Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Şubat 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Hava DEMİRBAŞ

01 Şubat 2023

Erdemirden Emekli Merhum Osman Demirbaş’ın Eşi, Fatma Ekşi, Sabri, İsmail Ve Yunus Demirbaş’ın Anneleri, Şehrimiz Esnaflarından Osman Ekşi’nin Kayınvalidesi, Hava DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.

Hasan AKIL

01 Şubat 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden Mehmet Turgut Un Kayın Pederi, Fatma,Remziye ,Pakize Asiye,Safiye ,Faika,Çarşı Esnaflarından Ramazan Akıl In Babası,Aysel Akıl In Eşi Hasan AKIL ,Vefat Etmiştir.

Tunahan YILMAZ

03 Şubat 2023

Aslen Kahramanmaraşlı Emeki Polis Memuru Bayram Yılmaz’ın Oğlu, Deniz Astsubayı Tunahan YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ünal ÖZSOY

03 Şubat 2023

Çaylıoğlu Köyü Sakinlerinden Emine Bozkurt,Ahmet İle Merhum Atıf Özsoy Un Kardeşleri,Galip,Güven,Leyla Ve Merhum Bülent Özsoy Un Babaları,Pakize Özsoy Un Eşi Fabrikadan Emekli Ünal ÖZSOY Vefat Etmiştir.        

Meryem AYDIN

03 Şubat 2023

Merhum Hüseyin Aydın’ın Eşi, Metin, Hüseyin, Arif Aydın, Naciye Kaplan, Halime Yılmaz, Nazmiye Karaçam, Şerife Yalçın’ın Anneleri, Burak, Batuhan, Önder, Vihan, Bircan, Dilber Aydın’ın Babaanneleri, Meryem AYDIN Vefat Etmiştir.

İsmail ÇOLAK

04 Şubat 2023

 Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Bayram Çolak’ın Oğlu, Merhume Şerife Çolak’ın Eşi Ereğli Esnaflarından Çoşkun Çolak, Hatice Tomar, Neriman Duru Ve Sevim Göktekin’in Babaları, Burhan Ve Batuhan Çolak’ın Dedeleri Erdemir’den Emekli İsmail ÇOLAK Vefat Etmiştir.

Havagül CANBAZ

04 Şubat 2023

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Muhammet Ve Nafiye Akman In Kızı, İbrahim, Muzaffer ,Hacer İle Fikriye Nin Kardeşi, Cüneyt,Canan,Hakan Ve Nalan Canbaz In Anneleri,Ertuğrul Canbaz In Eşi Havagül CANBAZ Vefat Etmiştir.

Murat Emre CANLI

05 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Murat Kumaş In Yeğeni ,Fatmanur Canlı Ve Ayşenur Canlı Nın Abileri, Merhum Ramazan Canlı Nın Oğlu Murat Emre CANLI Vefat Etmiştir

Zakire PALA

05 Şubat 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Palanın Eşi,Çetin Ve Ahmet Palanın Anneleri ,Zakire PALA Vefat Etmiştir.

Sevim ÖNDER

06 Şubat 2023

Hamide Ve İlyas Keskin’in Kızı, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Çalışanlarından Burhan Önder’in Yengesi, Ereğli Esnaflarından Musa Önder’in Eşi Sevim ÖNDER Vefat Etmiştir.

Halil KUZU

06 Şubat 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden Ayla Duran Ve Ayfer Yüzgez’in Babaları, Hüseyin Duran Ve Hüseyin Yüzgöz’ün Kayınpederi,Bahriye Kuzu’nun Eşi S.S.K Hastanesinden Emekli Halil KUZU Vefat Etmiştir.

Ahmet UÇAR

07 Şubat 2023

Gülüç Sakinlerinden Erdemir Emeklisi  Hacı Ali Uçar Ve Makbule Uçar In Oğlu, Hatice Uçar In Eşi ,Esra Yüksel, Emrah İle Emre Uçar In  Babaları ,Mehmet Hasan ,Hüseyin , Adem Ve Emine Çakır In Kardeşi  Ahmet UÇAR Vefat Etmiştir .

Rıza ALTINBAŞ

07 Şubat 2023

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden  Merhum Hakkı Ve Nazikar Altınbaş In Oğlu,Yadigar Altınbaş In Eşi, Emine Başar Adem İle Mustafa Altınbaş In Kardeşi ,Belediye Çalışanlarından Serkan Altınbaş In Babası Rıza ALTINBAŞ Vefat Etmiştir.

Necati YILMAZ

07 Şubat 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden, Hava Göktekin, Ali Yılmaz Ve Ayşe Yılmaz’ın Abileri, Ayten Oktay, Adnan Göktekin Ve Ferhat Gökten’nin Dayıları, Merhume Emine Yılmaz Ve Necati Yılmaz’ın Oğlu Necati YILMAZ Vefat Etmiştir.

Emin TEMEL

07 Şubat 2023

Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Eşrafından Merhum Rasim Temel’in Oğlu, Murat, Volkan, Nevin, Gülcan Temel’in Babaları, Bahriye Temel’in Eşi, T.T.K.’Dan Emekli Emin Temel Vefat Etmiştir.

Mehmet KİREN

08 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kezban Kiren’in Eşi,Zafer,Raif Kiren,Nazire Öztürk,Nezihat Sarıbaş Ve Nurdan Alagöz’ün Babaları,Mehmet KİREN Vefat Etmiştir.

Osman BEŞER

08 Şubat 2023

Ereğli Eşrafından Merhum Hüseyin İle Merhume Nahide Başer’in Oğlu, Aynur Aksoy Emine Yılmaz Ve Nesrin Balcı’nın Kardeşi, Alptekin Dursun,İsmail Göktan Ve Mehmet Kul’un Bacanağı, Ayla Göktan,Türkan Kul İle Dilek Dursun’un Enişteleri, Erdem Beşer’in Babası, Derya Beşer’in Eşi İş Bankası Emekli Müdürü Osman BEŞER Vefat Etmiştir.

Nurten ÇARKÇI

08 Şubat 2023

Erdemirden Emekli Hüseyin Erkmen’in Kardeşi, Merhum Mehmet Ve Şahiye Erkmen’in Kızları, Şenda Erkmen’in Görümcesi, Elif Ve Mehmet’in Halası, Nurten ÇARKÇI Vefat Etmiştir.

Gülseren BALIKÇI

08 Şubat 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hayri Balıkçı’nın Eşi, Güzin Çağlarlar, Tülin Balıkçı’nın Anneleri, İpek Ve Deniz’in Anneanneleri, Gülseren BALIKÇI Vefat Etmiştir.

Zekeriya YURTSEVEN

09 Şubat 2023

Merhum Kadir Ve Merhume Habibe Yurtseven’in Oğlu, Avukat Musa Yurtseven,Bayram İle İsa Yurtseven,Adem Acar,Salih Acar,Hikmet Gökmen Ve Ayfer Tanyıldız’ın Babaları,Muazzez Acar’ın Eşi,Turgut Tanyıldız Ve Durmuş Gökmen’in Kayınpederi,Zeki Yurtseven,Haydar Yurtseven,Yaşar Yutseven Ve Dilber Taşkıran’ın Kardeşi,Göçmenler Mahallesi Sakinlerinden Hacı Zekeriya YURTSEVEN Vefat Etmiştir.

Gülseren BALIKÇI

09 Şubat 2023

 Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Kolsuz,Merhume Zehra Kolsuz’un Kızları,Merhum Güney Kolsuz’un Ablası, Ereğli Eşrafından Hayri Balıkçı’nın Eşi, Güzin Çağlarlar Ve Tülin Balıkçı’nın Anneleri, Mustafa Çağlarlar’ın Kayınvalidesi, İpek Aslan Ve Deniz Ünsal’ın Anneanneleri, Can Aslan’ın Büyükannesigülseren BALIKÇI Vefat Etmiştir.

Buse İNCE

09 Şubat 2023

Süleymanlar Mahallesi Kandili Lojmanları sakinlerinden Erdemir’den emekli Mustafa Saim İnce ve Nigar İnce’nin kızları ve Mustafa İnce’nin kızkardeşi Buse İNCE Kahramanmaraş depreminde vefat etmiştir.

Hüseyin Mehmet SELÇUK

09 Şubat 2023

Kavaklık Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Kurt ve Emine Kurt’un kızı Sevda Selçuk , damadı Volkan Selçuk ve 3 torunu Beren Su Selçuk, Derin Selçuk,  Hüseyin Mehmet SELÇUK Kahramanmaraş depreminde vefat etmişlerdir.

Emine TOPRAK

10 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Merhum  Nilgün Ünlü’nün Annesi, Çağlar Toprak,Nazan Ekmekçioğlu Ve Niyazi Ünlü’nün Kayınvalideleri, Erdemirden Emekli Merhum  Mehmet Sefer Toprak’ın Eşi, Emine TOPRAK   Vefat Etmiştir.

Bahri ÖZTÜRK

10 Şubat 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Naci Ve Nazmiye Öztürk’ün Kardeşleri, Tuğba Öztürk Ve Duygu Şen’in Babaları, Mehmet Şen’in Kayınpederi, Yıldız Öztürk’ün Eşi, Vergi Dairesinden Emekli Bahri ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Aldıray AYHAN

10 Şubat 2023

Kozlu Ense Köyünden Ziya Ayhan Ve Şehriban Ayhan’ın Oğlu, Sebahat Ayhan’ın Eşi, Sabriye, Yıldıray Ve Ebrunun Babaları, Senem, Batuhan ,Gözde ,Berke Ve Sara’nın Dedeleri,Kdz.Ereğli Belediyesi Emekli İtfaiye Müdürü Aldıray AYHAN Vefat Etmiştir.

Cemil ÖZHAN

10 Şubat 2023

 Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhum Halil Özhan’ın Oğlu, Güler Aydın,Hava Ersarı,Lütfü Özhan,Yılmaz Özhan Ve Şener Özhan’ın Babaları,Recep,İbrahim Saraç’ın Enişteleri,Emine Özhan’ın Eşi,Cemil ÖZHAN Vefat Etmiştir.

Kemal YOLDAŞ

10 Şubat 2023

Bayat Köyü Eşrafından Merhum İrfan Yoldaş’ın Oğlu,Kemal YOLDAŞ Vefat Etmiştir

Burcu EFE

10 Şubat 2023

Özel Okullar Kurucu Müdürü Kenan Efe’nin Eşi, Taluhan Ve Kayrahan Efe’nin Anneleri, Ereğli Eşrafından Ali Ve Sebahat Asar’ın Kızı, Ayşe Ve Hande Yağız’ın Ablaları, Psikoterapist Burcu EFE Hatayda Meydana Gelen Depremde Vefat Etmiştir.

Şecaat CANTEKİN

10 Şubat 2023

Merhum Raziye Ve Ahmet Hayati Özgören’in Kızları,Tevfik Ve Tansu Cantekin’in Anneleri, Hava Ve Nilüfer Cantekin’in Kayınvalideleri,Suphi Emir Ve Raif Barış Cantekin’in Babaanneleri,Erdemir Muhasebe Müdürlüğünden Emekli Suphi Cantekin’in Eşi Emekli Öğretmen Şecaat CANTEKİN Vefat Etmiştir.

Salih KARAKIZ

11 Şubat 2023

Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden , Merhum Ali Karakız’ın Oğlu, Karakavuz Köyü Eşrafından Turan,Tekin Karakız Ve Türkan Koçdemir’in Babası,Hasan,Hüseyin Karakız,Gülseren Beytekin,Perzat Ege,Pervin Karakız Ve Makbule Özenç’in Abisi Merhume Emine Karakız’ın Eşi Salih KARAKIZ Vefat Etmiştir.

Nazmiye DEMİRCAN

11 Şubat 2023

 Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden, Merhume Bagiye, Merhum Berber Şaban Demircan’ın Kızı,Nuray,Burhan Ve Özkan’ın Annesi,Sanayi Esnaflarından Rafet Latif’in Kayınvalidesi, Nazmiye DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Levent TOP

12 Şubat 2023

Tekin Ve Nazire Top’un Oğlu,Bülent,Murat Ve Meral’in Abisi,Nurcan Top’un Eşi,Enes Top’un Babası,Kayra,Tuana,Dilşat,Kürşat Ve İkra’nın Amcası Levent TOP Vefat Etmiştir.

Kadriye GÜLAÇTI

12 Şubat 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Niyazi Gülaçtı’nın Eşi, Gül Gülaçtı İle Ayşe Güzel’in Kardeşi, Ayhan Pınar Ve Ziya Özer’in Ablaları, Engin Gülaçtı,Mehmet Ali Özer Ve Didem Yıldıztepe’nin Halaları,Merhum Savaş Arı Ve Arzu Arı’nın Anneleri, Kadriye GÜLAÇTI Vefat Etmiştir.

Naciye ŞAHİN

13 Şubat 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Zekeriye Şahin İn Eşi, Erdemirden Emekli Yaşar Şahin,Havva Soylu,Asiye Kayapınar,Yadikar(Zeynep) Küçük Ün Anneleri,Naciye (Elife)ŞAHİN Vefat Etmiştir

Serkan ÖLMEZ

13 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Mehmet Ve Gülten Ölmez’in Oğlu, Ceren, Didem, Volkan, Avni Ölmez’in Kardeşi, Enda Ölmez’in Babası, Bozhane Eşrafından Balıkçı Serkan ÖLMEZ Vefat Etmiştir.

Sebahat ÖZKAN

13 Şubat 2023

T.T.K Zonguldak Karadon Bölgesinden Emekli Merhum Rıza Özkan’ın Eşi, Neriman Baba’nın Annesi, Erdemir Merkez Bakım Ünitesinden Emekli Nurettin Baba’nın Kayınvalidesi, Okan Ve Handan’ın Anneanneleri, Defne Ve Ateş’in Büyükanneleri, Sebahat ÖZKAN Vefat Etmiştir.

Remzi UZUN

14 Şubat 2023

Ormanlı Beldesi, Yeşilköy Sakinlerinden Havva Uzun’un Eşi, Polis Memuru Gökhan Uzun, Erdemir Personeli Kenan Uzun Ve İlçemiz Avukatlarından Turan Uzun’un Babaları, Eda, Nuray Ve Burcu Uzun’un Kayınpederleri, Erdemirden Emekli Yaşar Oğlu Remzi UZUN Vefat Etmiştir.

Nazım AYDIN

14 Şubat 2023

Sakallar Köyü Sakinlerinden Kazım, Güler, Metin, Tacettin, Aysel Ve Sevim Aydın’ın Babaları, Nazım AYDIN Vefat Etmiştir.

Zehra SEVER

14 Şubat 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Sever’in Eşi, Pakize Topçu, İbrahim Sever, Nazmiye Kardaş, Nazikar Aşkın’ın Anneleri, İhsan Topçu, Sezgin Kardaş Ve İbrahim Aşkın’ın Kayınvalideleri, Ömer Topçu, Önder Topçu, Furkan Kardaş, Özkan Kardaş, Okan Aşkın, Büşra Araç, İsmail Aşkın’ın Anneanneleri, Burcu Tuna, İnci Keleş, İsmail Sever’in Babaanneleri, Zehra SEVER Vefat Etmiştir.

Bora BALCI

14 Şubat 2023

Akçokoca Eşrafı Yeni Mahalle Sakinlerinden Kdz Ereğli Bölge Komutanlığından Emekli Gürsev Balcı İle Erdemir Ambarlar Müdürlüğünden Emekli Yıldırım Balcı Nın Oğlu, Erdemir Personeli Tolga Balcı Nın Abisi,Bora BALCI İskenderun Depreminde Vefat Etmiştir

Zeynep GÜÇLÜMEN

14 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume  Kadriye Eşref İn Kızı , Merhume Aysel Çöğendez İle Merhume Fatmma Demir Bağ In Kız Kardeşi ,Hülya Akankan, Ayla Şener Ve Murat Güçlümen İn Anneleri, Orkun,Göksel,Emircan İle Mertcan Güçlümen İn Babaneleri, ,Tuğba Arslan,Ziya Şahin Şimşek,Rahmi Çöğendiz İle Sevgi Şimşek İn Teyzeleri, Serap Güçlümenin Kayın Validesi , Merhum Halit Güçlümen İn Eşi Zeynep GÜÇLÜMEN Vefat Etmiştir

Esra CAN

15 Şubat 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Personeli Serkan Can’ın Eşi, Erdemirden Emekli Temel Can Ve Hatice Can’ın Gelini, Ereğli Esnaflarından Özkan Can’ın Yengesi, Boran Batu Can’ın Annesi, Esra CAN Vefat Etmiştir.

Mecidiye Uğurlu AKTEPE

15 Şubat 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halis Aktepe’nin Eşi, Hikmet, Levent, Engin, Nilgün, Bülent Aktepe’nin Anneleri, Mecidiye Uğurlu AKTEPE Vefat Etmiştir.

Aynur ALTINKAYA

15 Şubat 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Refik Altınkaya Ve Merhume Şaziye Altınkaya’nın Kızları, Nuray Karayel, Mahmut Altınkaya, Cemal Altınkaya Ve Elif Altıntop’un Kardeşleri, Aynur ALTINKAYA Vefat Etmiştir.

Meliha ÖZCAN

17 Şubat 2023

Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Özcan’ın Eşi,Yaşar Özcan Ve Fidan Karataş’ın Anneleri, Merhum Nuran Özcan Ve Eski Belediye Meclis Üyelerinden Abidin    Karataş’ın Kayınvalideleri, Seval Ve Sezer’in Babaanneleri, Gülhan,Gülcan Ve Aycan’ın Anneannleri, Meliha ÖZCAN Vefat Etmiştir

Nevzat ARSLAN

17 Şubat 2023

Tepeören Köyü Sakinlerinden Hayati, Fehmi, Elman, Neriman Arslan’ın Abileri, Merhum Ali Osman Ve Merhume Zehra Arslan’ın Oğlu, Hatice Arslan’ın Eşi, Nevzat ARSLAN Vefat Etmiştir.

Niyazi Arı

18 Şubat 2023

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Eşrafından Nazmiye, Yaşare Ve Bedir Arı’nın Babaları, Merhum Necati Arı, Merhum Kadir Arı, Hüseyin Arı, Nezle Arı, Bayram Arı, Şahiver Timur, Ayşegül Çetinkaya’nın Kardeşi, Emine Arı’nın Eşi, Niyazi Arı Vefat Etmiştir.

Selami Azman

18 Şubat 2023

Ketenciler Köyü Sakinlerinden Merhum Lütfi Azman’ın Oğlu, Belediyemiz Su İşleri Personeli Sefai Azman’ın Abisi, Recep Azman, Şerife Karakaya, Elif Kayacan Ve Belediyemiz Eski Personeli Semih Azman’ın Babası, Altun Azman’ın Eşi, Selami Azman Vefat Etmiştir.

Nazmiye BOSTANCI

18 Şubat 2023

Sücüllü Köyü Sakinlerinden Merhum Asım Bostancı’nın Eşi, Abdullah Ve Cevdet Bostancı’nın Anneleri, Sücüllü Köyü Minibüscü Esnafı Coşkun Bostancı’nın Babaannesi, Nazmiye BOSTANCI Vefat Etmiştir.

Şerife KUMRU

18 Şubat 2023

Belen Mahallesi Kabaşlar Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Kumru’nun Eşi, İsmail, Yüksel, Kadriye, Yaşariye, Müzeyyen, Nazmiye Ve Güler’in Anneleri, Bilal Kumru’nun Babaannesi, Şerife Kumru Vefat Etmiştir.

İsmail ULU

19 Şubat 2023

İmranlar Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Ulu İle Merhume Altun Ulu’nun Oğulları, Zelvet Tuna, Mürvet Seyhan, Turan Ulu Ve Hüseyin Ulu’nun Ağabeyi, Hasan Seyhan Ve Fahrettin Tuna’nın Kayınbiraderi, İhsan, Rıdvan Ve Çilek Halk Otobüsü Eski Şoförlerinden Yılmaz Ulu’nun Babası, Dursun Ulu’nun Eşi, İsmail ULU Vefat Etmiştir.

Habibe YÜZBAŞIOĞLU

19 Şubat 2023

Ayşen Yetkili Ve Nazmiye Otelcioğlu’nun Kardeşi, Doktor Sadi Yetkili’nin Baldızı, Teoman, Umut, Umut, Özlem, Burak, Celal Ve Şehrimiz Esnaflarından Uğur Yüzbaşıoğlu’nun Anneleri, Habibe YÜZBAŞIOĞLU Vefat Etmiştir.

Elmas USLU

21 Şubat 2023

Süleymanlar Mahallesi Şen Evler Sakinlerinden; Kandilliden Emekli Ekonomacı Ahmet Uslu’nun Eşi; Ferhat, Şevki Ve Sevil Uslu İle Semiha Kapan  Ve Semihat Türkoğlu’nun Anneleri; Kadriye Uslu,Hülya Uslu, Birol Kapan, Ve Yakup Türkoğlu’nun Kayınvalideleri; Nagihan, Serhat, Buse Ve Buğu’nun Babaanneleri; Kaan, Utku Ve Efe’nin Anneanneleri Elmas USLU Vefat Etmiştir.

Neriman YAVUZ

21 Şubat 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Yavuz’un Eşi; Batuhan Yavuz’un Annesi; İlhan Keskin, Nurten Çelik, Gülten Bulca, Mustafa Tokel , Nadir Tokel Ve Şinasi Tokel’in Kardeşleri; Pınar Yavuz’un Kayınvalidesi, Şerafettin  Ve Melahat Akkaya’nın Dünürleri Neriman YAVUZ Vefat Etmiştir.

Süheyla ALİŞAN

21 Şubat 2023

Ereğli Demirçelik Fabrikasından Emekli Hacı Muharrem Alişanın Eşi; Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi  İngilizce Öğretmeni Süheyda Meltem Alişan’ın Annesi  Hacı Süheyla ALİŞAN Vefat Emiştir.

Mehmet AYAN

22 Şubat 2023

Kandilli Eşrafından; Ahmet Ayan Ve Hamdiye Ayan’ın Oğulları; Durdu Uludağ’ın Damadı; Nur Ayan’ın Eşi; Muzaffer Ayan, Metin Ayan, Ve Mukadder Ayan’ın Ağabeyleri; Kandilli Ekonomadan Emekli Salih Ayan’ın Yeğeni; Cengiz Ayan Ve Havva Ayan’ın Kuzenleri; Esa Demir Çelik’te Mali Müavir Olarak  Mehmet AYAN Vefat Etmiştir.

Nurkan ELMAS

22 Şubat 2023

Eski Ttk Çalışanlarından Ve Ballıca Köyü Eşrafından ;  Merhum Mehmet Elmas’ın Oğlu; Nagihan Ve Atakan Elmas İle Aslıhan Çakar’ın Babaları; Türkan Holi’nin Eşi; Yılmaz Elmas’ın Ağabeyi ; Özgür Elmas’ın Amcası;  Katip Nurkan ELMAS Vefat Etmiştir.

Ahmet GÜNSEL

23 Şubat 2023

Sarıkokmaz Mahalesi Hürriyet Küme Evler Sok . Sakinlerinden; Merhum Orhan Günsel Ve Mükerrem  Günsel’in Oğulları; Celal ,Cemal, Burhan Ve Merhume Nuray Günsel’in Kardeşleri; Hava Günsel’in Eşi; Gamze Günsel’in Babası Ahmet GÜNSEL Vefat Etmiştir.

Mehmet Recep ACAR

23 Şubat 2023

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatice Acar’ın Eşi; Yaşar Acar Ve Mustafa Acar’ın Babaları; Yusuf, Büşra, Yunus Emre, Ayşe, Muhammed, Hamza  Ve Halime’nin Dedeleri Mehmet Recep ACAR Vefat Etmiştir.

Ayfer EROL

23 Şubat 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş  Sokak  Sakinlerinden;  Mahmut Ve Ayşe Erol’un Kızları;  Engin  Ve Nilüfer Erol’un Kardeşleri;  Ayşenur Ve Dilara’nın Anneleri Ayfer EROL Vefat Etmiştir.

Şeniz ÖZÇEP

23 Şubat 2023

İş Bankasından Emekli Ve Ereğli Ebru Çiçek Eski Sahibi; Merhum İzzet  Özçep  Ve Merhume Melek Özçep’in Oğulları; Merhum Cengiz Özçep’in Kardeşi; Sevinç Özçep’in Eşi; Kutsi Özçep, Selma Özçep Ve Merhume Ebru Özçep’in Babaları; Eylül Özçep Ve Nefes Özçep’in Dedeleri; Doğa Koleji Öğretmeni Caner Özçep, Servet Aydın Ve Yasemin Özçep’in Eniştesi Şeniz ÖZÇEP Vefat Etmiştir.

Ayten SAİTOĞLU

23 Şubat 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Acar’ın Eşi; Gülten Çaştaban , Merhume Süheyla İzmirlioğlu  Ve Merhume Nurten Kundakçı’nın Kardeşleri Ayten SAİTOĞLU Vefat Etmiştir.

Kadriye GEZER

23 Şubat 2023

Ereğli Eşrafından; Merhum Hüseyin  Baycık Ve Merhume Emine Baycık’ın Kızları ; Merhum Sabri Gezer’in Eşi; Zeliha  Ve Neziha’nın Anneleri; Avni Baycık Ve Ayhan Baycık’ın Ablaları Kadriye GEZER Vefat Etmiştir.

Ertuğrul DİLAVER 

24 Şubat 2023

Ören Mahallesi Karasular Sokak Sakinlerinden; Niyazi Dilaver Ve Hava Dilaver’in Oğulları; Fatma ,Vildan, Erhan, Sevilcan Ve Deniz’in Kardeşleri; Yüksel, İhsan Ve Celal Bekiroğlu’nun Kayınbiraderleri Ertuğrul DİLAVER  Vefat Etmiştir.

Recep KILIÇ

24 Şubat 2023

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Almanyada Yaşayan Müzeyyen ,Hatice, Hüseyin, Muhammet, Ahmet Ve Sevda ‘Nın Babaları; Şerife Kılıç’ın Eşi Recep KILIÇ Vefat Etmiştir.

Sadegül KALAFAT

24 Şubat 2023

Merhum Yaşar Kalafat’ın Eşi; Ttk Çalışanlarından İbrahim Kalafat’ın Annesi Sadegül KALAFAT Vefat Etmiştir.

Türkan KELEŞ

26 Şubat 2023

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Gazi İle Merhume Ferdane Ercan In Kızları , Şerife Kuntas,Merhum Atakan İle Merhum Atalay Keleş İn Anneleri ,Sevdekar Ercan ,Merhume Naciye Ercan İle Merhum Muzaffer Ercan In Ablası,Merhum Gazanfer Deniz İn Teyzesi ,Atilla İle Erdinç Ercan In Halası ,Zafer,Selçuk Ve Ertuğrul Deniz İn Teyzesi Türkan KELEŞ Vefat Etmiştir.

Hale KALAYCI

26 Şubat 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhume Zülfiye Özgün Ün Kızı, Merhum Yener Özgün Ve Hacer Aslan In Kız Kardeşi, Merhum Pideci Remzinin Yeğeni Ereğli Esnaflarından Hasan Şahin İn Kayınvalidesi, Oya,Ali İle Derya Nın Annesi İsmail Özgü Ve Yeliz Çakarın Halası, Merhum Hüseyin Kalaycının Eşi Hale KALAYCI Vefat Etmiştir.

Hanife MUMCU

27 Şubat 2023

Sarıkokmaz Mah. Aktaş Sok. Sakinlerinden; Merhum Kadir Mumcu’nun Eşi; Emin Mumcu,Ramazan Mumcu,İsmet Mumcu,Ahmet Uslu,Emine Taytekin, Fatma Taşkın,Ayşe Turhan,Emine Yıldızhan,Gülcan Türkoğlu,Songül Başpınar Ve Sonnur Oğuz’un Anneleri; Necmi Taytekin,Hüseyin Taşkın,Hasan Yıldızhan,Hasan Turhan , Engin Türkoğlu,Cumhur Başpınar,Belediyemiz Personellerinden Adem Oğuz, Mine Mumcu,Gülay Mumcu, Ve Nermin Mumcu’nun Kayınvalideleri Hanife MUMCU Vefat Etmiştir.

Ahmet KULAKSIZ

28 Şubat 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Nezahat Kulaksız’ın Eşi; İsmail Emre Kulaksız Ve Yasemin Kulaksız’ın Babaları; Nurhayat, Hüseyin ,Üzeyir Ve Seyhan Kulaksız’ın Kardeşleri; Süleyman Ve Mevlüt Kulaksız’ın Kuzenleri Emekli İmam Ahmet KULAKSIZ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları