Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Haziran 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Ayşe DEMİRBAŞ

01 Haziran 2023

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden, Ali Demirbaş, Aynur Gümüş, Mahmut Demirbaş, Havva Demirbaş’ın Anneleri, Hasan Demirbaş, Hamit Demirbaş, Kerim Demirbaş Ve Şükran Doğan’ın Yengeleri, Hüseyin Demirbaş’ın Eşi, Ayşe DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.

Osman GÜNEL

01 Haziran 2023

Süleymanlar Mahallesi, Ali Aydos Sokak Sakinlerinden Ömer Günel, Murat Günel, Hikmet Günel, Makbule Çelebi Ve Gülnaz Uzun’un Babaları, Süleyman Günel, Murat Beşikçi, Yılmaz Beşikçi Ve Alim Çelebi’nin Dedeleri, Nebiye Günel’in Eşi, Osman GÜNEL Vefat Etmiştir.

Şeref DURGUT

01 Haziran 2023

Güneşli Köyü, Kelçe Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin, Rafet, Ürfet Duygu, Şerife, Meryem, Reyhan, Beyhan Ve Perihan’ın Ağabeyleri, Merhum İsmail Durgut’un Oğlu, Şeref DURGUT Vefat Etmiştir.

Yaşar YAVUZ

02 Haziran 2023

Subaşı Esnaflarından,Subaşı Ticaretin Sahibi Ali Yavuz’un Annesi, Yaşar YAVUZ Vefat Etmiştir.

Ahmet DÖNMEZ

02 Haziran 2023

Ereğli Murat Taksi Esnaflarından Bayram Dönmez,Rukiye Özkara,Zülfiye Arslan’ın Babaları, Ereğli Eski İnşaat Ustası Esnaflarından Demirci Ahmet DÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Yücel İZCİ

02 Haziran 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Telli İzci’nin Eşi, Taşkın İzci Ve Derya Akkanat’ın Babası, Tuncay Halis İzci Ve Nevzat İzci’nin Abisi, Gülsen İzci Ve Ümit Akkanat’ın Kayınpederi,Berru,Ezgi,Ilgın,Bulut,Baturay Ve Kaan’ın Dedeleri,Yücel İZCİ  Vefat Etmiştir.

Selahattin KARAYEĞEN 

03 Haziran 2023

Ecesu,Alp,Sarp Ve Juan Efe’nin Dedeleri, İdil,Oğuz,Aytuğ,Sertaç,Sabah Karayeğen Ve Juan  Giraldo’nun Babaları, Suna Karayeğen’in Eşi, Dr.Selahattin KARAYEĞEN  Vefat Etmiştir.

İrfan SAYGI 

03 Haziran 2023

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Zehra Saygı’nın Eşi, Mustafa, Tahsin ,Atıf, Hasan Saygı  İle Fikriye Karaarslan, Sevim Günay, Ayfer Şahin’in Babaları, İrfan SAYGI  Vefat Etmiştir.

Feramuz KORKMAZ 

03 Haziran 2023

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Hasan Korkmaz’ın Oğlu,Turan Korkmaz,Şerife Korkmaz Ve Güler Sevim’in Babaları, Feramuz KORKMAZ  Vefat Etmiştir.

Mustafa DEMİR

04 Haziran 2023

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum Türkan Demir’in Eşi, İbrahim,Nihat Demir’in,Aylin Şen,Nermin Bozali’nin,Şükran Coşkun’un Babaları,Celal Şen,Ali Coşkun ,Mahmut Bozali’nin Kayınpederi, T.T.K Atolyeden Emekli Mustafa DEMİR Vefat Etmiştir.

Sefer DÖNMEZ 

05 Haziran 2023

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden Şadi Dönmez Ve Ünver Dönmez’in Kardeşi, Ayhan,Orhan,Burhan Dönmez’in Babası,Mustafa Cebeci’nin Kayınpederi,Sefer DÖNMEZ  Vefat Etmiştir.

Sebahat UÇAR

05 Haziran 2023

Cemaller Köyü Sakinlerinden Tacettin,Ahmet Ve Recep Uçar’ın Annesi, Şehrimiz Esnaflarından  Tayfun,Ferdi,Taner ,Ramazan Ve Nurgül Uçar’ın Babaannesi, Ahmet Uçar’ın Eşi, Sebahat UÇAR Vefat Etmiştir.

İsmail ÖRNEK

05 Haziran 2023

Şehrimiz Esnaflarından Canan Örneğin Eşi,Begüm İle Oğuz Örnek İn Babası,Uğur Likoğlunun Kayınpederi İsmail ÖRNEK Vefat Etmiştir.

Dünya ALÇIN

06 Haziran 2023

Rıfat Alçın Ve Göksel Alçın’ın Kızı, Güneş Alçın’ın Kardeşi, Şaban Ve Emine Alçın İle Merhum Yüksel Ve Nazikar Civelek’in Torunu, Dünya ALÇIN Vefat Etmiştir.

Döne KARABAĞ

06 Haziran 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hasan, Tahsin, Mustafa Karabağ Ve Özgül Çiftçi İle Belgin Kılıçer’in Anneleri, Himmet, İlat, Ülker’in Ablaları, Beysefa, Onur, Mahmut, Muhammet Ve Akif Karabağ’ın Babaanneleri, Aydın Karabağ’ın Yengesi, Merhum Hacı Akif Karabağ’ın Eşi, Döne KARABAĞ Vefat Etmiştir.

Nazife ÖZCAN

07 Haziran 2023

Belediyemiz Emekli Zabıta Memurlarından Niyazi Özcan, Kandilliden Emekli Mehmet Özcan, Erdemirden Emekli Necati Özcan, Eski Kardeşler Büfe Nazım Özcan Ve Serdal Özcan, Altun Budak, Neriman Birsen, Selma Türkoğlu’nun Anneleri, Ruşanlar Köyü Eşrafından Merhum Ahmet Özcan’ın Eşi, Nazife ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Selahattin ERTÜRK

07 Haziran 2023

Sahil Taksi Ortaklarından Merhum Bahattin Ertürk Ve Alaattin Ertürk’ün Kardeşleri, Engin Ertürk’ün Amcası, Turgut Reis Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Arzu Yazgan Ve Şenol Ertürk’ün Babası, Hatice Ertürk’ün Eşi, Selahattin ERTÜRK Vefat Etmiştir.

Nermin DEMİRAY

09 Haziran 2023

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Rahmi  Demiray Ve Emine Demiray’ın Kızları; İsa Demiray’ın Kızkardeşi; Yunus, Rahmi Ve Esra’nın Halaları Nermin DEMİRAY Vefat Etmiştir.

Ahmet YÜKSEL

09 Haziran 2023

Kırmacı Mahallesi  Çeştepe Sakinlerinden;Merhum Hasan,Merhum Hüseyin,Merhume Altun,Merhume Saadet Ve Mehmet Yüksel’in Kardeşleri;  Nuran Yüksel’in Eşi; Şehrimiz Esnaflarından Nur-Et Sahibi Sezgin Yüksel Ve Sezai Yüksel’in Babaları; Merhum Kubilay,Ayşegül,İlkay Ve Ahmetcan  Yüksel’in Dedeleri  Ahmet YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Alirıza KÖSE

09 Haziran 2023

Ereğli Eşrafından  Hacı Mehmet Köse Ve Zeliha Köse’nin Oğulları; Kemal, Cemal , Saliha Ve Yasemin Köse’nin Ağabeyleri; Sevil Köse’nin Eşi; Muhammet Ali,Mehmet Akif,Serhat Ve Egemen Köse’nin Babaları Alirıza KÖSE Vefat Etmiştir.

Barbaros ÇIRPAN

09 Haziran 2023

Ereğli Eşrafından Merhum Hüseyin Ve Zekiye Çırpan’ın Oğulları; Bülent Çırpan Ve Makbule Pasiner’in Kardeşleri ; Merhume Jale Fota’nın Ağabeyi;Canran Çırpan’ın Babası Emekli Öğretmen Barbaros ÇIRPAN Vefat Etmiştir.

Eşref TURAN

10 Haziran 2023

Elmatepe Mahallesi Eski Sakinlerinden; Merhum Harun Ve Merhume Ayşe Turhan’ın Oğulları; Merhum Nedim Ve Merhume Hamiye Eyüboğlu’nun Damatları; Sevgi Turan’ın Eşi; Aylin Turan’ın Babası; Orçun Ve Cemre’nin Dedeleri; Erdinç Ulukaya’nın Bacanağı; Merhum Zeki ,Zekai Ve Adnan Eyüpoğlu İle Nedime Ulukaya’nın Enişteleri; Gençlerbirliği Spor Kulübü Eski Başkanı Eşref TURAN Vefat Emiştir.

Sadegül AKYÜZ

10 Haziran 2023

İmranlar Köyü Sakinlerinden ; Mustafa Akyüz’ün Eşi; Reyhan,Bedia,Ayşe,Hülya ,Neslihan Ve Nurettin Akyüz’ün Anneleri; Hasan ,Nevzat Ve Fatma Eşitmez’in Kardeşleri Sadegül AKYÜZ Vefat Etmiştir.

Mustafa BOĞA

10 Haziran 2023

Göher Boğa’nın Eşi; Zeynel ,Duran Ve Veysel Ve Mehmet Boğa’nın Babaları; Hüseyin, İbrahim Ve Mehmet Boğa’nın Kardeşleri Mustafa BOĞA Vefat Etmiştir.

Nurettin CİVAN

10 Haziran 2023

Gülüç Erdemyuva Evleri Sakinlerinden; Münire Civan’ın Eşi; Devlet Hastanesi Hemşirelerinden Özlem Mısırlı Ve Özgül Turhan ‘In Babaları; Bülent Mısırlı Ve Murat Turhan’ın Kayınpederleri Nurettin CİVAN Vefat Etmiştir.

Gülperi TOPÇU

11 Haziran 2023

Özkan Topçu, Reyhan Göktürk, Ayten Tekin, Filiz Yeniçeri, Erkan Topçu’nun Anneleri, Nazmi Alagöz’ün Kardeşi, Merhum Ahmet Topçu’nun Eşi, Gülperi TOPÇU Vefat Etmiştir.          

Adbullah DEMİRHAN

11 Haziran 2023

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Hüseyin Ve Cemile Demirhan’ın Oğlu, Ertuğrul, Aleyna, Hüseyin Çağrı, Sıdalye Demirhan’ın Babaları, Ahmet, Mehmet, Murat Demirhan, Emine Gültekin, Fekme Hırçın’ın Ağabeyi, Yasemin Demirhan’ın Eşi, Almanyada İkamet Eden Adbullah DEMİRHAN Vefat Etmiştir.

Mehmet TURGUT

11 Haziran 2023

Alaplı Tepeköy Mahallesi Eşrafından Mintaze Turgut’un Eşi, Cemile Yaman, Mehmet Turgut, Mesut Turgut, Ayşe Karaduman’ın Babaları, Merhum Cevdet Yaman Ve İbrahim Karaduman’ın Kayınpederi, Eskipazarlı Mehmet TURGUT Vefat Etmiştir.

Recep ÇELİK

12 Haziran 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden ; Fatma Çelik’in Eşi; Ümit Çelik,Yeliz Özdemir Ve Filiz Kovancı’nın Babaları;  Necla Çelik ,Ekrem Kovancı Ve Bülent Özdemir’in  Kayınpederleri Recep ÇELİK Vefat Etmiştir.

İbrahim ULU

12 Haziran 2023

Süleymanbeyler Köyü  Serdaroğlu Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Ulu Ve Merhum Mustafa Ulu’nun Oğulları; İsmail Ulu, Hüseyin Ulu ,Recep Ulu ,Merhume Şefkiye Demirel,Yaşare Ölmez Ve Naciye İkizler’in Ağabeyleri; Ayşe, Muhammet, Orhan Ve Yaşar Demirel İle  Fatin Ölmez’in Dayıları; Ayşe,Fatma,Derya Ve Ümit  Ulu’nun Amcaları İbrahim ULU Vefat Etmiştir.

Şaban KUNUL

13 Haziran 2023

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Kunul’un Eşi; Belgin Kunul, Merhum Birol Kunul, Şenol Kunul,Turgay Kunul’un Babaları;Yusuf Kunul,  Adem Kunul, Elektrikçi Taci Usta ,Şahinde Korkmaz, Şükran Bilir Ve Emine Demirci’nin Kardeşleri; Kadir Kaplan’ın Eniştesi Şaban KUNUL Vefat Etmiştir.

Gülcemali DEMİR

13 Haziran 2023

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ziya Demir’in Eşi; Akbey Tur Sahibi Akbey Tahsin Demir İle Ahmet, Metin, Şeref, İsa Ve Nermin’in Anneleri Gülcemali DEMİR Vefat Etmiştir.

Murat ŞENER

13 Haziran 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Suat Çardak Ve Merhume Nazmiye Çardak’ın Torunları; Merhum Mehmet  Ve Mükerrem Şener’in Oğulları; Cüneyt,Cenk Ve Hülya Şener’in Kardeşleri Murat ŞENER Vefat Etmiştir.

Sefer DURDU

13 Haziran 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Kezban Durdu’nun Eşi; Bahri,Ali İhsan,İsmail,Saliha Ve Ayşe’nin Babaları Sefer DURDU Vefat Etmiştir.

Zehra KIRTAY

13 Haziran 2023

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Kırtay’ın Eşi; İbrahim Kırtay,Orhan Kırtay,Nevziye Toncu Ve Nurcan Oktay’ın Anneleri; Ümit Kırtay Ve Eylem Ay’ın Babaanneleri Zehra KIRTAY Vefat Etmiştir.

Türkan KÜLLÜ

14 Haziran 2023

Merhum Necati Küllü’nün Eşi; Tufan, Ve Orhan Küllü’nün Anneleri; Belgin Ve Figen Küllü’nün Kayınvalideleri; İrem, Kerem, Ecem Ve İpek’in Babanneleri Türkan KÜLLÜ Vefat Etmiştir.

Nezahat ÖZBİRİNCİ

14 Haziran 2023

Merhum Selahattin Özbirinci’nin Eşi; Merhum Remzi Özbirinci, Süleyman Özbirinci,Nermin Özergil Ve Rezzan Kasap’ın Anneleri ; Ümit Özergil ,Sedat Kasap,Seval Özbirinci Ve Güzin Özbirinci ‘Nin Kayınvalideleri Nezahat ÖZBİRİNCİ Vefat Etmiştir.

Şafak UZUN

15 Haziran 2023

Merhum  Hasan Ve Merhume Fatma Uzun’un Oğulları; Merhume Serçin Uzun’un Eşi; Mehtap Ve Ufuk Uzun’un Ağabeyleri ; Erdemirden Emekli Şafak UZUN Vefat Etmiştir.

Hakkı UZUNMEHMETOĞLU

15 Haziran 2023

Şehrimiz Eski Harfiyatçılarından  Merhum Muhammet Uzunmehmetoğlu’nun Ağabeyi;Merhume Emine Uzunmehmetoğlu’nun Eşi;  Ali Rıza, Ekrem, Nurgül Ve Neriman Uzunmehmetoğlu’nun Babaları Hakkı UZUNMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.

Mehmet ERCAN

16 Haziran 2023

Ttk’dan Emekli Merhum Sezai Ercan Ve Merhume Halime Ercan’ın Oğulları; Yasemin ,Nagihan İle Sezai Ercan’ın Ağabeyleri; Emekli Öğretmen Rasim Ercan’ın Damadı ; Nahide Ve Nadire Özkan İle Ertan Ercan’ın Enişteleri  ; Naile Ercan’ın Eşi Mehmet ERCAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma  Namazına Müteakip Topallı Köyü  Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                 

Emine Sevinç YÜCEL

16 Haziran 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Metin Yücel’in Eşi; Bengi Tanış Ve Yusuf Volkan Yücel’in Anneleri; Hamdi Tanış Ve Gülnihal Yücel’in Kayınvalideleri; Neslişah Ve Tunç Tanış’ın Anneanneleri ; Nurhayat Ay’ın Kardeşi Emine Sevinç YÜCEL Vefat Etmiştir.

Tahir SÖNMEZ

16 Haziran 2023

Soğanlıyörük Köyü Sakinlerinden; Ayşe Sönmez’in Eşi; Sevcan Candan’ın Babası; Belediyemiz Personellerinden Hüseyin Candan’ın Kayınpederi ; Buket, Buse  Ve Burhan Candan’ın Dedeleri Tahir SÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Şenol KAPDAN

16 Haziran 2023

Öğberler Köyü Sakinlerinden; Bayram Ve Fatma Kapdan’ın Oğulları; Ercan ,Erol Ve Fatoş’un Kardeşleri; Banu Kapdan’ın Eşi; Şafak Ve Başak Kapdan’ın Babaları; Satılmış Kapdan’ın Yeğeni; Muhammet Kapdan’ın Kuzeni Şenol KAPDAN Vefat Etmiştir.

Emine YAVUZ

16 Haziran 2023

Üçköy Eşrafından ;Merhum Bekir Ve Merhume Abide Yavuz’un Kızları; Merhum Hasan,Merhum Ahmet , Merhum Hüseyin ,Merhum Osman ,Fatma Ve Hanife’nin Kardeşleri; Süleyman,Yaşarhediye,Hüseyin Ve Hava’nın Anneleri Emine YAVUZ Vefat Etmiştir.

Şerife DEMİRCAN

16 Haziran 2023

Bağlık Mahallesi 1 Nolu Sakindere Sokak Sakinlerinden; Merhum Şaban Demircan’ın Eşi; İsmail Demircan,Tesisatçı Mehmet Demircan Ve Ebru Danışmaz’ın Anneleri; Bilal Danışmaz Ve Şenay Demircan’ın Kayınvalideleri Şerife DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Nezahat MAZAK

16 Haziran 2023

Süleymanlar Mahallesi  Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Belediyemizden Emekli Merhum Dursun Mazak’ın Eşi; Satılmış,Turan,Murat,Songül Ve Esengül Mazak’ın Anneleri Nezahat MAZAK Vefat Etmiştir.

Rabia OĞUZ

18 Haziran 2023

Aşağı Hocalar Köyü Sakinlerinden ; Mehmet,Nevzat,İhsan,Şahinde,Emine,Fatma Ve Sevim Oğuz’un Anneleri Rabia OĞUZ Vefat Etmiştir.

Mehmet DEMİRTAŞ

19 Haziran 2023

Ömerli Mahallesi  Sakinlerinden Merhum Hasan  Ve Merhume Naciye Demirtaş‘In Oğulları; Bekir ,Hasan, Haşim Ve Melek ‘İn Kardeşleri; Emre , Elif Ve Mehmetcan Demirtaş’ın Babaları;  Sema Demirtaş’ın Eşi; Bozhane Balıkçı Eşrafından Tönbeke Mehmet Mehmet DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Fatma EROĞLU

20 Haziran 2023

Bayat Köyü Sakinlerinden  Merhum Ahmet Ve Merhume Zehra Eroğlu’nun Kızları; Ahmet Eroğlu’nun Eşi; Erhan,Nuran,Erdemir Personellerinden Erkan Ve Özcan Eroğlu’nun Anneleri Fatma EROĞLU Vefat Etmiştir.

Ali DURMUŞ

21 Haziran 2023

Üçköy Sakinlerinden ; Merhum Bekir Ve Merhume Abide Durmuş ‘Un Oğulları; Merhum Ahmet,Merhume Emine,Merhum Hasan,Merhum  Osman Ve  Merhum Hüseyin Durmuş’un Kardeşleri; Cemile Durmuş ‘Un Eşi; Naciye,Ayşe,Selahattin,Emine Ve Fatih Durmuş’un Babaları  Ali DURMUŞ Vefat Etmiştir.

İbrahim SEVER

21 Haziran 2023

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden ;  Merhum Mehmet Sever’in Oğlu; Altun Sever’in Eşi; Mehmet Ve Kübra Sever İle Öznur Aslan’ın Babaları; Ttk Çalışanlarından Mustafa Aslan’ın Kayınpederi İbrahim SEVER Vefat Etmiştir.

Sevgi AKTAŞ

22 Haziran 2023

Sütlüce  Köyü Sakinlerinden; Cengiz Aktaş’ın Eşi; Sevgi AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Rıza ANDİÇ

22 Haziran 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Eşrafından  Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Muhammet Mücahit Andiç,Mhp Yönetim Kurulu Üyesi Samet Andiç Ve Feyza Andiç’in Babaları; Zeliha Andiç’in Eşi; Hüseyin Ve Hakkı Andiç’in Ağabeyleri ; Mehmet Erdoğan Ve Şahin Erdoğan’ın Dayıları; Adil, Savaş, Abdülkadir, Murat, Fatih Ve Mehmet Andiç’in Amcaları Rıza ANDİÇ Vefat Etmiştir.

Kazım ÖĞÜT

23 Haziran 2023

Aydınlar Köyü Sakinlerinden; Şevkiye Öğüt’ün Eşi; Ereğli Esnaflarından Barış Öğüt, Savaş Öğüt Ve Dilek Açıkgöz’ün Babaları; Belediyemiz Eski İtfaiye Personellerinden Kazım ÖĞÜT Vefat Etmiştir.

Zahire AYAN

24 Haziran 2023

Erdemirden Emekli Merhum Cemal Ayan’ın Eşi; Sadık Ve Sayım Ayan’ın Anneleri; Canset Ve Nihal Ayan’ın Kayınvalideleri; Can,Umut Ve Deniz Ayan’ın Babanneleri  Zahire AYAN Vefat Etmiştir.

Ali CORA

24 Haziran 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Cora’nın Oğlu; Zonguldak Esnaflarından Osman Cora’nın Kardeşi; Tülay Cora’nın Eşi; Buse Cora Ve Seçil Cora ‘Nın Babaları, Tır Şöförü Ali CORA Vefat Etmiştir.

Nebahattin ŞİRİNER

25 Haziran 2023

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Melek Şiriner’ İn Eşi Metin Ve Burçin Şiriner’ İn Babalari, Dünya Gazetesi Dagitimcilarindan Emekli Nebahattin ŞİRİNER Vefat Etmiştir.

Hamide KORKMAZ

25 Haziran 2023

Osmanlar Köyü Sakinlerinden Çayırli Birlik Eski Başkanlarından Şevket Korkmaz’ın Eşi, Orhan Korkmaz Ve Belediye Personellerimizden Ceyhan Korkmaz İn Anneleri, Kubilay Korkmaz İn Babaannesi, Hamide KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Şengül ORGARUN

25 Haziran 2023

Köseler Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Ve Şükran Demirel’in Kızı, Melek Öcal,Şenay Özcan,Ümit Demirel Ve Yüksel Demirel’in Kardeşi, Mehmet Emin Orgarun’un Eşi,Ferhat Ve Sena Yaman’ın Anneleri, Bilal Özcan Ve Erol Öçal’ In Baldızları, Şengül ORGARUN Vefat Etmiştir.

YasinBAY

25 Haziran 2023

Merhum Nurettin Bay Ve Muazzez Bay’ın Oğulları, Gülüç Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ferhan BAY, Feray Tekin, Füsun Bayrakoğlu Ve Feryal Bay’ın Kardeşleri, YasinBAY Vefat Etmiştir.

Şengül KIZILARSLAN

26 Haziran 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Rasim Kızılarslan’ın Eşi Şengül KIZILARSLAN Vefat Etmiştir.

Mehmet Beşir ÖZKÖK

27 Haziran 2023

Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Osman Özkök Ve Merhume Fatma Zehra Özkök Ün Oğlu, Merhum Necati Özkök Ve Merhume Samime Su Nun Kardeşi, Seven Özkök Ve Merhume Simin Atılgan, Merhum Osman Özkök Ün Abileri Murat Ve Ferhat Özkök Ün Babaları, Hatice Özkök Ün Kayın Pederi, Yaman Özkök Ün Dedesi, Merhume Ayten Özkök Ün Eşi Mehmet Beşir ÖZKÖK Vefat Etmiştir.

Mehmet YILMAZ

28 Haziran 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Nuri Ve Nuriye Yılmaz’ın Oğlu, Mustafa Yılmaz’ın Kardeşi, Enver Yılmaz, Zahide Demirkök, Şazane Uygur Ve Ayşe Dağcı’nın Abileri, Barış Ve Burcu Yılmaz’ın Babaları,Elmas Yılmaz’ın Eşi Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir.

Kübra İBŞİROĞLU

29 Haziran 2023

Kandilli Beldesi Eşrafından Halit,Feridun Ve Merhum Refik İbşiroğlu’nun Anneleri, T.T.K’dan Emekli Şoför Merhum Hasan İbşiroğlu’nun Eşi Kübra İBŞİROĞLU Vefat Etmiştir.

Mustafa ÇAVGA

29 Haziran 2023

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Gümüşhane Eşrafından Nuray Sözen,Günay Çavga,Şenay Yoldaş,Feray Türetken’in Babaları, Züeyde Çavga’nın Eşi, Mustafa ÇAVGA Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları