakkı Sezgin’in Yengesi, Ayşe SEZGİN Vefat Etmiştir.

 

İmran ÇALIŞKAN

26 Temmuz 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Karakuş Ve Sevim Karakuş’un Kızları, Merhum Ali Çalışkan İle Nazife Çalışkan’ın Gelinleri, Mert Ali Çalışkan Ve Aras Bulut’un Anneleri, Şeref Aslan İle Sadettin Uzun’un Yeğeni, Aysel Çetintürk, Ayşe Arslanboğa Ve Aysun Çalışkan’ın Görümcesi, Mehmet Ali Çalışkan’ın Eşi, İmran ÇALIŞKAN Vefat Etmiştir.

 

Dudu GÜLTEKİN

25 Temmuz 2023

Erdemirden Emekli Yusuf Gültekin İle Hediye Eser’in Anneleri, Aysel Gültekin Ve Erdemirden Emekli Çetin Eser’in Kayınvalideleri, Nilay,Tuğba Ve Tümay’ın Babaanneleri, Ezgi,Özge Ve Tuğçe’nin Anneanneleri, İl Genel Meclisi Üyesi Rıfkı Gültekin Ve Sıtkı Gültekin,Suat Gültekin Ve Çağatay Gültekin’in Yengeleri, İlyas Gültekin’in Eşi Dudu GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

 

Bayram ARSLAN

25 Temmuz 2023

Kocaaeli Mahallesi Sakinlerinden Merhume Şaziye Arslan’ın Eşi,Mesut,Yavuz,Murat,Fatma,İle Hatice Arslan’ın Babaları,Bayram ARSLAN Vefat Etmiştir.

 

Abdullah DİNDAR

24 Temmuz 2023

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Fatma Dindar’ın Eşi, Nuriye Başkurt, Nurdiye Akıncı,Hüseyin Dindar,Hatice Karaoğlu Ve Ayşegül Dündar’ın Babaları, Merhum Ziya Dindar,Nuri Dindar Ve Mustafa Dindar’ın Abileri, Nafis Başkurt,Sefa Akıncı,Şenol Karaoğlu Ve Gülay Dindar’ın Kayınpederleri,Zeynep,Elif,Volkan,Ali,Ömür,Gülşah,Batuhan,Cengizhan, Oğuzhan,Tunahan Ve Dilara’nın Dedeleri,Çarşı Esnaflarından Abdullah DİNDAR Vefat Etmiştir.

 

Nuran ÇAKAN

23 Temmuz 2023

Karakavuz Köyü Sakinlerinden, Ali, Kadun Ve Sefa Çakan’ın Anneleri, Emek Matba Ali Rıza, İrfan Kılıçarslan, Altun Arıkan İle Pamuk İlik İn Ablaları, Nuran ÇAKAN Vefat Etmiştir.

 

İsmail DUMAN

23 Temmuz 2023

Kozlu Ttk ‘Dan Emekli Hasan Ve Cemile Duman’ın Oğlu,Ayşe Duman’ın Eşi Erhan,Murat,Aydın,Cemile Ve Muhammed’in Babaları .Enes Duman’ın Dedesi İsmail DUMAN Vefat Etmiştir.

 

Cumhur GÜLER

23 Temmuz 2023

Subaşı Sakinlerinden Ttk Armutcuk Müesesinden Emekli, Selçuk, Serdar, Ve Erdal Güler İn Babaları, Belediyemiz Personeli Metin Marankoz Un Eniştesi, Erdemir Emeklisi Recep Güler İn Abisi,Yaşare Gülerin Eşi Cumhur GÜLER Vefat Etmiştir.

 

Bekir ŞİMŞEK

22 Temmuz 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden İbrahim,İsmail,Mustafa,Ayfer,Fatma,Ve Ayselin Babaları. Mehmet Pomak’ın Kayın Pederi,Emine Şimşek’in Eşi Bekir ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.

 

Cemile ÇETİNKAYA

22 Temmuz 2023

Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Köyü Sakinlerinden Recep Çetinkayanın Eşi, Selçuk,Serkan,Gültekin Çetinkaya Ve İlknur Semiz İn Anneleri,Cemile ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

 

Bayram ADIYAMAN

21 Temmuz 2023

Merhum Sefer Adıyaman’ın Oğlu,Fahrettin Adıyaman Ve Dilek Adıgüzel’in Babaları,Muhittin Adıyaman,Zakire Adıyaman Ve Zahide Acar’ın Kardeşi, Bayram ADIYAMAN  Vefat Etmiştir.

 

Bahattin UYANIK

21 Temmuz 2023

Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden Remzi Uyanık’ın Oğlu, Hatie Darçın,Emine Genç Ve Fatma Tuncel,Bilal Uyanık’ın Kardeşleri,Bahattin UYANIK Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün Düzce Orhangazi Mahallesi Beçi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Toprağa Verilecektir.

 

Şerife ÖZMEN

20 Temmuz 2023

Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Almanyada İkamet Eden Hüseyin, Ender, Selma, Sema’nın Anneleri, Halil Özmen’in Eşi, Şerife ÖZMEN Vefat Etmiştir.

 

Şerife AKBAŞ

20 Temmuz 2023

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Kbaş’ın Eşi, Ayhan Akbaş,Merhum Aydan Akbaş Ve Naciye Mollaoğlu’nun Anneleri, Şerife AKBAŞ Vefat Etmiştir.

 

Mehmet USLU

20 Temmuz 2023

Yaşar Uslu’nun Oğlu, Abidin Uslu Ve Suat Uslu’nun Babaları, Nazile Uslu’nun Eşi, Erdemirden Emekli Mehmet USLU Vefat Etmiştir.

 

Hava MALÇOK

19 Temmuz 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden Şevki, Halise, Aysel, Ayten’in Anneleri, Merhum İsmail Malçok’un Eşi, Hava MALÇOK Vefat Etmiştir.

 

İlhan ÖZTÜRK

19 Temmuz 2023

Erdemirden Emekli Merhum Cevat Öztürk Ve Merhume Miyase Öztürk’ün Oğlu, Vildan, Aysun, Dilek Ve Emel Öztürk’ün Kardeşi, Emre, Kaan, Teoman, Hilal, Merve, Şevval Ve Alperen’in Dayısı, İsmail Günaydın, Halil Cengiz Ve Ercüment Saygı’nın Kayınbiraderi, İlhan ÖZTÜRK  Vefat Etmiştir.

 

Mustafa YALPUR

18 Temmuz 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Serkan Yalpur, Çağlar Yalpur Ve Onurcan Yalpur’un Babaları, Kuzey Taha, Ilgın, Şevval, Nisan, Yağmur, Mustafa Ve Yağız Yalpur’un Dedeleri, Birsen Fındık Yalpur, Nazlı Yalpur İle Esin Yalpur’un

Kayınpederleri, Emriye Yalpur’un Eşi, Erdemirden Emekli Mustafa YALPUR Vefat Etmiştir.

Ayla TÜRK

17 Temmuz 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Rafet Türk’ün Eşi, İsmail İle Batuhan Türk’ün Annesi, Aysel Ruban, Mehmet Soy Ve Yalçın Soy’un Kardeşi, Ayla TÜRK Vefat Etmiştir.

Muhittin ÖZSOY

01 Temmuz 2023

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Tekin,Volkan Ve Kazım Özsoy Un Babaları,Lütfiye Özsoy Un Eşi Muhittin ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Bayram ÖZDEMİR

01 Temmuz 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Niyazi Özdemir İle Asiye Özdemir’in Oğlu, Abdullah İle Yılmaz Özdemir’in Abileri, Şeyma, Zehra, Aysu Ve Miray’ın Babaları, Meral Özdemir’in Eşi Bayram ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Erol SARI

02 Temmuz 2023

Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden Hanife Ve Mustafa Sarının Oğulları,Mustafa Niyazi Sarı Merhum Kasım Ve Nuri Sarının Kardeşleri,Kana,Olgay,Tolgay Sarının Babaları,Ülkü Tufan Dönmez Elise Sarı Yasemin Sarının Kayınpederleri,Tufan Ve Elif Utkunun Dedeleri,Safiye,Sevda,Recepvemerhumasiyenindayıları,Burak,Hale,Yaşar,Temel,Günel Ve Zeyno Sarının Amcaları,Meral Sarının Eşi                  İstanbul Belediyesinden Emekli Erol SARI Vefat Etmiştir.

Altun ÇAM

02 Temmuz 2023

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden Nazikar Öncü,Bayram Ali Çam Ve Şevket Çam In Anneleri Mehmet Öncünün Kayınvalidesi,Coşkun Öncü Ve Dilek Taşköprünün Annaneleri,Merhum Adem Çam In Eşihalime Altun ÇAM Vefat Etmiştir.

Zülfiye BAYKURT

03 Temmuz 2023

Kestaneci Mahallesi Eşrafından;  Merhum Nurettin Baykurt’un Eşi; Şafak, Nuri, Emel, Türkan, Derya, Saadet, Ufuk Ve Bulut Baykurt’un Anneleri Zülfiye BAYKURT Vefat Etmiştir.

Zihniye KOŞMA

03 Temmuz 2023

Kestaneci Mahallesi Eşrafından ; Hamza Koşma,Nevzar Akalınlı  Ve Melike Tarhan’ın Anneleri; Merhum Halil İbrahim Koşma’nın Eşi Zihniye KOŞMA Vefat Etmiştir.

Perihan YAMAN

04 Temmuz 2023

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden  Merhum Talat Yaman’ın Eşi ; Yücel Yaman , Satılmış Yaman Ve Zübeyde Yılmaz’ın Anneleri Perihan YAMAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin SOYARSLAN

04 Temmuz 2023

Süleymanlar Mahallesi Eşrafından Volkan, Serkan Ve Süleymanlar Mahallesi Muhtarı Hakan Soyarslan’ın Babaları; Özlem, Birsen Ve Avukat Begüm Soyarslan’ın Kayınpederleri; Çağan, Alyasu, Kuzey, Duru, Doruk Ve Öykü Soyarslan’ın Dedeleri;Birsen Soyarslan‘In Eşi; Ttk Dan Emekli ,Eski Süleymanlar Mahallesi Muhtarı ,Dişçi Hüseyin SOYARSLAN Vefat Etmiştir.

Fatma ÇİL

04 Temmuz 2023

Murtaza Mahallesi  Eşraflarından Ve  Gümüşhaneli Merhum Fikri Çil’in Eşi; Hakkı Yalçın,Merhum Nurettin Öge, Ve Hüseyin Yavuz’un Kayınvalideleri ,Emine,Name,Hatice  Ve Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından Fatih Çil’in Anneleri Fatma ÇİL Vefat Etmiştir.

Satı ALTINTAŞ

05 Temmuz 2023

Erdemirden Emekli Mustafa Altıntaş’ın Eşi; Fatma Tanrıkulu, Hatice Çobaner, Haydar Altıntaş Ve Ramazan Altıntaş’ın Anneleri; Siyami Tanrıkulu Ve Nasip Soğutma Celil Çobaner’in Kayınvalidesi Satı ALTINTAŞ Vefat Etmiştir.

Güzide METİN

05 Temmuz 2023

Merhum Nazım Metin’in Eşi; Mali Müşavir Lale Metin Ve Hakan Metin’in Anneleri; Kutay Ve Gizem Kocaman’ın Anneanneleri; Sude , Elmira  Ve Murathan  Metin’in Babaanneleri  Güzide METİN Vefat Etmiştir.

Asiye ELMAS

06 Temmuz 2023

Ballıca Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Elmas’ın Eşi; Belediyemiz Çalışanlarından Secaattin Elmas’ın Kayınvalidesi; Huriye Elmas’ın Annesi; Hüseyın Ve Yiğit Elmas’ın Anneanneleri; İrem Ve Zeynep Korkmaz ‘In Büyükanneleri Asiye ELMAS Vefat Etmiştir.

Cemile ÖZTÜRK

06 Temmuz 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Atıf Öztürk’ün Eşi; Merhum Fikret, Hikmet Ve Seher Öztürk İle Maksude Uzun’un Anneleri; Serap Özen, Atıf Özen, Serdar Uzun Ve Dilek Özkan’ın Anneanneleri; Avukat Nusret Burak Öztürk’ün Babaannesi ; Melike Öztürk Ve Arslan Uzun’un Kayınvalideleri Cemile ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Salih GÖKCAN

07 Temmuz 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden; Sevim Gökcan’ın Eşi; Sevil,Nihat,Cihat,Sedat Ve Sinan Gökcan’ın Babaları; Haşim Oğlu Salih GÖKCAN Vefat Etmiştir.

İsmail YILDIRIM

07 Temmuz 2023

Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum İsa  Ve Merhume Fatma Yıldırım’ın Oğulları; Halime Yıldırım’ın Eşi; Birsen, Nurşen Ve Ayla’nın Babaları; Özdemir Başarır’ın Kayınpederi; İbrahim Ve Kadir Başarır’ın Dedeleri; Buket, Demet Ve Bengüsu Korkmaz’ın Dedeleri İsmail YILDIRIM Vefat Emiştir.

Melek OCAKÇI

07 Temmuz 2023

Et Balık Kurumundan Emekli Merhum Bahattin Ocakcı’nın Eşi; Saliha Koç, Hüseyin Ocakçı Ve Çimento Fabrikasından Emekli Tesisatçı Merhum İlker Ocakçı’nın Anneleri; Ttk Armutcuk Müessesesinden Emekli Jeoloji Mühendisi Şaban Koç,Nuriye Ocakçı Ve Şafak Ocakçı’nın Kayınvalideleri; Merhum Selahattin Enaz, Hüseyin Enaz Ve Fatma Yorgancı’nın Ablaları; Gamze Göktürk Ve Emine Özdemir’in Teyzeleri, Ayşin, Aylin, Ahmet, Ünsal Ve Erkal Enaz’ın Halaları ;Cansu Koç Ve Berkan Koç’un Anneanneleri; Pınar Soydeğer Ve Duru Ocakçı’nın Babanneleri  Melek OCAKÇI Vefat Etmiştir.

Naciye AKER

08 Temmuz 2023

Cemaller Köyü Eşrafından ; Almanyadan Emekli Merhum Ahmet Aker’in Eşi; Merhum Bayram Aker, Adem Aker Ve Şendoğan Aker’in Anneleri; Müzeyyen Ve Aynur Aker’in Kayınvalideleri; Özgür, Ahmet Ve Muhammet Aker’in Babaanneleri Naciye AKER Vefat Etmiştir.

Nilüfer DEMİRAY 

09 Temmuz 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Recep Demiray In Gelini, Adem , Mustafa, İsmail,Aynur İle Ayşe Demiray In Yengeleri,İbrahim Demiray In Eşi,Nilüfer DEMİRAY  Vefat Etmiştir.

Şaban GÜNAY

10 Temmuz 2023

Kandilli Şehitlik Mahallesi Sakinlerinden; Ttk’dan Emekli Katip Şaban GÜNAY Vefat Etmiştir.

Zekai ALTAY

10 Temmuz 2023

Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden ;Yazıören Köyü Muhtarının Amcası; Cengiz, Etem, Hakkı Altay’ın Kardeşleri; Merhume Meryem Altay’ın Eşi; Necla, Ayşe, Selma, Muhammet Ve Erdi Altay’ın Babaları Zekai ALTAY Vefat Etmiştir.

Ayhan ÖZTÜRK

10 Temmuz 2023

Pazarcılar Odası Eski Başkanı Merhum Halit Öztürk’ün Oğlu; Erdemirden Emekli Necati Erol’un Damadı, Ayşe Öztürk’ün Eşi; Cengizhan, Furkan Ve Enes’in Babaları; Mustafa, Köksal Ve Osman Öztürk’ün Kardeşleri; Merhum Ali Osman Ve Necati Öztürk’ün Yeğenleri Ereğli Esnaflarından Ayhan ÖZTÜRK  Vefat Etmiştir.

Erol AKTAŞ

12 Temmuz 2023

Kavaklık  Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden; Merhum Salih Aktaş  Ve Bahriye Aktaş’ın Oğulları; Huriye Aktaş ,Nuriye Baş, Zuhriye Tezcan,Şenol Aktaş,Birol Aktaş,Lütfiye Kara Ve Ruhiye Aktaş’ın Kardeşleri Erol AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Mustafa SORHAN

12 Temmuz 2023

Çaylıoğlu Ortaköy Sakinlerinden; Merhum Özkan Sorhan Ve Gülsevim Sorhan’ın Oğulları; İsa, Nesrin, Mehmet Ve Ahmet Sorhan’ın Ağabeyleri ; Zübeyde Sorhan’ın Eşi; Gül Ve Serkan Sorhan’ın Babaları; Esra Sorhan’ın Kayınpederi Mustafa SORHAN Vefat Etmiştir.

Sabri KARAELİ

13 Temmuz 2023

Çaylıoğlu Aşağı Kayalıdere Köyü Akıllı Mahallesi Sakinlerinden,Hızır Önder’in Damadı;  Hatice Karaeli’nin Eşi; Ferhat Karaeli; Sevdenur Karaeli’nin Babaları, Necati Karaeli Ve Sabahat Karaeli’nin Kardeşleri ; Erdemirden Emekli Sabri KARAELİ Vefat Etmiştir.

Mahmure ÜÇKOL

13 Temmuz 2023

Elmatepe Mahallesi Doruk Sokak Sakinlerinden; Beşir Üçkol Ve Nazım Yaman’ın Kayınvalideleri ; Meftun Fikret Üçkol’un Eşi; Mahmure ÜÇKOL Vefat Etmiştir.

Şevki GEBEŞ

13 Temmuz 2023

Emine Gebeş’in Eşi; Mustafa Gebeş Ve Azime Yaprak’ın Babaları; Kadriye Gebeş Ve Turgut Yaprak’ın Kayınpederleri;Buket Ketizmen,Ezgi Devrim,Emrah Gebeş Ve Batuhan Gebeş’in Dedeleri; Orman İşletmelerinden Emekli Eski Ormancı Şevki GEBEŞ Vefat Etmiştir.

Mehmet AKTAY

15 Temmuz 2023

Göktepe Mahallesi Eşrafından Bağlık Mahallesi Gül Sokak Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Fatma Aktay In Oğlu, Sami, Emine, Havva Ve Ayşen İn Babaları,Mustafa,İsmail İle Zerrin İn Kayınpederi,Erkan ,Volkan,Sedatolga Ve Sezer İn Dedeleri Mehmet AKTAY Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları