Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Eylül 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Adnan Tornoğlu

30 Eylül 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Aydan,Ayşe,Sinan Tornoğlu Ve Ayla Akdeniz’in Babaları, Sedat Akdeniz’in Kayınpederi, Halime Tornoğlu’nun Eşi, Artvin Arhavi Eşrafından Adnan Tornoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Fatma Sarcan

29 Eylül 2023

Sezgin, Sefa, Sevda Ve Sezer Sracan’ın Anneleri, Merhum Galip Atan Ve Merhume Nazmiye Atan’ın Kızları, Merhum Sezai Sarcan’ın Eşi, Fatma Sarcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Karakavuz Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tacettin Civelek

29 Eylül 2023

Bozhane Eşrafından Hacı Rıza Oğlu, Tacettin Civelek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ortacı Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Şerife Özsoy

29 Eylül 2023

Merhum Rasim Özsoy’un Kızı, Fatih Özsoy Ve Fatma Aktaş’ın Kardeşleri, Nazım Ayyıldız, Meral Ayyıldız Ve Sunay Taşkın’ın Anneleri, Şerife Özsoy Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ramazanlı Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Murat Taytekin

28 Eylül 2023

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Eyüp Taytekin’in Kardeşi, Zülfiye Taytekin’in Eşi, Burcu Ve Burak Taytekin’in Babası,Hasan,Hüseyin Ve Muhammed Taytekin’in Amcası Murat Taytekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Orta Köy Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Özen

27 Eylül 2023

Kepez Mahallesi Sakinlerinden İsmail Özen Ve Hülya Döngel’in Annleri,İlayda,Üzeyir Ve Beren Özen’in Babaanneleri, Yusuf Bera İle Yunus Eymen’in Anneanneleri,Burak Döngel’in  Kayınvalidesi Hatice Özen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ayhan Genç

27 Eylül 2023

Ereğli Esnaflarından Merhum Ali Genç Ve Vasfiye Genç’in Oğlu, Zehra Genç’in Eşi, Erhan Genç’in Abisi, Tuğçe,Pelinsu Ve Merhum Cihan Genç’in Babaları, Ayhan Genç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Orhangazi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Betül Şalvarcıoğlu

27 Eylül 2023

Hasan Şalvarcıoğlu Ve Necmiye Şalvarcıoğlu’nun Kızları, Hüseyin Bozacıoğlu Ve Nazile Bozacıoğlu’nun Torunu, Şanver Bozacıoğlu Ve Fatma Bozacıoğlu’nun Yeğeni, Furkan Bozacıoğlu’nun Kız Kardeşi, Fatih,Emre Ve Enes Bozacıoğlu’nun Kuzeni,Betül Şalvarcıoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip İnallı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Melahat Zehra Babaoğlu

26 Eylül 2023

İsmail Civan’ın Kızı, Mustafa Babaoğlu’nun Eşi, Hülya Ve Semra’nın Anneleri, Melahat Zehra Babaoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Alimolla Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Güldere Mahallesi Alkaya  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Sabahattin Aras

25 Eylül 2023

Adnan Aras, Yüksel Aras,Tansel Aras,Taner Aras,Yasemin Aras Bal,Gülsen Demirez Ve Yeşim Aras Acar’ın Babaları, Güler Aras’ın Eşi, Sabahattin Aras Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Demirbaş

25 Eylül 2023

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ayşe Demirbaş’ın Eşi, Ali,Havva,Mahmut Demirbaş Ve Aynur Gümüş’ün Babaları, Hasan,Kerim,Hamit Demirbaş Ve  Şükran Doğan’ın Abileri,Hüseyin Demirbaş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Atilla Mazlumcu

24 Eylül 2023

Bozhane Eşrafından Hortum Mehmet Lakaplı Merhum Mehmet Ve Huriye Mazlumcunun Oğlu, Merhum Nuri Mazlumcunun Abisi, Ülkü Müfettişoğlu,Eser Sevinç,Gülseren Ayhan ,Aysel İle Galip Mazlumcu Nun Yeğeni,Ayşegül Mazlumcunun Babası,Suat Ve Fırat Mazlumcunun Kuzeni Barboros Ve Berhan Mazlumcunun Amcası Atilla Mazlumcu   Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip  Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Kemalettin Yaman

24 Eylül 2023

Ereğli Eşrafından Merhum Eyüp Ve Halime Yaman In Oğlu,Yüksel Yaman In Eşi, Önder,Özer,Sibel,Emel Ve Kemalcan In Babaları,Almanyalı Kemal Olarak Bilinen Kemalettin Yaman  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane  Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Alaplı Ali Oğlu Köyü Ahiler Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Öğle Namazından Sonra Elif Otel Önünden Araç Kaldırılacaktır.

                 

Nazmiye Turgut

23 Eylül 2023

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Melek,Ertuğrul,Gülşen,Nurşen,Ayşegül,Kübra,Fatma İle Reşat In Anneleri,Merhum Mustafa Turgut Un Eşi Nazmiye Turgut Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Gökçeler Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 12:00 Da Eski Terminal Arkası Dürümcüm Önünden Araç Kalkacaktır.

Temel Köse

22 Eylül 2023

Gökçeler Mahalle Sakinlerinden Eski Cami Hocası Temel Köse Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Gökçeler Mahallesi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Gökçeler Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Halime Yaşa

21 Eylül 2023

Cemaller Köyü, Hoballar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Yaşa’nın Eşi, Merhum Ahmet Yaşa, Hanife Biçer, Müzeyyen Tutar, Ramazan Yaşa’nın Anneleri, İhsan Biçer, Recep Tutar Ve Fatma Yaşa’nın Kayınvalidesi, Alper Biçer, Gözde Biçer Atalay, Tolga Tutar Ve Tansu Tutar’ın Anneanneleri, Tuğba Yaşa Ve Tansu Yaşa’nın Babaanneleri, Halime Yaşa Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Saat 11:00’da Cemaller Köyü, Hoballar Mah.Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Güzin Kunul

21 Eylül 2023

Korubaşı Mahallesi, Pençes Sokak Sakinlerinden Elektrikçi Tacettin Kunul’un Yengesi, İsmail Kunul, İbrahim Kunul, Nazım Kunul Ve Nimet Kaymaz’ın Anneleri, Adem Kunul’un Eşi, Güzin Kunul Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Korubaşı Mahallesi, Pençes Sokak Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Özşanlı

20 Eylül 2023

Erdemirden Emekli Merhum İsmail Ve Merhume Necmiye Özşanlı’nın Eşi, Fahrettin Özşanlı Ve Gürsel Özşanlı’nın Abileri, Belma Özşanlı’nın Eşi, Belgin Ve Berrin Özşanlı’nın Babaları, Mustafa Özşanlı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip 100.Yıl Yeni Siteler Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Tepeköy Alaplı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Meliha Acar

20 Eylül 2023

Sarıkokmaz Mahallesi, Hürriyet Sokak Sakinlerinden Merhum Hakkı Acar’ın Eşi, Saffet Acar, Rabia Temizel, Radiye Temizel, Merhume Şaziye Kemik Ve Merhume Nazmiye Kalkan’ın Anneleri, Tarık Acar, Sinem Çevik Ve Sibel Polat’ın Babaanneleri, Şeref Temizel, Ali Rıza Temizel, Murat Temizel, Bülent Temizel, Sermin Ateş, Yeşim Çevik, Hakan Kemik, Canan, Hava, Handan, Tuncay Kalkan’ Ve Belediyemiz Çalışanlarından Bilal Kocadayı’nın Anneanneleri, Meliha Acar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Safa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Sarıkokmaz Aile Toprağa Verilecektir.

 

Balkan Çelik

20 Eylül 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Zülfü Çelik Ve Merhume Sultan Çelik’in Kızları, Merhum Erol Çelik, Erdem Çelik, Erdal Çelik, Erdoğan Çelik Ve Bedriye Ceylan’ın Ablası, Melek Çelik, Aylin Çelik, Melek Genç Çelik’in Görümcesi, Dilara, Yağmur, Polen Büşra, Cenk Rüzgar, Erol Yankı Çelik’in Halası, Balkan Çelik Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Köseler Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köseler Mahallesinde Toprağa Verilecektir.

 

Osman Ataman

20 Eylül 2023

Ereğli Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Merhum Ali Ataman, Merhum Sadık Ataman, Erdemirden Emekli Hikmet Ataman, Gülseren Abacı, Fatma Şahin Ve Hava Sarı’nın Babaları, Osman Ataman Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ilıksı Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

 

Sadettin Sevimli

20 Eylül 2023

Tepeören Köyü Çaka Mahallesi Sakinlerinmden Münevver Ve Merhum Mehmet Sevimlinin Oğlu,Fatih Onur Ve Okan Sevimli Nin Babaları,Hava Ve Esalattin Sevimlinin Abileri,Halime Sevimlinin Eşi,Kepez Mahallesi Sakini Sadettin Sevimli Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Tepeören Köyü Çaka Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

İsmet Kuş

19 Eylül 2023

Merhume Nezahat Kuş’un Eşi, Dilek, Bayram, Emine Korkaman’ın Babaları, Emre, Ebru, Tuğba, Miraç, Mirza’nın Dedeleri, Selçuk Bayram Ve İsa Korkaman’ın Kayınpederi, İsmet Kuş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Mehmet Sarısoy

19 Eylül 2023

Ormanlı Beldesi Sarıkaya Köyü Sucahlar Mahallesi Sakinlerinden, Zonguldak Milletvekili Sayın Avukat Saffet Bozkurt’un Kayınbiraderi, Genel Maden İşleri Sendikası Eski Şoförlerinden Bayram Oğlu, Mehmet Sarısoy Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ormanlı Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Nuriye Taşkın

19 Eylül 2023

Erdemirden Emekli Merhum Fehmi Taşkın’ın Eşi, Erdemirden Emekli Alev Taşkın Ve Çiğdem Kasap’ın Anneleri, Tuğba Kasap Ergün Ve Birsu Kasap’ın Anneanneleri, Merve Taşkın Serin Ve Kıvanç Taşkın’ın Babaanneleri, Beradiye Soran Taşkın Ve Tekin Kasap’ın Kayınvalideleri, Nuriye Taşkın Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ortacamiinde Cenaze Namazı Kıldıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fatma Kalaycı

19 Eylül 2023

İlçemiz Veteriner Dairesinden Emekli Hava Başol, Merhume Nazikar Avcı Ve Bayram Avcı’nın Anneleri, Nezahat Başol, Sebahat Sarı, Seval Yıldırım, Huriye Ekmekçi, Suzan Teke, Kübra Teke Ve Tarık Teke’nin Anneanneleri, Fatma Kalaycı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 10:00’da Akarca Mahallesi, Kız Kapısı Adresinde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Ormanlıcuma Şaban Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Naim Dinler

18 Eylül 2023

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sait Ve Telli Dinler’in Oğlu, Tayfun, Engin Ve Çiğdem’in Babaları, Aslı,Şevki,Narin,Tahsin,Akgül,Yasin,Özbey,Yazgül Ve Gülaçan’ın Kardeşleri, Songül Dinler’in Eşi Erdemirden Emekli Naim Dinler Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün  Uzunçayır Mahallesi Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Gülsüm Kaya

18 Eylül 2023

Terzi Köyü Sakinlerinden Niyazi Kaya Ve İsmail Kaya’nın Anneleri, Hasan Kaya Ve Devlet Hastanesi Personellerinden Ahmet Kaya’nın Babaanneleri, Tuncay Kaya, Ayhan Turan Ve Erdemir Personeli Özcan Kaya’nın Anneannesi, Gülsüm Kaya Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Terzi Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayten Ersarı Tazegül

17 Eylül 2023

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Balıkçı Burhan Ersarı’nın Torunu, Baki Ersarı’nın Kızı, Ayten Ersarı Tazegül Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Dağlar Mahallesi, Mevzi Sokaktaki Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Hanife Katı

16 Eylül 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Katı’nın Eşi, Hatice, Hasan Ve Hüseyin Cıvak’ın Ablaları, Mehmet Ve Belediyemiz Personeli Hakan Katı’nın Anneleri, Hanife Katı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kışla Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

 

Aslan Tazegül

16 Eylül 2023

Kars Eşrafından Turgut Tazagül Ve Durna Tazegül’ün Babası, Murat Tazegül, Esmani Tazegül, Himmet Tazegül, İsmet Tazegül’ün Ağabeyi, Makbule Tazegül’ün Eşi, Aslan Tazegül Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Kemer Mahallesi Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Muharrem Bozkurt

15 Eylül 2023

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden Hatice Bozkurt’un Eşi, Hasan,Hüseyin,Tacettin,Lütfi,Refiye,Fatma Ve Lütfiye’nin Babaları Muharrem Bozkurt Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün  İkindi Namazına Müteakip Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesindeki Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar Bahadır

15 Eylül 2023

Merhum Muhittin Bahadır’ın Eşi, Mustafa Bahadır Ve Nebahat Bahadır’ın Anneleri, Celal Bahadır Ve Sevgi Bahadır’ın Kayınvalidesi, Şerafettin Bahadır Ve Ayşe Bahadır’ın Halaları, Soner Bahadır Ve Nihal Bahadır Yılmaz’ın Anneanneleri,Çağrı Bahadır Ve Naz Bahadır’ın Babaanneleri, Yaşar Bahadır Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Perihan Ersarı

15 Eylül 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Betül Özkul Ve Tokay Ersarı’nın Annesi,  Mustafa Ve Muhammet Yanık’ın Kardeşi, Eczacı Kalfası Recep Ersarı’nın Eşi Perihan Ersarı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Yeşiltepe Camiinde Kılınacak Öğle  Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ramazan Yıldırım

14 Eylül 2023

Ormanlı Başören Köyünden Merhum Bayram Yıldırım’ın Oğlu Ramazan Yıldırım Ttk Maden Ocağında Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Ormanlı Belediyesi Terminal Alanında Kılınacak Öğle  Namazına Müteakip Başören Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hülya Aydoğan

14 Eylül 2023

Erdemirden Emekli Ali Aktaş Ve Bedriye Aktaş’ın Kızı, Meslek Lisesi Müdürü Ömer Aydoğan’ın Eşi, Muhammet,Enes Ve Esra Aydoğan’ın Anneleri, Uğur Aktaş Ve Onur Aktaş’ın Ablaları Hülya Aydoğan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selma Özcan

14 Eylül 2023

Armutlucuma Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Süleyman Özcan İle Zakire Özcan’ın Kızı,Merhum Selahattin Ve Firdevs Özcan’ın Torunu, Çetin Ve Şaban Özcan’ın Yeğenleri, Nazlı Ve Selahattin Özcan’ın Ablaları Selma Özcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Armutlucuma Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Rabia Aksu

12 Eylül 2023

Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Erdoğan Aksu Ve Şemsi Aksu’nun Kızı,Bayram,Veli,Ali,Mustafa Aksu’nun Ablası, Rabia Aksu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kavaklık Cem Evinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Nezaket Gül

12 Eylül 2023

Çiftgül Ailesinden Kazım Gül’ün Eşi, Bülent Ve Levent Gül’ün Annesi, Merhum İsmet,Fettah,Ahmet Ve Ramazan Gül’ün Yengeleri, Cumali,Faruk,Cem,Can,Caner,Aytaç,Yunus,Aykut,Okan Ve Hüseyin’in Yengeleri, Nezaket Gül Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şehriban Uçar

12 Eylül 2023

Yunuslu Köyü Sakinlerinden Fatma, Ayşe,Güldane, Emine Ve Durdu’nun Anneleri, Şule,Hava,Zübeyde İle Rıdvan’ın Babaanneleri, Melek Uçar’ın Kayınvalidesi, Rıfat Uçar’ın Eşi, Şehriban Uçar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 10:30 Da Meydanbaşı Camiinde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Yunuslu Köyünde Toprağa Verilecektir.

Emine Sağır

12 Eylül 2023

Ören Mahallesi Bozoklar Sokak Sakinlerinden Mustafa Sağır’ın Eşi, Belediyeden Emekli Eray Sağır,Nuray Öztürk,Rıfat Sağır Ve Tülay Karaarslan’ın Anneleri, Arzu Ösoy,Gülay Çelik Ve Kerm Sağır’ın Babaanneleri, Serhat Öztürk Ve Canan Tanyıldız’ın Anneannesi, Emine Sağır Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozoklar Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bartu Can

11 Eylül 2023

Belediyemizden Emekli Ahmet Turn Can Ve Filiz Can’ın Oğlu, Batuhan Can’ın Abisi, İç Mimar Bartu Can Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Karakavuz Köyü Cem Evinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemal Kaya

11 Eylül 2023

Kepez Mahallesi Güven Evler Sakinlerinden Kepez Kayalar Market Esnaflarından Kurtuluş Kaya Ve Ali Kaya’nın Babaları, Ela,Efe,Berre Kaya’nın Dedeleri, Nazile Kaya’nın Eşi, Erdemirden Emekli Cemal Kaya Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kepez Nur Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülyar Günay

10 Eylül 2023

Yaraşlı Yörük Eşrafından Merhum Hasan Günay’ın Eşi, Aydın,Hatice Ve Melek’in Anneleri, Merhum Selahattin Doğan Ve Zeki Duman’ın Kayınvalideleri, Alaplı Yedipellili Gülyar Günay Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Çayırlı Osmanlar Köyü Camiinden Kaldırılıp Öğle Namazından Önce  Köy Mezrlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Yüce

09 Eylül 2023

Konya Doğanhisar Eşrafından Abdullah Ve Hanife Selçuk’un Kızı, Bartın Eşrafından Recai Ve Zeliha’nın Gelinleri,Rengin Yüce Torlakoğlu Ve Bengü Yüce Kayabaşı’nın Anneleri, Yaşar Türkoğlu Ve Taner Kayabaşı’nın Kayınvalideleri, Remzi Engin Yüce’nin Eşi Fatma Yüce Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kenan Pestilci Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

Fatma Bayram

09 Eylül 2023

Merhume Feride Kaya Ve Merhum Ali Kaya’nın Kızı, Erdemirden Emekli Tacettin Bayram,Kadir Bayram,Semra Keskin,Serap Acar,Sabri Bayram,Serpil Fidan Ve Sibel Keskin’in Anneleri, Emine Aydoğan,Kezban Kaya,Ayfer Ulus,Tekin Kaya Ve Çetin Kaya’nın Ablaları, Sezgin Fidan,Levent Keskin,Kazım Acar Ve Belediyemiz Zabıta Komiseri Oktay Keskin’in Kayınvalidesi,Merhum Sadettin Bayram’ın Eşi Fatma Bayram Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Aktaş Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aktaş Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Gönül Şen

09 Eylül 2023

Osman Şen, Kubilay Şen Ve Ebru Genç’in Anneleri, Bülent Genç’in Kayınvalidesi, Tugay Ve Simay Genç’in Anneanneleri, Erdemirden Emekli Ziya Şen’in Eşi, Gönül Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Gülüç Site Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Can Özdemir

08 Eylül 2023

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tombul Mehmet Ve Şerife Özdemir’in Torunu Merhum Mustafa Ve Hidayet Özdemir’in Oğlu,Gül Aksoy Ve Bülent Özdemir’in Kardeşi,Hakimar,Musa,İsa Ve Mehmet Ali Karanfil’in Yeğeni Almanyada İkamet Eden Can Özdemir  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 14:30 Da Kırmacı Mezarlığında Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Toprağa Verilecektir

 

Mustafa Çetin Atsu

07 Eylül 2023

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Atsu’nun Oğlu, Ayla Yener, Mehmet Metin Atsu, Merhum Alaaddin Atsu Ve Merhum Özsan Atsu’nun Abileri, Merhume Ayten Atsu’nun Eşi Mustafa Çetin Atsu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Vasfiye Cebeci

07 Eylül 2023

Ballıca Köyünden İsmail Kızı Yüksel Ve Cihan Cebeci’nin Anneleri, Ali Cebeci’nin Eşi Vasfiye Cebeci Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ballıca Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Kezban Aydın

07 Eylül 2023

Sakallar Köyü Sakinlerinden Nazım Aydın In Oğlu, Güler Acar,Kazım,Zuhriye Ve Tacettin Aydın In Kardeşi, Metin Aydın In Eşi, Kezban Aydın Vefat Etmiştir.Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Sakallar Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

Baki Göker

06 Eylül 2023

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhume Fatma Göker’in Eşi, Bayram, Mehmet, Yaşar Göker’in Babaları, Hüseyin, Fatoş, Neşe, Emre, Sezer, Sedanur Göker’in Dedeleri, Baki Göker Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Bölücek Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

Kayhan Eroğlu

05 Eylül 2023

Merhum Hıdır Eroğ Ve Necniye Eroğlunun Oğlu, Boran Ve Atakan Eroğlu Nun Babaları İsmail Demircioğlu Ve Aydın Eroğlunun Kardeşi,Ereğli Esnaflarından İrfan Koç Un Yeğeni, Ebru Eroğlu Nun Eşi Erdemir Personeli Kayhan Eroğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip   Caminde Kılınacak İkindi Namazına Mütakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İkbal Yüzgez

04 Eylül 2023

Sülemanlar Mahallesi Eşrafından Nihat Özer, Merhum Halil Özer, Lütfiye Kılıç, Müzeyyen Sevinç’in Kardeşleri, Naciye Güzel, Hüseyin Yüzgez’in Anneleri, Uğur Ve Elif Güzel’in Anneanneleri, Funda Ve Tuğçe’nin Babaanneleri, Bozhane Eşrafından Merhum Adnan Yüzgez’in Eşi, İkbal Yüzgez Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip 2.İstasyon Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

 

 

Sabahattin Tökgöz

02 Eylül 2023

Kandilli Beldesi Sakinlerinden Eski Kandilli Belediyespor Başkanı Nüket,Müge,Erkut Tökgöz Ün Babaları Necati İle Necmettin Tökgöz Ün Kardeşleri,Sabahattin Tökgöz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Yayla Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kandilli Belediye Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

Ayşe Kaya

02 Eylül 2023

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhum Durmuş Kaya Nın Eşi , Melahat Aydoğdu, Yüksel Telli, Aysel Bostancıoğlu, Songül Yalçın, Nurettin ,İbrahim ,İle İsmail Kaya Nın Anneleri Ayşe Kaya Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kızılca Köyü Aşağı Mahalle Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kızılca Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecekir.

 

Şaziye Kıvrak

01 Eylül 2023

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ayhan Kıvrak’ın Eşi, Zaire,Hasan,Zeliha,Hatice Ve Orhan Kıvrak’ın Anneleri,İrem,Ecem,Pelin,Berce Ve Gülin’in Anneanneleri,Kıvanç Ve Beyzanur’un Babaanneleri, Şaziye Kıvrak Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kışla Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Müteakip Kışla Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Şükran Göktekin

01 Eylül 2023

Dağlar Köyü Kurgucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Süleyman Göktekin Ve Merhume Hatice Göktekin’in Kızları,Merhum İbrahim Göktekin,Fikri Göktekin Ve Ayşegül Aslan’ın Kız Kardeşleri, Şükran Göktekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kargucak Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Şerare ÖZYAĞCI

01 Eylül 2023

ETAŞ oteli sahibi merhum Turan ÖZYAĞCI’nın eşi, Aynur KOPTUR,Aydan ÖZYAĞCI’nın anneleri, Evren KOPTUR, Turan Eren KOPTUR ve Cihan ÖZDEMİR’in anneanneleri,  Erdemir’den emekli Ersin KOPTUR’un kayınvalidesi emekli öğretmen Hatice Şerare ÖZYAĞCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün(01.09.2023 Cuma) ikindi namazının ardından Bozhane Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir mezarlığında toprağa verilecektir. 

Tüm Vefat İlanları