Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Aralık 2019 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Cemile ÖZSOY

01 Aralık 2019

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Bahattin,Muhittin,Nurettin,Emine Ve Fatma Özsoy’un Anneleri,Sedat,Cafer Ve Caner’in Babaanneleri,Cafer Özsoy’un Eşi Cemile ÖZSOY Vefat Etmiştir

Mehmet Ali ÖLMEZ

01 Aralık 2019

Eski Ssk Hastanesi Emekli Personellerinden Hacı Emine’nin Eşi,Arzu Marangoz,Aydın Ölmez,Azmi Ölmez Ve Ayşe Çubuk’un Babaları,Yunuslu Köyü Eski Muhtarlarından Mehmet Ali Ölmez Vefat Etmiştir.

Yaşare KARAARSLAN

02 Aralık 2019

Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Karaarslan’ın Eşi,Zehra Özmen,Fehmi Ve Ziyaeddin Karaarslan’ın Anneleri,Tuncay,Nuray,Aysel,Yaşare,Esra Ve Zeki Karaarslan’ın Babaanneleri,Kepez Mahallesi Önceki Dönem Muhtarı Şaban Duru’nun Halası Yaşare KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Hacer KILIÇ

03 Aralık 2019

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Altun Aldemir, Münevver Yiğit, Ayşe Öztürk Ve Sevde Yılmaz’ın Anneleri, Hacı Raşit Kılıç’ın Eşi, Reşat Aldemir, Yılmaz Yiğit, Adem Yılmaz Ve Muharrem Öztürk’ün Kayınvalideleri, Hacı Hacer KILIÇ Vefat Etmiştir.

Ayşe CENGİZ

04 Aralık 2019

Çaylıoğlu Kelçe Köyü Sakinlerinden Cemal Cengiz,Bilgi Yılmaz,Sevgi Erçin,Sezgin Keskin Ve Semahat Cengiz’in Anneleri,Merhum Yusuf Cengiz’in Eşi,Ayşe CENGİZ Vefat Etmiştir.

Nazife GÜVENÇ

04 Aralık 2019

Ereğli Eşraflarından Merhum Hacı Eyüp’ün Torunu,Merhum Kaptan Mehmet Naba’nın Kızı,Merhum Cahit Güvenç’in Eşi,Merhum Nermin Özalp’in Ablası,Merhum Mustafa Naba’nın Kardeşi,Mehmet Tufan Güvenç Ve Cahide Yaşar Şişman’ın Anneleri,Nazife GÜVENÇ Vefat Etmiştir.

Ömer TAŞÇI

06 Aralık 2019

Necati Ve Emel Cimit’in Dünürü Ali Rıza,Işık Oğuz’un Dünürü,Kaan,Sibel Ve Sinem’in Babaları,Güneş Oğuz Ve Özden Taşçı’nın Kayınpederleri,Ata,İzel Ve Berkem’in Dedeleri,Halide Taşçı’nın Eşi,Emekli Denizaltı Subayı Ömer TAŞÇI Vefat Etmiştir.

Cemil KARTAL

06 Aralık 2019

Kamil Ve Famil Kartal’ın Kardeşleri,Şeref Altun,Merhum Fazıl Altun Ve Göksel Akdeniz’in Yeğeni Cemil KARTAL Vefat Etmiştir.

Mehmet BAYZIT

06 Aralık 2019

Hasan Ve İsmail Bazyıt’ın Kardeşi,Yaşar Bayzıt’ın Eşi,Havva Şahin Ve Nejla Alar Ve İsmail Bayzıt’ın Babaları,T.T.K’dan Emekli Mehmet BAYZIT Vefat Etmiştir.

Seçkin ATALAY

06 Aralık 2019

Merhum Muhtar Remzi Atalay Ve Ve Huriye Atalay’ın Oğlu,Şennur Atalay’ın Eşi,Sanem Dikmen Ve Seda Keskin’in Babaları,Serçin Aksan Ve Selçuk Atalay’ın Kardeşi,Erdem Dikmen Ve Murat Keskin’in Kayınpederi,Yağmur,Yaren Keskin,Deniz,Elif Dikmen’in Dedesi,Erdemirden Emekli Seçkin ATALAY Vefat Etmiştir.

Mehmet BİÇER

07 Aralık 2019

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Safiye Biçer’in Eşi; Sanayi Esnaflarından Oto Elektrikçisi Sinan Biçer , Kenan Biçer, Semra Yüksel, Güner Danyıldız Ve Nermin Polat’ın Babaları Mehmet BİÇER Vefat Etmiştir.

Salim KARATAŞ

07 Aralık 2019

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emine Karataş’ın Eşi; Şöför Esnaflarından Merhum İlyas ,Merhum Ali, Merhum Engin,İbrahim Ve Şaban Karataş İle Meryem Tükenmez’in Babaları Salim KARATAŞ Vefat Etmiştir

Hüseyin BOZKURT

07 Aralık 2019

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden; İlyas Ve Merhume Meryem Bozkurt’un Oğulları ; Hanife Bozkurt’un Eşi Hüseyin BOZKURT Vefat Etmiştir.

Hamdi SÜR

07 Aralık 2019

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Vahide Sür’ün Eşi; Hami Sür,Esen Sevda Cerrah Ve Belediyemiz Eski Personellerinden  Kaymakamlık Personeli Cem Sür’ün Babaları; Berber Engin Cerrah’ın Kayınpederi; İdris ,Ahmet,Hamit Ve Merhum Mahmut Sür’ün Kardeşleri; Sami Konak,Refika Akman,Şaheste Yüksel Ve Merhum Samime Yüksel’in Enişteleri Hamdi SÜR Vefat Etmiştir

Nevzat YENER

08 Aralık 2019

Gebe Köyü Sakinlerinden Saffet Ve Güldane Yener’in Oğulları;Naciye Yener’in Eşi; Volkan Yener,Gönül Yener Erel Ve Seher Yener Genç’in Babaları; Neriman ,Nurettin,Nusrettin Ve Necmettin Yener’in Ağabeyleri,Şerife Yener’in Kardeşi; Özden Erel Ve Kubilay Genç’in Kayınpederleri; Emekli Zabıta Komiseri Mehmet Yener Ve Ahmet Yener’in Kayınbiraderleri; Tarık,Namık,Levent,Serdar  Ve Hakan Yener’in Dayıları; Levent,Bülent,Ve İsmail Akdeniz’in Enişteleri ; Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden Emekli Nevzat YENER Vefat Etmiştir

Ufuk SÖZER

08 Aralık 2019

Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Camcı İlyas Ve Merhume Dudu Sözer’in Torunları; Merhum Camcı Halil Sözer Ve Münevver Sözer’in Oğulları; Yıldız Sözer Turgut’un Kardeşi; Mesut Turgut’un Kayınbiraderi; Buğra Can Ve Tuana Turgut’un Dayıları; İbrahim,İsmail,Camcı Kadir Ve Merhum Mustafa Sözer’in Yeğenleri; Hilal,Aysu,Birsu,Buse,Emre,Yağız,İlyas,Sefa,İpek,Ozan Ve İlknur Sözer’in Kuzenleri Ufuk SÖZER Vefat Etmiştir.

Erol GÜNCE

09 Aralık 2019

Merhum Ellez Günce Ve Gül Günce’nin Oğulları; Nur Günce’nin Eşi; Ziraat Bankasından Emekli Sevgi Kaplan,Birol,Sevda Ve Filiz Günce’nin Kardeşleri Erol GÜNCE Vefat Etmiştir

Ayşe KESKİN

10 Aralık 2019

Yazıcılar Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmetkarakuş  Ve Merhume Azime Karakuş’un Kızları; Merhum Turgut Keskin’in Eşi; Şerafettin ,Adem,Mümtaz Ve Fatma Keskin’in Anneleri Ayşe KESKİN Vefat Etmiştir

Ahmet GÜNAY

10 Aralık 2019

Işıklı Köyü Eşrafından Merhum Hüseyin Günay’ın Oğlu; Almanya’dan Emekli Hacı Ahmet GÜNAY Vefat Etmiştir

Hüseyin TARAKÇIOĞLU

10 Aralık 2019

Kadıtarlası Sakinlerinden; Merhum Mustafa Şaban Tarakçıoğlu Ve Merhume Emine Tarakçıoğulu’nun Oğulları; Yüksel Bırak,Remzi Egeli Ve Semra Yıldırım’ın Kardeşleri Nazmiye Tarakçıoğlu’nun Eşi; Sebahattin Ve Dilek Tarakçıoğlu’nun Babaları Hüseyin TARAKÇIOĞLU Vefat Etmiştir.

Eyüp YAVUZ

11 Aralık 2019

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nazire Yavuz’un Eşi; Bahattin Yavuz,Muhittin Yavuz,Muhsin Yavuz Ve Samahat Bozkurt’un Babaları Eyüp YAVUZ Vefat Etmiştir

Birten ERKİŞİ

11 Aralık 2019

Merhum Necati Yılmaz Erkişi’nin Eşi; Nezihi,Mehmet Ve Semih Erkişi’nin Anneleri; Nurdan,Nurdan Ve Günay Erkişi’nin Kayınvalideleri; Duygu,Ebru,Burcu,Arzu Ve Cansu’nun Babaanneleri; Hamra Duru Ve Ali Akıneri’nin Yengeleri Birten ERKİŞİ Vefat Etmiştir

Mehmet DİLAVER

11 Aralık 2019

Ören Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halil Dilaver Ve Merhume Kübra Dilaver’in Oğlu ;Kadriye Dilaver’in Eşi;  İbrahim Dilaver,Sevim Topçu,Fatma Sever İle Sevim Öz’ün Babaları; Ahmet Topçu,Hüseyin Sever Ve Tuncay Öz’ün Kayınpederleri; Mustafa Dilaver ,Naciye İle Şerife’nin Ağabeyleri; Zeki Dilaver Ve Fikri Dilaver’in Kayınbiraderi; Furkan Dilaver,Çiğse Dilaver,Atakan Topçu,Funda Topçu,Yasin Ve Şeyma’nın Dedeleri; İsmet,Halil İle Oğulcan’ın Amcaları; Erdemirden Emekli Hacı Mehmet DİLAVER Vefat Etmiştir.

İsmet KIROĞLU

11 Aralık 2019

Müftü Mahallesi  İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden; Müzeyyen Kıroğlu’nun Eşi; Murat Kıroğlu,Kısmet Kıroğlu Ve Dilek Yıldız’ın Babaları; Kışla Sanayi Esnaflarından Ali Yıldız’ın Kayınpederi ; Poyraz Yıldız Ve Mehmet Can Yıldız’ın Dedeleri ; Erdemir Sosyal Tesislerinden Emekli İsmet KIROĞLU Vefat Etmiştir.

Kadir KORKMAZ

13 Aralık 2019

Akarca Mahallesi Muhtar Remzi Atalay Caddesi Sakinlerinden; Sabahat Korkmaz’ın Eşi; İlhan ,İrfan Ve Cemal Korkmaz’ın Babaları; Mualla Ve Şule Korkmaz’ın Kayınpederleri; Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Kadir KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Muharrem ÇAVUŞOĞLU

13 Aralık 2019

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Saime Çavuşoğlu’nun Eşi; Adem Çavuşoğlu,İzzet Çavuşoğlu,Fatime Karagülmez,Hatice Curuk Ve Beyhan Telli’nin Babaları; Yaşabey Karagülmez Ve Talat Curuk’un  Kayınpederleri Muharrem ÇAVUŞOĞLU Vefat Etmiştir.

Fatma YALÇIN

13 Aralık 2019

Doruk Mahallesi Sakinlerinden; Şeref Yalçın’ın Eşi; Şule Akkanat,Hanife Kumru,Hatice Kuzu,Melek Ünal Ve Hüseyin Yalçın’ın Anneleri; Hidayet Akkanat,Turan Kuzu Ve Nazım Kumru’nun Kayınvalideleri; Tolga,Furkan Ve Eren Yalçın’ın Babaanneleri; İbrahim, ,Alperen,Emrecan,Kadirhan,Buse  Ve Enes Kuzu İle Emirhan Ve Oğulcan Kumru’nun Anneanneleri Fatma YALÇIN Vefat Etmiştir.

Orhan ÇAKIR

15 Aralık 2019

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden Mustafa, Ayhan, Aytekin, Şadan Çakır Ve Ayşegül Akar’ın Babaları, Kısmet Akar’ın Kayınpederi, Tuncay, Turgut, Okan, Nalan, Batuhan, Emre, Zehra, Tülay Çakır Ve Ahmet, Zümrüt Akar’ın Dedeleri, Merhum Nuran, Şükran Yeter, Ümran, Turan Ve Müslim Çakır’ın Kardeşleri, Merhume Kübra Çakır’ın Eşi, Erdemir Hastanesinden Emekli Hacı Orhan ÇAKIR Vefat Etmiştir

Şehreban AYGÜN

15 Aralık 2019

Yazıcılar Köyü Sakinlerinden Merhum Tahsin Aygün’ün Eşi, Sinan Aygün’ün Annesi, Sevil Aygün’ün Kayınvalidesi, Pehlivan Ali Koçyiğit’in Kızkardeşi, Mehmet Arif Aydın Ve Elif Aydın’ın Ablaları, Yaman Koçyiğit’in Teyzesi, Nazım Aydın, İzzet Aydın, Hüseyin Aydın Ve Necati Aydın’ın Yeğenleri, Şehreban AYGÜN Vefat Etmiştir.

Hüdaverdi ŞENOL

16 Aralık 2019

Tepeören Köyü Sakinlerinden; Cemile Şenol’un Eşi; Ramazan Şenol,Adnan Şenol,Zehra Ataman,Hatice Sevim Ve Aynur Ertuğrul’un Babaları; Tepeören Köyü Eski Muhtarı ,Erdemirden  Emekli Hüdaverdi ŞENOL Vefat Etmiştir.

Ferdane GÜRGEN

16 Aralık 2019

Aydın Köyü Sakinlerinden;Merhum Baki Gürgen’in Eşi; Satı Çevik,Emine Hırçın,Merhume Zülfiye Mutlu,Raşit ,Recep Ve Şenol Gürgen’in Anneleri Ferdane GÜRGEN Vefat Etmiştir.

Nebiye CİNKILIÇ

16 Aralık 2019

Merhum İbrahim Cinkılıç’ın Eşi; Ahmet ,Ramazan Ve Mehmet Cinkılıç İle,Hatice Özcan,Zeynep Özcan Ve Fatma Turhan’ın Anneleri; Siyami Özcan’ın Kız Kardeşi; Dursun,Mesut,Hakan, Ve Birkan Cinkılıç’ın Babaanneleri Nebiye CİNKILIÇ Vefat Etmiştir.

Mehmet SEVİMLİ

17 Aralık 2019

Tepeören Köyü Çalca Mahallesi Sakinlerinden; Münevver Sevimli’nin Eşi; Sadettin Sevimli,Havva Ayhan Ve Esalettin Sevimli’nin Babaları; Fatih,Onur Ve Okan Sevimli İle Şenol Ve Erol Engin’in Dedeleri Mehmet SEVİMLİ Vefat Etmiştir.

Güngör KESKİN

18 Aralık 2019

 Kandilli Neyren Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Kandilli T.T.K. Müessesesinden Emekli Ethem Keskin’in Eşi; Mustafa Keskin,İsmail Keskin Ve Zehra Çağlarlar ‘In Anneleri Güngör KESKİN Vefat Etmiştir.

Şendoğan KIZILKAN

20 Aralık 2019

Kışla Mahallesi Çilek Sitesi Sakinlerinden; Merhum Nazmi Kızılkan Ve Merhume Vasfiye Kızılkan’ın Oğulları; Merhum Şenol Kızılkan,Güner Özdemir ,Merhum Nejat Kızılkan,Orhan Kızılkan Ve Hülya Kızılkan’ın Kardeşleri; Selma Kızılkan’ın Eşi; Önder Kızılkan,Evren Çilingir,Meriç Kızılkan Ve Çağrı Kızılkan’ın Babaları; Erdemir ‘Den Emekli Şendoğan KIZILKAN Vefat Etmiştir.

Semihan YILMAZ

20 Aralık 2019

Kepez Mahallesi Güvenevler Sitesi Sakinlerinden; Merhum Oflu Salih Yılmaz’ın Eşi; Oktay Ve Adnana Yılmaz’ın Anneleri; Kışla Sanayi Esnaflarından Oto Servis Serkan Aydın’ın Anneannesi Semihan YILMAZ Vefat Etmiştir.

Halit AYGÜN

20 Aralık 2019

Kocaali Mahallesi Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden ; Merhume Vasfiye Aygün’ün Eşi; Temel,Göksel,Reyhan Ve Kevser Aygün’ün Babaları; Hacer Aydeniz’in Kardeşi  Halit AYGÜN Vefat Etmiştir.

Nihat SARAL

21 Aralık 2019

Suna Saral’ın Eşi,Birkan Ve Mustafa Saral’ın Babaları,Harun,Ali Ve Hüseyin Saral’ın Abileri,Murat Ve Vedat Alagöz’ün Enişteleri,Merhum Mustafa Ve Saniye Saral’ın Oğlu,Kandilli Belediye Başkanlarından Nihat SARAL Vefat Etmiştir

Şaban YILMAZ

21 Aralık 2019

Armutlucuma Aydın Köyü Saka Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Gürsoy’un Kayınpederi,T.T.K’dan Emekli,Şaban YILMAZ Vefat Etmiştir.

Yaşare SARI

21 Aralık 2019

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden Merhum Ambarcı Mustafa Sarı’nın Eşi,Zontaş Kargodan Emekli,İbrahim Ve İsmail Sarı’nın Anneleri,Zelvet Ve Emine Sarı’nın Kayınvalideleri Yaşare SARI Vefat Etmiştir.

Şerife KILIÇ

21 Aralık 2019

Ova Köyü Sakinlerinden Cevat Kılıç’ın Eşi,Hatice,Emine,Züleyha,Gülcan Ve Ayşe’nin Anneleri,Hüseyin Karaduman’ın Kayınvalidesi Şerife KILIÇ Vefat Etmiştir.

Fikri DUMAN

22 Aralık 2019

Işıklı Köyü Eşrafından Kayalık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Merhume Halime Duman’ın Oğulları,İbrahim Duman’ın Abisi,Hakkı’nın Amcası,İsmail Ağa Camii Emekli İmamı Ali Duman’ın Amcaoğlu,Hasan Mutlu’nun Bacanağı,Ekrem,Hikmet,Ahmet,Nevin,Sevim,Murat,Sevil Ve Ayşe’nin Eniştesi,Ayşe Duman’ın Babası,Merhume Huriye Duman’ın Eşi,Erdemirden Emekli Fikri DUMAN Vefat Etmiştir.

Emine SİVRİKAYA

23 Aralık 2019

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Kırmacı Mahallesi Eski Muhtarlarından Merhum İbrahim Sivrikaya’nın Eşi; Merhum Ali Sivrikaya,Merhum Behice  Çevik  Ve Mustafa Sivrikaya’nın Anneleri; İbrahim,Türker,İlker Ve Tamer Sivrikaya İle Arzu Yiğit Ve Emine Kopan ‘In Babaanneleri; Yasemin  Ve Gülsemin Çevik’in Anneanneleri Emine SİVRİKAYA Vefat Etmiştir.

Abdurrahim DİKER

23 Aralık 2019

Ereğli Eşrafından Merhum Kahveci Ahmet Diker Ve Nazire Diker’in Oğulları; Özden Diker’in Eşi; Pınar Akkor’un Babası; Cengiz Akkor’un Kayınpederi; Doruk Ve Rüzgar’ın Dedeleri; Ayfer Kayma Ve Adalet Aydın’ın Ağabeyleri; Erdemir Yüksek Fırından Emekli Formen Abdurrahim DİKER Vefat Etmiştir.

Döndü SEZGİN

23 Aralık 2019

Gümeli Eşrafından Merhum Muhtar Deligöz Hüseyin Sezgin’in Eşi; Halim,Mustafa,Ali,İbrahim,Yıldıray Ve Yılmaz Sezgin İle Ayten Kocaman,Gülten Akdeniz Ve Nurten Şentürk’ün Anneleri Döndü SEZGİN Vefat Etmiştir.

Nazım SEVİMCEK

24 Aralık 2019

Güzelyurt Köyü Sakinlerinden; Merhume Zülfiye Sevimcek’in Eşi; Rasim Sevimcek Ve Gülsüm Sancar’ın Babaları; Sinan,Sinem Ve Hakan Sevimcek İle İlker Sancar’ın Dedeleri;  T.T.K’dan Emekli Nazım SEVİMCEK Vefat Etmiştir.

Şefika DEMİRTAŞ

25 Aralık 2019

Sarıkokmaz Mah. Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden ; Merhum Ali Hüseyin Demirtaş’ın Eşi; Merhum Mustafa Demirtaş,Aynur Akmuy Ve Altun Bozkurt ‘Un Anneleri; Merhum  Şaban Akmuy, Merhum Eyüp Bozkurt Ve Emine Demirtaş’ın Kayınvalideleri; Sibel Ve Ferhat Candan’ın Babaanneleri; Halk Otobüsü Şöförlerinden Koray Akmuy,Gülcan Akmuy,İlknur Karayaz,İsmail Karayaz,Yaşar Öztürk,Gülten Bostancıoğlu,Mustafa Bozkurt,Muzaffer Bozkurt Ve Muhammed Bozkurt’un Anneanneleri  Şefika DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Rıfat YAMAN

25 Aralık 2019

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Hanife Yaman’ın Eşi; Şerife Hatice,Fatma ,Ttk Çalışanlarından İzzet Yaman Ve Servis Şöförü Asım Yaman’ın Babaları; Erdemirde Çalışan İsmail Kahraman’ın Kayınpederi; Eski Servis Şöförlerinden Rıfat YAMAN Vefat Etmiştir.

Metin AKGÜN

25 Aralık 2019

Ereğli Esnaflarından; Haydar,Ertan  Ve Birhan Akgün’ün Babaları; Meral Ve Nuray Akgün’ün  Kayınpederleri; Baturalp,Tolga,Tuğçe ,Zerrin Ve  Metin’in Dedeleri Nazmiye Akgün’ün Eşi; S.Sk. Hastanesi Labaratuarlarından Emekli Metin AKGÜN Vefat Etmiştir. 

Mahmut ALAGÖZ

25 Aralık 2019

İlyas,Süleyman,Muzaffer,Ali, Ve Bayram Alagöz’ün Babaları Mahmut ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Turan MUMCU

27 Aralık 2019

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hava Mumcu’nun Eşi; Kenan Mumcu ,Adnan Mumcu,Reyhan Katı Ve Seyhan Demirci’nin Babaları; İsmail Katı Ve Muhammet Demirci’nin Kayınpederleri; Gülden,Tarık,Turan,Gökhan,İlknur Ve Onur’un Dedeleri Turan MUMCU Vefat Etmiştir.

Nedime ÖNER

27 Aralık 2019

Süleymanlar Mahallesi  Şen Evler Sakinlerinden ; Erdemir’den Emekli Merhum Selahattin Öner’in Eşi; Emine ,Halil Ve Bülent Öner’in Anneleri; Melek Ve Tülin Öner’in Kayınvalideleri; Ayşegül Ve Kaan’ın Babaanneleri; Küçük Zeynep’in Büyük Babaannesi;Vural,Metin,Meral,Ender Ve Öncel Öner’in Yengeleri Nedime ÖNER Vefat Etmiştir.

Tahsin SAYGIN

28 Aralık 2019

Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Saygın Ve Kadın Saygın’ın Oğulları; Asım,Emin,Şeref Ve Yusuf Saygın’ın Kardeşleri; Müesser Saygın’ın Eşi; Ayfer,Aygül,Aydın Ve Adem Saygın’ın Babaları Tahsin SAYGIN Vefat Etmiştir

Temel BİÇER

28 Aralık 2019

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Safinaz Biçer’in Eşi; Niyazi  Ve Merhum Tahsin Biçer’in Babaları; Efruz, Efsun Ve Temel Biçer’in Dedeleri  Temel BİÇER Vefat Etmiştir.

Ayten ALTIN

28 Aralık 2019

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Erdemir Limandan Emekli Muharrem Altın’ın Eşi; Özkan,Emrah Ve Emir Altın’ın Anneleri; Müge Ve Özlem Altın’ın Kayınvalideleri; Bolu Geredeli Ayten ALTIN Vefat Etmiştir.

İbrahim YAVUZ

28 Aralık 2019

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Mürvet Yavuz’un Eşi ; Sevim Yavuz,Nevin Koç,Sevinç Şahin,Mustafa Yavuz Ve Merhume Ayşegül Yavuz’un Babaları; Hüseyin Yavuz,İsmail Yavuz,Metin Koç Ve Musa Şahin’in Kayınpederleri İbrahim YAVUZ Vefat Etmiştir

Sabiha YILMAZ

28 Aralık 2019

Sanayi Esnaflarından Merhum Gaziantepli Mehmet Yılmaz’ın Eşi; Halil, Kamil, Tuncer Ve Mustafa Yılmaz İle Hülya Güven’in Anneleri; Sena Ve Zeynep Güven’in Anneanneleri; Mehmet,Emre,Mustafa Ve Merve Yılmaz’ın Babaanneleri Sabiha YILMAZ Vefat Etmiştir.

Melek YAMAN

29 Aralık 2019

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Hüseyin Yaman’ın Eşi; Cemal,Sedat,Engin Ve Gönül Yaman’ın Anneleri Melek YAMAN Vefat Etmiştir.

Emine DEMİRTAŞ

30 Aralık 2019

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail  Ve Havva Çakır’ın Kızları; Mehmet Demirtaş’ın Eşi; Reyhan ,Ekrem,Orhan Rıdvan Ve Mehmet Demirtaş ‘In Anneleri  Emine DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Durmuş ÜZÜLMEZ  

31 Aralık 2019

Ramazanlı Köyü Sakinlerinden; Muzaffer,Haydar,Hasan,Müyesser,Fatma Ve Belediyemiz Park Bahçe Müdürlüğü Çalışanlarından  Rıza Üzülmez’in Babaları Durmuş ÜZÜLMEZ  Vefat Emiştir.

Fatma BEKİROĞLU

31 Aralık 2019

Zonguldak Karaelmas Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Meryem Ve Merhum Süleyman Erkan’ın Kızları; Merhum Yusuf Erkan,Azize Çevik Ve Türkan Acar’ın Ablaları; Meryem Bekiroğlu’nun Annesi; Sinan Ve Sibel Erkan’ın Halaları; Billur Kule,Hürrem Işkın,Nilüfer Özdurmuş Ve  Ve Yalçın Oral’ın Teyzeleri; Kemal,Kenan Ve Kamuran Kuşhan İle Nuran Hulke’nin Kuzenleri Fatma BEKİROĞLU Vefat Etmiştir.

Cemile ÖZSOY

01 Aralık 2019

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Bahattin,Muhittin,Nurettin,Emine Ve Fatma Özsoy’un Anneleri,Sedat,Cafer Ve Caner’in Babaanneleri,Cafer Özsoy’un Eşi Cemile ÖZSOY Vefat Etmiştir

Mehmet Ali ÖLMEZ

01 Aralık 2019

Eski Ssk Hastanesi Emekli Personellerinden Hacı Emine’nin Eşi,Arzu Marangoz,Aydın Ölmez,Azmi Ölmez Ve Ayşe Çubuk’un Babaları,Yunuslu Köyü Eski Muhtarlarından Mehmet Ali Ölmez Vefat Etmiştir.

Yaşare KARAARSLAN

02 Aralık 2019

Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Karaarslan’ın Eşi,Zehra Özmen,Fehmi Ve Ziyaeddin Karaarslan’ın Anneleri,Tuncay,Nuray,Aysel,Yaşare,Esra Ve Zeki Karaarslan’ın Babaanneleri,Kepez Mahallesi Önceki Dönem Muhtarı Şaban Duru’nun Halası Yaşare KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Hacer KILIÇ

03 Aralık 2019

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Altun Aldemir, Münevver Yiğit, Ayşe Öztürk Ve Sevde Yılmaz’ın Anneleri, Hacı Raşit Kılıç’ın Eşi, Reşat Aldemir, Yılmaz Yiğit, Adem Yılmaz Ve Muharrem Öztürk’ün Kayınvalideleri, Hacı Hacer KILIÇ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları