Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Ocak 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Mustafa Gördü

30 Ocak 2024

Uğur, Adem, Derya Ve Deniz’in Babaları, Raif, Rami, Adem Gördü’nün Kardeşleri, Ersin Ve Engin Gördü’nün Amcaları, Suzan Gördü’nün Eşi, Terminal Çalışanlarından Mustafa Gördü Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Memleketi Ordu-Fatsa Da Öğle Namazına Müteakip Gölköyde Toprağa Verilecektir.

 

Yılmaz Sönmez

30 Ocak 2024

Erdemirden Emekli İbrahim, İlyas Ve İrfan Nuri’nin Babaları, Yıldız Sönmez’in Eşi, Yılmaz Sönmez Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Saat 9 Da Hatip Sokaktaki Evinin Önünden Helallik Alındıktan Sonra Safranbolu Gündoğan Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

 

Ersin Bayram

30 Ocak 2024

Ormanlı Cuma Skainlerinden Merhum Haydar,Bayram Oğlu Ercan,Nurcan,Gülcan İle Bayram’ın Kardeşleri,Yaşar Ve Ahmet Bayram’ın Yeğenleri, Bünyamin Ve Ali Burak’ın Babası,Ttk Dan Emekli Ersin Bayram Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ormanlı Sarıkaya Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Çetin

30 Ocak 2024

Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Hacı Hasan Ve Ayşe Çetin’in Oğulları, Yaşare, Hatice, Hasan Ve Hüseyin Çetin’in Kardeşi, Emel, Emrah, Ayşenur, Özgür, Onur Ve Uğur Çetin’in Amcaları, Boğaçhan Ve Özlem’in Dayıları, Mustafa Çetin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığında İkindi Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Aynur Haşhaş

30 Ocak 2024

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Pakiz, Merhum Mehmet Türkay’ın Kızı, Recep, Muhammet, Merhum Cengiz Türkay’ın Kardeşi, Günay Yaman, Gürkan, Serhat Haşhaş’ın Anneleri, Nida, Berrasu, Hüma’nın Babaannesi, Alisya Yaman’ın Anneannesi, Muradiye Haşhaş’ın Kayınvalidesi, Erdemirden Emekli Erhan Haşhaş’ın Eşi, Aynur Haşhaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kestaneci Mahallesi Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ramazan Çubukçuoğlu

29 Ocak 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Recep, Kazım, Hüseyin, Hasan Ve Nezahat’in Babaları, Eski Pehlivanlardan Ramazan Çubukçuoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Emine Göktaş

29 Ocak 2024

Armutlucuma Aydın Köyü Eşrafından Metin Göktaş’ın Eşi, Volkan Ve Akif Göktaş’ın Anneleri, Bayram Sevinç’in Ablası, Emine Göktaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Aydın Köyü Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hakibar Köse

29 Ocak 2024

Merhum Ali Köse’nin Eşi, Vedat Elcian, Mehmet Ali Ustaoğlu, Hüseyin Aydın, Gazeteci Sabriye Aşır’ın Annesi, Hakibar Köse Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Bahar Kaymaz

29 Ocak 2024

Özcan Kaymaz Ve Dilek Kaymaz’ın Kızı, Güneş Ve Masal Lina’nın Anneleri, Bahar Kaymaz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Aydınlar Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aydınlar Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Turgay Yıldızhan

28 Ocak 2024

Ramazanlı Köyü, Zoroğlu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hakkı Yıldızhan’ın Torunu, Hakkı Ve Fikriye Yıldızhan’ın Oğlu, Enver Ve Fatma Yıldızhan’ın Yeğeni, Şehit Tuncay Yıldızhan Ve Tuğrul Yıldızhan’ın Kardeşi, Turgay Yıldızhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ramazanlı Köyü, Zoroğlu Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Altan Baba

28 Ocak 2024

Kandilli Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Türkan Ve Nuri Baba’nın Oğlu, Volkan, Serkan, Doğan, Hakan, Sinan Ve İmran’ın Kardeşleri, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Çalışanlarından Altan Baba Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Gökçeler Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zafer Öztürk

27 Ocak 2024

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Ali Öztürk Ve Zehra Öztürk’ün Oğlu, İlhami, İlhan, Hasan, Ramazan Öztürk’ün Yeğenleri, Fikriye Öztürk’ün Eşi, Selin Öztürk’ün Babası, Nurşen Öztürk’ün Kardeşi, Zikri Tikici’nin Damadı, Orhan Tikici’nin Eniştesi, Zafer Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Düzce Hatip Ketenciler Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ali Özhan

27 Ocak 2024

Belen Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Remzi Özhan Ve Merhume Nazmiye Özhan’ın Oğlu, Orhan Özhan Ve Nevse Özhan’ın Babaları, Emine Özhan’ın Eşi, Mehmet Özhan, Muhammet Özhan, Selahattin Özhan Ve Nazikar Özdemir’in Abileri, Ayberk, Atakan, Tunahan, Ceren Ve Cevda’nın Dedeleri, Ali Özhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Belen Mahallesi Kabaşlar Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Halit Deniz

27 Ocak 2024

Korubaşı Mahmutoğlu Esrafından Abalı Sokak Sakinlerinden Merhum Hacı Halil Deniz Ve Merhume Hacı Hatice Deniz’in Oğulları, Nuran Yılmaz, Neriman Tammis, Ümran Gümüş Ve Halil Deniz’in Abileri, Şermin Şişman, Sevim Savaş, Merhum Hakan Deniz Ve Sema Yılmaz’ın Babaları, Cihan Şişman, Abdullah Savaş, Meryem Deniz, Murat Yılmaz’ın Kayınpederleri, Halit Deniz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Korubaşı Pençes Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mahmure Cıvak

26 Ocak 2024

Erdemirden Emekli Merhum Recep Cıvak’ın Eşi, Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğünden Emekli Cevdet Cıvak, Erdemir Vinç Bakımdan Emekli Mustafa Cıvak, Kışla Sanayisi Eski Esnaflarından Şenol Cıvak, Belediye Personeli Ali Cıvak, Gülseren Erdil, Gülşen Kahveci, Emine Erdil, Ayşe Keskin, Mürvet Demirhan Ve Nurşen Kara’nın Anneleri, Önder Erdil, Mehmet Kahveci, İsmail Erdil, Ahmet Keskin, Serkan Demirhan, Zafer Kara, Şükran Cıvak, Hatice Cıvak, Şule Cıvak Ve Sevim Cıvak’ın Kayınvalideleri, Mahmure Cıvak Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kışla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Bozkurt

26 Ocak 2024

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden Adem Bozkurt, Mustafa Bozkurt, Nazile Temel, Nazire Çakır Ve Necmiye Denizhan’ın Babaları, Gazi Hüseyin Bozkurt, Rabia Bozkurt, Polis Memuru Enes Bozkurt, Enbiya Bozkurt, Betül Beyazay, Ecrin Çakır’ın Dedeleri, Merhume Yaşare Bozkurt’un Eşi, Sigorta Hastanesinden Emekli Hacı Hüseyin Bozkurt Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Akman

26 Ocak 2024

Mehmet Akman, Recep Akman Ve Selahattin Akman’ın Babaları, Sinan, Ünal Akman, Uğur Ve Onur Kasapoğlu’nun Dedeleri, Mehmet Akman’ın Oğlu, Hüseyin Akman Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Yaraşlı Yörük Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar Çetin

26 Ocak 2024

Bağlık Mahallesi, Şehit Ayhan Demirci Sokak Sakinlerinden Merhum Muhammet Sevim, Merhum Baki Sevim Ve Nazmiye Metin’in Ablaları, Hatice Arda, Muhammet Çetin Ve Yavuz Çetin’in Anneleri, Merhum İsmail Çetin’in Eşi, Yaşar Çetin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Yunuslu Köyü Avcılar Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacı Hanife Öztürk

25 Ocak 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Numan Öztürk’ün Eşi, Emine, Kemal, Hasan, Gülizar, Salih Ve Asiye’nin Anneleri, Ömer, Osman, İrfan, Numan, Raşit Ve Hasan Talha’nın Babaanneleri, Emre, Hasan, Sabri,  Ve Yavuz’un Anneanneleri, Hacı Hanife Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Abdurrahman Erarslan

25 Ocak 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Şadiye Erarslan In Eşi, Adem, Zekeriye, Nuray Erarslan Ve Aynur Akın In Babaları, Meryem Adıyaman, Müzeyyen Aker ,Mustafa Ve Muhammet Erarslan In Amcaları,Mehmet İrfan Oğlu Hacı Abdurrahman Erarslan  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Hatip Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hakkı Karadağ

25 Ocak 2024

Aşağı Kayalıdere Köyü Sakinlerinden İdris Karadağ In Oğlu,Ahmet Karadağ In Kardeşi,Fatma,Yasemin,Emine İle Muharrem Karadağ In Babaları Hakkı Karadağ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle  Namazına Mütakip Aşağı Kayalıdere Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat 10:30 Da Kavaklık Cami Önünden Araç Kaldırılacaktır.

 

İsmail Tanış

25 Ocak 2024

Ereğli Eşrafından Merhum İskener Tanış Ve Merhume Ayşe Tanış’ın Oğlu, Ziraat Bankasından Emekli Ayşe Tanış’ın Eşi, Hande Ve Hakan Tanış’ın Babaları, Sevgi Tanış Ve Gönül Karakuş’un Kardeşi, Alev Ve Koray Karakuş’un Dayıları, İsmail Tanış Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Orta Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Makbule Yazıcı

24 Ocak 2024

Merhum Necati Yazıcı’nın Eşi, Billur, Güngör, Osman, İnci Ve Mustafa’nın Anneleri, Mustafa Sunmaz’ın Kayınvalidesi, Makbule Yazıcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Büyüktekke Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Büyüktekke Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hüseyin Adıgüzel

24 Ocak 2024

Cemaller Köyü Sakinlerinden Aynur Adıgüzel’in Eşi, Ertan Adıgüzel, Necla Başkan Ve Berat Adıgüzel’in Babaları, T.T.K Kızlu Müessesesinden Emekli Hüseyin Adıgüzel Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Cemaller Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Dursun Hamsioğlu

23 Ocak 2024

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yasemin Özdemir Ve Yasin Hamsioğlu’nun Babaları, Ereğli Esnaflarından Erdal Özdemir’in Kayınpederi, Dursun Hamsioğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yenişehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Yusuf Erdoğan

23 Ocak 2024

Kepez Mahallesi Bahçelievler Sitesi Sokak Sakinlerinden Gülten Erdoğan’ın Eşi, İbrahim, Asiye Ve Sema’nın Babaları, Yusuf Erdoğan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Belen Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Zehra Demirtaş

22 Ocak 2024

Kestaneci Mahallesi Eşrafından Fehmi, Mustafa, İsmet, İsmail, Hanife, Songül Ve Necla’nın Anneleri, Merhum Kara Galip Demirtaş’ın Eşi, Zehra Demirtaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazır Balıkçılar

22 Ocak 2024

Akçakoca Karaburun Köyü Sakinlerinden Merhum Mehmet Balıkçılar Ve Merhume Emine Balıkçılar’ın Oğlu, Ahmet Balıkçılar, Hamza Balıkçılar Ve İsmail Balıkçılar’ın Kardeşleri, Hanife Balıkçılar’ın Eşi, Mehmet Balıkçılar, Yunus Emre Balıkçılar Ve Ayşenur Ekinci’nin Babaları, Nazır Balıkçılar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11:00’da Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Akçakoca Paşalar Köyünde Toprağa Verilecektir.

Hacı Muharrem Öncel

22 Ocak 2024

Göçmenler Mahallesi Sakinlerinden Hacı Ayşe Öncel’in Eşi, Emine Yalçın, Hatice Güngör, Hanife Aşkın, Fatma Öncel Ve Bayram Öncel’in Babaları, Yargıtay Kemal Güngör, Mustafa Yalçın, Niyazi Aşkın Ve Havva Öncel’in Kayınpederleri, Tamer, Songül, Rümeysa, Sümeyye, Ömer Faruk, Yunus Emre, Fatih, Zeynep, Senanur, Ebrar Ve Feyza’nın Dedeleri,  Hacı Muharrem Öncel Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Safa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Rabia Yener

20 Ocak 2024

Merhum Fuat Yener’in Eşi, Füsun Kışlalı, Çetin Yener Ve Yalçın Yener’in Anneleri, Merhume Fatma Yener’in Kardeşi, Merhum Metin Yener Merhume Nesrin İpekçi Ve Nermin Yener’in Teyzeleri, Jülide Yener Ve Ceren Çalış’ın Anneanneleri, Rabia Yener Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacdak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yusuf Özkara

20 Ocak 2024

Merhume Fatma Özkara Ve Merhum Ahmet Özkara’nın Oğlu, Merhume Müzeyyen Özkara’nın Eşi, Kerem, İrem Özkara Ve Sezgin Telli’nin Babaları, Fahriye, Hayriye Ve Türkan Bozkurt’un Kardeşi, Ercin, Nurçin, Ergin Ve Engin Başarır İle Ömer, Ramazan, Hülya, Selma, Melek Ve Gökhan Bozkurt’un Dayıları, Vergi Dairesinden Emekli Yusuf Özkara Veft Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kavaklık Camii Önünde Helallik Alındıktan Sonra Abdi Köyü Kargalar Mahallesindeki Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hafif Tanrıkulu

20 Ocak 2024

Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından Titiz Oto Sahibi, Adnan Tanrıkulu, Tanrıkulu Lokantası Gültekin Tanrıkulu Ve Tanrıkulu İnşaat Rüştü Tanrıkulu’nun Anneleri, Hafif Tanrıkulu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Zonguldak 10 Temmuz Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Müşerref Nalcı

19 Ocak 2024

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mesut Nalcı’nın Eşi, Mehlika Özalp, Bülent Nalcı Ve Cumhur Nalcı’nın Anneleri, Mustafa Özalp, Irmak Ve Seher Nalcı’nın Kayınvalideleri, Alp Özalp’in Anneannesi, Emiralp Ve Doğa Nalcı’nın Babaanneleri, Müşerref Nalcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Perihan Tofta

18 Ocak 2024

Merhum Hulusi Tofta’nın Eşi, Yakup Tofta, Halil Tofta Ve Bozhane Esnaflarından Atilla Tofta’nın Anneleri, Perihan Tofta Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Erol Erel

18 Ocak 2024

Sabiha Erel’in Eşi, Sinem Ve Erdem Erel’in Babaları, Sinan Torum’un Kayınpederi, Derin Ve Alya’nın Dedesi, Erdemirden Emekli Erol Erel Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Recep Aksu

18 Ocak 2024

Ayşe Koşi, Adnan Aksu, Ayhan Aksu, Aysel Aksu, Ali Aksu Ve Adil Aksu’nun Babaları, Aysel Aksu Ve Tülin Aksu’nun Kayınpederleri, Kepez Mahallesi Sakinlerinden Recep Aksu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 10:30 Kepez Mahallesindeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Zonguldak Ayvatlar Mahallesi Berevlek Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hacı Ahmet Davulcu

18 Ocak 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Müzeyyen Davulcu’nun Eşi, Vergi Dairesi Personeli Tuncay Davulcu, Songül, Emine Ve Nur’un Babaları, Şahinder, Muhterem Ve Bekir’in Kayınpederi, Samet, Yasemin, Selver, Kadircan, Metehan, Dilara, Yusuf, İsmail Ve Liya’nın Dedeleri, Hacı Ahmet Davulcu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bağlık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Remzi Turhan

16 Ocak 2024

Bağlık Mahallesi, Hatip Sokak Sakinlerinden Nebahat Özen, Sebahat, Nurtane, Hasan, Murat Ve Kemal Turhan’ın Babaları, Remzi Turhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Temel Karadeniz

16 Ocak 2024

Kocaali Mahallesi, Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden Şükran, Halime, Necla, Ahmet Ve Metin Karadeniz’in Babaları, Ayşe Karadeniz’in Eşi, Temel Karadeniz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Ahmetçikler Sokak Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Ahmetçikler Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Abdullah Bostancı

16 Ocak 2024

Merhum Mustafa Bostancı Ve Merhume Mükerrem Bostancı’nın Oğulları, Müşerref Bostancı’nın Eşi, Zeynep Ve Mustafa Bostancı’nın Babaları, Bozhane Dalgıçlarından Ali Bostancı, Emrullah Bostancı Ve Merhum İsa Bostancı’nın Kardeşleri, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Abdullah Bostancı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Alaplı Hüseyinli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Oktay Dereçiçeği

16 Ocak 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Semramis Dereçiçeği’nin Eşi, Hatice Katı, Hediye Çakmak Ve Özlem Dereçiçeği’nin Babaları, Oktay Dereçiçeği Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kepez Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir..

 

Zeynep Adıyaman

16 Ocak 2024

Merhum Şaban Adıyaman’ın Eşi, Burak Adıyaman Ve Gamze Ayhan’ın Anneleri, Murat Ve Hüseyin Bektaş’ın Kardeşi, Maksude Bektaş Ve Merhum Mehmet Bektaş’ın Kızları, Zeynep Adıyaman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Cemaller Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hayriye AZMAN

15 Ocak 2024

Hamzafakılı Mahallesi sakinlerinden Şenay,Saniye ve Ali AZMAN’ın anneleri;Eray,Nuray,Güler,Şener,Muhammet ve Taner AZMAN’ın babaanneleri;Mehmet AZMAN,Şenol AZMAN ve Birol AZMAN’ın yengeleri merhum; İbrahim AZMAN’ın eşi Hayriye AZMAN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tat Metal Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedilecektir.

Nurten Çelebi

15 Ocak 2024

Çarşı Esnaflarından Merhum Yaşar Çelebi’nin Eşi, Aytül Ecer Ve Abdurrahman Çelebi’nin Anneleri, Ümit Can’ın Halası, Erdemirden Emekli Vedat Ecer’in Kayınvalidesi, Yasemin Ve Emre Ecer’in Büyükanneleri, Nurten Çelebi Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Rıza Özcan

15 Ocak 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Macide Özcan’ın Eşi, Yusuf Özcan, Aynur Uçar, Ayhan Özcan, Kayhan Özcan Ve Mustafa Özcan’ın Babaları, Rıza Özcan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Yarma Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İbrahim Türkyılmaz

15 Ocak 2024

Merhum İsmail Türkyılmaz Ve Merhume Hatice Türkyılmaz’ın Oğlu, Hatice Türkyılmaz’ın Eşi, Emre Türkyılmaz, Ozan Türkyılmaz, Gökçe Türkyılmaz, Güfte Türkyılmaz Kara Ve Merhume Beste Türkyılmaz’ın Babaları, Mustafa Türkyılmaz, Kadriye Türkyılmaz Acar, Nudoğan Türkyılmaz, Ayla Türkyılmaz Saral Ve Aydoğan Türkyılmaz’ın Ağebeyleri, İbrahim Türkyılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kandilli Geyikbeli Camiinde Cenazr Namazı Kılındıktan Sonra Kandilli Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Gazi

13 Ocak 2024

Merhum Şaban Karataş Ve Fatma Karataş’ın Kızları,Bozhane Esnaflarından Erol Karataş,Yalı Caddesi Esnaflarından Dildar Balıkcıoğlu,Servis Şoförleri Derneği Selçuk Karataş Ve Hafize Karataş’ın Kardeşi Yelda,Tolga,Zuhal Ve Merhum Gökhan’ın Teyzesi Anıl,Kağan,Sinem Ve Gizem’in Halaları,Recep Gazi’nin Eşi Fatma Gazi Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Potbaşı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köseler Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kerim Aşık

13 Ocak 2024

Erko’dan Emekli,Suna Aşık’ın Eşi,Feyza Ve Nevra’nın Babaları,Nildoğan’ın Dedesi,Atilla Mucuk’un Kayınpederi,Kerim Aşık Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gerede Aile  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Selam

13 Ocak 2024

Ekrem Selam Ve Hasibe Selam’ın Oğlu, Merhum Atilla Selam,Ömer Selam,Volkan Selam’ın Kardeşi,Hakan Emir Selam Ve Merve Selam’in Babası Hüseyin Selam Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Satı Keskin

13 Ocak 2024

Armutlucuma Yukarı Hocalar Sakinlerinden Sadettin Keskin’in Eşi,Satı Keskin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Yukarı Hocalar Köyünde Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Yusuf Şahin

13 Ocak 2024

Armutlucuma Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Ayşe Şahin’in Eşi,Yıldıray Ve Hüseyin Şahin ‘İn Babaları,Ali Şahin Ve Emrah Şahin’in Dedeleri,Asım Şahin Ve Merhum Ahmet Şahin’in Kardeşleri,Yusuf Şahin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hacı Uslu Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Secaattin Korkmaz

13 Ocak 2024

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden,Merhum Asim Ve Ayşegül Korkmaz’ın Oğlu, Alaattin Korkmaz'ın Ağabey'i , Hayriye Korkmaz’ın Eşi, Caner Ve Cansen Korkmaz’ın Babaları,Müge Deniz Korkmaz’ın Kayınpederi, İnci Korkmaz’ın Dedesi, Erdemirden Emekli Secaattin Korkmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa Akkanat

12 Ocak 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Bakiakkanat Ve Emine Akkanat In Oğlu,Fatma Akkanat In Eşi,Merhum Adnan,Sema,Soner Ve Semra Akkanat In Babaları Hikmet Karaaslan İle İsmail Ağa Cami İmamı Ercan Kocatürk Ün Kayınbiraderi,Ayşe Karaslan,Binnaz Kocatürk,Hasan,Hüseyin İle Bekir Akkanat In Abileri,Mustafa Akkanat Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toğrağa Verilecektir. Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin 13:30 Da Eski Terminal Arkasından Araç Kaldırılacaktır.

 

Huri Yağmuroğlu

12 Ocak 2024

Kandilli Beldesi Sakinlerinden Havva,Hülya,Ayşe,Cengiz,Aydın Ve Muhammet Yağmuroğlunun Anneleri Mustafa Girdi,Bülent Akçakese İle Aydın Şendoğan In Kayınvalideleri,Ttk Dan Emekli Merhum Miktat Yağmuroğlunun Eşi Huri Yağmuroğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Kandilli Beldesitopyeli Mahelle Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Tprağa Verilecektir.

Turan Anık

12 Ocak 2024

Akarca Mahallesi, Ressam Osman Zeki Oral Sokak, Çelikel Cami Sakinlerinden Erdemirden Emekli, Merhum İsmail Anık Ve Merhume Ruşen Anık’ın Oğlu Sebahat Anık’ın Eşi Şölen İle, Yeşimin Babaları Göyhan Akşar’ın Abileri, Abdullah Akşar’ın Kayınbiraderi  Özgür Akşar’ın Dayısı Turan Anık Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Mütakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hüseyin Baytekin

11 Ocak 2024

Çaylıoğlu Alacabölük Köyü Sakinlerinden  Tahsin,Nihat,Murat,Muhsin,Cemalettin Baytekin Ve Muradiye Acar In Babaları,Ttk Dan Emekli Hüseyin Baytekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Reşat Uysal

11 Ocak 2024

Ali  Ve Vildan Uysal’ın Oğlu,Özkan,Cengiz,Tuncay,Hatice Ve Mustafa’nın Abileri, Reşat Uysal Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Abdi Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fikriye Çubukçuoğlu

11 Ocak 2024

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Tekin Çubukçuoğlu’nun Eşi,Necla Özcan,Deniz Kayacan,Necdet,Nazım,Ömer Çubukçuoğlu’nun Anneleri, Ömer Özcan,Mustafa Kayacan,Neriman,Merhum Nazmiye Çubukçuoğlu’nun Kayınvalideleri,Tuba,Elif Ve Ayşenur’un Anneanneleri,Fatih, Zeynep,Yavuz,Ferit Ve Ebru’nun Babaanneleri,Fikriye Çubukçuoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Abdullah Erdem

11 Ocak 2024

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Şehriban Erdem’in Eşi, Aysel Karakaya,Ayfer Kartal,Adnan,Ayhan Ve Erdem’in Babaları,Murat Karakaya Ve Engin Kartal’ın Kayınpederleri,Vasviye Keskin,Necati Ve Yakup Erdem’in Kardeşi,Yeşim,Yeliz,Ecrin Ve Ceren’in Dedeleri,Abdullah Erdem Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kırmacı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kırmacı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali Ocak

10 Ocak 2024

Sinan Ocak Ve Mustafa Ocak’ın Babaları,Ali Cem,Ateş Ve Göran’ın Dedeleri,Semiha Ocak’ın Eşi Erdemirden Emekli Ali Ocak Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safranbolu Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Siyami Yıldırım

10 Ocak 2024

Aydın Merkez Köyü Sakinlerinden Yakup Oğlu Siyami Yıldırım Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Aydın Merkez Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nurten Taner

10 Ocak 2024

Merhum Hüseyin Ve Hatice Özkök’ün Kızları, Eşref Ve Münevver Taner’in Gelinleriselmin Özcan Ve Esin Koç’un Anneleri, Özden Özcan Ve Hamdi Koç’un Kayınvalideleri, Ateş Ve Elsa’nın Anneanneleri, Merhum Turan Taner’in Eşi,  Nurten Taner Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Feriköy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Beyhan Yüzgeç

10 Ocak 2024

Alaplı Esnaflarından Şevketlerden Rıfat Yüzgeç’in Eşi, Erdemirden Emekli Sedat Yüzgeç’in Annesi, Olcay Yüzgeç’in Kayınvalidesi, Serpil Kasapoğlu’nun Annesi, Baki Kasapoğlu’nun Kayınvalidesi, Ataburak, Ayşenur,Şevket Ve Şevval Yüzgeç’in Babaanneleri, Cansu,Reyhan Ve İsmail Kasapoğlu’nun Anneanneleri, Beyhan Yüzgeç Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Alaplı Merkez Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şaban Üstün

09 Ocak 2024

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Durmuş Ve Merhume Feriha Üstün’ün Oğulları,İsmail Üstün,İbrahim Üstün Ve Merhum İhsan Üstün’ün Kardeşleri,Meriç,Fırat,Dicle Ve Nil’in Babaları,Melek Üstün’ün Eşi,Üstün Erçelik Sahiplerinden Şaban Üstün Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Muharrem Güney

09 Ocak 2024

İmranlar Köyü Sakinlerinden Belediyemiz Personeli Adnan Ve Sinan Güney İle Hacer Akman’ın Babaları,Muharrem Güney Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kılınacak Öğle Namazından Sonra İmranlar Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

Selahattin Ayyıldız

08 Ocak 2024

Ttk Emekli Katiplerinden,Ttk’dan Emekli Esat Ayyıldız,İbrahim Ayyıldız,Melahat Ayyıldız,Sennur Ayyıldız’ın Babaları, Ayşe Eşi Selahattin Ayyıldız Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Çiğdemli Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip  Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şener Yılmaz

08 Ocak 2024

Kepez Mahallesi Eski Sakinlerinden Merhum Emin Yılmaz Ve Vasfiye Yılmaz’ın Oğlu, Nuran Aker’in Kardeşi, Sunay Şenol Ve Ayşe Coşkunyürek’in Abileri, Hatice Yılmaz’ın Eşi,Şener Yılmaz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Tepeören Köyünde K8ılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Namık Akın

07 Ocak 2024

Akarca Mahallesi, Kız Kapısı Caddesi Sakinlerinden Namık Akın Vefat Etmiştir. Nuray Akın’ın Eşi, Mustafa Akın Ve Tolga Akın’ın Babaları, Namık Akın Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Muhammet Akçay

07 Ocak 2024

Güldere Mahallesi Sakinlerinden Merhum Salih Akçay Ve Meva Akçay’ın Kızları, Oktay Akçay Ve Dilek Akçay’ın Anneleri, Emine Akçay, Fikriye Karakuş, Ayşe Köse Ve Selahattin Akçay’ın Kardeşleri, Muhammet Akçay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Güldere Merve Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İlker Öncel

06 Ocak 2024

Merhum İhsan Öncel Ve Merhume Remziye Öncel’in Oğlu, Hülya Öncel’in Eşi, İhsan Çağatay Öncel, Altay Öncel Ve Göktay Öncel’in Babaları, İlkay Sersan’ın Kardeşi, Sevgi, Seyhan Ve Aslı Öncel’in Kayınpederi, Çağan, Sevan, Rüzgar, Ateş Ve Zeynep’in Dedeleri, İlçemiz Avukatlarından İlker Öncel Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığına Toprağa Verilecektir.

 

Basri Ünlü

06 Ocak 2024

Merhum İsmail Ünlü Ve Merhume Beyaz Ünlü’nün Oğulları, Erdemirden Emekli Cemalettin, Nurten, Gülten, Ayşe Ve Obal Alüminyum Müdürlerinden Ünal Ünlü’nün Babaları Basri Ünlü Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Efe

06 Ocak 2024

Yazıcılar Köyü Sakinlerinden Metin Ve Birsen Efe’nin Babası, Eski Yazıcılar Köyü Muhtarı Hasan Efe’nin Oğlu, Mustafa Efe Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 10:30’da Yazıcılar Köyü Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülten Sarıkaş

06 Ocak 2024

Ttk Emeklisi Fikret Sarıkaş’ın Eli Mali Müşavir Ünsal Sarıkaş Ve Funda Şafak’ın Anneleri, Merhum İsmail Soykut Ve Merhum Mustafa Soykut’un Ablaları, Cemre Ve Berke ‘Nin Anneanneleri, Sevim Sarıkaş’ın Kayınvalidesi, Gülten Sarıkaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı 100.Yıl Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Alaplı Tepeköy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hacı Mukaddes Yoldaş

06 Ocak 2024

Alaplı Eşrafından Merhum Şerafettin Yoldaş Eşi, Merhum Turgut, Mustafa Ve Ümit Yoldaş’ın Anneleri, Canan Yarımkol, Can, Onur, Kaan, Hakan Yoldaş’ın Babaanneleri, Merhum Cemal, Muharrem Günaydın’ın Ablaları, Hacı Mukaddes Yoldaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğlen Namazını Müteakiben Alaplı Merkez Camisinde Kalınan Namazdan Sonra Çarşı Mezarlığına Toprağa Verilecektir.

Arif Tuzcuoğlu

05 Ocak 2024

Sevgi Tuzcuoğlunun Eşi,Tolga Tuzcuoğlu Ve Beril Oktay In Babası Erdemir Sevkiyattan Emekli Yeni Mahalle Sakinlerinden Arif Tuzcuoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Akçakoca Çuhalı Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Osmaniye Huzur Evi Yanındaki Mezarlığa Toprağa Verilecektir.

Önder Koç

05 Ocak 2024

Merhum İğneci Mevlüt Ve Fadime Koç Un Oğlu, Salih,Ömer,Ünal Koç Ve Muazzer Keçibaş In Kareşi ,Mevlüt Koç Un Amcası Önder Koç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Sefa Caminde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Sarıkorkmaz Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Gülnaz Özer

05 Ocak 2024

Bozhane Eşrafından Merhum Dündar Reis İn Eşi,Alemdar Perçinel İn Annesi Merhum Yücel Perçinel İn Kayınvalidesi,Yavuz Nazlı Ve Perçinel İn Ananesi,Eski Devlet Bakanı Önay Alpogo Nun Yengesi,Güler,Celal,Zehra Ve Merhum Mustafa Karakuş Un Halaları,Yasemin Madenci Ve Deniz Özçelik İn Yengeleri,Merhum Enver Ve Niyazi Karakuş Un Kız Kardeşi Gülnaz Özer Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mürüvvet Turgut

04 Ocak 2024

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Hasan Turgut’un Eşi,Şendoğan,Şenol,Seyfi Ve Şemsettin Turgut’un Anneleri,Mürüvvet Turgut Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Sakallar Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Salih Dilmaç

04 Ocak 2024

Muzaffer Dilmaç,Ali Rıza Dilmaç,Gülfe Dilmaç Yıldız,Ali Bayram Dilmaç Ve Bülent Dilmaç’ın Babaları,Sakine Dilmaç,Aydın Yıldız,Gülay Dilmaç Ve Burçin Dilmaç’ın Kayınpederi,Hava Dilmaç’ın Eşi, Dilmaç Market Sahibi Salih Dilmaç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Süleymaniye Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İrfan Özyağmur

04 Ocak 2024

Ereğli Futbol Camiasından Şerife Özyağmur’un Eşi,Ozan Ve Onur’un Babaları,Beren’in Dedesi,Ertuğrul Ve Ertan Özyağmur’un Kardeşleri,İrfan Özyağmur Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muhsin Danyıldız

04 Ocak 2024

Ereğli Esnaflarından Çetin,Tekin Ve Murat Danyıldız’ın Babaları,Kızyeter Danyıldız’ın Eşi,Nurşen Demir,Gönül Çalışkan,Arzu Çelik Ve Elif Demir’in Babaları,Serkan Çalışkan,Erkan Demir,Murat Demir Ve Serkan Çelik’in Kayınpederi,Kars Eşrafından Cabbar Oğlu Muhsin Danyıldız Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Abdulkadir Turhan

04 Ocak 2024

Mustafa Turhan,Burak Turhan,Nurcan Özkan,Nursel Oğuz Ve Sultan Aydın’ın Babaları, Emine Yalçın,Nasibe Özkan,Kezban Özkan,Songül Kocatürk’ün Kardeşleri,Hakan Özkan,Rıdvan Yalçın Ve Arif Yalçın’ın Dayıları, Bayram Özkan,Cemil Oğuz Ve Mehmet Aydın’ın Kayınpederleri,Eski Kamyonculardan Armutlucuma Aşağıhocalar Köyü Muhtarı Abdulkadir Turhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Aşağıhocalar Köyü Merkez Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Uludağ

03 Ocak 2024

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Ormanlı Eşrafından Merhume Döndü Uludağ’ın Eşi, Merhum Muzaffer Uludağ’ın Yeğeni, Nazif Uludağ,Nazmiye Uludağ,Fahrettin Uludağ,Emine Akgün,Şerife Aksoy,Tacettin Aldırmaz,Semra Aktan’ın Abileri,Nazar Uludağ Ve Muzaffer Arda Uludağ’ın Amcaları,Emre Aksoy’un Dayısı Hüseyin Uludağ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Kavaklık Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar Ülker

03 Ocak 2024

Uzunmehmet Mahalle Eşrafından Necmettin Ülker’in Abisi, Erkan,Atakan,Yasemin,Filiz Ve Güneş’in Babaları, Sebiye Ülker’in Eşi, Karslı Yaşar Ülker Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İskender Paşa Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Ekmekçi

03 Ocak 2024

Pazaryeri Esnaflarından Bereket Yufka Sahibi Kerim Ekmekçi’nin Annesi, Yıldız Elektrik Sahibi İsmail Öztürk’ün Kayınvalidesi Hatice Ekmekçi Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Gülhayat Şen

03 Ocak 2024

Merhum Fikret Şen’in Eşi, Nihat,Cihat,Nihal Ve İclal’in Anneleri, Nejat Ve Fikret Şen’in Babaanneleri,Yusuf,Can,İbrahim Ve Furkan’ın Anneanneleri,Gülhayat Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kozlu Merkez Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kozlu’da Toprağa Verilecektir.

 

Recep Sipahioğlu

02 Ocak 2024

Çiğdemli (Alakilse) Köyü Sakinlerinden Rafet Ve Hacer Sipahioğlu’nun Oğlu, Enise ,Emrullah,Kadir Ve Rukiye’nin Babası,Emekli İmam Hatip Recep Sipahioğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çiğdemli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Neriman Gündoğdu

02 Ocak 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden ,Merhum Cengiz Yaşar Ve Merhume Billur Yaşar’ın Kızları,Bülent Yaşar’ın Ablası, Duygu Ve Durukan Gündoğdu’nun Anneleri, Merhum Halil İbrahim Gündoğdu’nun Eşi, Neriman Gündoğdu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kenan Özdemir

01 Ocak 2024

Kandilli Ttk Dan Emekli Fotoğrafçı Kamil Özdemir Ve Müzeyyen Özdemir’in Oğlu,Akçakoca Eşrafından Senai Akdoğan Ve Sevim Akdoğan’ın Damadı,Ayşe Özdemir’in Eşi, Kemal Özdemir Ve Hülya Alkaya’nın Kardeşi,Burak Ve Berkay Özdemir’in Babaları,Kenan Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Arzu Ürkmez

01 Ocak 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhume Ayşe Nural Ve Dursun Nural’ın Kızları,İsmail Nural,Zehra Yaman,Necla Kara,Hamide Yılmaz,Aysel Nural’ın Kardeşleri,İdil Nural’ın Görümcesi,Ahmet Ürkmez’in Eşi,Arzu Ürkmez Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kestaneci Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yadigar Aydın

01 Ocak 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum İlyas Göktay,Merhume Rahime Göktay’ın Kızı,İlyas Aydın’ın Annesi,Yasemin Aydın’ın Kayınvalidesi,Merhum Recep Aydın’ın Eşi,Yadigar Aydın Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip İnallı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Meliha Akova

01 Ocak 2024

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Alev,Tülin,Nilgün,Volkan,Gönüleri’nin Teyzeleri, Merhum Haluk Ucur Ve Lale Çaştaban’ın Halası,Merhum Ve Saim Akova’nın Eşi Meliha Akova Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fevzi Akbelen

01 Ocak 2024

Belediyemiz Yazı İşleri Müdürü Funda Demirkol,Ayşe Arslan Ve Kurtuluş Akbelen’in Babaları,Cengiz Demirkol’un Kayınpederi,Atahan,Simay Ve İpek’in Dedeleri,Sevim Akbelen’in Eşi,Erdemir Kalite Kontrolden Emekli Fevzi Akbelen Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Erdem Yuva Site Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali Üstünbaş

01 Ocak 2024

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Başar Üstünbaş’ın Babası, Bahar Üstünbaş’ın Eşi, Sefa Akıncı Ve Hülya Mutlu’nun Enişteleri, Ali Üstünbaş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları