Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Nisan 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Yılmaz ÇAĞLAR

01 Nisan 2022

İlçemiz Yeni Mahalle Eşrafından ; Sinop Doğumlu; Nefis Çağlar’ın Eşi; Çiğdem Çilingir Ve Şebnem Bayır’ın Babaları; Selçuk Çilingir Ve Selçuk Bayır’ın Kayınpederleri; Egemen Ve Barkın ‘In Dedeleri; Mehmet Şakir Cöbek’in Eniştesi; Emekli Astsubay Yılmaz ÇAĞLAR Vefat Etmiştir.

Yüksel Tekin DİKMEN

01 Nisan 2022

İlçemiz Eşrafından;  Merhume Vesile Dikmen Ve Merhum Muhittin Dikmen’in Oğulları; Sevtap Dikmen’in Eşi; Timuçin,Selçuk Ve Deniz Dikmen’in Babaları Yüksel Tekin DİKMEN Vefat Etmiştir.

Nurettin KARAKAYA

02 Nisan 2022

Kozlu Çayköy Sakinlerinden; Hanife Karakaya’nın Eşi; İlknur, Binnur, Şennur Ve Oğuzhan Karakaya’nın Babaları; Emine , Cemile, Dursun, Duran Ve Merhum Bayram Karakaya’nın Kardeşleri Nurettin KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Hamza DANIŞMAZ

04 Nisan 2022

Kepez Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Caddesi Sakinlerinden Nurhan Danışmaz Ve Hasan Danışmaz’ın Oğlu,Ahmet,Fatma,Nurcan,Tuğçe İle Büşra’nın Abileri,Berk Şeybe,Ali Murat Ve Alparslan’ın Dayıları, Hamza DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Birgül KALAYCI

04 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Nazif Kalaycı’nın Eşi, Sıla Kalaycı Ve Boran Kalaycı’nın Anneleri, Kışla Nakliyeci Esnaflarından Yavuz Yıldırım’ın Kardeşi, Ali Okan Yıldırım İle Ozan Yıldırım’ın Halaları, Cumhur Kalaycı’nın Yengesi, Birgül KALAYCI Vefat Etmiştir.

Kadir ARIKAN

04 Nisan 2022

Karakavuz Köyü Sakinlerinden Çakır Arıkan’ın Eşi, İlyas Arıkan, Hasan Ve Yüksel Arıkan İle Neriman İlik Ve Altun Üzmez’in Babaları, Arif,Tarık,Merhum Sermet, Serdar, Zerrin, Suzan, Sezen, Selim Arıkan, Işıl Acar, Nimet Atan, Güven, Aysun İlik Ve Merhum Gürhan İle Tugay Üzmez’in Dedeleri,T.T.K’dan Emekli Kadir ARIKAN Vefat Etmiştir.

Cevat KALAYCI

04 Nisan 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Aykut Ve Aytekin Kalaycı’nın Babaları,Fatma Kalaycı’nın Kayınpederi, Erdemirden Emekli Suat Kalaycı’nın Abisi,Selmin Kalaycı’nın Eşi Erdemirden Emekli Cevat KALAYCI Vefat Etmiştir.

Atilla GÜZEL

05 Nisan 2022

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Ziyamet Güzel İn Eşi, Atilla GÜZEL Vefat Etmiştir.

Hilmiye AKMAN

05 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Hacı Eşref Çıkmaz Sokak Sakinlerinden Merhum Şaban Ve Hava Sezerin Kızları,İbrahim,İsmail Ve Ayşegül,Güler Sezer İn Ablaları Alaplı Yeni Siteler Sakinlerinden Aynur Coşkun,Öznur Arslan,Alaplı Zabıta Personeli Cihat Akman,Murat Ve Suat Akman In Anneleri,T.T.K  Kandilli Den Emekli Cevat Akman In Eşi Emine Hilmiye AKMAN Vefat Etmiştir.

Ramazan ÇETİNKAYA

05 Nisan 2022

Orhanlar Mahallesi, Yalı Caddesi Sakinlerinden Adviye Çetinkaya’nın Eşi, Halil İbrahim Çetinkaya’nın Kardeşi, Fırıncı Esnaflarından Hulusi Çetinkaya, Merhum Emin Çetinkaya, Merhume Mürüvvet Çetinkaya Ve Recep Çetinkaya’nın Babaları, Murat Çetinkaya, Mert Çetinkaya, Mürüvvet, Melda, Nimet Çetinkaya Ve Ömer Çetinkaya’nın Dedeleri, Fırıncı  Esnaflarından Hacı Ramazan ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.

Hüseyin OĞUZ

05 Nisan 2022

Mehmet Oğuz, Nevzat Oğuz, İhsan Oğuz, Şahinde Oğuz, Emine Oğuz, Fatma Oğuz, Sevim Oğuz’un Babaları, Hüseyin OĞUZ Vefat Etmiştir.

Havva TEKİNALP

06 Nisan 2022

Müftü Mahallesi Devrek Yolu Caddesi Sakinlerinden Merhum Eşref Tekinalp’in Eşi, Dursun,Turgut Ve Aydın Tekinalp İle Durkadın Başar’ın Anneleri,Naci,Soner Ve Anıl’ın Yengeleri, Havva TEKİNALP Vefat Etmiştir.

İsmail DOKUZ

06 Nisan 2022

Danişmentli Köyü Sakinlerinden Rıfat Dokuz,Halil,İsmail,Serkan Ve Mustafa Dokuz’un Babaları,Durdu Dokuz İle Nazım Dokuz’un Kardeşleri,Bahriye Dokuz’un Eşi,Kandilli Beldesi Eski Esnaflarından İsmail DOKUZ Vefat Etmiştir.

Mehmet YANIK

07 Nisan 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Billur Yanık’ın Eşi, Koray Yanık Ve Gamze Kılıç’ın Babaları, Yusuf Yanık, Rasim Yanık, Ayşe Hırçın, Maviye Demirtaş’ın Kardeşleri, Erdemirden Emekli Mehmet YANIK Vefat Etmiştir.

Yaşar ALTAY          

08 Nisan 2022

Korubaşı Mahallesi Hacıbekir Sokak Sakinlrerinden Merhum Ömer Ve Emine Altay’ın Oğulları, Havagül Koşma,Merhum Nazif Altay Ve Bakiye Kaymaz’ın Kardeşleri,Gökhan Altay,Okan Altay İle Filiz Akbaş’ın Babaları,Fatma Altay’ın Eşi Erdemirden Emekli Yaşar ALTAY Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Hacıbekir  Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şevket OKUR

09 Nisan 2022

Süleymanlar Mahallesi Çavdarlı Sokak Sakinlerinden Bayram Okur,Gülseren Demircan Ve Ayşenur Sevinç’in Babaları,Derya Okur’un Kayınpederi,Ercan Demircan,Cihan Demircan,Mevlüt Sevinç, Mustafa    Sevinç,Zehra Okur Ve Esra Okur’un Dedeleri,Erdemirden Emekli Şevket OKUR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Çavdarlı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sırma KURUM

09 Nisan 2022

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Şerife Bilir, Hava Yaman, Safiye Koca Ve Cevat Kurum’un Anneleri,Emre,Elif,Elanur Ve Emir’in Anneanneleri, Eyüp Kurum’un Eşi Sırma KURUM Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Abalı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Korubaşı Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin BİLİR

10 Nisan 2022

Tepeören Köyü Sakinlerinden Merhum Süleyman Bilir’in Kardeşi, Halime, Kübra, Selma, Songül, Merhum Abdurrahman Bilir İle Ali Erdoğmuş’un Babaları, Kübra Bilir’in Eşi Hüseyin BİLİR Vefat Etmiştir.

Ayşe GÖKTEPE

10 Nisan 2022

İlçemiz Esnaflarından Merhum Ahmet Göktekin’in Kızı, Musa, Hatice Ve Muzaffer Göktekin’in Ablaları, Pazar Taksi Esnaflarından Ahmet Göktekin’in Halası, Diyanet İşleri Hocalarından Mehmet Göktepe’nin Eşi Ayşe GÖKTEPE Vefat Etmiştir.

Buğra AKTİMUR

11 Nisan 2022

Deren Ve Arhan Aktimur’un Babaları, Belediyemiz Personeli Hakan Duysak’ın Eniştesi, Güngör Duysak Ve Merhum Üzeyir Duysak’ın Damadı, Mehmet Ve Şeyda Aktimur’un Oğulları, Deva Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Handan Duysak’ın Eşi, İlçemiz Esnaflarından Diran Organizasyonun Sahibi Buğra AKTİMUR  Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün  Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sabri ÜZMEZ

12 Nisan 2022

Akçakoca Eşrafından Merhum Hurşit Üzmez Ve Merhume Emine Üzmez’in Oğlu, Sadi Üzmez,Hurşit,Sinan İle Merhume Nurcan Üzmez’in Babaları, Ayfer,Nermin Ve Banu Üzmez’in Kayınpederleri,Sercan,Sertan,Doğukan,Gizem,Tolgay İle Nalan Üzmez’in Dedeleri Merhume Meryem Üzmez’in Eşi Sabri ÜZMEZ Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün  Bozhane  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet KARABAĞ

12 Nisan 2022

Hatip Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Hanımzer Karabağ’ın Eşi, Necdet, Sultan, Nevzat,Nuriye Ve Vedat Karabağ’ın Babaları, Pala Sedrettin Karabağ İle Medet Karabağ’ın Kardeşleri Manav Ahmet’in Dayısı Kars Eşrafından Ahmet KARABAĞ Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün  Hatip  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zehra KARAMAN

12 Nisan 2022

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Umut Ve Fatih Demirci’nin Anneanneleri, Hüseyin, Onur Ve Oktay Karaman’ın Babaanneleri, Nermin Karaman’ın Kayınvalidesi, Şerife, Zülfiye Ve İsmail Karaman’ın Anneleri, Hüseyin Karaman’ın Eşi Zehra KARAMAN Vefat Etmiştir.Merhumenin Cenazesi Bugün  Bozhane  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Ören Mahallesi Kavucaktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zeki BASAN

13 Nisan 2022

Merhume Hasan Basan Ve Şahinde Basan’ın Oğlu, Emine Basan’ın Eşi, Yusuf Basan Ve İlker Basan’ın Babaları,Hasan Basan,Emine Güler Ve Merhum Hüseyin Basan’ın Kardeşi, Erdemirden Emekli Zeki BASAN Vefat Etmiştir.

Fevzi YAMAN

13 Nisan 2022

Alaplı Alioğlu Köyü Sakinlerinden Merhum Recep Yaman Ve Merhume Durkadın Yamanın Oğlu, Yılmaz, Murat, Burhan İle Merhum Sezgin Yamanın Kardeşleri, Ferdi Ve Merve Yamanın Babaları, T.T.K Armutçuk Müessesesi Çalışanlarından Fevzi YAMAN Elim Bir İş Kazası Sonucu Vefat Etmiştir.

İlyas UYSAL

14 Nisan 2022

Işıklı Köyünden Emine Uysal’ın Eşi, Temel Uysal’ın Babası, Yaşare Uysal’ın Kayınpederi, Fatih, Furkan Ve Yeşim Uysal’ın Dedeleri, Kemal, Kenan Uysal’ın Amcaları, Merhum Saffet Ve Merhum Rafet Uysal, Münevver Ve Müesser’in Kardeşleri, T.T.K’dan Emekli Taksici Eski Esnaflarından İlyas UYSAL Vefat Etmiştir.

Sevinç ÇEVİKPEHLİVAN

14 Nisan 2022

Ereğli Eşrafından Merhum Asım Pehlivan’ın Gelini, Merhum Cevdet Çevikpehlivan’ın Eşi, Mehmet, Ahmet, Asım, Aysun Çevikpehlivan’ın Anneleri, Saadet, Zehra, Nebahat Çevikpehlivan Ve Şafak Boyacı’nın Kayınvalideleri, Sevinç ÇEVİKPEHLİVAN Vefat Etmiştir.

Reşat IVAK

15 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Hacı Eşraf Sokak Sakinlerinden Hakan Ivak,Ferdi,Gökhan Ve Özlem Ivak’ın Babaları, Cemile Ecesoy, Perihan Ovaç, Leyla İle Raci Ivak’ın Kardeşleri, Naciye Ivak’ın Eşi, Şehrimizi Ayakkabı Boyacılarından Reşat IVAK Vefat Etmiştir.

Sultan ÇELİK

16 Nisan 2022

Merhum Zülfü Çelik’in Eşi, Balkan Çelik, Erdem Çelik, Erdal Çelik, Bedriye Ceylan, Merhum Erol Çelik, Erdoğan Çelik’in Anneleri, Melek Sesli Çelik, Aylin Çelik Ve Melek Genç Çelik’in Kayınvalideleri, Dilara Çelik, Yağmur Çelik, Polen Büşra Çelik, Rüzgar Cenk Çelik, Yankı Erol Çelik’in Babaanneleri, Sultan ÇELİK Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Köseler Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köseler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali KOÇYİĞİT

17 Nisan 2022

Armutlucuma Eşrafından Merhum Mehmet Aydın’ın Oğlu, Hava Koçyiğit’in Eşi, Yaraşlıyörük Köyü Eşrafından Pehlivan Ali KOÇYİĞİT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Yaraşlıyörük Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Ergün GÖKSEL

17 Nisan 2022

Engin Balıkçılık’ın Kurucusu Engin Göksel, Erdem Göksel Ve Erdal Göksel’in Babaları, Fatma Göksel’in Eşi, Ergün GÖKSEL Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Akçakoca Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Edilli Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Resul AKSEL

18 Nisan 2022

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Hafız Aksel Ve Rasim Aksel’in Kardeşleri, Doğan Aksel’in Babası, Ömer Cibon’un Kayınpederi, Tahsin Kavak’ın Yeğeni, Gülüç Aksel’in Eşi, Resul AKSEL Vefat Etmiştir.

Aydın KÜNTAŞ

18 Nisan 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Duygu Çokkahraman Ve Burcu Yılmaz’ın Babaları, Şefifa Küntaş’ın Eşi, Aydın KÜNTAŞ Vefat Etmiştir.

Abdul SANCAR

18 Nisan 2022

Asofular Köyü Eşrafından Şerife Sancar’ın Eşi, Yaşar, Ayhan Ve Belediyemiz Personeli Bayhan Sancar’ın Babaları, Abdul SANCAR Vefat Etmiştir.

Billur YAŞAR

18 Nisan 2022

Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum Cengiz Yaşar’ın Eşi, Bülent Yaşar, Neriman Gündoğdu, Yüksel Yaşar’ın Annaleri, Duygu Gündoğdu Ve Durukan Gündoğdu’nun Anneanneleri, Billur YAŞAR Vefat Etmiştir.

Ekrem AKBAŞ

18 Nisan 2022

Kışla Mahallesi, Sakinlerinden Merhum Rabiye Karasol, Recep Akbaş, Emine Aydın Ve Nurcan Erkez’in Kardeşleri, Mustafa Akbaş İle Ebru Özmen’in Babaları, Merhum İbrahim Akbaş Ve Şerife Akbaş’ın Oğulları, Şerife Akbaş’ın Eşi,Burhan Ekrem AKBAŞ Vefat Etmiştir.

Ahmet DONAT

19 Nisan 2022

Danişmentli Köyü Sakinlerinden Danişmentli Köyü Muhtarı Fahrettin Donat’ın Amcası, Cengiz Donat’ın Babası,Erdemirden Emekli Ahmet DONAT Vefat Etmiştir.

Burhan GÜLEÇ

20 Nisan 2022

Pazar Yeri Eski Esnaflarından Merhum Alim Güleç İn Oğlu,Merhum Duran Güleç İn Kardeşi,Merhum Salim Güleç , Merhum Hami Güleç İle Mustafa Güleç İn Yeğeni,Bayram Güleç İn Abisi,Dursun,Yılmaz,Murat Ve Kemal Güleç İn Amcaoğlu,Burhan GÜLEÇ Vefat Etmiştir.

Şükran DİNÇEL

21 Nisan 2022

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Dinçel’in Eşi, Saadet Vural, Cüneyt Dinçel Ve Vasıf Dinçel’in Anneleri, Emine Erol, Meryem Kaplan, Nigar Akman, Türkan Efe, Kasap Ahmet Özbay’ın Kardeşleri, Bircan Dinçel, Necla Dinçel Ve Polis Memuru Güray Vural’ın Kayınvalidesi, Beyza, İsmail, Kerem, Çağla, Damla Ve Yağmur Dinçel’in Babaanneleri, Aydın Ve Eren Vural’ın Anneanneleri, Avukat Yılmaz Efe Ve Avukat Erden Efe’nin Teyzeleri, Şükran DİNÇEL Vefat Etmiştir.

Saffet YILMAZ

21 Nisan 2022

Merhum Nusret Yılmaz Ve Müesser Yılmaz’ın Oğlu, Rafet, Hikmet, Müfide Ve Ayşe’nin Kardeşleri, Bayram Akçay’ın Kayınbiraderi, Saffet YILMAZ Vefat Etmiştir.

Muhammer ÖZDEMİR

22 Nisan 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Selman Özdemir İn Eşi,Tuba Değer,Saliha Gülgönül Ve Sakine Taşkıran In Babaları, Mevlüt Değer,Mustafa Gülgönül Ve Recep Taşkıran In Kayınpederi Muhammer ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Muzaffer SEMİZ

23 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Durdu,Fikriye,Lütfiye Ve Şükrüye Semiz İn Babaları Almanyalı Muzaffer SEMİZ Vefat Etmiştir.

Vasviye KORKMAZ

23 Nisan 2022

Ören Mahallesi Bozoklar Sokak Sakinlerinden Baki Öğüt Ün Kız Kardeşi,Zeki Öğüt Ün Halası,Belediye Personeli Tuncay Öğüt Ün Babannesi Vasviye KORKMAZ Vefat Etmiştir

İsmail ÖZDEMİR

23 Nisan 2022

Sinop Eşrafından Erdemir Sıcak Hattaneden Emekli Seçil Özdemir Dönmez Ve Selda Özdemir Turamanın Babaları,Ersin Dönmez Ve Çağlar Turaman In Kayınpederi,Emine Özdemirin Eşi İsmail ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Alaettin Güney

24 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Lise Sokak Sakinlerinden Hacı Emine Güney İn Eşi,Şehrimiz Esnaflarından Ferhat Güney Ve Sibel Güney İn Babaları,Şehrimiz Esnaflarından Merhum Hikmet Ergül Ün Kayın Pederi,Nur,Şeref,Hatice Ergül Ve Öznur,Mehmet Güney İn Dedeleri,Şehrimiz Eşrafından İskele Cami Emekli İmamı Hacı Hafız Hoca AlaettinGÜNEY Vefat Etmiştir.

Hatice Gemice

24 Nisan 2022

Bağlık Mahallesi Özgürler 2 Sitesi  Sakinlerinden  Erdal,Ergün,Nuray,Neslihan Ve Merhum Uğur Gemicinin Anneleri, Merhum Hasan Nalbant Ve Merhume Gülizar Nalbant In Kızı , Şakir Gemicinin Eşi HaticeGEMİCE Vefat Etmiştir.

Hüseyin KARABULUT

25 Nisan 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Yaşare Karabulut’un Eşi, Recep Karabulut,Şerife Özgün,Döndü Akman Ve Fahriye Doğan’ın Babaları,Rıdvan Karabulut Ve Ela Karabulut Ünal’ın Dedeleri, Hüseyin KARABULUT Vefat Etmiştir.

Hatice KARAKAYA

25 Nisan 2022

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yılmaz Karakayanın Eşi, Yusuf,Abdullah Ve  Müşkinaz Karakayanın Anneleri, Hatice KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Şahinde BASAN

26 Nisan 2022

Hasan Basan,Emine Güler,Merhum Hüseyin Basan Ve Merhum Zeki Basan’ın Anneleri, Şahinde BASAN Vefat Etmiştir.

Handan TORUN

26 Nisan 2022

Merhum Alirıza Ve Neriman Torun’un Gelinleri, Fuat,Ayşe Ve Zeynep Torun’un Gelinleri, Sevgi,Serdar Ve Yücel’in Gelinleri, Gözde,Durukan,Batuhan Ve Yağmur’un Yengesi, Berkay Ve Zehra Torun’un Anneleri,Orhan Suat Torun’un Eşi Handan TORUN Vefat Etmiştir.

Aydanur GÖKTEPE

26 Nisan 2022

Kars Eşrafından Emekli İcra Müdürü Ali Rıfat Osmanoğulları Ve Hürriyet Osmanoğulları’nın  Kızı, Sefer Göktepe Ve Merhum Cihan Göktepe’nin Gelini, Mehmet,Mutlu,Tülay,Nigar,Perigül,Ayşgül Ve Neşegül’ün Kızkardeşleri, Atalay,Bülent,Atiye,Artürk,Hüseyin,Hakan,Gülenoz Ve Ufuk’un Yengeleri, Nuriye Ve Fidan Göktepe’nin Gelinleri,Dilara,Güray Ve Ege Göktepe’nin Anneleri, Gürkan Göktepe Nin Eşi Aydanur GÖKTEPE Vefat Etmiştir.

Muaalla DUYSAK

26 Nisan 2022

Kirmanlı Mahallesi Pestilci Sokak Sakinlerinden Meral Özkıyıcı, Merih Onat Ve Mustafa Duysak’ın Anneleri, Raşit Özkıyıcı,Ergün Onat İle Nesrin Duysak’ın Kayınvalideleri, Duygu Ve Eda’nın Annaanneleri, Müge,Özge İle Gamze’nin Babaanneleri, Merhum Mehmet Duysak’ın Eşi, MuaallaDUYSAK Vefat Etmiştir.

Tevfik Demircan

26 Nisan 2022

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhum Asım Ve Merhume Fatmagül Demircan’ın Oğlu,Sadegül , Adem İle Emine’nin Kardeşleri,Fahrettin,Ziyattin,Nurettin Ve Filiz’in Babaları,Fatma Demircan’ın Eşi,Tevfik Demircan Vefat Etmiştir.

Halil SEVİMLİ

27 Nisan 2022

Tepeören Köyü Çalca Mahallesi Sakinlerinden Ali Osman, Nurcan, Asiye, Safiye, Aynur Ve Merhum Abdurrahman Sevimli’nin Babaları, Hanife Sevimli’nin Eşi, Hüseyin Oğlu Halil SEVİMLİ Vefat Etmiştir.

Şevket SERTER

27 Nisan 2022

Uzunmehmet Mahallesi Doktorlar Sitesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Hatice Hacer Serter’in Eşi, Tümay Serter Ve Nilay Hanlıoğlu’nun Babaları, Cengiz Serter Ve Önder Serter’in Ağabeyleri, Alya Serter Ve Ali Hanlıoğlu’nun Dedeleri, Şevket SERTER Vefat Etmiştir.

Yüksel AKÇAY

27 Nisan 2022

Erdemir Çalışanlarından Taylan Akçay Ve Berrin Bostancı’nın Babaları, Saffet Bostancı İle Güzin Akçay’ın Kayınpederi, Mustafa Karadeniz’in Dünürü, Yüksel AKÇAY Vefat Etmiştir.

Mevlüt NEGÜZEL

28 Nisan 2022

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Metin, Güler Ve Çetin Negüzel’in Babaları, Ali Muhammet İle Aziz Negüzel’in Kardeşi, Merhume Satı Negüzel’in Eşi, Mevlüt NEGÜZEL Vefat Etmiştir.

Yusuf ULUDAĞ

28 Nisan 2022

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Merhum Mehmet Uludağ Ve Merhume Fatma Uludağ’ın Oğlu, Emine Özen, Merhum Şakir Uludağ, Nazmiye Altay, Hidayet Uludağ, Yunus Uludağ, Zekiye Akkurt İle Hanife Turhan’ın Kardeşleri, Havagül, Dilek, Melek, Emine Ve Murat Uludağ’ın Babaları, Azize Uludağ’ın Eşi, Yusuf ULUDAĞ Vefat Etmiştir..

Hüseyin ÇOBANOĞLU

28 Nisan 2022

Müftü Mahallesi, Filtepe Sokak Sakinlerinden Merhum Hüsamettin Çobanoğlu Ve Bülbül Çobanoğlu’nun Oğlu, Leyla Kartal, Sevim Karakız, Şemsettin Çobanoğlu, Fatıma Çobanoğlu İle Erzade Çobanoğlu’nun Kardeşleri, Tülay, Türkan, Kudret Ve Tülin Çobanoğlu’nun Babaları, Meryem Çobanoğlu’nun Eşi, Hüseyin ÇOBANOĞLU Erenler Vefat Etmiştir.

Ruhat ÖZÇİÇEK

29 Nisan 2022

İlçemiz Esnaflarından Işıklı Elektrik Mehmet Özçiçek’in Eşi, Yeliz Ve Mustafa’nın Anneleri, Dursun,Durdu,Durmuş,Şerife Ve Kocamaz, Hava Yılmaz,Abdullah,Sevim Günay’ın Yengeleri, Ruhat ÖZÇİÇEK Vefat Etmiştir.

Tacettin ARSLAN

29 Nisan 2022

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden, Erdal Arslan,Emine Sarıkaya,Muzaffer Asrlan Ve Ebru Aydın’ın Babaları, Ertan Sarıkaya İle Ergin Aydın’ın Kayınpederi,Hacı Muzaffer Baba’nın Damadı, Leyla Arslan’ın Eşi, T.T.K’dan Emekli Tacettin ARSLAN Vefat Etmiştir.

Selma TORUN

30 Nisan 2022

Esenler Köyü Sakinlerinden İbrahim Torunun Gelini Şaban Torun Un Eşi Selma TORUN Vefat Etmiştir.

Zihni SOLMAZ

30 Nisan 2022

Toyfanlı Köyü Sakinlerinden Mehmet Solmaz In Oğlu, Haydar,Osman,Ekrem,Mehmet,Safiye Ve Kübra Berber İn Kardeşi,Emekli Polis Memuru Zihni SOLMAZ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları