Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Nisan 2017 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Birol Eren

01 Nisan 2017

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Güleren Eren Ve Hamit Eren’in Oğlu, Merhum Akın Eren, Erol Eren Ve İzzet Eren, Sevil, Semra İle Sema’nın Kardeşleri, Volkan Üzmez’in Kayınbiraderi, Merhum Engiz Ükiz Ve Neşe Ükiz’in Damatları, Sanem Eren’in Eşi, Yarkın Eren’in Babası Birol Eren Vefat Etmiştir.

Ömer Yıldırım   

01 Nisan 2017

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ramiz Avşar, Servet Yıldırım Ve Nurhayat Yıldırım’ın Torunları, Hakan Avşar, Taner Yıldırım, Çetin Yıldırım Ve Özlem Yıldırım’ın Yeğenleri, Yener Yıldırım İle Özlem Yıldırım’ın Oğulları Ömer Yıldırım   Vefat Etmiştir.

Zihni Akkanat

04 Nisan 2017

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Tahsin, Rasim, Selahattin, Hüseyin, Şevkiye Ve Havagül’ün Babaları, Merhume Huriye Akkanat’ın Eşi Zihni Akkanat Vefat Etmiştir.

Hüseyin Korkmaz

04 Nisan 2017

Emine Korkmaz’ın Eşi,Ramazan, İlyas, Kurtuluş, Hüseyin Ve Dilek Korkmaz’ın Babsları, Hüseyin Korkmaz Vefat Etmiştir.

Mustafa Koçoğlu

04 Nisan 2017

Kandilli Ttk’dan Emekli, Fatma Koçoğlu’nun Eşi, Tuncay, Serpil, Gülcan, Sevgi, Sevim Ve Ali Koçoğlu’nun Babaları, Salih Özbek, Salih Öney Ve Yücel Emir’in Kayınpederleri, Mustafa Koçoğlu Vefat Etmiştir.

Müzeyyen Gümüş

05 Nisan 2017

Merhum Mehmet Gümüş’ün Eşi, Ülkü Ve Ülker’in Anneleri, Makbule, Ayşe, Şaziye İle Hasan Ünal’ın Kardeşleri, Eski Murat Dershanesi Ortaklarından İsa Demirci’nin Kayınvalidesi Müzeyyen Gümüş Vefat Etmiştir.

Birsen Çevik

05 Nisan 2017

Merhum Akçaoğlu Kadir Çavuş Ve Merhume Emine Solmaz’ın Kızları, Sebahattin Çevik Ve Yıldız Cimit’in Anneleri, Atıl Çevik, Ece Çevik Ve Yeşim Çevik’in Babanneleri, Ersen Güven’in Ablası, İbrahim Güven’in Baldızı, Nezahat Çevik Ve Recep Zimit’in Kayınvalideleri, Kadir, Vicdan, Mehmet Ve Demet Güven’in Teyzeleri, Merhum Yaşar Çevik’in Eşi Birsen Çevik Vefat Etmiştir.

Gürkan Gökdeniz

06 Nisan 2017

Merhum Gültekin Gökdeniz Ve Merhume Gülsen Gökdeniz’in Oğulları, Ülkü Gökdeniz’in Eşi, Gülden Gökdeniz Ve Günay Kaçar’ın Kardeşleri, Kamil, Merhum Sebahattin, Avni Ahmetreisoğlu’nun Yeğenleri, Kenan, Kamuran, Bülent, Hamit, Mustafa Ahmetreisoğlu, Emine Yoldaş, Nilgün Erkuş Ve Ayşen Bayrat’ın Kuzenleri Gürkan Gökdeniz Vefat Etmiştir.

Hüseyin Çınar

08 Nisan 2017

Üçköy Köyü Sakinlerinden,Günnur,Filiz,Sevgi,Aysun Ve Ramazan Çınar’ın Babaları,Merhum Tahsin Ve Merhume Hava Çınar’ın Oğlu,Hava Çınar’ın Eşi Hüseyin Çınar Vefat Etmiştir.

Naciye Özbay

08 Nisan 2017

Kepez Mah.Solak Köyü Sakinlerinden,Merhum Hacı Hamdi Özbay’ın Eşi,Özel Halk Otobüsü Esnaflarından İsmail Özbay,Yüksan,Şerife,Reyhan’ın Anneleri,Fevzi Öcal,Erdemir İkinci Yüksek Sınıf Personelloerinden Şaban Açıkgöz Ve Müşerref Özbay’ın Kayınvalideleri,Koray,Cansel,Tığçe,Büşra,Nuray,Naciye Ve Bülent Ecevit Personellerinden Seyfettin’in Annaneleri,Buse Ve Hamdi’nin Babaneleri,Naciye Özbay Vefat Etmiştir.

Gülsevim Sağlam

08 Nisan 2017

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Nurettin Sağlam’ın Eşi, İlknur Göktaş, Durucan Atabey, Derya Mazlum Ve Remzi Sağlam’ın Anneleri, Murat Göktaş’ın Kayınvalidesi Ereğli Birlik Sahibi Gülsevim Sağlam Vefat Etmiştir.

Fatma Gemici

08 Nisan 2017

Dr Naci Gemici, Emine Gemici Ve Rahime Kurt’un Anneleri, Gül Gemici İle Mehmet Kurt’un Kayınvalideleri, Dr Nergis Sevinç Ve Ercan Kurt’un Annaneleri, Şerife Gemici, Şehriban Ayten, Merhum Elaşlar Köyü Muhtarı İsmet Erdem’in Ablaları, Mahir Gemici, Halil Gemici, Hülya Kara, Metin Ayten Ve Bahar Şahin’in Teyzeleri, Devlet Hastanesi Başhekimlerinden Dr Muharrem Erdem, Halil Erdem Ve Yusuf Erdem’in Halaları, Bozhane Eşrafından Devlet Demiryolu Emekli Makinisti Merhum Abdullah Gemici’nin Eşi Fatma Gemici Vefat Etmiştir.

Mustafa Özdemir

09 Nisan 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Atilla Özdemir Ve Murat Özdemir’in Babaları, Ersan İle Hakan Özdemir’in Dedeleri, Mehmet, Ahmet, Şerife Ve Müzeyyen Özdemir’in Abileri, Sertan Özdemir’in Amcası, Buket Özdemir’in Kayınpederi, Merhume Hayriye Özdemir’in Eşi Nüfus Müdürlüğünden Emekli Mustafa Özdemir Vefat Etmiştir.

Halil Erdoğan

10 Nisan 2017

Hatip Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Bayram, Yüksel, Aydın, Ayhan Erdoğan İle Güllü Ersarı Ve Aysel Turhan’ın Babaları, Ziya Ersarı İle Rasim Turhan’ın Kayınpederleri, Merhume Kevser Erdoğan’ın Eşi Halil Erdoğan Vefat Etmiştir.

Hatice Yavuz

10 Nisan 2017

Mehmet, Muhammet, Nurgül Ve Birgül’ün Anneleri, Ahmet Yavuz’un Eşi Hatice Yavuz Vefat Etmiştir.

Erhan Arslan  

10 Nisan 2017

Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden Feridun Arslan Ve Cemile Arslan’ın Oğulları, Nazmiye Bozacıoğlu İle Ayşegül Acar’ın Kardeşleri, Aysun Arslan’ın Eşi Erhan Arslan  Vefat Etmiştir.

Fatma Çam

11 Nisan 2017

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Şaban Çam’ın Eşi, Merhum Muhammet, Merhum Hüseyin, Ahmet, Mustafa, Hatice, Ayşe Ve Kübra’nın Anneleri Fatma Çam Vefat Etmiştir.

Nermin Canver

11 Nisan 2017

Orhan Canver’in Eşi, Esra Eren Ve Ersal Canver’in Anneleri, Cennet Canver’in Kayınvalidesi Nermin Canver Vefat Etmiştir.

Oğuzhan Morcu

12 Nisan 2017

Süleymanbeyler Köyü Subaşı Eşrafından Zeki Morcu’nun Oğlu, Subaşı Esnaflarından Mehmet Morcu Ve Rıfat Morcu’nun Yeğenleri Oğuzhan Morcu Vefat Etmiştir.

Gülten Yılmaz

12 Nisan 2017

Tepeören Köyü Sakinlerinden Burhan, Abdurrahim, Ayşe, Zehra Ve Aynur’un Kardeşleri, Sena, Hatice, Mehmet Ve Zeynep’in Anneleri, Berrin Özkaya’nın Görümcesi, Zihni Yılmaz’ın Eşi Gülten Yılmaz Vefat Etmiştir.

Emine Candan

12 Nisan 2017

Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklaraltı Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Candan’ın Eşi, Fazlı, Rıdvan, Muharrem, Bayram Ve Hacı’nın Anneleri, Ferdi, Muhammet, Hamza, Leyla, Emine, Sümeyra, Sanem, Harun, Rabia, Neslihan, Esra Ve Ömer’in Babanneleri Emine Candan Vefat Etmiştir.

Muhammet Ali Çınar

12 Nisan 2017

Ferhat Çınar Ve Dilek Çınar’ın Oğulları, Buse Çınar Ve Abdulkadir Çınar’ın Kardeşleri, Safranbolu Ekmek Fırını Sahibi, Potbaşı Esnaflarından Fatma Çınar’ın Torunu, Dürdane Çınar Temel İle Betül Çınar Karataş’ın Yeğenleri, Abdurrahman Çınar’ın Yeğeni, Muhammet Ali Çınar Elim Bir Trafik Kazası Sonucu Vefat Etmiştir.

Şerife Erol

12 Nisan 2017

Merhum Kazım Erol’un Eşi, Kemal, Kazım, Mükerrem Ve Hanife Erol’un Anneleri, Şerife Erol Vefat Etmiştir.

Hatice Çağlar

13 Nisan 2017

Ramazan Çağlar’ın Eşi, Selahattin, Secaattin, Sercan Çağlar’ın Anneleri, Selcan, Mertcan, Fatih, Mehmet, Mesut, Serhat, Yağmur Ve Damla’nın Babanneleri, Şerif İle Sevim’in Yengeleri Hatice Çağlar Vefat Etmiştir.

Habibe Temel

13 Nisan 2017

Armutlucuma Yazıören Köyünden Ramazan, Rıza, Recep Ve Ahmet Temel’in Anneleri, Merhum Rıza Temel’in Eşi Habibe Temel Vefat Etmiştir.

Hatice Kurttekin

13 Nisan 2017

Merhum Abdurrahim Ve Merhume Nazile Kurttekin’in Kızları, Merhum Sefer Yaman’ın Eşi,Emine Ve İsmail Yaman’ın Anneleri, Merhum Ahmet Kurttekin, Mehmet Ve Mustafa Kurttekin’in Kardeşleri, Merhume Firdevs Türkoğlu İle Fatma Çetinkaya’nın Kardeşleri, Satılmış Türkoğlu, Bayram Türkoğlu, Kadir Türkoğlu Ve Ayşegül Bayar’ın Teyzeleri, Tahsin Kurttekin, Asım Kurttekin, Emine, Kazım Kurttekin, Muhammet, Ali, Nazile Kurttekin’in Halaları Hatice Kurttekin Vefat Etmiştir.

Halil Tuna

13 Nisan 2017

Merhume Zekiye Tuna’nın Eşi, Emine Ve Hatice’nin Babaları Halil Tuna Vefat Etmiştir.

Emine Arslan

14 Nisan 2017

Alaplı Eşrafından Ttk Oto Garajından Emekli Ahmet Arslan’ın Eşi, Sevinç Ve Hasan Arslan’ın Anneleri Emine Arslan Vefat Etmiştir.

Fatma Arda

14 Nisan 2017

Merhum İsmet Arda’nın Eşi, Merhum Şevket Arda, Merhum Yalçın Arda, Murat Arda, Birsen Taşcı, Çiğdem Muslu Ve Esin Çiçek’in Anneleri Fatma Arda Vefat Etmiştir.

Mehmet Ergün

14 Nisan 2017

Pembeciler Köyü Sakinlerinden Belediyemiz Su İşlerinden Emekli Ahmet Ergün İle Vasfiye Ergün’ün Oğulları, Celil Doğru Ve Yaşar Doğru’nun Damatları, Ali İle Sevim Ergün’ün Yeğenleri, Murat Ergün Ve Yaşariye Ergün’ün Kardeşleri, Yasemin Ergün’ün Eşi, Mehmet Ergün Vefat Etmiştir.

Mürvet Çetin

15 Nisan 2017

Merhum Rasim Ve Merhume Ayşe Köksal’ın Kızları, Merhum Sebahattin Çetin’in Eşi, Nermin Hoyur, Nilgün Karadeniz, Uluver Çetin, Tamer Çetin’in Anneleri, Fikret Hoyur, Ercan Kolcu’nun Kayınvalideleri, Barış Kolcu, Halitcan, Yiğitcenk, Beyitcem Karadeniz’in Anneanneleri, Yasemin, Berna, İlkay, Sonay, İlker Ve Soner Çetin’in Babaanneleri, Murat Köksal, Servet Kaman, Şazmet Köksal, Sevim Keskinsoy, Merhum Fikret Köksal’ın Kardeşleri, Mürvet Çetin Vefat Etmiştir.

Hacı Yaşar Eken

15 Nisan 2017

Ereğli Eşrafından Merhum Adnan Eken’in Eşi, Neptün Atay Ve Merhum Feridun Eken’in Anneleri, Ünal Atay Ve Şule Eken’in Kayınvalideleri, Ferhat Eken Ve Zeynep Eken Kaptan’ın Babanneleri, Murat Atay Ve Özben Atay Arslan’ın Annaneleri, Serhan, Alphan, Canset, Cansın, Beren Ve Artun’un Büyükanneleri Hacı Yaşar Eken Vefat Etmiştir.

Oğuz Aktop

15 Nisan 2017

Ereğli Eşrafından Merhum Zabıt Katibi İdris Aktop İle Merhume Muazzez Aktop’un Oğulları, Süleyman Aktop İle Yıldırım Aktop’un Kardeşleri, Saniye Aktop Ve Nilgün Aktop’un Kayınbiraderleri, Dilek Aktop’un Ağabeyi, Hüseyin Kesim Ve Haluk Kesim’in Enişteleri, Sinep Aktop’un Kayınpederi, Anıl Aktop’un Babası, Hülya Aktop’un Eşi Ereğlili Nakliye Tüccarlarından Oğuz Aktop Vefat Etmiştir.

İbrahim BAYDEMİR

16 Nisan 2017

Tepeören Köyü Sakinlerinden Yüksel, Abdullah, Mürsel, Emine, Hatice, Ayşe Ve Nursel’in Babaları, Musa Şenol, Durmuş Kaçar, Ayhan Özdemir, Turgut Kaçar, Nuran Baydemir, İlkay Baydemir İle Gülşen Baydemir’in Kayınpederleri İbrahim Baydemir Vefat Etmiştir.

Huriye ERDOĞAN

16 Nisan 2017

Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak Sakinlerinden Ayhan Erdoğan, Mali Müşavir Ertan Erdoğan, Sevil Erdoğan Ve Nevil Erdoğan’ın Anneleri, Nazife Erdoğan İle Reşat Kartal’ın Kayınvalideleri, Necami Ve Şevkiye Erdoğan’ın Yengeleri, Üçköy Köyünden Huriye Erdoğan Vefat Etmiştir.

Nilüfer ÇETİN

17 Nisan 2017

Armutlucuma Hacı Uslu Köyü Eşrafından Sebahattin, Hüseyin, Mehmet, Hasan, Saadettin Ve Fatma’nın Kardeşleri, Sefa Çetin, Burak Çetin Ve Rukiye Çetin’in Anneleri, Hüseyin Çetin İle Hatice Çetin’in Kızları, İsmail Çetin’in Eşi Nilüfer Çetin Vefat Etmiştir.

Fatma EFE

17 Nisan 2017

Bayburt Eşrafından Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Belediyemiz Eski Meclis Üyelerinden İhsan Efe’nin Eşi, Mehmet Efe, Evrim Ünlüoğlu, Pınar Baransel, Ensar Efe, Sema Kaşdemir, Semra Bilgiç Ve Merhum Eyüp Efe’nin Anneleri, Yüksel Bilgiç, Davut Baransel, Şükrü Kaşdemir, Hüseyin Ünlüoğlu, Yeşim İle Nurdan Efe’nin Kayınvalideleri Fatma Efe Vefat Etmiştir.

Süleyman KÖSE

18 Nisan 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Semiha, Gülizar, Heva, Salih Köse Ve Erol Köse’nin Babaları, Asiye Köse’nin Eşi, Süleyman Köse Vefat Etmiştir.

Hatice BALABAN

19 Nisan 2017

Hatip Sokak Sakinlerinden Burcu, Burçin Ve Yusuf Balaban’ın Anneleri, Numan Balaban’ın Eşi, Merhum Abdurrahman Ve Ayşe Bayar’ın Kızları Hatice Balaban Vefat Etmiştir.

Hacı Ahmet AKDENİZ

19 Nisan 2017

Soğanlıyörük Köyü Sakinlerinden Mustafa, Recep İle Ahmet Akdeniz, Behiye Günel Ve Şerife Özmen’in Babaları, İlçemiz Müftülüğünde Görevli Bahattin Özmen Ve Hasan Günel’in  Kayınpederleri, Belediyemiz İmar Müdürlüğü Personeli İsmail Yalçın Ve Yüksel Toğçu’nun Dayıları, Ticaret Ve Sanayi Odası Esnaflarından, Milli Selamet Ve Refah Partisi Eski İlçe Başkanlarından Hacı Ahmet Akdeniz Vefat Etmiştir.

Orhan YANAR

19 Nisan 2017

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Sabri Böncü, Aytül Böncü, Gülay Böncü, Yaşar Böncü, Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenlerinden İsmail Böncü Ve Zerrin Böncü’nün Enişteleri, Teoman Yanar, Mehmet Yanar, Dilek Menteş Ve Leman Kuyumcu’nun Babaları, Saniye Yanar’ın Eşi Orhan Yanar Vefat Etmiştir.

Lütfi ÖZ  

19 Nisan 2017

Çamlıbel Köyü Sakinlerinden Merhum Rıfat Öz’ün Oğlu, Çamlıbel Köyü Muhtarı Sabri Baysan’ın Kayınpederi Lütfi Öz  Vefat Etmiştir.

Fadime UZUN

20 Nisan 2017

Kandilli Sakinlerinden Ali Ve Zeliha Uzun’un Kız Kardeşi,Süleyman Ve Ahmet Uzun’un Halaları,Kandilli Yeni Mahalle Sakinlerinden Fadime Uzun Vefat Etmiştir.

Kadriye ÖCAL

20 Nisan 2017

İskenderli Köyü Sakinlerinden Kezban Çevik,Necla Ünlü,Satılmış,Muhammet,Mustafa Ve Murat Öcal’ın Anneleri,Şeref Öcal’ın Eşi,Kadriye Öcal Vefat Etmiştir.

Burcu AKÇAKAYA

20 Nisan 2017

Merhum Mehmet Akçakaya Ve Havagül Akçakaya’nın Torunu,Metin,Ömer,Melek,Nilgün Akçakaya Ve Perihan Ve Adnan Akgün’ün Yeğenleri,Derya Ünal Ve Nilgün Doğrul’un Kardeşleri,Birsen Akçakaya Ve Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılarından Yaşar Akçakaya’nın Kızı Burcu Akçakaya Vefat Etmiştir.

Hacı Kemal Özdemir

21 Nisan 2017

Yadigar, Murat, Tevfik, Nurettin, Emine Ve Gülsüm’ün Babaları, Kandilli Eski Esnaflarından Bakkal Hacı Kemal Özdemir Vefat Etmiştir.

Mevlüde Köse

21 Nisan 2017

Merhum Hüsyin Köse’nin Eşi, Halim Köse, Mustafa Köse, İbrahim Köse Ve Sevim Köse’nin Anneleri Mevlüde Köse Vefat Etmiştir.

Mustafa Uludağ

22 Nisan 2017

Esenköy Kayabaşı Sakinlerinden, Mustafa, Rasim, Metin Ve Yaşar Uludağ’ın Babaları, Mehmet Aydın’ın Dayısı, Fatma Uludağ’ın Eşi, Merhum Rasim Uladağ’ın Oğlu Mustafa Uludağ Vefat Etmiştir.

Sevgi Yıldız

24 Nisan 2017

Kepez Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Ve Hatice Kızı, Eski Sağlık Hemşiresi Sevgi Yıldız Vefat Etmiştir

İsmet Akar

26 Nisan 2017

Merhum Ahmet Akar Ve Nazire Akar’ın Oğulları, Zeki Akar’ın Yeğeni, Seniha Akar’ın Eşi, Zafer Ve Zuhal Akar’ın Babaları, Kısmet Akar, Sevim Özcan, Nevin Güneş Ve Vasfiye Güneş’in Abileri İsmet Akar Vefat Etmiştir.

Şükran Akkoç

27 Nisan 2017

Orman İşletmesinden Emekli Merhum Hanifi Akkoç’un Eşi, Serdal Akkoç, Erdal Akkoç Ve Selma Kömürcü’nün Anneleri, Müslüm Kömürcü, Kadriye Ve Şengül Akkoç’un Kayınvalideleri, Tuğba İle Anıl Kömürcü’nün Annaneleri, Murat, Zeynep, Özge Ve Cansu Akkoç’un Babanneleri, Şükran Akkoç Vefat Etmiştir.

Adem Akman  

27 Nisan 2017

Ketenciler Köyü Sakinlerinden Merhum Adem Akman Ve Merhume Hatice Akman’ın Oğulları, Zafer Akman Ve Özlem Akman’ın Babaları, Erdemir Çalışanlarından Cengiz Akman, Engin Akman, Muhammet Akman, Melek Başaran Ve Mürvet Yener’in Abileri, Zelvet Akman’ın Eşi Erdemirden Emekli Hacı Adem Akman  Vefat Etmiştir.

Mete Andiç

27 Nisan 2017

Erdemirden Emekli Şevki Andiç Ve Gülşen Andiç İle Erdemirden Emekli Harun Akkan Ve Gönül Akkan’ın Torunları, Erdemir Personeli Yasin Andiç Ve Ayşen Andiç’in Oğulları, Mert Andiç’in Kardeşi Mete Andiç Vefat Etmiştir.

İpek Çobanoğlu

28 Nisan 2017

Gümeli Sakinlerinden Cemalettin, Orhan, Alaattin Ve Muhasebeci Bektaş Çobanoğlu’nun Anneleri, Selahattin Çobanoğlu’nun Eşi İpek Çobanoğlu Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları