Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mayıs 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Yaşare Taşçı

31 Mayıs 2024

Butik Kaneri Sahibi; Merhum Erdoğan Taşçı’nın Eşi, Zeynel, Tolga Ve Anıl’ın Anneleri, Merhum Nizamettin Özer Ve Filiz Özer’in Kardeşleri, Cenk Özer, Berk Özer, Mert Sümer Ve Kerem Sümer’in Yeğenleri, İlçemiz Esnaflarından Terzi Adnan Taşçı’nın Yengesi, Nehit Taşçı Ve Eren Taşçı’nın Babaanneleri, Merhum Cemal Özer Ve Merhume Vasfiye Özer’in Kızları, Yaşare Taşçı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fatma Şentürk

31 Mayıs 2024

Merhum Arif Şentürk Ve Merhume Hafize Şentürk’ün Kızları, Belediyemizden Emekli Ali İhsan Şentürk, Muhammet Ali Şentürk, Yusuf Ziya Şentürk, Zeki Şentürk Ve Nuray Şentürk’ün Kardeşleri, Fatma Şentürk Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Emine Altay

31 Mayıs 2024

Güldere Mahallesi Sakinlerinden Şerife Ünver, Musa Ve İbrahim Altay’ın Anneleri, Belediyemizden Emekli Merhum Hüseyin Altay’ın Eşi, Emine Altay Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Güldere Merve Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Korubaşı Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Bilgin

31 Mayıs 2024

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum İshak Bilgin’in Eşi, Tülay, Fatih, Sezgin, Yıldıray’ın Anneleri, Fatma Bilgin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kepez Tepe Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belenyeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hamidiye Elmas

31 Mayıs 2024

Işıklı Köyü Nusretli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Feridun, Turgut, Tevfik Elmas, Kadriye Akkuş, Nürziye Yener, Ülviye Karaman, Nuriye Çakmak Ve Şevkiye Akkuş’un Anneleri, Merhum Hüseyin Elmas’ın Eşi, Hamidiye Elmas Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Işıklı Köyü Nusretli Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Emin Acar

30 Mayıs 2024

Hatice Acar’ın Eşi, Fatma, Rıza, Ayşe Ve Alaattin Acar’ın Babaları, Merhum Hasan Acar Ve Merhume Yaşare Acar’ın Oğlu, Emin Acar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ramazanlı Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Nazmiye Atay

30 Mayıs 2024

Köseler Mahallesi Sakinlerinde Merhum Ali Atay’ın Eşi, Ziraat Bankasından Emekli Mehmet Öcal’ın Ablası, Fatmagül, Eminegül, Şerife, Temel Ve Türkan Atay’ın Anneleri, Nazmiye Atay Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Köseler Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köseler Mahalle  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Orhan Kızılkan

29 Mayıs 2024

Ömerli Mahallesi A1 Blok Sakinlerinden Merhum Nazmi Kızılkan Ve Merhume Vasfiye Kızılkan’ın Oğlu, Merhum Metin, Şenol, Şendoğan, Tandoğan, Nejat Kızılkan, Güner Özdemir Ve Hülya Şen’in Kardeşleri, Belediyemiz Personeli Metin Kızılkan’ın Amcası, Çarşı Esnaflarından Telefoncu Atakan Kızılkan Ve Pelin Kızılkan’ın Babaları, Ayşe Kızılkan’ın Eşi, Armutçuk T.T.K’dan Emekli Orhan Kızılkan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Bahattin Kunaç

29 Mayıs 2024

Gülüç Erdem Yuva Sakinlerinden Erdemirdene Mekli Sevim Kunaç’ın Eşi, Behiç, Bülent, Bilgin Ve Bertan Kunaç’ın Babaları, Bahattin Kunaç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Mediha Fındık

27 Mayıs 2024

Ereğli Eşrafından Merhum Mahir Fındık’ın Eşi, Merhum Rüştü Ve Nimet Türler’in Kızları, Canan Çapar Ve Can Fındık’ın Anneleri, Derya Fındık Ve Ufuk Çapar’ın Kayınvalideleri, Ece Ve Cem Fındık’ın Babaanneleri, Güliz Yavuz Ve Dilara Çapar’ın Anneanneleri, Mediha Fındık Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Turgay Korkmazgil

27 Mayıs 2024

Merhum Mehmet Ve Merhume Korkmazgil’in Oğlu, Coşkun, Gülten, Aytaç, Zeki, Nurten, Ömer, Adil Ve Gülseren Korkmazgil’in Ağabeyleri, Ahmet Turgay Korkmazgil Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Mahallesi, Yarma  Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Canip Yıldızhan

27 Mayıs 2024

Merhum Sadettin Yıldızhan Ve Merhume Güllü Yıldızhan’ın Oğlu, Vesile Yıldızhan’ın Eşi, Can Yıldızhan, Feryal Yıldızhan Şirin, Figen Yıldızhan Akman Ve Filiz Yıldızhan’ın Babaları, Cevat Yıldızhan, Galip Yıldızhan Ve Zeki Yıldızhan’ın Kardeşleri, Canip Yıldızhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kandilli Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Durdubaş

26 Mayıs 2024

Mehmet Ve Nazife Durdubaş İn Oğlu, Fahriye Durdubaş İn Eşi,Çetin Durdubaş, Metin Durdubaş, Fatime Türkcan Ve Kamile Çataklı Babası, Mustafa Çataklı Ve Ali Türkcanın Kayınpederi Erdemir Demir Yolundan Emekli Mehmet Durdubaş Vefat Etmiştir Cenazesi Saat 10:00 Elmatepe Mah. Evinin Önünde Helallik Alınıp Gökçebey İlçesi Çukur Köyü Hüseyin Beyoğlu Mahallesinde Öğle Namazına Müteakip Defnedilecektir.

Fikret Çelik

26 Mayıs 2024

Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden Merhum Kani Çelik Ve Merhume Şükran Çelik İn Oğlu,Mustafa Ve Müzeyyen Sarının Damadı,Hakan Çelik İn Kardeşi, İlknur Çelik İn Eşi, Tuğberk Çelik İn Babası Fikret Çelik Vefat Etmiştit.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakipbozhane Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mahinur Eygi

24 Mayıs 2024

Merhum Süleyman Ve Merhume Ayşe Kasapoğlu’nun Kızları, Emekli İŞ Bankası Müdürü Merhum Ahmet Hicabi Eygi’nin Eşi, Mahinur Eygi Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zülfiye Özcan

21 Mayıs 2024

Eski Eki Bekçilerinden Merhum Yunus Özcan’ın Eşi, Hacı Seyfi, İsmail, İlyas, Hasan Ve Altan’ın Anneleri, Rıfkı Özgenç Ve Orhan Aydın’ın Kayınvalideleri, Uğur Özcan, Tuncay Özcan Ve Murat Özgenç’in Babaanneleri, Zülfiye Özcan Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kandilli Beldesi Yayla Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kandilli Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Esat Göktürk

21 Mayıs 2024

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Nazmiye Göktürk’ün Eşi, Banu Konak Ve Baha Göktürk’ün Babaları, Erdemirden Emekli Esat Göktürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Bölücek Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Remziye Temel

21 Mayıs 2024

Merhum Salih Temel’in Eşi, Canan Malkoçoğlu’nun Annesi, Cüneyt Malkoçoğlu’nun Kayınvalidesi, Ayşe Öztürk’ün Ablası, Nalan, Şeref Cengiz Ve Handan Öztürk’ün Teyzeleri, Remziye Temel Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Gülüç Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belenyeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hasan Kekeç

21 Mayıs 2024

Gülüç Beldesi Çengelburnu Mahallesi Sakinlerinden Sevgi Kekeç’in Eşi, Barış Kekeç’in Babası, Muzaffer, Mehmet Ve Hüseyin Kekeç’in Ağabeyleri, Erdemirden Emekli Hasan Kekeç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Belde Toprağa Verilecektir.

 

Hacıkadın Özdemir

21 Mayıs 2024

Ahmet Özdemir’in Eşi, Efkan, Serdar Ve Atakan Özdemir’in Anneleri, Hacıkadın Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kızılca Köyü Aşağı Mahalle Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Kamil Akın

20 Mayıs 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden İmran Akın'ın Eşi, Nurdan Tunç,Aydan Akın Ve Erdem Akın'ın Babaları,Erdemirden Emekli Kamil Akın Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı Yendi Doğan Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

Satı Akbaş

18 Mayıs 2024

Merhum Sefer Aktaş'ın Eşi,Kemal Aktaş,Arife Küçükyılmaz,Meryem Yurtseven,Dilber Ayhan,Kenan Aktaş Ve Durucan Aktaş Kekeç'in Anneleri,Almanyada İkamet Eden Satı Akbaş Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Beycuma Ayvatlar Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Rıza Öztürk

18 Mayıs 2024

Ören Bozoklar Mahallesinden Reşat Öztürk,Tahir Öztürk,İlyas Öztürk  Ve Ayşe Ceylan'ın Babaları, Feride Öztürk'ün Eşi Rıza Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Kenan Bayram

18 Mayıs 2024

T.T.K Kandilli Garajından  Emekli, Merhum Mustafa Ve Türkan Bayram’ın Oğlu, Ayşe Bayram’ın Eşi, Sinan, Cihan Ve Neslihan’ın Babaları, Özcan,Nevin,Metin Ve Zafer Bayram’ın Abileri, Efe,Nisa Nur,Hira Nur,Amine Baran’ın Dedeleri Tır Şoförü Kenan Bayram Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Buruncuk Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayhan Halatçı

16 Mayıs 2024

Merhum Celalettin Halatçı Ve Merhume Hayriye Halatçı’nın Oğlu, Merhume Gülşan Halatçı’nın Eşi, Ufuk Halatçı, Haluk Halatçı, Suna Öztürk’ün Babaları, Reyhan Halatçı’nın Kayınpederi, Armağan, Tamer Halatçı’nın Kuzeni, Celal Halatçı, Burak Halatçı, Didem Beytekin, Özge Aydın, Gamze Öztürk’ün Dedeleri, Vergi Dairesinden Emekli Ayhan Halatçı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Ahmet Bıçkıcı

16 Mayıs 2024

Gülüç Beldesi, Çengel Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Bıçkıcı, Ali İhsan Bıçkıcı, Ayşegül Bıçkıcı Ve Nurgül Bıçkıcı’nın Babaları, Vesile Bıçkıcı’nın Eşi, Ahmet Bıçkıcı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Şükrü Sümer

13 Mayıs 2024

Neşe, Serap, Besim, Uğur Ve Mehtap’ın Babaları, Suat, Gülcan, Yusuf Ve Gülümser’in Kayınpederleri, Gökçen, Sümeray, Övgü, Eren, Mert Ve Ada’nın Dedeleri, Maçkalı Şükrü Sümer Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazında Hatip Camiinde Helallik Alındıktan Sonra Trabzonda Toprağa Verilecektir.

 

Şerife Gemici

13 Mayıs 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Mahir Gemici, Halil Gemici Ve Hülya Kara’nın Anneleri, Semih, Emre, Elif, Hilal Ve Seda’nın Babaanneleri, Eyüphan Kara’nın Anneannesi, Emine Gemici, Hülya Gemici Ve Yusuf Kara’nın Kayınvalideleri, Merhum İsmail Gemici’nin Eşi, Şerife Gemici Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Eleşler Büyüktepe Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Abdurrahman Bayar

13 Mayıs 2024

Cemaller Köyü, Balaban Mahallesi Sakinlerinden Merhum Abdurrahman Ve Ayşe Bayar’ın Oğlu, Hüseyin Bayar, Emine, Fatma, Ayşegül Balaban’ın Kardeşleri, Emrah, Ceyhan Ve Gül Bayar’ın Babaları, Umut Bayar Ve Şevval Tekin’in Dedeleri, Zaferiye Bayar’ın Eşi, Abdurrahman Bayar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balaban Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Mustafa Kılıç

13 Mayıs 2024

Kdz.Ereğli Belediyesi Eski İmar Ve Şehir Bölge Planlama Müdürü, İmardan Sorumlu Başkan Danışmanı, Merhum Hüseyin Kılıç Ve Merhume Maksude Kılıç’ın Oğulları, Merhum Kahyaoğlu Kadir Su Ve Merhume Samime Su’yun Damadı, Yasemin Kılıç’ın Eşi, Işıl Kılıç Yıldız Ve Alper Kılıç’ın Babaları, Bülent Yıldız’ın Kayınpederi, İnci Ve Mete Yıldız’ın Dedeleri, Selma Kuru’nun Kardeşi, Hasan Ve Temel Kuru’nun Dayıları, Mustafa Kılıç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Rasim Çolak

12 Mayıs 2024

Akçakoca Eşrafından Emel Balıkçı Ve Mukaddes Demet Çolak'ın Babaları,Diyetisyen Aslıhan Balıkçı Ve Eczacı Neslihan Balıkçı'nın Dedeleri,Esnaflarımızdan Ayhan Balıkçı Ve Çağrı Kesebir'in Kayınpederleri,Nazmiye Çolak'ın Eşi,Emekli Öğretmenlerden Rasim Çolak Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Akçakaoca Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Tahirli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Erol Demirkıran

11 Mayıs 2024

Bağlık Mahallesi Eşrafından Erdinç,Şeyda,Yelda'nın Babaları,Şeref Erdoğan,Mehmet,Ergin,Deniz,Emra Demirkıran'ın Kayınpederi,Sabiha Demirkıran'ın Eşi Erol Demirkıran Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sevim Özcan

11 Mayıs 2024

İlçemiz Kaymakamlık Personeli Zafer Özcan, Nüfus Müdürlüğü Personeli Aslı Özcan Ve Şehit Kudret Özcan’ın Annesi, Merhum İsmail Özcan’ın Eşi Sevim Özcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şevkiye Açar

11 Mayıs 2024

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Merhum Kasap Hüseyin Açar'ın Eşi,Hasan Ve Mehmet Açar'ın Anneleri,Şevkiye Açar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aydınlar Köyü Kocabelen Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yıldıray Yılmaz

11 Mayıs 2024

Akarca Mahallesi Eşrafından Yüksel Yılmaz’ın Eşi, Echomar Hastanesi Eski Doktorlarından Merhum Dr  Baki İlkay Yılmaz Ve  Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Olcay Özdemir’in Babası, Muhammet Özdemir’in Kayınpederi, Zahide Ve Yılmaz’ın Kardeşleri, İlhan,Vildan,Şeref Ve Merhume Mükerrem’in Abileri Yıldıray Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Orta Camiide Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazım Aktürk

10 Mayıs 2024

Merve Acar Ve Gamze Karakaya’nın Babası, Baki, İsmail, Mehmet İle Hüseyin Aktürk Ve Ayşe Erdoğan’ın Kardeşleri,Hüseyin Aktürk’ün Oğlu, Nazikar Aktürk’ün Eşi Nazım Aktürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ballıca Köyü Merkez Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Ballıca Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hüseyin Aydın

10 Mayıs 2024

Güllük Köyü Ve Esenköy Köyü Eski Muhtarı Mustafa Aydın'ın İle Kadir,Hüsamettin,Zahide,Fatma Aydın'ın Babası Hüseyin Aydın Vefat Etmiştir.

Merumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Esenköy Kayabaşı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hanım Kulaksız

10 Mayıs 2024

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Kulaksız'ın Eşi, Mevlüt,Süleyman Ve Yusuf Kulaksız'ın Anneleri,Hanım Kulaksız Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Safa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aydınlar Köyü Örencik Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bünyamin Öztürk

09 Mayıs 2024

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halil İbrahim Öztürk Ve Şaduman Öztürk'ün Oğlu,Eyüp Öztürk,Vildan,Safiye Ve Ebrar'ın Kardeşleri Bünyamin Öztürk Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Necati Yiğit

09 Mayıs 2024

Cemal Yiğit,Ahmet Yiğit,Ali Yiğit’in Babaları,Necati Yiğit Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Önce Gümeli Karagöl Cem  Evinden Alınarak Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe Çam

07 Mayıs 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Aydın Ve Nazife Aydın’ın Kızları, Recep Aydın,Nurcan Aydın,Gülizar Topal Ve Bayram Aydın’ın Kardeşleri,Aleyna Ayaz Ve Furkan Eren Çam’ın Annesi,Erdemirden Emekli İbrahim Çam’ın Eşi Ayşe Çam Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Önce Abdi Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Emine Karataş

07 Mayıs 2024

Merhum Şaban Karataş’ın Eşi, Hacıkadın Ölmez,Erhan Karataş Ve Erkan Karataş’ın Anneleri, Mehmet Bozkurt’un Kızı,Emine Karataş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hamzafakıhlı Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar Harkın

07 Mayıs 2024

Emine Harkın'ın Eşi; Muhammet Harkın, Mustafa Harkın Ve Murat Harkın'ın Babalari, Chp Eski Belediye Meclis Üyelerinden Mehmet Akçakayanın Eniştesi, Eski Ereğli Esnaflarından Durdu Akçakaya’nın Bacanağı, Teiaş Bölucek Trafo Merkezinden Emekli Yaşar Harkın Vefat Etmistir.

Merhumun Cenazesi Bugun Ova Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Ova Koyu Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Temel Kaçmaz

07 Mayıs 2024

Merhum Çanakkale Gazisi Hüseyin Kaçmaz Ve Merhum Hatice Kaçmaz’ın Oğlu, Dünya Barış Elçisi Turgut Kaçmaz Ve Yaşar Gülten’in Abileri,Hakan,Ahmet,Erkan Ve Serkan’ın Babaları,Yalçın Ve Mustafa Gülten’in Dayıları,Yusuf Kaçmaz’ın Amcası,Merve,Beyza,Rüya,Tamer,Ertan,Berra,Mert,Elif Ve Doruk’un Dedeleri,Temel Kaçmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Merve Sarıgül

06 Mayıs 2024

Erdemirden Emekli Merhum  Recep Sarıgül’ün Torunu, Ereğli Balıkçılarından Abbas Sarıgül’ün Kızı, Osman,Kadriye,Asuman,Mehmet,Bilal,Sinan,Zühre Sarıgül’ün Yeğenleri,Merve Sarıgül Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Zonguldak Kilimli Ulu Camiide Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kilimli Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hüseyin Arslan

06 Mayıs 2024

Gülüç Belde Örencik Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yeter Aslan’ın Eşi,Gülüç Belediyesi Meclis Üyesi Şükrü Arslan,Ahmet Arslan,Esma,Türkan Ve Tülay Arslan’ın Babaları Hüseyin Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Gülüç Merkez Camiinde İkindi Namazına Müteakip Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Kübra Cerrah

05 Mayıs 2024

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Şevket Cerrah'ın Eşi,Asım Ve Hanım Cerrah'ın Ablası,İbrahim,Mustafa,Davut İle Rıdvan Cerrah'ın Anneleri Kübra Cerrah Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Yaraşlı Yörük Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Necati Acar

04 Mayıs 2024

Bayat Köyü Sakinlernden Selahattin İle Tahsin Acar In Kardeşi,Emine,Hasan İle Hüseeyin Acar In Babaları,Sevim Acar In Eşi,Merhum Ali Ve Emine Acar In Oğlu Necati Acar  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11 De Ören Mahallesi Evinin Önünden Helalik Alındıktan Sonra Bayat Köyü Karaosmanlar Caminde Kılınacak Öğle Namazına Mütakip Bayat Köyü Karaosmanlar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yeter Çınar

03 Mayıs 2024

Erdemirden Emekli İsmet Çınar’ın Eşi, Kadriye, Şngül, Serpil, Sevinç, Songül Ve Murat Çınar’ın Anneleri, Meryem Ve Mehmet Güngören’in Kardeşi, Merhum Şehit Halis Çınar’ın Yengesi, Yeter Çınar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip 2.İstasyon Hacı Ali Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hava Sevimli

03 Mayıs 2024

Merhum İsmail Sevimli’nin Eşi, Hülya Demirkol, Hava Karadeniz, Fatma Aytaç Ve Emine Demirel’in Anneleri, Mustafa Oktay Ve Safiye Kardaş’ın Kardeşleri, Mustafa Demirkol, Zeki Karadeniz, Telat Aytaç Ve Hüseyin Demirkol’un Kayınvalideleri, Hava Sevimli Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Belen Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ramazan Yener

03 Mayıs 2024

Merhume Halime Yener’in Eşi, Vedat Yener Ve Özlem Yağız’ın Babaları, Özkan, Özge, Gürkan’ın Babaanneleri, Samet’in Anneanneleri, Murat Yağız’ın Kayınpederi, Sercan, Adnan, Feyzanur, Serkan, Alev, Tuğçe Ve Aydın’ın Dayıları, Yaşariye’nin Kardeşi, Ramazan Yener Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Abdi Köyü Aşıklı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Niyazi Yalman

03 Mayıs 2024

Murat Taksi Esnaflarından Merhum İbrahim Yalman Ve Fatma Yalman’ın Oğlu, İsmail Yalman Ve Havagül Sever’in Kardeşi, Murat Taksi Esnaflarından Durmuş Yalman’ın Yeğeni, Doğukan Ve Aleyna Yalman’ın Babaları, Ayten Yalman’ın Eşi, Murat Taksi Esnfalarından Niyazi Yalman Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ören Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İrfan Yaman

03 Mayıs 2024

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden, Alaplı Esnaflarından Pehlivan İnşaat Sahibi Erkan Yaman, Serkan, Vildan, Fatma Ve Rabia Yaman’ın Babaları, İnşaat Kalfası Lakaplı İrfan Yaman Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Yedigelli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Gülten Denizhan

01 Mayıs 2024

Çaylıoğlu Hacıosman Köyü Sakinlerinden Recep Ve Bahriye Durmaz In Kızı,Gülşen Karabulut Un Kardeşi,Adem Ve Gülhan In Ablaları,Hacı Sahip Denizhan In Gelini,Bünyamin,Melisa,Ve Aleyna Denizhan In Anneleri,Salim Denizhan In Eşi Gülten Denizhan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Hacıosmanlar Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

Şaban Türkay

01 Mayıs 2024

Belen Mahallesi Sakinlerinden Teffik,Bahattin,Burhan Ve Şeref Altau In Kayınpederi,Gülten,Nurten,Gülden İle Feriha Nın Babaları,Merhume Vasfiye Türkay In Eşi Şaban Türkay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Belen Merkez Caminde Kılınacak Öğle Namazına Mütakip Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Yılmaz

01 Mayıs 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Merhume Safiye Demiray In Kızı,Mehmet Yılmaz In Eşi,Suzan Gül,Nuran Anderson,Nuray Biltekin Ve Sangül Karaboğanın Annesi,Cengiz Gül,Kelly Anderson ,Cezmi Biltekin Ve Ali Haydar Karaboğanın Kayınvalidesi, Fatma Yılmaz Vefat Etmiştri

Merhumenin Cenazesi Öğle Namazına Mütakip Ali Molla Ciminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Yeni Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Zeki Korkmaz

01 Mayıs 2024

Eski Ereğli Eşrafından Merhum Hakkı Korkmaz İle Cemile Korkmaz In Oğlu, Nebahat Korkmaz In Eşi, Öznur, Sevim Ve Özgür Korkmaz In Babaları Zeki Korkmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Kavucaktaş Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları