Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Eylül 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Nesrin SELVİ

01 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Fehmi Kuzu Ve Rabia Kuzu’nun Kızları; Merhum Kazım Selvi Ve Merhume Hatice Selvi’nin Gelinleri; Necdet Kuzu Ve Neşe Kuzu’nun Kardeşleri; Merhum Mete Selvi’nin Eşi; Veteriner Hekim Nedret Selvi’nin Annesi ; Nihan Kuzu Ve Nevra Yücel’in Halaları; Ayfer Selvi’nin Yengesi ; Nazik Özertan,Nazan Serter,Bld.Miz Zabıta Komiseri Oktay Keskin, İsmail Kuzu Ve Okan Kuzu’nun Kuzenleri  Nesrin SELVİ Vefat Etmiştir.

Mehmet ASLAN

01 Eylül 2022

Aydınlar Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Aslan Ve Merhume Hatice Aslan’ın Oğulları;  Meryem Aslan’ın Eşi; Tuncay Aslan, Gülay Aslan, Alpay Aslan Ve Şenay Efe’nin Babaları; İnan Aslan Ve Ergin Efe’nin Kayınpederleri ;  Erdemirden Emekli Mehmet ASLAN Vefat Etmiştir.

Safiye BEREKETOĞLU

02 Eylül 2022

Merhum Şaban Şeyhoğlu  Merhume Yaşar Şeyhoğlu’nun Kızları; Sahibe Şeyhoğlu,Hacer Keskin Ve Devlet Hastanesinden Emekli Veznedar Huriye Yalman’ın Ablaları; Yücel Keskin Ve Ayla Yalman’ın Baldızı; Sevil, Seçil Ve Sezin’in Anneleri; Belediyemiz Emekli  Su İşleri Müdürü  Alaaddin Bereketoğlu’nun Eşi; Eczacı Safiye BEREKETOĞLU Vefat Etmiştir.

Muzaffer ACAR

02 Eylül 2022

Şehrimiz Esnaflarından ,Erdoğan Acar,Rıfat Acar  Ve Pakize Akat’ın Babaları; Kadir Akat’ın Kayınpederi;Yılmaz Acar Ve Uğur Acar’ın Dedeleri; Muzaffer ACAR Vefat Etmiştir.

Asım KARADENİZ

02 Eylül 2022

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; İş Bankasından Emekli Lütfiye Karadeniz’in Eşi; Funda Doğanay Ve Aykut Doğanay’ın Babaları; Yaşar Mert Ve Kıvanç Doğanay’ın Dedeleri Asım KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Eyüp Kemal ATEŞ

02 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli ; Merhum Refik Ateş  Ve  Merhume Ayşe Ateş’in Oğulları; Necmiye Ateş’in Eşi; Cengiz,Murat,Mustafa,Oya Ve İsmail Ateş’in Babaları; Aysel,Nezahat Ve Dilek Ateş’in Kayınpederleri; Dilara, Batuhan,İrem Ve Duru’nun Dedeleri Eyüp Kemal ATEŞ Vefat Etmiştir.

Muhittin KARABULUT

03 Eylül 2022

Çamköy Sakinlerinden Hasan Ve Hüseyin Karabulut’un Babaları, Merhum Mustafa Karabulut’un Oğlu,Hanife Karabulut’un Eşi, Muhittin KARABULUT Vefat Etmiştir.

Hakkı YILDIZHAN

03 Eylül 2022

Ramazanlı Köyü Zoroğlu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rıza Yıldızhan’ın Oğlu, Enver, Hakkı, Rıza Huriye, Şerife, Fatma Ve Sevgi’nin Babaları Tolunay Turgay, Tuğrul, Tuğçe, Aylin, Oğuzhan, Tolga, Tuğba Fatma, Yonca, Ayhan, Beyhan, Cihan Ve Şehit Tuncay Yıldızhan’ın Dedeleri Merhume Emine Yıldızhan’ın Eşi Hakkı YILDIZHAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin AKSOY

05 Eylül 2022

Ballıca Köyü Sakinlerinden; Merhum Mustafa Aksoy Ve Merhume Kübra Aksoy’un Oğulları; Merhume Fatma Aksoy’un Eşi; Murat Aksoy, Emine Aydın Ve Hanife Deniz’in Ağabeyleri; Levent, Bülent,Mustafa Soner Aksoy,Leyla Arslankaya Ve Suna Önder’in Babaları Hüseyin AKSOY Vefat Etmiştir.

Şakir AKGÜL

05 Eylül 2022

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Minnas Akgül’ün Eşi; Karabük Ekmek Fırını Sahibi  Orhan Ve Burhan Akgül’ün Amcaları; Recep, Ve Yaşar Akgül’ün Babaları Hacı Şakir AKGÜL Vefat Etmiştir.

Yaşar AÇAR

06 Eylül 2022

İmranlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Açar’ın Oğlu;  Merhume Hatice Açar’ın Eşi; Volkan Açar, Taner Açar, Sergen Açar Ve Hasret Özmen’in Babaları; Taşımacılık  Ve Şöförler Camiasında Uzun Yıllar Hizmet Veren Acarlar Tur’un Sahibi Yaşar AÇAR Vefat Etmiştir.

Ali BABAOĞLU

06 Eylül 2022

Güldere Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Babaoğlu  Ve Merhume Makbule Babaoğlu’nun Oğulları; Suha Babaoğlu Ve Suna Babaoğlu’nun Babaları; Ayfer, Aysel, Ayla Ve Gülseren’in Ağabeyleri; Maksude Babaoğlu’nun Eşi Ali BABAOĞLU Vefat Etmiştir.

Sevim ACAR

06 Eylül 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Köksal Acar’ın Eşi; Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenlerinden Murat Acar Ve Mutlu Acar ‘In Anneleri; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Emekli Nurtop Acar Ve Yaşar Acar’ın Kayınvalideleri; Aydın ,Emirhan, Ömer , Ayşenur Ve Dr. Ümitcan Acar’ın Babaanneleri Sevim ACAR Vefat Etmiştir

Abdullah SEVEN

06 Eylül 2022

Armutlucuma Sarıhamzalı Köyü Sakinlerinden;  Merhum Halil Seven Ve Merhume Fatma Seven’in Oğulları; ,Yaşar Seven’in Eşi; Emine Yılmaz, Hakan Seven Ve Ayhan Seven’in Babaları Abdullah SEVEN  Vefat Etmiştir.

Selahattin KORKMAZ 

07 Eylül 2022

İlçemiz Bayat Köyü Sakinlerinden; Hayrettin ,Şerafettin, Şener Ve Selahattin Korkmaz’ın Babaları, Merhum Fatma Korkmaz’ın Eşi; Mehmet Oğlu Selahattin KORKMAZ  Vefat Etmiştir.

Hüseyin KORKMAZ 

07 Eylül 2022

İlçemiz  Üçköy Sakinlerinden; Merhum Halit Korkmaz Ve Merhume Emine Korkmaz’ın Oğulları; Merhum Halit, Merhum Hasan, Merhum Mehmet Ve Merhum Osman Korkmaz ‘In Kardeşleri; Merhume Şevkiye  Korkmaz’ın Eşi; Nazmiye, Yaşare, Havagül, Nurcan, Nuran, Suzan, Aynur Ve Sezai Korkmaz’ın Babaları Hüseyin KORKMAZ  Vefat Etmiştir.

Gülseren KARA

08 Eylül 2022

Kıyıcak Mahallesi Merve Sokak Eşrafından ; Merhum İsmail Kara’nın Eşi; Şenol, Ayhan, Ahmet Ve Özlem Kara’nın Anneleri Gülseren KARA Vefat Etmiştir.

Gülfidan AKSOY

09 Eylül 2022

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden; İsmet Aksoy’un Eşi; Hakkı Aksoy,Merhume Şerife Aslan, Filiz Demir Ve Ayşe Demir’in Anneleri Gülfidan AKSOY Vefat Etmiştir.

Emine Yaşar DİKMEN

09 Eylül 2022

Kestaneci Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden; Kadir Dikmen’in Eşi; Mustafa Dikmen, Şükran Özaydın, Ruşan Sevinç Ve Vildan Alagöz’ün Anneleri; Makbule Dikmen’in Kayınvalidesi Emine Yaşar DİKMEN  Vefat Etmiştir.

Ramazan SARI

09 Eylül 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden; Ayten Sarı’nın Eşi; İkranur Sarı,Zeyno Sarı Ve İlker Sarı’nın Babaları Ramazan SARI Vefat Etmiştir.

Ahmet AKTAŞ

12 Eylül 2022

Merhum Ahmet Ve Merhume Hatice Aktaş’ın Oğulları, Hanife, Recep, Mehmet, Hava, Fatime, Emine, Ayşe Ve İsmail’in Kardeşleri, Fatma Aktaş’ın Eşi, Yeşim Ve Emre’nin Babaları, Ahmet AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Meral TEKEL

12 Eylül 2022

Merhum Avni Ve Nermin Asyalı’nın Kızları, Merhum Hüseyin Tekel’in Eşi, Osman Tekel Ve Zuhal Tekel Karakuş’un Anneleri, Haluk Asyalı’nın Ablası, Niyazi Karakuş’un Kayınvalidesi, Sümerbanktan Emekli Meral TEKEL Vefat Etmiştir.

Kezban TAKICAK

12 Eylül 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli İsmail Takıcak’ın Eşi; Asiye Kuzcalı, Şeref Takıcak Ve Merhum  Metin Takıcak’ın Anneleri; Oğuzhan Takıcak, Alperen Takıcak,Nergis Menteş Ve Çiğdem Asıl’ın Babaanneleri; Emrah Kuzcalı Ve Mürvet Dağdelen’in Anneanneleri Kezban TAKICAK Vefat Etmiştir.

Engin SEMİZ

13 Eylül 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hayrettin Semiz Ve Zakire Semiz’in Oğulları; Sevda Semiz’in Eşi; Hayrettin, Esilya Ve Yiğithan Semiz’in Babaları; Merhum Selim Kurt Ve Hasan Kurt’un Enişteleri Erdemir Personellerinden Engin SEMİZ Vefat Etmiştir.

Ebru Akçakaya AÇIKGÖZ

16 Eylül 2022

Ballıca Köyü Eşrafından Ve Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Necati Akçakaya Ve Şükran Akçakaya ‘Nın Kızları; Sevgi, Elif, Filiz, Yeliz Ve Bahar’ın Kardeşleri; Alaattin Akçakaya Ve Ali Akçakaya ‘Nın Yeğenleri;Mert, Ramazan, Aleyna, Necati, Eren, Eymen Ve Hazal’ın Teyzeleri; Mehmet Açıkgöz’ün Eşi Ebru Akçakaya AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Yakup GÜLGÖNÜL

16 Eylül 2022

Pazaryeri Eski Esnaflarından ; Hediye Gülgönül’ün Eşi; Nurcan, Sevcan Ve Mustafa Gülgönül’ün Babaları Albay Yakup GÜLGÖNÜL Vefat Etmiştir.

Sadi SEVİM

16 Eylül 2022

Asarlı Köyünden Berber Sadi SEVİM Vefat Etmiştir.

Niyazi ÇAKAR

17 Eylül 2022

Yenidogancîlar Köyü Çölemen Mahallesi Sakinlerinden Arif Oğlu Niyazi ÇAKAR Vefat Etmiştir.

Halil ERDOĞAN

17 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hacer,Güler,Ömer Ve Hüseyin Erdoğan’ın Babaları,Kevser Erdoğan’ın Eşi,Almanya’dan Emekli Rıza Oğlu Halil ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Kevser BIKMAZ

18 Eylül 2022

Erdemirden Emekli Şaban Bıkmazîn Eşi, Binnur Ve Gülnur’un Anneleri, Kevser BIKMAZ Vefat Etmiştir.

Ayşe GÜLMEZ

19 Eylül 2022

Armutlucuma Saka Mahallesi Sakinlerinden; Kore Gazisi Merhum Nazım Gülmez’in Eşi;  Şaban Gülmez,Nezaket Koç,Satı Günhan,Şengül Günhan Ve Vahide Canbaz’ın Anneleri; Ayşe Gülmez’in Kayınvalidesi Ayşe GÜLMEZ Vefat Etmiştir.

Süleyman HASÇELİK

19 Eylül 2022

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Seyfi Hasçelik, Hüseyin Hasçelik, Belediyemizden Emekli Mustafa Hasçelik; Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli  Ali Hasçelik Ve Belediyemiz Emlak İstimlak Müdürlüğü  Şefi Hasan Hasçelik’in Babaları Erdemirden Emekli Süleyman HASÇELİK Vefat Etmiştir.

Muhammet UZUNMEHMETOĞLU

19 Eylül 2022

Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden; Kdz.Ereğli’nin İlk Hafriyatçılarından ; Hakkı Uzunmehmetoğlu’nun Kardeşi; Abdulhakim Ve Hakan Uzunmehmetooğlu’nun Babaları Muhammet UZUNMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.

Şükran TEKİN

19 Eylül 2022

Merhum Hulusi Tekin’in Eşi; Hulki Tekin ,Sema Türkgülü Ve Utku Koleji Kurucularından Merhume Hülya Tekin Çataklı’nın  Anneleri; Lüsyen ,Orçun,Dicle Ve Ata’nın Anneanneleri; Onur Tekin’in Babaannesi; Ali Çataklı’nın Kayınvalidesi Şükran TEKİN Vefat Etmiştir.

Muzaffer ÇELEBİ

19 Eylül 2022

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Müzeyyen Çelebi’nin Eşi; Süleyman ,Fatih, Aysel, Ve Nursel Çelebi’nin Babaları; Taner Özkaba, Ekrem Çelebi,Ayşe Çelebi Ve Kevser Çelebi’nin Kayınpederleri Muzaffer ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Muhittin KARATAĞ

20 Eylül 2022

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Eşrafından ;Merhum Nazım Karatağ’ın Oğlu; Almanyalı Muhittin KARATAĞ Vefat Etmiştir.

Hafize YILMAZ

20 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Şeref Yılmaz’ın Eşi; Yılmaz Yılmaz,Müşerref Türk, Elif Yağcı Ve Nazire Yılmaz Zeren’in Anneleri; Hüseyin Özcan,Merhum Ahmet Özcan,Merhum Hasan Özcan Ve Merhum Mehmet Özcan’ın Kardeşleri Hafize YILMAZ Vefat Etmiştir.

Durkadın ÜNLÜ

21 Eylül 2022

Akarca Mahallesi  Gazi Hacı İsmail Konak Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Ünlü’nün Eşi; Aynur Keskin,Rabia Öztürk, Merhum Eşref Ünlü Ve Şaban Ünlü’nün Anneleri; Gazeteci Mehmet Öztürk Ve Terzi Veli Keskin’in Kayınvalideleri; Burak Öztürk,Şafak Öztürk Ve Gamze Yıldırım’ın Anneanneleri; Mustafa Ünlü Ve Fikri Ünlü’nün Babaanneleri  Durkadın ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

İlknur ERİM

22 Eylül 2022

Döngelli Köyü Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Kıbrıs Gazisi Osman Erim Ve Nuriye Erim’in Kızları; Melahat Erim Ve İzzet Murat Erim’in Ablaları; İsmail  Erim’in Yeğeni İlknur ERİM Vefat Etmiştir.

Aynur KİREN

22 Eylül 2022

Kepez Mahallesi Uyuyan Güzel Sok. Sakinlerinden; Zafer Kiren’in Eşi;Emrah Kiren Ve Elif Türkmen’in Anneleri; Orhan Türkmen’in Kayınvalidesi Aynur KİREN Vefat Etmiştir.

Müzeyyen ÇELEBİ

22 Eylül 2022

Gülüç Bekyeri Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Çelebinin Eşi; Süleyman, Fatih, Aysel Ve Nursel Çelebi’nin Anneleri; Taner Özkaba ,Ekrem Çelebi, Ayşe Çelebi Ve Kevser Çelebi’nin Kayınvalideleri Müzeyyen ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Temel KARAKAYA

23 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Merhum Recep Karakaya Ve Merhume Dursun Karakaya’nın Oğulları; Yaşar Karakaya’nın Kardeşi; Erdi Ve Erdinç Karakaya’nın Babaları; Ayşe Beşevli, Muhammet Karakaya Ve Erkan Karakaya’nın Amcaları Temel KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Recep Ali YILMAZ

23 Eylül 2022

Ereğli Eski Esnaflarından ; Numan Ve Emine Yılmaz’ın Oğulları; Ayşe Yılmaz ‘In Eşi; Murat Yılmaz Ve Gamze Karaoğlu’nun Babaları Recep Ali YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ayşe DURDU

25 Eylül 2022

Merhum Mustafa Dursu’nun Eşi, Hyundai Simge Plaza Sahibi Şemsi Durdu’nun Annesi, Nuran Durdu’nun Kayınvalidesi, Burcu Durdu, Merve Durdu, Simge Durdu Akarsu’nun Babaanneleri, Yağız Akın Akarsu’nun Kayınpederinin Annesi, Ayşe DURDU Vefat Etmiştir.

Muzaffer ÇELİK

26 Eylül 2022

Alaplı 690 Evler Sakinlerinden  Merhum Ahmet Çelik Ve  Zinnet Çelik’in Oğulları; Zafer, Şevket, Namık Ve Erdinç Çelik’in Kardeşleri; Zeynep Çelik’in Eşi; Kübra Ve Muhammet Çelik’in Babaları ; Çelikler Halı Saha  Ve Eski Çelik Market’in Sahibi Alaplı Esnaflarından Muzaffer ÇELİK Vefat Etmiştir.

Osman BAŞARAN

26 Eylül 2022

Şamlar Köyü İsa Mahallesi Sakinlerinden; Fatma Başaran’ın Eşi; Şerife ,Hanife, Aysun, Aygül Ve Ayşe’nin Babaları ; Sinan Uludağ’ın Kayınpederi  Osman BAŞARAN Vefat Etmiştir.

Fatma ULUDAĞ

26 Eylül 2022

Kamyoncu Esnaflarından Durdu Uludağ’ın Eşi; Nurettin Uludağ,Muhammet Uludağ,Mehmet Uludağ Ve Nur Uludağ’ın Anneleri  Fatma ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Zeynep ÇALKAM

26 Eylül 2022

Merhum Ahmet Albayrak’ın Torunu, Merhume Emine Albayrak Ve Merhum Talat Şükrü Albayrak’ın Kızı, Turhan Çalkam’ın Eşi, Filiz, Elif, Emel Çalkam’ın Anneleri, Ahmet, Zerrin Ve Zayit Albayrak’ın Kardeşleri, Nezih Bayender, Ali Ekber Karaçam’ın Kayınvalideleri, Bora Bayender Ve Civan Karaçam’ın Anneanneleri, Zeynep ÇALKAM Vefat Etmiştir.

Şinasi KARAKAYA

27 Eylül 2022

Müftü Nahallesi Sakinlerinden ; Müşerref Karakaya’nın Eşi; Yaşar, Emine Ve Ahmet Karakaya’nın Babaları; Metin Kara’nın Kayınpederi ; Kayahan Ve Metehan Kara  İle Şinasi Ve Ece Karakaya’nın Dedeleri; Emniyet Teşkilatından Emekli Başkomiser Şinasi KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Ali ÇOBANOĞLU

27 Eylül 2022

Merhum Ahmet Çobanoğlu Ve Merhume Fadime Çobanoğlu’nun Oğulları; Emine Taş, Şeref, Sefa Ve Seyfi Çobanoğlu’nun Kardeşleri; Ozan Ve Okan Çobanoğlu’nun Babaları; Ahmet Bahadır, Cem, Semih, Murat, Selçuk, Özge, Öznur Ve İlknur ‘Un Amcaları; Melihat Çakan, Saadet Beytekin, Nezahat, Nebahat , Ayhan Ve Bülent Taş’ın Dayıları  Ali ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir.

Ertan BAYRAKTAR

27 Eylül 2022

Kdz.Ereğli’nin Eski Futbolcularından Ve Değerli Futbol Antenörü,Erdemirden Emekli ; Şengül Bayraktar’ın Eşi; Sevtap Ve Selda Bayraktar’ın Babaları Ertan BAYRAKTAR Vefat Etmiştir.

Ayşe CANBAZ 

27 Eylül 2022

Elmatepe Mah. Sakinlerinden; Merhum Kemal Canbaz ‘Eşi; Hüseyin, Ahmet, Mehmet, Ve İsmail Canbaz İle Havagül Çelik’in Anneleri; Ayfer Yılmaz’ın Babaannesi Ayşe CANBAZ  Vefat Etmiştir.

Erdoğan BAŞKAN

28 Eylül 2022

Gülüç Beldesi Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Güliye Başkan’ın Eşi; Tolga Başkan Ve Tuğba Yıldırım’ın Babaları; Tolgahan  Ve Beril Başkan İle Utku Yıldırım’ın Dedeleri; Naciye Başkan Ve Serdar Yıldırm’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Erdoğan BAŞKAN Vefat Etmiştir.

Fatma ÖZSOY

28 Eylül 2022

Armutlucuma Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Ahmet Özsoy’un Eşi; Bayram Özsoy,Ramazan Özsoy Ve Naciye Erdoğan’ın Anneleri Fatma ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Mukaddes YUMLU

28 Eylül 2022

Alaplı Erdem Yuva Sakinlerinden; Merhum Abdullah Yumlu’nun Eşi ,Sabiha, Sibel Ve Serpil’in Anneleri, Can,Eda, Ahmet ,Yiğit Ve  Aslı Nın Anneanneleri; Hasan Eraslan Ve Musa Yeğin’in Kayınvalidesi Mukaddes YUMLU Vefat Etmiştir.

Maruf ASASLEH

30 Eylül 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Cemil Asasleh Ve Hanadi Asasleh’in Oğulları Maruf ASASLEH Vefat Etmiştir.

Veli ÖZENÇ

30 Eylül 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli ; Gülşen, Tombul, Döndü Ve Merhum Yaşar Özenç’in Babaları; Raziye Özenç’in Eşi Veli ÖZENÇ Vefat Etmiştir.      

Tüm Vefat İlanları