Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ocak 2017 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Kadriye Çetinkaya

01 Ocak 2017

Eski İlköğretim Müdürlerinden Merhum Fazlı Çetinkaya’nın Eşi, Ümüt Çetinkaya, Ümit Çetinkaya Ve Nilgin Süer’in Anneleri, Merhum Yılmaz Merkan İle Mustafa Merkan, Ayten Sayın Ve Aysel Yörük’ün Kardeşleri, İlker Süer Ve Nur Çetinkaya’nın Kayınvalideleri, Mine Ve Müge’nin Babanneleri, Berk İle Burak Süer’in Annaneleri, Merhum Zenginoğlu İsmail Merkan Ve Emine Merkan’ın Kızları Kadriye Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Cemal Yıldız

01 Ocak 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden İlçemiz Esnaflarından Vasıf Yıldız, Ahmet Yıldız Ve Sıracettin Yıldız’ın Babaları, Doğan, Murat İle Hasan Yıldız’ın Dedeleri, Şakir Yıldız Ve Can Yıldız’ın Amcaları, Merhume Vesile Yıldız’ın Eşi İlçemiz Esnaflarından Cemal Yıldız Vefat Etmiştir.

Hatice Akbaş

02 Ocak 2017

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Akınspor Kulüp Kurucusu Ve Eski Başkanlarından Recep Akbaş’ın Eşi, Emin Ve Elif’in Anneleri Hatice Akbaş Vefat Etmiştir.

Bülent Akman

02 Ocak 2017

Erdemieden Emekli Şaban Akman’ın Oğlu, Levent Akman Ve Semra Çelik’in Ağabeyleri, Ereğli Bosh- Simens Yetkili Servis Sorumlusu Bülent Akman Vefat Etmiştir.

Mustafa Dikmen

02 Ocak 2017

Erdur Dikmen’in Eşi, Hatice, Fatma, Emine Ve Ayşe’nin Babaları, Hikmet Aydeniz, Mehmet Aydeniz, Anahtarcı İsmet Aydeniz İle Şaban Kelebek’in Kayınpederleri, Mehmet Kurt, Ahmet Özaydın, Merhume Şerife Uzuner Ve Fatma Aydeniz’in Kardeşi, Ayhan Uzuner, Merhum Orhan Aydeniz’in Kayınbiraderleri Hacı Mustafa Dikmen Vefat Etmiştir.

Ruhi Cöbekoğlu

02 Ocak 2017

Şehrimiz İlk Eşraflarından Merhum Asım Cöbek İle Merhume Aver Cöbek’in Oğulları, Eski Belediye Başkanlarından Merhum Hakkı Cöbek’in Yeğeni, Merhum Seydi Cöbekoğlu’nun Ağabeyi, Merhume Müşerref Onurlu İle Merhume Mualla Oğuz’un Kardeşleri, Nur Oğuz, Sema Ve Sinan Onurlu’nun Dayıları, Buğra İle Berk Kaçmaz, Özge Ve Emre Onurlu’nun Dedeleri, Kdz Ereğliye Dört Dönem Belediye Başkanı Olarak Hizmet Vermiş Olan Mehmet Ruhi Cöbekoğlu Vefat Etmiştir.

Zehra Şahin

03 Ocak 2017

Üçköy Köyü Sakinlerinden Merhum Ahmet Şahin’in Eşi, Merhum Durdu Şahin, Merhum Mustafa Şahin, Hava Durak Ve Naciye Çeçen’in Anneleri, Merhum Ömer Çeçen İle Hüseyin Çeçen’in Kardeşleri Zehra Şahin Vefat Etmiştir.

Yılmaz Kaşdemir

03 Ocak 2017

Merhum Mecit Kaşdemir Ve Güler Kaşdemir’in Oğulları, Serkan, Mehmet, Serpil İle Nilay’ın Babaları, Yaşar Ercüment, Şükrü, İsa Ve Cemil Kaşdemir’in Ağabeyleri, Merhum Firdevs Arslan’ın Kardeşi, Hakan Koç Ve Cafer Aydın’ın Kayınpederleri Yılmaz Kaşdemir Vefat Etmiştir.

Nihat Can

04 Ocak 2017

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum İlyas Can Ve Merhume Hayriye Can’ın Oğulları, Binnur Can’ın Eşi, İlyas Gürkan Can, Alperen Can İle Büşra Can’ın Babaları, Halime Uzun, Suzan Akyürek, Sedat Can Ve Cihat Can’ın Kardeşleri, Emekli Elektrik Mühendisi Nihat Can Vefat Etmiştir.

İkbal Abdullah

04 Ocak 2017

Ömerli- Kaynarca Konutları Sakinlerinden Irak Göçmeni Sabah Abbas Hüseyin El-Cabbari’nin Eşi İkbal Abdullah Vefat Etmiştir.

Zekiye Bayar

04 Ocak 2017

Kepez Mahallesi Siteler Sakinlerinden Hüsyin Bayar’ın Eşi, Yasemin, Seçkin Ve Murat’ın Anneleri, Çaylıoğlu Ortaköy Eşrafından Merhum Bayram Arslan’ın Kızı, Nazire, Davut, Asım, Ayşe Ve Melek’in Ablaları, Güngör Karahan’ın Kayınvalidesi Zekiye Bayar Vefat Etmiştir.

Yaşar Kıroğlu

04 Ocak 2017

Ereğli Eşrafından Merhum Sayacı Niyazi Kıroğlu’nun Eşi, Kenan Kıroğlu, Türkan Kızmaz İle Şükran Kuru’nun Anneleri, Ahmet, Eylem, Ümit Ve Hakan’ın Babanneleri Yaşar Kıroğlu Vefat Etmiştir.

Mustafa Akyüz

05 Ocak 2017

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhum Nuri Akyüz’ün Oğlu, Ttk Personellerinden Cihat Akyüz, Özdemir Boru Fabrikası Personellerinden Nihat Akyüz, Erdemir Çalışanlarından Suat Ve Murat Akyüz’ün Amcaları, Erdemirden Emekli Eşref Akyüz’ün Kardeşi Mustafa Akyüz Vefat Etmiştir.

Vildan Korkmaz  

05 Ocak 2017

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Muhammet Korkmaz’ın Eşi, Ayhan Korkmaz İle Havva Baytekin’in Anneleri, Emir Korkmaz’ın Babannesi, Sinan, Fahrettin Ve Şerafettin Korkmaz’ın Yengeleri Vildan Korkmaz  Vefat Etmiştir.

Ali Osman Topal

05 Ocak 2017

Ormanlı Eşrafından Merhum Durmuş Topal’ın Oğlu, Cevdet Topal, Bayram Topal, Hürriyet Yener, Osman Topal Ve Mustafa Topal’ın Babaları, Hayri Yener’in Kayınpederi Ali Osman Topal Vefat Etmiştir.

Perizat Atilla

05 Ocak 2017

Keşkek Köyü Sakinlerinden Ayten, Gülten, Gülcan İle Hacer’in Anneleri, İsmail, Mehmet, Sefa, Ali Ve Yüksel’in Kayınvalideleri, İsmail Atilla’nın Eşi Perizat Atilla Vefat Etmiştir.

Hüseyin Şendağ

05 Ocak 2017

Kdz Ereğli Devlet Hastanesi Eski Başhekimlerinden Ve Ereğlispor Kurucu Başkanı, Uzun Yıllar Ereğlimize Hizmet Vermiş Dr. Hüseyin Şendağ Vefat Etmiştir.

Ayhan İşeri

06 Ocak 2017

Ereğli Eşrafından Koray İşeri Ve Bülent İşeri’nin Babaları, Şenay İşeri’nin Kayınpederi, Berk, Batur, İrem Ve İzel’in Dedeleri, Nermin Gökçe İle Aytan İşeri’nin Ağabeyleri, Sevim İşeri’nin Eşi Bağlık Mahallesi Eski Muhtarı Ayhan İşeri Vefat Etmiştir.

Hüseyin Ferhat Köse

06 Ocak 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden Mustafa Ve Halim Köse’nin Babaları, Hüseyin Ferhat Köse Vefat Etmiştir.

Bayram Ozan

06 Ocak 2017

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Seyfettin Ozan Ve Merhume Yaşar Ozan’ın Oğulları, Merhum Tahsin Yelkenci Ve Merhume İrfan Yelkenci’nin Damadı, Nuran Ozan’ın Eşi, Erdemir Çalışanlarından Ersin Ozan Ve Birsen Yenil’in Babaları, Mustafa Yenil’in Kayınpederi, Cengiz Ozan’ın Kardeşi, Seyfettin Ozan, Yalçın Ozan Ve Kemal Ozan’ın Amcaları, Kadir Yelkenci’nin Eniştesi, Erdemirden Emekli Bayram Ozan Vefat Etmiştir.

Emine Güney

06 Ocak 2017

Selahattin Güney, Fatma Bayram Ve Bakiye Fındık’ın Anneleri, Merhum Ali Güney’in Eşi Emine Güney Vefat Etmiştir.

Recep Baş

06 Ocak 2017

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in Kayınpederi, Eşi Aysel Tekin’in Babası, Düzce Sakinlerinden Recep Baş Vefat Etmiştir.

Fatma DANIŞMAZ

09 Ocak 2017

Şehrimiz Sac Tüccarlarından İsmail Hakkı, Ömer, Numan Danışmaz İle Emine Demir’in Anneleri, Niyazi Danışmaz’ın Teyzesi Fatma Danışmaz Vefat Etmiştir.

Rıza DURGUT

09 Ocak 2017

Çevlük Köyü Sakinlerinden Aysel, Ayfer Ve Ayhan Durgut’un Babaları, Halit İle Hüseyin Durgut’un Kardeşleri, Hacer Durgut’un Eşi Rıza Durgut Vefat Etmiştir.

İsmail BİLİR

09 Ocak 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Karga Sokak Sakinlerinden Merhum Ahmet Ve Emine Bilir’in Oğulları, Şaban Bilir, Merhume Rabia Fidan İle Rahime Bozkurt’un Abileri, Servet, Faruk, Faik, Tarık Bilir Ve Selma Akhan’ın Babaları, Halil Akhan, Hatice, Yasemin, Nermiye İle Merhume Mine Bilir’in Kayınpederleri, Şükran Bilir’in Eşi İsmail Bilir Vefat Etmiştir.

Ahmet Erdoğan

10 Ocak 2017

Mustafa, Veysel, Fikret, Erkan Erdoğan, Yadigar Aydoğan, Nermin Atar, Saniye Erdoğan, Sermin Aydoğan’ın Babaları, Çetin Aydoğan, İsmail Atar, Servet Erdoğan, Ramazan Aydoğan’ın Kayınpedrleri, Aydın Köyü Armutlucuma Kabakoz Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Erdoğan Vefat Ermiştir.

Nevzat Yılmaz

10 Ocak 2017

Ören Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Rıza Yılmaz Ve Merhume Nazmiye Yılmaz’ın Oğulları, Aynur Yılmaz’ın Eşi, Kadir Yılmaz, Neriman Öztürk, Nermin Yılmaz’ın Babaları, T.T.K’dan Emekli Nevzat Yılmaz Vefat Etmiştir.

Nazmiye Keskin

11 Ocak 2017

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Muharrem Keskin’in Eşi, Emine Keskin Ve Erdemir Personeli İlhan Keskin’in Anneleri Nazmiye Keskin Vefat Etmiştir.

Sadi Akgün

13 Ocak 2017

Erdemir Personeli Hasan Akgün, Özden Şahin Ve Suna Yabanabat’ın Babaları, Necla Akgün, Ümit Şahin Ve Erdal Yabanabat’ın Kayınpederleri, Erdi Ve Tuan, Şahin, Berkay Ve Sap Akgin, Oğulcan Ve Tuğcan Yabanabat’ın Dedeleri, Selver Akgün’ün Eşi Erdemir Emeklisi Sadi Akgün Vefat Etmiştir.

Emine Civelek

13 Ocak 2017

Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Sokak Sakinlerinden Hasan Civelek’in Eşi, Şerife Çam, Aynur Mutlu Ve Ayla Koyun’un Anneleri Emine Civelek Vefat Etmiştir.

Fethi Uzun

16 Ocak 2017

Trabzon Tonya Eşrafından Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yusuf Uzun, Salih Uzun, Mürsel Uzun Ve Mine Mumcu’nun Kardeşleri, Belediyemiz Personeli İskender Uzun Ve Yeliz Kuzu’nun Babaları, Belediyemiz Personeli Muzaffer Kuzu’nun Kayınpederleri, Merhume Emine Uzun’un Eşi, Belediyemiz Emekli Personellerinden Fethi Uzun Vefat Etmiştir.

Mustafa Çolak

16 Ocak 2017

Merhum Niyazi İle Mesude Çolak’ın Oğlu, Sevim, Ali, Nevin Ve Niyazi Çolak’ın Kardeşi, Alaplı Eşrafından Selçuk Akkaya’nın Damadı, Dilek Çolak’ın Eşi, Gökçeler Eski Belediye Başkanı Bekir Çolak’ın Yeğeni Mustafa Çolak Vefat Etmiştir.

Halit Temel

16 Ocak 2017

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Devrekli Merhum Ahmet Temel’in Oğlu, Mustafa, Şerafettin Ve Nazile Kaymaz’ın Kardeşleri, Ayşe Temel’in Eşi Halit Temel Vefat Etmiştir.

Niyazi Taş

16 Ocak 2017

Gümüşhane Eşrafından Hüseyin Taş, Merhum Mustafa Tai Ve İbrahim Taş’ın Babaları, Ballı Taş’ın Eşi Niyazi Taş Vefat Etmiştir.

Emine Adıyaman

18 Ocak 2017

Cemaller Köyü Eşrafından Merhum Hüseyin Adıyaman’ın Rşi, Ramazan Adıyaman’ın Annesi, Meryem Adıyaman’ın Kayınvalidesi, Nihali Tülay Ve Kerem Adıyaman’ın Babanneleri Emine Adıyaman Vefat Etmiştir.

Hava Acar  

18 Ocak 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Karga Sokak Sakinlerinden Merhum Muzaffer Acar’ın Eşi, Ahmet Acar, Muzaffer Acar, Şükran Çetin, Yaşare Şen Ve İlyas Afacan’ın Anneleri, Seçil Acar İle Hava Acar’ın Kayınvalideleri Hava Acar  Vefat Etmiştir.

Şerife Ayten

19 Ocak 2017

Kışla Esnaflarından Merhum Hacı Orhan Ayten’in Eşi, Nejla Kaplancan Ve Kışla Esnaflarından Yaşar Ayten’in Anneleri, Müjdat, Murat İle Melih Ayten’in Babanneleri, Nurcan, Nurdan, Şerif Ve Mehmet Kaplancan’ın Annaneleri, Alaplı Esnaflarından Yavuz Kuyumculuk Halil Yavuz’un Ablası, Alaplı Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Yavuz’un Halası Şerife Ayten Vefat Etmiştir.

Ali Rıza Demirci

19 Ocak 2017

Ereğli Esnaflarından Rüyam Pastanesi Sahibi, Esnaf Kefalet Kooperatifi Eski Yönetim Kurulu Üyesi, Ttk’dan Emekli Başçavuş Mustafa Demirci’nin Oğlu, Merhume Lütfiye Demirci’nin Eşi, Nalan, Suat Ve Fuat Demirci’nin Babaları, Süheyl İle Ayla Demirci’nin Kayınpederleri, Dilem, Yıldız, Fulya, Hakan Ve Deniz Demirci’nin Dedeleri Ali Rıza Demirci Vefat Etmiştir.

Fatma Yavuz  

19 Ocak 2017

Merhum Recep Yavuz Ve Merhume Hava Yavuz’un Kızları, Muharrem Yavuz, Zeki Yavuz, Şendoğan Yavuz, Merhum Niyazi Yavuz, Hüseyin Yavuz, Kadir Yavuz, Nazife Afşar, Nazile Özel, Safiye Doğan Ve Merhum Zakire Sakin’in Anneleri, Durdu Afşar İle Durmuş Afşar’ın Annaneleri Fatma Yavuz  Vefat Etmiştir.

Ersin Öcal

20 Ocak 2017

İskenderli Köyü Sakinlerinden Durgadın, Nezaket, Nezahat, Hanife Ve Selahattin Öcal’ın Abileri, Eren, Selvi İle Sedef’in Babaları, Merhum Selahattin Öcal İle Zehra Öcal’ın Oğulları, Sevgi Öcal’ın Eşi Erdemirden Emekli Ersin Öcal Vefat Etmiştir.

Şahsine Kusay

20 Ocak 2017

Kars Eşrafından Merhum Namaz Kusay’ın Eşi, Ağabalı Kusay, Merhum Cihangir Kusay, Muzaffer Kusay Ve Saim Kusay’ın Anneleri, Birkan, Gürkan, Erkan, Atakan, Mutlu, Sedat, Cengiz İle Özkan Kusay’ın Babanneleri Şahsine Kusay Vefat Etmiştir.

Satılmış Karayaz

20 Ocak 2017

Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Sokak Sakinlerinden Merhum Ahmet Karayaz’ın Oğlu, Merhum İsmail Şahin’in Damadı, Yaşare Karayaz’ın Eşi, Dilek, İsmail, Çetin Ve Metin Karayaz’ın Babaları, Tansel Gökçek’in Kayınpederi, Tayfur İle Görkem Gökçek’in Dedeleri, Erdemir Liman Nakliyeden Emekli Satılmış Karayaz Vefat Etmiştir.

Muhammed Kaim

20 Ocak 2017

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Haydar Kamburoğlu Ve Alaaddin Kaim’in Kardeşleri, Ali Eren Kaim’in Yeğeni, Nur Kaim’in Eniştesi, Çıtır Lakaplı Muhammed Kaim Vefat Etmiştir.

Celal Karkın

20 Ocak 2017

Esenköy Köyü Sakinlerinden Halime Karkın’ın Eşi, Ramazan Karkın, Mustafa Karkın, Mehmet Karkın, Şerife Özmen, Hatice Karkın, Niyazi Karkın, Rıza Karkın Ve Vasfi Özmen’in Babaları, Cemalettin Karkın, Nizamettin Karkın, Hatice Bozacıoğlu, Şerife Hırçın İle Safiye Turhan’ın Abileri Celal Karkın Vefat Etmiştir.

Bahattin BAKIR

21 Ocak 2017

Fırat Kalkanı Harekatı Kapsamında Terör Örgütlerine Karşı Yapılan Operasyon Neticesinde Habibe, Hakkı Oğlu P. Uzman  Çavuş Bahattin Bakır 20 Ocak 2017 Günü Şehit Olmuştur.

Mehmet DURGUT

22 Ocak 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hacı Halit Durgut’un Oğlu, Erol Durgut’un Abisi, Nazmiye Durgut’un Eşi, Özlem Oruç’un Babası, Sercan Oruç’un Kayınpederi Mehmet Durgut Vefat Etmiştir.

Türkan ÇİMENOĞLU

23 Ocak 2017

Kdz Ereğli Eşrafından Merhume Zeynep Ve Merhum Şeref Alpago’nun Kızları, Rıdvan Çimenoğlu’nun Eşi, Sezai Çimenoğlu, Alaplı Eski Belediye Başkanı  Echomar Hastanesi Başhekimi Nevzat Çimenoğlu’nun Anneleri, Emel İle Dilek Çimenoğlu’nun Kayınvalideleri, Tuğçe, Barış, Burcu Ve Seniye Çimenoğlu’nun Babanneleri, Dr Yıldırım Alpago İle Önay Alpago’nun Kardeşleri, Suna, Cengiz, Alper Ve Esra Alpago’nun Halaları Türkan Çimenoğlu Vefat Etmiştir.

Gülizar AKMAN

23 Ocak 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Güler Kavi, Emine Kavi, Gülseren Karamukoğlu, Ayseren Özdemir, Gülşen Akman Ve Recep Akman’ın Anneleri, Merhum Hüseyin Akman’ın Eşi Gülizar Akman Vefat Etmiştir.

Mustafa Saim İNCE

23 Ocak 2017

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Merhume Ganime İncenalbantoğlu’nun Oğulları, Mestafa İle Buse İnce’nin Babaları, Nigar İnce’nin Eşi, Erdemir Deniz Servisinden Emekli Bozhane Eşrafından Mustafa Saim İnce Vefat Etmiştir.

Zeliha Köse

23 Ocak 2017

Ali, Kemal, Cemal, Saliha Ve Yasemin’in Anneleri, Menderes İle Muhammed’in Kayınvalideleri, Muhammet Ali Ve Hasan’ın Babanneleri, Merhum Hacı Mehmet Köse’nin Eşi Hacı Zeliha Köse Vefat Etmiştir.

Engin Güzel

24 Ocak 2017

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden Şaban Güzel’in Oğlu, Mustafa Güzel’in Yeğeni Engin Güzel Vefat Etmiştir.

Temel Açan

24 Ocak 2017

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Ziraat Bankası Emekli Personeli Vahipaçan Ve Milgün Maşrabacı’nın Babaları, Emekli Hakim Fatih Maşrabacı’nın Kayınpederi, Ercan Açan, İmsel Demir Ve Dr Kaan Maşrabacı’nın Dedeleri, Ziraat Bankası Emekli Şube Müdürlerinden Temel Açan Vefat Etmiştir.

Zeynep Nida Sözeri

24 Ocak 2017

Mehmet Sözeri Ve Zahide Sözeri’nin Kızları, Buğra Sözeri’nin Kardeşi, Enerjisa Çalışanlarından Zeynep Nida Sözeri Elim Bir Kaza Sonucu Vefat Etmiştir.

Özgür Özakın

24 Ocak 2017

Ereğlili İş Adamı Metin Özakın Ve Tülay Özakın’ın Oğlu, Çağrı Özakın’ın Kardeşi Özgür Özakın Elim Bir Kaza Sonucu Vefat Etmiştir.

Halil Çetin

24 Ocak 2017

Gülüç Atalay Sitesi Sakinlerinden Hüseyin Çetin’in Oğlu, İbrahim Çetin, Baki Çetin Ve Murat Çetin’in Babaları Halil Çetin Vefat Etmiştir.

Rıdvan Erdoğ

25 Ocak 2017

Türk Metal Sendikası Eski Şube Başkanlarından İlhami Erdoğ, Fedai Erdoğ Ve Kadriye Açan’ın Babaları, Sac Tüccarlarından İrfan Açan’ın Kayınpederi, Belediyemiz Hal Müdürlüğünden Emekli Rıdvan Erdoğ Vefat Etmiştir.

Ahmet Şahin

25 Ocak 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden İsmail Şahin’in Babası, Hanife Şahin’in Kayınpederi, Fatma, Ahmet, Muharrem Ve Ed Şahin’in Dedeleri, Merhume Emine Şahin’in Eşi Ahmet Şahin Vefat Etmiştir.

Huriye Yalçın

25 Ocak 2017

Gülüç Merkez Mahallesi Sakimlerinden Merhum Hacı Mehmet Yalçın’ın Eşi, Melek Mazlum, Şerif Mazlum, Merhum Ali Yalçın Ve Merhum Yaşar Kartal’ın Anneleri Hacı Huriye Yalçın Vefat Etmiştir.

İbrahim Taşdelen

25 Ocak 2017

Çarşı Esnaflarından Merhum Hacı İbrahim Taşdelen Ve Merhume Huriye Taşdelen’in Oğulları, Merhume Sevil Taşdelen, Saim Taşdelen, Safinaz Yeşilbaş Ve Samim Taşdelen’in Kardeşleri, Semiha İle Nurten Taşdelen’in Kayınbiraderleri, Hakan Kaçmaz İle Ahmet Kaçmaz’ın Dayıları, Serdar Taşdelen Ve Serap Zorlu’nun Amcaları İbrahim Taşdelen Vefat Etmiştir.

Mehmet Arslan

25 Ocak 2017

Merhum Ahmet Arslan Ve Merhume Satı Arslan’ın Oğulları, Zeynep Arslan’ın Eşi, Kdz Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Yaşar Arslan, Kdz Ereğli Belediyesinden Emekli Ahmet Arslan, Kasım, Cevat, İrfan Ve Bedir Arslan’ın Babaları, Zarife, Fatma, Yüksel, Güllü Ve Maksude Arslan’ın Kayınpederleri, Sevgi, Ahmet, Hakan, Özkan, Sevinç, Zeynep, Murat, Duygu, Bayram, Emirhan, Cansu Ve Asena Arslan’ın Dedeleri Belediyemiz İtfaiyeden Emekli Mehmet Arslan Vefat Etmiştir.

İlgi Atsan

26 Ocak 2017

Merhum Cahit Atsan Ve Merhume Gülman Atsan’ın Oğulları, Merhum Aydan Atsan’ın Abisi, Ressam Meral Atsan’ın Eşi Erdemirden Emekli İlgi Atsan Vefat Etmiştir.

Ecvet Gökgöz Yaman

27 Ocak 2017

İmranlar Köyü Sakinlerinden Sadettin Yaman, Metin Yaman, Fatma Yaman Ve Nevin Yaman’ın Kardeşleri, Sevim Yaman Ve İbrahim Yaman’ın Babaları, Merhum Mehmet Ve Merhume Şerife Yaman’ın Oğulları Ecvet Gökgöz Yaman  Vefat Etmiştir.

Nail Çakır

27 Ocak 2017

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Naile Çakır’ın Eşi, Hayrettin Çakır, Fahri Çakır, Emine Dilaver Ve Nazikar Doğan’ın Babaları, Nail Çakır Vefat Etmiştir.

Münezzer Dağhan

28 Ocak 2017

Korubaşı Mah.Sakinlerinden Günay Dağhan’ın Gelini,Nurdan,Nurcan,Erhan,Adnan Ve Orhan Dağhan’ın Yengeleri,Gülsüm Ve Selim Dağhan’ın Anneleri,Yılmaz Dağhan’ın Eşi Münezzer Dağhan Vefat Etmiştir.

Necati Atalay

28 Ocak 2017

Cemaller Köyü Mah.Sakinlerinden, Erol Atalay, Şenol Atalay Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Persenellerinden Ramis Atalay Ve Neşe, Vasviye, Şengül, Bircan’ın Babaları, Münevver Ataly’ın Eşi, Necati Atalay Vefat Etmiştir.

Osman Lülecioğlu

30 Ocak 2017

Akkaya Köyü Sakinlerinden Mehmet Ve Özcan Lülecioğlu’nun Babaları Osman Lülecioğlu Vefat Etmiştir.

Selahattin Adıgüzel

31 Ocak 2017

Cemaller Köyü Sakinlerinden Ayşe Adıgüzel’in Eşi, Kadriye Arık Ve Sadettin Adıgüzel’in Babaları, Erdemir Personeli İsmail Adıgüzel İle Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Ramazan Adıgüzel’in Amcaları, Selahattin Adıgüzel Vefat Etmiştir.

Zeliha Altıntaş

31 Ocak 2017

Kandilli Eşrafından Armutçuk Kömür İşletmesinden Emekli Şef Ali Altıntaş’ın Eşi, Osman, Huri, Atila, Samime, Latıfe, Kemal, Arif, Yılmaz, Mehtap Altıntaş’ın Anneleri, Gazeteci İsmet Keskin’in Kayınvalidesi, Zeliha Altıntaş Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları