Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mart 2017 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Kadriye Tokgöz

01 Mart 2017

Merhum İsmail Hakkı İnci Ve Hacer İnci’nin Kızları, Şerife Tokgöz, Nigar Deniz, Emine Deniz Ve İsmail İnci’nim Kardeşleri, Orkun Tokgöz Ve Filiz Tokgöz’ün Anneleri, Ali Tokgöz’ün Eşi Kadriye Tokgöz Vefat Etmiştir.

Yaşar Yenişen

01 Mart 2017

İsmail Yenişen’in Eşi, Cevat Acar, Kenan Acar, Kemal Acar Ve İsmail Yenişen’in Anneleri Yaşar Yenişen Vefat Etmiştir.

Cemal Binici

01 Mart 2017

Ereğli, Ormanlı Ve Akköy Sakinlerinden Cemal Binici Vefat Etmiştir.

Zihniye Fahriye Arkan

01 Mart 2017

Keşkek Köyü Buruncuk Mahallesi Sakinlerinden Yusuf Akman’ın Kardeşi, Milli Eğitim Çalışanlarından Kerin Akman’ın Halası, Keşkek Köyü Muhtarı Ender Yavuz’un Kayınvalidesi, Mehmet, Mustafa, Yusuf İle Murat Arkan, Emine Bayram Ve Güler Yavuz’un Anneleri Zihniye Fahriye Arkan Vefat Etmiştir.

Hatice Sevim

01 Mart 2017

Tepeören Köyü Sakinlerinden Taşkın Sevim, Aysel, Hülya, Hatice, Nejla Ve Naciye’nin Anneleri, Hatice Sevim’in Kayınvalidesi, Aykut Ve Burak’ın Babanneleri, Hayri Sevim’in Eşi Hatice Sevim Vefat Etmiştir.

Hava Kara

01 Mart 2017

Merve Köyünden Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Süleyman, Bayram, Sadık Kara, Sevinç Ak Ve Elif Durgut’un Anneleri, Süleyman Kara’nın Eşi Hava Kara Vefat Etmiştir.

Mehmet Aydın

02 Mart 2017

Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın’ın Babası Mehmet Aydın Vefat Etmiştir.

Yıldız Ulkar

02 Mart 2017

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Cansever Ulkar’ın Eşi, Canay, Feridun, Ersin Ve Gülşen’in Anneleri, Orhan Delibalta Ve Özden Ulkar’ın Kayınvalideleri  Yıldız Ulkar Vefat Etmiştir.

Mustafa Bozkurt

02 Mart 2017

Ereğli İşadamlarından Şinasibey Restoran Sahibi Şinasi Bozkurt İle Erdemirden Emekli Saim Bozkurt’un Babaları, Fatma Bozkurt’un Kayınpederi, Erdemir Kurumsal İletişim Yöneticisi Cevat Bozkurt, Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerinden Meral Bozkurt, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Personeli Emine Bozkurt, Şinasibey Restoran İşletme Müdürü Hanife Bozkurt, Dilek Bozkurt, Arzu Bozkurt, Sibel Bozkurt, Zeynep Bozkurt Ve Çiğdem Çakıroğlu’nun Dedeleri, Karabük Mehterler Köyü Eşrafından Mustafa Bozkurt Vefat Etmiştir.

Mehmet Balıkçı

02 Mart 2017

Merhume Nadide Balıkçı’nın Eşi, Tamer Balıkçı İle Emel Pamuk’un Babaları, Fikret Pamuk Ve Hülya Balıkçı’nın Kayınpederleri, Murat Can, Mehmet Balıkçı İle Caner Balıkçı’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Eski Şoförlerden Mehmet Balıkçı Vefat Etmiştir.

Zehra Yüksel Ağlar

02 Mart 2017

Merhum Mustafa Keskinel İle Merhume Emine Keskinel’in Kızları, Merhum Yılmaz Keskinel’in Ablası, Asuman Özduman, Hatice Sulu, Kdz Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar Ve Şüheda Yalçın’ın Anneleri, Merhum Servet Özduman, Vakur Sulu, Koray Yalçın Ve Neriman Ağlar’ın Kayınvalideleri, Selahattin Can Özduman Ve Şebnem Özduman, Cansu Ve Serhan Demircan İle Mehmet Çınar Yalçın’ın Annaneleri, Buse Ve Naz Ağlar’ın Babanneleri, Nil, Tuna Ve Meriç Keskinel’in Halaları, Merhum Tacettin Ağlar’ın Eşi Zehra Yüksel Ağlar Vefat Etmiştir.

Ahmet Turhan

03 Mart 2017

Çaylıoğlu Güllük Köyü Eşrafından Firdevs Turhan’ın Eşi, Galip, Mevlüt, Emine, Nazile, Ayşe, Havagül, Cemile Ve Hanife’nin Babaları, Hanife, Fatma, Hava, Zahide, Şaban, Hasan, Hatice, Zekiye Ve Hüseyin’in Kardeşleri Kıbrıs Gazisi Ahmet Turhan Vefat Etmiştir.

Raziye Can

03 Mart 2017

Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden Emekli Öğretmen Süleyman Can’ın Eşi, Nurhayat Karaman, Gülhayat Çolpan Ve Merhum Doğan Can’ın Anneleri, Bahattin Karaman İle Suat Çolpan’ın Kayınvalideleri Raziye Can Vefat Etmiştir

Mustafa Akbaş

04 Mart 2017

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Akbaş, Merhum Mahmut Akbaş, Merhume Ayşe Kocatürk Ve Şaban Akbaş’ın Babaları, Emine Özen, Serap Tekin, Ahmet Akbaş, Ferdi Ve Ferit Kocatürk’ün Dedeleri, Hacı Hatice Akbaş’ın Eşi Hacı Mustafa Akbaş Vefat Etmiştir.

Hüseyin Açıkgöz

04 Mart 2017

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Ereğli Emniyet Müdürlüğü Çalışanlarından Hüseyi Melih Ve Meryem Açıkgöz’ün Babaları, Nesrin Açıkgöz’ün Eşi Bekçi Hüseyin Açıkgöz Vefat Etmiştir.

Selim Aslan

04 Mart 2017

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Aslan’ın Oğlu, Neriman, Başkan, Adem, Ahmet Aslan Ve Hava Ulusoy’un Babaları, Cazibe Aslan’ın Eşi Selim Aslan Vefat Etmiştir.

Murat Kapan

04 Mart 2017

Ereğli Esnaflarından Mustafa Kapan, Habil Kapan İle Çiçek Akdere’nin Babaları, Metin, Murat, Arzu, Savaş Ve Barış Kapan’ın Dedeleri, Merhum Habil Kapan, Merhum Hakkı Kapan, Hasan Kapan, Ayşe Karaca Ve Kerime Demir’in Ağabeyleri, Gazeteci Fikri Kapan, Belediyeden Emekli Zeki Kapan, Hüseyin Kapan, Murat Kapan, Çiğdem Kapan, Fikriye Karaca Ve Makbule Erol’un Amcaları, Sait Karaca Ve Aysel Keskin’in Dayıları, Merhume Emine Kapan’ın Eşi Murat Kapan Vefat Etmiştir.

Rukiye Ala

04 Mart 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ertuğrul, Mesut Ve İsmail Ala’nın Anneleri, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın Halası, Merhum Nihat Ala’nın Eşi Rukiye Ala Vefat Etmiştir.

Burhan Yılmaz

05 Mart 2017

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kenan Yılmaz Ve Fidan Yılmaz’ın Oğlu, Orhan Yılmaz Ve Deniz Yılmaz’ın Kardeşleri, İlayda Yılmaz’ın Babası Burhan Yılmaz Vefat Etmiştir.

Nebahat Çetin

05 Mart 2017

Armutlucuma Hacı Uslu Köyü Eşrafından Armutlucuma Eski İmamı Mehmet Emin Hocanın Torunu, Fahrettin Önder’in Kızı, Ormanlucuma Merkez Camii Müezzini Hızır Önder’in Torunu Emin Çetin’in Eşi Nebahat Çetin Vefat Etmiştir.

Sümra DEMİRHAN

07 Mart 2017

Ormanlıcuma Üveyikli Köyü Çamlar Mahallesi Sakinlerinden Emel Çelik, Elif, Songül Çoban Ve Kader Ünlü’nün Anneleri, Belediyemiz Çalışanlarından Süleyman Çoban’ın Kayınvalidesi, Üveyikli Köyü Eski Muhtarlarından Ali Muhtar’ın Eşi Sümra Demirhan Vefat Etmiştir.

Solmaz Dalgıç

07 Mart 2017

Ayşe Turan, Metin Tekin Ve Çetin Tekin’in Anneleri, Muzaffer Turan,Hanife Turan İle Aylin Turan’ın Annaneleri, Sergen Tekin, Sercan Tekin Ve İsmet Tekin’in Babanneleri, Mira Civelekel İle Mert Kaan Yıldız’ın Büyükanneleri Solmaz Dalgıç Vefat Etmiştir.

Mahizer Danyıldız

08 Mart 2017

Kars Eşrafından Veli Danyıldız’ın Eşi, Aydın, Adem, Adnan, Cüneyt Danyıldız Ve Suzan Keleş’in Anneleri Mahizer Danyıldız Vefat Etmiştir.

Fatma Kaplan

09 Mart 2017

Köseler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yaşar Ve Asiye Aytekin’in Kızları, Seyfi, Melek, Asiye, Ümran Ve Şerife Kaplan’ın Babanneleri, Fidan, Ferda, Sami Çankırılı,Salih Ve Sibel Özbay’ın Annaneleri, Sait Kaplan, Ayşe Özbay Ve Emine Çankırılı’nın Anneleri, Merhum Hüseyin Kaplan’ın Eşi Fatma Kaplan Vefat Etmiştir.

Kerim Ortaç

09 Mart 2017

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Hatice Ve Fehmi Top’un Damadı, Melek Ortaç’ın Eşi, Fehmi Ve Hüseyin Ortaç’ın Babaları, Nazım, Halit, Havva, Fatma Top, İsmail Ve İbrahim Katı’nın Enişteleri Kerim Ortaç Vefat Etmiştir.

Ayşe Özsoy

09 Mart 2017

Çaylıoğlu Ortaköy Eşrafından Emine, Huriye Er, Cemile Karakuş, Halime Acar, Fekme Uludağ, Fatma Rabia Özsoy Ve Fikriye Yalçın’ın Anneleri, Mustafa Adem Er, Cemil Karakuş, İbrahim Acar, Ramazan Uludağ Ve Sadık Yalçın’ın Kayınvalideleri, Yakup Ve Huriye Korkmaz’ın Kardeşleri, Eyüp Özsoy’un Eşi Ayşe Özsoy Vefat Etmiştir.

Naci Ünlüer

09 Mart 2017

Olcay Ünlüer’in Eşi, Güray Ve Gürkan Ünlüer’in Babaları, Burcu Ve Banu Ünlüer’in Kayınpederleri, Eskişehir Sivrihisar Eşrafından Erdemir Teknik Emniyet Müdürlüğünden Emekli Naci Ünlüer Vefat Etmiştir.

Hasan Öztürk

09 Mart 2017

Öğberler Köyü Sakinlerinden Merhum Durmuş Öztürk’ün Oğlu, Rafet Öztürk’ün Ağabeyi, Şendoğan Demircan’ın Eniştesi Hasan Öztürk Vefat Etmiştir.

Gülten Sönmez

10 Mart 2017

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Murat, Alev, Barbaros, Rıza Ve Özlem’in Anneleri, Şükran Karadayı’nın Ablası, Nazmi Özdilmen’in Kayınvalidesi Gülten Sönmez Vefat Etmiştir.

Saniye Bostan

10 Mart 2017

Merhume Maksude Ve Merhum Selahattin Boztan’ın Kızları, Ali Bostan, Osman Bostan Ve Merhume Şükriye Demirci’nin Kardeşleri, Esra Kopan, Cem Demirci, Cenk Demirci Ve Uğur Demirci’nin Teyzeleri, Selamet Bostan, Özlem Çelik Ve Serdar Bostan’ın Halaları Saniye Bostan Vefat Etmiştir.

Niyazi Kocaman

10 Mart 2017

Taner, Soner, Sadi, Recep, Şafak Ve Şerafettin Kocaman’ın Babaları, Uğur Ve Kaan Kocaman’ın Amcaları, Yaşare Kocaman’ın Eşi Belediyemizden Emekli Pazar Taksi Esnaflarından Niyazi Kocaman Vefat Etmiştir.

Hanım Danışmaz

11 Mart 2017

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Ve Veysel Danışmaz’ın Anneleri, Davut Eset Danışmaz’ın Yengesi, Merhum Hasan Danışmaz’ın Eşi Hanım Danışmaz Vefat Etmiştir.

Halil İbrahim Yılmaz

12 Mart 2017

Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Terzi İbrahim Ve Şerife Yılmaz’ın Torunları, Ahmet, Musa Ve Elif’in Yeğenleri, İsa Ve Hatice Yılmaz’ın Oğulları Halil İbrahim Yılmaz Vefat Etmiştir.

İsmail Günay

12 Mart 2017

Bölücek Mahallesi Eşrafından Kdz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay’ın Dayısı, Hüseyin, Turan, Nezaket Ve Mustafa Günay’ın Babaları, Halil Günay’ın Abisi Bahriyeli İsmail Günay Vefat Etmiştir.

Nazım Ateş

13 Mart 2017

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Metin, Çetin Artar Ve Ali İhsan Haşhaş’ın Kayınpederleri, Nuran, Şükran, Neriman, Nuray Ve Turan Ateş’in Babaları, Şaziye Ateş’in Eşi Belçika’dan Emekli Rıfkı Oğlu Nazım Ateş Vefat Etmiştir.

Mustafa DEMİRKOL

14 Mart 2017

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Manav Celal Demirkol, Hüseyin Demirkol Ve Emine Benli’nin Kardeşi, Ereğli Belediyesi İtfaiye Amiri Mehmet Ali Demirkol’un Ağabeyi, Faik, Rahmi Ve Elif Demirkol’un Babaları, Emine Demirkol’un Eşi Gülüç Belediyesi Veznedarı Mustafa Demirkol Vefat Etmiştir.

İsmail Akcan

14 Mart 2017

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Abidin Ve İsmail Akcan’ın Babası, Hatice Akcan’ın Eşi İsmail Akcan Vefat Etmiştir.

Muzaffer ÜREM

15 Mart 2017

Kadıtarlası Erdem Yuva Evleri Sakinlerinden Memnune Ürem’in Eşi, Erdemirden Emekli İbrahim Ürem, Leyla Ürem, Meral Ürem, Sahil Taksi Esnaflarından Murat Ürem Ve Mürvet Yavaş’ın Babaları, Erdemirden Emekli Nuriddin Yavaş’ın Kayınpederi, Erdemir Çalışanlarından Mehmet Yavaş, Nergis Yavaş, Melis Ürem Ve Beril Kutlu’nun Dedeleri, Erdemirden Emekli Metin Çalış’ın Kardeşi Erdemirden Emekli Muzaffer Ürem Vefat Etmiştir.

Abide Uzunhasanoğlu

17 Mart 2017

Gülüç Erdem Yuva Sakinlerinden Ümit Ve Mahmut Uzunhasanoğlu’nun Anneleri, Erdemir Montaj Müdürlüğünden Emekli Merhum Yakup Uzunhasanoğlu’nun Eşi, Belediyemiz Zabıta Personeli Mehmet Ziya Uzunhasanoğlu’nun Yengesi Abide Uzunhasanoğlu Vefat Etmiştir.

Ali Duman

17 Mart 2017

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Ve Nuriye Duman’ın Oğulları, Cemile Duman’ın Eşi, Hacer, Nazmiye Ve İbrahim Duman’ın Abileri, Belediyemiz Personellerinden Ercan Duman, Emine Göker, Hacı Sever, Nazmiye Babaoğlu, Nuriye Özcan Ve Sevgi Ak’ın Babaları, Ömer Göker, Recep Sever, Reha Babaoğlu, Hasan Özcan İle Hüseyin Sefa Ak’ın Kayınpederleri Ali Duman Vefat Etmiştir.

Şerafettin Arslan

17 Mart 2017

Fatma Arslan’eşi, Ramazan, Bilal, Hüseyin, Muhammet Arslan’ın Babaları, Cemil, Cem, Yasin Arslan’ın Dedeleri, Eski İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arslan’ın Amcası Şerafettin Arslan Vefat Etmiştir.

Kadriye Sarıgül

19 Mart 2017

Merhum Recep Sarıgül Ve Keriman Sarıgül’ün Kızları,Bozhane Eşrafından Abbas Sarıgül, Osman Sarıgül, Mehmet Sarıgül Ve Belediyemizden Emekli Asuman Çağlar’ın Kardeşi, Yunus Sabırtaş’ın Annesi Kadriye Sarıgül Vefat Etmiştir.

Hamide Karaali

19 Mart 2017

Ereğli Esnaflarından Karaali Yapı Marketin Sahibi Şerafettin, Hüseyin, Süleyman, Recep, Fatma, Nezahat, Aysel Karaali’nin Anneleri, Merhum Satılmış Karaali’nin Eşi Hamide Karaali Vefat Etmiştir.

Mehmet Arif Madenci

19 Mart 2017

Merhum Orhan Madenci Ve Perihan Madenci’nin Oğulları, Ahmet, Anna, Mehmet, Burçak, Elifnaz Madenci’nin Babaları, Sofya, Asena Ve Orhan Arif Madenci’nin Dedeleri, Nihan- Semih Koçer İle Deniz- Turan Göktürk’ün Abileri, Fırat, Ceren, Tuna Hatipoğlu, Ceylan Ve Paul Giaff Peri Göktürk’ün Dayıları, Yasemin Madenci’nin Eşi Madenci Gemi Sanayi Sahibi Mehmet Arif Madenci Vefat Etmiştir.

Hüseyin Çetin

19 Mart 2017

Ereğli Pazaryeri Esnaflarından Pazarcı Rafet Çetin’in Babası, Ali Ve Satı Çetin’in Dedeleri, Nafiye Ve Seval Çetin’in Kayınpederleri Hüseyin Çetin Vefat Etmiştir.

Metin Kara

20 Mart 2017

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Tahir Kara Ve Şehriban Kara’nın Oğulları, Kemal Kara, İlyas Kara Ve Türkan Ersarı’nın Kardeşleri, Volkan Ve Seher Kara’nın Babaları, Hanife Kara’nın Eşi, Belediyemiz Temizlik İşleri Çalışanlarından Metin Kara Vefat Etmiştir.

Fatma Karaman

20 Mart 2017

Soğanlı Köyü Eşrafından Merhum İbrahim Karaman’ın Eşi, İsmail, Saip, Yusuf Ve Nermin Karaman’ın Anneleri Fatma Karaman Vefat Etmiştir.

Mustafa Cahit Cimit

21 Mart 2017

Ereğli Esnaflarından Cer Ticaret Kurucusu Ufuk Cimit Ve Gül Cimit’in Babaları Mustafa Cahit Cimit Vefat Etmiştir.

Ali Fuat Demirbaş

21 Mart 2017

Alattin Demirbaş’ın Oğlu, Merhum Hacı Yakup Kadri Demirbaş’ın Torunu, Cafer Ve Suat Demirbaş’ın Kardeşleri, Nejat, Halil İbrahim, Yüksel, Avni Ve Yusuf Demirbaş’ın Yeğenleri, Lider Sürücü Kursu Hocalarından Ali Fuat Demirbaş Vefat Etmiştir.

Rafiye Çelebi

21 Mart 2017

Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden Bülent Ve Berkant Çelebi’nin Anneleri, Nilgün Çelebi’nin Kayınvalidesi, Hüsna, Mustafa, Hanifi İle Erdemirden Emekli Ahmet Çelebi’nin Yengeleri, Erdemirden Emekli Ali Çelebi’nin Eşi Rafiye Çelebi Vefat Etmiştir.

Durkadun Yalçın  

22 Mart 2017

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Sevcan Yalçın’ın Kayınvalidesi, Serkan Yalçın Ve Özkan Yalçın’ın Anneleri, Erdemirden Emekli Mustafa Yalçın’ın Eşi Durkadun Yalçın  Vefat Etmiştir.

Mehmet Yüksel Kırdar

22 Mart 2017

Ereğli Esnaflarından Merhum Ahmet Kırdar’ın Oğlu, Ünver Kırdar Ve Merhum Süleyman Kırdar’ın Kardeşi, Önder, Taner Ve Özlem’in Babaları, Sevgi Kırdar’ın Eşi Kasap Mehmet Yüksel Kırdar Vefat Etmiştir.

Remzi Güngör

22 Mart 2017

Merhum İbrahim Güngör Ve Merhume Fadime Güngör’ün Oğulları, Hatice Açar, Yaşariye Öztürk, Muhammet Güngör, Zülfiye Güngör, Cevat Güngör Ve Merhume Naciye Akkanat’ın Kardeşleri, Muhammet Açar, Metin Açar, Sunay Civan, Ferdi Güngör, Bahar Ülker Ve Hatice Şişman’ın Amcaları, Ramazan Güngör’ün Babası, Hava Güngör’ün Eşi Remzi Güngör Vefat Etmiştir.

Şaban Canbaz

22 Mart 2017

Kavaklık Mahallesi Göçmenevler Sokak Sakinlerinden Merhume Yaşar Canbaz’ın Eşi, Hasan Canbaz Ve Belediyemiz Personeli İbrahim Canbaz’ın Babaları, Gülveren Katı, Güliz Ak, Çiğdem, Ceyhun, Aykut Ve Eylül Canbaz’ın Dedeleri Şaban Canbaz Vefat Etmiştir.

Mustafa Yıldız

22 Mart 2017

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Yıldız Vefat Etmiştir.

Ziya Aydın

23 Mart 2017

Cemile Aydın’ın Eşi,Merhume Cengiz Demircan’ın Dayısı, Sadettin Başol Ve Aydın Köyü Muhtarı Fikret Öztürk’ün Enişteleri Ziya Aydın Vefat Etmiştir.

Bakiye Efe

23 Mart 2017

Mehmet Efe’nin Eşi, Muhammet Efe Ve Meryem’in Anneleri, Ahmet Efe’nin Yengesi, Nurcan, Zehra, Nuran İle Yunus Efe’nin Babanneleri Bakiye Efe Vefat Etmiştir.

Güler Fennibay

24 Mart 2017

Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Öğretmeni, Hüsnü Ve Ergün Çiçek’in Kızları, Serkan Çiçek, Selçuk Çiçek, Oya Soyer, Perihan Can Ve Berrin Elmasay’ın Ablaları, Hamit Oktay Fennibay’ın Eşi, Aysima Ve Yiğit Fennibay’ın Anneleri Güler Fennibay Vefat Etmiştir.

Cemil Ulupınar

24 Mart 2017

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar’ın Babası Cemil Ulupınar Vefat Etmiştir.

İbrahim Özsoy

25 Mart 2017

Armutlucuma Sakinlerinden Kamyoncu Esnaflarından Ziya, Taksici Esnaflarından  Recep Ve Erdemir Personeli Kemal Özsoy’un Babaları, Naciye Özsoy’un Eşi Kamyoncu İbrahim Özsoy Vefat Etmiştir.

Nurten Sağlam

25 Mart 2017

Korubaşı Toki Sakinlerinden Merhume Emine Ve Merhum Hulusi Sağlam’ın Kızları, Atilla Germi Ve Bülent Germi’nin Anneleri, Merhum Feyzullah Sağlam’ın Eşi Nurten Sağlam Vefat Etmiştir.

Halise Özdil  

25 Mart 2017

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Özdil, Nuran Alp Ve Nurten Kişmiroğlu’nun Anneleri, Cenk Kırtaç, Berk Kişmiroğlu’nun Annaneleri, Beyza Ve Zeynep Özdil’in Babanneleri, Merhum Muammer Özdil’in Eşi Halise Özdil  Vefat Etmiştir.

Nimet Koca

26 Mart 2017

Bozhane Eşrafından Cüneyt Koca, Ayşe Akkan, Seyhan Başar Ve Belediyemiz Çalışanlarından Suat Koca’nın Anneleri, Hamdi Akkan, Metin Başar, Emine Ve Yeliz Koca’nın Kayınvalideleri, Eray, Erman, Erdem Akkan Ve Recep İle Batuhan Başar’ın Annaneleri, Ülkü Koca’nın Babannesi, Merhum Lokman, Semiha, Cengiz Ve Yavuz Boz’un Kardeşleri, Merhum Şadan Reis’in Eşi Nimet Koca Vefat Etmiştir.

Kamil Çavuşoğlu

26 Mart 2017

Kandilli Ttk Çalışanlarından Gülgün Kiraz Çavuşoğlu’nun Eşi, Elif Ve Kerem Çavuşoğlu’nun Babaları, Neriman Ve Merhum Arif Kiraz’ın Damadı, Aydın İle Aygün Vardal Kiraz’ın Enişteleri Kamil Çavuşoğlu Vefat Etmiştir.

Hayri Ergun

27 Mart 2017

Merhume Emine Nilüfer Ve Merhum Rıfat Ergun’un Oğulları, Cansın Ve Çınar’ın Büyükbabaları, Ayşe Meral Yüce, Şeküre Hilal Karagül Ve Hüseyin Gökhan Ergun’un Abileri, Suat Karagün’ün Kayınbiraderi, Can, Avukat Canan Ergun Ve Semanur’un Babaları, Anadolu Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Selda Ergun’un Eşi Doç. Dr. Hayri Ergun  Vefat Etmiştir.

Zehra Fidan

27 Mart 2017

İlyas Koyun, Hava Koyun Ve Necati Koyun’un Kardeşleri, Emine, Hacer Ve Abdulkerim Fidan’ın Anneleri, Necati Fidan’ın Eşi Zehra Fidan Vefat Etmiştir.

Ekrem Çubuk

27 Mart 2017

Bölücek Köyü Eşrafından Rıza Ve Emine Çubuk’un Oğlu, Mustafa Çorçil Ve Asiye Candan’ın Torunu, Kenan Ve Mustafa Çubuk’un Abileri, Kerem Erdem Ve Caner’in Amcaları, Ayşe Uçak, Şerife Aktay Ve Merhume Hava Dönüm’ün Yeğenleri, Belediyemiz Personeli Fatma Özaydın Ve Funda Aktay Çümen’in Kuzenleri, Esra Malik Ve Rumina’nın Babaları, Kevser Çubuk’un Eşi Gazi Polis Memuru Ekrem Çubuk Vefat Etmiştir.

Şaban Turhan

27 Mart 2017

Çaylıoğlu Güllük Köyü Eşrafından Mustafa, Sefer, Mevlüt Turhan Ve Ayşe Yıldırım Ve Emine Akkurt’un Kardeşleri, Ersin Turhan’ın Kayınpederi, Maksude, Erdoğan, Harun, Hatice, Kıymet Ve Esma Turhan’ın Babaları, Güllük Köyü Eski Muhtarı Ramazan Turhan’ın Dünürü, Safiye Turhan’ın Eşi Şaban Turhan Vefat Etmiştir.

Zeki Karaçalı

27 Mart 2017

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Aslı, Aşkın, Deniz Ve Erman Karaçalı’nın Babaları, Mete Topçu Ve Onur Çavuşoğlu’nun Kayınpederleri, Nazmiye Karaçalı’nın Eşi Ziraat Bankası Eski Müdürlerinden Zeki Karaçalı Vefat Etmiştir.

Fethiye Aktaş

28 Mart 2017

Bağlık Mahallesi Özgürler Sitesi Sakinlerinden T.T.K Emeklisi Merhum Osman Aktaş’ın Eşi,Belgin Aydın Ve Zerrin Kılıç’ın Anneleri,Merhum Coşkun Aydın Ve Selim Kılıç’ın Kayınvalideleri,Sami Aydın,Hazal Aydın,Onurkan Ve Kutluhan Kılıç’ın Anneanneleri,Fethiye Aktaş Vefat Etmiştir.

İmran Elmasay

28 Mart 2017

Ereğli Eşrafından Tahsin Turpçu Ve Adnan Turpçu’nun Kardeşleri,Hülya Alagöz Ve Nilüfer Aksu’nun Ablaları,Berrin Elmasay Ve Gökşen Elmasay’ın Kayınvalideleri,Erdemir Çalışanlarından Ömer Faruk Elmasay Ve Renault Çalışanlarından Özgen Elmasay’ın Anneleri,Erdemirden Emekli Tevfik Elmasay’ın Eşi İmran Elmasay Vefat Etmiştir.

Fatma Uludağ

28 Mart 2017

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sadık Uludağ’ın Eşi,Nazif,Ali,Hasan Ve Emine Uludağ’ın Anneleri Fatma Uludağ Vefat Etmiştir.

Kadir Kaya

29 Mart 2017

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Emel Ve Sema Kaya’nın Kayınpederi,Ali,Arzu Ve Hasan Kaya’nın Babaları,Ayşe Kaya’nın Eşi,Postaneden Emekli Çankırılı Kadir Kaya Vefat Etmiştir.

Hasan Ayhan

29 Mart 2017

Kadın Ayhan’ın Eşi,Durdu Ayhan,Melek Altınay,Merum Satı Karaduman’ın Babaları,Hasan Altınay,Kadriye Ayhan’ın Kayınpederleri,Ramazan Aydın Ve Hava Karaduman’ın Abisi,Şaban Karakaya’nın Eniştesi,Yıldıray Ayhan,Kazım Ayhan,Merhum Yıldız Ayhan,Muharrem Altınay,Meltem Altınay,Yaşar Karaduman,Ayten,Tanju,Taner Ve Ayfer’in Dedeleri,Hasan Ayhan Vefat Etmiştir.

Zeliha İbik

30 Mart 2017

T.T.K’dan Emekli,Bekçi Hüseyin İbik’in Eşi,Ali,Halil,Mustafa İbik Ve Nurten Tuzcuoğlu’nun Anneleri,İbrahim İbik,Hasan İbik,Haydar İbik Ve Murat İbik’in Yengeleri,Zeliha İbik Vefat Etmiştir.

Ahmet Çakal

30 Mart 2017

Nermin Çakal’ın Eşi,Timur Çakal Ve Gökhan Çakal’ın Babaları,Temoçin Çakal’ın Ağabeyi,Ahmet Çakal Vefat Etmiştir.

Huriye Akkanat

31 Mart 2017

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Rasim,Tahsin,Selahattin,Hüseyin,Şevkiye Ve Havagül’ün Anneleri,Hacı Zini Akkanat’ın Eşi Huriye Akkanat Vefat Etmiştir.

Mehmet Onur Özdemir

31 Mart 2017

Hasan Özdemir Ve Mualla Özdemir’in Oğlu,Manolya’nın Kardeşi,Fevzi Ve Yücel Özdemir’in Yeğenleri,Güven Ve  Mehmet Özdemir’in Kuzenleri Mehmet Onur Özdemir Vefat Etmiştir.

Ali Okumuş

31 Mart 2017

Bayat Köyü Tingiller Mahallesi Eşrafından Osman Oğlu Ali Okumuş Vefat Etmiştir.

Ramiz Avşar

31 Mart 2017

Sakinlerinden,Gülyaz,Yücel,Ayten,Çiçek,Nurhayat,Aynur,İsmail,Bülent Ve Ali Rıza’nın Babaları,Hediye Avşar’ın Eşi Ramiz Avşar Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları