Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ekim 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Rafia Aydın

31 Ekim 2023

Akkaya Köyü Eşrafından Merhum Şaban Bozacıoğlu Ve Merhume Fatma Bozacıoğlu’nun Kızları, Nazile Bozacıoğlu, Hasan Aydın, Adem Aydın, Zehra Aydın, Zehra Aydın, Hüseyin Aydın Ve Havva Gürbüz’ün Anneleri, Hidayet Aydın’ın Eşi, Rafia Aydın  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip  Kepez Merkez Camiinde Cenaze Namzı Kılındıktan Sonra Kışla İnallı Aile Mezarlığinda Toprağa Verilecektir.

 

 

Ahmet Özsoy

31 Ekim 2023

Hacıuslu Köyü Sakinlerinden Merhum Siyami Özsoy Un Oğlu, Recep Muhtar ,Siyami Ve Mustafa Özsoy Un Babaları, Ahmet Özsoy Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Hacıuslu Köyünde Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 12:00 De Yeşiltepe Carrefour Önünden Araç Kaldırılacaktır.

 

Hacı Melahat Aydoğdu

31 Ekim 2023

Merhum Hacı Hüseyin Aydoğdu Nun Eşi, Fahrettin , Sevim Aydoğdu,Şengül İle Durmuş Özaydın In Anneleri, Buğra,Şafak Ve Akın Özaydın In Ananeleri,Orkun,Tuna Ve Ömer Aydoğdu Nun Babaneleri, Hacı Melahat Aydoğdu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Köseler Caminde Cenaze Namazı Kılındıkdan Sonra Köseler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hamidiye Yılmaz

30 Ekim 2023

İlçemiz Kepez Mahallesi Solak Köyü Sokak Sakinlerinden Nermin Yavuz, Meryem Güney,Satı Uslu’nun Anneleri,Yüksel Yavuz,Ahmet Güney,Mustafa Uslu’nun Kayınvalideleri,Emine,İlknur,Umut,Gözde,Emre Ve Aslı’nın Anneanneleri,Hamidiye Yılmaz  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Solak Camiinde Kılınacak  Öğle Namazına Müteakip Aile Mezarlığinda Toprağa Verilecektir.

Hayrettin İnal

30 Ekim 2023

Kadıtarlası Sakinlerinden Nilay İnal’ın Babası, Güzin İnal’ın Eşi, Erdemirden Emekli Hayrettin İnal Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Bartın Şadırvan Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Bartın Asri Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hacer Yılmaz

30 Ekim 2023

Çayırlı Köyü Sakinlerinden Hacı Mehmet Yılmaz’ın Eşi, Muharrem, Recep, Halil, Azmi Yılmaz Ve Melek Öner’in Yengeleri, Hacer Yılmaz  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çayırlı Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan Aydın

28 Ekim 2023

Esenköy Sakinlerinden Merhume Hava Aydın’ın Eşi, Ahmet Aydın,Hüseyin Aydın,İmam Aydın,Şaban Aydın,Fatma Aydın,Emine Oğuz,Cemile Aydın,Hanife Ayyıldız Ve Rabia Aydın’ın Babaları Hasan Aydın  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Esenköy Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ali Can

27 Ekim 2023

Çiğdemli Spor Klup Başkanı İzzet Can’ın Babası, Ali Can Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Çiğdemli Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Nebahat Kaplan

27 Ekim 2023

Akçakoca Eşrafından Merhum Ali Kaplan’ın Eşi, Ptt’den Emekli Halit Kaplan Ve Erdemirden Emekli Harun Kaplan’ın Anneleri, Hakan Kaplan, Okan Kaplan, Gökhan Kaplan, Serkan Kaplan, Özge Kaplan’ın Babaanneleri, Nebahat Kaplan Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Akçakoca Fakıllı Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacı Müşerref Şen

27 Ekim 2023

Meydanbaşı Esnaflarından Merhum Hacı Adnan Şen’in Eşi, Recep, Yaşar, Nurşen Ve Murat Şen’in Anneleri, Abdullah, Sultan, Hülya, Hakan, Sinan, Serra, Arda Ve Merhume Rümeysa Berin’in Babaanneleri, Hacı Müşerref Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı Çengelli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Turhan

27 Ekim 2023

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Almanyadan Emekli Mehmet Turhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Güllük Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yavuz Topcu

27 Ekim 2023

Kozlu Şekerci Esnaflarından Merhum Hacı Orhan Topcu Ve Merhume Hacı Maksude Topcu’nun Oğulları, Meryem Topcu’nun Eşi, Elif, Özlem, Ersoy Ve Orhan Topcu’nun Babaları, Veren Ersoy’un Dedesi, Yavuz Topcu Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belenyeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Adem Adıyaman

26 Ekim 2023

Merhum Bekir Adıyaman’ın Oğlu, Hacer, Nermin Ve Şermin’in Babaları, Rafet Adıyaman Ve Hacer Adıyaman’ın Kardeşleri, Ersin Ve Ahmet Adıyaman’ın Amcası, Adem Adıyaman Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Melek Şentürk

26 Ekim 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Şevket Şentürk’ün Eşi, Halil Şentürk Ve Ayşe Yıldırım’ın Annesi, Ayhan Öztürk, Malike, Emine, Kadriye Ve Ayşe’nin Ablaları, Kemal Yıldırım’ın Kayınvalidesi, İlçemiz Esnaflarından Şentürk Kuyumcusu İsa Şentürk’ün Yengesi, Melek Şentürk Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

İbrahim Göktekin

26 Ekim 2023

Örencik Mahallesi Sakinlerinden Merhum Cafer Ve Mükerrem Göktekin’in Oğlu, Serpil Göktekin’in Eşi, Mehmet, Bayram Ve Hüseyin Göktekin’in Kardeşleri, Cafer, Mustafa Ve Faruk Göktekin’in Babaları, İbrahim Göktekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Gülüç Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Salim Çetin

26 Ekim 2023

 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Almanyadan Emekli Salim Çetin Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Baki Turpçu

24 Ekim 2023

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden Emine, Ayşegül, Aysel, Melek, Aynur, Mevlüt, Muhsin Ve Muhittin Turpçu’nun Babaları, Merhume Şehriban Turpçu’nun Eşi, Erdemirden Emekli Baki Turpçu Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Dağlar Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Dağlar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İsmail Bıçak

24 Ekim 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden İbrahim, Erol, Birol Ve Şenol Bıçak’ın Babaları, Merhume Ayşe Bıçak’ın Eşi, İsmail Bıçak Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Dağlıca Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Dağlıca Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Mustafa Nalbant

24 Ekim 2023

Bağlık Mahallesi, İsmail Mazlumcu Sokak Sakinlerinden Sadiye, Makbule, Muharrem Ve Rıza Nalbant’ın Babaları, Aykut, Umut, Sinem, Didem, Sena, Berke, Eylül Ve Ege’nin Dedeleri, Seher Nalbant’ın Eşi, Erdemirden Emekli Mustafa Nalbant Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ayhan Bozkurt

24 Ekim 2023

Merhum Cevat Yaşar Bozkurt’un Oğlu, Aynur, Ahmet, Merhum Göksel Ve Yılmaz Bozkurt’un Kardeşleri, Nezahat Bozkurt’un Eşi, Hatice, Pelin Ve Cevat Bozkurt’un Babaları, Ayhan Bozkurt Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Balı Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Balı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İsmail Öztekin

24 Ekim 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Metin, Merhum Hüseyin Ve Ahmet Öztekin’in Enişteleri, Vasfiye Öztekin’in Eşi, İsmail Öztekin Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Göktepe Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Aysin Atilla Aydın

24 Ekim 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Yeter Aydın, Yüksel Aydın, Nevin Aydın Ve Bağlık Mahallesi Muhtarı Muhsin Aydın’ın Kardeşleri, Merhum Ahmet Atilla Ve Merhume Fatma Aydın’ın Kızları, Aysin Atilla Aydın Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Durkadın Çetin

24 Ekim 2023

Dedeler Köyü Eşrafından Merhum Şerafettin Çetin, Nurten Çetin, Mehmet Çetin Ve Halk Otobüsü Esnaflarından Sadettin Çetin’in Anneleri, Durkadın Çetin Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün Saat 10:30’da Subaşındaki Evinin Önünde Healalik Alındıktan Sonra Saat 11:00’da Dedeler Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ramazan Batuhan Yunar

23 Ekim 2023

Cihan Yunar Ve Fatma Şen’in Oğlu, Ecrin Ve Atahan’ın Kardeşleri, Merhum Zekeriya Yunar Ve Pakize Yunar’ın Torunu, Çınar Yunar Ve Kurtuluş Yunar’ın Yeğenleri, Bedirhan, Pınar, Zekican Ve Egehan’ın Kuzeni, Ramazan Batuhan Yunar Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün İkindi Öğle Namazına Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Emirali Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

Günay Demirhan

23 Ekim 2023

Bayat Köyü Sakinlerinden İsmail Demirhan’ın Gelini, Hüseyin Demirhan’ın Eşi, Dilek, Demet, Buket Ve Zehra’nın Anneleri, Hüseyin Adıyaman Ve Osman Adıyaman’ın Kardeşleri, Günay Demirhan Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Zeynep Çakmak

23 Ekim 2023

Merhum Hasan Çakmak’ın Eşi, Pakize Topal, Nazmiye Topal, Gülizar Çakmak Ve Fatma Aydın’ın Anneleri, Raif Topal, Recep Topal Ve Muhammet Aydın’ın Kayınvalideleri, Zeynep Çakmak Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çiller E.Sofular Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kazım Özsoy & Gülsevim Özsoy

23 Ekim 2023

Merhum Hayrettin Özsoy’un Oğlu, Kazım Özsoy Ve Gülsevim Özsoy Vefat Etmiştir.

Merhum Ve Merhumenin  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Güllük Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Necatin Oktay

23 Ekim 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden, Erdemir Yüksek Fırından Emekli Eyüp Ve Şerife Oktay’ın Oğlu, Ayşe, Sabahattin, Mustafa Ve Musa Oktay’ın Kardeşleri, Tuncay, Alper, Alparslan, Bilge Ve Betül Kapan’ın Babaları, Naciye Oktay’ın Eşi, Necatin Oktay Vefat Etmiştir.

Merhumun  Cenazesi Bugün Saat 10:30’da Kepez Mahallesindeki Evinin Önünde Healalik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Ova Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Zehra Yavuz

22 Ekim 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Müzeyyen Çelik Ve Zakire Dursun’un Anneleri,Mehmet Çelik’in Anneannesi, Zehra Yavuz Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Kepez Nur Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Hacı Rıza Çubuk

22 Ekim 2023

Kdz.Ereğli Esnaflarından Kenan Çubuk,Merhum Gazi Polis Memuru Ekrem Çubuk Ve Mustafa Çubuk’un Babası,Mediha Çubuk’un Kayınpederi, Kerem,Erdem Ve Caner Çubuk’un Dedesi, Emine Çubuk’un Eşi,  Hacı Rıza Çubuk Vefat Etmiştir.
Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bölücek  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Egeli

22 Ekim 2023

Neyran Gökçeler Mahallesi Eşrafından Erdemirden Emekli Ahmet Egeli Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Neyran Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Naciye Çelik

22 Ekim 2023

Pazaryeri Esnaflarından Abdullah Çelik, Nimet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Recep Çelik İle Emine Akkaya,Sevim Karaarslan,Ayşe Hacer,Ali Çelik,Celal Çelik Ve Tuncay Çelik’in Anneleri,Tepeören Köyü Çalca Mahallesi Sakinlerinden Naciye Çelik Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Tepeören Köyü Çalca Mahallesi Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.     

Emine Orhan

21 Ekim 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Abdullah Orhan’ın Eşi, Adnan,Atilla Ve Arzu Orhan’ın Anneleri, Melisa,Emirkan,Arda Ve Ece’nin Babaanneleri, Emine Orhan Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mihriye Özdemir

21 Ekim 2023

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Satiye Baycık, Neriman Özdemir,Perihan Alkan, Dursun Ve Erdal Özdemir’in Anneleri, Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Rıfat Özdemir’in Eşi, Mihriye Özdemir Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Baycık Camiinde Kılınacak Cuma Namazına Müteakip Kemer  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Nuray İntepe

19 Ekim 2023

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Kamil İle Merhume Kibariye Kalaycı’nın Kızı, Turgay İntepe’nin Eşi,  Nuray İntepe Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Kavaklık Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Yeni Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verileceltir.

Adnan Akkanat

19 Ekim 2023

Mustafa Ve Fatma Akkanat’ın Oğlu, Eda Ve Ayhan Akkanat’ın Babaları, Aydın,Muhammet,Bilal,Soner Ve Semra Akkanat’ın Kardeşleri,  Fatma Akkanat’ın Eşi, Adnan Akkanat Vefat Etmiştir.
Merhumun  Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Düzpelit Köyünde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tuğrul Yıldız

18 Ekim 2023

Ereğlinin İlk Fotoğrafçısı Merhum Sadık Yıldız’ın Oğlu, Hayri Yıldız’ın Kardeşi, Tarık,Zühre Ve Zuhal’ın Babaları,Okkalı İsmail Acur Ve İsamil Kasapoğlu’nun Kayınpederi, Eray Gülay,Gizem,Ercan Erendiz,Sadık Ve İrem’in Dedesi, Güler Yıldız’ın Eşi, Ereğli Esnaflarından Fotoğrafçı Tuğrul Yıldız Vefat Etmiştir.
Merhumun  Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Çalaplı Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Havva Durgut

17 Ekim 2023

Çaylıoğlu Eşrafından Hüseyin,Saffet,Ülfet,Şerife Akdeniz,Beyhan Şen,Reyhan,Fidan,Perihan Adıgüzel,Meryem Arık’ın Anneleri,İsmail Dugut’un Eşi Havva Durgut Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çaylıoğlumezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yadigar Koçak

17 Ekim 2023

Ereğli Eşrafından Kaptaşlı Salkıoğlu Şevket’in Kızı, Nazikar,Şerife Ve Sevim’in Kız Kardeşleri, Kdz.Ereğli Belediyesi Danışmanı Metin Yüksel Ve Kuyumcu Tekin Yüksel’in Ablaları, Genç Parti Eski İlçe Başkanı Cüneyt Koçak’ın Annesi, Merhum Almanyalı Fikret Koçak’ın Eşi, Yadigar Koçak Vefat Etmiştir.
Merhumenin  Cenazesi Bugün Kaptaş (A.Kocaali) Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Mütakip Aile  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erol Yıldırım

14 Ekim 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Zeynep Ve Özgür Yıldırım In Babaları , Güler Yıldırım In Eşi Erdemirden Emekli Erol Yıldırım Vefat Etmiştir.
Merhumun  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Hatip Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hayriye Demir

14 Ekim 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Burhan Demir İn Eşi, Nevzat, Aydın İle  Kenan Demir İn Anneleri, Burçin,Orkun Ve Gizem Demir İn Babaneleri, Hacı Hayriye Demir Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kışla Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Rıfat Ergün

13 Ekim 2023

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Ayşe,Ergün,Meryem Albayrak,Nahit Ergün Ve Evren Çakıl’ın Kardeşi,Esma,Mert Ve Sema Akbulut’un Babaları,Merhum Muhammet Ergün Ve Merhume Fatma Ergün’ün Oğlu,Menşure Ergün’ün Eşi, Eski Emniyet Müdürü Yusuf Albayrak Ve Erdemir Personeli Zerkut Çakıl’ın Kayınbiraderi,Rıfat Ergün Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde  Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sevdiye Erguvan

12 Ekim 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Zerrin, İsmail Ve Engin’in Anneleri, Gökçe Ve Tuğçe’nin Anneanneleri, Derya Ve Deniz’in Babaanneleri,Orhan Döz’ün Kayınvalidesi Sevdiye Erguvan  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Sefa Camiinde  Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ahmet Çömeten

11 Ekim 2023

Işıklı Köyü Sakinleriden Merhum Cafer Çömeten’in Oğlu,Necmi Ve Erdal Çömeten’in Amcası Ahmet Çömeten Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Işıklı Köyünde  Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fahri Saka

11 Ekim 2023

Belen Sanayi Esnaflarından Murat Saka,Arzu Saka Ve Aysun Çorbacı’nın Babaları,Sinem Saka Ve Barbaros Çorbacı’nın Kayınpederi,Berk Saka,Beril Saka,Simge Acar Ve Başar Çorbacı’nın Dedeleri, Türkan Demir Ve Nurten Top’un Abileri, Erdinç Toper,Yusuf Demir,Elif Tuğun,Serap Vatansever Ve Serpil Kasapoğlu’nun Dayıları,Özkan Saka Ve Hakan Saka’nın Amcaları, Çiğdem Elmas,Mustafa,Berrin Elmas,Cihat Elmas Ve Zeren Aral’ın Enişteleri,Hanife Saka’nın Eşi Fahri Saka Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Melahat Cesur

11 Ekim 2023

Yeşiltepe Sakinlerinden Merhum İsmet Cesur’un Eşi, Eyüp,Abdullah,Emine,Neriman,Zehra Ve Fatih Cesur’un Anneleri, Mehmet,Remzi,Alim’in Teyzesi Melahat Cesur Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Sefa Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sezai Dindar

10 Ekim 2023

Ereğli Eşrafından Kenan Dindar,Vural Dindar Ve Canan Balcı’nın Babaları,Ahmet Balcı’nın Kayınpederi,Elif Dindar ,Ege Kaan Dindar,Efe Yiğit Dindar,Ali Balcı Ve Berna Balcı’nın Dedeleri,Ayten Dindar’ın Eşi Sezai Dindar  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Huriye Akdağ

10 Ekim 2023

Ballıca Köyü Saltuklu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sadettin Akdağ,Necla Acar, Cihan Akdağ Ve Ayten Acar’ın Anneleri, Kazım (Musa) Akdoğan’ın Eşi, Huriye (Hayriye) Akdağ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Karakaya

09 Ekim 2023

Murat,Semra,Fuat Ve Ertan Karakaya’nın Babaları, Emine Karakaya’nın Eşi, Mehmet Karakaya Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Karakavuz Köyü Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Güler Sönmez

07 Ekim 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Sönmez’in Eşi, Hüseyin Sönmez, Meral Kocatürk’ün Anneleri, Rezzan Sönmez’in Kayınvalidesi, Ozan Ezgi Kocatürk’ün Anneannesi, Güler Sönmez Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Makbule Öztürk

07 Ekim 2023

Zahide Aksu, Şerife Gümüş, Mustafa Öztürk, Rafet Öztürk, Hatice Kazlı, Reyhan Balcı’nın Anneleri, Fevzi Balcı Ve Muhammet Kazlı’nın Kayınvalidesi, Hacı Makbule Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bolu Gerede Çayören Güney Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Muharrem Bulak

07 Ekim 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Ereğli Lisesi Öğretmeni Nezahat Bulak, Erdemir İlkokulu Öğretmeni Songül Bulak, Dr.Hakan Bulak, Hamiyet Dönmez, Arzu Okuyucu’nun Babaları, Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak’ın Dayısı, Pazaryeri Esnaflarından Hüseyin Bulak’ın Kayınbiraderi, Hanımzer Bulak’ın Eşi, Iğdır Eşrafından Ereğli Esnaflarından Muharrem Bulak Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Emine Erkan

06 Ekim 2023

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Nazif Erkan’ın Eşi, Bahar Sezgin Ve Gonca Erkan Şenol’un Anneleri, Mehmet Tuğra, İlkin Ve Kuzey’in Anneanneleri, Emine Erkan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Gürsel Gökçek

06 Ekim 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Cemalettin Gökçek Ve Filiz Gökçek’in Oğlu, Gülay Gökçek’in Eşi, Zeynep Karakuş Ve Gamze Gökçek’in Babaları, Tansel, Ayten Ve Derya’nın Abileri, Paşa Çakmak’ın Damadı, Fatih Karakuş’un Kayınpederi, Zehra Ve Zümra’nın Dedeleri, Gürsel Gökçek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Halime Demirören

06 Ekim 2023

Ballıca Köyü Eski Muhtarı Merhum Recep Demirören’in Eşi, Yaşare Akcan’ın Kardeşleri, Cevriye Alkan, Fatma Demirören, Türkan Erdoğan, Yaşare Adıyaman, Nuray Çınar Ve Vasfiye Aktürk’ün Anneleri, Halime Demirören Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ballıca Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Recep Yılmaz

06 Ekim 2023

Keşkek Köyü Sakinlerinden Emine Balı,Hatice Cengiz,Ayşe Temel Ve Hava Yıldız’ın Kardeşleri, Şerife Yılmaz’ın Eşi Recep Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra  Keşkek Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Melih Erdem

05 Ekim 2023

İsmail Erdem Ve Hülya Erdem’in Oğlu, Neyren Gökçeler Spor, Armutçukspor, Akçakoca Ayazlıspor Ve Madengücü Spor Eski Topçularından Melih Erdem Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kandilli Beldesi Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

 

 

Cemile Yılmaz

04 Ekim 2023

Merhum Kazım Yılmaz’ın Eşi, Kader Ve Necati Yılmaz’ın Anneleri, Mithat Yılmaz Ve Murat Yılmaz’ın Babaanneleri, Cemile Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Aşağıhocalar Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yılmaz Çömlekçioğlu

05 Ekim 2023

Emine Çömleçioğlu’nun Eşi, Elif Tuğba Çömlekçioğlu Taşçı’nın Babası, Halit Çömlekçioğlu, Hadiye Dövener, Sevim Oğuz Ve Ali Çömlekçioğlu’nun Kardeşleri, Yılmaz Çömlekçioğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Yeni Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Sadettin Gültekin

04 Ekim 2023

Ortaköy Sakinlerinden Merhum Arif Gültekin Ve Şükran Gültekin’in Oğlu, Semra Gültekin’in Eşi, Arif Gültekin’in Babası, Sadettin Gültekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ortaköy Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Merkez Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Kübra Yılmaz

04 Ekim 2023

İskenderli Köyü Sakinlerinden Fatma Sarı, Döndü Özsoy, Bahar Altay, Zehra Aldırtmaz, Merhum Raşit,Hasan,Murat İle Hüseyin Yılmaz In Anneleri,İsmail Yılmaz In Eşi Kübra Yılmaz  Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip İskenderli Köy Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 10,30 Da Solak Köyü Yol Ayrımı Bütcem Market Önünden Araç Kaldırılacaktır.

 

Muammer Tümer

03 Ekim 2023

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Nezahat Tümer’in Eşi, Belediyemiz Personeli Nihat Tümer Ve Murat Tümer’in Babaları, Merhum Zekeriya Tümer Ve Merhume Zikriye Tümer’in Oğlu, Muammer Tümer Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Uzunmehmet Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Kevser Haşhaş

03 Ekim 2023

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hava Deniz’in Kızları, Merhume Nursel Deniz, Merhume Ruşen Akbaş, Mustafa Deniz, Sait Deniz, Saliha Topal, Ayşe Özer’in Kardeşi, Nazife Köksal Ve Nezahat Bircan’ın Yengesi, Atakan Ve Erkan Haşhaş’ın Anneleri, Ahmet Haşhaş’ın Eşi, Kevser Haşhaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Nizamettin Özfidan

03 Ekim 2023

Süheyla Özfidan’ın Eşi, Tuncay, Eyfer, Leyla Ve Fatoş’un Babaları, Erdemir Göztepe Eski Aşçıbaşısı Nizamettin Özfidan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Bolu İli Mengen İlçesinde Toprağa Verilecektir.

İlkay Atalar

03 Ekim 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Behzat İle Merhume Semiha Atalar In Oğlu,Turgay Atalar In Kardeşi,Berkay,Hazal İle Ceyhun Atalar In Dedeleri,Ahmet Kurt Un Kayınpederi,Güray Atalar Ve Banu Kurt Un Babaları Tülay Atalar In Eşi Ttk Dan Emekli  İlkay Atalar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğlen Bozhane Caminde Kılınacak Cenaze Namazını Ardından Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Aynur Altan

03 Ekim 2023

Merhum Hacı Ömer Altan In Eşi,İlter Yıldız,Hakan Ve Mustafa Altan In Anneleri,Neriman Ve Aysel Altan In Kayınvalidesi,Burak Yıldız In Annanesi,İrem Livanur Ve Ömer Altan In Babanesi, Aynur Altan  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 12:00 De Bekyeri Mahallesi Site Caminden Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazından Sonra Gülüç Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hava Üzülmez

01 Ekim 2023

Maden Emeklisi Merhum Sadettin Üzülmez’in Eşi, Yılmaz Üzülmez, Sevim Sıkıcıoğlu,Filiz Eski Ve Yeliz Ulus’un Anneleri, Nezahat Uzun Ve İbrahim Odabaşı’nın Kardeşi, Fatih Sıkıcıoğlu,Ahmet Eski,Leyla Üzülmez Ve Sertan Ulus’un Kayınvalidesi, Hava Üzülmez Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tüm Vefat İlanları