Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ağustos 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Meliha KARADENİZ

01 Ağustos 2021

Erdemirden Emekli Merhum Tahsin Karadeniz’in Eşi,Sonnur Karadeniz Taşçıoğlu’nun Annesi, Orhan Taşçıoğlu’nun Kayınvalidesi,Nehadet Karadeniz,Nezahat Akkaya’nın Ablaları,Reyhan Alkan,Meryem Enaz,Mustafa Karadeniz,Zafer Akkaya,Suzan Yalman Ve Yasemin Özgen’in Teyzeleri Meliha KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Meryem KARA

02 Ağustos 2021

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden; Adem Kara’nın Eşi; Ramazan,Hatice, Ve İsmail Kara’nın Anneleri; Türkan ,Emine Ve Rafet’in Kardeşleri Meryem KARA Vefat Etmiştir.    

Cavit KÜREKÇİ

02 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Recep Kürekçi’nin  Oğlu; Selahattin Kürekçi, Adem Kürekçi Ve İbrahim Kürekçi’nin Kardeşleri; Adem Kürekçi, Cemalettin Kürekçi,Metin Kürekçi İle Şerife Kuru’nun Babaları Cavit KÜREKÇİ Vefat Etmiştir.

Yaşare ATAR

03 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden Muzaffer,Durmuş,Muharrem,Hayriye Atar Ve Ayşe Kürekçi,Şerif Acar,Cevriye Demirtaş’ın Anneleri,Merhum Hasan Atar’ın Eşi Yaşare ATAR Vefat Etmiştir.

Emine KOCATÜRK

03 Ağustos 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Türkan,Şükran,Adem Kocatürk,Yeşil Tarım Mustafa Kocatürk’ün Anneleri,Merhum İlyas Kocatürk’ün Eşi,Mustafa Kalkan Ve İlyas Kocatürk’ün Babaanneleri,Adem Kalkan,Bedri Karaarslan Ve Belma Kocatürk’ün Kayınvalidesi,Emine KOCATÜRK Vefat Etmiştir.

İlyas İNANÇ

04 Ağustos 2021

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Özlem Sevgi,Öznur Adıyaman,Muhammet İnanç’ın Babaları,Ersin Adıyaman Ve Nuri Sevgi’nin Kayınpederi,Hayrettin Tanyıldız’ın Eniştesi,İlyas İNANÇ Vefat Etmiştir.

Bülent ŞEN

05 Ağustos 2021

Şehrimiz Esnaflarından Ahmet Şen Ve Canseven Şen’in Oğulları, Betül Şen’in Eşi, Berra Ve Ela’nın Babaları, Dilek Ateş’in Ağabeyi, Murat Ateş’in Eniştesi, Atabey, Atamer, Hikmet, Turan Şen’in Yeğeni, Bülent ŞEN  Vefat Etmiştir.

Vildan ÖZTÜRK

05 Ağustos 2021

Kepez Mahallesinden Erdemirden Emekli Merhum Mustafa Öztürk Ve Merhume Piraye Öztürk’ün Kızları, Erdemirden Emekli Merhum İlhan Öztürk’ün Kızkardeşi, Suzan Öztürk’ün Görümcesi, Pelin Özer Türkoğlu’nun Annesi, Alp Türkoğlu’nun Kayınvalidesi, Deniz Öztürk Baysal, Enes Öztürk’ün Halası, Göktuğ Sevgili Ve Feyza Sevgili’nin Anneanneleri, Erdemirden Emekli Vildan ÖZTÜRK  Vefat Etmiştir.

Mehmet YILDIRIM

06 Ağustos 2021

Vergi Dairesinden Emekli Yaşar Yıldırım, Ayşe, Emine, Fatma, Yaşariye, Songül Yıldırım’ın Babaları, Muharrem Kurtulcuk, Hüsamettin Dilbaz, İsmail Göktürk, Çarşı Esnaflarımızdan Ali Adıyaman’ın Kayınpederleri, Mehmet YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Çetin ARTAR

06 Ağustos 2021

Kestaneci Mahallesi, Çamlıca Sokak Sakinlerinden Şükran Artar’ın Eşi, Neşe Demirtaş, Birol Artar Ve Tuğçe’nin Babaları, Kazım Artar, Metin Artar, Merhum Mehmet Artarmerhum Nihat Artar Ve Merhum Ahmet Artar’ın Kardeşleri, Recep Demirtaş’ın Kayınpederi, Erdemirden Emekli Çetin ARTAR Vefat Etmiştir.

Akgül ÜNAL

07 Ağustos 2021

Merhum Hüseyin Ünal’ın Eşi, Merhum Orhan Ünal, Necati, Güner, Gönül Ve İrfan Ünal’ın Anneleri, Akgül ÜNAL Vefat Etmiştir.

Şaban AKTAĞ

07 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Eşrafından Merhum Kasım Aktağ Ve Merhume Emine Aktağ’ın Oğulları, Nizamettin Aktağ, Kenan Aktağ, Naciye Semiz, Nazmiye Adıyaman, Müzeyyen Özdemir, Hatice Karakaya, Ayçin Akdoğan’ın Babaları, İzzet Semiz, Erhan Adıyaman, Erhan Özdemir, Muzaffer Karakaya, Ferhat Akdoğan’ın Kayınpederleri, Şerefnur Aktağ’ın Eşi, Şaban AKTAĞ Vefat Etmiştir.

Bulut ÇİMENOĞLU 

08 Ağustos 2021

Avukat Rıdvan Barış Çimenoğlu Ve Seniye Çimenoğlu’nun Oğulları, Dr.Nevzat Çimenoğlu Ve Dilek Çimenoğlu’nun Torunları, Temel Ve Işın Badi’nin Torunları, Burcu Çimenoğlu, Sezai Çimenoğlu Ve Emel Çimenoğlu, Merve Erol’un Yeğeni, Bulut ÇİMENOĞLU  Vefat Etmiştir.

Sevim KABATAŞ

08 Ağustos 2021

Müftü Mahallesi, Erdemir Caddesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Aşan Ve Merhume Bakiye Aşan’ın Kızları, Merhum Özkan Kabataş’ın Eşi, Burcu, Burçin, Büşra’nın Anneleri, Sevim KABATAŞ Vefat Etmiştir.

Mevlüt ÜNVER

08 Ağustos 2021

Süleymanlar Mahallesi, Çavdarlı Sokak, Obakent Sitesi Sakinlerinden Murat Ve Volkan Ünver’in Babaları, Merhume Fatma Ünver’in Eşi, İmdat Ünver’in Kardeşi, Kıbrıs Gazisi Mevlüt ÜNVER Vefat Etmiştir.

Pervin BABUŞ

08 Ağustos 2021

Erdemirden Emekli Merhum Birol Babuş’un Eşi, Zeynep, Şule Ve Kıvılcım Babuş’un Anneleri, Figen Babuş’un Kayınvalidesi, Cenkay Babuş’un Babaannesi, Doğukan, Merve Ve Oğulcan’ın Anneanneleri, Pervin BABUŞ  Vefat Etmiştir.

Sare GENÇ

09 Ağustos 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Sanayi Esnaflarından Sadettin Genç’in Eşi; Hamdi Genç ,Mehmet Genç , Ramazan Genç, Habibe Tabakoğlu  Ve Nezire Maraş’ın Anneleri Sare GENÇ Vefat Etmiştir.

Mevlüde BAYRAK

09 Ağustos 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Hacı Ahmet Bayrak’ın Eşi; Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Birol Bayrak,Merhum Erol Bayrak Ve Selma Bayrak’ın Anneleri; Filiz Ve Leyla Bayrak’ın Kayınvalideleri; İsa, Nisa, Beyza, Furkan Ve Ahmet Bayrak’ın Babaaneleri Mevlüde BAYRAK Vefat Etmiştir.

Hakan DENİZ

10 Ağustos 2021

Korubaşı Mahmutoğulları Eşrafıdan, Abalı Sokak Sakinlerinden, Merhume Hava Deniz Ve Halit Deniz’in Oğlu, Merhume Şerife Aslan Ve Hacı Mustafa Aslan’ın Damadı, Sevim Savaş, Şermin Şişman, Sema Yılmaz, Merhume Sevda Deniz, Merhume Nevin Deniz, Merhume Engin Deniz’in Kardeşleri, Merhume Ceyda Deniz, Emre Deniz, Engin Deniz, Ve Emir Deniz’in Babaları, Meryem Deniz’in Eşi, Karadeniz Ereğli Belediye Personeli Hakan DENİZ Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Korubaşı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Korubaşı Mahalle Mezarlığına Defnedilecektir. Dost Ve Akrabalarına Üzüntü İle Duyurulur.

Aysel KURU

10 Ağustos 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Osman Nuri Şimşek Ve Merhume Saadet Şimşek’in Kızları; Belediyemiz Emekli Personellerinden Şerafettin Kuru’nun Eşi; Alaplı Eşrafından Hasan Şimşek’in Kardeşi; Onur Ve Oya’nın Anneleri Aysel KURU Vefat Etmiştir.

Erol BAYRAKTAR

10 Ağustos 2021

Yığılca Hacılar Köyü Eşrafından ; Niyazi Bayraktar’ın Oğlu; Birol Bayraktar, Şenol Bayraktar Ve Nesrin Kurt’un Ağabeyleri; Ayten Bayraktar’ın Eşi; Eray Ve Berfin Bayraktar’ın Babaları; Nurten ,Ayla, Ahmet Ve Gülten Çiçekçi Kardeşlerin Enişteleri; Erdemir Çalışanlarından Erol BAYRAKTAR Vefat Etmiştir.

Adem KOÇYİĞİT

11 Ağustos 2021

Bayat Köyü Sakinlerinden; Hatice Ataman, Tolga Ataman, Ebru Acar, Adem Acar Ve Mustafa Acar’ın Dedeleri; Bayat Ballıca Birlik Şöförlerinden Ahmet Acar’ın Kayınpederi Şaban Oğlu Adem KOÇYİĞİT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Karaosmanlar Mahallesindeki Aile  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemile ARSLAN

12 Ağustos 2021

İskenderli Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Ve Merhume Zehra Temel’in Kızları; Beyza, Tuğba, Bediha Ve Recep Arslan’ın Anneleri; Sevda, Fatma  Ve İsmail Temel’in Halaları; Rıza Temel’in Ablası; Abdullah Arslan’ın Eşi Cemile ARSLAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00’de İskenderli Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet SOYER

12 Ağustos 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Orhan Soyer Ve Merhume Müşerref Soyer’in Oğulları; Muzaffer Soyer ,Samime Başar, Merhum Cumhur Soyer İle Nükte Filiz Köymen’in Ağabeyleri; Selma Soyer’in Eşi; Cumhur Soyer’in Babası; Osman Sarı’nın Dayısı; Duygu Soyer Ve Orhan Soyer’in Amcaları;Mehmet, Tülay, Lütfi, Berkant, Mehmet, Soner Ve Taner Soyer’in Kuzenleri; Fadime Solukçu İle Merhum Muhtar Baki Karaarslan’ın Yeğenleri; Halil Solukçu, Orhan Solukçu,Turgay Solukçu Ve Merhum Senayi Solukçu ‘Nun Kuzenleri Mehmet SOYER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Aynur ELMAS

13 Ağustos 2021

Süleymanlar Mahallesi Kandilli Lojmanları Sokak Sakinlerinden; T.T.K’dan Emekli Merhum Hasan Elmas’ın Eşi; Hanife, Cavit   ,Berrin, Cihat Ve Zeren’in Anneleri; Aytül Böncü’nün Kardeşi Aynur ELMAS Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Süleymaniye Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mevlüt AKSOY

13 Ağustos 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Rafiye ,İskender, Kadir Ve Eray Aksoy’un Babaları; Hatice Aksoy’un Eşi Mevlüt AKSOY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Cuma Namazına Müteakip  Elmatepe Yarma Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Vasfiye TOPÇU

14 Ağustos 2021

Ören Mahallesi Sakinlerinden; Recep Ve Mehmet Yalman’ın Kardeşleri; Serkan Topçu Ve Hicran Şen’in Anneleri; Belediyemiz Cenaze Hizmetlerinden Emekli İbrahim Topçu’nun Eşi Vasfiye TOPÇU Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00’de       Ören Merkez        Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Turan KEKLİK

14 Ağustos 2021

İlçemiz Esnaflarından ; Halil Keklik Ve Mustafa Keklik’in Kardeşleri Turan KEKLİK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kırmacı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Kemer     Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nedret YALÇINER

15 Ağustos 2021

Merhum Muzaffer Yalçıner İn Eşi,Merhum Ender Yalçıner İn Annesi,Yiğit Yalçıner İn Babanesi,  Sonay Yalçıner İn Kayınvalidesi,Cenk Yalçıner İn Annesi, Nedret YALÇINER Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenezesi Bugün Doruk Caminde Kılınacak Öğle Namazının  Ardından Doruk Aile Mezarlığında Toprağa Verilicektir

Emine BIÇAK

16 Ağustos 2021

Dağlıca Köyü Sakinlerinden; Merhum Recep Bıçak’ın Eşi; Kadir, Hasan Ve Hüseyin Bıçak’ın Anneleri Emine BIÇAK Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Dağlıca Köyünde Toprağa Verilecektir.

Hilmi UĞURLU

16 Ağustos 2021

Uzunmehmet Mahallesi  Hakkı Gülerman Sokak Sakinlerinden; Enver, Server, Yücel, Yüksel, Hanife Ve Göknur Uğurlu’nun Babaları; Merhume Behinaz Uğurlu’nun Eşi Hilmi UĞURLU Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bayram SEZER

17 Ağustos 2021

Ormanlı Beldesi Hasankahyalar Köyü Sakinlerinden; Armutcuk Ttk.’Dan Emekli Bayram Çavuş Bayram SEZER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Öğle Namazına Müteakip  Ormanlı Beldesi Hasankahyalar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Yurdakul ARSLAN

17 Ağustos 2021

Uzunmehmet Mahallesi Cavdarlı Sokak Kuzuluk Mevkii Sakinlerinden; Merrhum İsmail Arslan Ve Merhume Havva Arslan ‘In Oğulları; Sabriye Arslan’ın Eşi; Ayşen Ve Alp Arslan’ın Babaları; Eda Arslan’ın Kayınpederi; Ceren, Öykü Ve Özgür’ün Dedeleri; Yurdanur Başsarıoğlu’nun Kardeşi; Yılmaz Arslan’ın Ağabeyi;  Türkiye Elektrik Kurumu Emekli Müdürlerinden Yurdakul ARSLAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kepez Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mustafa AKÇİÇEK

18 Ağustos 2021

Işıklı Köyü Sakinlerinden; Merhum Durdu Akçiçek Ve Ayşe Akçiçek’in Oğulları; Temel Ve Sefer Akçiçek’in Kardeşleri; Necla Akçiçek’in Eşi; Merhume Nurgül Akçiçek,Nurullah Akçiçek Ve Kadircan Akçiçek’in Babaları ; Devlet Hastanesi Personellerinden  Mustafa AKÇİÇEK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Işıklı Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şerafettin VAROL

18 Ağustos 2021

Hacıali Köyü Sakinlerinden ; Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Fatma Varol’un Eşi; Volkan Varol Ve Hülya Çakır’ın Babaları; Nimet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Şerafettin VAROL Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün   İkindi  Namazına Müteakip Hacıali Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Kamer YILDIZ

19 Ağustos 2021

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Fatoş Yıldız’ın Eşi; Gülüzar Sezer, Kudret Dağcı, Kıymet Eroğlu, Ali Yıldız, Gülten Mifleh, Gülşen Yıldız Onart, Şahin Ateş, Gülfer Kılıç Ve Mustafa Yıldız’ın Babaları; Mehmet Kılıç Ve Gülay Yıldız’ın Kayınpederleri Kamer YILDIZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mah. Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mahmut ALKAN

19 Ağustos 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Okul Sok Sakinlerinden Ve Trabzon Çaykara Eşrafından ; Ereğli Lisesi Eski Müdürlerinden Mahmut ALKAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Safa  Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Trabzon’da Toprağa Verilecektir

Kübra KARADAĞ

20 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Aşağıkayalıdere Köyü Sakinlerinden; Halil Karadağ’ın Eşi; Sevim Özsoy, Belgüzar Özsoy,Fikriye Özsoy, Gülten Doğan, Gülseven Bayram,Şendoğan Karadağ,Murat Karadağ,Fikri Karadağ Ve Zihni Karadağ’ın Anneleri; Kadir Bayram,Mursel Özsoy,Merhum Hüseyin Özsoy,Coşkun Özsoy Ve Veysel Özsoy’un Kayınvalideleri Kübra KARADAĞ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Çaylıoğlu Aşağıkayalıdere Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Mehmet ÇELİK

20 Ağustos 2021

Yazıcılar Köyü Sakinlerinden; Safiye Çelik’in Eşi; Merhume Bircan,Gülcan Ve Sercan Çelik’in Babaları Mehmet ÇELİK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi  Bugün Cuma Namazına Müteakip  Yazıcılar Köyü Azizbeyler Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe SARIKAYA

23 Ağustos 2021

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kadir Sarıkaya’nın Eşi; Nazmiye Acar, Şaziye Özdemir, Fatma Oktay, Şehriban Aytekin Ve İsmail Sarıkaya’nın Anneleri; Merhum Nazmiye Aytekin’in Ablası; İlknur Ayçiçek, Songül Sarıkaya, Kadir Acar, Duygu Akkaş, Ebru Kandil, Orhan Oktay, Aysel Akar, Ayşe Aydın, Zehra Ozan Ve Ali Özdemir’in Anneanneleri Ayşe SARIKAYA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Önce Kocaali Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Sevinç KALAYCI

23 Ağustos 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Coşkun’un Kızı; Erdemir’den Emekli Suat Kalaycı’nın Eşi; Sadık Kalaycı, Sema Tekçe  Ve Zehra Canbaz’ın Anneleri; Pınar Kalaycı, Burak Tekçe Ve Hamza Canbaz’ın Kayınvalideleri Sevinç KALAYCI Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Akçakoca Yukarı Mahalle Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Yukarı Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Leman ERGÜN

23 Ağustos 2021

Alaplı 1050 Evler Sakinlerinden; Ttk Şöförlerinden Merhum  Fuat Şentürk’ün Kızı; Ttk’ Dan Emekli Okan Şentürk Ve Erdemirden Emekli Şener Şentürk’ün Ablaları ; Ttk ‘Dan Emekli Bekir Ergün’ün Eşi; Tuğçe Ergün’ün Annesi Leman ERGÜN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Alaplı Siteler Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Leyla ACLAN

23 Ağustos 2021

Alaplı 1050 Evler Sakinlerinden; Merhum Neşet Aclan’ın Eşi; Filiz Ve Mustafa Aclan’ın Anneleri Leyla ACLAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün   İkindi  Namazına Müteakip Alaplı Özerler  Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Ereğli Şehir Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Mürvet ÖZGÜN

26 Ağustos 2021

Merhum Kazım Özgün’ün Eşi; Güngör Çakır,Gülten Demirel Ve Sibel Türkyılmaz’ın Anneleri; Asım Çakır,Arif Demirel Ve Zeki Türkyılmaz’ın Kayınvalideleri; Elif, Evrim, Berna, Binnur, Uğur Ve Yağmur’un Anneanneleri Mürvet ÖZGÜN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün  İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Halil TURHAN

26 Ağustos 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Zeki Turhan Ve Şeref Turhan’ın Babaları; Necmiye Turhan Ve Hanife Turhan’ın Kayınpederleri; Aykut Turhan, Erkut Turhan, Ozan Turhan Ve Oğuz Turhan’ın Dedeleri; Aslınaz’ın Pamuk Dedesi; Ayşe Turhan’ın Eşi Hacı Halil TURHAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alacabük Köyünde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir. Saat 10:00’da Bağlıktaki Evinin Önünde Helallik Alınacaktır.

Ruşen AKBAŞ

26 Ağustos 2021

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; İbrahim Akbaş’ın Eşi; Ali Akbaş Ve Nihal Özer’in Anneleri; Önder Özer Ve Özlem Akbaş’ın Kayınvalideleri; Furkan, Berkan Ve Betül Akbaş’ın Babaaneleri; Ecem Ve Korhan Özer’in Anneanneleri Ruşen AKBAŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mert Hakan ÖZYURT

27 Ağustos 2021

Merhum Nuri Özyurt Ve Merhume Memnune Özyurt’un Torunları;  Tacettin  Ve Melek Özyurt’un Oğulları; Nuri Can Özyurt’un Ağabeyi Mert Hakan ÖZYURT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Potbaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Şahin ÜLKER

27 Ağustos 2021

Erdemirden Emekli Kemal Ülker’in Oğlu; Erbay Ülker’in Kardeşi; Esin, Azra, Aysima Ve Muhammet Tuna’nın Babaları; Hacı Himmet Ülker’in Yeğeni; Rafet Ülker’in Kuzeni;İbrahim Karabulut’un Kayınbiraderi ;Erdemir Sevkiyat Ambarları Personellerinden  Şahin ÜLKER Vefat Etmiştir.   Merhumun Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Belen Yeni Mahalle Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Recep DURGUT

27 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Sakinlerinden; Şeref Durgut,Şerafettin Durgut Ve Merhum Kerim Durgut’un Babaları; Merhume Ayşe Durgut’un Eşi Recep DURGUT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Çaylıoğlu Merkez  Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Çaylıoğlu Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mustafa GÖKTAY

27 Ağustos 2021

Elmatepe Mahalesi  Sakinlerinden; Yusuf Göktay Ve Ayşe Kırıkoğlu’nun Babaları; Mustafa Kırıkoğlu İle Yasemin Göktay’ın Kayınpederleri; Mustafa,Enes,Zeynep,Salih Ve Eymen’in Dedeleri; Elmatepe Mahallesi Muhtarı Yüksel Erkez’in Eniştesi; Kübra Göktay’ın Eşi Mustafa GÖKTAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip İnallı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Aslan GENÇ

27 Ağustos 2021

Ahmet Ve Nebahat Genç’in Oğulları; Hızır Genç Ve  Mehmet Genç İle  Nurettin, Abdullah Ve Adem Tüylüoğlu’nun Yeğenleri; Muhammet Emin, Mustafa Ve  Ahmet Can Genç’in Babaları Aslan GENÇ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kenan Pestilci Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bahriye TURHAN

29 Ağustos 2021

Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden Ramazan Turhan, Celal Turhan, Şaban Turhan, Fatma Bozkur, Hava Aydın’ın Anneleri, Ersin Turhan’ın Babaannesi, Recep Turhan’ın Eşi, Bahriye TURHAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Güllük Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Metin GÖKMEN

31 Ağustos 2021

Kestaneci  Mahallesi Sakinlerinden; Güler Gökmen’in Eşi; Hakan Gökmen  Ve Erkan Gökmen’in Babaları; Taha Metin Gökmen Ve Duygu Güler Gökmen’in Dedeleri; T.T.K.’Dan Emekli Metin GÖKMEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Havva AYDOĞAN

31 Ağustos 2021

Halit Aydoğan’ın Eşi; Cengiz Aydoğan,Şeref Aydoğan Ve Şermin Kozlu’nun Anneleri; Galip Aydoğan’ın Kardeşi; Recep Aydoğan’ın Yengesi Havva AYDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Armutlucuma Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Melek HIZARCI

31 Ağustos 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Okul Sokak Sakinlerinden; Mustafa Ve Satı Hızarcı’nın Kızları; Sibel Ve Kerim Hızarcı’nın Kardeşleri Melek HIZARCI Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları