Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mayıs 2017 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Temel Keskin

01 Mayıs 2017

Merhum Ali Atay’ın Oğlu, Huriye Atay’ın Eşi, Mewtin Atay, Ali Atay, Aynur Hoşsoy Ve Hanife Karataş’ın Babaları, Avni Hoşsoy İle Muhittin Karataş’ın Kayınpederleri, Şehriban Kürekçi’nin Kardeşi, Kavaklık Mahallesi Muhtarı Nazif Kaplan’ın Eniştesi Recep Atay Vefat Etmiştir.

Mehmet Okut

03 Mayıs 2017

Merhume Pakize Okut’un Eşi, İbrahim Okut, Mustafa Okut, Abdurrahman Okut, Emine Topçu, Sevda Uslu, Safiye Yavuz, Ayşe Topçu Ve Asiye Güner’in Babaları, Eski Kamyon Şoförlerinden Mehmet Okut Vefat Etmiştir.

Ali Hasçelik  

03 Mayıs 2017

Kırmacı Mahallesi Çeştepe Sokak Sakinlerinden  Ssk Hastanesinden Emekli Ziya Hasçelik’in Abisi, Ptt’den Emekli Adem Hasçelik, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik, Devlet Hastanesi Personeli Fikret Hasçelik Ve Zahide Günal’ın Babaları, Nazile Hasçelik’in Eşi Gazi Ali Hasçelik  Vefat Etmiştir.

İbrahim Özata

04 Mayıs 2017

Ören Merkez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Hasan Özata Ve Merhume Fatma Özata’nın Oğulları, Zeki Özata, Erol Özata İle Hatice Topçu’nun Babaları, Merhum Mustafa Özata, İsmail Özata, Sevim Uçar Ve Nazmiye Tahtacıoğlu’nun Kardeşleri, Ören Mahallesi Muhtarı Halil Sever’in Eniştesi, Emine Özata’nın Eşi , Belediyemiz Su İşlerinden Emekli İbrahim Özata Vefat Etmiştir.

Fatma Çetin

05 Mayıs 2017

İsmail Ağa Camii Hocalarından İsmail Çetin’in Eşi, Muhammet, Hatice Ve Bilal ‘İn Anneleri Fatma Çetin Vefat Etmiştir.

Ahmet Kocatürk

05 Mayıs 2017

Selim Kocatürk, Sevim Bilir, Belediyemiz Personellerinden Yavuz Kocatürk Ve Sevgi Aksoy’un Babaları, Vural, Funsa, Gamze, Doğancan, Ferdi, Ferit, Ceyhun, Eda Ve Eren Kocatürk’ün Dedeleri, Ömer Kocatürk, Merhume Rahime Ağar, Merhume Melek Karanlık Ve Merhum Mustafa Kocatürk’ün Kardeşleri, Merhume Kübra Kocatürk’ün Eşi, Kemer Kırmacı Eşrafından Demiryollarından Emekli Ahmet Kocatürk Vefat Etmiştir.

Muharrem Kalkan

05 Mayıs 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden Merhum Ahmet Kocatürk Ve İsmail Kocatürk’ün Enişteleri, Rıza Altınbaş Ve Kazım Dikmen’in Kayınpederleri, Yadiker Altınbaş, Yaşare Dikmen Ve Hasan Kalkan’ın Babaları, Ufuk, Umut, Arzu, Serkan, Volkan Ve Ferruh’un Dedeleri, Merhume Hacı Kadın Aydeniz’in Eşi, Erdemir Ofisten Emekli Dayı Muharrem Kalkan Vefat Etmiştir.

Mehmet İnce

06 Mayıs 2017

Kadıtarlası Sakinlerinden, Merhum Ahmet İnce’ Nin Kardeşi, Ali Ve Mustafa İnce’ Nin Abileri, Osman, Yüksel, Osman Savaş, Osman Nadir İle Çağlar İnce’ Nin Amcaları, Merhume Sabriye İnce’ Nin Eşi, Belediye Personeli Burak Mete İnce’ Nin Babası T.T.K.’ Dan Emekli Tonyalı Mehmet İnce Vefat Etmiştir.

Pakize Bayar

06 Mayıs 2017

Cemaller Köyü Sakinlerinden, Mehmet Bayar’ In Eşi, Muhammet Bayar, Mustafa Bayar, Şaban Bayar, Mevlüt Bayar, Havagül Bayar Ve Fatma Keleş’ İn Anneleri, Yasin, Semih, İlker, Sezer, Salih, Hakan Bayar’ In Babaneleri, Pakize Bayar Vefat Etmiştir.

Faik Keskin

06 Mayıs 2017

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden, Aynur, Metin Çetin, Keskin’ İn Babaları, Merhum Mehmet Keskin Ve Emirkadın Keskin’ İn Oğlu, Fatma Keskin’ İn Eşi Faik Keskin Vefat Etmiştir.

Ayşe Fidan

06 Mayıs 2017

Balı Mahallesi Sakinlerinden, Sinan, Hasan, Şaban Ve Mustafa Fidan Ve Emine Soyarslan’ In Anneleri, Hasan Soyarslan’ In Kayınvalidesi, Ufuk, Bilal, Birol, Tahsin, Ersin, Dinçer, Eyüp Ve Kazım Fidan’ In Babaneleri, Gülay Dinçman Ve Gökhan Soyarslan’ In Anneleri, Merhum Kazım Fidan’ In Eşi Ayşe Fidan Vefat Etmiştir.                                                        

İskender Çevik

06 Mayıs 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Ziraatçı İsmail Çevik’ İn Oğlu, Sabiha, Emrah, Ve Emre’ Nin Babaları, İbrahim, İnan, Abdurrahman’ In Yeğeni, Göksel Uzunel’ İn Kayınpederi, Bakiye Çevik’ İn Eşi, Erdemirden Emekli İskender Çevik Vefat Etmiştir.

Aynur Şerife Uysal

06 Mayıs 2017

Çavdarlı Mahallesi Sakinlerinden, Adem, Emine, Uysal Ve Mine Çakır’ In Anneleri, Nuray Uysal’ In Kayınvalidesi, Hamdi Öakı’ In Dünürü, Merhum Bekir Uysal’ In Eşi, Dost Bakkaliyesi Sahibi, Aynur Şerife Uysal Vefat Etmiştir.

Faruk Demirel

08 Mayıs 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Hakan, Volkan Ve Gökhan Dilek’in Babaları, Muteber Dilek’in Eşi Kayserili Faruk Demirel Vefat Etmiştir.

Hasan Güngör

09 Mayıs 2017

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Eşref Güngör, Mustafa Güngör Ve Fatma Güngör’ün Babaları, Pakize Güngör’ün Eşi Türk Telekom’dan Emekli Hasan Güngör Vefat Etmiştir.

İsmail Güney

09 Mayıs 2017

Çayırlı Köyü Sakinlerinden Fatma, Ahmet Ve Kader Güney’in Babaları, Hakkı Oğlu Süpürgeci İsmail Güney Vefat Etmiştir.

Sibel Yündem

10 Mayıs 2017

Gülüç Erdem Yuva Sakinlerinden Merhum Ersan Özkan Ve Merhume Nuray Özkan’ın Kızları, Ertan Özkan’ın Ablası, Pınar Oktay Ve Cihan Oktay’ın Anneleri, Ozan Oktay’ın Annanesi, Berrak Özkan’ın Babannesi, Merhum Hasan Yündem’in Eşi Sibel Yündem Vefat Etmiştir.

Medine Baltacıoğlu

11 Mayıs 2017

Orta Camii Sakinlerinden Merhum Balıkçı Temel Ve Muzaffer Baltacıoğlu’nun Anneleri, Metin İle Fikri Baltacıoğlu’nun Babanneleri, Merhum Mezarcı Muzaffer Baltacıoğlu’nun Eşi Medine Baltacıoğlu Vefat Etmiştir.

Hacer Duygu

11 Mayıs 2017

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhume Emine Akyüz, Ahmet Duygu, Şükran Uysal, Mustafa Duygu, Şerife Koçak, Murat Duygu Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Personellerinden İrfan Duygu’nun Anneleri, Merhum Recep Duygu’nun Eşi Hacer Duygu Vefat Etmiştir.

İsmail Morca

13 Mayıs 2017

Evren İle Emre Güzel Ve Sibel İle Tuğçe Morca’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Turgay Morca Ve Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmeni Şefika Güzel’in Babaları, Türkiye Elektrik Kurumu’ndan Emekli Cengiz Güzel Ve Nimet İlkokulu Öğretmeni Sevinç Morca’nın Kayınpederi, Merhume Nazmiye Morca’nın Eşi Belediyemizden Emekli Zabıta Memuru Hacı İsmail Morca Vefat Etmiştir.

Mehmet Filiz

13 Mayıs 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden Emine Filiz, Kenan Filiz, İhsan Filiz Ve Songül Filiz’in Kardeşleri, Hezal Filiz Ve Eşref Filiz’in Oğulları, İrem Ve Arda Filiz’in Babaları, Rafiya Filiz’in Eşi Mehmet Filiz Vefat Etmiştir.

Mehmet Çetinkaya

14 Mayıs 2017

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Emin Ve Asım Çetinkaya’nın Babaları, Mehmet Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Emine Aslı Kara

15 Mayıs 2017

Kandilli Belediye Personellerinden Muhammet Kar’nın Kızı Emine Aslı Kara Vefat Etmiştir.

Mehmet Karaman

15 Mayıs 2017

Ören Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sait Ali Ve Merhume Makbule Karaman’ın Oğlu, Ferhat, Vedat Karaman Ve Serap Deniz’in Babaları, Ahmet Karaman’ın Kaynı, Ümit Deniz’in Kayınpederi, Fatma Karaman’ın Eşi Mehmet Karaman Vefat Etmiştir.

Muazzez Türkkan

16 Mayıs 2017

Ereğli Eşrafından Merhum Ali Türkkan’ın Eşi, Ergün Türkkan, Eşref Türkkan Ve Semra Soysal’ın Anneleri, Zarif Türkkan, Olcay Türkkan Ve Çetin Soysal’ın Kayınvalideleri, Zehra, Yelda, Ali, Okan, Erkan Ve Serkan Türkkan’ın Babanneleri, Şule Oral Ve Onur Soysal’ın Annaneleri Muazzez Türkkan Vefat Etmiştir.

Kamil Ahmetreisoğlu

16 Mayıs 2017

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Kadriye Ahmetresioğlu’nun Eşi, Merhum Sabahattin Ve Avni Ahmetreisoğlu’nun Kardeşleri, Hamit, Ahmet, Mustafa, Muhammet Ahmetreisoğlu Ve Fatma Yılmaz’ın Babaları, Tuba, Tufan, Resul, Ali Kanil Ahmetreisoğlu, Elif, Muhammet Ali, Musa, Rabia Yılmaz’ın Dedeleri, Kenan, Bülent, Kamuran Ahmetreisoğlu, Emine Yoldaş, Nilgün Erkui, Ayşen Bayrot’un Amcaları, Oya, Arzu, Ayfer, Şeyma Ahmetreisoğlu Ve Hakkı Yılmaz’ın Kayınpederleri Terzi Hacı Kamil Ahmetreisoğlu Vefat Etmiştir.

Hacıkadın Akkuş

17 Mayıs 2017

Gebedoğan Köyü Sakinlerinden Seydi, Seyfi Ve İsmail Akkuş’un Anneleri, Erdemirden Emekli Turan Akkuş’un Eşi Hacıkadın Akkuş Vefat Etmiştir.

Yusuf Bilir

17 Mayıs 2017

Bağlık Mahallesi Fırın Sokak Sakinlerinden  Ersin, Ercan, Safiye Bilir, Şengül Akkoç Ve Aynur Demircan’ın Babaları, Banu Bilir, Seval, Bilir, Erdal Akkoç Ve Rasim Demircan’ın Kayınpederleri, Merhume Müzade Bilir’in Eşi Erdemir Kok Bakımdan Emekli Yusuf Bilir Vefat Etmiştir.

Şaziye Karakaya

18 Mayıs 2017

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Halil Karakaya’ın Eşi, Yılmaz Karakaya, Hüseyin Karakaya Ve Fatma Karakaya’nın Anneleri, Halil, Hakan, Rıdvan, Orhan, Serkan Ve Mehmet Karakaya’nın Babanneleri, Şaziye Karakaya Vefat Etmiştir.

 Güler Yazan

19 Mayıs 2017

Akarca Mah.Erdem Yuva Sakinlerinden İsmail Yazan’ In Eşi, Rahmi Yazan Ve Didem Erdem’ İn Anneleri, Merve Öztaş’ In Babanesi, Güler Yazan Vefat Etmiştir.

Nazikar Yaman

22 Mayıs 2017

Yenidoğancılar Köyü Sakinlerinden Mehmet Yaman’ın Eşi Nazikar Yaman Vefat Etmiştir.

Güler Aktaş

22 Mayıs 2017

Çaylıoğlu Ramazanlı Köyü Sakinlerinden Emine Efe, Selvi Akkanat, İsmail Ve Mutlu Aktaş’ın Anneleri, Mehmet Akkanat, Hülya Aktaş Ve İlçemiz Avukatlarından Yılmaz Efe’nin Kayınvalideleri, Merhum Fahrettin Aygün Ve Merhume Ayşe Aygün’ün Kızları, Mehmet Aktaş’ın Eşi Güler Aktaş Vefat Etmiştir.

Nazile Günay

22 Mayıs 2017

Işıklı Köyü Sakinlerinden Merhum Mehmet Günay’ın Eşi, Yaşar, Turan Ve Temel Günay’ın Anneleri, İlknur, Burak, Burcu, Ebru Ve Enes Günay’ın Babanneleri Nazile Günay Vefat Etmiştir.

Ali Sezer  

22 Mayıs 2017

Çaylıoğlu Çevlik Köyü Sakinlerinden Merhum Hasan Sezer Ve Merhume Kübra Sezer’in Oğulları, Şamer, Rıza, Muhammed, Sezer Ve Yadigar Yavuz’un Büyükbabaları Ali Sezer  Vefat Etmiştir.

Mürüvvet Azaklıoğlu

24 Mayıs 2017

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kaptan İsmet Zeki Azaklıoğlu’nun Eşi, Merhume Gülay Kavi Ve Kadriye Öz’ün Anneleri, Merhume Mağfiret Erdoğan’ın Kardeşi, Merhum Kaptan Erol Işıldak İle Rıdvan Işıldak’ın Ablaları, İbrahim Öz’ün Kayınvalidesi, Tolga, Tugay, Ayşegül Ve Gülşaz Öz, Uğur, Cengiz, Hakan İle Arzu Kavi’nin Annaneleri, Kız Yetiştirme Yurdundan Emekli Mürüvvet Azaklıoğlu Vefat Etmiştir.

Cemile Aksoy

24 Mayıs 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Sebahattin, Vasfi, Behiye, Nebiye, Bahattin Ve Uğur Aksoy’un Anneleri, Erdemirden Emekli Ahmet Aksoy’un Eşi Cemile Aksoy Vefat Etmiştir.

İsmail Kaya

24 Mayıs 2017

Hatip Sokak Sakinlerinden Merhume Kübra Ve Halil Kaya’nın Oğulları, Şerife Şenyörük, İsmet Kaya Ve Nurten Yalçın’ın Ağabeyleri, Melek Kaya’nın Eşi, Ebru, Duygu, Ayşegül Ve Zeynep Pınar’ın Babaları, Tarık Fidan’ın Kayınpederi, Can’ın Dedesi, Ali Şenyörük, Hüseyin Yalçın Ve Gülcan Kaya’nın Kayınbiraderi, Zonguldak Barosu Avukatlarından İsmail Kaya Vefat Etmiştir.

Mustafa Orbay

25 Mayıs 2017

Merhum Nurettin Orbay İle Merhume Şeruze Orbay’ın Oğulları,Çağatay Orbay’ın Babası,Sabriye Uzun,Birgal Sönmez Ve Müjgan Uçun’un Ağabeyleri,Erdemirden Emekli Mustafa Orbay Vefat Etmiştir.

Belgüzar Kurttekin

25 Mayıs 2017

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kadir Kurttekin’in Eşi,Yüksel Kurttekin,Dündar Kurttekin,Sinan Kurttekin Ve Özkan Kurttekin’in Anneleri,Akif Kızı Belgüzar Kurttekin Vefat Etmiştir.

Meliha Aksoy

27 Mayıs 2017

Topçalı Mah.Sakinlerinden, Mustafa, Necmi, Recep, Hüseyin Ve Sevim Aksoy’un Anneleri, Hasan Aksoy’un Eşi, Meliha Aksoy Vefat Etmiştir.

Ahmet Yalçın Kurt

27 Mayıs 2017

Kepez Mah.Sakinlerinden, Şeyda, Büşra, Ve Ayşe Kurt’un Babaları, Huriye Kurt Ve Yeter Mazlum’un Kardeşi, Burak Ve Yasin Mazlum’un Dayıları, Mustafa Kurt’un Oğlu, Nezahat Kurt’un Eşi Ereğli Esnaflarından Ahmet Yalçın Kurt Vefat Etmiştir.

Emine Cerrah

27 Mayıs 2017

Ören Mah.Kavucaktaş Sakinlerinden, Asım Korkmaz’ın Kardeşi, Erdinç, Ersin, Ercan, Meltem Ve Nuray Cerrah’ın Babanleri, Hakkı Cerrah’ın Eşi, Emine Cerrah Vefat Etmiştir.

Abdülkadir Çevik

29 Mayıs 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ayhan Çevik Ve Halit Çevik’in Amcaları, Orhan Çevik, Okan Çevik’in Babaları, Merhum Emine Çevik’in Eşi, Erdemir Nakliyat Müdürlüğünden Emekli Abdülkadir Çevik Vefat Etmiştir.

Şinasettin Canseven

30 Mayıs 2017

Ballıca Köyü Saltuklu Mahallesi Sakinlerinden Niyazi Ve Hatice Canseven’in Oğulları, Ereğli Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Nilüfer Özdamar, Yasemin Beytekin, Sinan İle Oğuzhan Canseven’in Babaları, Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Ercan Özdamar, Gökhan Beytekin’in Kayınpederleri, Naciye Canseven’in Eşi, Sinan Kaptan Şinasettin Canseven Vefat Etmiştir.

Fatma Tükenmiş

30 Mayıs 2017

Orhanlar Mahallesi Huzur Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Tükenmiş’in Eşi, Hasan Tükenmiş Ve Hülya Cengiz’in Anneleri, Fatma Tükenmiş Vefat Etmiştir.

Melek Ateş

31 Mayıs 2017

Mustafa, Hüseyin, Hasan, Hatun Ateş’in Anneleri, Kemal Ateş’in Eşi, Melek Ateş Vefat Etmiştir.

İmran Öztürk

31 Mayıs 2017

Kızılca Köyü Sakinlerinden Mehmet Öztürk’ün Eşi,Hacer Akman,Mustafa Öztürk Ve Yasemin Kayacan’ın Anneleri,Mehmet Öztürk’ün Anneanneleri,İmran Öztürk Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları