Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Aralık 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Kazım TEZEREN

01 Aralık 2021

Şamlar Köyü Sakinlerinden Rıza Tezeren Ve Yaşar Tezeren’in Babaları, Saniye Tezeren Ve Gülşen Tezeren’in Kayınpederleri, Merhume Şerife Tezeren’in Eşi, Kazım TEZEREN Vefat Etmiştir.

Hava SORHAN

02 Aralık 2021

Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden; Merhum Nurettin Sorhan’ın Eşi; Emine ,Sefer ,Kadir,Soner Ve Cemil Sorhan’ın Anneleri  Hava SORHAN Vefat Etmiştir.

Emine KIZILARSLAN

02 Aralık 2021

Armutlucuma  Aşağı Hocalar Köyü Eşrafından ; Almanyada İkamet Eden ;Nurcan, Gülcan, Muhammet Ve Murat Kızılarslan ‘In Anneleri Emine KIZILARSLAN Vefat Etmiştir.

Şehriban KÜREKÇİ

04 Aralık 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Şengül Yıldırım Ve Ali Kürekçi’nin Anneleri, Güllü,Hacı Kadın,Emine Ve Recep’in Kardeşleri,Barbaros Yıldırım Ve Belediyemiz Personeli Engin Kürekçi’nin Babaanneleri,Merhum Muzaffer Kürekçi’nin Eşi,Şehriban KÜREKÇİ Vefat Etmiştir.

Bekir YİĞİT

05 Aralık 2021

Cemaller Köyü Kestane Tarlası Mahallesi Sakinlerinden    Erdal, Erdem, Filiz , Kübra, Erkan Ve Rıdvan’ın Babaları, Onur, Arda, Ezgi, Buse, Eren,Ceren,Aras Ve Ali Kaan’ın Dedeleri,Hava Yiğit’in Eşi, Bekir YİĞİT Vefat Etmiştir.

Asım GÖKTEKİN

05 Aralık 2021

Dağlar Mahallesi Kargucak Sokak Sakinlerinden, Merhum Hüseyin Göktekin’in Oğlu,Emine Göktekin’in Eşi,Merhum Eski Ahmet Göktekin,Mehmet Göktekin,Cemal Göktekin,Nazım Göktekin,Merhume Kübra Candan Ve Zehra Göktekin’in Kardeşleri,Nurşen Şahin Ve Turan Göktekin’in Babaları,Gülay Göktekin’in Kayınpederi,Barış,Volkan,Mehmet,Ebru Ve Alev’in Dedeleri,Erdemirden Emekli Asım GÖKTEKİN Vefat Etmiştir.

Necdet TOKEL

08 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Zerrin Tokel’in Eşi; Merhume Şenay Yazgan Ve Şinasi Tokel’in Babaları ; Ferişte Tokel’in Kayınpederi; Nadir Ve Mustafa Tokel’in Amcaları; Çağla Ve Damla’nın Dedeleri ; Ereğli Esnaflarından Berber Necdet TOKEL Vefat Etmiştir.

Abdullah ÇEVİK

08 Aralık 2021

Süleymanlar Mahallesi Ali Aydos Sokak Sakinlerinden; Behiye Çevik’in Eşi; Melek Çakır, Mafizer Çevik, Yasin Çevik, Tahsin Çevik Ve Sultan Morcu’nun Babaları; Devlet Hastanesinden Emekli Hüseyin Çakır’ın Kayınpederi; Köy Hizmetlerinden Emekli Nizam Çevik’in Amcası; Erdemirden Emekli Abdullah ÇEVİK Vefat Etmiştir.

Abdulkadir OLCA

08 Aralık 2021

Alaplı Erdemyuva Evleri  Sakinlerinden; Murat , Mustafa , Merhum Suat Ve Dilek Olca’nın Babaları; Ayşe Olca’nın Eşi; Edemirden Emekli Abdulkadir OLCA Vefat Etmiştir.

Raziye TUNÇ

08 Aralık 2021

Türkan Keleş Ve Merhum Celal Keleş’in Kızları; Merhum Atakan Keleş Ve Atalay Keleş’in Kardeşleri; Sevdekar Ercan’ın Yeğeni; Sezgin Tunç’un Eşi Raziye TUNÇ Vefat Etmiştir.

Sadettin ÇAY

08 Aralık 2021

Merhume Hamide  Ve Merhum Hasan Çay’ın Oğulları; Merhume Havva Erdoğan,Emine Döner,Niyazi,Necati Ve Suat Çay’ın Kardeşleri Sadettin ÇAY Vefat Etmiştir.

Raşit OKUR

09 Aralık 2021

Perihan  Abla  Gözlemenin Sahibi; Merhume Perihan Okur’un Eşi; Mustafa Okur, Behzat Okur, İlyas Okur, Zeynel Okur Ve Esin Okur Özdemek’in Babaları; Erdal Özdemek ‘İn Kayınpederi Raşit OKUR Vefat Etmiştir.

Mehmet Zeki YAĞIZ

09 Aralık 2021

Abdi Köyü Karalar Mahallesi Sakinlerinden;Merhum Raif Yağız’ın Oğlu Mehmet Zeki YAĞIZ Vefat Etmiştir.

Yaşar KOÇ

09 Aralık 2021

Göktepe Mahallesi Eşrafından; Merhum Mehmet Koç Ve Merhume Hacer Koç’un Oğulları; Tahir Koç Ve Havagül Öztekin’in Ağabeyleri; Tarık Koç,Faruk Koç,Melek Çivici Ve Hülya Koç’un Babaları; Ömer ,Mehmet  Ve Ereğli Esnaflarından Berber Cengiz Koç’un Amcaları Yaşar KOÇ Vefat Etmiştir.

Sevinç YENER

10 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Çetin Yener’in Eşi; Yavuz Günaydın Ve Yeliz Sancaktar’ın Anneleri; Serpil Özkıyıcı’nın Kardeşi; Timur Ve Taner Özkıyıcı’nın Teyzeleri; İdris Sancaktar  Ve Melike  Günaydın ‘Inkayınvalideleri; Berfin Ve Ceylin Günaydın’ın Babaanneleri  Sevinç YENER Vefat Etmiştir.

Mehmet Kutsi BAŞSARIOĞLU

10 Aralık 2021

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Mesut Ve Yurdanur Başsarıoğlu’nun Oğulları; Burçin Başsarıoğlu’nun Eşi; Gizem Başsarıoğlu’nun Babası; Nihan Çınar Ve Pınar Karagöz’ün Kardeşleri; İlter Kileci’nin Damadı; Yılmaz Arslan Ve Merhum Yurdakul Arslan’ın Yeğenleri; Pelin Atasoy’un Eniştesi; Atakan Atasoy’un Bacanağı; Efe Mert Ve Kerem Karagöz’ün Dayıları; Kdz.Ereğli Giz Denizcilk İşletmesi Sahibi  Mehmet Kutsi BAŞSARIOĞLU Vefat Etmiştir.

Abdulkadir ATAR

10 Aralık 2021

İskenderli Köyü Sakinlerinden; Zehra Atar ‘In Eşi;  Emine Özcan,Fatma Atar, Nurettin Atar, Recep Atar Ve Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünden Emekli Mehmet Atar’ın Babaları; Muharrem Atar Ve Metin Özcan’ın Kayınpederleri Abdulkadir ATAR Vefat Etmiştir.

Erkan ÖZCAN

12 Aralık 2021

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Hatice Cıvak Ve Hasan Özcan’ın Oğulları, Aysel Özel’in Kardeşi, Enes Özcan’ın Babası, Hasan Cıvak, Hanife Ve İsmail Katı’nın Yeğeni, Erkan ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Halil Kutsal AKTÜRK

12 Aralık 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Ayten Cihangir Aktürk’ün Eşi, Tuba, Fırat Ve Meriç Aktürk’ün Babaları, Merhume Serap Aktürk Ve Murat Aktürk, Sezgin, Emir, Birol Aktürk’ün Kardeşleri, Merhum Emin Ve Meral Aktürk’ün Oğulları, Halil Kutsal AKTÜRK Vefat Etmiştir.

Nazmiye ÇUHAN

13 Aralık 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ata Çuhan’ın Eşi; Yusuf Çuhan  Ve Gülçin Araç’ın Anneleri; Temel Araç Ve Ayşe Çuhan’ın Kayınvalideleri; Anıl, Ecem, Sinem, Buse Ve  Ata’nın Büyükanneleri; Baki Yazgan, Nazire Karadeniz, Ayşe Merkan, Yaşar Gökalp Ve Hüseyin Yazgan’ın Kardeşleri Nazmiye ÇUHAN Vefat Etmiştir.

İsa İNAM

13 Aralık 2021

Karabaşlı Köyü Sakinlerinden; Nazife İnam’ın Eşi; Rahime İnam,Nevin Toprakçı Ve Senih İnam ‘In Babaları; Ece Toprakçı Ve Elif Dumanoğlu’nun Dedeleri ; Ttk’dan Emekli Eski Bürokrat İsa İNAM Vefat Etmiştir.

Nevin GÜZEL

14 Aralık 2021

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden;Merhum İsmail Ve Merhume Şehriban Güzel’in Kızları; Merhum Mustafa, İsmail, Şerif, Lütfiye Ve Sevim’im Kardeşleri Nevin GÜZEL Vefat Etmiştir.

Gülsüm UYGUN

14 Aralık 2021

Güzelyurt Köyü Sakinlerinden ; Merhum Halil Uygun’un Eşi; Muhammet, Havva, Şerife, Hatice, Gülseven, Semra, Elmas,Muhammet,Emin Ve İsmail Uygun’un Anneleri;  Sevda, Gülcan, Mesut,Yağmur,Mecnun ,Sevil, Bircan, Tuncay, Olcay, Çiğdem, Cenk, Ufuk, Ümit, Ergün, Hava Ve Melis’in Büyükanneleri Gülsüm UYGUN Vefat Etmiştir.

Saip GÜLTEKİN

15 Aralık 2021

Çaylıoğlu  Çay Mahallesi Sakinlerinden; Eyüp Gültekin Ve Nazire Gültekin’in Oğulları; Tayfun Gültekin Ve Şirin Kuru’nun Ağabeyleri; Nuray,Gülay ,Tuğba,Emine Ve Umutcan Gültekin’in Babaları; Ayşe Gültekin’in Eşi Saip GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

Hamide Yaşar ERGENEKON

15 Aralık 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden ; İsmet Ergenekon ‘Un Eşi; Reşat Ergenekon ‘Un Annesi ; Şirin Ergenekon, Fikret Ergenekon, Çiğdem Oku, Havva Ergenekon Soyer, Ayşe Ergenekon, Adnal Ünal Ve Sinan Ünal’ın Babanneleri Hamide Yaşar ERGENEKON Vefat Etmiştir.

Aysel ARSLAN

15 Aralık 2021

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Hayri Sevim   Ve Hatice Sevim’in Kızları ; Vedat Arslan’ın Eşi; Samet Arslan,Emre Arslan Ve Demet Kızılkaya ‘Nın Anneleri Aysel ARSLAN Vefat Etmiştir.

Sait BEYTEKİN

15 Aralık 2021

Şehrimiz Esnaflarından Merhum Hacı Arif Beytekin’in Oğlu; Merhum Bilal Beytekin ‘İn Kardeşi; Emine ,Gülsüm,Aynur Ve Hediye Beytekin’in Ağabeyleri; Merhume Fethiye Beytekin’in Eşi; İsa Beytekin’in Babası; Merhum Hacı Kemal Beytekin, Mustafa, Mehmet, Faruk Ve Recep Beytekin’in Kuzenleri; Merhum Davut Beytekin’in Kayınbiraderi; Salim, Ali, Gökhan Ve Ata Beytekin’in Amcaları; Osman, Kahraman, Nuri, Şükrü, Arif Ve Turgut Beytekin’in Dayıları Şehrimiz Esnaflarından Hacı Sait BEYTEKİN Vefat Etmiştir.

Veli KIZILKUŞ

16 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Naciye Kızılkuş’un Eşi; Metin Kızılkuş Ve Fethi Kızılkuş’un Babaları; Müşerref Kızılkuş Ve Dilek Kızılkuş’un Kayınpederleri; Çetin, İlhan, Tuğba Ve Onur Kızılkuş’un Dedeleri; Erdemirden Emekli Veli KIZILKUŞ Vefat Etmiştir.

Nezir KAYMAZ

16 Aralık 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Kazım Ve Hava Kaymaz’ın Oğulları; Nezile Kaymaz ‘In Eşi; Muhterem Ve Türkan Kaymaz’ın Babaları; Sema Kaymaz’ın Kayınpederi; Cemali, Ceren Ve Ceyda Kaymaz İle Burcu Ve Beyza Ekim’in Dedeleri; Erdemirden Emekli Nezir KAYMAZ Vefat Etmiştir.

Hakibar YILMAZ

16 Aralık 2021

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Merhum Eyüp Yılmaz’ın Eşi; Bayram,Figen,Fidan,Ayten Ve Kdz.Ereğli Çiğdemli Köyü Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Yılmaz’ın Anneleri Hakibar YILMAZ Vefat Etmiştir.

Nazife AYYILDIZ

17 Aralık 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Lülleci’nin Eşi; Hayati Ayyıldız’ın Annesi; Ali Öztürk Ve İbrahim Öztürk’ün Kardeşleri Nazife AYYILDIZ Vefat Etmiştir.

Seyfi Mustafa AKTAY

18 Aralık 2021

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Efe Ahmet Aktay’ın Oğlu; Erdemir Merkez Bakımdan Emekli Salih İbrahim Aktay’ın Kardeşi; Mihriban Akty’ın Eşi; Sabri, Sefa Ve Günay Aktay’ın Babaları; Erdemir Merkez Bakımdan Emekli Hacı Seyfi Mustafa AKTAY Vefat Etmiştir.

Cemal SAĞLAM

18 Aralık 2021

Çorum Osmancık Eşrafından Ve Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Döndü Sağlam’ın Eşi; Zahide Korkut,Vahide Ergin Ve Ümit Sağlam’ın Babaları; T.T.K’dan Emekli Cemal SAĞLAM Vefat Etmiştir.

Temel BEYTEKİN

18 Aralık 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Refika Beytekin’in Eşi; Tuncay Beytekin, Emine Sağlam Ve Hediye Sesli’nin Babaları; Yorgancı Temel BEYTEKİN Vefat Etmiştir.

Erol BÜYÜKBAŞ

18 Aralık 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Arif Büyükbaş’ın Kardeşi; Ferit Ve Fikret Büyükbaş İle Arzu Kalafat’ın Babaları; Saniye Büyükbaş’ın Eşi Erol BÜYÜKBAŞ Vefat Etmiştir.

Zöhre ÖZTÜRK

18 Aralık 2021

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Hacı Muhtar Öztürk’ün Eşi; Turan,Beyler,Asiye Ve Sevda Öztürk’ün Anneleri; Namaz, Necati, Abdullah Ve Ümit Öztürk’ün Yengeleri Zöhre ÖZTÜRK Vefat  Etmiştir.

İsmet İÇEN

20 Aralık 2021

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Fatma İçen’in Eşi; Kadriye,Gökhan Ve Ege Utku İçen’in Babaları Balıkçı İsmet İÇEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kışla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muazzez DOĞAN

20 Aralık 2021

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Merhum Ahmet Doğan’ın Eşi, Yavuz Doğan, Vecdi Doğan, Necmi Doğan, Nazmiye Aygün, Ümran Yavuz Ve Nazan Ceyhan’ın Anneleri Muazzez DOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Mütakip Ömerli Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Ömerli Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan ÖZYER

20 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Dursun Özyer’in Kardeşi; Mevlüde Özyer’in Eşi; Belediyemiz Su İşleri Müdürlü Personellerinden Dursun Özyer, Nufet Özyer, Emine Odabaş, Sevgi Ceylan Ve Merve Çelik’in Babaları Hasan ÖZYER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selahattin AKMAN

21 Aralık 2021

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Akman’ın Oğlu; Merhume Ayşe Akman’ın Eşi; Ali, Muharrem, Yaşar, Bayram Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğünden Emekli Şaban Akman’ın Babaları; Kenan, Remzi, Ramazan, Hayrullah, Hülya, Türkan, Büşra, Arzu, Yasemin, Emre, Elif Ve Meryem’in Dedeleri Selahattin AKMAN Vefat Etmiştir.    

Nazife KORKUSUZ

21 Aralık 2021

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Ünlü’nün Kızı;Mehmet Korkusuz’un Eşi; Oğuzcan Ve Şeyda Korkusuz’un Anneleri; Merhum Recep Ünlü,Sevda Uysal,Nazire Tuzcuoğlu Ve Sultan Erdem’in Kardeşleri Nazife KORKUSUZ Vefat Etmiştir.

Muharrem KARAKAYA

22 Aralık 2021

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden; Döndü Karakaya’nın Eşi; Eyüp Karakaya’nın Babası; Okan Ve Akın Karakaya’nın Dedeleri; Döndü Karakaya’nın Kayınpederi; Eyüp Oğlu Muharrem KARAKAYA Vefat Etmiştir.

İsmail DENİZ

22 Aralık 2021

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Mahmutoğullarından Merhum Recep Ve Merhume Emine Deniz’in Oğulları; Merhum Necati,Merhum Turhan ,Merhume Nuran, Merhume Hatice ,Nurten Şen  Ve Sevgi’nin Ağabeyleri; Murat,Nihat Ve İlknur’un Babaları; Perihan Deniz’in Eşi; Erdemirden Emekli İsmail DENİZ Vefat Etmiştir.     

Muhammet BİLEN

23 Aralık 2021

Konya Eşrafından;  Ve Kadıtarlası Sakinlerinden; Fatma Bilen Ve Merhum Ramazan Bilen’in Oğulları; Ali Bilen,Ahmet Bilen Ve Emine Muti’nin Ağabeyleri; Bülent Muti’nin Kayınbiraderi Muhammet BİLEN Vefat Etmiştir.

Gülser ERDOĞAN

23 Aralık 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Muhittin Erdoğan’ın Eşi; Çağatay Ve Çağla Erdoğan’ın Anneleri; Onur Kuloğlu’nun Anneannesi; Öykü Erdoğan’ın Babaannesi Gülser ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Atıf DEMİR

24 Aralık 2021

Kars Eşrafından  Ve Uzunmehmet Mah. Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Asım Demir’in Kardeşi; Gülenaz Demir’in Eşi ; Remziye ,Turgut Demir Ve Aysen Balcı’nın Babaları; Yüksel, Gürsel, Ayten, Murat, Fatoş, Sevilay Ve Fadime  Demir’in Amcaları; Erdemir Çalışanlarından Oktay Balcı Ve Cennet Yağmur Demir’in Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Atıf DEMİR Vefat Etmiştir..          

Ayşe SEZER

24 Aralık 2021

Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak Sakinlerinden; Merhum Nevzat Sezer’in Eşi; Önder,Gül Ve Rıza Sezer’in Anneleri Ayşe SEZER Vefat Etmiştir.

Mehmet SOLMAZ

24 Aralık 2021

Erdemirden Emekli Osman Solmaz Ve Ramazan Solmaz’ın Babaları; Gazeteci İbrahim Solmaz, Ertuğrul Solmaz, İsmail Solmaz Ve Emre Solmaz ‘In Dedeleri Mehmet SOLMAZ Vefat Etmiştir.

Sebile NAZİK

26 Aralık 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Dursun Ali,Talat,Gül Ayşe,Emine,Ahmet Ve Fatma’nın Anneleri,T.T.K’dan Emekli Merhum Ali Nazik’in Eşi Sebile NAZİK Vefat Etmiştir.

Yüksel  ÖZTÜRK

27 Aralık 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Muharrem Öztürk’ün Eşi; Pakize Sulu Ve Atilla Öztürk’ün Anneleri; Sevil Öztürk Ve Timur Sulu’nun Kayınvalideleri; Ezgi Sulu Küçük’ün Anneannesi; Büşra, Buse Ve Berin’in Babaanneleri Yüksel  ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Rukiye YOLDAŞ

27 Aralık 2021

Merhum Mustafa Yoldaş’ın Eşi; Onur Yoldaş’ın Annesi;  Ümit Ve Merhum Turgut Yoldaş’ın Yengeleri; Mukaddes Yoldaş’ın Gelini; Gülden Ve Emine  Yoldaş’ın Eltileri; Can, Canan, Hakan Ve Kaan Yoldaş’ın Yengeleri Rukiye YOLDAŞ Vefat Etmiştir.

Recep YILMAZ

27 Aralık 2021

Pembeciler Köyü Sakinlerinden; Emine Yılmaz’ın Eşi; Ereğli Esnaflarından Çağdaş Mobilyanın Sahibi Recep Yılmaz ,  Belediyemiz Personellerinden İsmail Yılmaz İle  Emine, Fatma, Güldane Ve  Gülay’ın  Babaları Recep YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ayşe ÖLMEZ

27 Aralık 2021

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Emekli Öğretmen Ahmet Ölmez’in Eşi; Merhum Cengiz Ölmez, İsmail Ölmez, Erdal Ölmez, Nesrin Ölmez Ve Nermin Yağız’ın Anneleri ;Ali İhsan Yağız’ın Kayınvalidesi Ayşe ÖLMEZ Vefat Etmiştir.

Meryem ÇAKIR

27 Aralık 2021

Ömerli Mahallesi Kurtuluş Caddesi Sakinlerinden; Merhum Haşim Aydoğdu’nun Kızı; Merhum Mustafa Çakır ‘In Eşi; Nazmiye, Nadire, Kadriye Ve Halil Çakır’ın Anneleri Meryem ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Cemile ŞENOL

27 Aralık 2021

Tepeören Köyü Sakinlerinden; Eski Muhtarlardan Merhum Hüdaverdi Şenol’un Eşi; Ramazan Şenol, Adnan Şenol, Zehra Ataman, Hatice Sevim Ve Aynur Ertuğrul’un Anneleri Cemile ŞENOL Vefat Etmiştir.

Nezahat YILDIZ

28 Aralık 2021

Kadıtarlası Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Ali İhsan Yıldız’ın Eşi; Aysel Yıldız Ve Ali İhsan Yıldız’ın Anneleri  Nezahat YILDIZ Vefat Etmiştir.

Kübra AYDIN

28 Aralık 2021

Esenköy Kayabaşı Mahallesi Sakinlerinden; Güllük Köyü Eski Muhtarı Hüseyin Aydın’ın Eşi; Eski Esenköy Muhtarı Mustafa Aydın, Kadir Aydın, Müsamettin Aydın, Zahide Uludağ Ve Fatma Aydın’ın Anneleri; Hava Aynur Ve Hava ‘Nın Kayınvalideleri; Ümran, Yunus, Harun, Melehat, Yasin Ve Kübra Aydın’ın Babaanneleri Kübra AYDIN Vefat Etmiştir.

Safiye BAŞTAN

28 Aralık 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Kemal Baştan ‘In Eşi; Sadiye Karaman, Aysel Sezer Ve Nükhet Bekar ‘In Anneleri; Zeki Karaman, Muzaffer Sezer Ve Osman Bekar ‘In Kayınvalideleri; Zafer Sezer, Pınar Sezer, Tuna Karaman, Efe Karaman Ve Mehmet Can Bekar’ın Anneanneleri Safiye BAŞTAN Vefat Etmiştir.

Cemal ÖZDEMİR

29 Aralık 2021

Merhume  Aysel Özdemir’in Eşi; Merhum Erol Özdemir’in Babası ; Murat Özdemir’in Kardeşi;  Sezai, Bülent, Ahmet, İdris, İsmail, Soner,İlker Ve Recai Özdemir’in Amcaları Curum Cemal ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Recep KARAKAYA

29 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Dursun Karakaya’nın Eşi; Yaşar Ve Temel Karakaya’nın Babaları; Ayşe Beşevli, Muhammet, Erkan, Erdi Ve Erdinç Karakaya’nın Dedeleri Recep KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Nurşen DÜNDAR

29 Aralık 2021

Süleymanlar Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Hacı Ayşe Dündar Ve Hacı Remzi Dündar’ın Kızları; Kadriye Kuloğlu  Ve Adnan Dündar’ın Kardeşleri; Ömer Can Ve Emre Dündar’ın Halaları; Deniz Ve Ezgi Kuloğlu’nun Teyzeleri; Armutcuk T.T.K Çalışanlarından Nurşen DÜNDAR Vefat Etmiştir.

Nezahat ERDOĞAN

29 Aralık 2021

Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden; Merhum Remzi Erdoğan’ın Eşi; Cemile Arslan, Hüseyin Erdoğan, Mehmet Erdoğan, Erdal Erdoğan, Hatice Özmen, Hülya Tekin, Ve Hamide Çevik’in Anneleri     ; İsmail Aydın,Cengiz Aydın Ve Sadettin Aydın’ın Ablaları; İsmail Özmen, Muzaffer Arslan, Zihni Çevik Ve Hüseyin Tekin’in Kayınvalideleri; Kazım Erdoğan, Sadettin Erdoğan Ve Satılmış Erdoğan’ın Yengeleri Nezahat ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Yüksel YAŞAR

29 Aralık 2021

Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Caddesi Sakinlerinden; Eski Belediye Başkanlarından Merhum Tacettin Halatçı Ve Merhume Semiha Halatçı’nın Kızları; Arman Halatçı’nın Kızkardeşi; Avukat Süleyman Yaşar’ın Eşi; Gülbin Ermutlu,Gülnur Baysal Ve Gülhan Yaşar’ın Anneleri Yüksel YAŞAR Vefat Etmiştir.

Çetin ÖZDEMİR

30 Aralık 2021

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Kerem Özdemir  Ve Merhume  Emine Özdemir’in Oğulları; Hava Özdemir’in Eşi; Ahmet Özdemir,Ümit Özdemir,Gülsüm Gür Ve Gülay Akyüz’ün Babaları; Erdemirden Emekli Murat Gür,Eski Dönem Şöförler Odası Başkan Adayı Murat Akyüz’ün Kayınpederi; Kadir Özdemir, Mustafa Özdemir, Yaşar Çil Ve Bagiye Kahraman’ın Ağabeyleri; Devlet Demiryollarından Emekli Çetin ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Fikret DEREÇİÇEĞİ

30 Aralık 2021

Kenan, Kadir Ve Merhum Mesut Dereçiçeği’nin Babaları Fikret DEREÇİÇEĞİ Vefat Etmiştir.

Mustafa BEKDAŞ

30 Aralık 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden; Fatma Bekdaş’ın Eşi; Vasfiye, Sevim Ve Ayşe’nin Babaları; Suat Dinler ,Hakan Yener, Ve Erhan Ünsal’ın Kayınpederleri; Utku, Ulaş, Begüm, Beren, Emir Ve Ada’nın Dedeleri Mustafa BEKDAŞ Vefat Etmiştir.

Salihcan ŞENOL

30 Aralık 2021

Tepeören Köyü  Ve Yeşiltepe Sakinlerinden; Emrullah Şenol Ve Leyla Şenol’un Oğulları; Yağlı Kemal’in Kayınbiraderi; Zeynep Berkay Özyiğit Ve Ayben Günay’ın Kardeşleri Salihcan ŞENOL Vefat Etmiştir.

Huriye ERDEMİR

30 Aralık 2021

Kestaneci Mahallesi Ve Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Haşim Kaptan’ın Torunu; Merhum Tevfik Ve Merhume Behice Demirtaş’ın Kızları; Erdemirden Emekli Ali Erdemir’in Eşi; Gülçin Çaprazlı,Yalçın Erdemir Ve Yasin Erdemir’in Anneleri; Mina Ve Fırat Çaprazlı’nın Anneanneleri; Efe Ve Ayşeminel Erdemir’in Babaanneleri; Melek Şen Ve Nuriye Demirtaş’ın Kardeşleri; Vildan Erdemir Ve Aydın Çaprazlı’nın Kayınvalideleri Huriye ERDEMİR Vefat Etmiştir.

Zihni DEMİRHAN

31 Aralık 2021

Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden; Fikri Demirhan Ve Merhume Havva Demirhan’ın Oğulları; İsmet, Soner Ve İlyas Demirhan’ın Ağabeyleri; Cansu Ve Tuana’nın Babaları Zihni DEMİRHAN Vefat Etmiştir.

Hava DEMİR

31 Aralık 2021

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum İbrahim Demir’in Eşi; Sevim, Kazım Ve Özgür’ün Anneleri; İbrahim, Murat, Tayfun Ve Eren’in Babaanneleri; İbrahim Baba’nın Kayınvalidesi ; Özlem Baba’nın Anneannesi Hava DEMİR Vefat Etmiştir.

Şehriban ÇEVİK

31 Aralık 2021

Merhum Hüseyin Yasak Ve Merhume  Havva Yasak’ın Kızları; Erdoğan Yasak Ve Yalup Yasak’ın Kardeşleri; Bülent,Meltem Ve Selda Ve Serkan’ın Halaları Şehriban ÇEVİK Vefat Etmiştir.

Rıdvan GÖK

31 Aralık 2021

Kirmanlı Mahallesi Sungur Sakinlerinden; Şükran Gök’ün Eşi; Coşkun Gök’ Ve Hande Günsel’in Babaları; Feride Gök Ve Sinan Günsel’in Kayınpederleri; Vildan Dalyan, Aydın Gök Ve Ümmühan Eren’in Ağabeyleri; Barbaros Dalyan, Erkan Dalyan,Neval Dal Ve Ebru Can’ın Dayıları; Erdemir 1. Soğuk Haddane Mekanik  Bakımdan Emekli Rıdvan GÖK Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları