Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Kasım 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Mesut ÖZEN

01 Kasım 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Üzeyir Özen’in Torunu; Erdemirden Emekli Mustafa Özen Ve Safinaz Özen’in Oğulları; Osman Özen Ve Satılmış Özen’in Yeğenleri; Mert Ve Meriç’in Babaları; Mustafa ,Murat Ve Meltem’in Kardeşleri; Erdemir Sıcak Haddane Çalışanlarından  Mesut ÖZEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kepez Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kepez Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma BOZACIOĞLU

01 Kasım 2021

Alacabük Köyü Sakinlerinden; Rasim Bozacıoğlu’nun Eşi; Yakup,Çetin Ve Metin Bozacıoğlu’nun Anneleri Fatma BOZACIOĞLU Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alacabük Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Sebahat TÜYLÜOĞLU

01 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Hacı Hasan Tüylüoğlu’nun Eşi; Merhum Celal, İslam Ve Muzaffer Tüylüoğlu’nun Anneleri; Alaaddin, Ferdi Ve Yasin Tüylüoğlu’nun Babaanneleri Sebahat TÜYLÜOĞLU Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kenan Pestilci Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mahmut SAKA

01 Kasım 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Nigar Saka’nın Eşi; Murat, Çiğdem  Ve Çağla’nın Babaları; Muhammer Öztoprak,Kenan Akyol, Nazmi  Kocaman  Ve Hüseyin Erdoğan’ın Bacanağı ; Dr. Aytaç Turan’ın Dayısı; Belediyemiz Personellerinden Savaş Müsellim’in Eniştesi Mahmut SAKA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazım AKKAYA

01 Kasım 2021

Üçköy Köyü Sakinlerinden ; Merhume Zehra Akkaya’nın Eşi;Halime Birdane’nin Babası; İsmail Birdane’nin Kayınpederi Nazım AKKAYA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Üçköy Aile Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir

Ayşe ÖZEL

02 Kasım 2021

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İhsan Özel’in Eşi; Murat Özel Ve Fulya Şenligil’in Anneleri; Erdemirden Emekli Hüseyin Şenligil Ve Serap Uludağ’ın  Kayınvalideleri; Serranur Ve Sertaç’ın Anneanneleri; Linasu Ve Nefes ‘İn Babaanneleri;Yaşar Özgün Ve Berber Vasfi Özgün’ün Ablaları Ayşe ÖZEL Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Abdi Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Belkız BULUT

02 Kasım 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Niyazi Bulut’un Eşi; Özkan Ve Ebru Bulut’un Anneleri; Mehmet Erben, İbrahim Erben, Havva Bulut Ve Serpil Uğurluel’in Kardeşleri; Yusuf Göktekin’in Kayınvalidesi  Belkız BULUT Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Kepez Yusuf Sadriye Arslan Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir

Mustafa BIRAK

02 Kasım 2021

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Şehit Hüseyin Bırak, Kaymakamlık Personellerinden Nurcan Demirel Ve Nüfus Müdürlüğü Personellerinden Hikmet Bırak’ın Babaları; İsmail Demirel Ve Ezgi Bırak’ın Kayınpederleri, Ebru Demirel ,Emre Demirel, Arda Bırak  Ve Tuana Bırak’ın Dedeleri ; T.T.K. ‘Dan Emekli Mustafa BIRAK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Balı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İsmet SESLİ

02 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Caddesi Sakinlerinden; Merhume Gülseren Sesli’nin Eşi; İsmail Sesli, Ali Rıza Sesli Ve Mehmet Sesli’nin Kardeşleri ; Birsen Sesli, Serap Sesli Ve Kemal Sesli’nin Babaları İsmet SESLİ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir

Halil İbrahim YAZICI

03 Kasım 2021

Güldere Mahallesi Zamanlar Sokak Sakinlerinden; Merhum Aslan Yazıcı Ve  Meryem Yazıcı’nın Oğulları; Yusuf Yazıcı,Merhum Dursun Yazıcı Ve İsmail Yazıcı’nın Kardeşleri ; Meryem Zaman, Zeynep Özbek, Ayşe Kısa, Apdullah Yazıcı Ve Hanife Altuntaş’ın Babaları; Fadime Yazıcı’nın Eşi Halil İbrahim YAZICI Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Güldere Mah. Zamanlar Sokak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hakan YILDIZ

04 Kasım 2021

Atatürk İlkokulu  Ve İzmirlioğlu İlkokulu Eski Öğretmenlerinden  Hakan YILDIZ Vefat Etmiştir.Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bartın Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacer KUNUL

04 Kasım 2021

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Gardiyan Yusuf Kunul’un Eşi; Sezai Kunul, Şerife Egeli, Hatice Acar, Yüksel Kunul Ve Yücel Kunul’un Anneleri; Kübra Kunul,Tülay Kunul, Adem Acar Ve Özcan Egeli ‘Nin Kayınvalideleri; Dilek, Dilber, Nilüfer, Didem, Yusufcan Ve Furkan’ın Babaanneleri; Öznur, Ebru, Erdil, Atacan, Ve Aycan’ın Anneanneleri Hacer KUNUL Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Korubaşı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Korubaşı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan KİBAR

04 Kasım 2021

Gülüç Sakinlerinden; Merhume Feride Kibar’ın Eşi;  Cemil Kibar Ve İsmail Kibar’ın Babaları; Zülküf, Muhammet Ve Öznur Kibar’ın Dedeleri ; Kore Gazisi Hasan KİBAR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Saat 10:00’da Gülüç Site Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Çankırı’da Toprağa Verilecektir

Fatma ARSLAN

04 Kasım 2021

Gülüç  Bekyeri Mah. Sakinlerinden; Recep Arslan’ın Eşi; Nurettin, Ahmet, Mustafa Ve Hacı Mehmet Arslan’ın Anneleri Fatma ARSLAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belde Mezarlığında  Toprağa Verilecektir

Aysel ACAR

04 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden; Merhum Hayri Acar’ın Eşi; Nuray Turan, Nurdan Yumurtaş, Hale Aksoy,Güven Acar, Jale Çardak Ve Özkan Tutar’ın Anneleri; Engin Turan,Merhum Cihat Yumurtaş, Mehmet Aksoy,Habibe Acar Ve Aykut Çardak’ın Kayınvalideleri Aysel ACAR Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün Saat 17:00’de  Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir.

Muharrem TAŞDELEN

05 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Gülsüm Taşdelen’in Eşi; Aydın, Ayhan, Ertan Ve Erdal Taşdelen’in Babaları; Erdemir Liman Müdürlüğünden Emekli Ordulu Muharrem TAŞDELEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi  Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir.

Nimet TÜZEL

05 Kasım 2021

Ereğli Eşrafından; Merhum Çeştepeli Nuri Tüzel’in Eşi; Nurten İşeri’nin Ablası; Kenan Tüzel, Nurhan Yüksel, Merhum Temel Tüzel, İsmail Tüzel, Emine Şen, Kadir Tüzel Ve Vasfiye Akbaş’ın Anneleri; Hüseyin Yüksel, Sezgin Yüksel Ve Merve Akbaş’ın Anneanneleri; Taner Tüzel, Gülper Çıladır, Nuri Tüzel Ve Aleyna Tüzel’in Babaanneleri Vesile Nimet TÜZEL Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Çeştepe Aile Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Önay ŞENER

05 Kasım 2021

Erdemirden Emekli Merhum Fuat Şener ‘İn Eşi; Ahmet Şener Ve Nalan Köksal’ın Anneleri; Sibel Şener Ve Turhan Köksal’ın Kayınvalideleri; Eray Ve Eren Köksal’ın Anneanneleri; Banu Ve Uygar Şener’in Babaanneleri; Emekli Öğretmen Önay ŞENER Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip   Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Pençes  Aile Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir.

Halil ÇELİK

06 Kasım 2021

Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Şaban Çelik Ve Merhume Ayşegül Çelik’in Oğulları; Safiye Çelik ‘İn Eşi; Ayşe Çelik, Elif Çelik Ve Ereğli Esnaflarından Çelikel Sigortanın Sahibi Emine Özdemir’in Babaları; Mehmet, Recep ,Bayram, İsmail, Ayşe Ve Şükran’ın Ağabeyleri  Erdemirden Emekli Halil ÇELİK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11:00 ‘De Köseler Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köseler Aile Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Rezzan UZUN

06 Kasım 2021

Merhum Yılmaz Uzun’un Eşi; Merhum Kubilay Uzun, Nuray Altuntaş Ve Şenay İşeri’nin Anneleri; Bayram Altuntaş, Koray İşeri Ve Emine Uzun’un Kayınvaideleri; Baturman, Tunahan, İrem Ve İzel’in Anneanneleri; Şeyma Ve Sra’nın Babaanneleri; Şeref Yücebağ’ın Ablası; Ahmet Ve Bayram Uzun’un Yengeleri Rezzan UZUN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip   Gülüç Siteler Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Ereğli   Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir.

Mustafa BAYRAKTAR

06 Kasım 2021

Kandilli Beldesi Armutcuk Mahallesi Sakinlerinden; Abdullah, Muhammet, Metin Ve Yüksel Bayraktar’ın Babaları Mustafa BAYRAKTAR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kandilli Armutcuk Mahallesinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kandilli Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet TURAN

06 Kasım 2021

Belen Mahallesi Kabaşlar Sokak Sakinlerinden; Emine Turan’ın Eşi; Günay, Gülay, Sevilay, Adviye Ve Muzaffer Turan’ın Babaları; Belediyemiz Meclis Üyelerinden Fikret Aydeniz’in Kayınpederi ; Belen Mahallesi Muhtarı Ahmet Turan’ın Amcası Mehmet TURAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Belen Kabaşlar Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Belen Kabaşlar Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hava AKÇAKAYA

07 Kasım 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Yaşar, Ömer Ve Metin Akçakaya’nın Anneleri Mehmet Akçakaya’nın Eşi Hava AKÇAKAYA Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00 De Ortacaminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Vesile KARAKAŞ

08 Kasım 2021

Kışla Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Şam’ın Kızı, Bülent, Tahir Ve İbrahim Karakaş’ın Anneleri, Merhum Şaban Karakaş’ın Eşi, Vesile KARAKAŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kışla Mezarlığında Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kınalı CANLI

08 Kasım 2021

Murtaza Mahallesi, Hüseyin Karadeniz Caddesi Sakinlerinden Merhum Aziz Canlı’nın Eşi, Merhum Ramazan Canlı, Resul Canlı, Rasim Canlı Ve Fatma’nın Anneleri, Kınalı CANLI Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip   Abalı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Gümüşhaneliler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülhan KESKİN

09 Kasım 2021

Topçalı Mahallesinden, Balı Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden Orhan Göktekin Ve Fatma Göktekin’in Kızları, Aleyna İle Şehrazat Keskin’in Anneleri, Rayhan Göktekin, Bayram Göktekin, Erkan Göktekin’in Kardeşleri, Hatice Keskin İle Merhum Mustafa Keskin’in Gelinleri, Ziya Keskin’in Eşi, Gülhan KESKİN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balı Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Balı Mah. Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hava ÖZEGEN

09 Kasım 2021

Ormanlı Beldesi, Ahmetpaşalar Köyü Sakinlerinden Tahsin Özegen, Yurdakul, İsmail Ve Kübra Özegen’in Anneleri, Özlem, Yakup, Yunus Emre, Batuhan İle Beyza Özegen’in Babaanneleri, Merhum Ahmet Özegen’in Eşi, Hava ÖZEGEN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ormanlı Beldesi Ahmetpaşalar Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Halil TEMEL

10 Kasım 2021

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Cemalettin Temel, Azize, Mehmet,Oktay Ve Okay Temel’in Babaları,Ayşe Temel’in Eşi, Almanyalı Halil TEMEL Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kapançatı Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Toprağa Verilecektir.

Naciye DEREBAŞI

10 Kasım 2021

Uzunmehmet Mahallesi Hakkı Gülerman Sokak Sakinlerinden Merhum Sait Kayacık Ve Merhume Durkadın Kayacık’ın Kızları, Şükran Ersoy, Ayşe Derebaşı, Aysun Derebaşı İle Gülşah Derebaşı’nın Anneleri, Ali Ersoy’un Kayınvalidesi Merhum Muzaffer Kayacık,Merhum Kemal Kayacık,Celal Kayacık Ve Fatma Asar’ın Kardeşleri, Eren Eymen Ersoy’un Anneannesi, Mehmet Derebaşı’nın Eşi, Naciye DEREBAŞI Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Rıfat KURT

10 Kasım 2021

Orhanlar Mahallesi Tunalı Hilmi Caddesi Sakinlerinden Refik Kurt Ve Merhume Zahide Kurt’un Oğlu, Refik Kurt İle Elif Kurt’un Babaları, Rahime Enaz, Nuran Özer, Numan, Ahmet, Tahsin Ve Ruhan Kurt’un Kardeşleri, Nursel Kurt’un Eşi, Sümer Taksi Esnaflarından Rıfat KURT Vefat Etmiştir.  Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet ÖZDEMİR

11 Kasım 2021

Şehrimiz Esnaflarından Mevlüde Özdemir’in Eşi, Şaduman, Ayşe, Güner, Dilber, Ümit Özdemir’in Babaları, Tayfun Biçer, Neşat Güney, Ahmet Solmaz, Namık Bozkurt’un Kayınpederleri, Nihat, Hasan Ali, Osman Özdemir’in Kardeşleri, Alparslan, Esma, Hüdai, Etem Ve Gülten Özdemir’in Amcaları, Murathan, Bahar Biçer, Fatih, Sinem Güney, Elif, Yiğit Eren Bozkurt’un Dedeleri, Paşa Ahmet ÖZDEMİR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fikriye TEKİN

11 Kasım 2021

Kirmanlı Mahallesi, Rüzgarlı Sokak Sakinlerinden Şirin Tekin, Vasıf Tekin İle Azmi Tekin’in Anneleri, Can, Fatih Ve İsmail Tekin’in Babaanneleri, Hüsniye Topuz’un Ablası, Merhum İsmail Tekin’in Eşi, Fikriye TEKİN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ortacmiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayten KABAN

11 Kasım 2021

Emekli Kozlu Bucak Müdürü İsmail Hakkı Kabanı’ın Değerli Eşi, Figen KABAN’ın Ve Fuat KABAN’ın Anneleri, Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Ayten KABAN Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinden Kaldırılacaktır.

Hava YALMAN

11 Kasım 2021

Merhum Mehmet Yalman’ın Eşi, İsmail, İbrahim Ve Şerif Cerrah’ın Anneleri, Belediyemiz Personeli Kemal Yalman Ve Eda Yalman’ın Babaanneleri, Erdinç Cerrah Ve Meltem Cerrah’ın Anneanneleri, Hava YALMAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ören Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Turhan AKSIN

12 Kasım 2021

Orhanlar Mahalllesi Sakinlerinden Meltem Uzun, İlknur, Meleknur Ve Mehmet Aksın’ın Babaları,Uğur Enes Uzun’un Dedeleri,Gürkan Uzun’un Kayınpederi,Yılmaz,Sami,Rıdvan,Orhan  Aksın,Merhume Kadriye Kocabıyık,Bedriye Bekar İle Yaşar Bekar’ın Abileri,Merhume Havva  Şengül Aksın’ın Eşi Turhan AKSIN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Delihakkı Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hafize İRİS

12 Kasım 2021

Sarıkokmaz Mahalllesi Sakinlerinden Kışla Sanayi Sitesi Eski Esnaflarından Mehmet İris’in Eşi, Fatih, Hilal,Tuğba Ve Hümeyra İris’in Anneleri, Hafize İRİS Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Safa  Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemal KÖROĞLU

12 Kasım 2021

Karadeniz Ereğli Hükümet Konağı Eski Sivil Savunma Müdürü Nevin Köroğlu’nun Eşi, Kemal, Nevzat,Necdet Ve  Cevdet Köroğlu’nun Abileri, Birsen Köroğlu Ve Belkıs Köroğlu’nun Babaları, Coşkun Sesli İle Haluk Valyazoğlu’nun Kayınpederi, Ömer Valyazoğlu Ve Yiğit Valyazoğlu’nun  Dedeleri, Cemal KÖROĞLU Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şevket GÜLTEKİN

12 Kasım 2021

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Merhume Satı Gültekin’in Anneleri, Yaşar Gültekin’in Eşi, Ahmet,Şahin,Satı,Kenan Ve Ramazan Gültekin’in Abileri, Gülcan,Nurcan,Özkan İle Merhume Durcan Gültekin’in Babaları, Kanaat Ekmek Fırını Eski İşçilerinden Şevket GÜLTEKİN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Kocaali Merkez Mahallesi Mezarlığında Saat 11:00’de Toprağa Verilecektir.

Zehra ÖZMEN

14 Kasım 2021

Merhum İsmail Ve Merhume Yaşare Karaarslan’ın Kızı,  Ziyaettin Ve Fehmi Karaarslan’ın Ablaları, Seda,Deniz Alp Ve Irmak Kürekçi’nin Anneanneleri, Esra Özmen Kürekçi’nin Annesi, Merhum Mustafa Özmen’in Eşi, Zehra ÖZMEN  Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Kepez Nur Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kepez Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sultan KÖSE

14 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Köse’nin Eşi, Osman,Ahmet,Mehmet Ve Raziye Köse’nin Annesi, Süleyman Köse, Belediyemiz Çalışanlarından İrfan Köse,Furkan Ve Sinan Köse’nin Babaanneleri,Sultan KÖSE Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Sadi DULUN

14 Kasım 2021

Kavaklık Mahallesi Halkapınar Sokak Sakinlerinden Mesut Dulun,Aslı Şirkan,Alev Dulun Ve Taha Mert Dulun’un Babaları, Zerrin Dulun’un Eşi, Ereğli Esnaflarından Sadi DULUN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 14:00’de Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Meryem ÜZMEZ

14 Kasım 2021

Akarca Mahalelsi Sakinlerinden Sadi Üzmez,Hurşit Üzmez,Merhume Nurcan Üzmez Ve Sinan Üzmez’in Anneleri, Ayfer Üzmez,Banu Üzmez Ve Nermin Üzmez’in Kayınvalideleri,Doğukan,Gizem,Sercan Ve Sertan Üzmez’in  Babaanneleri,Buket Babahasan’ın Anneannesi, Ereğli Eski Esnaflarından Akçakocalı Sabri Üzmez’in Eşi Meryem ÜZMEZ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan ASLANBAY

15 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rahman Ve Merhume Fatma Aslanbay’ın Oğulları, Hashatun Aslanbay’ın Eşi, Merhume Hava Aslanbay İle Zeynep Aslanbay Danışmaz, Osman, Selim, İzzet Aslanbay’ın Ağabeyleri, Selçuk İle Sertan Aslanbay’ın Babaları, Hasan ASLANBAY Vefat Etmiştir.

Havva YILMAZ

15 Kasım 2021

Balı Mahallesi Eşrafından T.T.K’dan Emekli Eski Muhtarlardan Merhum Ali Yılmaz’ın Eşi, Amele Birliği Eski Başkanı Hasan Yılmaz, T.T.K’dan Emekli Balı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Yılmaz, Belediye Mali Hizmetler Müdürü Sevgi Billor, Belediye Personeli Sevim Baba, Nevin Kara Ve Mali Müşavir Hatice Aydın’ın Anneleri, Sertaç, Aytaç, Tuana, Cansu’nun Babaanneleri, Havva YILMAZ Vefat Etmiştir. 

Rafet KAYACAN

16 Kasım 2021

Fikri Kayacan,Ayşe Öztürk,Fatma Durgut,Cevriye Yiğit,Yasemin İnal,Firdevs Arslan,Aysun Arslan Ve Hanife Aldırmaz’ın Babaları Zonguldak Amatör Spor Klüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Rafet KAYACAN Vefat Etmiştir. 

Fatma SEVİM

17 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Niyazi Sevim’in Eşi, Rıfat,Rafet,İsmet,Afet,Emine Ve Mürvet Sevim’in Anneleri, Fatma SEVİM Vefat Etmiştir.

Emine ÜNLÜ

17 Kasım 2021

Dedeler Köyü Sakinlerinden Merhum Şaban Ünlü’nün Eşi,Razi Ünlü Ve Naci Ünlü’nün Anneleri,Niyazi Ünlü,Muratcan Ünlü Ve Şerife Ünlü’nün Babaanneleri,Emine ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

Veysel NİCİHAN

19 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi 1 No’lu Kandilli Lojmanları Sokak  Sakinlerinden Sevil Karaaslan’ın Babası,Nihat Karaaslan’ın Kayınpederi,Emre Karaaslan’ın Dedesi, Lütfiye Nicihan’ın Eşi,T.T.K’dan  Emekli Veysel NİCİHAN Vefat Etmiştir.

Hasan BAYRAM

20 Kasım 2021

Murtaza Mahallesi, Halit Hoca Sokak Sakinlerinden Bilal Bayram’ın Ağabeyi, İsmail, Kemal Ve Muharrem Öztürk’ün Enişteleri, Rabia Bayram’ın Eşi, Hasan BAYRAM Vefat Etmiştir.

Hacer GÜLEN

20 Kasım 2021

Merhum Adil Gülen’in Eşi, Bayram, Ayhan Ve Bora Gülen’in Anneleri, Atakan Gülen’in Babaannesi, Zülfikar Aydın’ın Ablası, Turgut Aydın’ın Halası, Hacer GÜLEN Vefat Etmiştir.

Kemal GÜRLEYEN

20 Kasım 2021

İlçemiz Eski S.S.K Hastanesi Müdürlerinden Sinop-Türkeli Taçahmet Köyünden Ahmet Ve Hatice’nin Oğulları, Devlet Hastanesi Eczacılarından Evren Yürütmen İle Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenlerinden Eren Aktaş’ın Babaları, Yaşar Gürleyen’in Eşi, Öğretmen Ozan Yürütmen İle İlçemiz Avukatlarından Onur Aktaş’ın Kayınpederi, Yeni Mahalle Eşrafından Kemal GÜRLEYEN Vefat Etmiştir.

Cevat KOCAMAN

21 Kasım 2021

Müftü Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı Sakinlerinden İlknur, Şennur, Cumhur Kocaman, Sonnur Ve Esra Türk’ün Babaları, İsmail Türk’ün Kayınpederi, Kısmet Kocaman’ın Eşi, Cevat KOCAMAN Vefat Etmiştir.

Ayşe YILDIRIM

22 Kasım 2021

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden İsmail, Cemil Ve Şaban Yıldırımın’ın Anneleri, Merhum Mehmet Yıldırım’ın Eşi, Ayşe YILDIRIM Vefat Etmiştir..

Selahattin KIRTAY

22 Kasım 2021

Ömerli Mahallesi Eşrafından Ayşe Kırtay’ın Eşi, Nevzat, Turhan, Şükriye Ve Zeynep Kırtay’ın Babaları, Selahattin KIRTAY Vefat Etmiştir.

Mehmet ELMACI

23 Kasım 2021

Uzunmehmet Mahallesi Hakkı Gülerman Sokak Sakinlerinden Gülsüm Elmacı’nın Eşi,Hacer,Zeynep, Ve Hatice Elmacı’nın Babaları, Tatlıcı Mehmet ELMACI Vefat Etmiştir.

Mehmet Ergun TUNÇER

23 Kasım 2021

Merhume Duriye Tunçer’in Eşi, Mustafa Arık,Orhan Ve İrfan Arık İle Belkıs Arık Övül,Zeynep,Tayfun,Aslı,Turan,Aylin Ayşe’nin Enişteleri,Melih Övül İle Zafer Öcalan’ın Bacanağı,Tuvana Ve Doğan Tunçer’in Amcaları,Didem Yıldıztepe’nin Dedesi,Mehmet Ergun TUNÇER Vefat Etmiştir.

Niyazi ÇAYLAN

23 Kasım 2021

Ömerli Mahallesi Kurtuluş Caddesi Sakinlerinden Merhum Tahsin Çaylan’ın Oğlu,Zehra Çaylan’ın Eşi,Merhum Muhammet Çaylan,İbrahim,Hüseyin Ve Yüksel Çaylan’ın Babaları,Salih İle Tahsin Çaylan’ın Dedeleri,Niyazi ÇAYLAN Vefat Etmiştir.

Tarık ŞEN

24 Kasım 2021

İlçemiz Esnaflarından Hedef Sigorta Aracılık Hizmetleri Sahibi,Merhum Salih Yaşar Şen Ve Sevim Şen’in Oğlu,Serpil Ayşe Şen’in Eşi,Tuğberk Şen’in Babası,Bülent Ve Sevil Şen’in Abileri,Tarık ŞEN Vefat Etmiştir.

Atilla TAMGÜL

24 Kasım 2021

Orhanlar Mahallesi İncekaş Sokak Sakinlerinden Cem Tamgül Ve Can Tamgül’ün Babaları, Fikri ,Yılmaz ,Ertan,Yalçın,Taner,Tansu İle Altuğ Mengi’nin Enişteleri, Begüm Nisa Tamgül’ün Dedesi,Elif Tamgül’ün Kayınpederi,Meral Tamgül’ün Eşi,Gülüç Esnaflarından Radyatörcü Atilla TAMGÜL Vefat Etmiştir.

Zakire KORKMAZ

24 Kasım 2021

Kdz.Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Mustafa Korkmaz’ın Eşi, Güler Pehlivan,Yusuf Korkmaz,Özcan Korkmaz,Murat Korkmaz Ve Zahide Şahin’in Anneleri,Zakire KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Kevser Emine KANCA

24 Kasım 2021

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Kanca,Merhum İsmail Kanca,Nurhayat Demircan Ve Emine Mutlu’nun Anneleri,Havagül Kaya,Taner Kanca,Sedat Mutlu,İbrahim Mutlu,Adem Demircan,Ayşe Şahin,Emine Demircan,İsmail Kanca,Mustafa Kanca Ve Öznur Mutlu’nun Babaanneleri,Merhum Mustafa Kanca’nın Eşi Kevser Emine KANCA Vefat Etmiştir.

Mustafa ÖZMEN

25 Kasım 2021

Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Ayşe Özmen’in Eşi, Ergin Ve Ercan Özmen’in Babaları, Hasan Bey Lakaplı Mustafa ÖZMEN Vefat Etmiştir.

Hacı Hatice ACIN

25 Kasım 2021

Cemaller Köyü Eşrafından T.T.K’dan Emekli Hacı Ali Acın’ın Eşi, Fatih Acın, Rasim Acın, Nilüfer Erlat, Şadiye Kara Ve Feryal Bulca’nın Anneleri, Hacı Hatice ACIN Vefat Etmiştir.

Mehmet ÖZMEN

25 Kasım 2021

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Fahrettin Özmen’in Oğlu, Gökçeler Mahallesi Muhtarı Ümit Şahin’in Eniştesi, Mehmet ÖZMEN Vefat Etmiştir.

Şaver ONAN

25 Kasım 2021

Akarca Mahallesi, Nihat Ertan Caddesi Sakinlerinden Merhum Şaban Celalaettin Ve Merhume Hatice Ertem’in Kızları, Avni Onan’ın Eşi, Arda Ertem, Celalaettin Ertem, Fatma Ertem, Neşe Sevinç, Serdar Sevinç, Duygu Naba’nın Halaları, Emin, Hayri, Ekrem, Nuri’nin Halalari, Şaver ONAN Vefat Etmiştir.

Yaşar ERKAN

25 Kasım 2021

Bayat Köyü, Karaosmanlar Mahallesi Sakinlerinden Pazar Taksi Eski Esnaflarından Merhum Halil Ve Merhume Hatice Erkan’ın Oğulları, Erhan, Ayhan, Halil Ve Songül Erkan’ın Babaları, Gizem, İlhan, Alper, Nazlı, Ceyhan, Emir, Sanem Ve Aybars’ın Dedeleri, Ayşe Erkan’ın Eşi, Yaşar ERKAN Vefat Etmiştir.

Kazım CEBESOY

26 Kasım 2021

Bayat Köyü Sakinlerinden Merhume Fadime Cebesoy’un Eşi, Emine Eğrilmez,Halime Cengiz,Necla Ürkmez,Neriman Demirci,Seriman Adıgüzel,Erdemir Personeli Mustafa Cebesoy Ve Belediyemiz Personeli Muhammet Cebesoy’un Babaları,Bayat Köyü Muhtarı Ahmet Eğrilmez’in Kayınpederi,Kazım CEBESOY Vefat Etmiştir.

Mithat IRMAK

26 Kasım 2021

Merhume Hatice Irmak’ın Eşi, Nur Sesli,Murat Irmak,Sedat Irmak,Neslihan Özdemir Ve Ferhat Irmak’ın Babaları,Bayburt Eşrafından Müteahhit Mithat IRMAK Vefat Etmiştir.Merhumun

Yaşar AKCAN

27 Kasım 2021

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Madenci Hasan Akcan,Selim Akcan,Asiye Akcan,Ferdane Öztürk,Ayşen Polat İle Aysun Barutun Babası Melek Akcan In Eşi Ereğli Eski Bekçilerinden Yaşar AKCAN Vefat Etmiştir.

Hüsamettin PAMUKSUZ

27 Kasım 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Özden Pamuksuz Ve Funda Dikenlinin Babası,Eski Belediye Personeli Fatih Dikenlinin Kayınpederi Şükriye Pamuksuz Un Eşi Liman Başkanlığından Emekli Hüsamettin PAMUKSUZ Vefat Etmiştir.

Fikriye YAKAR

27 Kasım 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Belediye İtfaiye Personeli Serkan Yakar Ve Ferhat Yakar In Annesi,Rahşan Yakar Ve Berrak Yakarın Kayınvalidesi,Beyza Ve Ayca Yakarın Babannesi Sertaç Dincer İn Teyzesi,Merhum Rauf Yakar In Eşi Fikriye YAKAR Vefat Etmiştir.

Bahattiin ÖNCEL

27 Kasım 2021

Beycuma Ayvatlar Köyü Sakinlerinden Mehmet Öncel İn Oğlu,İsa,Musa Ve Erol Öncel İn Kardeşi,Erol Gülsever İle Ziya Öncelin Kayınbiraderi Bahattiin ÖNCEL Vefat Etmiştir.

Müzeyyen AYTUNÇ

28 Kasım 2021

Merhum Hasan Ateş Ve Merhu Mezeliha Ateş İn Kızı,Kazım Ateş,Mehmet Ateş İle Ahmet Ateş İn Kız Kardeşi,Sudenaz Ve Utku Aytunç Un Anneleri,Merhum Hüseyin Aytunç Un Eşi,Müzeyyen AYTUNÇ Vefat Etmiştir.

Yusuf Taha GÖKTAŞ

28 Kasım 2021

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Ömer Göktaş In Kardeşi,Erdemirden Emekli Hacı Bahadır Göktaş İle Saadet Sağlam In Torunu,Cevdet,İsmet,İnci,İsminaz Hidayet Göktaş İle Altan,Oya,Arzu Sağlam In Yeğeni,Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni  Kerem Göktaş Ve İsmet İnönü Sınıf Öğretmeni Nida Göktaş In Oğlu Makina Mühendisi Yusuf Taha GÖKTAŞ Elim Bir Trafik Kazası Sonucu  Vefat Etmiştir.

Emine SEZER

28 Kasım 2021

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Serennur İle Mustafa Sezerin Babannesi,Özge,Melisa İle Emre Aker İn Annanesi, Foto Sezer,İsmail Sezer Ve Gülşen Aker İn Annesi,Merhum Mustafa Sezer İn Eşi Emine SEZER Vefat Etmiştir

Mevlüt SERENLİ

29 Kasım 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Koruma Müdürlüğünden Emekli Bahtiyar Ve Halise Serenli’nin Babaları, Merhume Hafize Serenli’nin Eşi, Özgür Serenli, Nigar Serenli Ve İlknur Sönmez’in Dedeleri, Ramazan Serenli’nin Kardeşi Ali Serenli’nin Amcası, Erdemirden Emekli Mevlüt SERENLİ Vefat Etmiştir.

Hasan ÜÇKOL

29 Kasım 2021

Müftü Mahallesi, Şadan Sönmez Sokak Sakinlerinden Erdoğan Üçkol, Beşir Ve Mikail Üçkol İle Serpil Tüylüoğlu’nun Babaları, Nebahat, Seçil, Handan Ve Nurettin Tüylüoğlu’nun Kayınpederleri, Fatih Üçkol, İsmail Üçkol, Esranur İbrahimbaş’ın Dedeleri, Merhume Zeynep Üçkol’un Eşi, Erdemirden Emekli Hasan ÜÇKOL Vefat Etmiştir.

Emine ACAR

29 Kasım 2021

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Acar’ın Eşi, Erdemirden Emekli Raif Acar, Erdemirden Emekli Muhammet Acar, Belediyemiz Temizlik İşlerinden Emekli Ali Acar, Metin Acar, Naciye Sezer Ve Şerife Ergün’ün Anneleri, Emine ACAR Vefat Etmiştir.

Nuran YORULMAZ

29 Kasım 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Önay Özden, Günay Solmaz, Şerif Yorulmaz Ve Gülay Yorulmaz’ın Anneleri, Belediyemiz Personeli Sanem Solmaz’ın Anneannesi, Nuran YORULMAZ Vefat Etmiştir.

İsmail OKTAY

30 Kasım 2021

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Oktay’ın Kardeşi,Vedat Oktay Ve Aysel Çubuk’un Babası,Gülsüm Oktay Ve Deniz Oktay’ın Kayınpederi, İsmail Oktay’ın Dedesi,Merhume Nazmiye Oktay’ın Eşi, İsmail OKTAY Vefat Etmiştir.

Mustafa DEMİRCAN

30 Kasım 2021

Bozhane Eski Esnaflarından Merhume Nazmiye Demirkol,Merhum Muharrem Demircan’ın Kardeşi,Merhum Ahmet Demirkol’un Kayınbiraderi, Mustafa Ve Mehmet Özkara’nın Enişteleri, Hava,Emine İle Merhume Şerife Ve Muharrem Demircan’ın Babaları,Kayık Ustası Mustafa DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Mehmet BOZKURT

30 Kasım 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Ümit,Elif Ve Mete Bozkurt’un Babaları,Merhume Emine Bozkurt’un Eşi, Aygaz Eski Şoförlerinden Mehmet BOZKURT Vefat Etmiştir.

Metin ERGÜN

30 Kasım 2021

Pembeciler Köyü Sakinlerinden Erdemir Ana Mutfaktan Emekli Aşçı Metin ERGÜN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları