Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Temmuz 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Recep ÇÖMETEN

01 Temmuz 2022

Işıklı Köyü Sakinlerinden; Emine Çömeten’in Eşi; Ali Çömeten, Ömer Çömeten, Taner Çömeten, Fatma Erlat Ve Huriye Engin’in Babaları; Durmuş Ve Recep Çömeten’in Amcaları; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Muharrem Engin’in Kayınpederi Recep ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.

Mehmet KORKUT

03 Temmuz 2022

Çaylıoğlu Ortaköy Sakinlerinden; Merhum Necmi Korkut’un Oğlu, Ahmet Korkut’un Kardeşi, Necmi Ve Mehmet’in Babaları, Şerife Korkut’un Oğlu Mehmet KORKUT Vefat Etmiştir.

Cemile ÖZDEMİR

03 Temmuz 2022

Kadıtarlası Sakinlerinden Fatma,Yüksel,Aysel,Ömer,Zeynep Ve Firdevs’in Anneleri,Soner,Mehmet,Turan Ve Kazım’ın Kayınvalideleri,Erdemirden Emekli Merhum Selahattin Özdemir’in  Eşi Cemile ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.       

Bekir ORHAN

04 Temmuz 2022

Kandilli Beldesi Yeni Mahalle Sakinlerinden; Huriye Orhan’ın Eşi; Ramazan, Mustafa Ve Ayhan Orhan’ın Babaları ,Ttk’dan Emekli Bekir ORHAN Vefat Etmiştir.

Havva AYÇİÇEK

04 Temmuz 2022

Kızılcapınar Köyü Sakinlerinden; Merhum (Topal Ömer) Ömer Ayçiçek’in Eşi; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personellerinden Cengiz Ayçiçek ,Nazım Ayçiçek Ve Tolga Ayçiçek’in Anneleri Havva AYÇİÇEK Vefat Etmiştir.

İsmail DENİZHAN

04 Temmuz 2022

Kepez Mahallesi Eşrafından ;Aynur Denizhan’ın Eşi; Çiğdem , Banu Ve Vildan Denizhan’ın Babaları; Bozhane Esnaflarından Alişan Siner’in Kayınpederi  Erdemirden Emekli İsmail DENİZHAN Vefat Etmiştir.

Hacer GÜLCE

04 Temmuz 2022

Akarca Mahallesi Sungur Sokak Sakinlerinden; Merhum Nail Gülce Ve Kadriye Gülce’nin Kızları; Nihal, Meral Ve Hüseyin Gülce’nin Kardeşleri; Çise  Arkın’ın Teyzesi ; Ahmet Kurt’un Baldızı Hacer GÜLCE Vefat Etmiştir.

Yadigar YILDIRIM

05 Temmuz 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden; İlyas Yıldırım’ın Eşi; Orhan Yıldırım, Hüsnü Yıldırım, Burhan Yıldırım ,Asiye Tetik, Güldane Altay Ve Merhum İrfan Yıldırım’ın Anneleri Yadigar YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Vahide ÖZSAN

05 Temmuz 2022

Merhume Kübra Karataş Ve Merhum Remzi Karataş’ın Kızları; Şehrimiz Esnaflarından Merhum Erdoğan Özsan’ın Eşi; Selda Ve Soner Özsan’ın  Anneleri; Fazlıcan Ve Arda’nın Büyükanneleri; Mustafa Ve Temel Karataş’ın Ablaları Vahide ÖZSAN Vefat Etmiştir.

Zuhal TOPLAMA

06 Temmuz 2022

Alaplı Yeni Siteler Mahallesi Sakinlerinden; Zihniye  Ve İsmet Akbaba’nın Kızları; Erdal Akbaba, Ümit Akbaba Ve  Alaplı Belediyesi Zabıta Müdiresi Şeyda Daşkın’ın Ablaları; Tuba Toplama’nın Annesi ; İhsan Toplama’nın Eşi Zuhal TOPLAMA Vefat Etmiştir.

Şevket ÇATPINAR

07 Temmuz 2022

Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak Sakinlerinden;Merhum Ali Çatpınar Ve Merhume Fatma Çatpınar’ın Oğulları; Fitnat Çatpınar’ın Eşi; Osman, Nurullah, Selçuk Ve Hayati Çatpınar’ın Babaları Şevket ÇATPINAR Vefat Etmiştir.

Zeki ŞAHİN

08 Temmuz 2022

Gökçeler Köyünden ;  Soğanlı Yörük Köyü Sakinlerinden Elektrikçi Hüseyin Karakaya’nın Ağabeyi Zeki ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Şerife KARAKUŞ

09 Temmuz 2022

İmranlar Köyü Sakinlerinden Merhum Yaşar Keskin Ve Ayşe Keskin’in Kızı,Murat,Suat,Sedat,Melek Ve Dilek’in Anneleri, İmranlar Köyü Muhtarı Yılmaz Keskin,Çayırlı Birlik Şoförlerinden İbrahim Keskin’in Ablaları, Ereğli Eski Esnaflarından Çaycı Raif Karakuş’un Eşi, Şerife KARAKUŞ Vefat Etmiştir.

Şükran Necmiye KUDRET

09 Temmuz 2022

Meydanbaşı Eşrafından Orhan Kudret,Mustafa Kudret,Merhum Turan Kudret,Şerife Arslan Ve Duriye Turan’ın Annesi,Esma Yılmaz,Emre Kudret,Abdullah Kudret,Seval Turhan Ve Seda Sağdıç’ın Babaannesi,Ömer Tuna,Ali Tuna,Hediye Kaya,Ayşenur Topçu, Tuğba Yener Ve Belediye Personeli Bilal Arslan’ın Anneannesi Merhum Hacı Burhan Kudret’in Eşi Şükran Necmiye KUDRET Vefat Etmiştir.

Ali ÇİLİNGİR

09 Temmuz 2022

Kandilli Beldesi Sakinlerinden Fikret Ve Cüneyt Çilingir’in Babaları, T.T.K Oto Garajından Emekli, Önceki Dönem Kızılsu Mahalle Muhtarı Ali ÇİLİNGİR Vefat Etmiştir.

Ayla Çakmakçı

11 Temmuz 2022

Orhanlar Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi Sakinlerinden Merhum Davutun Ahmet Ve Nizihe Çakmak’ın Kızı, Mine Özkan’ın Annesi, Selçuk Özkan’ın Kayınvalidesi, Merhum Yılmaz Gülcan, Çiler Gülcan, Merhum Özgür Ağdacı İle Merhum Günaydın Ağdacı’nın Yeğenleri, Gülben Pehlivanzade, Banu Alikaşifoğlu, Sit Ağdacı, İsmail Ağdacı Ve Nilgün Evinç’in Kuzenleri, Ereğli Eşrafından Ayla Çakmakçı Vefat Etmiştir.

Beril BALANTEKİN

11 Temmuz 2022

Balı Mahallesi, Gökme Sokak Sakinlerinden Ayten Emili Ve Merhum Erdem Emili’nin Kızları, Berkay Balantekin’in Eşi, Beril BALANTEKİN Vefat Etmiştir.

Mustafa GEDİKSİZ

11 Temmuz 2022

Pazaryeri Eski Esnaflarından Yeşilay Ereğli Temsilcisi Milliyetçi Hareket Partisi Eski İlçe Başkanı Emekli Astsubay, Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Ercan Gediksiz, Nurcan Gediksiz, Kürşat Gediksiz, Soner Gediksiz, Naciye Battal’ın Babaları, Metal Kooptan Emekl, Ahmet Battal, Fatma Gediksiz, Selma Gediksiz, Selma Gediksiz, Fatma Sever Gediksiz’in Kayındeperleri, Nükte, Gül, Kutay, Berk, İlgi, Ebrar, Sumru, Rumeysa, Belinay Ve Hayrunnisa’nın Dedeleri, Mustafa  GEDİKSİZ Vefat Etmiştir.

Tevfik Turan AKKUŞ

11 Temmuz 2022

Gebe Köyü Sakinlerinden Halil Akkuş Ve Merhume Fatma Akkuş’un Oğulları, Merhume Hacıkadın Akkuş’un Eşi, Seyfi Akkuş, Şeref Akkuş, Seydi Akkuş, Ayfer, Saniye, Gülçin, Yasemin, Zakire’nin Babaları, Hasan Akkuş, Burhan Akkuş, Muhammet Akkuş, İrfan Akkuş, Şerife Gün’ün Kardeşleri, Erdemirden Emekli Tevfik Turan AKKUŞ Vefat Etmiştir.

HanifeULUDÜZ

10 Temmuz 2022

İlçemiz Esnaflarından Murat Ergin’in Kayınvalidesi, Turgut Uludüz,Hakan Uludüz Ve Suzan Ergin’in Anneleri,Şehrimiz Esnaflarından Şükrü Ergin’in Ablası, Almanya’dan Emekli Nevzat Uludüz’ün Eşi,Hanife ULUDÜZ Vefat Etmiştir.

Hasan AZMAN

12 Temmuz 2022

Ketenciler Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Azman Ve Merhume Yaşare Azman’ın Oğlu, Merhume Emine Azman Ve Hidayet Azman’ın Eşi, Sevim, Serpil, Yaşare, Şaziye, Nazmiye, Selçuk Ve Hasan Azman’ın Babaları, Merhum Mehmet, İhsan, Servet, Sevim Azman’ın Kardeşleri, Şenol Azman, Mehmet Azman, Birol Azman’ın Kuzenleri, Belediyemiz Personeli Mustafa Azman, Ahmet Azman, Asım Azman’ın Amcası, Erdemirden Emekli Hasan AZMAN Vefat Etmiştir.

Güler ÖZER

12 Temmuz 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Adnan Ve Merhum Altan Akgün’ün Anneleri, Merhum Güner Ve Gürsel Özer’in Ablaları, Perihan Ve Emine Akgün’ün Kayınvalideleri, Gülnur, Pirnur, Yunus, Kuzey Ve Bartu’nun Babaanneleri, Güven Ve Göksel’in Halaları, Güler ÖZER Vefat Etmiştir.

Fatma AYDIN

12 Temmuz 2022

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Tolga, Emre, Berkan, Yasemin Aydın’ın Anneleri,Mehmet, Şaban, İsmail Demircan, Ebru Danışmaz, Hasibe Aslan’ın Ablaları, Bilal Danışmaz’ın Baldızı, Recep Aydın’ın Eşi, Fatma AYDIN Vefat Etmiştir.

Hasan ÇAKMAKOĞLU

13 Temmuz 2022

İlçemiz Bayat Köyü İmamlarından Yusuf, Halil İbrahim ,Yaşar ,Hava Ve Ayşe’nin Babaları; İsmail Yağmuroğlu Ve İbrahim Uzun’un Kayınpederleri; Rıdvan, Ayşe, Samet Ve Alican’ın Dedeleri İmam Hasan Çakmakoğlu Vefat Etmiştir.

Barış SAKA

14 Temmuz 2022

Şehrimiz Esnaflarından Merhum Sedat Ve Sebahat Sakanın Oğlu, İsa Ve Emriye Cingöz‘ün Damadı Vedat Ve Onur Sakanın Amcaoğlu, Ali Kayanın Bacanağı, Çağlar Muhammet ,Zeynep ,Tunahan Saka İle Ahmet Ve Oruçhan Bektaş’ın Dayıları, Sena Ve Berra Sakanın Babaları, Emine Sakanın Eşi, Eski Kdz Ereğli Ülkü Ocakları Başkanı Barış SAKA Vefat Etmiştir.

Ayşe DUMAN

14 Temmuz 2022

Pazaryeri Esnaflarından Yüksel Başkan, Bayram  Başkan Ve Fikriye Yüksel’in Ananesi, Melek Başkan İle Emine Yüksel’in Anneleri, Emin Donat’in Kardeşi Ayşe DUMAN Vefat Etmiştir.

Gülseren DURUSOY

14 Temmuz 2022

Çarşı Eşrafından Merhum Hacı Nail Demirkan İle Merhume Hacı Ayşe Demirkan’ın Kızı, Özel Durusoy’un Eşi, Şükrü Demirkan’ın Kardeşi, Arzu, Deniz Ve Sertan Durusoy’un Anneleri, Ezgi İle Senanur Deniz’in Ananeleri, Çağın, Bartu Durusoy’un Babaanneleri, Uğur Deniz Ve Sevgi Durusoy Un Kayınvalidesi, Gülseren DURUSOY Vefat Etmiştir.

Hüseyin DOĞRU

14 Temmuz 2022

İlçemiz Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden  Ercan Ve Ayşe Doğru’nun Babaları, Hüseyin Doğru’nun Oğlu Hüseyin DOĞRU Vefat Etmiştir.

Naciye AKDENİZ

15 Temmuz 2022

Soğanlıyörük Sakinlerinden Dursun Yavuz’un Annesi, Yaşar Yavuz’un Kayınvalidesi, Esra Ve Ahmet Yavuz’un Ananesi Merhum Ahmet Akdeniz’in Eşi Naciye AKDENİZ Vefat Etmiştir.

Sultane ÇÖMETEN

15 Temmuz 2022

Bağlık  Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden Şevket Çömeten, Cevdet, Seyfettin Ve Muhammet Çömeten İle Selma Özen’in Anneleri, Hüseyin Çakmak, Osman       Çakmak Ve Harun Yağmuroğlu’nun Teyzeleri, Tahir Çömeten’in Yengesi, Hacı Sabit Çömeten’in Eşi Sultane ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.

Abdurrahman KURT

16 Temmuz 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Semra   Bozo, Filiz  Şahin, Esma     Aşkın, Emine Arslan, Yasemin Kurt, Hava Demir Ve Seher Çağıranın Babaları, Merhum İsmail İle Seher Kurt Un Oğlu Nadime Kurt Un Eşi Bayburtlu Hacı Abdurrahman KURT Vefat Etmiştir.

Feridun UZUN

16 Temmuz 2022

Erdemir Hastanesinden Emekli Hemşire Bergüzar Uzun’un Eşi, Şebnem Uzun Ve Ceren Uzun’un Babaları Erdemirden Emekli Feridun UZUN Vefat Etmiştir.

Zehra BOZKURT

16 Temmuz 2022

Hamzafakılı Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Bozkurt Un Eşi, İbrahim,İsmail,Ercan Bozkurt Emine Karataş ,Şerife Demircan İle Hava Aydoğan In Anneleri Zehra BOZKURT Vefat Etmiştir.

Reşat ERDOĞAN

17 Temmuz 2022

Terzi Köyü Sakinlerinden Hasan İle Nurcan Erdoğan In Babaları Reşat ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Seher KESİCİ

18 Temmuz 2022

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Mualla Keski Ve Müberra Babayiğit’in Anneleri, Serkan Keski,Gürkan Keski,Gaye Önder,Gamsu Kusay’ın Annenneleri, Merhum Hıfsi Kesici’nin Eşi Seher KESİCİ Vefat Etmiştir.

Altun ÇETİN

18 Temmuz 2022

Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden Fikret Çetin, Şevket Çetin, Merhum Erçin Çetin, Yadikar Sarıkaya Ve Semiha Saygın’ın Anneleri Merhum Hüseyin Çetin’in Eşi,Altun ÇETİN Vefat Etmiştir.

Selahattin ÖZSOY

19 Temmuz 2022

Merhum Mehmet Özsoy’un Oğlu, Nizamettin, Semra, Ali, Mehmet, İsmail Ve İbrahim Özsoy’un Babaları, Kibriye Hırçın’ın Abisi, Mustafa Özsoy, Meryem Yılmaz, Nuriye Korkmaz, Huriye Bayar,Hasan,Sezai,Şaban Ve Soner Özsoy’un Amcaları,Emine Özsoy’un Eşi, Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden Gurbetçi Hacı Selahattin ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Cafer KIRİBRAHİM

19 Temmuz 2022

Giresun Göreleli Merhum Yusuf Ve Merhume Havva Kıribrahim’in Oğulları, Erdoğan Ve Necla Erbağı’nın Damatları, Nurel Erbağı, Emel Ünal Ve Serkan Ünal’ın Enişteleri, Merhum Altay Ünal’ın Kayınbiraderi, Caner Kıribrahim’in Babası, Bengisu Kıribrahim’in Kayınpederi, Karan Kıribrahim’in Dedesi, Özcan Ve Cahide Göçmen’in Dünürü, Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Sibel Kıribrahim’in Eşi, Demir Çelik Kılavuz Kaptanlarından Cafer KIRİBRAHİM Vefat Etmiştir.

Enver USLUBAŞ

19 Temmuz 2022

 İlçemiz Sakinlerinden Erdemir Çalışanlarından Soner Uslubaş Ve İlker Uslubaş’ın Babaları, Ziraat Bankası Devrek Şubesi Personellerinden Fikret Yılmaz’ın Dayısı, Nezahat Uslubaş’ın Eşi, Geçmiş Dönem Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Enver USLUBAŞ Vefat Etmiştir..

Mehmet CANSEVEN

20 Temmuz 2022

Durdu Oğlu Ahmet Canseven’in Kardeşi,Aşkın,Aylin,Akın Ve Ayhan Canseven’in Amcası,Mehmet CANSEVEN Vefat Etmiştir.

Necdet EKREN

20 Temmuz 2022

Bozhane Eşrafından Merhum Halil Ağa Mehmet Ve Merhume Naciye Ekren’in Oğulları,Gül,Mehmet Ve Levent Ekren’in Babaları,Meltem Ve Bihter Ekren’in Kayınpederleri,Melda Öztürk Ve Meral Küçüktaş’ın Kardeşleri,Ege,Ada Ve Mert’in Dedeleri,Nurşen Ekren’in Eşi, Necdet EKREN Vefat Etmiştir.

Tahsin YENER

20 Temmuz 2022

Gebe Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Ve Merhume Hacer Yener’in Oğlu, Sevim,Nevim,Hüseyin,İsmail,Niyazi Ve Hacer Yener’in Babaları, Şerife Cöbek,Asım Yener,Saffet Yener Ve Saadet Alagöz’ün Kardeşleri, Fatma Yener’in Eşi, T.T.K Dan Emekli Tahsin YENER Vefat Etmiştir.

Zafer ALTINBAŞ

20 Temmuz 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yasemin Aydın, Burcu Yaman,Yasin Altınbaş Ve Burak Altınbaş’ın Babaları,Deniz Korkmaz,Lütfü Altınbaş Ve Filiz Korkmaz’ın Kardeşleri,Döndü Altınbaş’ın Eşi Altınbaş Pastaneleri Sahibi Zafer ALTINBAŞ Vefat Vefat Etmiştir.

Hanım BOZKUŞ

21 Temmuz 2022

Merhum Ethem Bozkuş’un Eşi, Şerife Sancar, Mehmet Bozkuş, Hatice Akaygün Ve Halime Akaygün’ün Anneleri, Hacer Ve Kemal Sancar’ın Anneanneleri, Aydın Ve Fatih Bozkuş’un Babaanneleri, Hanım BOZKUŞ Vefat Etmiştir.

Ziya DİLBAZ

21 Temmuz 2022

Alacabölük Kapancatı  Mahallesi  Sakinlerinden  Merhum Hüseyin Dilbaz In Oğlu, Ahmet,Zeki,Eyüp,Merhum Hasan ,Hava Özcanile Merhume Hacer Yakar In Kardeşleri,Gülşen Dilbaz In Eşi,Gürbay,Serbay,Ve Asudenin Babaları Ziya DİLBAZ Vefat Etmiştir.

Muhammet ÖZMEN

22 Temmuz 2022

 Yazıören Köyü, Torunlu Mahallesi Sakinlerinden İsmail Ve Merhume Habibe Özmen’in Oğlu, Mustafa Ve Sevim Eroğlu’nun Damadı, Şerife Özmen’in Eşi, Fevzi, Hüseyin, Hikmet, Kübra, Aysel, Fatma’nın Yeğenleri, Ayşe Seven’in Abisi, Şener Seven’in Kayınbiraderi, Muhammet ÖZMEN Vefat Etmiştir.

Mehmet GÜNEŞ

22 Temmuz 2022

 Merhum Hakkı Oğlu, Nazmiye Güneş’in Eşi, Hüseyin, Abdullah, Hacer, Hamide, Emine, Nazmiye’nin Babaları, Bilge, Mehmet, Muhammet, Hacer, Latif, Çetin Ve Metin’in Dedeleri, Mehmet GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Emine KAYACAN

23 Temmuz 2022

Ketenciler Köyü Sakinlerinden; Merhum Çavuş Recep Kayacan’ın Eşi; Ümit Kayacan’ın Annesi Emine KAYACAN Vefat Etmiştir.

Aysel BOZDAĞ

24 Temmuz 2022

Merhum Şerafettin Bozkurt Ve Hacer Bozkurt’un Kızları; Necati Ve Ayşe Bozdağ’ın Gelinleri; Sinan Bozdağ’ın Eşi; Taha Ve Cansel’in Anneleri; Emine Bozkurt,Aynur Kayacan,Ayten Bozkurt,Yasemin Karayar,Aygül Bozkurt, Ve Fatma Kızılboğa’nın Kardeşleri Aysel BOZDAĞ Vefat Etmiştir.

Fatma KORKMAZ

24 Temmuz 2022

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum İbrahim Korkmaz’ın Eşi; Yunus, Zeliha, Hava Ve Fikriye’nin Anneleri Fatma KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Durkız KOLUKISAOĞLU

25 Temmuz 2022

Pazaryeri Eski Esnaflarından Merhum İsmail Kolukısaoğlu’nun Eşi; Kemal, Merhum Halis, Halim, İlyas Ve Döne Kolukısaoğlu’nun Anneleri; Eski Belediye Meclis Üyesi Ve Başkan Danışmanı Kemal Özer’in Kayınvalidesi Durkız KOLUKISAOĞLU Vefat Etmiştir.

Fahri SARAL

25 Temmuz 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nigar  Saral Ve Merhum Yunus Saral’ın Oğulları; Ereğli Eski Esnaflarından Kasap Mahir’in Damadı; Sebiha Esmer Ve Murat Kun’un Enişteleri; Ahmet Esmer’in Bacanağı; Ali Avni, Süleyman Mehmet, Kenan, Elife  Ve Gülderen’in Kardeşleri; Bülent Saral Ve Serkan Saral’ın Babaları; Eylem Ve Resmiye Saral’ın Kayınpederleri; Yunus Emre, Ali Tuna Ve Bensu’nun Dedeleri; Hacer Altun Saral’ın Eşi; Sarallar Turizm Kurucularından ,Trabzon Of Eşrafından Fahri SARAL Vefat Etmiştir.

Fahreddin BAŞARIR

25 Temmuz 2022

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Eşref Ve Merhume Zehra Başarır’ın Oğulları; Vedat Başarır Ve Neriman Demirhan’ın Babaları; Emine Başarır’ın Kayınpederi; Serkan, Ümit, Deniz, Farettin, Gökhan Ve Kerem’in Dedeleri Fahreddin BAŞARIR Vefat Etmiştir.

Zilfinaz AKKAYA

25 Temmuz 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Aziz Akkaya’nın Eşi; Erdem Akkaya, Didar Yanmaz, Muteber Sağlık, Gülbahar Korkulu, Ebru Çelebi, Yeter Akkaya Ve Sebahat Akkaya’nın Anneleri Zilfinaz AKKAYA Vefat Etmiştir.

Hakkı YAMAN

26 Temmuz 2022

Kavaklık Mahallesi  Sakinlerinden; Zeynep Yaman’ın Eşi; Niyazi Yaman Ve Kemal Yaman’ın Ağabeyleri; Mustafa Yaman, Gülşen Ekşi, Yılmaz Yaman, Emine Yaman Ve Sadık Yaman’ın Babaları Erdemirden Emekli  Hakkı YAMAN Vefat Etmiştir.

Nevzat AYDOĞAN

26 Temmuz 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Ve Aşağıkayalıdere Köyü Eşrafından ; Merhum Ormancı İdris Aydoğan Ve Merhume Fatma Aydoğan’ın Oğulları; Vedat,Fikret,Recep,Cevdet,Hava Ve Azize’nin Kardeşleri; Filiz Yalçınkaya Ve  İdris Eydoğan’ın Babaları; Mehmet Yalçınkaya’nın Kayınpederi; Elanur,Ecenaz,Yusuf, Ve Asel’in Dedeleri  Nevzat AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Selma ACAR

27 Temmuz 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Ttk’dan Emekli Ahmet Acar Ve Meryem Acar’ın Kızları; Tuğba Doğan, Şerife Yılmaz Ve Merhume Cansu Acar’ın Kızkardeşleri Selma ACAR Vefat Etmiştir.

Sevim ALDEMİR

27 Temmuz 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Bayram Aldemir Ve Mahmure Aldemir’in Kızları; Merhum Turhan Aldemir’in Eşi; Gülay Yıldız Ve İsmail Aldemir’in Anneleri; Mustafa Yıldız’ın  Kayınvalidesi; Atilla Aldemir,Muhittin Aldemir, Selim Aldemir Ve Merhume Ayşe Artan’ın Kardeşleri; Reşat Aldemir’in Kuzeni Sevim ALDEMİR Vefat Etmiştir.

Mustafa ONAY

28 Temmuz 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhume Zihniye Günay Ve Merhum Halit Onay’ın Oğulları; Nevin Onay’ın Eşi;  Tülin Demircan, Murat Demircan Ve Metin Onay’ın Babaları; Mert Demircan, Senem Demircan, Canberk Çömeten, Merve  Çömeten, İrem Onay Ve Emir Onay’ın Dedeleri Mustafa ONAY Vefat Etmiştir.

Ali ACIN

28 Temmuz 2022

Cemaller Köyü Eşrafından; Merhume Hatice Acın’ın Eşi; Fatih Acın, Rasim Acın, Nilüfer Erlat, Şadiye Kara Ve Feryal Bulca’nın Babaları; Fatma Karaca, Şadiye Sezer Ve Kübra Turan’ın Kardeşleri; Emekli Baş Madenci Ali ACIN Vefat Etmiştir.

Yusuf BAL

29 Temmuz 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Bünyamin Şimşek, Musa Şimşek, Fatih Karakaş,Harun Karakaş, Osman Bal Ve Muhammet Ali Bal’ın Dayıları; Ömer , Recep, Yunus Ve Mehmet Bal İle Mürsel Ve Muharrem Karakaş’ın Kuzenleri; Enes Göksal Ve Necmettin Alkan’ın Kayınpederleri Yusuf BAL Vefat Etmiştir.

Recep ÇÖMETEN

01 Temmuz 2022

Işıklı Köyü Sakinlerinden; Emine Çömeten’in Eşi; Ali Çömeten, Ömer Çömeten, Taner Çömeten, Fatma Erlat Ve Huriye Engin’in Babaları; Durmuş Ve Recep Çömeten’in Amcaları; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Muharrem Engin’in Kayınpederi Recep ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları