Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ekim 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Nimet KİBAR

01 Ekim 2021

Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak Sakinlerinden; Merhum Muharrem Kibar’ın Eşi; Yıldız Başlılar Ve Vedat Kibar’ın Anneleri; Eda Ve Göksel Değer İle Seda’nın Babanneleri; Nursel Kibar’ın Kayınvalidesi Nimet KİBAR Vefat Etmiştir.

Şöhret ÖZTÜRK

01 Ekim 2021

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kerem Demirbaş Ve Merhume Emine Demirbaş’ın Kızları; Ayşe, Halis, Sevim Ve Ahmet Demirbaş’ın Kardeşleri  Şöhret ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Hatice ATEŞ

01 Ekim 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; İş Bankasından Emekli Burhan Ateş İle Nuran Ve Bülent’in Anneleri; Mürşide Ve Giil’in Kayınvalideleri, Aykut, Aytaç, Cemil, Ülkü Ve Gamze Ateş’in Babanneleri; Fulya,Müge Ve Ali’nin Anneanneleri; Merhum Emekli Trafik Polisi Cemil Ateş’in Eşi Hatice ATEŞ Vefat Etmiştir.

Fatma HASÇELİK

01 Ekim 2021

Kırmacı Mahallesi Kemer Sakinlerinden; Merhum Recep Hasçelik’in Eşi; İsmail, İhsan, Merhum Remzi Ve İbrahim Hasçelik’in Anneleri Fatma HASÇELİK Vefat Etmiştir.

Mehmet YILMAZ

01 Ekim 2021

Işıklı Köyü Esnaflarından; Hüseyin Çavuş’un Oğlu; Eski Muhtar Durdu Yılmaz’ın Kardeşi; Şehime Yılmaz’ın Eşi;  Hatice, Aynur Ve Hüseyin  Yılmaz ‘In Babaları Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ahmet EGELİ

01 Ekim 2021

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yusuf Egeli’nin Oğlu; Sezai, Ulvi, Ulviye, Zülfiye Ve Lütfiye’nin Ağabeyleri; Şükran Egeli’nin Eşi Ahmet EGELİ  Vefat Etmiştir.

Gülhanım ERGÜR

02 Ekim 2021

Pazaryeri Esnaflarından Adem Ergür’ün Eşi, Orhan Ergür, Ferdağ Ergür Ve Salih Ergür’ün Anneleri, Ömür Ergür’ün Babaannesi, Ali, Süleyman Ve Emrah Ergür’ün Yengeleri Gülhanım ERGÜR Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ülgen KOCA

02 Ekim 2021

Merhum İsmail Koca’nın Oğlu,Nebahat Koca’nın Eşi,Kadriye,Berna,Banu Ve Demet’in Babaları ,Erdemirden Emekli Bozhane Eşrafından Ülgen KOCA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet BAYRAK

02 Ekim 2021

Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden Merhum Erol Bayrak Ve Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Birol Bayrak’ın Babaları,Merhum Mevlüde Bayrak’ın Eşi, Hacı Ahmet BAYRAK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Elmatepe Yarma Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Celal KESKİN

04 Ekim 2021

Balı Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Ziya Ve Merhume Gülizar Keskin’in Oğulları; Merhum Mustafa, Nermin, Nuran, Emine, Murat Ve Dilek’in Kardeşleri;Filiz Keskin’in Eşi ;Eczacı  Tolga Ve Volkan Keskin’in Babaları; Filiz Ve Yeliz Keskin’in Kayınpederleri; Çiğse, Ceyda, Yaren,Sıla Ve Arda Celal  Keskin’in Dedeleri  Celal KESKİN Vefat Etmiştir.

Mahinur KAYA

04 Ekim 2021

Murtaza Mahallesi Hacı Osman Caddesi  Sakinlerinden; Erdemirden Emekli İsmail Bülent Kaya’nın Eşi; Erol, Ersin Ve Ersan Kaya’nın Anneleri; Zeynep, Nebahat Ve Zeynep Kaya’nın Kayınvalideleri; İlayda, Nisanur, Hamza Ve Ömer Kaya’nın  Babanneleri Mahinur KAYA Vefat Etmiştir     

Hacer YILMAZ

05 Ekim 2021

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Hüseyin Yılmaz’ın Eşi; Ali, Hakkı, Hayriye, Havva, Hanife ,Zülfiye, Huriye, Cemile Ve Gülseren’in Anneleri; Hacer YILMAZ Vefat Etmiştir.

Cevat ÇAKAN

05 Ekim 2021

Karakavuz Köyünden ; Nazikar Çakan’ın Eşi; Erol, Ali, Ergin Ve Ersin Çakan’ın Babaları; Cemal Çakan Ve Dudu Sarcan’ın Kardeşleri; Almanya’dan Emekli Cevat ÇAKAN Vefat Etmiştir.

Halit DERYA

06 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Elmas Derya’nın Eşi; Yusuf, Mustafa, Erkan Ve Dursun Derya İle Taliye Bağçiçek’in  Babaları; Ali Bağçiçek’in Kayınpederi, İsmail Bağçiçek’in Dayısı; Serkan ,Gökhan, Fatih, Gözde, Emel Ve Eda Derya’nın İle Adem Ve Ferdi Bağçiçek ‘İn Dedeleri Halit DERYA Vefat Etmiştir.

Nazmiye DUMAN

06 Ekim 2021

Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi  Eşrafından; Hanife Uğuz, Nafize Aldırmaz, Aynur Özmen Ve Gülyaşar Duman’ın Anneleri; Muharrem Özmen’in Kayınvalidesi; Kazım Aldırmaz’ın Eşi; Nazmiye DUMAN Vefat Etmiştir.

Naci ŞENTÜRK

06 Ekim 2021

Artvin Arhavi Eşrafından; Meliha Şentürk’ün Eşi; Cengiz Şentürk,Ceyhun Şentürk Ve Aslınur Obüz’ün Babaları;Yavuz Selim Ve Cihangir’in Dedeleri Naci ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.

Mehmet KASAPOĞLU

06 Ekim 2021

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Merhume Emine Kasapoğlu’nun Oğulları; Merhume  Şerife Kasapoğlu  Ve Saip Kasapoğlu’nun Kardeşleri; Şerife Kasapoğlu’nun Eşi;  İsmail Uğur Kasapoğlu Ve Onur Kasapoğlu’nun Babaları Mehmet KASAPOĞLU Vefat Etmiştir.

Naci ÖNDER

06 Ekim 2021

Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Harun Önder  Ve Hacer Önder’in Oğulları; Nami Önder, Nahide Özsoy Ve Maile Uçar’ın Kardeşleri; Şadan Özsoy’un Dayısı; Harun, Erdoğan, Nezahat, Nebahat, Nazan Ve Naile’nin Amcaları Naci ÖNDER Vefat Etmiştir.

Ayşe KAPTANBAŞ

07 Ekim 2021

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Ttk‘Dan Emekli Merhum Mehmet Kaptanbaş’ın Eşi; Ali Paşa Kaptanbaş, Melek Akçay, Ayhan Kaptanbaş Ve Dilek Akbir’in Anneleri Ayşe KAPTANBAŞ Vefat Etmiştir.

Necati ORHAN

07 Ekim 2021

Elmatepe Mahalesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Şerife Orhan’ın Eşi; Ümit Orhan, Fatih Orhan ,Fidan Orhan, Filiz Yavuzarslan Ve Nurten Tekin’in Babaları; Sibel Orhan Ve Rabia Orhan’ın Kayınpederleri Necati ORHAN Vefat Etmiştir.

Hasan ÜRKMEZ

08 Ekim 2021

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Ürkmez’in Oğlu; Mustafa, Kübra, Emine , Hava Ve  Hatice’nin Babaları; Merhume Şerife Ürkmez’in Eşi Hasan ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.

Şehriban Şerife YEŞİLTEPE

08 Ekim 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hamza Koşma Ve Merhume Hanife Koşma’nın Kızları; Merhum Fehmi Yeşiltepe’nin Eşi; Gülşen Yılmaz’ın Annesi; Merhum Necdet Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Serkan Yılmaz Ve Volkan Yılmaz’ın Anneanneleri; Haluk Koşma’nın Halası Şehriban Şerife YEŞİLTEPE Vefat Etmiştir.

Gülüzar KAPAN

08 Ekim 2021

Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden;  Halil Kapan’ın Eşi; Mustafa Kapan Ve Ertuğ Kapan’ın Anneleri ; Aydın, Mehmet Ve Yılmaz Kapan’ın Yengeleri Gülüzar KAPAN Vefat Etmiştir.

Rafıka TEKİN

08 Ekim 2021

Kepez Mahallesi  Solak Sokak Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Tekin’in Eşi; İmran, Hatice, Gülfidan, Filiz Ve Muhammet Tekin’in Anneleri Rafıka TEKİN Vefat Etmiştir.

Nazmiye YALÇIN

09 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Cevahir Ve Merhum Hüseyin Yalçın’ın Kızları, Merhum Şevket Yalçın, Hava Marankoz İle Ayşe Orhan’ın Kız Kardeşleri, Aysel Kaya Ve Hüseyin Marankoz’un Teyzesi, Emekli Öğretmen Nazmiye YALÇIN  Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00’de Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali AKÇAY

10 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Akçay’ın Oğlu, Rahman Akçay Ve Huri Akçay’ın Kardeşleri, Merhum Harun Akçay’ın Yeğeni, Neriman Akçay’ın Eşi, Ahmet Akçay’ın Babası, Alya’nın Dedesi, Seval Akçay’ın Kayınpederi, Ali AKÇAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Celal ADIYAMAN

10 Ekim 2021

Çaylıoğlu Sütlüce Köyünden, Merhum Şaban Adıyaman’ın Oğlu, Ramazan, Ahmet, Cemile, Selma Ve Emine Adıyaman’ın Babaları, Nazmiye Adıyaman’ın Eşi, Celal ADIYAMAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Sütlüce Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mehtap GÜNEŞ

10 Ekim 2021

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tacettin Ve Nazmiye Candan’ın Kızları, Erdemir Makine Atölyesi Çalışanlarından Şerafettin Güneş’in Eşi, Ayşenur Ve Emircan’ın Anneleri, Aydın, Rabiye, Dilek’in Kızkardeşleri, Batuhan, Gökhan, Gülhan, Banu, Gizem’in Teyzeleri, Aykut, Feride, Hava, Canan’ın Halaları, Mehtap GÜNEŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Dağlıca Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Zeynep ALTUNBAŞ

10 Ekim 2021

Erdemirden Emekli Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Altunbaş’ın Eşi, Hasan, Ömer, Saliha Ve Saadet’in Annaleri, Zeynep ALTUNBAŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazının Ardından İnallı  Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Raif KART

10 Ekim 2021

Barış Ve Serap Kart’ın Babaları, Ayşe Kart’ın Eşi, Elektrikçi Metin Cengiz, Halim Ve Mihriban Ataman’ın Enişteleri, Belediyeden Emekli Bayram Kart’ın Abisi, Raif KART Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Boztur Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Doruk  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemile GÜNEŞ

12 Ekim 2021

Kocaali Mahallesi Ahmetcikler  Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Ayşe Kaymaz’ın Kızları, Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Ali Rıza Güneş’in Eşi; İsmet, Hikmet Ve Nusret Güneş İle Merhume Calibe Körükçü, Nevin Kayapınar  Ve Elif Büyük’ün Anneleri; Ergün Kayapınar, Metin Büyük İle  Necla, Asiye Ve Rahşan Güneş’in Kayınvalideleri; Kudret, Kader, Sinem, Özge Ve Gizem’in Anneannesi;  Ali Eren, İrem Ve Baran’ın Babaanneleri Cemile GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Hüseyin KELEŞ

13 Ekim 2021

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Keleş’in Oğlu; Merhume Fikriye Keleş’in Eşi; Baki Keleş, Naci Keleş Ve Merhume Emine Atalay’ın Babaları; İlçe Gençlik Spor Müdürü Serkan Keleş, Erdemir Personellerinden Volkan Keleş Ve Seçil Atalay’ın Dedeleri  Hüseyin KELEŞ Vefat Etmiştir.

Satı AYDEMİR

13 Ekim 2021

Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden; Gazi Kazım Aydemir’in Eşi; Hüseyin, Aydın, Sevim, Nevin, Kübra Ve Fatma ‘Nın Anneleri; Hikmet Kuru,Murat Cerrah, Necmettin Özdemir Ve Ufuk Baykurt’un Kayınvalideleri Satı AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Behiye BIKMAZ

13 Ekim 2021

Ketenciler Köyünden; Ahmet Bıkmaz’ın Eşi; Şenay Candan, Emine Kaya Ve Belediyemiz Personellerinden Erol Bıkmaz’ın Anneleri; Süleyman Candan, Hüseyin Kaya Ve Hava Bıkmaz’ın Kayınvalideleri Behiye BIKMAZ Vefat Etmiştir.

Hasan ATAOĞLU

14 Ekim 2021

Yozgat Yerköy Eşrafından; Fatma Ataoğlu’nun Eşi; Erdoğan Ataoğlu’nun Babası; Erdemirden Emekli Hacı Hasan ATAOĞLU Vefat Etmiştir.

Sabri AYDIN

14 Ekim 2021

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Aydın Ve Merhum Mehmet Aydın’ın Oğulları; Mustafa Aydın, ,İsmail Aydın ,Zekiye Ulu, Merhume Hatice Yavuz, Asiye Akkaya Ve Altun Toprak ‘In Kardeşleri;Merhum Talat Yavuz’un Dayısı;  Dalgıç Müdür Sabri Toprak’ın Kayınbiraderi  Sabri AYDIN Vefat Etmiştir.

Kutsal KIVRAK

15 Ekim 2021

Ereğli Eşrafından Merhum Dondurmacı Hayrettin Kıvrak’ın Torunu; Merhum Berber Seyfi Ve Mesude Kıvrak’ın Oğulları; Berrin Köseoğlu’nun Ağabeyi; Ted Koleji Emekli Öğretmenlerinden Emine Kıvrak’ın Eşi; Betigül Kıvrak Karadeniz Ve Beril Kıvrak Bernardelli’nin Babaları; Uğur Köseoğlu’nun Kayınbiraderi; Baran Ve Barlas Köseoğlu’nun Dayıları; Erdemir  Emeklisi Ereğli Tarih Doğa Ve Kültürünü Yaşatma Derneği Kurucularından Kutsal KIVRAK Vefat Etmiştir.

Zehra ÜNLÜ

15 Ekim 2021

Danışmentli Köyü Sakinlerinden; Merhum Mustafa  Atalay Ve Ayşe Atalay ‘In Kızları; Hakkı Ünlü’nün Eşi; Duygu, Sevda  Ve Rümeysa’nın Anneleri; Burak Keskin Ve Çarşı Esnaflarından Kürşat Öğüt’ün Kayınvalideleri; Sevim Atalay Ve Hatice Yılmaz’ın Kardeşleri ; Hüseyin Yılmaz’ın Baldızı  Zehra ÜNLÜ Vefat Etmiştir.      

Şükrü YUMURTAŞ

15 Ekim 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Afşin Ve İlhan Yumurtaş’ın Oğulları; Cihat Yumurtaş’ın Kardeşi; Barkın Ve Nurseda Yumurtaş’ın Amcaları;  Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünden Emekli Şükrü YUMURTAŞ Vefat Etmiştir.

Ali Haydar GÖSTERİŞLİ

16 Ekim 2021

Düzce Eşrafından ; Kuyumcu Bülent Oğuz’un Kayınpederi; Semra Oğuz’un Babası; Oğuzhan Oğuz Ve Oğuzcan Oğuz’un Dedeleri Ali Haydar GÖSTERİŞLİ Vefat Etmiştir.

Ali Osman ÖZTÜRK

16 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halit Öztürk, Celal Öztürk, Necati Öztürk Ve Elmas Öztürk’ün Kardeşleri; Türkan Öztürk’ün Eşi; Merhume Mürvet, Hayati, Emine Ve Gülşah Öztürk’ün Babaları; Hidayet, Fatih, Selçuk Ve Kemal Öztürk’ün Kayınpederleri; Mustafa, Ayhan, Köksal, Osman, Ziya, Erkan Ve Ali Öztürk’ün Amcaları;  Melih, Kerim, Tolga, Ali , Ahmet, Sude Ve Kıvanç Öztürk’ün Dedeleri; Pazaryeri Esnaflarından Ali Osman ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Gökhan DİLAVER

17 Ekim 2021

Kdz Ereğli Eski Tansa Ve Belediye Den Emekli Selahattin  İle Naciye Dilaverin Oğlu,Tarık Dilaver Ve Ajda Korkmaz In Kardeşi,Alpaslan,Eslem Ve Selahattin Dilaverin Babaları,Engin Korkmaz In Kayınbiraderi,Yüksel,Mehmet,Kadir Dilaver  ,Nazmiye Ercan,Türkan Dönmez, Durmuş Çetin İn Yeğeni,Naciye Dilaver İn Eşi Gökhan DİLAVER Vefat Etmiştir.

Nazmiye BIÇAK

17 Ekim 2021

Dağlıca Köyü Sakinlerinden Şenol ,Birol , Erol İbrahim Bıçak In Anneleri İsmail Bıçak In Eşi Nazmiye BIÇAK Vefat Etmiştir.

Ali ALBAYRAK                      

17 Ekim 2021

Sarıkorkmaz Aktaş Sokak Sakinlerinden Murat,Mustafa.Şendağ Albayrak,Zeynep Avşar İle Fatma Acar In Babaları,Kadife Albayrak In Eşi Ali ALBAYRAK Vefat Etmiştir.

Ali ALBAYRAK

17 Ekim 2021

Büyük Savaş,Mehtap Savaş Ve Sevtap Savaş In Anneleri,Atakakan Ege Savaş In Babanesi,Berna Savaş In Kayınvalidesi,Merhum İsmet Altunbaş In Kardeşi,Fikret Altunbaş In Ablası,Nimet ALTUNBAŞ Vefat Etmiştir.

Nazım ÖZSOY

17 Ekim 2021

Aşağı Kayalıdere Köyü Sakinlerinden Cemile Karabulut,Zeynep Uludağ,Hanife Saraçoğlu,Emine Ünlü,Celal,Hüseyin,Salih Ve Ahmet Özsoyun BabalarıMerhume Pakize Özsoy Un Eşi Nazım ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Ömer ÖZEN

18 Ekim 2021

Yukarıhocalar Köyü Sarıhamzalı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Muhammet Özen, Erdemir Çalışanı Muharrem Özen İle Durkadın, Hanife, Nezahat Ve Emine Yıldızhan’ın Babaları; Ayşe Özen’in Eşi Ömer ÖZEN Vefat Etmiştir.          

İsmail YAMAN

18 Ekim 2021

Şamlar Köyü Esentepe Mahallesi Sakinlerinden; Ümme Yaman’ın Eşi; Ercan Yaman,Nurcan Torun Ve Rıza Yaman’ın Babaları ; Rafet Torun’un Kayınpederi İsmail YAMAN Vefat Etmiştir.

Ayşe GÜNERİ

18 Ekim 2021

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Merhum İhsan Güneri’nin Eşi; Nurettin, Halil, Niyazi, Feride Ve Nezahat Güneri’nin Anneleri ; Selami Ve Celil Güneri’nin Halaları Ayşe GÜNERİ Vefat Etmiştir.

Zehra ÖZSOY

18 Ekim 2021

Süleymanlar Mahallesi Razi Deniz Sokak Sakinlerinden; Şevket Özsoy’un Eşi; Muharrem Özsoy, Sabri Özsoy Ve Gülseren Dalgıç’ın Anneleri ; Zeki Özsoy,Mehmet Özsoy, Ayşe Aydın  Fatma Karadağ’ın Kardeşleri ; Bekçi Recep Karadağ’ın Baldızı Zehra ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Ayşe ÇELİK

19 Ekim 2021

Köseler Mahallesi Şehit Kenan Döngel Sokak Sakinlerinden; Hacı Şaban Çelik’in Eşi; Mehmet,Halil,İsmail,Bayram,Recep,Ayşe Ve Şükran’ın Anneleri; Merhum Ali,Merhum İlyas, Merhum Mustafa Ve  Bankadan Emekli Mehmet Öcal İle Nazikar Atay’ın Kardeşleri Ayşe ÇELİK Vefat Etmiştir.

Kenan ÇEVİKEN

19 Ekim 2021

Işıklı Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Koçak’ın Damadı; Merhume Mukaddes Çeviken’in Eşi; Melek, Zeynep, Ali Ve Selçuk Çeviken’in Babaları; Mustafa Koçak’ın Eniştesi Kenan ÇEVİKEN Vefat Etmiştir.

Ayşe ACAR

20 Ekim 2021

Pembeciler Köyü Sakinlerinden, Merhum Hüseyin Acar’ın Eşi; Şerife Aytekin,Ayşe Yenişen ,Yaşar, Selahattin, İzzet , İsa , Ali, Ahmet Ve Belediyemiz Personellerinden Ferdi Acar’ın Anneleri Ayşe ACAR Vefat Etmiştir.

Mustafa ŞAHİN

20 Ekim 2021

Şehrimizayakkabıcı  Esnaflarından;  Perihan Şahin’in Eşi; Emin Şahin, Nermin Şahin Ve Oğuzhan Şahin’in Babaları; Abdullah, Merhume Zülfinaz, Hasan, Hüseyin, Hürnaz, Muammer, Fadime  Ve Meryem’in Kardeşleri Konyalı Mustafa ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Mustafa Afşin YUMURTAŞ

20 Ekim 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Şükrü Ve Cihat Yumurtaş’ın Babaları, İlhan Yumurtaş’ın Eşi; Nurdan Yumurtaş’ın Kayınpederi; Barkın Ve Nurseda Yumurtaş’ın Dedeleri; Aytül Biçer’in Ağabeyi; Yıldırım Biçer Ve Yasemin Aslan’ın Dayıları; Erdemirden Emekli Mustafa Afşin YUMURTAŞ Vefat Etmiştir.

Nuriye KILIÇ

21 Ekim 2021

Alaplı Eşrafından Merhum Hacı Reşat Ulukaya’nın Kızı; Merhum Rahmi Ulukaya, Erdinç Ulukaya, Ulviye Ulukaya, Kadriye Aydın Ve Gülseren Göktan’ın Kardeşleri; Merhum Şevket Kılıç’ın Eşi; Zülfikar Kılıç, Kadir Kılıç, Emine Kıvrak, Ve Saadet Çevikpehlivan’ın Anneleri Nuriye KILIÇ Vefat Etmiştir.

Şaban ÇELİK

21 Ekim 2021

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Çelik’in Eşi; Mehmet, Halil, Recep, Bayram, İsmail, Ayşe Ve Şükran’ın Babaları; Melek Öcal’ın Kardeşi Hacı Şaban ÇELİK Vefat Etmiştir.

Ali AKTÜRK

21 Ekim 2021

Orhanlar Mahallesi İsmail Biçer Sokak Sakinlerinden; Emekli Kuran Kursu Hocası Nedriye Aktürk’ün Eşi; İbrahim, Nuriye Ve Zübeyir Aktürk’ün Babaları; Mehmet Kuru, Nurcan Ve Meliha Aktürk’ün Kayınpederleri; Emekli Müftü Ali AKTÜRK Vefat Etmiştir.

Mustafa SEZER

21 Ekim 2021

Bölücek Mahallesi Pınar Sokak Sakinlerinden; Merhume Şerife Sezer’in Eşi; İbrahim , İsmail, Huriye, Muharrem Ve Yılmaz Sezer’in Babaları; Şeref, Mustafa,  Şener, Ümit Ve Cengiz Sezer’in Dedeleri Karadağlı Mustafa SEZER Vefat Etmiştir.

Ahmet GÖKTEKİN

22 Ekim 2021

Dağlar Mahallesi Karkucak  Sokak Sakinlerinden; Mustafa Göktekin, Merhum Muzaffer Göktekin Ve Melek Yavuz’un Babaları; Ahmet, Murat, Suat Sedat Ve Vedat’ın Dedeleri; Merhume Hüniye Göktekin’in Eşi  Ahmet GÖKTEKİN  Vefat Etmiştir.

Kadriye DEMİRDÖĞER

23 Ekim 2021

Aynur,Oya,Şerife,Cabbar,Kartal,Filiz,Barış Ve Bahtiyar’ın Anneleri,Cafer Demirdöğer’in Eşi,Kadriye DEMİRDÖĞER Vefat Etmiştir.

Fadime DURHAN

23 Ekim 2021

Armutlucuma Sak Köyü Sakinlerinden Nezahat Günhan,Nebahat Durhan,Merhum Sinan Durhan,Neşe Kaya,Kenan Durhan,Emine Gül Ve Eda Ersoy’un Anneleri,Hüseyin Durhan’ın Eşi Fadime DURHAN Vefat Etmiştir.

Enver AKYÜZ

23 Ekim 2021

Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden  Tuğçe,Sevinç Ve Belediyemiz Personeli Muzaffer Akyüz’ün Babaları, Nazmiye Akyüz’ün Eşi, Belediyemiz Emekli Personellerinden Enver AKYÜZ Vefat Etmiştir.

Refik ÜNAL

23 Ekim 2021

Orhanlar Mahalllesi Sakinlerinden Ayten Özşiray,Elmas Bilginer,Merhum Cemal Ünal,Merhum Şanver Ünal’ın Babaları,Merhume Feride Ünal’ın Eşi,Şanver,Nedim,Canfer Ve Hümmet Ünal’ın Kardeşi,Refik ÜNAL Vefat Etmiştir.

Münevver Bakırtaş

24 Ekim 2021

Şehrimiz Esnaflarından Foto Paris Sahipleri Erdoğan Bakırtaş İle Davut Bakırtaş, Foto Zümrüt Sahibi Ahmet Bakırtaş Ve Ziynet Bakırtaş,Emriye Özyapı,Sariye Kiraz Ve Zeliha Kuru’nun Anneleri,Merhum Yakup Emir,Merhume Leyla Çepni,Asiye Çepni,Ayşe Baştürk,Hasan Emir Ve Hüseyin Emir’in Kız Kardeşleri,T.T.K Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz,Erdemir Personeli Bilal Kuru,Ercan Özyapı,İmam Hatip Orta Okulu Öğretmenlerinden Ahu Ayşe Bakırtaş,Şehit Madenciler İlkokulu Öğretmenleri Ebru Bakırtaş Ve Reyhan Bakırtaş’ın Kayıvalideleri,Hüseyin Bakırtaş’ın Eşi,Münevver Bakırtaş Vefat Etmiştir.

Hasan Bozacıoğlu

24 Ekim 2021

Gülüç Siteler Sakinlerinden Hasan Bozacıoğlu Vefat Etmiştir.

İlhan Yumurtaş

24 Ekim 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Cihat Ve Merhum Şükrü Yumurtaş’ın Anneleri, Merhum Mustafa Afşin Yumurtaş’ın Eşi, Nurdan Yumurtaş’ın Kayınvalidesi, Barkın Ve Nurseda’nın Babaanneleri,İlhan Yumurtaş Vefat Etmiştir.

Ali ALAGÖZ

25 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Orhan ,Volkan Ve İnci Alagöz’ün Babaları; Merhume Ayşe Alagöz’ün Eşi; Cemil Bayraktar,Tülay Alagöz Ve Ayşen Alagöz’ün Kayınpederleri; Kandilli T.T.Tk’dan Emekli Ali ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Rukiye ORHAN

25 Ekim 2021

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Orhan’ın Eşi; Kadir Orhan  Ve Kadriye Ceviz’in Anneleri; Volkan Tekin Ve Kazım Özsoy’un Teyzeleri Rukiye ORHAN Vefat Etmiştir.

Hatice ÖNDER

26 Ekim 2021

Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; Merhum İmam  Hatip  Mehmet Emin Önder’in Eşi; Erdemir Camii İmam Hatibi Erol Önder Ve Alaplı Merkez Camii İmam Hatibi Birol Önder’in Babaanneleri Hatice ÖNDER Vefat Etmiştir.  Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Hacıuslu Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Nazile ARSLANBOĞA

26 Ekim 2021

İlçemiz Merkez  Abalı Camii İmam Hatibi Mustafa Arslanboğa’nın Annesi Nazile ARSLANBOĞA Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Şamlar Köyü Esentepe Akyazı Mahallesi  Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Recep ŞEN

26 Ekim 2021

Süleymanlar Mahallesi  Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Şen’in Oğlu; Erdemir Personellerinden Hüseyin Şen Ve Zeynep Bilgin’in Babaları ; İşkur Personellerinden Hüseyin Bilgin Ve Mehtap Şen’in Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Recep ŞEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Halilpaşa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Murat EKEN

26 Ekim 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Yusuf Eken Ve Merhume Üzüm Eken’in Oğulları; Erdemir’den Emekli Hüseyin Kocadayı’nın Damadı; Nesibe Eken’in Eşi; Ahmet Selim Eken Ve Kerem Eken’in Babaları; Matematik Öğretmeni Murat EKEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Saat 14:00’de Elmatepe Yarma Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bayram ERDOĞAN

26 Ekim 2021

Trabzon Eşrafından; Merhum Abdurrahman Erdoğan Ve Merhume Kıymet Erdoğan’ın Oğulları; Hatice Erdoğan’ın Eşi; Yunus, Melek Ve Enes Erdoğan’ın Babaları; Kenan Yılmaz’ın Eniştesi Emekli İmam Bayram ERDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin UZUN

26 Ekim 2021

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Ramazan Uzun, Ayla Uzun Uğur Ve Yüksel Uzun’un Babaları, Hakibar Uzun’un Eşi;Tuana Pınar Uzun Ve Pelin Irmak Uzun’un Dedeleri; Erdemirden Emekli Hüseyin UZUN Vefat Etmiştir.

Şaban ÇAKIR

27 Ekim 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Çakır’ın Oğlu; Hamdi Ve Melahat Çakır’ın Ağabeyleri; Yeter Çakır’ın Eşi; Veli, Birol, Yüksel, Özlem Ve Merhum Bülent Çakır’ın Babaları ; Erdemirden Emekli Şaban ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Nazım ERDOĞMUŞ

27 Ekim 2021

Ballıca Köyü Sakinlerinden; Müzeyyen Ve Ali Erdoğmuş’un Oğulları; Gönül,Ersen Ve Erdem Erdoğmuş’un Ağabeyleri Nazım ERDOĞMUŞ Vefat Etmiştir.

Ali TÜRKMEN

27 Ekim 2021

Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden ; Yüksel Türkmen, Ercan Türkmen, Hülya Yılmaz Ve Gülcan Yaparsın’ın Babaları; Bahattin Türkmen, Şinasi Türkmen, Sabahattin Türkmen’in Amcaları ;Ahmet Yılmaz  Ve Süleyman Yapar’ın Kayınpederleri Ali TÜRKMEN Vefat Etmiştir.

Fevzi ÖZCAN

28 Ekim 2021

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Fatma, Aysel, Bayram Ve Belediyemiz Temizlik İşleri Personellerinden Hüseyin Özcan’ın Babaları; Şehri Özcan’ın Eşi Fevzi ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Muharrem KARA

28 Ekim 2021

Elmatepe Mahallesi Esentepe Sokak Sakinlerinden; Halise Kara’nın Eşi; Erdoğan Kara Ve Şengül Tekdemir’in Babaları; Şafak Tekdemir, Irmak Tekdemir, Onur Kara, Tolga Kara Ve Damla Kara’nın Dedeleri ; Erdemir Koruma Ve Güvenlik’den Emekli Bekçi Muharrem KARA Vefat Etmiştir.    

Mehmet GÜNDOĞDU

28 Ekim 2021

Emirali Köyü Sakinlerinden ; Temel Gündoğdu’nun Ağabeyi; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Önder Gündoğdu’nun Amcası Mehmet GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.

Yaşar Baki AKTAŞ

28 Ekim 2021

Ömerli Mahallesi  Kaynarca Konutları Sakinlerinden ; Selma Aktaş’ın Eşi; Uğur Aktaş,Volkan Aktaş Ve Tayfun Aktaş’ın Babaları; Ayfer Aktaş Ve Yıldız Aktaş’ın Kayınpederleri; Kerim, Selim Ve Beren Aktaş’ın Dedeleri;  Kozlu Belediyesinden Emekli Yaşar Baki AKTAŞ Vefat Etmiştir.

Sezai AZAK

29 Ekim 2021

Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden Safinaz Azak’ın Eşi, Mustafa Azak, Seydi Azak, Ayşe Azak, Zehra Demirtaş Ve Sevim Öcal’ın Babaları, Abdülseddar Oğlu Seydi Sezai AZAK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Elmatepe Mahallesi Yarma Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kışla Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin BATMAN

29 Ekim 2021

Ereğli Eşrafından Merhum Naci Cimit Ve Merhume Şükran Cimit’in Damadı, Erdemir Çalışanlarından Güray Batman’ın Babası, Özlem Batman’ın Kayınpederi, Burak Batman’ın Dedesi, Merhume Meral Batman’ın Eşi, Ereğli Esnaflarından Terzi Hüseyin BATMAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe ERDOĞAN

29 Ekim 2021

Merhum Hüseyin Ve Şerife Erdoğan’ın Kızları, Pazaryeri Esnaflarından Merhum Abdullah Erdoğan’ın Gelini, Cafer, Ömer, Yunus Ve Orhan’ın Kardeşleri, Nurdan, Meryem, Merve Ve Zeynep’in Anneleri, Çarşı Esnaflarından Ali Erdoğan’ın Eşi Ayşe ERDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İdris UYSAL

30 Ekim 2021

Pembeciler Köyü Eşrafından Şükriye Ural’ın Eşi, Filiz Kocatürk, Belediyemiz Personellerinden Murat Ural Ve Vedat Ural’ın Babaları, Reşat Ural, Vesile Uysal İle Nazife Kocabıyık’ın Kardeşleri, Erdemirden Emekli İdris UYSAL Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Pembeciler Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Eyüp ACAR

30 Ekim 2021

Çaylıoğlu Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhum Cemile Acar Ve Hayrettin Acar’ın Oğlu, Merhum Selahattin Acar, Mehmet Acar Ve Zekiye Erçin’in Kardeşleri, Hüseyin, Mehmet Ve Mustafa Acar’ın Kayınbiraderi, Erdoğan Ve Erdal Acar’ın Babaları, Eyüp ACAR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Ortaköy Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Çetin KARA

31 Ekim 2021

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Adem Kara Ve Merhume Ayşegül Kara’nın Oğulları, Adem, Murat, Muhammet, Fatih, Yıldız Demirdöver, Alev Kara’nın Babaları, Uğur Kaymaz’ın Dayısı, Zülfiye Kara’nın Eşi, Belediyemiz Tansadan Emekli Çetin KARA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip 2.İstasyon Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mustafa KAPAN

31 Ekim 2021

Kavaklık Mahallesi, Göçmenler Sokak Sakinlerinden Aydın Ve Mehmet Kapan’ın Yeğeni, Halil Ve Gülizar Kapan’ın Oğlu, Yağmur Kapan’ın Babası, Nur Kapan’ın Eşi, Yılmaz Kapan’ın Yeğeni, Mustafa KAPAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camii Yanı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Mehmet YILMAZ

31 Ekim 2021

Gebedoğan Köyü Sakinlerinden Emine Karakaş, Şerife Akyol, Kadriye Yılmaz, Abdullah Yılmaz, Merhum Mustafa Yılmaz’ın Babaları, Fatma Yılmaz’ın Eşi, Halk Otobüsü Şoförlerinden Levent Karakaş’ın Kayınpederi, Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Cihat YUMURTAŞ

31 Ekim 2021

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Afşin Yumurtaş Ve Merhume İlhan Yumurtaş’ın Oğulları, Merhum Şükrü Yumurtaş’ın Abisi, Nurdan Yumurtaş’ın Eşi, Barkın Ve Nurseda’nın Babaları, Erdemir Çelikhanden Emekli Cihat YUMURTAŞ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 16:00’da Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları