Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mayıs 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

İsmail AKKUŞ

01 Mayıs 2021

Gülüç Çengel Mahallesi Sakinlerinden, Akın Akkuş Ve Merhume Emine Akkuş’un Oğulları, Aysun Akkuş’un Eşi, Batuhan Akkuş Ve Buse Akkuş’un Babaları, Erdemirden Emekli İsmail AKKUŞ Vefat Etmiştir.

İsmail SÖZER

01 Mayıs 2021

Sarıkokmaz Mahallesi, Abalı Sokak Sakinlerinden İlknur Sözer Ve Ozan Sözer’in Babaları, Merhum Halil Sözer, İbrahim Sözer, Belediye Eski Meclis Üyelerinden Kadir Sözer, Merhum Mustafa Sözer, Cumhur Sözer’in Kardeşleri, Ayla Sözer’in Eşi, İlçemiz Esnaflarından Camcı İsmail SÖZER Vefat Etmiştir.

İlhan TOKER

01 Mayıs 2021

Süleymanlar Mahallesi, İhsan Öncel Sokak Sakinlerinden Mustafa Toker, Seçil Toker, Ali Toker, Murat Toker Ve Merhum Mehmet Toker’in Babaları, Özgür Oğuz, Gülnur Toker İle Eda Toker’in Kayınpederleri, Beyhan Toker’in Eşi, Şehrimiz Esnaflarından İlhan TOKER Vefat Etmiştir.

Hatice YALMAN

01 Mayıs 2021

Solak Sokak Sakinlerinden Ahmet Yalman’ın Eşi, Turhan Yalman, Kenan Yalman, Hüseyin Yalman Ve Zihniye Yalman’ın Anneleri, Hatice YALMAN Vefat Etmiştir.

Yakup YANAZ

02 Mayıs 2021

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Kadir Yanaz, İbrahim Yanaz, Hüseyin Yanaz. Kadriye Boran, Ayşe Hatıl Ve Hatice Usta’nın Babaları, Vedat Yanaz, Yusuf Yanaz, Vasfiye Derecioğlu, Kezban Gebeş’in Kardeşleri, Saime Yanaz’ın Eşi, Kandilli E.K.İden Emekli Yakup YANAZ Vefat Etmiştir.

Fatma AKTAY

02 Mayıs 2021

Bağlık Mahallesi, Hacı Abdurrahman Gül Sokak Sakinlerinden, Göktepe Mahallesi Eşrafından Merhume Hava Özcan Ve Merhum Ali Özcan’ın Kızları, Sami, Emine, Havva Ve Ayşe’nin Anneleri, Mustafa, İsmail Ve Zerrin2in Kayınvalideleri, Erkan, Volkan, Seda Ve Sezer’in Anneanneleri, Tolganın Babaannesi, Erdemirden Emekli Mehmet Aktay’ın Eşi, Fatma AKTAY Vefat Etmiştir.

İsmet GÖKAY

02 Mayıs 2021

Belen Mahallesi Sakinlerinden Merhum Asım Gökay Ve Havagül Gökay’ın Oğulları, Yüksel, Nazmiye Ve Merhum Nurdan’ın Ağabeyleri, Burak, Fatmanur Ve Günnur’un Babaları, Erdemirden Emekli İsmet GÖKAY Vefat Etmiştir.

Kürşat DAL

02 Mayıs 2021

Merhum Mehmet Salih Dal İle Nazmiye Dal’ın Oğulları, Makbule Ve Bayram Oktay’ın Damatları, Şengül Dal’ın Eşi, Yusuf Mert, Ömer, Zeynep Dal’ın Babaları, Fatih Dal, Gökhan Dal Ve Elif Çelik’in Kardeşleri, Ayşe Naz, Zehra Nur, Amine İnci Ve Talha Emre’nin Amcaları, Atila Uras Ve Alin Çelik’in Dayıları, Mehmet Oktay’ın Eniştesi, Kürşat DAL Vefat Etmiştir.

Mehmet İhsan DURU

03 Mayıs 2021

Merhum Mustafa Duru Merhume Safiye Durunun Oğlu Kepez Mahallesi Solak Sakinlerinden Erdemir Emeklisi Ahmet Duru, Merhum Özcan , Merhum Özkan Duru , Dilek Durunun Babaları Mehmet İhsan DURU Vefat Etmiştir.

Bayram Şahin ERDOĞAN

03 Mayıs 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Recep Erdoğan’ın Oğlu, Zeynep, Asuman, Esma Ve Hamza’nın Babaları, Alime Erdoğan’ın Eşi, Zühtü Durmuş Ve Halil İbrahim Durmuş’un Enişteleri, Süleyman Erdoğan’ın Kuzeni, Bayram Şahin ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Fatma GÖKTAY

04 Mayıs 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum  İbrahim Göktay’ın Eşi; Yasemin Gökmen’in Annesi; Ahmet Gökmen’in Kayınvalidesi  Fatma GÖKTAY Vefat Etmiştir.

Zeynep DÜNDAR

05 Mayıs 2021

Merhum Yavuz Dündar’ın Eşi, Nihan Ve Yaman’ın Anneleri, İlke Ve Yavuz Eren’in Büyükanneleri, İzmirlioğlu Huzurevi Sakinlerinden Zeynep DÜNDAR Vefat Etmiştir

Serap ÖZKAN

05 Mayıs 2021

Yağmur Özkan’ın Annesi, Kutsal Halil Aktürk, Sezgin Aktürk, Emin Aktürk’ün Kızkardeşi, Ayten Aktürk’ün Görümcesi, Serap ÖZKAN Vefat Etmiştir

Hediye KARA

06 Mayıs 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden; Hasan Acar Ve Emine Acar’in Kızları; Mesut, Nurcan,Hüseyin Ve Ramazan Acar’ın Kardeşleri; Tuğçe, Berçe, Emine, Hande, Gökçe Ve İsra’nın Anneleri; Okan, Emin,Murat Ve Tunahan ‘In Kayınvalideleri Hediye KARA Vefat Etmiştir.

Saadet ARSLAN

07 Mayıs 2021

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halil İbrahim Arslan’ın Eşi, Perihan, Kenan, Neriman Ve Sinan’ın Anneleri, Hakan, Hilal,Hicran, Serdar, Ayşe Ve Neşe’nin Babaanneleri, Gökay, Zehra, Engin, İbrahim, Türker, Arzu’nun Anneanneleri, Saadet ARSLAN Vefat Etmiştir.

Saliha YALÇIN

09 Mayıs 2021

Endüstiri Meslek Lisesinden Emekli Öğretmen Ayhan Alşan In Eşi,  Said,Ekrem Hamza Alşan İle Ayşenur Kavak In Anneleri, Merve Alşan Mansur Kavak In Kayınvalideleri ,Saliha YALÇIN Vefat Etmiştir.

Kemal GÜLHAN

10 Mayıs 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Tolga Gülhan,Tuğba Topaloğlu Ve Tuğçe Korkusuz’un Babaları; Kenan, Kamil, Suat,Nihat,Fuat,Temel Ve Nuray Gülhan’ın Kardeşleri; Kemal GÜLHAN  Vefat Etmiştir

Kamil ALTUNAY

12 Mayıs 2021

Arslan Altunay,Hayri Altunay,Naziker Ersarı Ve Hanife Ayaz’ın Babaları; Necmi Ayaz Ve Şevket Ersarı’nın Kayınpederleri;Eski Murat Taksi Esnaflarından Kamil ALTUNAY Vefat Etmiştir.

Kenan Oruç PLEVNE

13 Mayıs 2021

Merhum Selim Sabit Pilevne Ve Merhume Kadriye Pilevne’nin Oğulları, Merhum Ahmet Ziyaattin Cıbır Ve Merhume Talia Cıbır’ın Damatları, Tarık Pilevne Ve Sevda Turan’ın Ağabeyleri, Emel Uzun, Neşe Cıbır’ın Enişteleri, Zeren Pilevne’nin Eşi, Kenan Oruç PLEVNE Vefat Etmiştir. .

Muaalla MUMCU

16 Mayıs 2021

Eski Alemdar İlkokulu Müdürü Emekli Öğretmen Merhum Niyazi Mumcunun Eşi, Serdar Mumcu Ve Meral Şen Mumcunun Anneleri, Kaan Ve Özlem Şen İn Ananeleri, Pınar Mumcunun Babanesi, Karadeniz Ereğli Vergi Dairesinden Emekli Rabia Mumcu İle Zihni Şen’İn Kayınvalidesi, Merhum Nahit Şentürk Ve Sevim Şentürk Ün Teyzeleri, Muaalla MUMCU Vefat Etmiştir.

Ali TOPÇU

16 Mayıs 2021

Merhum Recep İle Merhume Zehra Topçunun Oğlu, Mehmet, Yaşar, Osman, Nuran, Nursel, Veli İle Nurcan In Kardeşleri, Yasemin Ve Yasin Topçunun Babaları, Leyla Topçunun Eşi, Erdemir’den Emekli Ali TOPÇU Vefat Etmiştir

Fikriye BOZKURT

17 Mayıs 2021

Çaylıoğlu Beldesi Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Bozkurt’un Eşi; Resul Bozkurt Ve Rukiye Özen’in Anneleri; Uğur Özen’in Kayınvalidesi ; Yiğit Ve Ege Özen’in Anneanneleri; Merhume Meryem Karakuş, Merhume Şükriye Atar, Nermin Bozkurt Ve Refik Yavuz’un Kardeşleri Fikriye BOZKURT Vefat Etmiştir

Kenan EFE

17 Mayıs 2021

Hatice Efe’nin Eşi; Kaymakamlık  Emekli Yazı İşleri Müdürü  Neriman Efe,Harun Efe, Ve Hicran Efe’nin Babaları Kenan EFE Vefat Etmiştir

İrfan DUYGU

17 Mayıs 2021

Kızılca Köyü Eşrafından Ve Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden ;Merhume Hacer Duygu  Ve Merhum Recep Duygu’nun Oğulları; Merhume Emine Akyüz, Şükran Uysal, Şerife Koçak, Ahmet Duygu, Mustafa Duygu Ve Murat Duygu’nun Kardeşleri; Neriman Duygu’nun Eşi; Elif Duygu’nun Babası  ;Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Su Tahakkuk Servisi Personellerinden İrfan DUYGU Vefat Etmiştir. Bugün Saat 12:00 De Beyçayırı Stadında Helallik Alınacaktır

Hanife GÜLTEKİN

17 Mayıs 2021

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Ve Nagihan Coşman İle Gül Gültekin’in Anneleri; Tevfik Gültekin’in Eşi Hanife GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

Davut AKIŞ

18 Mayıs 2021

Nazmiye Akış’ın Eşi;Bülent Akış,İbrahim Akış, Hatice Akış ,Emine Karaduman Ve Sevgi Demirbaş’ın Babaları; İsmail Demirbaş,Engin Karaduman Ve Hülya Akış’ın Kayınpederleri; Esra,Davut,Azra,Yunus, Emre, Murat Ve Semanur’un Dedeleri Davut AKIŞ Vefat Etmiştir.

Osman BOSTAN

19 Mayıs 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Selamet Bostan İle Maksude Bostan In Oğlu,Merhum Enver Karakuş Ve Nezahat Karakuş Un Damadı, Alibostan,Merhume Şükriye Demirci,İle Saniye Bostan In Abileri,Esra Kopan,Uğur,Cem Demircan Ve Cenk Demircan In Dayıları,Serdar Bostan In Babası,Müge Bostan In Kayınpederi,Ege İle Ada Nın Dedeleri, Elmas Bostan In Eşi Osman BOSTAN Vefat Etmiştir

Kebire ÇETREFİLLİ

20 Mayıs 2021

Köseler Mahallesi Bahar Sokak Sakinlerinden;  Merhum Hasan Çetrefilli’nin Eşi; Kerem Çetrefilli  Ve Senem Açar’ın Anneleri; Gülizar Çetrefilli’nin  Kayınvalidesi Kebire ÇETREFİLLİ Vefat Etmiştir.

Gülten Acar ATAR

20 Mayıs 2021

Orhanlar Mahallesi Yalı Cad. Sakinlerinden; Muharrem Ve Naciye Acar’ın Kızları; Gülser Erdoğan, Şener Acar, Şengül Öztürk Ve Güler Apaydın’ın Kardeşleri; Özcan Atar’ın Eşi; Çağla,Çağatay,Öykü Erdoğan,Onur Kuloğlu,Ender Ve Orkun Öztürk’ün Teyzeleri  Gülten Acar ATAR Vefat Etmiştir.

Salim ATALI

21 Mayıs 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Atalı Merhume İlve Ata Lının Oğlu Kepez Mahallesi Sakinlerinden Mualla Atalının Eşi Hasancan Ve Cenk Atalının Babaları    Salim ATALI Vefat Etmiştir

Nefiye AKMAN

21 Mayıs 2021

Ömerli Mah. Sakinlerinden; Merhum Kazım Ve Merhume Yaşare  Erkılıç ‘In Kızları ; Mehmet Akman’ın Eşi; İbrahim Akman, Muzaffer Akman, Hacer Demirtaş, Havagül Canbaz Ve Fikriye Demirtaş’ın Anneleri  Nefiye AKMAN Vefat Etmiştir.

Fatime ÜNLÜ

25 Mayıs 2021

İskenderli Köyü Sakinlerinden ; Hacı Muzaffer Ünlü’nün Eşi; Mustafa Ve Seyfi Ünlü’nün Anneleri; Kdz.Ereğli Eski Müftüsü Hüseyin Akkaya’nın   Kayınvalidesi Fatime ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

Muzaffer ALTUN

25 Mayıs 2021

Şehrimiz Esnaflarından; Muhammet Ve Sefa Altun’un Babaları; Candaroğlu Pide Ortaklarından Muzaffer ALTUN Vefat Etmiştir.  

Halit ÖZTÜRK

25 Mayıs 2021

Bağlık Mah. Aktaş Sok. Sakinlerinden; Merhum Alirıza Ve Merhume Ayşe Öztürk’ün Oğulları; Mustafa,Köksal,Ayhan, Osman Ve Naciye  Öztürk’ün Babaları; Necati Öztürk Ve Ali Osman Öztürk’ün Ağabeyleri; Özlem, Sinan, Kenan, Fatih, Ayşenur, Tuğba,Emircan,Furkan,Cengizhan İle Enes Öztürk’ün Dedeleri ; Hasatun Öztürk’ün Eşi; Bakkallar Derneği Eski Başkanı  Ve Pazaryeri Esnaflarından Bardakçı Halit ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Satılmış TÜRKOĞLU

26 Mayıs 2021

Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Köyü Sakinlerinden; Bayram Ve Kadir Türkoğlu İle Ayşegül Bayar’ın Kardeşleri; Emine Türkoğlu’nun Eşi; İlknur,Ülkü Ve Zafer Türkoğlu’nun Babaları; Eski Kesim Ustası Marangoz Satılmış TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Döne GÜNCE

26 Mayıs 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ercan ,Ayhan Ve Ergün Günce’nin Anneleri Döne GÜNCE Vefat Etmiştir.

Huriye BAHADIR

27 Mayıs 2021

Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Sokak Sakinlerinden; Merhum Kemal Bahadır’ın Eşi; Merhum Bülent Bahadır,Murat Bahadır Ve İsmail Bahadır’ın Anneleri; Merhum Cafer Akyüz,Merhum Ali Akyüz,Merhum Mehmet Akyüz Ve Merhume Hatice Bahadır’ın Kardeşleri; Elif,Kerem,Burak Ve Işıl Bahadır’ın Babaanneleri Huriye BAHADIR Vefat Etmiştir.

Şerefnur BABAOĞLU

27 Mayıs 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Yılmaz Babaoğlu’nun Eşi; Atilla  Ve Tarık Babaoğlu’nun Anneleri; Nimet Ve Derya Babaoğlu’nun Kayınvalideleri; Selahattin Yılmaz’ın Ablası Şerefnur BABAOĞLU Vefat Etmiştir.

Saip GÜLDAL

28 Mayıs 2021

Akarca Mahallesi Necati Ertan Cad. Sakinlerinden; Ayten Güldal’ın Eşi; Ayhan, Aydın, Adnan Ve Ümit Güldal İle Nurgül Güder’in Babaları Saip GÜLDAL Vefat Etmiştir.

Adem KILIÇ

28 Mayıs 2021

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Eşrafından Ve Sarıkokmaz Mah. 1 Nolu Yeşiltepe Sok. Sakinlerinden; Gülhan Kılıç’ın Eşi; Emine Bozkurt,Muradiye Abdireisoğlu, Erdemir Çalışanlarından İbrahim Kılıç, Belediyemiz Çalışanlarından İsmail Kılıç Ve Erdemir Çalışanlarından Soner Kılıç’ın Babaları; Belediyemiz Emekli Şöferlerinden Adem KILIÇ Vefat Etmiştir.

Hatice UĞUZ

28 Mayıs 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Uğuz’un Kızı Hatice UĞUZ Vefat Etmiştir.

Ayşe ÇAKICI

28 Mayıs 2021

Kandilli Beldesi  Geyikbeli Mahallesi Sakinlerinden; Zeki Çakıcı’nın Eşi; Orhan,Nuri, Ve Adalet Çakıcı’nın Anneleri; Yüksel İnce’nin Kayınvalidesi Ayşe ÇAKICI Vefat Etmiştir.

Hasan KOCATÜRK

31 Mayıs 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Müzeyyen Kocatürk’ün Eşi; Murat Kocatürk, Nihat Kocatürk, Gül Kocatürk Ve Elif Gül’ün Babaları; Arif Gül’ün Kayınpederi ; Hüseyin,Kazım Ve Ercan Kocatürk’ün Amcaları; Şaban , Recep Ve Cevdet Sarı’nın Enişteleri ; Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Hasan KOCATÜRK Vefat Etmiştir.

Zehra AKBAŞ

31 Mayıs 2021

Mustafa Akbaş’ın Eşi; Selim,Kemal Ve Hülya’nın Anneleri; Hakan Eroğlu’nun Kayınvalidesi Zehra AKBAŞ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları