Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mart 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Habibe İNCEKAŞ

01 Mart 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail İncekaş’ın Eşi; Nezahat İncekaş Ve Nebahat Akar’ın Anneleri; Ercan Akar’ın Kayınvalidesi; Nezih Can Bora ,Ece Akar Ve Tuğçe Akar’ın Anneanneleri Habibe İNCEKAŞ Vefat Etmiştir.

Nazif GÜNEY

01 Mart 2023

Yaraşlı Yörük  Köyü Eşrafından; Kandilli Ttk Dan Emekli Nazif GÜNEY Vefat Etmiştir.

İlyas AYDOĞAN

02 Mart 2023

Ramazanlı Köyünden; Ufuk Aydoğan, Arzu Aydoğan, Esin Aydoğan, Ertuğrul Aydoğan, Şule Aydoğan Ve Baki Eğriboz’un Babaları; Fikriye Aydoğan  Ve Emine Eğriboz’un Eşi; Sezgin, Engin, Melisa, Tuğra, Tuna, Asel, Alparslan, Hakan, Minegül, Sevde Ve Ertuğrul Aydoğan’ın Dedeleri; Serkan  Ve Satılmış Aydoğan’ın Amcaları; Öğrenci Servisi Esnaflarından İlyas AYDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına  Kepez Mahmutpaşa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Ramazanlı Köyü AileMezarlığında Toprağa Verilecektir.    

Selahattin KURT

03 Mart 2023

Ortacı Köyü Eşrafından  Ve Kavaklık Mahallesi Esnaflarından; ; Merhum Hasan Kurt Ve Merhume Hava Kurt’un Oğulları; Sadegül  Kurt’un Eşi; Samim Ve Selami Kurt ‘Un Babaları; Nermin, Neriman Ve Sevim’in Kardeşleri Selahattin KURT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Kavaklık Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen YeniŞehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet KARAKUŞ

03 Mart 2023

Çaylıoğlu Güllük Köyü Eşrafından Ve Ömerli Kaynarca Konutları Sakinlerinden; Yaşariye Karakuş’un Eşi; Huriye, Filiz Ve Köksal Karakuş’un Babaları; Oğuzhan, Sude, Eymen, Mehmet Ali, Arda Ve Alpler’in Dedeleri; Onur Özay Ve Osman Aydın’ın Kayınpederleri Mehmet KARAKUŞ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Safa  Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mustafa ERKEZ

04 Mart 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Elmatepe Muhtarı Yüksel Erkez’in Babası,Fikriye Cıvak,Lütfiye Katı, Şükriye Acar’ın Babaları, Merhum İsmail Erkez’in Abisi, Zülfiye Rkez’in Eşi, Önceki Dönem Elmatepe Mahalle Muhtarı Mustafa ERKEZ  Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  İnallı  Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülseren ERDEM

04 Mart 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Satılmış Gedikli Ve Merhume Munire Gedikli’nin Kızı, İbrahim Gedikli’nin Ablası, Medriye Gedikli’nin Görümcesi,Esra Karakaya,İsmail Karakaya Ve Burhan Berber’in Teyzesi, Doğaç’ın Anneannesi, Erdemir Demir Çelik Fabrikasından Emekli Tufan Erdem’in Eşi, Bora Erdem Ve Büşra Erdem’in Anneleri, Gülseren ERDEM  Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Ali Molla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet AKDENİZ

05 Mart 2023

Fahriye Akdeniz,Canan Yaman,Sevgi Engin,Hülya Özdemir,Emine Turhan Ve Tuncay Akdeniz’in Babaları,Salih Şenol Yaman,Melih Engin,Murat Turhan,Mehmet Özdemir Ve Şennur Akdeniz’in Kayınpederi,Necati Akdeniz’in Amcası,Müşerref Akdeniz’in Eşi, Armutçuk T.T.K’dan Emekli İşçi Emekliler Derneği Eski Başkanı Mehmet AKDENİZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Soğanlı Köyü Yörük Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Güner TURAN

05 Mart 2023

Bağlık Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden Tülin Yeşilkanat Ve Tülay Kutucu’nun Anneleri, Onur Turan Ve Ayşenur Altınyay’ın Babaanneleri, Erdemir’den Emekli Merhum Mustafa Turan’ın Eşi, Güner TURAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Erdemir Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erhan İLHAN

05 Mart 2023

Şevket İlhan Ve İsmet İlhan’ın Oğulları, Merhum Korhan İlhan Ve Gökhan İlhan’ın Babaları,Esin İlhan’ın Eşi Erhan İLHAN Vefat Etmiştir.

Havva DANIŞMAZ

06 Mart 2023

Merhum Hasan Sanışmaz Ve Merhume Sehar Danışmaz’ın Kızları, Mehmet Danışmaz, Merhum Ali Danışmaz, Muhammet, Ömer, Fatma, Ayşe, Vesile, Hatice Danışmaz’ın Ablaları, Abdullah, Ahmet, Emine Ve Metin Demir’in Anneleri, Havva DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Recep SEVİM

06 Mart 2023

Ova Köyü Muhtarı Zeki Sevim’in Ağabeyi, Eski Muhtar Recep SEVİM Vefat Etmiştir.

Şenay CİHANGİR

06 Mart 2023

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Cihangir, Erdal Cihangir’in Yengeleri, İbrahim Diktaş’ın Kardeşi, Emre, Merve Ve Ömer’in Anneleri, Mahmut Cihangir’in Eşi, Şenay CİHANGİR Vefat Etmiştir.

Murat TUNÇ

06 Mart 2023

Balı Mahallesi Sakinlerinden  Merhum İhsan Ve Merhume Behice Tunç Un Oğlu,Yusuf İle Yunus Tunç Un Abileri, Murat TUNÇ Vefat Etmiştir.

Hasan KORKMAZ

07 Mart 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden  Harun,Hakan Ve Hakibar Korkmaz In Babaları,Mihiriye Korkmaz In Eşi , Belediye Nikah Memurluğundan Emekli  Hasan KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Makbule UÇAR

07 Mart 2023

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Gülüç Pide Mehmet Uçar, Hasan Uçar,Hüseyin Uçar,Adem Uçar,Emine Çakır,Merhum İbrahim Uçar,Merhum Ahmet Uçar Ve Merhume Huriye Sarıboğa Nın Anneleri, Merhum Ahmet Sarıboğa İle İbrahim Çakır In Kayınvalidesi,Hacı Ali Uçar In Eşi Hacı Makbule UÇAR Vefat Etmiştir.

Müesser ÖZEK

07 Mart 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli  Merhum Erol Halil Özek İn Eşi, Turgay,Gülay Özek İletülay Gül Ün Anneleri, Şenay Deniz Özek Ve Erdemirden Emekli Durmuş Gül Ün Kayınvalidesi,Seda, Sena İle Eda Gül Ün Annaneleri, Toprak Demir İle Derin Özek İn Babaneleri,Müesser ÖZEK Vefat Etmiştir

Salih KÖSE

07 Mart 2023

Şehrim Eşraflarından Gülizar Köse Nin Eşi, Elif, Yusuf,Eda  Ve Alperen Kösenin Babaları Salih KÖSE Vafat Etmiştir.

Necmettin YAŞAR

08 Mart 2023

İlçemiz Sakinlerinden Erdemirden Emekli Ercan Yaşar, Ertan Yaşar Ve Eray Yaşar’ın Babaları, Terzi Nevzat Yaşar Ve İrfan Yaşar’ın Amcaları, Gazeteci Necmettin YAŞAR Vefat Etmiştir

Murat KÖSE

09 Mart 2023

İlçemiz Esnaflarından, Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Recep Köse Ve Merhume Melahat Köse’nin Oğlu, Huriye, Adnan, Kadir Ve Zuhal Köse’nin Kardeşleri, Merhum İsmail Kanca Ve Merhume Nafiye Kanca’nın Damatları, Çağdaş, Ceyda Ve İlhan Köse’nin Babaları, Songül Kanca’nın Eşi, Murat KÖSE Vefat Etmiştir.

Nevzat ÇAKIR

09 Mart 2023

Gülüç Beldesi Merkez Mahallesi Sakinlerinden Çilek Halk Otobüsü Esnaflarından Merhume Havva Ve Şevket Çakır’ın Oğlu, Yadigar Çakır’ın Eşi, Sebahat, Nezahat, Necdet Ve Bülent Çakır’ın Abileri, İlkay, Nilay, Sevilay, Havagül Ve Ömercan Çakır’ın Babaları, Nevzat ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Aysel CANBAZ

09 Mart 2023

Kdz.Ereğli Emekli Halk Eğitim Müdürü Burhan Canbaz’ın Eşi, Erdemir Formenlerinden Çağrı Canbaz Ve İş İnsanı Soydan Canbaz’ın Annesi, Bahçeşehir Koleji Öğretmenlerinden Nurhayat Canbaz Ve Aslı Canbaz’ın Kayınvalidesi, Burhan Çağan, Cansın, Atlas, Alaz Canbaz’ın Babaanneleri, Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Emekli Edebiyat Öğretmeni Aysel CANBAZ Vefat Etmiştir.

Satılmış ÜNLÜ

10 Mart 2023

İsmail, Metin, İlyas, Hasan, Mustafa, Fatma Ve Ayfer’in Babaları, Fatma Ünlü’nün Eşi, T.T.K’dan Emekli Eski Maden Başçavuşlarından Satılmış ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

Dilek Alim ŞİMŞEK

10 Mart 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Kadir Alim Ve Müşerred Alim’in Kızları, Kazım, Nazif, Nazmi, Erol Alim, Merhum Oktay Aşkar Ve Emine Köse’nin Yeğenleri, Cüneyt Şimşek’in Eşi, Dilek Alim ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.

Kaya ÖZEL

10 Mart 2023

Özgü, Özer Ve Aysim’in Babaları, Özlem Sönmez Özel’in Eşi, Çarşı Gurme Simitçi Ustası Kaya ÖZEL Vefat Etmiştir.

Halime ADIYAMAN

10 Mart 2023

Cemaller Köyü Eşrafından Merhum Rıza Adıyaman’ın Eşi, Hanife Tanrıverdi, Hatice Aker, Fatma Taşdelen, Emine Kolsuz Ve Orhan Adıyaman’ın Anneleri, Muhammet Tanrıverdi, Rıza Tanrıverdi, Adem Aker, Alif Kaya Ve Baki Kolsuz’un Anneanneleri, Mustafa Tanrıverdi Ve Merhum Mehmet Aker’in Kayınvalideleri, Halime ADIYAMAN Vefat Etmiştir.

Sevim KURT

11 Mart 2023

Bağlık Mahallesi, İsmail Mazlumcu Sokak Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Merhum Nihat Kurt’un Eşi, Ömer Kurt’un Annesi, Sevim KURT Vefat Etmiştir.

Ferhan KORAY

12 Mart 2023

Ereğli Kömürleri İşletmesinin Kandillideki Armutçuk Müessesisinin Maden Mühendislerinden Merhum Ziya Koray’ın Eşi, Nüvit Koray, Nejat Koray Ve Nazmiye Sümer’in Annesi, Zeynep, Arda, Ceren Ve Ata’nın Babaannesi, Nazlı’nın Anneannesi, Melek Oral Koray, Nil Keskin Koray Ve Murat Sümer’in Kayınvalidesi, Ferhan KORAY Vefat Etmiştir.

Recep AYDIN

13 Mart 2023

Esenköy Köyü Sakinlerinden Merhum Nurettin Ve Merhume Kübra Aydın’ın Oğulları, Rahmi,Yener,Aydın,Bahriye Altın Ve Neriman Gümüşakçe’nin Babaları, Recep AYDIN Vefat Etmiştir.

Nezahat CİVELEK

14 Mart 2023

Recep Civelek’in Gelini, Gönül Güner Ve Gökhan Civelek’in Anneleri, Ertunç Güner’in Kayınvalidesi,Engin Civelek,Şevket Civelek,Yaşare Bozkurt’un Yengeleri,Ereğli Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek’in Eşi Nezahat CİVELEK Vefat Etmiştir.

Vasfiye ŞAHİN

15 Mart 2023

Ahmet Şahin Ve Hüseyin Şahin’in Anneleri, Erdal Şahin,Şenol Şahin Ve İbrahim Şahin’in Babaanneleri,Merhum İbrahim Şahin’in Eşi Vasfiye ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Şaziye SEVİM

17 Mart 2023

Asım,Yılmaz,Döndü,Neriman,Emine Ve Hacıkadın’ın Anneleri, Şadi Sevim’in Eşi, Şaziye SEVİM Vefat Etmiştir.

Ece KISAN

17 Mart 2023

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Cemal Ve Fadime Kısan’ın Kızları, Merhum Mustafa Ve Halime Kısan’ın Torunu, Dursun Kısan Ve Kısan Ve Reyhan Koca’nın Yeğeni, Yelda Kısan’ın Kardeşi Ece KISAN Vefat Etmiştir.

Nebahat ARTAR

18 Mart 2023

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Serpil Atay In Kardeşi, Hüseyin Kılıç İle Naciye Artar In Torunu , Ayhan İle Nebahat ARTAR In Oğlu Yunus Artar Vefat Etmiştir.

Muhammet  AÇIKGÖZ

18 Mart 2023

Bayat Köyü Sakinlerinden Merhum Ali Osman Açıkgöz Ün Torunu,Ttk Dan Emekli Temel Açıkgöz Ün Oğlu,Barış Açıkgöz Ün Abisi,Doğukan İle Tuana Açıkgöz Ün Babası,Şerife Açıkgöz Ün Eşi Kuaför Muhammet  AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Zeki KAPAN

19 Mart 2023

Gazeteci Fikri Kapan, İlçemiz Esnaflardan Habil Kapan, Murat Kapan Ve Hüseyin Kapan’ın Kuzenleri, (Merhum) Engin Kapan, Yıldıray Kapan Ve Enginay Korkmaz’ın Ağabeyleri, Burak Hakkı Kapan’ın Babası, Leyla Kapan’ın Eşi Belediyemiz İmar Ve Şehircilik Müdürlüğünden Emekli Kavaklık Mahalesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden Zeki KAPAN Vefat Etmiştir.

Ayça Ata UZUN

20 Mart 2023

Ereğli Esnaflarından Volkan Uzun’un Eşi, Ayliz Ve Asel Uzun’un Annesi, Ayfer Akıllı’nın Kızı, Tolga Ata’nın Kardeşi, Huri Ve Yunus Uzun’un Gelinleri, Ayça Ata UZUN Vefat Etmiştir.

Muzaffer KUSAY

20 Mart 2023

Erdemirden Emekli Saim Kusay’ın Kardeşi, Birkan Kusay, Leyla Kusay, Selma Gökdemir, Sevda Kusay Ve Derya Kusay’ın Babaları, Gürkan Kusay, Atakan Kusay, Erkan Kusay, Mutlu Kusay Ve Sedat Kusay’ın Amcaları, Muhittin Ülker’in Kaynı, Yaşar Demir, Yılmaz Demir Ve Kemalettin Demir’in Eniştesi, Hakan Kusay, Berkant Kusay Ve Bertuğ Kusay’ın Dedeleri, Muzaffer KUSAY Vefat Etmiştir.

Fevzi ALTAY

21 Mart 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Nesa Altay İnşaat Sahibi Nesim Altay Ve Naime Altay’ın Oğulları, Dilek Altay’ın Eşi, Fevzi ALTAY Vefat Etmiştir.

Safinaz ERTUĞRUL

21 Mart 2023

Soğanlıyörük Köyü Sakinlerinden Ali, Hüseyin, İsmail, Vasfiye Ve Nazile Ertuğrul’un Kardeşleri, Nevzat Ertuğrul’un Eşi, Safinaz ERTUĞRUL Vefat Etmiştir.

Şerife DEMİRCAN

21 Mart 2023

Cevcet, Mustafa Ve Aydoğan Demircan’ın Anneleri, Onur, İsmail, İbrahim, Uğur, Bertuğ, Kerim, Elif Ve Sevil Demircan’ın Babaanneleri, Hamzafakıhlı Mahallesi Eski Muhtarı Mecit Demircan’ın Yengesi, Merhum İbrahim Demircan’ın Eşi, Şerife DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Naciye TURA

21 Mart 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Armutçuk Maden Şehitlerinden Hasan Tura’nın Eşi, Baki, Ramazan, Bayram, Huriye, Durkadın Ve Fatih Tura’nın Anneleri, Hüseyin, Mehmet, Meydan İle Arife Arslan’ın Ablaları, Naciye TURA Vefat Etmiştir.

Necati SEVER

22 Mart 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Necati SEVER Vefat Etmiştir.

Metin YILDIZHAN

22 Mart 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Can, Aycan Ve Ahu’nun Babaları, Merhum Filiz Yıldızhan’ın Eşi, İsmail Fota, Merhum Aydın Tezel’in Bacanağı, Mustafa Saral’ın Kayınbiraderi, Elif Yıldızhan’ın Kayınpederi, Kağan Yıldızhan, Filiz Koç, Çınar Aksüt, Eymen Saral Aksüt’ün Dedeleri, Merhum Ali Aksoy’un Dünürü, Metin YILDIZHAN Vefat Etmiştir.                                  

Recep DEMİRTAŞ

23 Mart 2023

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sabahat Demirtaş’ın Eşi, İlhan Özgün, Reyhan Artar, Seyhan Baykurt, Pakize Demirtaş Ve İsmail Demirtaş’ın Babaları, Merhum Yener Özgün, Kafir Artar Ve Şafak Baykurt’un Kayınpederi, Recep DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Yaşare ATAY

24 Mart 2023

Merhume Fatma İle Merhum Nazım Yalçın In Kızı Kemal Atay, Filiz Karadeniz,Türkan Uzunhasanoğlu Ve Ömür Yılmazoğullarının Anneleri, Murat Karadeniz,Aysun Atay Ve Belediye Zabıta Personeli Mehmet Ziya Uzunhasanoğlunun Kayın Validesi, Raif Yalçın Ve Emine Yavuz Un Kardeşi ,Mehmet Atay In Eşi Yaşare ATAY Vefat Etmiştir.

Emine KATI

24 Mart 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Recep Katı Nın Eşi ,Yaşar Koçak, Müşerref Karademirler, Ahmet Ve Murat Katı Nın Anneleri ,Emine KATI Vefat Etmiştir.

Hüseyin TAŞÇI

24 Mart 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Muhammet, Murat, Emine, Nesrin, Hüseyin Taşçı’nın Babaları, Nazikar Taşçı’nın Eşi, Hüseyin TAŞÇI Vefat Etmiştir.

Hasan ERDOĞAN

24 Mart 2023

Sücüllü Köyü Sakinlerinden Fatma Erdoğan’ın Eşi, Ramazan Erdoğan Ve Özkan Erdoğan’ın Babaları, Merhum Celal Erdoğan, Adnan Erdoğan, Kemal Erdoğan, Kenan Erdoğan Ve Kahraman Erdoğan’ın Kardeşleri, Hasan ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Emine ÇETİN

25 Mart 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Ömür Demirkol,Recep Çetin,Aysel Yükseldemir,Orhan Çetin,Muharrem Çetin,Emine Aslan İle Gönül Akman’ın Anneleri,Turan Çetin Ve İbrahim Çetin’in Babaanneleri,Merhum Burhan Çetin’in Eşi, Emine ÇETİN Vefat Etmiştir.

İlyas GÖKTEKİN

26 Mart 2023

Dağlar Mahallesi Kargucak Sokak Sakinlerinden Erdemir Kok Fabrikasından Emekli, Bakiye Göktekin’in Eşi, Hikmet,Yılmaz,Musa Ve Nimet Göktekin’in Babaları,Merhum Ahmet,Mehmet,Cemal,Nazım,Asım Göktekin Ve Kübra Candan’ın Kardeşleri,İlyas GÖKTEKİN Vefat Etmiştir.

Hüseyin TURHAN

26 Mart 2023

Bağlık Mahallesi  Sakinlerinden Gülsen Ve Gülümser Turhan’ın Babası, Eski Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ve Ortaoğretim Genel Müdürü, Mustafa Turhan, Osman, Ömer,Ali İhsan Ve Hasan Turhan’ın Abileri, Hüseyin TURHAN Vefat Etmiştir.

Recep COŞKUN

26 Mart 2023

Topallı Köyü Sakinlerinden Cengiz,Necdet Ve Nergis Coşkun’un Babaları, Topallı Köyü Muhtarı Recep COŞKUN Vefat Etmiştir.

Çetin ATEŞ

27 Mart 2023

Mülayim Ateş Ve Merhume Nazikar Ateş’in Oğlu, Merhum Remzi Ateş’in Kardeşi, Bulut, Damla Ve Deniz’in Babaları, Yıldız Ateş’in Eşi Çetin ATEŞ Vefat Etmiştir.

Tufan ÇETİNKAYA

27 Mart 2023

İrfan Ve Şerife Çetinkaya’nın Oğlu, Tunahan,Şulenur Ve Yusuf Çetinkaya’nın Babaları, Kızılca Köyü Muhtarı Ekrem Bozkurt’un Kayınbiraderi, Emine Çetinkaya’nın Eşi Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Personellerinden Tufan ÇETİNKAYA  Vefat Etmiştir.

Havagül ACAR

28 Mart 2023

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Merhum Selahattin Acar’ın Eşi, Şanver Acar Ve Şenol Acar’ın Annesi, Erol Aslanboğa’nın Anneannesi Havagül ACAR Vefat Etmiştir.

Hatice ERGENEKON 

28 Mart 2023

Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Mehmet Ergenekon’un Annesi,Zeynep Ergenekon’un Kayınvalidesi,Özlem,Özge,Ömer,Tuğçe,Murat Efe Ve Gürkan Yaşa’nın Anneanneleri, Merhum Recep Ergenekon’un Eşi, Hatice ERGENEKON  Vefat Etmiştir.

Sedat YAMAN

28 Mart 2023

Merhum Hatice Ve Hasan Yaman’ın Oğulları,Duygu Koçaklı,Serap Yaman Ve Sinem Aslantürk’ün Babaları,Murat Koçaklı Ve Yaşar Aslantürk’ün Kayınpederleri,Aytuğ,Aymira,Duru Ve Edis’in Dedeleri,Nermin Özcan,Nesrin Halı,Hasan Yaman,Ramazan Yaman Ve Salim Yaman’ın Kardeşleri,Günay Yaman’ın Eşi,Zonguldak T.T.K’dan Emekli Sedat YAMAN  Vefat Etmiştir.

Saniye YİĞİT

29 Mart 2023

Gümeli Eşrafından Gülferi Dolunay,Döndü Kameray,Şerife Türkyılmaz,Gülay Çobanoğlu,Ereğli Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Şenol Yiğit Ve Belediyemiz Meclis Üyesi Satılmış Yiğit’in Anneleri, Merhum İhsan Yiğit’in Eşi Saniye YİĞİT Vefat Etmiştir.

Hasan AYDOĞAN

29 Mart 2023

Aydın Köyü Armutlucuma Sakinlerinden Hüseyin Ve Nefise’nin Oğulları,Raif,Fatma Ve Bayram Aydoğan’ın Kardeşleri,Engin,Erdem,Hüdai,Selma,Erdal Ve Semra Aydoğan’ın Babaları,Atilla Aydoğan’ın Kayınpederi,Hasan AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Ahmet DEMİRCİ

29 Mart 2023

Cemaller Köyü Sakinlerinden Zehra Ve Şendoğan Demirci’nin Kardeşleri, Muhammet Ve Hatice Demirci’nin Oğlu, Kadriye Demirci’nin Eşi, Cemal Can Ve Muhammet Demirci’nin Babaları, Şehrimiz Esnaflarından Ahmet DEMİRCİ Vefat Etmiştir.

Emine AKKAYA

30 Mart 2023

Üçköy  Köyü Sakinlerinden Yaşar Akkaya,Naciye Çınar Ve Üçköy Köyü Eski Muhtarı Bahattin Akkaya’nın Anneleri, Elektrikçi Hacı Ali Osman Çınar’ın Kayınvalidesi, Tuğrul Çınar’ın Anneannesi,Sinan Ve Umut Akkaya’nın Babaannesi, Merhum Ömer Akkaya’nın Eşi Emine AKKAYA Vefat Etmiştir.

Abdurrahman ŞENTÜRK

31 Mart 2023

Çarşı Esnaflarından Terzi Serpil Şentürk’ün Eşi, İlhami Şentürk Ve Seçil Buladı’nın Babaları, Televizyoncu Ali Osman Ersöz, Atilla Ersöz Ve Ertan Ersöz’ün Enişteleri, Abdurrahman ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.

Hava SİPAHİOĞLU

31 Mart 2023

Aşağı Doğancılar Köyü Sakinlerinden Merhum İsmail Aydın Ve Merhume Remziye Aydın’ın Kızları, Baki Aydın, Ahmet Aydın, Ayla Yılmaz, Sema Öz’ün Kardeşleri, Turgut Öz’ün Yengesi, Doğancılar Köyü Eski Muhtarı Raif Aydın Ve Mukaddes Aydın’ın Yengeleri, Emel Yılmaz Kabahaliloğlu’nun Yengesi, Sevim Sipahioğlu’nun Gelini, Ereğli Taksici Esnafı Kemal Sipahioğlu’nun Yengesi, Müge Ve Özge Sipahioğlu’nun Anneleri, Mevlüt Ağlayan’ın Kayınvalidesi, Güneş Ağlayan’ın Anneannesi, Erdemir Nakliyat Müdürlüğünden Emekli Alaplı Gençlik Sitesi Sakinlerinden Bülent Sipahioğlu’nun Eşi, Hava SİPAHİOĞLU Vefat Etmiştir.

Nazmiye AKKURT

31 Mart 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Fatma Çiv, Zekiye Göktaş, Hüseyin, Recep İle Yıldıray Akkurt’un Anneleri, Merhum Kadir Akkurt’un Eşi, Merhume Zekiye İle Merhum Hasan Çiv’in Kızları, Nazmiye AKKURT Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları