Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ekim 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Nermin GÜNAL

01 Ekim 2020

Merhum Hidayet Ve Abdullah Okay’ın Kızları,Merhum Mehmet Ali Günal’ın Eşi,Merhum Sayıl Günal’ın Annesi,Zülal,Hakan Erşen,Sümran,Hakan Merkan’ın Anneleri,Onat,Tuğba Ersen Ve Bartu,Olgu Ve Uras Merkan’ın Anneanneleri Nermin GÜNAL Vefat Etmiştir.

Sefa Uğraş DİZDAR 

03 Ekim 2020

Artvin Borçka Esnaflarından Yener Ve Şennur Dizdar In Oğulları, Echomar  Hastanesi Doktarlarından Aylin Dizdar In Eşi,Mert Ve Efe Dizdar In Babaları,  Anadolu Osgb Nin Sahibi Sefa Uğraş DİZDAR  Vefat Etmiştir.

Mehmet TAYTEKİN

03 Ekim 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hanife Taytekin Ve Hüseyin Taytekin İn Oğlu Ömer,Hamza,Muhammet Ve Yasin Taytekin İn BabalarıDuriye Taytekin İn Eşi Mehmet TAYTEKİN Vefat Etmiştir.

Murat KASAP

03 Ekim 2020

Yusuf Ve  Yüksel Kasap In Oğlu, Naz İzel Kasap In Babası, Aygün Kasap In Eşi Erdemir Emeklisi  Murat KASAP Vefat Etmiştir.

Gülizar DEREÇİÇEĞİ 

03 Ekim 2020

Kepez Mahallsi Sakinlerinden Fikret, Ramazan,Yusuf Ve Aynur Dereçiçeğinin Anneleri, Muharrem Dereçiçeği Nin Eşi Gülizar DEREÇİÇEĞİ  Vefat Etmiştir.

Sebahattin KURTTEKİN

03 Ekim 2020

Çaylı Oğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Bekçi Ahmet İn Oğlu,  Gamze Kurttekin İn Babası,Hava Kurttekin, Emine Kurt Ve Nazife Çetinkayanın Kardeşleri Sebahattin KURTTEKİN Vefat Etmiştir.

Mehmet YILDIRIM

04 Ekim 2020

Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden T.T.K Armutçuk Müessesesi Emekli Aşçılarından Nurettin, Sabahattin, Gülcan Ve Melek’in Babaları, Yaşar Yıldırım’ın Eşi, Mehmet YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Mehmet Salih DAL

06 Ekim 2020

Süleymanlar Mahallesi Mehmet Ali Yılmaz Sokak Sakinlerinden; Hasan,Ali,Mehmet Ve Abdullah Dal’ın Kardeşleri; Nazime Dal’ın Eşi; Fatih,Kürşat Ve Gökhan Dal İle Elif Çelik’in Babaları; Gökhan Çelik İle Hafize,Şengül Ve Reyhan Dal’ın Kayınpederleri; Yusufmert,Ömer,Ayşenaz,Zehranur,Zeynep,Amine, Uras Ali’nin Dedeleri Erdemir 1. Soğuk  Haddaneden Emekli Çavuş Mehmet Salih DAL Vefat Etmiştir.

Süleyman KANCA

07 Ekim 2020

Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden; Merhum Ali Kanca Ve Mevlüde Kanca’nın Oğulları; Ayşegül Koç,Fatma Karaca Ve Hasan Kanca’nın Kardeşleri; Melek Kanca’nın Eşi; Seda Ve Doğukan Kanca’nın Babaları; Pazaryeri Esnaflarından Limoncu Süleyman KANCA Vefat Etmiştir.

Ayşegül AÇIKGÖZ

07 Ekim 2020

Ayvatlar Köyü Sakinlerinden; Hamit Açıkgöz’ün Eşi;Alirıza,Abdullah,Ramazan Ve Cemal Açıkgöz’ün Anneleri Ayşegül AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

İsmail İNCİ

08 Ekim 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Ferdi İnci,Emre İnci Ve Hacer Kızılay’ın Babaları; Hatice İnci’nin Eşi; Erdemirden Emekli İsmail İNCİ Vefat Etmiştir.

Raif DEMİRKIR

08 Ekim 2020

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Zehra Demirkır’ın Eşi; Mehmet Demirkır,Niyazi Demirkır Ve Elmas Alim’in Babaları; Nursel Demirkır,Huriye Demirkır Ve Nazmi Alim’in Kayınpederleri Raif DEMİRKIR Vefat Etmiştir.

Salim GÜLTEKİN

08 Ekim 2020

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Gültekin’in Oğlu; Şevkiye Gültekin’in Eşi; Mustafa ,Hayriye,Feyzan,Melek,Günay , Nurcan Ve Türkan’ın Babaları; Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Ve Ereğli Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay’ın Kayınpederi Salim GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

Yıldıray ŞİMŞEK

09 Ekim 2020

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İhsan Şimşek Ve Tülin Şimşek’in Oğulları; Arzu Çelik Ve Cengiz Şimşek’in Ağabeyleri; Zehra Şimşek’in Eşi; Büşra Koç Ve Burak Şimşek’in Babaları; Belediyemiz Personellerinden Emre Koç’un Kayınpederi; Bertu Can Ve Berkay Şimşek’in Amcaları; Canberk Ve Ceren Çelik’in Dayıları Yıldıray ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.

Ayhan ÖZTÜRK

10 Ekim 2020

Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; Necati Ve Hacer Öztürk’ün Oğulları; Orhan Ve Erhan Öztürk’ün Ağabeyleri; Şeref, Hayrullah  Ve Emin Öztürk’ün Yeğenleri; Beyza Öztürk’ün Babası; Emine Öztürk’ün Eşi  Ayhan ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Mesut DEREÇİÇEĞİ

11 Ekim 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Fikret Ve Merhum Tamamgül Dereçiçeğin Oğlu Kenan Ve Kadir Dereçiçeğinin Kardeşi, Mesut DEREÇİÇEĞİ Vefat Etmiştir,

Melahat KOŞAR

13 Ekim 2020

Merhum Tahsin Ovaç Ve Merhume Hanım Ovaç’ın Kızları; Muammer Ovaç,Gülten Ovaç,Merhum Tahsin Ovaç,Merhume Gülistan Ovaç,Merhume Leyla Türemiş,Dudu Doğanay Ve Naciye İçer’in Kardeşleri; Merhum Selim Koşar’ın Eşi; Metin ,Selahattin Ve Sevgi Koşar’ın Anneleri Melahat KOŞAR Vefat Etmiştir.

Kazım BAYRAM

14 Ekim 2020

Kepez Mahallesi Bahçelievler Sakinlerinden; Merhum Mehmet Bayram Ve Hanife Bayram’ın Oğulları; İlyas Ve Hüseyin Bayram’ın Kardeşleri; Ahmet Şahin’in Damadı; Rıza Bayram’ın Yeğeni ; Fatma Bayram’ın Eşi; Doğan Bayram’ın Babası Kazım BAYRAM Vefat Etmiştir.

Harun İNAÇ

14 Ekim 2020

Ereğli Esnaflarından Merhum Abdurrahman İnaç Ve Perihan İnaç’ın Oğulları; Enes İnaç Ve Nuray Koçsan’ın Kardeşleri; Melih İnaç Ve Onur İnaç’ın Babası; Alper Koçsan Ve Zeynep Kaynar’ın Dayıları; Merhum Sivaslı Ahmet Turan Aydın,Ahmet İnaç Ve Ayşe Aktaş’ın Yeğenleri;Coşkun Aktaş,Levent Aktaş Ve Kadriye Timurcan’ın Kuzenleri; Şaban Koçsan’ın Kayınbiraderi Harun İNAÇ Vefat Etmiştir.

Şenol SALMAN

14 Ekim 2020

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Salman Ve Şakir Salman’ın Oğulları; Nursel Öztürk Salman’ın Eşi; Oğuz Ve Azra Salman’ın Babaları; Halil Salman,Ali Salman,Hatice Kurt Ve Necmiye Akın’ın Kardeşleri; Ahmet Kurt’un Kayınbiraderi; Orhan Ve Ömer Kurt İle Sare Ve Miraç Akın’ın Dayıları;Yavuz Ve Zeynep Salman’ın Amcaları  Şenol SALMAN Vefat Etmiştir.

İlhami KIRTAY

15 Ekim 2020

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Kırtay Ve Mustafa Kırtay’ın Kardeşleri ; Merhume Kübra Kırtay’ın Eşi; Fahri Kırtay,Yıldıray Kırtay,Erdal Kırtay,Necla Kaya , Nebiha Ürkmez Ve Hatice Özcan’ın Babaları;  İbrahim Oğlu Hacı İlhami KIRTAY Vefat Etmiştir.

Berna ERDOĞMUŞ

16 Ekim 2020

Erdemir Muhasebe Müdürlüğünden Emekli Ramazan Demir Ve Emine Demir’in Kızları; Eser Ve Uğur Demir’in Kardeşleri; Erdemir Personellerinden Bilgin Erdoğmuş’un Eşi; Ecrin Ve Ali Burak Erdoğmuş’un  Anneleri Berna ERDOĞMUŞ Vefat Etmiştir.

Melek DEMİRAY

16 Ekim 2020

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Ve Merhume Zehra Doğdu’nun Kızları; Niyazi Doğdu Ve Cemal Doğdu’nun Kardeşleri; Merhum Selim Demiray’ın Eşi; Yavuz,Selim Ve Muhammet Demiray İle Semra Genç Ve Sevim Göktürk’ün Anneleri  Melek DEMİRAY Vefat Etmiştir.

Hakkı DOĞAN

17 Ekim 2020

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halit Doğan Ve Hacer Doğan’ın Oğlu Nafise Doğan’ın Eşi,Raşit Doğan,Bayram Doğan,Şerife Göktürk Ve Emine Bozkurt’un Kardeşi,Gülden Bozkurt Ve Mustafa Doğan’ın Babaları,Hakkı DOĞAN Vefat Etmiştir.

Nesrin İPEKÇİ

19 Ekim 2020

Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Merhum Nihat Yener Ve Fatma Sabriye Yener’in Kızları; Merhum Haluk İpekçi’nin Eşi; Okay,Osman Ve Yiğit İpekçi’nin Anneleri Nesrin İPEKÇİ Vefat Etmiştir.

Cemalettin BEKTAŞ

20 Ekim 2020

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve Gümüş Bektaş’ın Oğulları; Mhp Eski İlçe Başkanı Kemalettin Bektaş İle Mustafa, İbrahim, Aytengül Ve Ayşen Bektaş’ın Kardeşleri; Beşbinaz Bektaş’ın Eşi; Hasan,Alperen Ve Yunus Bektaş’ın Babaları ; Çarşı Esnaflarından Cemalettin BEKTAŞ Vefat Etmiştir.

Sevim GÜRLE

22 Ekim 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Cevri Gürle’nin Eşi; Zihni Gürle, Tazegül Gülhan ,Şenay Yasak Ve Aysel Uğurlu’nun Anneleri; Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Sevim GÜRLE Vefat Etmiştir.

Erol KILIÇARSLAN

22 Ekim 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ali Kılıçarslan’ın Oğlu ; Remzi Kılıçarslan Ve Safiye Taş’ın Kardeşleri Erol KILIÇARSLAN Vefat Etmiştir.

Ahmet AKTAY

24 Ekim 2020

Merhum Mustafa Aktay Ve Merhume Hava Aktay’ın Oğulları, Emine Aktay’ın Eşi, Gülşen Aktay, Nurşen Aktay, Şenol Aktay Ve Birol Aktay’ın Babaları, Ahmet AKTAY Vefat Etmiştir.

Hüseyin DÖNMEZ

24 Ekim 2020

Merhum Niyazi Dönmez’in Oğlu, Merhume Ayfer Dönmez’in Eşi, Müşerref Nalcı, Hasan Dönmez Ve Merhume Bakiye Aksakal’ın Kardeşleri, Hüseyin DÖNMEZ Vefat Etmitşir.

Şerife AKMAN

25 Ekim 2020

Kestaneci Mahallesi Sakinlrinden Merhum Cevat Akman’ın Eşi, İrfan Ve İhsan Akman’ın Anneleri, Şerife AKMAN Vefat Etmiştir.

Mustafa UYSAL

26 Ekim 2020

Muhammet Uysal’ın Oğlu; Nevzat Uysal Ve Kazım Uysal’ın Kardeşleri; Hasan Turan’ın Kayınbiraderi; Kaptaşlı Tır Şöförü Kamyoncu Mustafa UYSAL Vefat Etmiştir.

Adem BAŞÇİÇEK

26 Ekim 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Hava Başçiçek’in Eşi; Ayhan,Akın, Anıl, Ayten Ve Aylin’in Babaları; Muharrem Başçiçek, Mustafa Başçiçek Ve Hatice İnci’nin Ağabeyleri Dilek Sürücü Kursu Eğitim Hocalarından Adem BAŞÇİÇEK Vefat Etmiştir.

Sebahat OVAÇ

26 Ekim 2020

Akarca Mahallesi Sakinlerinden ;Merhum Adil Ovaç’ın Eşi; Engin,Bahriye,Ayşe,Ali,Ümit,Reşat Ve Karanfil Ovaç’ın Anneleri Sebahat OVAÇ Vefat Etmiştir.

Kazım BİLGİ

26 Ekim 2020

Alaplı Yeni Siteler Mahallesi Sakinlerinden; Döndü Bilgi’nin Eşi; Bayram,Sefer Ve Seher Bilgi’nin Babaları; Alaplı Esnaflarından Bolulu Lokantacı Kazım BİLGİ Vefat Etmiştir.

Erol GÜVEN

27 Ekim 2020

Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden Günay Ayfer ‘İn Kardeşi ; Dilek Gölbaşı’nın Ağabeyi; Murat Güven’in Babası Erol GÜVEN Vefat Etmiştir.

Cesur GEDİK

28 Ekim 2020

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Gedik’in İşi; Güneş Gedik,Hasan Gedik İle Gülşah Kara Ve Ümmühan Fidan’ın Babaları; Murat Kara Ve Tanju Fidan’ın Kayınpederleri; Cesur Gedik,Büşra Yılmaz,Çağla Gedik,Elif Gedik,İsmail Fidan,Yusuf Fidan, Muhammed Gedik,Ayşe Gedik’in Dedeleri Şöför Cesur GEDİK  Vefat Etmiştir.

Rasim ARSLAN

28 Ekim 2020

  Dedeler Köyü Eşrafından; Muzaffer Arslan Ve Recep Arslan’ın Babaları; Hacı Rasim ARSLAN Vefat Etmiştir.

Adnan KOŞMA

30 Ekim 2020

Bağlık Mahallesi Eşrafından; Merhume Hayriye Koşma’nın Eşi; Halil Ve Haluk Koşma’nın Babaları; Yeşim Ve Merhume Yeliz Koşma’nın Kayınpederleri; Berkem,Duygu, Ve Utku Koşma’nın Dedeleri ; Erdemirden Emekli Adnan KOŞMA Vefat Etmiştir.

Sait ÇEKİRDEKÇİ

30 Ekim 2020

Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Melahat Çekirdekçi’nin Eşi; Durmuş Ve Hulusi Çekirdekçi’nin Kardeşleri ; Burcu Yıldırım,Sena Kalkan Ve Burak Çekirdekçi’nin Babaları; Şendoğan  Yıldırım Ve  Emrullah Kalkan’ın Kayınpederleri Sait ÇEKİRDEKÇİ Vefat Etmiştir.

Hami ÖZCAN

30 Ekim 2020

   Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Sabahat Özcan’ın Eşi; Kenan Özcan,Nermin Kök,Şermin Ses,Selda Narinç Ve Erdemirden Emekli Selma Çolakoğlu’nun Babaları; İsmet Özcan ,Aydınözcan  Ve Merhum İsmail Özcan’ın Kardeşleri Hami ÖZCAN  Vefat Etmiştir.

Şaziye Şerife AKTAY

31 Ekim 2020

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Asiye Ve Merhum Mustafa Candan Çorçil’in Kızları; Ayşe Uçak,Emine Çubuk Ve Hava Dönüm’ün Kardeşleri; Salih Aktay’ın Eşi; Belediyemiz Personellerinden Funda Aktay Çümen Ve Erdemir Personellerinden Burak Aktay’ın Anneleri; Özlem Aydoğan Aktay’ın Kayınvalidesi; Gözde Aktay’ın Babaannesi  Hacı Şaziye Şerife AKTAY Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları