Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Kasım 2019 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Muhterem GİRİTLİ

03 Kasım 2019

Turgut Reis Giritli, Ali Reis Giritli Ve Hacer Kandemir’in Babaları,Vesile Giritli’nin Eşi,Erdemirden Emekli Muhterem GİRİTLİ Vefat Etmiştir

Suat ÖZEL

03 Kasım 2019

Kepez Mahallesi Hacı Musa Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Emin Özel Ve Şefika Özel’in Oğlu,Tezcan Özel’in Kardeşi,Utku Özel’in Babası,Nihat Özel’in Yeğeni Suat ÖZEL Vefat Etmiştir

İsmail ERGÜVEN

04 Kasım 2019

Akarca Mahallesi Fota Sokak Sakinlerinden; Halit Ergüven,Fuat Ergüven,Gül Yılmaz Ve Aysel Çan’ın Babaları; Bayburtlular Dernek Başkanı Ve Ereğli Kent Konseyi Genel Sekreteri Cengiz Yılmaz Ve Yeşim Ergüven’in  Kayınpederleri; Atakan Ve Tuvana Yılmaz’ın Dedeleri; Gülsüm Ergüven’in Eşi Geredeli Marangoz İsmail ERGÜVEN Vefat Etmiştir.

Pamuk MAHMUDOĞLU

04 Kasım 2019

Güldere Mahallesi Sakinlerinden; Ali Ve Osman Mahmudoğlu’nun Anneleri; Sabire,Mavili,Sultan,Elmas,Emine Ve Zinnet’in Anneanneleri; Yusuf,Mustafa,Ümit,Aliosman,Aliyavuz ,Emine Ve Asiye Mahmudoğlu’nun Babaanneleri Pamuk MAHMUDOĞLU Vefat Etmiştir.

Niyazi AVCILAR

04 Kasım 2019

Aktaş Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Ve Merhume Firdevs Avcılar’ın Oğulları; Merhum Mustafa Ve Merhume Lütfiye Çelik’in Damatları; Hayriye Avcılar’ın Eşi; Aslı Özer,Aykut Avcılar Ve Alper Avcılar’ın Babaları; Rüzgar,Toprak Ve Cansu Avcılar’ın Dedeleri Niyazi AVCILAR Vefat Etmiştir.

Halime ACAR

05 Kasım 2019

Kozlu Topbaşı Eşrafından ; Merhum Sadettin Acar’ın Eşi; Bahattin,Hayrettin,Gülçin,Gülcan Ve Ferda’nın Anneleri; Mustafa Bozkurt,Nazikar Kandil,Ayşegül Bilgin,Nazire Yıldız ,Merhume Hatice Çetin,Naciye Demirtaş Ve Safinaz Özsoy’un Kardeşleri; Merhum Yusuf Erkan, Yakup Erkan İle Hasan,Hüseyin Muhittin  Ve İsmail Acar’ın Yengeleri Halime ACAR Vefat Etmiştir.

Fethiye SERDAROĞLU

05 Kasım 2019

Hatip Sokak Sakinlerinden; Vergi Dairesinden Emekli Mustafa Serdaroğlu’nun Eşi; Erol Ve Meltem Serdaroğlu’nun Anneleri; Merhum Mustafa Özen ,Merhum İsmet Özen Ve Yakup Özen’in Kız Kardeşleri;  Faik Uzunhasanoğlu’nun Ablası  Fethiye SERDAROĞLU Vefat Etmiştir.

Kazım KARADAĞ

06 Kasım 2019

Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden; Medine Karadağ’ın Eşi; Recep Karadağ,Mehmet Karadağ,Nevzat Karadağ,Tuncay Karadağ,Habibe Karadağ,Naile Korkmaz Ve Mehmet Güney’in Babaları; Muzaffer Karadağ,Mehmet Karadağ,Hacer Özmen,Saniye Öcalan,Merhum Yılmaz Karadağ Ve Merhum Hüseyin Karadağ’ın Ağabeyleri; Selahattin Karadağ,Şadan Karadağ,Satılmış Karadağ,Halil Karadağ Ve Mustafa Karadağ’ın Amcaları Kazım KARADAĞ Vefat Etmiştir.

Sezgin SEVİM

06 Kasım 2019

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Recep Sevim Ve Ferdane Sevim’in Oğulları; Recep Sevim’in Kardeşi Sezgin SEVİM Vefat Etmiştir.

Recep ER

06 Kasım 2019

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Muharrem Er Ve Merhume Ayşe Er’in Oğulları; Necla Er’in Eşi; Belediyemiz Zabıta Personellerinden Aytuğ Er Ve Ayça Ercebeci’nin Babaları Recep ER Vefat Etmiştir.

Celal ARSLAN

06 Kasım 2019

Bayat Köyü Eşrafından Merhum Hüseyin Ve Dudu Arslan’ın Oğulları; Şükran,Nuran,Nurcan,Şaziye Ve Emine Arslan’ın Babaları; Belediyemiz Çalışanlarından Volkan Açıkgöz’ün Dayısı Almanya’dan Emekli Celal ARSLAN Vefat Etmiştir.

Sadun SU

06 Kasım 2019

Kdz.Ereğli Eşrafından ; Merhum Telat Özışık  Ve Merhume Ayşe Özışık İle Merhum Şerafettin Su Ve Merhume Hatice Su’nun Torunları ; Merhum Kemalettin Su Ve Gülşen Su’nun Oğulları; Birşen Dumanlı’nın Yeğeni; Sevinç Su’nun Kardeşi Sadun SU Vefat Etmiştir.

Hacer İNCİ

07 Kasım 2019

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Hakkı İnci’nin Eşi; İsmail İnci ,Şerife Tokgöz,Kadriye Tokgöz,Emine Deniz Ve Nigar Deniz’in Anneleri Hacer İNCİ Vefat Etmiştir.

İzzet ARSLAN

07 Kasım 2019

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden ; T.T.K.Dan Emekli; Merhum Halit Ve Merhume Hatice Arslan’ın Oğulları; Cemile Altay, Merhum Mustafa Arslan  Ve Merhume Naciye Arslan’ın Kardeşleri; Emine Yaşare Arslan’ın Eşi; Murat Arslan,Cemile Yılmaz,Muradiye Bozkurt Ve Halime Göktaş’ın Babaları; Turgay, Abdullah,Feyzullah Ve Defne’nin Dedeleri İzzet ARSLAN Vefat Etmiştir.

Recep KART

07 Kasım 2019

A. Sofular Köyü Eşrafından; Uğur Kart’ın Babası; Ttk İşçilerinden Mustafa Şen Ve Erdemir Çalışanlarından  Selamettin Aker’in Kayınpederleri Recep KART Vefat Etmiştir.

Temel GEDİKLİ

07 Kasım 2019

  Hatip Sokak Sakinlerinden; Bediha Gedikli’nin Eşi; Altay Gedikli,Işılay Gedikli,Kadir Mazlum Gedikli Ve Ömer Gedikli’nin Babaları Temel GEDİKLİ Vefat Etmiştir.

Şaban GÜNEŞ

08 Kasım 2019

Çaylıoğlu Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Ayşe Güneş’in Eşi; Vedat ,Nazmiye,Selma Ve Cemile Güneş’in Babaları Şaban GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Ayhan CAN

08 Kasım 2019

Ortacı Köyü Sakinlerinden; Merhum Hakkı Can Ve Emine Can’ın Oğulları; Fatma Uysal,Aysel Gülhan Ve Ali Can’ın Kardeşleri; Kerem Ve Eren Can’ın Babaları; Zeki Gülhan Ve Muharrem Uysal’ın Kayınbiraderleri Ayhan CAN Vefat Etmiştir.

Yaşare ARSLAN

08 Kasım 2019

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kazım Arslan’ın Eşi; İrfan Arslan,Nazikar Kurt,Hilmiye Malçok,Merhum Kadir Arslan Ve Gülten Arslan ‘In Anneleri; Kazım,Emrah,Yaşare,Bahar,Ayşe,Çiğdem Ve Ayşe’nin Babaanneleri; Serkan, Erkan, Neriman, İlhan,İsmail Ve İrfan’ın Anneanneleri Yaşare ARSLAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin SAYGI

08 Kasım 2019

Kızılca Köyü Sakinlerinden ; Edaviye Saygı’nın Eşi; Asım Saygı’nın Babası; İsa,İhsan, Ve Musa Saygı’nın Amcaoğulları; Erhan Saygı’nın Amcası Hasan Hüseyin SAYGI Vefat Etmiştir.

Gülgez GÖKTAŞ

09 Kasım 2019

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Bahadır Göktaş’ın Eşi; Cevdet,İsmet,Kerem,İnci,İsminaz Ve Hidayet Göktaş’ın Anneleri; İslam Güngör’ün Kayınvalidesi; Ahmet Göktaş Ve Maşite Oynak’ın Babaannesi; Barış Güngör’ün Anneannesi Gülgez GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.

Hüseyin AK

11 Kasım 2019

Kepez Mahallesi Dubleks Evler Sakinlerinden Erdemir Liman İşletmeleri Çalışanı,Muzaffer Ak,Özden Ulkar,Dr.Gülden Aksu’nun Babaları,Anadolu Sigorta Hasar Yöneticilerinden Ersin Ulkar,Dr.Sertan Aksu,Güliz Ak’ın Kayınpederleri,Murat Taksi Esnaflarından Ayhan Demircan,Halk Otobüsü Esnaflarından Aydın Demircan’ın Enişteleri,Erdemirden Emekli Cansever Ulkar,Emekli Belediye Çalışanlarından İbrahim Canbaz’ın Dünürleri,Yadigar Ak’ın Eşi,Erdemir Liman İşletmelerinden Emekli Hüseyin AK Vefat Etmiştir.

Müesser YÜZBAŞLI

11 Kasım 2019

Müftü Mah.Erdemir Caddesi Sakinlerinden Belgin Yüzbaşlı Ve Behice Akdağ’ın Annesi,Gözde Bayraktar Ve Selim Bayrak’ın Anneanneleri Hasan Akdağ’ın Kayınvalidesi,Merhum Gültekin Yüzbaşlı’nın Eşi Müesser YÜZBAŞLI Vefat Etmiştir.

İbrahim ÇAKAN

11 Kasım 2019

Adem Çakan Ve Melek Çakan’ın Oğlu İbrahim ÇAKAN Vefat Etmiştir.

Fatma Sabriye YENER

12 Kasım 2019

Bağlık Mahallesi, Kandilli Lojmanları Sokak Sakinlerinden, Merhum Nihat Yener’in Eşi, Metin Yener, Nesrin İpekçi Ve Nermin Çardak’ın Anneleri, Çetin Yener, Fisun Kışlalı, Yalçın Yener’in Teyzeleri, Fatma Sabriye YENER Vefat Etmiştir.

Nafi ERDOĞAN

13 Kasım 2019

Kepez Mahallesi Dağ Evleri Sakinlerinden Balcılardan Emekli,Hatice Erdoğan’ın Eşi,Balcılar Çalışanlarından Ali Osman Erdoğan,Orman İşletmesi Personelinden Muhammet Erdoğan,İsmail,Sevim,Merve Ve Yasemin Erdoğan’ın  Babaları Nafi ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Ayşen Baltacı

13 Kasım 2019

Kışla Mahallasi Sakinlerinden Hasan Aydın Ve Kübra Aydın’ın Kızları,Şaban Baltacı’nın Eşi,Yılmaz Baltacı,Hamidiye Ve Aysel Baltacı’nın Anneleri,Ayşen Baltacı Vefat Etmiştir.

Behice EROL

14 Kasım 2019

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rasim Erol’un Eşi, Nuray Atar,Nuray Atar,Nuran Cıvak,Birol Erol,Ayşe Uğurlu,Yıldıray Erol Ve Şükran Taşpınar’ın Anneleri,Adem Kayacan’ın Ablası,Kelçe Köyü Muhtarı Okan Kayacan’ın Teyzesi,Behice EROL Vefat Etmiştir.

İlknur ÖZYURT

15 Kasım 2019

Kışla Mahallesi Orta Sokak Sakinlerinden Şeref Gökmen Ve Emine Gökmen’in Kızı,Tahsin Gökmen,Müslüm Gökmen,Ahmet Gökmen İle Öznur’un Kardeşleri Efe Özyurt Ve Elif Özyurt’un Anneleri,Turan Özyurt’un Eşi,İlknur ÖZYURT Vefat Etmiştir.

Hatice ERDOĞAN

15 Kasım 2019

Armutlucuma Aydın Köyü Saka Mahallesi Sakinlerinden Almanyada İkamet Eden Merhum Salih Erdoğan’ın Eşi,Bayram Özsoy Ve Naciye Erdoğan’ın Ablası,Hüseyin Erdoğan’ın Baldızı,Cüneyt Özsoy’un Halası,İbrahim Temel’in Yengesi,Raif Aydemir’in Dünürü,Hatice ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Sadettin TOPÇU

15 Kasım 2019

Süleymanbeyler Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Topçu Ve Merhume Ayşe Topçu’nun Oğlu,Ferhat Topçu,Murat Topçu,Nigar Çelebi İle Ümit Aksu’nun Babaları,Yılmaz Aksu’nun Damadı,Sezgin Aksu’nun Eniştesi,Sema Topçu’nun Eşi,Delihakkı Subaşı Şoförlerinden Sadettin TOPÇU Vefat Etmiştir.

Nurhan SARIKAYA

15 Kasım 2019

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Eski Gökçeler Belediye Başkanı Fahri Sarıkaya’nın Kızı,Orhan Sarıkaya’nın Eşi,Ebru Sarıkaya’nın Annesi,Berhan Sarıkaya’nın Kayınvalidesi,Metin,Tekin,Hayrettin,Nizam Sarıkaya,Merhum Fahrettin Sarıkaya,Nilay Karaçam Ve Sonay Sarıkaya’nın Ablaları,Nurhan SARIKAYA Vefat Etmiştir.

Hasan KARABULUT

16 Kasım 2019

Bahriye Tekin, Kadriye Karakuş, İsmail Ve Ayşe Karabulut’un Babaları, Merhum Duran Karabulut’un Eşi, Hasan KARABULUT Vefat Etmiştir.

Kübra YILMAZ

16 Kasım 2019

Terzi Köyü Sakinlerinden Merhum Ali Yılmaz’ın Eşi, Merhum Mehmet, Sadettin, Selahattin, Mustafa, Hanife, Emine, Yaşare, Nurcan, Safiye, Filiz’in Anneleri, Kübra YILMAZ Vefat Etmiştir.

Fatma SEVER

16 Kasım 2019

Ören Merkez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Baki Sever’in Eşi, Mehmet Sever, Aysel Aktay’ın Anneleri, Hasan Altay’ın Kayınvalidesi, İlknur Fidan, Mehmet Altay’ın Anneanneleri, Tayfun Sever, Selvi Gerimtelli’nin Babaanneleri, İbrahim, Mustafa, Ali, İsmail Sever’in Halaları, Ahmet Sever’in Ablası, Merhum Ahmet Ve Merhume Ayşe Sever’in Kızları, Fatma SEVER Vefat Etmiştir

Mürvet KARADEMİR

17 Kasım 2019

Gökçebey Eşrafından Erdemir Merkez Bakımdan Emekli Hakkı Karademir’in Eşi, Karademir Metal Sahipleri Kadir Karademir, Hüseyin Karademir, Hediye Arslan, Nuray Yaşar’ın Anneleri, Ali Arslab Ve Vedat Yaşar’ın Kayınvalideleri, Rıfat Özdemir’in Ablası, Edanur, Mirata, Zeynep, İpek’in Babaanneleri, Sinem, Ece, Ömer, Uğuralp Aslan Ve Sinejan, Barkın Yaşar’ın Anneanneleri, Mürvet KARADEMİR Vefat Etmiştir.

Fikriye Hatun ORMAN

17 Kasım 2019

Uzunmehmet Mahallesi, Çavdarlı Sokak Sakinlerinden Belgin Uslu, Sezgin Sesli, Serpil Akdeniz Ve Leyla Kara’nın Anneleri, Merhum Mehmet Orman’ın Eşi, Fikriye Hatun ORMAN  Vefat Etmiştir.

Nevzat ÇELEBİ

19 Kasım 2019

Ova Köyünden Muhammet Çelebi,Derya Sevim,Hülya Sönmez Ve Fulya Günhan’ın Babaları,Musa Sevim’in Kayınpederi,Hava Çelebi’nin Eşi Nevzat ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Eda ÇAKIR

19 Kasım 2019

Soğanlı Yörük Köyünden Kadir Okut Ve Gülbahar Okut’un Kızı,Recep Okut Ve Metin Okut’un Kardeşleri Eda ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Fatma ÖZEN

20 Kasım 2019

Kepez Mahallesi, 1 Nolu Çetin Emeç Sokak Sakinlerinden Mustafa Özen, Osman Özen, Satılmış Özen, Şengül Koç Ve Hanife Temel’in Anneleri, Bahattin Temel İle Şeref Koç’un Kayınvalideleri, Merhum Üzeyir Özen’in Eşi, Fatma ÖZEN  Vefat Etmiştir.

Pakize SOĞAN

20 Kasım 2019

Süleymanlar Mahallesi, İstasyon Caddesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Kasap Ve Merhume Nazmiye Kasap’ın Kızları, Merve Tan Ve Bahri Doğan’ın Anneleri, Merhum Sacit Soğan’ın Eşi, Pakize SOĞAN Vefat Etmiştir.

Gülser KESKİN

20 Kasım 2019

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mahmet, Merhume Emine Korkmaz’ın Kızları, Gülşen Sayhan Ve Aslı’nın Anneleri, Ferhat Sayhan Ve Ahmet’in Kayınvalideleri, Muazzez Derin Ve Sema Mağul’un Kardeşleri, Asım Derin Ve İsmet Mağul’un Baldızları, Cemal Keskin’in Eşi, Gülser KESKİN  Vefat Etmiştir.

Çiğdem KARABACAK

21 Kasım 2019

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Erol Karabacak’ın Eşi,Ayten Gürel,Halit Köksal’ın Kardeşi,Lale Bektaş Ve Mehmet Karabacak’ın Anneleri,Berk’in Anneannesi,Almira’nın Babaannesi,Eyüp Bektaş İle Funda Karabacak’ın Kayınvalidesi Çiğdem KARABACAK Vefat Etmiştir.

Gülhanım KANCA

21 Kasım 2019

Erdemirden Emekli Merhum İhsan Kanca’nın Eşi,Köksal Kanca,Yüksel Kanca Ve Gülsen Görmüş’in Anneleri,Hamdi Taslak İle Tahsin Görmüş’ün Kayınvalidesi,Sinan,İhsan Ve Hakan Taslak’ın Anneanneleri,Fatma Nur,Belkıs İle Zeynep Görmüş’ün Babaanneleri,Gülhanım KANCA Vefat Etmiştir.

Gülhanım KANCA

21 Kasım 2019

Orhanlar Mahallesi Kemeraltı Sokak Sakinlerinden Yasemin Pektaş,Yeliz Orak,Yeşim Dağhan Ve Murat Pektaş’ın Babaları,Fahri Orak İle Orhan Dağhan’ın Kayınpederleri,Merhume Nadide Pektaş’ın Eşi,Selahattin PEKTAŞ Vefat Etmiştir.

Melek KORKUSUZ

21 Kasım 2019

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Nermin Aktaşoğlu,Emine Kaplan,Neriman Uslu,Nurcan Demirbaş,Nilüfer Korkusuz Ve Mehmet Korkusuz’un Anneleri,Erdemirden Emekli Bayram Korkusuz’un Eşi Melek KORKUSUZ Vefat Etmiştir

Nadide KULA

21 Kasım 2019

Dışçeşme Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Şenel Ve Emin Şenel’in Kızı,Merhum Gazi Hasan Şenel’in Kız Kardeşi,Merhum Halil Şenel,Merhum Hüseyin Şenel,İbrahim Şenel,Abdurrahman Şenel’in Halaları,Mediha,Sabiha Ve İsmail Kula’nın Yengeleri,Merhum Hikmet Kula’nın Eşi,Nadide KULA Vefat Etmiştir.

Behinaz UĞURLU

25 Kasım 2019

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Hakkı Gülerman Sokak Sakinlerinden Enver Uğurlu,Server,Maynur,Yücel,Yüksel Ve Göknur Uğurlu’nun Anneleri,İlhan Selçuk Ve Sait Canver’in Kayınvalidesi,Hilmi Uğurlu’nun Eşi Behinaz UĞURLU Vefat Etmiştir.

Gevher EŞK

25 Kasım 2019

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Ezel Eşk Ve Halk Otobüsü İşletmecilerinden Kemal Eşk’in Gelini,Yener Ve Şener Eşk’in Yengeleri,Eda İle Kemal Eşk’in Anneleri,Taner Eşk’in Eşi,Gevher EŞK Vefat Etmiştir.

Sevim TURAN

25 Kasım 2019

Yunuslu Köyü Hatipler Mahallesinden Kepez Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Hüseyin Yavuz Ve Merhum Hava Yavuz’un Kızı,Meltem İle Merve Turan’ın Anneleri,Mehmet Turan’ın Eşi Sevim TURAN Vefat Etmiştir.

İsmail KARAKUŞ

25 Kasım 2019

Orhanlar Mahallesi Celal Biçer Sokak Sakinlerinden Bozhane Eşrafından İsmet Karakuş,Beyhan Demirci Ve Hasan Karakuş’un Babaları,Güler Karakuş,Şakir Demirci İle Sevgi Karakuş’un Kayınpederi,İsmail,Gökçe,Canan Coşkun,Fatih Ve Ufuk Karakuş’un Dedeleri,Hacer Karakuş’un Eşi Bozhane Balıkçı Eşrafından İsmail KARAKUŞ Vefat Etmiştir.

Ayşe SEZGİN

25 Kasım 2019

Belediyemizden Emekli İbrahim Sezgin,Kadir,Emine Alagöz Ve Meryem Kaya’nın Anneleri,Hüseyin Sezgin’in Eşi,Ayşe SEZGİN Vefat Etmiştir.

Esin GÜRAN

26 Kasım 2019

Akarca Mahallesi, Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum Siyami Akarsu’yun Baldızı, Merhume Sevim Akarsu’yun Kardeşi, Esin GÜRAN Vefat Etmiştir.

Naciye KAYA

26 Kasım 2019

Doruk Mahallesi Sakinlerinden Bozhane Esnaflarından Merhum Hasan Kaya’nın Eşi, Mustafa Kaya, Kemal Kaya, Banu Sevinç, Serpil Ünal’ın Anneleri, Bozhane Esnaflarından Merhum Salih Karaahmetoğlu’nun Ablası, Efkan Sevinç Ve Şanver Ünal’ın Kayınvalideleri, Naciye KAYA Vefat Etmiştir.

Ayhan ATAMER

26 Kasım 2019

Ereğli Eşrafından Merhum İbrahim Atamer’in Eşi, Erol Gürgan’ın Annesi, Saduman Gürgan’ın Kayınvalidesi, Avukat Umut Gürgan Ve Özlam Gürgan’ın Babaanneleri, Ayhan ATAMER Vefat Etmiştir.

Ayşe AYGÜN

27 Kasım 2019

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Fatih Aygün’ün Eşi Ayşe AYGÜN Vefat Etmiştir.

Zekiye KARTAL

27 Kasım 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Mustafa.Celal,Ali,Cemal,Şeref,Hayriye,Doğan,Akkün Sezgin Ve Merhume Belgin Açıkgöz’ün Anneleri,Merhum Hasan Kartal’ın Eşi Zekiye KARTAL Vefat Etmiştir.

Hikmet ÇELİK

28 Kasım 2019

Kışla Mahallesi, İnallı Sokak Sakinlerinden Hatice Çelik’in Eşi, İbrahim Çelik, Merhum Fikret Çelik, Zülfiye Çelik, Lütfiye Çelik, Fikriye Çelik’in Babaları, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Çemberci Hikmet ÇELİK Vefat Etmiştir.

Şaban GÜNEŞ

28 Kasım 2019

Sarıkokmaz Mahallesi, 1 Nolu Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden Havva Güneş’in Eşi, Fahrettin Güneş, Kadriye, Ayten Ve Güllü’nün Ağabeyleri, Erdemirden Emekli Şaban GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

İbrahim KARAHAN

28 Kasım 2019

 Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Hatice, Emine, Selma, Döndü, Hacer Ve Ahmet Karaha’ın Babaları, Hatice Sarcan’ınardeşi, Hanife, Hayriye, Hakimekarahan’ın Abileri, Erdoğan Nder, Çetin Negüzel, Tuncay Özsoy, Hüsnü Karasoğlu Ve Feyyaz Demirel’in Kayınpederleri, İbrahim KARAHAN  Vefat Etmiştir.

Kadriye Fatma BAHADIR

29 Kasım 2019

Ereğli’nin Eski Nakliyecilerinden Merhum Kemal Bahadır’ın Eşi; Devlet Hastanesi Eski Müdürlerinden Merhum Turan Bahadır,Ssk Hastanesi Emekli Memurlarından Ayşe Bahadır,Perihan Bahadır,İrfan Bahadır Ve Coşkun Bahadır’ın Anneleri; Hakkı Bahadır,Mine Bahadır  Ve Fatma Sezgün ‘Ün Ablaları; Emekli Öğretmen Şenol Bahadır,Hasan Bahadır,Emel Bahadır Ve Hüseyin Bahadır’ın Halaları Kadriye Fatma BAHADIR Vefat Etmiştir.

Şaban DUMAN

29 Kasım 2019

Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Recep Duman’ın Oğlu; Merhume Nahide Duman’ın Eşi; Bergüzar Negüzel,Dursun Duman Ve Hüseyin Duman’ın Babaları; Muhammet Negüzel,Şevkiye Duman Ve Hava Duman’ın Kayınpederleri; Mehmet Duman Ve Ahmet Duman’ın Amcaları Şaban DUMAN Vefat Etmiştir.

Cevahir ÇAVDAR

30 Kasım 2019

Merhum Yaşar Çavdar’ın Eşi,Ereğli Esnaflarından Dostlar Pide Sahibi İsmail Çavdar,Erdoğan,Ayhan Ve Ergün Çavdar’ın Annesi,Sinan Çavdar’ın Babaannesi,Cevahir ÇAVDAR Vefat Etmiştir.

Şaban DUMAN

30 Kasım 2019

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Recep Duman’ın Oğlu,Merhume Nahide Duman’ın Eşi,Bergüzar Negüzel,Dursun Duman Ve Hüseyin Duman’ın Babaları,Muhammet Ne Güzel,Şevkiye Duman Ve Hava Duman’ın Kayınpederleri,Mehmet Duman Ve Ahmet Duman’ın Amcaları,Şaban DUMAN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları