Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Haziran 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Said Kurt

28 Haziran 2024

Merhum Eyüp Kurt’un Oğlu,Merhume Kevser Kurt’un Eşi,Ahmet Kurt’un Abisi,Bayram Kurt’un Babası,Said Kurt  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kızılca Köyündeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Tatmetal Camiinde Kılınacak Cuma Namazına Müteakip Çolaklaraltı Sokaktaki Mezarlıkta Toprağa Verilecektir.

Zahide Yalman

28 Haziran 2024

Kepez Mahallesi Solak Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Yalman'ın Eşi,Adnan Yalman,Ayhan Alman,Şükriye Özcan,Ayşe Duru,Nevin Karakaş'ın Anneleri,Merhum Osman Karaka,Dinçer Özcan Ve Necmi Duru'nun Kayınvalideleri,Neriman Ve Huriye Yalman'ın Kayınvalidesi,Zahide Yalman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak Mezarlık Yanındaki Camiiden Kaldırılıp Solak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ramazan Öztekin

28 Haziran 2024

Tahsin Ve Emine Öztekin'in Oğlu,İrfan Ve Mustafa Kevser'in Kardeşleri,Ceren,Çiğdem,Sinem Ve Fatih Öztekin'in Babaları,Songül Öztekin'in Eşi,Ramazan Öztekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Göktepe  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Göktepe Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Aydın

27 Haziran 2024

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürü Halit Aydın'ın Annesi, Hacı Fatma Aydın Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yığılca Gaziler Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Yavaşçı

26 Haziran 2024

Karabük Yenice Eşrafından, Kepez Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Yavaşçı’nın Eşi, Bülent Yavaşçı, Harun Yavaşçı Ve Sevnur Tahtacı’nın Anneleri, Oktay Tahtacı’nın Kayınvalidesi, Hatice Yavaşçı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kepez Tepe Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Behri Men

26 Haziran 2024

Merhum Aslan Ve Merhume Halsa Men’in Oğlu, Mehmet Men’in Kardeşi, Nurşen, Gülşen Ve Merhum Zafer Men’in Babaları, Behri Men Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazile Cengiz

26 Haziran 2024

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rıza Cengiz’in Eşi, Ercan, Erdal, Ertan Ve Necla Cengiz’in Anneleri, Nazile Cengiz  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Mahallesi Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kocaali Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Recep Dinler

25 Haziran 2024

Uzunçayır Mahallesi Kars Eşrafından Şevki Ve Ayda Dinler'in Oğlu,Ersin,Elif Ve Esra'nın Kardeşi,Tayfun,Çiğdem Ve Engin Dinler'in Amcaoğlu,Atakan Kusay Ve Okan Polat'ın Kayınbiraderi,Recep Dinler Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Uzunçayır Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ali Mercan

25 Haziran 2024

Mehmet,Yusuf,Mahmut,Hanife Ve Fatma’nın Babaları,Ahmet,İsmail Ve Yunus Mercan’ın Kardeşleri,İbrahim,Yusuf,Sadık Mercan Ve Ömer’in Amcaları,Ali Mercan  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacaık Öğle  Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İdris Akay

24 Haziran 2024

Sütlüce Köyü Sakinlerinden Cemal Akay,Recep Alay,Hakibar Akay,Merhume Gülseren Akay’ın Babaları,Merhume Fatma Akay’ın Eşi, İdris Akay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Sütlüce Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Emine Dilaver

24 Haziran 2024

Erdemir Demir Yollarından Emekli Çavuş Merhum Ahmet Dilaver’in Eşi, Aysel Yalman’ın Annesi,Selahattin Yalman’ın Kayınvalidesi,Taner,Soner,Ahmet Mert Yalman’ın Anneanneleri,Durmuş Ve Vasfiye Tuna’nın Kızı Emine Dilaver Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle  Namazına Müteakip Ören Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Levent Özkul

24 Haziran 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Şerafettin Efe’nin Torunu, Müzeyyen İle Kemal Özkul’un Oğlu,Yusuf Özkul’un Ağabeyi,Betül Özkul’un Eşi,Deniz Ve Demir Özkul’un Babaları,Şükrü Doyduk’un Yeğeni,Orçun Doyduk’un Kuzeni,Özkullar Yedi Emin’in Sahibi Levent Özkul Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kepez Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa Arslan

20 Haziran 2024

Gökçebey Eşrafından Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Emeklisi Nevzat,Hikmet,Sezgin,Azize Ve Mustafa Arslan Ib Babaları,Merhum Kezban Arslan In Eşi, Naciye,Velime,Mahbeker Ve Nermin Arslan In Kayınpederi,Mustafa Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Kadıtarlası Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yaşar Erbek

19 Haziran 2024

Merhum İdris Ve Hakibar Erbek İn Oğlu,Kezban Kutay In Kardeşi,Galip Barut,İdris Barut,Poyraz Kutay,Eyüp Ve Belediye Temizlik İşleri Müdürlü Personeli Eyüp Kutay In Dayıları,Yaşar Erbek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Durmuş Karabulut

19 Haziran 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Durdu İle Merhume Huriye Karabulut Un Oğlu, Rıza, Neziket,Emine Ve Hüseyin Karabulut Un Kardeşi,İlknur,İlkay,İlkan ,İlhan Ve Merhum İlker Karabulut Un Babaları,Kübra Karabulut Un Eşi Durmuş Karabulut Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip  Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacer Baytekin

16 Haziran 2024

Hüseyin Baytekin'in Eşi,Şaban,Cevdet,Yüksel,Merhum Aysel Ve Vildan'ın Anneleri,Özlem,Öznur,Özge,Mevlüt,Hacer,Hüseyin Ve Salih'in Babanneleri, Servet,Seher,Yusuf Eymen Ve Ömer Asaf'ın Anneanneleri,Hacer Baytekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülhan Şen

16 Haziran 2024

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Ali Ve Emine Şen'in Kızı,Songülali,Şükrü Ve Şükran Şen'in Kardeşleri,Gülhan Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Akçakoca Uğurlu Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ramazan Güneş

16 Haziran 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Okul Sokak Sakinlerinden Naide Güneş'in Eşi,Apay Ve Fatih Oktay Güneş' İn Babaları,Merhum Cevat Güneş Ve Merhum Şaban Güneş'in Kardeşi,Nazmiye,Havva,Naciye,Nermin Ve Cemile'nin Kardeşleri,Erdemir Kok Manüpilasyon Fabrikası Bölümden Emekli Ramazan Güneş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaren Kurt

14 Haziran 2024

Kepez Mahallesi, Mahmutpaşa Sokak Sakinlerinden Mustafa Kurt’un Torunu, Serkan Kurt’un Yeğeni, Dilber Kurt Ve Erkan Kurt’un Kızları, Yaren Kurt Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazı Ve İkindi Namazı Arası Mahmutpaşa Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Temel Öztürk

12 Haziran 2024

Yener Öztürk, Yavuz Öztürk, Bilgi Öztürk, Ayfer Öztürk Ve Sibel Öztürk’ün Babaları, Rasim Oğlu, Kamyoncu Esnaflarından Temel Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11:00’da Alaplı Kocaali Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

 

Serap Ersöz

12 Haziran 2024

Ereğli Esnaflarından Samsung Servisi Atilla Ersöz’ün Eşi, Zeynep Ersöz Güngör Ve Ayşegül Ersöz’ün Annesi, Televizyoncu Ali Osman Ve Ertan Ersöz’ün Yengeleri Serap Ersöz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Önder Oğuz

10 Haziran 2024

İlvin Oğuz’un Eşi, Zeynep Oğuz’un Babası, Mustafa, Süreyya Ve Serpil Özçelik’in Damadı, Borga Ve İlgi’nin Enişteleri, Çarşı Esnaflarından Önder Oğuz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Yaşare Akcan

10 Haziran 2024

Merhum Emin Akcan’ın Eşi, Bayram Akcan, İsmail Akcan, Satı Akcan, Emine Ve Zeynep’in Anneleri, Belediyemiz Personeli Hüseyin Akcan’ın Yengesi, Yaşare Akcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çaylıoğlu Sücüllü Köyü Mezarkığında Toprağa Verilecektir.

Döndü Çam

06 Haziran 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Metin Ve Emine'nin Anneleri, Merhum Faik Çam'ın Eşi Döndü Çam Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Feride Ergin

06 Haziran 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Hamide,Seval Ve Safiye'nin Anneleri,Furkan Ve Berkan'n Anneanneleri,Numan Ergin'in Eşi,Kastamonu Daday Eles Köyünden Feride Ergin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kadıtarlası Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şevkiye Demir

06 Haziran 2024

Merhum  Ahmet Demir'in Eşi, İsmail Demir,Zeliha Arı,Şerife Okur,Emine Korkmaz,Şehime Kara,Şenay Kılıç Ve Şükran Doğan'ın Anneleri, Ramazan Arı,Tahsin Okur,Halil Korkmaz,Tahir Kara Ve Vedat Kılıç'ın Kayınvalideleri,Yunus Demir,Emre Ahmet Demir Ve Kemal Demir'in Babaanneleri,Şevkiye Demir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Danişmenti Köyünde Torpağa Verilecektir.

Mükerrem Soykan

06 Haziran 2024

Merhum Zekai Soykan'ın Eşi, Hamide Karakullukçu,Durmuş Soykan Ve Ve İsmail Soykan'ın Anneleri,Kübra Soykan'ın Kayınvalidesi,Mükerrem Soykan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kavaklık Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Niyazi Ünlü

06 Haziran 2024

T.T.K Şeflerinden Merhum Kadir Ünlü’nün Oğlu, Merhume Nilgün Ünlü’nün Eşi, Yeşim Sağır Ünlü Ve Gülçin Ünlü’nün Babaları,Talip Sağır’ın Kayınpederi,Ereğli Esnaflarından Naci Ve Niyazi Ünlü’nün Amcaları,Dedeler Köyü Muhtarı Hilmi Ünlü’nün Amcası,Niyazi Ünlü Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Dedeler Köyü Çakalovası Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazım Şahin

05 Haziran 2024

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Kazım,Mustafa,Tahsin Ve Nazım Şahin’in Babaları, Hacer Şahin’in Eşi, Nazım Şahin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yaraşlı Yörük Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Gülser Kaşdemir

05 Haziran 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Boyacı Yılmaz Kaşdemir’in Eşi, Serkan,Mehmet,Serpil Ve Nihal Kaşdemir’in Anneleri,Gülser Kaşdemir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Elmatepe Mahallesi Yarma Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ertuğrul Sever

05 Haziran 2024

Gökme Köyü Sakinlerinden Merhum Elfan Sever’in Kardeşi, Kadir,Zafer Ve Harun Sever’in Babaları,Halil Erkut Sever’in Dayısı,Hava Sever’in Eşi Ertuğrul Sever Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Gökme Mahallesi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Gökme Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice Demir

04 Haziran 2024

Tepeören Köyü Sakinlerinden Merhum Bayram Demir'in Eşi, Ertan Demir'in Annesi,Hatice Demir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Tepeören Köyünde Toprağa Verilecektir.

Kazım Özkan

04 Haziran 2024

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Bayram,Elvide,Ayfer,Meryem,Baysal Ve Ecem Özkan’ın Babaları, Merhume İnci Özkan’ın Eşi, Erdemir Eski Taşeron Firmalarından Özsan Ticaret Sahibi  Kazım Özkan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yenişehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Dönüş Dursun

03 Haziran 2024

Raşit Dursun, Nurcan Yılmaz İle Kdz.Ereğli Belediyesi Hukuk İşleri Alptekin Dursun’un Annesi, Merhum Eski Zabıta Müdürü Hamdi Dursun’un Eşi,Kepez Mahallesi Sakinlerinden Dönüş Dursun Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kepez Mahmutpaşa Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Öztürk

03 Haziran 2024

Rabiye Öztürk’ün Eşi, Burak Ve Şafak Öztürk’ün Babaları, Sibel Ve Hilal’in Kayınpederleri, Murat Öztürk Ve Nuran Ünlü’nün Abileri, Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Basın Danışmanı, Eski İl Genel Meclis Üyesi, Medya 67 Gazetesi Sahibi Gazeteci Mehmet Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Bozhane  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kaptaş Yenidoğancılar Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Yılmaz

03 Haziran 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Cafercan Yılmaz Ve Gamze Kırkpınar’ın Babaları, Emine Yılmaz Ve Merhum Bakkal Şükrü Yılmaz’ın Oğlu, Selma Başisuat Yılmaz Ve Bülent Yılmaz’ın Abileri,Gökay Baş Ve Cansu Baş’ın Dayısı,Merve Kaya’nın Amcası,Bahattin Baş’ın Kayınbiraderi, Selime Yılmaz’ın Eşi, Ahmet Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Elmatepe Mahallesi Yarma Camiinde Kılınacak

Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tahir Turan

03 Haziran 2024

Yazıören Köyü Sakinlerinden Hayrettin,Sadettin Ve Eski Yazıören Köyü Muhtarı Satılmış Turhan’ın Kardeşi,Merhum Hüseyin Turhan’ın Oğlu, Tahir Turan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Yazıören Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 10:30 Da Kavaklık Camii Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Rıfat Yavuz

01 Haziran 2024

            Erdemirden Emekli Alaplı Erdem Yuva Sakinlerinden Neyren Gökçeler Köyünden Havva Yavuz’un Eşi,Selma,Semra, Salih Ve Bülent’in Babası,Rıfat Yavuz Vefat Etmiştir.

            Merhumun Cenazesi Bugün Gökçeler Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mahmure Biçer

01 Haziran 2024

                Süleymanlar Mahallesi Ve Eski Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden Devlet Hastanesinden Emekli İhsan Biçer,Fikret Biçer,Zeliha Ulukaya’nın Yengeleri, Reşat Göktürk,Esat Göktürk,Maksude Akbaş’ın Kardeşleri, İslam Demirel’in Kayınvalidesi, Sevda Demirel Ve Eda Bahçebaşı’nın Anneleri, Erdemirden Emekli Hikmet Biçer’in Eşi Mahmure Biçer Vefat Etmiştir.

            Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Çeştepe Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Metin Çolpan

01 Haziran 2024

Elmas Korkusuz Ve Karabela Lakaplı Hidayet Çolpan’ın Oğulları , Şirin Ve Mutlu Çolpan’ın Kardeşleri,Metin Çolpan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Karakavuz Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Karakavuz Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe Aldırmaz

01 Haziran 2024

Başören Köyü Erdelli Mahallesi Sakinlerinden, Hüseyin Uludağ, Nazif Uludağ,Fahrettin Uludağ,Bagi Aldırmaz,Şerife Aksoy,Semra Aktağ Ve Tacettin Aldırmaz’ın Anneleri,Fahrettin Aldırmaz İle Nazif Aldırmaz’ın  Babaanneleri, Avukat Emre Aksoy’un Anneannesi, Merhum Yusuf Aldırmaz’ın Eşi Ayşe Aldırmaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Başören Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Arslan

01 Haziran 2024

Ruşanlar Köyü Sakinlerinden Eski Belediye Personeli Merhum Fevzi Arslan ( Şefik Hoca) ‘Nın Eşi, Eski Belediye Personeli Merhum Hasan Arslan’ın Anneleri, Temizlik İşleri Personeli Buğra Arslan’ın Babaanneleri, Fatma Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ruşanlar Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları