Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ocak 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Celal KAPUCU

01 Ocak 2022

Elmatepe Mahallesi 1.Nolu Doruk Sokak Sakinlerinden Halil İbrahim Kapucu, Ahmet Kapucu, Nefise Uysal, Hafize Hamaratlı, Hatice Çerçi Ve Yakup Kapucu Nun Babaları Zeynep Kapucu Nun Eşi, Ahmet Uysal, Abdullah Hamaratlı Ve Hamza Çerçinin Kayın Pederi, Celal KAPUCU Vefat Etmiştir.

Nuray DÖNMEZ

01 Ocak 2022

Merhume Hediye Ve Merhum Mehmet Dönmze’in Kızları, Erdemirden Emekli Güngör Dönmez’in Eşi, Mine Bozkurt Ve Cenk Dönmez’in Anneleri, Erdemirden Emekli Erdal Bozkurt Ve Ümran Dönmez’in Kayınvalideleri, Aslı, Caner Korkmaz Ve Hülya, Orhun Bozkurt’un Anneanneleri, Derin Dönmez’in Babaanneleri, Nuray DÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Mehmet ŞENDOĞAN

02 Ocak 2022

Merhume Fatma Şendoğan’ın Eşi, Eyüp Şendoğan Ve Fatih Şendoğan’ın Babaları, Mehmet ŞENDOĞAN Vefat Etmiştir.

Coşkun DEMİRCİ

02 Ocak 2022

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Personeli Coşkan Demirci Ve Zişan Demirci’nin Babaları, Ziraat Bankasından Emekli Zeynep Demirci’nin Eşi, Erdemirden Emekli Coşkun DEMİRCİ Vefat Etmiştir.

Sibel ASLAN

03 Ocak 2022

Kars Eşrafından; Gülüç Bekyeri Muhtarı İhsan Aslan’ın Kızı; Muhammet Aslan, Serpil Yaşar, Ve Duygu Sezer’in Ablaları; Ömer Sezer’in Baldızı Sibel ASLAN Vefat Etmiştir.

Recep YAVUZ

03 Ocak 2022

Üçköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Hasan Yavuz Ve Merhume Ayşe Yavuz’un Oğulları; Merhum Şaban, Mustafa, Gülşen, Hasan, Metin,Orhan Ve Burhan Yavuz’un Babaları; Şaban,Bayram,Hatice,Hava,Nazmiye,Nazikar Ve Hanife’nin Kardeşleri; Ayşe Yavuz’un Eşi  Recep YAVUZ Vefat Etmiştir.

Zehra DEMİRKIR

04 Ocak 2022

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Demirkır ,Niyazi Demirkır Ve Elmas Alim’in Anneleri; Nazmi Alim,Nursel Demirkır Ve Huriye Demirkır’ın Kayınvalidesi; Merhum Raif Demirkır’ın Eşi; Emine Zehra DEMİRKIR Vefat Etmiştir.

Fatma BOZOĞLU

04 Ocak 2022

Kandilli Merkez Mahalle Sakinlerinden; Merhum Faik Bozoğlu’nun Eşi; Merhum Ali Paşa Bozoğlu, Ahmet Bozoğlu, Tahsin Bozoğlu, Muhammet Bozoğlu Ve İmran Karagöz’ün Anneleri; Abdi Karagöz’ün Kayınvalidesi Fatma BOZOĞLU Vefat Etmiştir.

Mehmet Ali ALTAY

04 Ocak 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Ali Altay,Merhum Nail Altay,  Şerife Özer Ve Belediyemiz Cenaze Hizmetleri Personellerinden Bilal Altay Hocanın Babaları; Kestaneci Mahallesi Eski Muhtarlarından Ahmet Özer’in Kayınpederi ;  Merhume Makbule Altay’ın Eşi Hacı Mehmet Ali ALTAY Vefat Etmiştir.

Veli BEKTAŞ

04 Ocak 2022

Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden;Temel Bektaş’ın Oğlu ;  Meryem Bektaş’ın Eşi; Salih Bektaş,Serkan Bektaş Ve Suna Keskin’in Babaları; Ereğli Esnaflarından Pastacı Rasim Veli BEKTAŞ Vefat Etmiştir.

Şevket KANTARCI

04 Ocak 2022

Kepez Mahallesi 1 Nolu Kayalık Sokak Sakinlerinden; Cavit Kantarcı, Musa Kantarcı, Hasan Kantarcı, Hatice Özsoy Ve Naziker Oğuz’un Babaları; Merhume Hacer Kantarcı’nın Eşi Şevket KANTARCI Vefat Etmiştir.

Yaşar KALAYCI

04 Ocak 2022

Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden; Kavaklık Mahallesi Eski Muhtarlarından Merhum Nizamettin Kalaycı Ve Merhume Pakize Kalaycı’nın Oğlu; Cihan Kalaycı, Canan Kalaycı Çengel İle Sinan Kalaycı’nın Babaları; Cevat Kalaycı, Ergün Kalaycı, Ayhan Kalaycı, Nurşen Bayraktar Ve Murat Kalaycı’nın Kardeşleri; Şerife Kalaycı’nın Eşi Yaşar KALAYCI Vefat Etmiştir.

Şerife KARDAŞ

05 Ocak 2022

Çaylıoğlu Beldesine Bağlı Şamlar Köyü Esentepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Cafer Kardaş’ın Eşi; Muhammet Kardaş,Ersin Kardaş,Melek Kardaş Ve Dilek Kardaş’ın Anneleri Şerife KARDAŞ Vefat Etmiştir.               

Hamza DURMUŞ

05 Ocak 2022

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden;  Aysel Durmuş’un Eşi; Özkan Durmuş Ve Öznur Durmuş’un Babaları; Ttk’dan Emekli Hamza DURMUŞ Vefat Etmiştir.

Veli ERGENEKON

06 Ocak 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Yeşiltepe Sokak Sakinlerinden ; Kadriye Ergenekon’un Eşi; Erdal, Erol, Recep Ve İzzet Ergenekon İle Fatma Önder’in Babaları; Fatma Saraç Ve Zakire Karahan’ın Kardeşleri Veli ERGENEKON Vefat Etmiştir.

Mecbure ADIGÜZEL

06 Ocak 2022

Güldere Mahallesi Barış Sokak Sakinlerinden; Merhum Ahmet Adıgüzel’in Eşi; Ali, Yücel, Şengül, Günay Ve Serpil’in Anneleri; Atalay Çelik’in Kardeşi; Onur, Zeynep, Ufuk, Şafak Ve Hamza Adıgüzel ‘İn Babanneleri; Dilara, Polen, Fethi Ve Feyza’nın Anneanneleri; Fuat Çelik Ve Emre Çelik’in Halaları Mecbure ADIGÜZEL Vefat Etmiştir.

İsmail KALAFAT

08 Ocak 2022

Bölücek Mahallesi Pınar Sokak Sakinlerinden; Zehra Ve Muharrem Kalafat’ın Oğulları; Halime Kalafat’ın Eşi; Gülay, Tuncay Ve Muharrem Kalafat’ın Babaları; Erdemirden Emekli İsmail KALAFAT Vefat Etmiştir.

Ali Osman PULAT

09 Ocak 2022

Seranat Ve Serhat Pulat In Babası,Kaan İle Baran In Dedesi,Ümit Ses İn Kayınpederi,Adil Pulat In Kardeşi, Nimet İlk Okulu Emekli Öğretmenlerin Den Meral Pulat In Eşi Ali Osman PULAT Vefat Etmiştir.

Metin YENER

09 Ocak 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Ezgi Ve Eren Yener İn Babası,Nermin Çardak In Abisi,Nihat Gedik İle Tolga Öztürk Ün Kayınpederi,Bircan Yenerin Eşi Teaş Dan Emekli Metin YENER Vefat Etmiştir.

Nazmiye SEVEN

10 Ocak 2022

Armutlucuma Yazıören Köyü Eşrafından Ve Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Celal Seven’in Eşi; İsmet Seven, Hikmet Seven, Dilek Ünlü, Behçet Seven  Ve Fikret Seven’in Anneleri Nazmiye SEVEN Vefat Etmiştir.            

Kemal KIDIK

10 Ocak 2022

Orhanlar Mahallesi Huzur Sokak Sakinlerinden; Kenan Kıdık, Neriman Kıdık, Engin Kıdık, Ümran Kıdık, Ozan Kıdık, Çiğdem Karakuş, Ebru Kalfa Ve Funda Tezel’in Babaları; Fedai Karakuş, Altan Kalfa Ve Mustafa Tezel’in Kayınpederleri; Asiye Kıdık’ın Eşi; Çarşı Esnaflarından Çaycı Kemal KIDIK Vefat Etmiştir.

Halil Süleyman KARA

10 Ocak 2022

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hava Kara’nın Eşi; Süleyman, Bayram, Sadık, Sevinç Ve Elif’in Babaları; Sibel,Nevin, Neriman, Fikret Ve Yücel’in Kayınpederleri; İlayda, Oğuzhan, Gülce, Gökçe ,Sudenaz Ve Eliz’in Dedeleri Halil Süleyman KARA Vefat Etmiştir.             

Seyfettin ONAT

10 Ocak 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Nuran Onat’ın Eşi; Ercüment Onat Ve Cüneyt Onat’ın Babaları; Sibel Onat Ve Handan Onat’ın Kayınpederleri; Merhum Kenan Onat Ve Merhum Faruk Onat’ın Kardeşleri; Burak, Berrak, Yavuz Ve Kenan Onat’ın Amcaları ; Erdemirden Emekli Seyfettin ONAT Vefat Etmiştir.

Aydemir VURAL

11 Ocak 2022

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden; Merhum Mahmut Vural  Ve Merhume Saniye Vural’ın Oğulları; Merhume Ayten Vural’ın Eşi; Ahmet Vural,Mustafa Vural,Nesrin Vural Ve Nesin Vural’ın Babaları ; Merhum Aydilek Vural Ve Aydın Vural’ın Kardeşleri Aydemir VURAL Vefat Etmiştir.

Gülsüme ÇAKIR

11 Ocak 2022

Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak Sakinlerinden;  Önceki Dönem Belediye  Meclis Üyelerinden Merhum İbrahim Çakır’ın Eşi; Zeynep Çakır’ın Annesi; Ali, Ahmet, Mehmet, Ve Salih Özbek İle Fatma Doğan Ve Hatice Çakır’ın Kardeşleri; Zeki Çakır, Zafer Çakır, Hasan Çakır Ali Çakır,Ahmet Çakır,Bülent Çakır Ve Mehmet Fatih Çakır’ın Yengeleri Gülsüme ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Türkan ÖÇAL

12 Ocak 2022

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Rıza Öçal’ın Eşi; Volkan Ve Tuğba Öçal’ın Annesi ; Merhum Selahattin Kızı Türkan ÖÇAL Vefat Etmiştir.

İbrahim SÖZER

12 Ocak 2022

Merhum Camcı İlyas Sözer’in Oğlu ;Aslı, Ayla Ve Atilla Sözer’in Babaları; Merhum Halil Sözer,Merhum İsmail Sözer, Belediyemiz Eski Meclis Üyelerinden Abdülkadir Sözer, Merhum Mustafa Sözer İle Cumhur Sözer’in Kardeşleri; Behiye Sözer’in Eşi İbrahim SÖZER  Vefat Etmiştir.

Hikmet YAVUZ

12 Ocak 2022

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden; Ferhat Yavuz, Derya Aydın Ve Tayfun Yavuz’un Babaları; Ecenaz, Ömer, Baran, Poyraz İle Yağmur’un Dedeleri; Yasin Aydın’ın Kayınpederi; Perihan Yavuz’un Eşi; Ttk’dan Emekli Hikmet YAVUZ Vefat Etmiştir.

Mürvet AKGÜL  

12 Ocak 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kahveci Fikri Özer’in Kızı; Belediyemiz Su İşleri  Müdürlüğünden Emekli Ahmet Akgül’ün Eşi; Fatma, Melek Ve Aytaç’ın Anneleri Mürvet AKGÜL    Vefat Etmiştir.

Yasemin ÖZDEMİROĞLU

13 Ocak 2022

Berber Selahattin Akçakaya Ve Durkadın Akçakaya’nın Kızları;  Belen Sanayi Esnaflarından Çepnioğlu Otomotiv Sahibi Harun Özdemiroğlu’nun Eşi ; Hasan Akçakaya’nın Kardeşi; Kibra Akçakaya’nın Görümcesi ; Durdu, Fatma, Mustafa  Ve İsmail Akçakaya İle Emine Oktay’ın Yeğenleri; Yasemin ÖZDEMİROĞLU Vefat Etmiştir.

Sevil UZUN

13 Ocak 2022

Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Sait Gerzeli Ve Merhume Nezahat Gerzeli’nin Kızları; Serpil Taşgın,Eczacı Sevim Gerzeli Doğan Ve Mustafa Gerzeli’nin Kardeşleri; Erdemirden Emekli Şafak Uzun’un Eşi Sevil UZUN Vefat Etmiştir.

Hüseyin ÇOLAK

14 Ocak 2022

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Nazikar Çolak’ın Eşi; Hasan, Bahattin, Hanife  Ve Suzan’ın Babaları; Necdet İslam Ve İsmail Yavuz‘Un Kayınpederleri; Metin Egeli’nin Eniştesi Hüseyin ÇOLAK Vefat Etmiştir.

Nuran SEZER

14 Ocak 2022

Ketenciler Köyü Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Siyami Türkoğlu Ve Türkan Türkoğlu’nun Kızları; Gazi Uğur Sezer’in Eşi; Ketenciler Köyü Servis Şöförü İlhami Türkoğlu ‘Nun Yeğeni; Orhan Türkoğlu’nun Kuzeni Nuran SEZER Vefat Etmiştir.

Nail ÇELEBİ

14 Ocak 2022

Alaplı 690 Evler  Sakinlerinden; Merhum Yusuf Çelebi’nin Oğlu; Ümran Çelebi’nin Eşi; Erdinç Çelebi, Erhan Çelebi ,Eda Şen Ve Esra Barutçuoğlu’nun Babaları  Ttk’dan Emekli Nail ÇELEBİ Vefat Etmiştir

Halil ÖZDEMİR

14 Ocak 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Nigar Özdemir’in Eşi; Tülay Özdemir Civak’ın Babası; Serkan Civak’ın Kayınpederi; Lütfi Özdemir,Ayşe Balcı,Merhum Recai Özdemir Ve Metal İşçileri Tüketim Kooperatifi Başkanı Erdal Özdemir’in Ağabeyleri; Erdemir Soğuk Haddane Elektrik Bakımdan Emekli Halil ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Necati KURBAN

14 Ocak 2022

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yaşar Kurban Ve Merhume Nazikar Kurban’ın Oğulları; Merhume Nazili Kurban’ın Eşi; Mavili Kartal,Merhum Lütfi Kurban,Fikri Kurban Ve Birsen Özçelik’in Ağabeyleri; Nurten Özdemir, Bülent Kurban, Yaşar Kurban Ve Merhum Levent Kurban’ın Babaları; Leyla Kurban’ın Amcası; Bahri Özdemir  ,Elif Kurban Ve Dilek Kurban’ın Kayınpederleri Necati KURBAN Vefat Etmiştir.

Hamza GÜCÜN

15 Ocak 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Gücün Ve Perihan Gücün’ün Oğlu, Özgür Gücün Ve Buğra Gücün’ün Babaları, Merhum Abdullah Gücün,Ali Gücün Ve Güven Gücün’ün Kardeşleri, Simay Ve Beste Gücün’ün Kayınpederi, Eski Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Hamza GÜCÜN Vefat Etmiştir.

Muhammet KARAARSLAN

16 Ocak 2022

Cemaller Köyü Ahmetli Mahallesi Eşrafından Fatma Karaarslan’ın Eşi, Hüseyin Karaarslan,İlhan Karaarslan Ve Hasan Karaarslan’ın Babaları,Ttk Armutçuk Eski Güvenlik Görevlilerinden Hacı Hüseiyin Oğlu Muhammet KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Şaban BOZKURT

17 Ocak 2022

Kışla Mahallesi  Bayramoğlu Sokak Sakinlerinden;  Merhume  Tülay Bozkurt’un Eşi;  Hülya Rüzgar, Tunay Bozkurt, Derya Bozkurt, Rahşan Akgün, Berna Uzuner Ve Ramazan Bozkurt ‘Un Babaları; Yaşar Rüzgar,Sadettin Uzuner Ve Yüksel Akgün’ün Kayınpederleri; Ayşegül, Canan, Erdinç ,Oğuzhan,Melike,Ezgi,Beyza,Eray,Furkan,Ersin,Aleyna,Çınar Ve Uygar’ın Dedeleri Şaban BOZKURT Vefat Etmiştir

Ayşe Türkan ÇEVİKPEHLİVAN

17 Ocak 2022

Bozhane Eşrafından Merhum Hacıbey Dalgıç   Ve Müzeyyen Dalgıç’ın Kızları; ;Merhum Asım Çevikpehlivan Ve Ayşe Çevikpehlivan’ın Gelinleri; Necdet Çevikpehlivan’ın Eşi; Mustafa,  Nesteren, Nesrin Ve Ali’nin Anneleri; Rıza Ve Kenan’ın Kardeşleri Ayşe Türkan ÇEVİKPEHLİVAN  Vefat Etmiştir. 

Ziya EYİOĞLU

17 Ocak 2022

Kepez Mahallesi Mustafa Akay Sokak Sakinlerinden; Fatma Eyioğlu’nun Eşi; Barış Eyioğlu, Emre Eyioğlu Ve Mustafa Eyioğlu’nun Babaları Ziya EYİOĞLU Vefat Etmiştir.

Muharrem ULUDAĞ

17 Ocak 2022

Esenköy Kayabaşı Mahallesi Sakinlerinden; Nazmiye Uludağ’ın Eşi; Kübra, Meryem, Cemile Dilek Ve Muharrem Uludağ’ın Babaları Muharrem ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Hatice ÖZDEMİR

18 Ocak 2022

Şöför Esnaflarından Mustafa Özdemir ,Sacit Özdemir,Suzan Damar Ve Kübra Verdi’nin Anneleri ; Merhum Saip Özdemir’in Eşi Hatice ÖZDEMİR  Vefat Etmiştir.

Gülperi Neriman ÇETİN

19 Ocak 2022

Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden; Hüseyin Çetin’in Eşi; Erdemir Çalışanlarından Nadir Çetin, Kadir Çetin Ve Kemal Çetin’in Anneleri Gülperi Neriman ÇETİN Vefat Etmiştir.

Nazike KAÇMAZ

19 Ocak 2022

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Kaçmaz’ın Eşi; Emine Kılıç Ve Harun Kaçmaz’ın Anneleri; Büşra Kaçmaz Ve Berk Kaçmaz’ın Babaanneleri; Çiğdem Ve Sena’nın Anneanneleri; Kestaneci Mahallesi Önceki Dönem Muhtarı Ahmet Özer’in Yengesi Nazike KAÇMAZ Vefat Etmiştir.

Ayşe KILIÇ

19 Ocak 2022

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden  Ve A.Sofular Köyü Eşrafından ; Mehmet Fenerci’nin Kayınvalidesi; Tuncay Kılıç’ın Babaannesi Ayşe KILIÇ  Vefat Etmiştir.

Aydanur ÇAKMAK

20 Ocak 2022

Kars Eşrafından Merhum Muzaffer Çakmak’ın Eşi; Ayten,Nebahat,Melahat Ve Yılmaz Çakmak’ın Anneleri Aydanur ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Recep ERDOĞAN

20 Ocak 2022

Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden; Merhume Emine Erdoğan’ın Eşi; Hanım , Mevlüde, Mustafa Ve Merhum Şahin Bayram Erdoğan’ın Babaları; Zekeriya Erdoğan’ın Amcası Recep ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Ayşe ŞAHİN

20 Ocak 2022

Göktepe Mahallesi Küçükyalı Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Mehmet Ali Şahin’in Eşi; Yaşar, Emine Ve Hanife Şahin’in Anneleri; Oktay Türkyılmaz‘In Kayınvalidesi Ayşe ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Fatma ÖZKARA

21 Ocak 2022

Ketenciler Köyü Eşrafından ; Almanya’dan Emekli Cemil Özkara’nın Eşi; Ali Özkara,Adem Özkara,Cevahir Kaya,Merhum Erdoğan Özkara Ve Hidayet Özkara’nın Anneleri ;Ereğli Esnaflarından Şerafettin Kaya’nın Kayınvalidesi; Ersal Kaya’nın Anneannesi  Fatma ÖZKARA Vefat Etmiştir.

Sefer Kökan SEVEHOLİOĞLU

21 Ocak 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Türkan Seveholioğlu’nun Eşi; Yaşar Ve Ali Atılgan’ın Ağabeyi; Yurdakul Seveholioğlu ,Yurdanur Şenol, Ayşe Gökkaya, Aydan Genç’in Babaları; Erdemirden Emekli Durali Gökkaya’nın Kayınpederi; Bozhane Balıkçı Eşrafından Sefer Kökan SEVEHOLİOĞLU Vefat Etmiştir.

Mehmet ŞAHİN

21 Ocak 2022

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Eski Bağlık Kantin Şefi  Mustafa Şahin  Ve Sevim Şahin’in Oğulları ; Ahmet Şahin  Ve Saliha Çimen’in Kardeşi; Batuhan Şahin’in Babası; Orta Cami Eşrafından Mehmet ŞAHİN  Vefat Etmiştir.

Aynur DURAK

21 Ocak 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kazım Durak Ve Merhume Naciye Durak’ın Kızları; Aydın Durak ,Ayhan Durak Ve Ayten Ertan’ın Kardeşleri; Ayşegül Yolcu Ve Ali Ertan’ın Teyzeleri; Ozan,Özgür,Emrah,Halil İbrahim Ve Deniz Can’ın Halaları Aynur DURAK Vefat Etmiştir.

Mustafa AKCAN

21 Ocak 2022

Çaylıoğlu  Sütlüce Köyünden; Merhume Kadın Akcan’ın Eşi; Satılmış Akcan, Volkan Akcan Ve Melek Doğan’ın Babaları; Fidan Karabulut, Vesile Akcan Ve Cemal Akcan’ın Kardeşleri; İsa Akbulut’un Eniştesi; Aşkım Akcan’ın Kayınbiraderi Belediyemizden Emekli Mustafa AKCAN Vefat Etmiştir.

Gülkız BAKİ

22 Ocak 2022

Gülüç Eşraflarından Abbas,Şule,Eser,Kubilay Ve Yusuf Bakinin Anneleri,Merhum Gümüşhaneli Mustafa Baki Nin Eşi Gülkız BAKİ Vefat Etmiştir.

Abdülhalim Nabi ÖZÖKTEM

24 Ocak 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ve Merhume Meymenet Özöktem’in Oğulları; Aynur Özöktem’in Eşi; Aysun Özöktem,Nursun Altındaş Ve Füsun Yazgan’ın Babaları; Mustafa Yazgan Ve Necati Altındaş’ın Kayınpederleri; Beyza Akgül Ve Nabi Cemre Özben,Gizem Ve  Ege Altındaş İle Çınar Yazgan’ın Dedeleri; Emekli Astsubay Abdülhalim Nabi ÖZÖKTEM Vefat Etmiştir.       

Cihan GENÇ

24 Ocak 2022

Ereğli Eşrafından; Merhum Ali Genç Ve Vasfiye Genç’in Torunları; Ayhan Ve Zehra Genç’in Oğulları; Tuğçe Ve Pelinsu Genç’in Ağabeyleri; Erhan Genç’in Yeğeni; Fulya Genç’in Eşi Cihan GENÇ Vefat Etmiştir.

İsmail ÇELİK

25 Ocak 2022

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Şaban Çelik Ve Merhume Ayşegül Çelik’in Oğullları; Neriman Çelik’in Eşi; Muhammet Ve Gizem’in Babaları; Mehmet,Recep,Bayram,Ayşe,Şükran Ve Merhum Halil Çelik’in Kardeşleri İsmail ÇELİK Vefat Etmiştir.    

Kamile ALAGÖZ

26 Ocak 2022

Gümüşhaneli Merhum Ahmet Alagöz’ün Eşi, Sebahat Ergün, Nebahat Ertürk, İlhami Alagöz’ün Anneleri, Kamile ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Fatma Emine MERCAN

27 Ocak 2022

Hatip Sokak Sakinlerinden İbrahim, Yusuf , Ömer Ve Selma Mercan’ın Anneleri, Ergün,Salih,Abdullah İle Yakup Uzun’un Teyzeleri,Ali Ve Mehmet İbrahimbaş’ın Halaları,Mustafa İbrahimbaş’ın Kardeşi, Mehmet Ekşi,Kemal,Hasan İle Salih Öztürk’ün Kuzeninin Eşi,İsmail Mercan İle Sadık Mercan’ın Yengesi Ahmet Mercan’ın Eşi Fatma Emine MERCAN Vefat Etmiştir.

Rüveyda KÖSE

27 Ocak 2022

Hatip Sokak Sakinlerinden Arslan Köse’nin Eşi,Mustafa Ve Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse’nin Ablası,Rüveyda KÖSE Vefat Vefat Etmiştir.

Emine ŞAHİN

27 Ocak 2022

Uzunmehmet Mahallesi Garip Ahmet Sokak Sakinlerinden Elif Özmen Meryem Özdemir,Ümmühan,Nihan,Hatice Ve Yusuf Şahin’in Anneleri,Gülüç Merkez Camii Emekli İmamlarından Recep Şahin’in Eşi, Emine ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Dikra ARSLAN

27 Ocak 2022

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Hüsamettin Arslan’ın Kızı, Demet,Buket Ve Pınar’ın Ablaları, İlayda’nın Annesi,Dikra ARSLAN Vefat Etmiştir.

Alaattin ÖZTÜRK

28 Ocak 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Fikriye Öztürk’ün Eşi; İlyas Öztürk, Aynur Köktürk, Gülnur Öztürk Ve Şennur Yavuz’un Babaları, Hasan Köktürk, Seyfettin Yavuz Ve Celal İpek’in Kayınpederleri; Erdal, Serdar, Alperen, Kardelen, Ömer Faruk, Murat, Özkan, Ebru Ve Elif’in Dedeleri Alaattin ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.          

Hüseyin BOZKURT

28 Ocak 2022

Sarıkokmaz Mahallesi  Yeşildağ Sokak Sakinlerinden ;Turgut, Muhammet Ali ,Engin Ve Mevlüt Bozkurt İle Havva Taşkın,Levize Karaarslan,Emine Öztürk Ve Songül Öztürk’ün Babaları; Süreyya Bozkurt’un Eşi; Çaylıoğlu Güllük Köyü Çubuklu Mahallesinden Şaban Oğlu Hüseyin BOZKURT Vefat Etmiştir.

Muhammet ALTIAY

28 Ocak 2022

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Altıay’ın Oğlu ; Ereğli Esnaflarından Salon Erdoğan ,Sezgin, Sevilay Ve Aydoğan Altıay’ın Babaları; Salon Hasan Ve Onur Demircan’ın Dayıları  Muhammet ALTIAY  Vefat Etmiştir.

Bayram ÇAKMAK

28 Ocak 2022

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Emine Çakmak’ın Eşi; Kışla Esnaflarından Kuaför Ayhan Çakmak, Funda Aytekin, Figen Özcan Ve Fatma Uyucu’nun Babaları Bayram ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Nuri POLAT

28 Ocak 2022

Ayşegül Nükhet Ve Ebru’nun Babaları; Zati Polat’ın Ağabeyi; Keriman Polat’ın Eşi; Erdemirden Emekli Nuri POLAT Vefat Etmiştir.

Makbule UZUN

29 Ocak 2022

Trabzon Eşrafından; Erdemirden Emekli Kenan Uzun, Pazaryeri Esnaflarından Aydın Uzun,Orhan Uzun, Hamit Uzun, Mustafa Uzun Ve Fatma İbrahimbaş’ın Anneleri; Erdemirden Emekli Merhum Osman İbrahimbaş’ın Kayınvalidesi; Erdemir Çalışanlarından Ergün Uzun, Salih Uzun, Abdullah Uzun, Mehmet İbrahinbaş, Ttk. Çalışanlarından Yakup Uzun, Pazaryeri Esnaflarından İbrahim Uzun Ve Oğuzhan Uzun’un Babaanneleri Makbule UZUN Vefat Etmiştir.

Sadettin ATALAY

30 Ocak 2022

Kadıtarlası Kok Yuva Sitesi Sakinlerinden İbrahim Atalay’ın Oğlu,Hatice Atalay’ın Eşi, Sabahat Altıparmak Ve Sezgin Atalay’ın Babaları,Erdemir Kok Fabrikasından Emekli,Sadettin ATALAY Vefat Etmiştir.

Tülin İNTEPE

31 Ocak 2022

Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden; Merhum Ahmet İntepe Ve Merhume Melahat İntepe’nin Kızları; Turgay İntepe, Nuray Alaş Ve Nazan Akça’nın Kardeşleri  Tülin İNTEPE Vefat Etmiştir.

Nureste BULUT

31 Ocak 2022

Bağlık Mahallesi Lise Sokak Sakinlerinden; Kars Eşarfından Merhum Pala Fahrettin Bulut’un Eşi; Güneydoğu Gazilerinden Ergün Bulut, Ertaç Bulut, Türkan Özkan, Serpil Karadeniz Ve Serap Kaçar’ın Anneleri Nureste BULUT Vefat Etmiştir.

Ahmet ÇAKIR

31 Ocak 2022

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Asiye Çakır’ın Eşi; Mehmet, Bilal, Gülbahar, Emine Ve Yaşar Çakır’ın Babaları Ahmet ÇAKIR Vefat Etmiştir.

Mehmet ŞEN

31 Ocak 2022

Kavaklık Mahallesi Eski Sakinlerinden; Hanımgüllü Şen’in Eşi; Erdoğan,Mustafa ,Halil Ve Erdemir Çalışanlarından Erdun Şen’in Babaları; Türkiye Elektrik Kurumundan Emekli Mehmet ŞEN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları