Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Aralık 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Havva Kandil

31 Aralık 2023

Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şerafettin Kandil’in Eşi, Ortacami Esnaflarından Elektrikçi İsmail Kandil, Şerafettin,Şerife,Rahime,Hanife,Ayşe,Sevgi Ve Bilgi’nin Anneleri, Havva Kandil Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Yörük Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Yörük Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nevzat Aydın

31 Aralık 2023

Sakallar Köyü Eşrafından Recep Aydın’ın Oğlu,Erhan,Burhan Ve Gökhan Aydın’ın Babası,Kazım Aydın Ve Cengiz Aydın’ın Kardeşi, Münevver Aydın’ın Eşi Nevzat Aydın Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Sakallar Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Metin Karabacak

31 Aralık 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Beycuma Karabacak Ailesinden Emine Karabacak’ın Eşi, Eda,Fulya Ve Ufuk Karabacak’ın Babaları,Arzu Seyhan’ın Kayınpederi,Metin Karabacak Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kepez Merkez Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Beycuma Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Raif Dikbaş

30 Aralık 2023

Solak Köyü Balıkçı Esnafı Muzaffer Dikbaş Ve Ayten Dikbaş’ın Oğulları Sevgi Küçük Ve Yasemin Demir’in Abileri,İlayda,Berkant,Kardelen Dikbaş’ın Babaları,Türkiye Taş Kömürü İşletmeleriden Emekli Raif Dikbaş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Sefa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Mahalle Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Hayriye Aydoğan

30 Aralık 2023

Çaylıoğlu Kelçe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Aydoğan’ın Eşi Hayriye Aydoğan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Güneşli Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Güneşli Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zafer Kiren

30 Aralık 2023

Merhum Mehmet Ve Kezban Kiren’in Oğlu,Merhum Aynur Kiren’in Eşi,Elif Türkmen Ve Emrah Kiren’in Babaları,Nazire Öztürk,Nezahat Sarıbaş,Zahit Kiren Ve Nuran Alagöz’ün Kardeşleri,Kepez Mahallesi Uyuyan Güzel Sakinlerinden Zafer Kiren Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kepez Yeni Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hayriye Danışmaz

30 Aralık 2023

Merhum Hacı Hüseyin Danışmaz’ın Eşi,Fırtına Yusuf,Ayşe Hanım,Nazmiye,Seyfi,Hatice,Abdullah Ve Melahat’in Anneleri,Ömer Ve Seyfi Danışmaz’ın Kayınvalidesi,Muhittin Danışmaz’ın Ablası, Adem,Eyüp,Ekrem,Fatih,Sinan,Abdullah Ve Mert’in Anneanneleri,Davut Ve Ahmet’in Babaanneleri,İbrahim Ve Murat’ın Halaları,Hayriye Danışmaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kazım Yaman

30 Aralık 2023

İmranlar Köyü Sakinlerinden Sabri Yaman’ın Kardeşi, Muzaffer,İsmail,Sefer Yaman’ın Abileri, Muhammet,Tacettin,Yaşar,Necmettin,Ahmet,Meryem,Recep Ve Cevdet Yaman’ın Amcaları,Mustafa,Kazım,Hasan İle Nazikar Yaman’ın Babaları,Hatice Yaman’ın Eşi Almanyadan Emekli Kazım Yaman  Vefat Etmiştir. Merhumun  Cenazesi  Bugün  İmranlar Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Safiye Erkez

29 Aralık 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Erkez’in Eşi, İhsan,Ahmet Ve Hava Kaplan Erkez’in Anneleri, Elmatepe Mahalle Muhtarı Yüksel Erkez’in Yengesi Safiye Erkez  Vefat Etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi  Bugün  Kışla İnallı Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemal Sevinç

29 Aralık 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Selvi Sevinç’in Eşi, Murat,Ramazan,Selcan Ve Penbe Sevinç’in Babaları, Cemal Sevinç  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Süleymaniye Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Keleş

29 Aralık 2023

Merhum Ahmet Keleş’in Eşi, Ayla Tanyıldız ,Cafer,Leyla,Cengiz,Cavit,Ramazan Ve Sefa Keleş’in Anneleri, Fatma Keleş  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün  İskender Paşa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gümüşhaneliler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Süleyman Yapar

29 Aralık 2023

Eski Esnaflardan Konyalı Merhum Yusuf Ve Merhume Pakize Yapar’ın Oğlu, Büşra Ve Nisa’nın Babaları, Ünsal,Canan,Emsal Ve Merhum Nursel İle Fadim’in Kardeşleri,Gülcan Yapar’ın Eşi Süleyman Yapar  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Aktaş Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İbrahim Akyar

28 Aralık 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Eski Muhtarı Merhum Recep Akyar Ve Şerife Karaderili’nin Kardeşi, Merhum Esnaf Hüseyin Karaderili’nin Kayınbiraderi, Yaşar Akyar’ın Babası İbrahim Akyar  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Sarıkokmaz Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Sarıkokmaz Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Selver Tuna

28 Aralık 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Muammer Zeki Tuna’nın Eşi, Ünal Tuna, Hamdi Akın Tuna, Meriç Şahbaz Ve Songül Dudak’ın Anneleri, Selver Tuna Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Altun Başkan

27 Aralık 2023

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Karaman Ve İsmail Başkan’ın Kayınvalidesi, Şahizer Karaman İle Hava Başkan’ın Anneleri, Almanyalı Mustafa Başkan’ın Eşi, Altun Başkan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Topçalı Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Topçalı Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Melek Yatman

27 Aralık 2023

Hasan Yatman, Halil Yatman, Bülbül Üzmez Ve Yeliz Yatman’ın Anneleri, Melek Yatman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 14:00’de Karakavuzda Toprağa Verilecektir.

Şefika Bilir

27 Aralık 2023

Tepeören Mahallesi Köyü Eski Muhtarlarından Merhum Muharrem Bilir’in Eşi, T.T.K Emekli Mühendislerinden Ali Osman Bilir, Faruk Bilir, Bilal Bilir, Nermin Şahin, Fermin Yaşa Ve Halime Bilir’in Anneleri, Şefika Bilir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Tepeören Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Necati Tükkan

26 Aralık 2023

Merhum Ünal Türkkan İle Merhume Neriman Türkkan In Oğlu,Ümit,Ünsal Türkkan İle Nurşen Öztürk Ün Kardeşleri,Buse,Emre Ve Tuğçe Türkkan In Babaları,Filiz Türkkan In Eşi Necati Tükkan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Alimolla Caminde Cenaze İkindi  Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Karakuş

26 Aralık 2023

Aşağıkayalı Dere Köyü Sakinlerinden Kazım Karakuş Ve Rasim Karakuş’un Babaları, Emine Karakuş’un Eşi Mehmet Karakuş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muzaffer Kuzu

25 Aralık 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Kuzu’nun Oğlu, Subaşı Esnaflarından Mustafa Kuzu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ören Mahalle Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Ören Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selvi Aydoğan

25 Aralık 2023

Erdemirden Emekli Merhum İmam Aydoğan’ın Eşi, Cengiz, Harika, Saime, Aygüler, Esma Ve Songül’ün Anneleri, Selvi Aydoğan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tamer Malatyalıoğlu

25 Aralık 2023

Fethi Kaya Ve Emine Sema Kaya’nın Oğlu, Mine Tezol Ve Müge Kurtoğlu’nun Kardeşleri, Merhum Rıfkı Yüksel’in Yeğeni, Saime Samime Yüksel’in Torunu, Tamer Malatyalıoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belenyeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

İsmail Köse

25 Aralık 2023

Kandilli Beldesi, Neyran Mahallesi Sakinlerinden Merhum Temel Köse Ve Emine Köse’nin Oğlu, Hava Köse’nin Eşi, Belinay, Hiranur, Afranur’un Babaları, Gülsüm, Rukiye, Fatma Ve Zeynep’in Kardeşleri, Erdemir Personeli İsmail Köse Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Neyran Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hakkı Altay

25 Aralık 2023

Armutlucuma Yazıören Köyü, Torunlu Mahallesi Sakinlerinden Yazıören Köyü Muhtarı Dursun Altay’ın Amcası, Cengiz, Etem Ve Zakai Altay’ın Kardeşi, Birsen Altay’ın Eşi, Hatice, Oya, Coşkun Ve Aysun’un Babaları, Hakkı Altay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Armutlucuma Yazıören Köyü, Torunlu Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Fatma Çınar

25 Aralık 2023

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Recep Çınar’ın Eşi, Güneş Köksal Ve Belediyemiz Eski Emekli Personellerinden Mevlüt Çınar’ın Anneleri, Dinçer Çınar, Canberk Çınar, Dilek Demirci, Demet Özsoy Ve Duygu Kılıç’ın Babaanneleri, İbrahim Köksal Ve Murat Köksal’ın Anneanneleri, Fatma Çınar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kavaklık Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Burak Aktay

22 Aralık 2023

Bölücek Ve Göktepe Sakinlerinden Mustafa Candan Ve Asiye Candan In Torunu, Seyfi İle İbrahim Aktay In Yeğeni, Merhum Şerife Şaziye Aktay İle Salih Aktay In Oğlu,Belediye Personeli Hemşire Funda Aktay In Kardeşi,Merhum Çetin Aydoğan İle Emine Aydoğan In Damadı,Reyhan Aydoğan In Eniştesi,Gözde Aktay In Babası Erdemir Personeli Özlem Aydoğan Aktay In Eşi Erdemir Baş Mühendislikten Baş Mühendis Burak Aktay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 14:00 De Erdemir Hastanesi Önünde Yapılacak Törenden Sonra İkindi Namazına Mütakip Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sevim Baysan

22 Aralık 2023

Merhum Nuri Deniz Ve Merhume Hacer Deniz’in Kızları, Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Hasan Ali Baysan’ın Eşi, Merhume Nevin Yörük Ve Hasan Hüda Deniz’in Ablası, Ayşin Gürol Ve Aylin Deniz’in Teyzesi, Cansu, Canberk, Ceren Ve Ömer’in Büyükteyzesi, Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Sevim Baysan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Turgut Civelek

22 Aralık 2023

Şuğle Civelek’in Eşi, Devrim Civelerk Ve Eda Civelek Koçak’ın Babaları, Serap Civelek Ve Ulvi Koçak’ın Kayınpederi, Deniz Ve Doğan’ın Dedeleri, Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Ve Erdemirden Emekli Turgut Civelek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tahir Erdoğanoğlu

22 Aralık 2023

Muhammet, Kemal, Burhan Ve Ahmet Erdoğanoğlu’nun Babaları, Asiye Erdoğanoğlu’nun Eşi, Hüseyin Ve Mehmet Ali Erdoğanoğlu’nun Kardeşleri, Kazım, Süleyman, Hüseyin, Kadir Ve Yusuf Erdoğanoğlu’nun Kuzeni, Tahir Erdoğanoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Toki Hacıbekir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Adviye Çetinkaya

21 Aralık 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Recep Çetinkaya Ve Hulusi Çetinkaya’nın Anneleri, Melda, Mürvet, Murat Ve Mert Çetinkaya’nın Babaanneleri, Eski Fırıncılardan Kanaat Ekmek Fırını Sahibi Ramazan Çetinkaya’nın Eşi, Adviye Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün  İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Selahattin Dilaver

21 Aralık 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden Kadir Dilaver’in Amcası Durmuş Çetin’in Dayısı, Tarık Dilaver,Ajda Korkmaz İle Merhum Gökhan Dilaver’in Babası,Naciye Dilaver’in Eşi,Belediyemizden Emekli Selahattin Dilaver  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Öğle Namazına Müteakip Ören Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Ören Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Durkadın Erdoğdu

21 Aralık 2023

Nurettin Ve Necmettin Erdoğdu’nun Anneleri, Erdemirden Emekli Merhum Necati Erdoğdu’nun Eşi, Durkadın Erdoğdu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün  Öğle Namazına Müteakip Emir Ali Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nurullah Taşdüzer

21 Aralık 2023

Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından Good Year Lastik Bayisi Nurtaç Lastiğin Sahibi Safiye Taşdüzer’in Eşi, Levent Ve Bülent Taşdüzer’in Babaları, Nuray Ve Müşerref Taşdüzer’in Kayınpederleri,Alper,Salih,Arda,Ege,Eymen,Ömer,Pınar Ve Zülal’in Dedeleri,Nurullah Taşdüzer  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Baki Akcan

20 Aralık 2023

Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Sakinlerinden Turan Akcan,Tuana,Tuba Çınar,Tolunay İle Tuüçe Demirhan’ın Dedeleri, Avni Çınar,Sebahattin Demirhan Ve Emine Akcan’ın Kayınpederi,Hediye Demirhan,Bedriye Çınar Ve Orhan Akcan’ın Babaları, Yaşare Akcan’ın Eşi,Baki Akcan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Dost Ve Akrabalarına Üzüntüyle Duyurulur.

 

Emine Karabulut

19 Aralık 2023

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Yaşariye, Safiye Ve Tekin’in Anneleri, Ömer Tığ’ın Kayınvalidesi, Merhum Fahrettin Karabulut’un Eşi, Emine Karabulut Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Yarın  Öğle Namazına Müteakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Kurt

19 Aralık 2023

Çavdarlı Sakinlerinden Çarşı Esnaflarından Mehmet Ve Muharrem Kurt ,Pazaryeri Esnaflarından İbrahim,Mevlüt Kurt Ve Osman Kurt,Gülcan Boğa’nın Babaları, Fatma Kurt’un Eşi Mustafa Kurt Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Çavdarlı Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kemer Kırmacı  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Necati Koçyiğit

19 Aralık 2023

Bayat Köyü Eşrafından Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Fatma Koçyiğit’in Eşi,Şükran Günel, Kadir Koçyiğit,Sadettin Koçyiğit,Sevim Acar Ve Ayşe Sakallı’nın Babaları, Tahsin Günel,Nevzat Acar Ve Şenol Sakallı’nın Kayınpederi Necati Koçyiğit Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Abalı Camiinde Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra İkindi Namazına Müteakip Bayat Köyü Karaosmanlar Mahallesi Aile  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ziyaattin Uğur

19 Aralık 2023

Seher,Serpil,Sevil Ve Ahmet Uğur’un Babaları,Engin Yıldırım,Cem Kasapoğlu Ve Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Nihat Temel’in Kayınpederi,Yeni Mahalle Sakinlerinden Emine Uğur’un Eşi Ziyaattin Uğur Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice Ekim

19 Aralık 2023

Eski Belediyemiz Futbolcularından Erdal Ekim, Halime Ve Gülcan’ın Anneleri,Erdemir Sıcak Haddaneden Emekli Cemil Ekim’in Eşi, Hatice Ekim Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün  Hacılar Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir   Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erhan Turan

16 Aralık 2023

Kandilli Gökçeler Beldesi Sakinlerinden Merhum Yakup Turan Merhume Sabriye Turanın Oğlu Emine Turanın Eşi Ozan Ve Onurun Babaları Erdemir Emeklisi Erhan Turan Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Kandilli Beldesi Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilcektir.Cenazeye Gitmek İstiyenler İçin Saat 14:30 Da Eski Terminal Arkası Dürümcüm Önünden Araç Kaldırılacaktır.

 

Nejdet Güneş

16 Aralık 2023

Balı Mahallesi Sakinlerinden Yüksel Güneş İn Eşi, Binnur Karaahmetoğlu,Ahmet Güneş,Birden Harkın İle Mehmet Aykaç In Babası,Nermin Güneş ,Necla Karadağ ,  Merhum Nusret Güneş İle Merhume Şengül Alaylının Kardeşleri,Bozhane Esnafı Volkan Karahmetoğlu,Mustafa Harkın Ve Gizem Güneş İn Kayınpederi Erdemirden Emekli Nejdet Güneş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle  Namazına Mütakip Balı Mahalle Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonara Balı Mahalles Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ülker Teke

17 Aralık 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Nejdet Tanık In Kızı,Nejdet Teke Nin Eşi, Yasin,Tuba Ve Berat Teke Nin Anneleri Ülker Teke Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Gülüç Site Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Gülüç Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ekrem Kurt

17 Aralık 2023

Hamzafakılı Mahallesi Çolaklar Altı Sokak Sakinlerinden Tahsin Kurt Un Oğlu,Asım Kurt Un Kardeşi, İlçemiz Esnaflarından Berber Ahmet Ahmet Güner İle Yeliz Güner İn Amcası, Ekrem Kurt Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Tat Metal Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Hamzafakılı Mahallesi Çolaklar Altı Mezarlığında Toğrağa Verilecektir

Mavi Köseömür

17 Aralık 2023

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Madenci Gemi Tersanesinden Emekli Merhum Halil Köseömür Ün Eşi,Zafer Köseömür,Gazi Köseömür,Sultan Saraç İle Arife Demir İn Anneleri,Mavi Köseömür Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Kavaklık Mahallesi Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Osman Yağmuroğlu

17 Aralık 2023

Keşkek Köyü Sakinlerinden Ahmet,Mustafa,Mehmet İle Fadime Yağmuroğlunun Kardeşleri,Mahmut Yağmuroğlunun Babası Fadime Yağmuroğlunun Eşi Osman Yağmuroğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Mütakip Keşkek Topyeri Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Keşkek Topyeri Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Ali Kalyoncu

15 Aralık 2023

Kandilli Beldesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Ve Havva Kalyoncu’nun Oğlu, Ereğli Esnaflarından Mehmet Sabri Kalyoncu’nun Kardeşi, Mevlüt Hamdi, Reyhan Beşel, Vahide Kalyoncu Ve Salih Sıtkı Kalyoncu’nun Ağabeyleri, Ahmet Ali Kalyoncu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Kandilli Geyikbeli Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kandilli Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Gülhanım Ergün

14 Aralık 2023

Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyü Sakinlerinden Merhum Hasan Ergün’ün Eşi, Zahide Ergün, Belediyemiz Personeli Ali Ergün, Canan Önder, Saliha Korkmaz Ve Erkan Ergün’ün Anneleri, Erdemir Personeli Rıza Korkmaz’ın Kayınvalidesi, Naci Yılmaz, Merhum Necmi Yılmaz, Merhume Macide Öztürk Ve Songül Kaplan’ın Kardeşleri, Gülhanım Ergün Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Hacıosmanlar Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Ayşe Baltacıoğlu

14 Aralık 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Baltacıoğlu’nun Eşi, Kadriye, Cevdet, Müşerref, Sevinç Ve Necdet Baltacıoğlu’nun Anneleri, Ayşe Baltacıoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Naciye Tutar

14 Aralık 2023

Şerife, Makbule, Nermin Ve Kadriye Gülhan’ın Anneleri, Mikail Gülhan’ın Kayınvalidesi, Eski Fenerci Merhum İbrahim Tutar’ın Eşi, Naciye Tutar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Kırmacı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kırmacı Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Özdoğan Mumcu

14 Aralık 2023

Merhum Mustafa Mumcu Ve Merhume Hava Mumcu’nun Oğlu, Merhume Sebahat Mumcu’nun Eşi, Kışla Sanayi Esnaflarından Merhum Turhan Mumcu, Nuran Şenyurt, Yılmaz Erdoğan’ın Kardeşleri, Mustafa, Özer, Sibel Ve Lale Mumcu’nun Babaları, Buğra, Özdoğan Ve Gizem’in Dedesi, Özdoğan Mumcu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Toki Korubaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Kazım Sarıca

13 Aralık 2023

Ereğli Esnaflarından Nazım Sarıca’nın Babası, Nazım Oğlu Hacı Kazım Sarıca Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çiğdemli Köyü Daldabanlar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Leyla Bakkaloğlu

13 Aralık 2023

Gülüç Çengelburnu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Birol Bakkaloğlu’nun Eşi, Ömer Ve Ebru Bakkaloğlu’nun Anneleri, Leyla Bakkaloğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yakup İnal

11 Aralık 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yadikar İnal’ın Eşi, Emine Durgut, Havva Çetin Ve Fatma Ercan’ın Babası Yakup İnal Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Güneşli Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Celal Yoldaş

08 Aralık 2023

Bayat Köyü Eşrafından Merhum Osman Yoldaş’ın Oğlu,Hülya,Leyla,Zehra,Maksut Yoldaş Ve Muhammet Yoldaş’ın Babaları,Zeycan Yoldaş’ın Eşi Celal Yoldaş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bayat Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Veriecektir.

Şerife Öztekin

08 Aralık 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Kızı Merhum İrfan Öztekin’in Eşi,Evren Ve Ekrem’in Anneleri, Şerife Öztekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Göktepe Merkez Camiinde Kılınacak Cuma Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Fatma Pamukçu

06 Aralık 2023

İskenderli Köyü Sakinlerinden Gülçin, Gülşen Ve Cengiz Pamukçu’nun Anneleri, Celal Pamukçu’nun Eşi, Fatma Pamukçu Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip İekenderli Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Mürüvvet Acar

05 Aralık 2023

Pembeciler Köyünden Nuran, Şerife,Arzu,Mehmet Ve İsmail Acar’ın Anneleri, Mehmet Azman Ve Şenol Azman’ın Yengesi,Birol Azman’ın Kayınvalidesi, Eski Muhtar Niyazi Acar’ın Eşi, Mürüvvet Acar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Pembeciler Köyü Mezarlığında Öğle Namazına Müteakip Pembeciler Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Nazife Aldırtmaz

05 Aralık 2023

İskenderli Köyü Sakinlerinden Mehmet,İsmet,Hanife,Emine İle Durmuş Aldırtmaz’ın Anneleri, Ziya Aldırtmaz’ın Eşi Nazife Aldırtmaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip İskenderli Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Erdoğan

05 Aralık 2023

Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden Ayşe, Gülbahar, Hüseyin Erdoğan Ve Gülşen Kocatürk’ün Anneleri, Adem Erdoğan Ve Selahattin Erdoğan’ın Kardeşi,  Hacı Şeref Erdoğan’ın Eşi, Fatma Erdoğan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Refia Aydın

04 Aralık 2023

Sünnetçi İbrahim,Hasan,Hatice,Hanife,Emine Ve Fatma Aydın’ın Anneleri, Merhum Hüseyin Aydın’ın Eşi,Refia Aydın Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Esenköy Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kayabaşı  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Müzeyyen Davulcu

04 Aralık 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Davulcu Hoca’nın Eşi,Vergi Dairesi Çalışanı Tuncay Davulcu,Emine,Songül,Nur Ve Şahinder Davulcu’nun Anneleri Yasemin Ve Samet’in Babaanneleri, Kadircan,Dilara,Metehan,Yusuf Ve İsmail’in Anneleri,Müzeyyen Davulcu  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Bağlık Camiinde kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Necla Özdayı

02 Aralık 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Özcan Özdayı’nın Eşi, Ali Özdayı Ve Özcan Özdayı’nın Anneleri, Necla Özdayı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Orhangazi Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selima Bektaş

02 Aralık 2023

Ttk Dan Emekli Genel Maden İşçileri Sendikası Armutçuk Şubesi Esi Yöneticisi Nizamettin Bektaş’ın Eşi, Önder Ve Özlem Bektaş’ın Anneleri, Selima Bektaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Sönmez

02 Aralık 2023

Fatma Özdemir,Safiye Sönmez,Emine Sönmez Ve İsmail Sönmez’in Kardeşleri, Eski İtfaiye Çalışanlarından Hüseyin Sönmez  Vefat Etmiştir

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Çiğdemli Köyünde Toprağa Verilecektir.

Gülden Eroğlu

02 Aralık 2023

Emin Ve Hatice Karabulut’un Kızı, Kdz.Ereğli Sigorta Hastanesinden Emekli İsmail Eroğlu’nun Eşi Erdemir Personeli Şafak Eroğlu Ve Gölcük Donanma Komutanlığında Görevli Astsubay Ceyhan Eroğlu’nun Anneleri Gülden Eroğlu  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Gürpınar (Tokçalı) Köyünde Toprağa Verilecektir.

Mehmet Birsin

03 Aralık 2023

Kocaali Mahallesi Eşrafından Güllü Ve Muzaffer Birsin’in Oğlu, Nazan,Canan,Güllü,Emine,Sevim,Seviye Ve Hasan’ın Babası, Halime Birsin’in Eşi, Mehmet Birsin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kocaali Mahallesi Ahmetçikler Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Ahmetcikler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice Yavuz

03 Aralık 2023

Şoförler Odası Başkan Yardımcısı Selahattin Yavuz’un Eşi, Hatice Yavuz  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Külah Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Külah Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşenur Erdoğan

03 Aralık 2023

Hasan Sıvacı’nın Kızı, Recep Erdoğan’ın Gelini, Uzman Çavuş Onur Erdoğan’ın Eşi Ayşenur Erdoğan  Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Osmanlı Köyünde Toprağa Verilecektir.

Pakize Karakaya

01 Aralık 2023

Eski Kandilli Belediye Başkanı Merhum Selahattin Karakaya’nın Eşi, Metin, Nurçin, Saime, Aysel, Nurten Ve Eray’ın Anneleri, Pakize Karakaya Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı Cambazlı Köyü Şahlar Mahallesi Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacı Nazikar Çömeten

01 Aralık 2023

Kdz.Ereğli Eşrafından Rahmanoğlu Ticaret Sahibi Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Hacı Tahir Çömeten’in Eşi, Özkan, Özcan, Muhammet Ve Mehtap Çömeten’in Anneleri, Metin, Tekin, Şerife Yüksel, Sevim Atalay Ve Merhume Yadigar Koçak’ın Ablası, Faysal Öztaş’ın Kayınvalidesi, Hacı Nazikar Çömeten Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi  Bugün Cuma Namazına Müteakip Kenan Pestilci Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tüm Vefat İlanları