Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Şubat 2021 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Ahmet TOPÇU

01 Şubat 2021

Ören Mahallesi Sakinlerinden; Gülperi Topçu’nun Eşi; Reyhan Göktürk, Ayten Tekin,Filiz Yeniçeri ,Özkan Topçu Ve Erkan Topçu’nun Babaları; Rasim, Recep Ve Ekrem  Topçu’nun Kardeşleri; Belediyemiz İtfaiye Eri Mehmet Yeniçeri, Şaban Göktürk Ve Mustafa Tekin’in Kayınpederleri; Belediyemiz Fen İşlerinden Emekli Ahmet TOPÇU Vefat Etmiştir.

Bakiye PASLI

03 Şubat 2021

Kandilli Beldesi Sakinlerinden; Ttk.’Dan Emekli Merhum Mehmet Paslı’nın Eşi; Merhum Ekrem Paslı, Mustafa Paslı, Celal Paslı Ve Cemil Paslı’nın Anneleri Bakiye PASLI Vefat Etmiştir.

Fehmiye KARAKUŞ

03 Şubat 2021

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Ali Haydar Karakuş’un Eşi; Remzi Ve Yılmaz Karakuş’un Anneleri; Korkut, Ali, Aytek, Ayşegül , Ahu Ve İrem Karakuş’un Babaanneleri Fehmiye KARAKUŞ Vefat Etmiştir.

Mustafa AYDIN

04 Şubat 2021

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ali  Ve  Merhum Ayşe Aydın’ın Oğulları; Safiye Aydın’ın Eşi; Funda Karaman’ın Babası; Gökhan Karaman’ın Kayınpederi; Serhan Demirhan, Ali Aydın Ve Yasin Aydın ‘In Amcaları Mustafa AYDIN Vefat Etmiştir.

Emine AŞAN

04 Şubat 2021

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yaşar Aşan’ın Eşi; Hasan Turgut, Ayhan, Sevim Ve İsmail Aşan’ın Anneleri; Bilhan Aşan’ın Kayınvalidesi; Gökay Ve Simay Aşan’ın Babaanneleri Emine AŞAN Vefat Etmiştir.

Ahmet ÇÖMETEN

04 Şubat 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muharrem Ve Emine Çömeten’in Oğulları; Fatma Çömeten’in Eşi; Mustafa , Nilgün Ve Murat Çömeten’in Babaları; Hakibar Günay Ve Pakize Özdemir’in Ağabeyleri, Zeliha Ve Emel Çömeten’in Kayınpederleri; Batuhan ,Berke,Demir Ve Adar Çömeten’in Dedeleri;  Önder, Serkan, Mürüvvet Özdemir Ve Hakan Günay’ın Dayıları Ahmet ÇÖMETEN  Vefat Etmiştir.

Selahattin GÜNDOĞDU

04 Şubat 2021

Emirali Köyü Sakinlerinden; Merhume Hava Gündoğdu’nun Eşi;  Belediyemiz Çalışanlarından Önder Gündoğdu’nun Babası ; Burak,Samet,Serdar ,Adnan Ve Ptt. Çalışanlarından Seçkin Güner’in Dedeleri Selahattin GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.

Yunis ÖZER

05 Şubat 2021

Pazaryeri Esnaflarından; Ali Özer,Hüseyin Özer Ve Merhum Ali İhsan Özer’in Babaları; Merve, Gamze, Kerimcan, Yunus Emre,Alper Ve Merhum Taha Mert Özer’in Dedeleri Yunis ÖZER Vefat Etmiştir.

İsmail DEMİREL

05 Şubat 2021

Köseler  Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Şaban Ve Merhume Güllü Demirel’in Oğulları; Ayşe Demirel’in Eşi; Mustafa ,İlhami,Kdz.Ereğliler Derneği Başkanı Birkan Demirel Ve Serkan Demirel’in Babaları; Erdemirden Emekli; Kışla Sanayi Esnaflarından İsmail DEMİREL Vefat Etmiştir.

Batuhan ÖNER

05 Şubat 2021

Ereğli Eşrafından ; Merhum Abdulkadir Ve Bayhan Öner İle  Mustafa Ve Şükran Acar’ın Torunları; Erdemir Emeklisi Öncel Öner  Ve Figen Öner’in Oğulları;Nehir Ve Melikesu’nun Ağabeyleri;  Arzu Öner’in Eşi; Baybars Öner’in Babası; Ender Öner Ve Tanju Acar’ın Yeğenleri;  Deniz Ve Berke’nin Kuzenleri Batuhan ÖNER Vefat Etmiştir.

Niyazi ÖZDEMİR

06 Şubat 2021

Sarıkokmaz Mahallesi Günebakan Sokak Sakinlerinden Yılmaz Özdemir, Bayram Özdemir, Abdullah Özdemir’in Babaları, Asiye Özdemir’in Eşi, Eski Ereğli Esnaflarından Terzi Niyazi ÖZDEMİR Vefat Etmiştir

Birol ÜNAL

07 Şubat 2021

Hümmet Ünal Ve Merhume Refiye Ünal’ın Oğulları, Elvide Ünal’ın Eşi, Birkan Ünal’ın Babası, Halime, Şermin, Nermin Ve Varol Ünal’ın Kardeşleri, Alaaddin Korkmaz Ve Mehmet Altundaş’ın Kayınbiraderi, Korhan Parlak, Orhan Parlak, Doğuş Korkmaz, Deniz Altuntaş Ve Ayris Altuntaş’ın Dayıları, Birol ÜNAL Vefat Etmiştir

Vesile AKBAŞ

08 Şubat 2021

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Akbaş’ın Eşi; Melek Cerrah Ve Nuray Kandas’ın Anneleri; Mustafa Arslan’ın Kardeşi; Cemil Ceyhan’ın Kayınvalidesi; Hasan Akbaş’ın Yengesi Vesile AKBAŞ Vefat Etmiştir.

Adnan ÖZDEMİR

09 Şubat 2021

Kepez Mahallesi Gaziler Sokak Sakinlerinden; Seher Özdemir’in Eşi; Emel Özdemir, Ali Cem Özdemir, Müjgan Özdemir Ve Kemal Özdemir’in Babaları; Aysel Özdemir,Ekrem Özdemir,Hasan Özdemir Ve Yunus Özdemir’in Kardeşleri; Kandilli Ttk.Dan Emekli Terzi Adnan ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.            

Turgut KAPAN

09 Şubat 2021

Akarca Mahallesi Erdemyuva Evleri Sakinlerinden ; Esin Bozkuş, Eralp Kapan  Ve Burak Kapan’ın Babaları; Halil Bozkuş,Emine Kapan Ve Esra Kapan’ın Kayınpederleri; Batuhan, Gözde,Damla, Özde Ve Fırat’ın Büyükbabaları; Aysel Kapan’ın Eşi Turgut KAPAN Vefat Etmiştir

Yusuf OVALI

10 Şubat 2021

Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden ;Recep Ovalı Ve Merhume Emriye Ovalı’nın Oğulları; İzzet Ovalı,Orhan Ovalı,Ayten Çimen Ve Selma Tanyıldız’ın Kardeşleri Yusuf OVALI Vefat Etmiştir.

Türkan BİRİNCİ

17 Şubat 2021

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Süleyman Birinci Ve Celalettin Birinci’nin Anneleri, Şükrü Kaya Birinci’nin Eşi Türkan BİRİNCİ Vefat Etmiştir.

Adem TEMEL

19 Şubat 2021

Şendoğan Temel,Halil Temel,Emine Candan Ve Havagül Durgut’un Babaları,Halil Durgut Ve Bayran Candan’ın Kayınpederleri,Yunus,Mustafa,Cemil Ve Erdoğan Temel’in Kardeşleri,Musa Oğlu Adem TEMEL Vefat Etmiştir.

Halil YALÇIN

19 Şubat 2021

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacıkadın’ın Eşi Erdemirden Emekli Halil YALÇIN Vefat Etmiştir.

Meryem KOLSUZ

19 Şubat 2021

Servet Uzunhasanoğlu, Ahmet Ve Alaattin Kolsuz’un Anneleri,Fatoş Ve Sevdiye Kolsuz’un Kayınvalideleri,Barış,Umut Ve Damla Kolsuz’un Babaanneleri,Sibel Demirezen,Atilla,Cengiz,Meryem,Gaye,Alper Ve Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Personeli Mehmet Ziya Uzunhasanoğlu’nun Anneanneleri Ereğli Esnaflarından Merhum Mehmet Kolsuz’un Eşi Meryem KOLSUZ Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları