Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Temmuz 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Makbule MUTLU

02 Temmuz 2020

Sarıkokmaz Mahallesi  Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; Merhum Sadettin Mutlu’nun Eşi; Fahriye,Saip,Rabia,Mustafa Ve Raif Mutlu’nun Anneleri; Merhum İsmail Ve Merhum Selahattin Malçok İle Merhume Şerife Yılmaz Ve Merhume Rabia Bölükbaş’ın Ablaları Makbule MUTLU Vefat Etmiştir.

Yılmaz BABAOĞLU

02 Temmuz 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Saynur Babaoğlu ‘Un Eşi; Atilla Ve Tarık Babaoğlu’nun Babaları; Nimet Ve Derya Babaoğlu’nun Kayınpederleri Yılmaz BABAOĞLU Vefat Etmiştir.

Sabri TEZEREN

02 Temmuz 2020

Vakıf Köyü Eşrafından Ve Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Ve Merhume Nazife Tezeren’in Oğulları; Emine Tezeren’in Eşi; Güngör,Volkan Ve Burcu Tezeren’in Babaları; Mustafa,Eyüp Ve Kasım Tezeren’in Kardeşleri; Kader Ve Hatice Tezeren İle  İlker Yaman’ın Kayınpederleri; Egemen,Zeynep,Beren,Doğukan,Öykü Ve Kenan ‘In Dedeleri Sabri TEZEREN Vefat Etmiştir.

Kıymet ÇELİK

02 Temmuz 2020

Akarca Mahallesi Erdemyuva Evleri Sakinlerinden; Merhum Yemen Çelik’in Eşi; Nimet Sesli,Nihal Çelik,Murat Çelik,Efrail Çelik,Şengül Çelik Ve Nuray Çelik’in Anneleri Kıymet ÇELİK Vefat Etmiştir.

Nazire TURHAN

02 Temmuz 2020

 Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Müslim Turhan’ın Eşi; Firdevs Sancak,Nezahat Turhan Ve Ayhan Turhan’ın Anneleri; Hasan Sancak Ve Semra Turhan’ın Kayınvalideleri; Gökhan Sancak,Özhan Sancak İle Volkan Ve Hakan Genç’in Anneanneleri Nazire TURHAN Vefat Etmiştir.

Hanife ŞEN

02 Temmuz 2020

Bağlık Mahallesi Pazarüstü Sakinlerinden; Hacı Recep Şen’in Eşi; Ekrem,Ethem Ve Zihni Şen İle Naciye Gülen,Zihniye Yazgan Ve Bedriye Çam’ın Anneleri; Engin Şen,Gökay Gülen,Bakican Barış Yazgan Ve Kaan Şen’in Babaanneleri Hanife ŞEN Vefat Etmiştir.

Bayram BOĞA

02 Temmuz 2020

Kırmacı Mahallesi Şaban Üstün Sokak Sakinlerinden; Merhum Şahin Boğa Ve Şerife Boğa’nın Oğulları; Hasan,Mehmet,Lütfi Ve Faruk’un Kardeşleri Bayram BOĞA Vefat Etmiştir.

İlyas KILIÇ

02 Temmuz 2020

Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Kılıç’ın Oğlu; Şevkiye Kılıç’ın Eşi; Ahmet,Mehmet,Sündüz,Hatice Ve Selma’nın Babaları İlyas KILIÇ Vefat Etmiştir.

Hüseyin DEMİRAL

03 Temmuz 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Neriman Demiral Ve Merhum Ali Demiral’ın Oğulları; Merhume Yasemin Gökalp Ve Merhum Hasan Demiral’ın Kardeşleri; Selime Demiral’ın Eşi; Seren Ve Kerem Demiral’ın Babaları Erdemirden Emekli  Hüseyin DEMİRAL Vefat Etmiştir.

Bayhan ÖNER

06 Temmuz 2020

 Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kemal Durusoy Ve Merhume Nazmiye Durusoy’un Kızları; Merhum Abdulkadir Öner’in Eşi ; Merhum Ümit Öner,Öncel Öner Ve Ender Öner’in Anneleri; Deniz,Berke,Batuhan Ve Nehir Öner’in Babaanneleri; Ayser Ve Yegane Öner’in Kayınvalideleri Bayhan ÖNER Vefat Etmiştir.

Melek ÖZER

07 Temmuz 2020

Kestaneci Mahallesi Eşrafından Ve Akarca Mahallesi Sakinlerinden ;Merhum Kemal Özer’in Eşi :Gürcü Çankırılı,Ayşe Özer,Maviş Baba Ve Şerafettin Özer’in Anneleri; Melih Çankırılı Ve Niyazi Baba’nın Kayınvalideleri Melek ÖZER Vefat Etmiştir

Fehamet SEVİNÇ

07 Temmuz 2020

Orhanlar Mahallesi Eşrafından Ve Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Sevda Usta’nın Eşi; Hakkı ,Mustafa Ve Sezgin Sevinç İle Hatice Tammis’in Anneleri;Yaman Tammis’in Kayınvalidesi;  Duygu,Serdar,Selcan,Samet,Ezgi,Sevde,Meleknur,Sevdanur Ve Nisanur’un Babaanneleri; Sema, Sevgi, Rıza, Perihan,Feridun,Efkan,Selim,Zehra,Nihal,Özkan Ve Ertan’ın Yengeleri Fehamet SEVİNÇ Vefat Etmiştir

Selahattin AKSOY

08 Temmuz 2020

 Çaylıoğlu  Ramazanlı Köyü Sakinlerinden; Emine Aksoy’un Eşi; Hüseyin,Nermin,Hasan,Ersin,Ayhan Ve Demet’in Babaları  Selahattin AKSOY Vefat Etmiştir.

Cafer BAŞ

08 Temmuz 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Abdullah Ve Fatma Baş’ın Oğulları; Neriman Baş Ve Nazmiye Karahan’ın Kardeşleri; Alaattin Baş’ın Ağabeyi; Taliye Baş’ın Eşi; Fatma ,Demet Ve Abdullah ‘In Babaları; Pazaryeri Esnaflarından Mahmut Baş Ve Ümit  Karahan’ın Kayınbiraderleri Cafer BAŞ Vefat Etmiştir.

İbrahim BEŞE

08 Temmuz 2020

Hatice Nümran Hasdemir Ve Hayrettin Beşe’nin Babaları; Tevfik Hasdemir’in Kayınpederi ;Hande Ve Hakan Hasdemir İle Dr. Emre Beşe’nin Dedeleri İbrahim BEŞE Vefat Etmiştir.

Hava ÖZEN

10 Temmuz 2020

Keşkek Köyü Sakinlerinden; Hüseyin Özen’in Eşi; Şaziye,Yaşar,Sevgi,Ayhan Ve Sanayi Esnaflarından Keşkekli Murat Özen’in Anneleri Hava ÖZEN Vefat Etmiştir.

Mehmet ERDOĞAN

10 Temmuz 2020

  Alaplı Erdoğanlar Muhasebenin  Kurucusu; Mali Müşavir Egemen Nuri Erdoğan , Seda Erdoğan  Ve   Eda Erdoğan’ın Babaları; Meryem Erdoğan’ın Eşi; İrfan Ali  Erdoğan’ın Kardeşi; Mali Müşavir Emrullah Erdoğan’ın Amcası; Erdemirden Emekli Mehmet ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin ODABAŞ

11 Temmuz 2020

Trabzon Köprübaşı Beşköy Eşrafından Ve Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Dursun Odabaş Ve Merhume Güleser Odabaş’ın Oğulları; Ahmet,Mustafa,Hasan  Ve Emriye’nin Kardeşleri; Merhume Şahzene Odabaş’ın Eşi;Sahir,Kenan Ve Dursun Odabaş’ın Babaları; Rukiye,Emine, Ve Fatoş Odabaş’ın Kayınpederleri; Oğuzhan,Zeynep,Beyza,Ertuğrul Ve Esma’nın Dedeleri İngiliz Kemal Lakaplı Hüseyin ODABAŞ Vefat Etmiştir

Güllü TAŞCI

11 Temmuz 2020

Sarıkokmaz Mah. Yeşiltepe Sokak Sakinlerinden ; Resul Kaya,Dursun Kaya,Tülay Kaya Ve Turan Kaya’nın Anneleri Güllü TAŞCI Vefat Etmiştir.

Recep ERSOY

11 Temmuz 2020

Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Sok. Sakinlerinden; Merhume Kadriye Ersoy’un Eşi; Reşat Oli Ersoy; Ayşegül Demirel,Yaşariye Yılmaz,Zehra Çayırbahçe Ve Remziye Keskin’in Babaları; İsmail Demirel Ve Hanife Ersoy’un Kayınpederleri; Mustafa Ersoy,Recep Ersoy Ve Muzaffer Ersoy’un Dedeleri; Eski Minübüs Esnaflarından Recep ERSOY Vefat Etmiştir

Hatice ACAR

11 Temmuz 2020

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Mehmet Recep Acar’ın Eşi; Yaşar Acar Ve Mustafa Acar’ın Anneleri; Asiye Ve Neziha Acar’ın Kayınvalideleri; Yusuf,Büşra,Yunus Emre ,Hamza,Muhammed,Ayşe Ve Halime’nin Babaanneleri  Hatice ACAR Vefat Etmiştir.

Emine SARI

12 Temmuz 2020

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Ahmet Sarının Eşi ,Recdep,Şaban,Cevdet  Sarı Ve Müzeyyen Kocatürk Ün Anneleri Emine SARI Vefat Etmiştir.

Yüksel OĞUZATA

12 Temmuz 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Fevziye Ve Merhum Hasan Ünsalan In Kızları,İrfan ,Sait,Ertuğrul Ve Ayhan Ünsalan In Kardeşleri ,Abdulkadir Oğuzatanın Eşi,Berrin Ve Berna Oğuzata Nın Anneleri,Tansel Tan Ve Ahmet Odabaşının  Kayın Valideleri Ege Ve İrem Odabaş In Ananeleri Yüksel OĞUZATA Vefat Etmiştir

Yaşere DUMAN

12 Temmuz 2020

Hamzafakılllı  Mahallesi Sakinlerinden Savaş, Şahin ,Ali, Duman, Şükriye Karabulut,Şennur Duman Ve Şenay Çetinkayanın  Anneleri Merhum Ali Osman Eşi Yaşere DUMAN Vefat Etmiştir

Kemal AKYOL

12 Temmuz 2020

Merhume Susen Akyol’un Eşi, Betül Kasnaklı ,Belgin Akyol Önal Ve Engin Akyol’un Babaları, Yusuf Önal’ın Kayınpederi, Ömer Terzioğlu’nun Eniştesi, Feridun Ergün, Melehat Ergün Ve Ergün Özdemir’in Dayıları, Erdemirden Emekli Kemal AKYOL İstanbul’da Vefat Etmiştir.

Salim AŞKIN

13 Temmuz 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Şehrimiz Esnaflarından Kemal Aşkın’ın Kardeşi; Kenan Ve İsmail Aşkın’ın Amcaları; Aygül Aşkın’ın Eşi; Tahir Ve Serhat Aşkın’ın Babaları; Erdemirden Emekli Salim AŞKIN Vefat Etmiştir

Eyüp YILMAZ

14 Temmuz 2020

Kdz.Ereğli Çiğdemli Köyü  Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Yılmaz,Bayram Yılmaz ,Fidan Yılmaz ,Figen Çelik Ve Ayten Keskin’in Babaları; Hakibar Yılmaz’ın Eşi; T.T.K.Dan Emekli Eyüp YILMAZ Vefat Etmiştir.

Sabriye ULAŞ

14 Temmuz 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halit Aşut Ve Merhume Vesile Aşut ‘Un Kızları ; Merhum Bekçi İbrahim Ulaş’ın Eşi; Merhume Ayşe Kumru, Merhum Hüseyin Aşut,Merhume Kadriye Kara Ve Merhum Recep Aşut’un Kardeşleri; Maksuzde Kolsuz İle Mustafa Ve Muzaffer Ulaş’ın Anneleri; Eralp Kolsuz’un Anneannesi ; Burak,Burhan,Samet Ve Didem Ulaş’ın Babaanneleri Sabriye ULAŞ Vefat Etmiştir.      

Bilor DEMİR

14 Temmuz 2020

Kandilli Beldesi Sakinlerinden; T.Tk.Dan Emekli ,T.T.K. Amele Birliği Eski Başkanı Ve Eski Kars Ardahanlılar Derneği Başkanı Orhan Demir,Burhan Demir, Ayhan Demir Ve Güler Demir’in  Anneleri Bilor DEMİR Vefat Etmiştir.

İsmet ALTUNBAŞ

15 Temmuz 2020

Ereğli Eşraflarından Avcılık Ve Atıcılık Eski Başkankarından Foto İsmet Kazan Restaurant Sahiplerinden Merhum Mehmet Emin Ve Ve Hacer Oğlu Semiha Kesim Ve Merhum Ahmet Kesim’in Damatları,Esra Akın Ve Ersan Altuntaş’ın Babaları,Mustafa Akın Ve Dilay Altunbaş’ın Kayınpederi,Alara,Lara,Orçun Ve Yağmur’un Dedeleri,Nimet Ve Fikret Altunbaş’ın Ağabeyleri, İsmet ALTUNBAŞ Vefat Etmiştir

Şeref DURMUŞ

17 Temmuz 2020

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Eşrafından; Merhum Kamil Durmuş Ve Merhume Hanife Durmuş’un Oğulları; Pakize Durmuş’un Eşi; Şerife Karaca’nın Babası; Halil Karaca’nın Kayınpederi; Burak Ve Asel’in Dedeleri Şeref DURMUŞ Vefat Etmiştir.

Yunus OKU

17 Temmuz 2020

Belen Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Oku Ve Emine Oku’nun Torunları; Cemal Oku Ve Hanım Oku’nun Oğulları; Emre Oku’nun Ağabeyi; Mehmet Oku, Vasfiye Aydın Ve Metin Orhan’ın Yeğenleri; T.T.K. Çalışanlarından Yunus OKU Vefat Etmiştir.

Nazikar BORAN

18 Temmuz 2020

Bozhane Eşrafından Merhum Mehmet Boran’ın Eşi,İzzet Boran’ın Annesi,Binnur Boran’ın Kayınvalidesi,Sertaç Ve Gaye’nin Babaaanneleri,Oğuz Boran’ın Yengesi,Tacettin Kılıç, Vedat Ve Gülseren’in Halaları, Nazikar BORAN Vefat Etmiştir

Mehmet ŞAHİN

19 Temmuz 2020

Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Şahin,Merhum Ali Şahin,Merhum Kemal Şahin Ve Hasan Şahin’in Kardeşleri,Hülya Şahin Başyiğit,Metin Şahin,Mehmet Şahin,Ferdi Şahin Ve Merhume Hediye Şahin’in Babaları,Güler Şahin’in Eşi,Erdemirden Emekli Vinç Operatörü Mehmet ŞAHİN Vefat Etmiştir

Kübra AYDIN

19 Temmuz 2020

Kepez Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden Merhum Ahmet Aydın’ın Eşi,Ahmet Zeki Aydın,Saide Aydın,Zeki Ve Temel’in Anneleri,Cansel Aydın,Aysun Civelek,Ecem Ve Tolga Temel’in Anneanneleri, Kübra AYDIN Vefat Etmiştir

Mehmet KESKİN

19 Temmuz 2020

Çaylıoğlu Öksüzlü Köyünden Merhume Fatma Keskin’in Eşi,Kadriye Özhan’ın Babası,Yılmaz Özhan’ın Kayınpederi,Fatma,Emine Ve Aykut’un Dedeleri,Mehmet KESKİN Vefat Etmiştir

Mustafa ÇELEBİ

21 Temmuz 2020

Ova Köyü Sakinlerinden; Hamidiye Çelebi’nin Eşi; Yaşar,İbrahim,Döndü,Hatice,Emine  Ve Hanife Babaları; Yaşar,Yusuf,Yetiş Ve Ayhan’ın Kayınpederleri Mustafa ÇELEBİ Vefat Etmiştir

Neriman KARABOĞA

21 Temmuz 2020

Korubaşı Pençes Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Arslan’ın Kızı; Nermin,Yaşar Ve Yaşanur’un Kardeşleri; Mustafa Karaboğa’nın Eşi; Emre Ve Eren Karaboğa’nın Anneleri  Neriman KARABOĞA Vefat Etmiştir.

Şahin BOĞA

21 Temmuz 2020

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Hasan Boğa Ve Ramazan Boğa’nın Kardeşleri; Hasan,Mehmet,Faruk,Lütfi Ve Merhum Bayram Boğa’nın Babaları; Şerife Boğa’nın Eşi; Sivaslı Şahin BOĞA Vefat Etmiştir.

Hacer MUMCU

23 Temmuz 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Şaban Mumcu’nun Eşi; Melahat Şam,Zakire Yıldız,Meliha Yakar ,Münevver Korkut,Emine Demir Ve Muharrem Mumcu’nun Anneleri; Merhum İbrahim Katı,Merhume Necla Şam,Hayriye Demir Ve İsmail Katı’nın Kardeşleri;Cüneyt Şam,Taşkın Erdoğan, İlker Korkut Ve Orkun Demir’in Anneanneleri; Gamze Özsu’nun Babaannesi  Hacı Hacer MUMCU Vefat Etmiştir.

Hasan ÇÖKEK

23 Temmuz 2020

 Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Zehra Çökek’in Eşi; Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Çalışanlarından Kurtuluş Çökek,Sevinç Karadeli Ve Sevgi Şahin’in Babaları; Ceren,Doruk,Orkun, Ve Zeynep’in Dedeleri; Erdemirden Emekli Hasan ÇÖKEK Vefat Etmiştir.

Şener BAYAR

23 Temmuz 2020

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Hatice Bayar’ın Eşi; Saniye,Kerem Ve Niyazi Bayar’ın Babaları; Devlet Hastanesinden Emekli Şener BAYAR Vefat Etmiştir.

Ayşe ORHAN

24 Temmuz 2020

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ramazan Orhan’ın Eşi; Erdemirden Emekli Selahattin Orhan Ve Emine Aydın’ın Anneleri; Fatma Orhan Ve Erdemirden Emekli Mehmet Aydın’ın Kayınvalideleri; Selda Turfan,Doktor Selvi Orhan Yaşayan Ve Selçuk Orhan’ın Babanneleri; Suna Aydın,Suat Aydın Ve Ayşegül Yılmaz’ın Anneaneleri Ayşe ORHAN Vefat Etmiştir.

Halil ERSOY

25 Temmuz 2020

Güldere Mahallesi, Barış Sokak Sakinlerinden Hatice Ve Recep Ersoy’un Oğulları, Tahsin Ersoy’un Yeğeni, Halil ERSOY Vefat Etmiştir

Yüksel ÖZCAN

26 Temmuz 2020

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden, Erdemir Özcan, Erdal Özcan Ve Faika Rona’nın Babaları, Kıvanç, Berkin, Cansu, Canberk Özcan Ve Tuğberk, Mert Rona’nın Dedeleri, Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personeli Mehmet Tekin Rona’nın Kayınpederi, Merhume Sebahat Özcan’ın Eşi, Yüksel ÖZCAN Vefat Etmiştir

Rıdvan BİLGEN

27 Temmuz 2020

Ereğli Eşrafından; Merhum Hacı Eşref Cerrahoğlu’nun Torunu; Merhum Fahri Bilgen Ve Merhume Hatice Bilgen’in Oğulları; Merhume Şükran Cimit’in Kardeşi; Merhum Ali Okan Cimit Ve Merhume Meral Batman’ın Dayıları; Esin Kutluk Ve Esen Demirel’in Enişteleri; Dila Bilgen Ve Berkay Rıdvan Bilgen’in Dedeleri; Filiz Bilgen’in Kayınpederi; Nurgül Bilgen Ve Fahri Bilgen’in Babaları; Aysın Bilgen’in Eşi Rıdvan BİLGEN Vefat Etmiştir

Orhan YAĞCI

27 Temmuz 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ayten Yağcı’nın Eşi; Volkan Ve Gökhan Yağcı’nın Babaları; Kemal,Yüksel Ve Ezeli’nin Ağabeyleri; Tuana Ve Polat Yağcı’nın Dedeleri; Erdemirden Emekli Orhan YAĞCI Vefat Etmiştir.

Yıldırım TOSUNCUK

28 Temmuz 2020

 Bağlık Mahallesi Sakindere  Sokak Sakinlerinden; Merhum Halil Tosuncuk Ve Pakize Tosuncuk’un Oğulları; Halil,Şeref,Merhum Şükrü Ve Saime’nin Kardeşleri; Tunahan,Melike Ve Nehir’in Babaları; Pembe,Gonca Ve Şükrü’nün Amcaları;Pınar Ve Duygu’nun Dayıları; Hakan Ve Atilla Kılıçarslan’ın Kuzenleri Yıldırım TOSUNCUK Vefat Etmiştir.

Nuran İŞGÖREN

28 Temmuz 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ve Merhume Hanife Tozoğlu’nun Kızları; Bozhane Eşrafından Yılmaz İşgören’in Eşi; Ümran Öztabak Ve Nurdan Tozoğlu’nun Kardeşleri; Hüseyin Engin Öztabak,Ve Hayri Çavuşoğlu’nun Baldızları; Ersan,Elvan,Yeşim Ve Yasin’in Teyzeleri Nuran İŞGÖREN Vefat Etmiştir

İzzet Şahidin DOĞAN

28 Temmuz 2020

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Şuayip Hacı,Belediye Temizlik İşleri Personellerinden Murat Doğan,Şayender Doğan Ve Adalet Ercan’ın Babaları;Volkan,Meltem,Gizem,Furkan,Elif,Mehmet,Ruziye,Meryem,Hasan,Hüseyin,Emre,Aysun Ve Batuhan’ın Dedeleri; Kayserili İzzet Şahidin DOĞAN Vefat Etmiştir.

Behriye AYDIN

29 Temmuz 2020

Sakinlerinden;  Kandilli Belediyesinden Emekli Ali Aydın’ın Eşi Behriye AYDIN Vefat Etmiştir.

Niyazi KAYMAZ

29 Temmuz 2020

Sarıkokmaz Mahallesi Güldere Sok. Sakinlerinden Nebiye Kaymaz’ın Eşi; Hüseyin Kaymaz,Hülya Özer,Ülkü Mercanoğlu,Neşe Yıldızhan Ve Ayşe Polat’ın Babaları; Merhum Hüseyin Kaymaz,Merhum Hasan Kaymaz,Merhum Remzi Kaymaz,Ahmet Kaymaz, Sevgi Altıntaş Ve Sevim Yazıcının Kardeşleri Sepeleme Niyazi KAYMAZ Vefat Etmiştir.

İsmail ARSLAN

30 Temmuz 2020

Meydanbaşı Esnaflarından; Merhum Mustafa Arslan’ın Oğlu; Mehmet,Orhan,Yaşar Ve İbrahim Arslan’ın Kardeşleri ;Fatma Arslan’ın Eşi;Tarık,Tülay Ve Tuğba Arslan’ın Babaları Güray Ayhan Ve Mesut Tamirci’nin Kayınpederleri Terzi İsmail ARSLAN Vefat Etmiştir.

Ekrem GÖK

30 Temmuz 2020

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Nazime Gök’ün Eşi; Ömer,Şah İsmail Ve Ezine Gök’ün Babaları Ekrem GÖK Vefat Etmiştir.

Gülyaşar AKTAŞ

30 Temmuz 2020

Kızılcapınar Köyü Aylar Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Aktaş’ın Eşi,Emine Ayhan Ve Murat Aktaş’ın Anneleri, Gülyaşar AKTAŞ Vefat Etmiştir

Mehmet Riyasettin ÇOBANOĞLU

31 Temmuz 2020

Gümeli Eşrafından Merhum Emekli Öğretmen Hüsamettin Ve Gül Çobanoğlu’nun Oğlu Şemsettin,Erzade,Erenler,Fatma,Leyla Kurtal,Sevim Karakız’ın Kardeşleri,Hülya Çobanoğlu’nun Eşi,Erhan Çobanoğlu Ve Rehan Çakmakçı’nın Babaları Mehmet Riyasettin ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir

Muteber KAFKASLI

31 Temmuz 2020

Merhum İshak Kafkaslı’nın Eşi, Merhum Cem Kafkaslı Ve Gediz Kafkaslı’nın Annesi, Muteber KAFKASLI Vefat Etmiştir

Tüm Vefat İlanları