Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Şubat 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Hatice Şahin

29 Şubat 2024

Erdemirden Emekli Merhum Metin Şahin’in Eşi, Hatice Şahin, Duygu Şahin Ve Tevfik Bayar’ın Kayınvalidesi, Feti Şahin, Nazlı Bayar, Neşe Şahin, Fevzi Şahin’in Anneleri, Selen Doğan, Serhan Şahin, Arda Şahin, Tuğra Şahin’in Babaanneleri, Cem Bayar, Elif Bayar, Melisa Uruk’un Anneanneleri, Hatice Şahin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Gülüç Erdem Yuva Yeni Siteler Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Vasip Duran

29 Şubat 2024

Ardahan İli Posof İlçesi Eşrafından Tamer Duran, Tarık Duran, Temel Duran Ve Taner Duran’ın Babaları, Vasip Duran Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Hacı Bekir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Kesim

29 Şubat 2024

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ömer Ve Merhume Yaşar Kesim’in Oğlu, Merhum Hüseyin Ve Merhum Ahmet Kesim’in Kardeşleri, Gülgün Ve Belgin Kesim’in Babaları, Ülkü Kesim’in Eşi, Uzunçarşı Eski Esnaflarından Mehmet Kesim Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Meryem Kapan

28 Şubat 2024

Belediyeden Emekli Merhum Zeki Kapan, Merhum Engin Kapan, Yıldırım Kapan Ve Enginay Korkmaz’ın Anneleri, Emre, Evren Ve Hakkı Kapan’ın Babaanneleri, Pınar Korkmaz Demirci’nin Anneannesi, Merhum Hakkı Kapan’ın Eşi, Meryem Kapan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Sarıkokmaz Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Nizam Çevik

28 Şubat 2024

İsminaz Çevik’in Eşi, Hüseyin Çevik, Yağız Çevik, Berna Taşdelen Ve Seray Ayyıldız’ın Babaları, Mustafa Taşdelen Ve Ersin Ayyıldız’ın Kayınpederi, Zübeyde Çavga’nın Ağabeyi, Gümüşhane Eşrafından Nizam Çevik Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kadıtarlası Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gümüşhaneliler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Abdurrahman Gündüz

28 Şubat 2024

Müftü Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Ve Nezaket Gündüz’ün Oğulları, Naziye Gündüz’ün Eşi, Oğuz Ve Yeliz Gündüz’ün Babaları, Burçak Gündüz’ün Kayınpederi, Berk Gündüz’ün Dedesi, Nazife, İlhan, Burhan Gündüz’ün Abileri, Erdemirden Emekli Abdurrahman Gündüz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemalettin Gelen

28 Şubat 2024

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Zarif Gelen’in Oğlu, Merhum Alaattin Gelen, Ertuğrul, Yavuz, Safine, Dilek Ve Yunus Gelen’in Ağabeyleri, Asiye Gelen’in Eşi, Serdar, Sibel Ve Serpil Gelen’in Babaları, Tayfun Dikmen Ve Haydar Tanyıldız’ın Kayınpederi, Cemalettin Gelen Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sabri Toprak

27 Şubat 2024

Bozhane Eşrafından Merhum Engin, Nilüfer, Meltem Ve Veysel’in Babaları, Bozhane Kooperatif Başkanı Murat Toprak’ın Amcası, Merhum İbrahim Toprak, Kadriye Tezbiçer, Birgül Köseoğlu İle Merhum Basri Toprak’ın Kardeşi, Müdür Lakaplı Sabri Toprak Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Balı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Semiha Hacıbektaşoğlu

27 Şubat 2024

Merhum Nurettin Hacıbektaşoğlu’nun Eşi, Bülent, Fatih Ve Sema Hacıbektaşoğlu’nun Anneleri, Belgin Ve Şayeste Hacıbektaşoğlu’nun Kayınvalideleri, Benhür, Eren Ve Poyraz’ın Babaanneleri, Semiha Hacıbektaşoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan Kılıç

27 Şubat 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Almanyada İkamet Eden Müzeyyen, Hatice, Hüseyin, Muhammet, Ahmet Ve Sevda’nın Kardeşleri, Merhum Recep Kılıç’ın Oğlu, Hasan Kılıç Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Emine Yüksel

26 Şubat 2024

Recep Yüksel’in Eşi, Niyazi Ve Recep Yüksel’in Annesi, Emine Yüksel Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Esenler Köyü Piller Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Ülkü Cimit

25 Şubat 2024

Ereğli eşrafından merhume Şükran Cimit ve merhum Naci Cimit in gelini,merhume Macide Taylan ve merhum kazım Taylan ın kızı,merhume Gülay Köseoğlu ve merhume Nazmiye Oğuz un kardeşi,Vahişde Cimit in kayınvalidesi,Aylin cimit in babanesi,onur kösenin ananesi,nur cimit ve naci cimit in anneleri,merhum diş hekimi Ali Okan Cimit in eşi Ülkü Cimit vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün bozhane camnde cenaze namazı kılındıktan sonmra şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Nazlı Başkaya

25 Şubat 2024

Sarıkormaz molla Ahmet sokak sakinlerinden ali başkaya,nevin başkan ve ayşe uzun un anneleri,bengüsu ile Betül başkayanın babaneleri,nisanur,Ayşenur ve Zeynep in ananeleri,Leyla diken,Süleyman arasoğlu,naşit nurdoğan arasoğlunun ablaları ,maksude başkaya,fikri başkan,tayfun uzun un kayınvalidesi,salim başkaya nın eşi Nazlı Başkaya vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına mütakip yeşiltepe caminde cenaze namazı kılındıktan sonra belen yeni şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

Harun Uzun

25 Şubat 2024

Süleymanlar mahallesi sakinlerinden Muhammet uzun ve Mehmet ali uzun un babaları Mehmet uzun,Huri uzun,Ayşegül uzun emine uzun un dedeleri,merhum ali uzun ve Osman uzun un kardeşi,eski orta cami esnaflarından zeliha uzun un eşi Harun Uzun vefat etmiştir merhumun cenazesi bugün öğle namazına mütakip Süleymanlar mahallesi adliye arkası Süleymaniye caminde cenaze namazı kılındıktan sonra şehir mrzarlığında toprağa verilecektir.

Nurcan Demirtaş

23 Şubat 2024

Gülüç Mahallesi Sakinlerinden Merhum Turan Göktekin Ve Merhume Mihriban Göktekin’in Kızları, Pınar Şahin Ve Tuğba Özcan’ın Anneleri, Murat Ayhan Ve İbrahim Göktekin’in Kardeşleri İsa Özcan Ve Selçuk Şahin’in Kayınvalidesi, Eymen, Erva, Zeynep Ve Ömer’in Anneanneleri, Gülüç Belediyesinden Emekli Eski Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Seydi Demirtaş’ın Eşi Nurcan Demirtaş Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına  Mütakip Gülüç Site Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nihat Kenanoğlu

21 Şubat 2024

Kadıtarlası Mahallesi Naciye Kenanoğlunun Eşi,Ayşe,Fatmagül Ve Ereğli İlk Okulu Öğretmeni Nilüfer Kenanoğlunun Babası İdil İn Dedesi Nihat Kenanoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi İkindi Namazına Evinin Önünden Helallik Alındıktan Sonra Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Acar

21 Şubat 2024

Cemaller Köyü Sakinlerinden Nilgün Demir,Rukiye Efe ,Huri Özcan Ve Çarşı Esnaflarından Telefoncu  Muhammet Acar In Anneleri,Necmi Acar In Eşi Hatice Acar Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cemaller Köyü Bakımevi Mahalle Caminde Öğle Namazına Mütakip  Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında   Toprağa Verilecektir.

 

Hatice Onaylı

20 Şubat 2024

Merhume Penbe Koca Ve Merhum Kibar Koca’nın Kızları, Merhum İbrahim Onaylı’nın Eşi, Nurşen Ekren, Bülent Onaylı, Sedat Onaylı, Nilgün Onaylı’nın Anneleri, Sevgi Onaylı, Şafak Onaylı’nın Kayınvalideleri, Hatice Onaylı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hasan Sarı

20 Şubat 2024

Merhume Bahriye Gül’ün Eşi, Erdal Sarı, Yusuf Sarı, Yaşariye Topaloğlu Ve Şahinde Gül’ün Babaları, Hasan Sarı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kozlu Çamköy Harmankaya Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ali Yıldırım

20 Şubat 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Sevim Yıldırım’ın Eşi, Nevin, Şirin, Safiye, Nigar Ve Fatih Yıldırım’ın Babaları, Ali Yıldırım Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Yarma Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Abdi Köyü Gülyalı Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Naciye Er

20 Şubat 2024

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Er’in Eşi, Nuray Yılmaz Kaya İle Tülay Balcı’nın Anneleri, Selahattin Balcı Ve Necmettin Yılmaz Kaya’nın Kayınvalideleri, Asena, Özgür, Koray Ve Ali’nin Anneanneleri, Naciye Er Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Pestilci

20 Şubat 2024

Şehrimiz Esnaflarından Merhum Kenan Pestilci’nin Yeğeni, Mehmet Pestilci Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hasan Uludağ

19 Şubat 2024

Alacabük Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden Nazif Uludağ, Ali Uludağ Ve Emine Nacar’ın Kardeşleri, Sadık Oğlu, Hasan Uludağ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kapançatı Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Toprağa Verilecektir.

 

Satı Hızarcı

19 Şubat 2024

Mustafa Hızarcı’nın Eşi, Sibel Hızarcı Ve Kerim Hızarcı’nın Anneleri, Satı Hızarcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Meydanbaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Mehmet Sezer

18 Şubat 2024

Bağlık  Mahallesi Sakinlerinden Recep Ve Nesime Sezer İle Fatma Karaoğlu’nun Kardeşi, Nihal,Nazım Ve Selçuk Sezer’in Babaları, Zehra Sezer’in Eşi, Erdemirden Emekli Hacı Mehmet Sezer Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Işıklı Köyü Mezarlığında İkindi Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Serpil Akşahin

17 Şubat 2024

Ereğli Eşrafından Merhum Zeki,Melahat Akşahin'in Kızları,Eylül Keleş'in Annesi,Emekli Hemşire Serpil Akşahin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Zincirlikuyu Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Ayazağa Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Kurt

17 Şubat 2024

Erdemir Kaynak Atölyesinden Emekli Hüseyin Kurt, Mehmet Ali,Recep Ve Mustafa Kurtun Babaları,Erdemir Kaynak Atölyesinden Emekli Ahmet Özaydin, Merhum Mustafa Dikmen, Fatma Aydeniz Ve Merhume Şerife Uzuner’in Abileri Mehmet Kurt  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğlen Namazına Müteakip Ortaci Köyü Halı Mahallesi Camisinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe Tekin

17 Şubat 2024

Metin Tekin, Mehmet Tekin,Fatma Sarı,Türkan Kuzu’nun Anneleri, Yaşar Sarı’nın Kayınvalidesi, Ercan Durgut İle Mehmet Turgut’un  Teyzesi,Erdemirden Emekli Ahmet Tekin’in Eşi, Ayşe Tekin Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Soğanlı Köyünde Toprağa Verilecektir.

Bayram Türkoğlu

17 Şubat 2024

Fahrettin Türkoğlu’nun Abisi, Emrullah Türkoğlu,Fatma Çetinkaya,Nermin Türkoğlu,Habibe Kaplan Ve Ahmet Türkoğlu’nun Babası Bayram Türkoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Yeni Doğancılar Köyünde Toprağa Verilecektir.

Zeynep Dağcı

17 Şubat 2024

Sücüllü Köyü Sakinlerinden Merhum Kazım Dağcı’nın Eşi,Ayhan,Hüseyin,Osman,Emine,Sevim Ve Türkan’ın Anneleri,Zeynep Dağcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Sücüllü Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selma Yanık

15 Şubat 2024

Özden Yanık'ın Eşi,Buse Ve Berke Yanık'ın Eşi,Yaşar,Yeter,Melek,Meral,Asiye,Hatice,Fatma,Sevim,Safiye Ve Çınar'ın Kardeşleri,Selma Yanık Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Ören Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Celal Çetinkaya

15 Şubat 2024

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Asım Çetinkaya'nın Oğlu Uzman Çavuş Celal Çetinkaya Vefat Etmiştir

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Alacabük Köyünde Toprağa Verilecektir.

Muhammet Yağız

15 Şubat 2024

Merhum Eminegül Ve Osman Yağız’ın Oğulları,Hülya,Berna Ve Emine’nin Babaları,Serkan,Hasan Ve Yüksel’in Kayınpederleri,Osman,Şerife Ve Emine’nin Kardeşleri,Ayhan,Seyhan Ve Recep’in Amcaları,Meryem Yağız’ın Eşi Muhammet Yağız Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11:00 De Kaptaş Topallı Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İsmail Özdemir

15 Şubat 2024

Çaylıoğlu Çay Köyü Sakinlerinden Merhum Bayram Ve Merhume Fatma Özdemir’in Oğlu,Hayriye Özdemir’in Eşi, Bayram İle Soner Özdemir’in Babaları,İsmail Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çaylıoğlu Köyü Çay  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Yavuz

14 Şubat 2024

Gökhan, Kaan, Erdi, Meltem, Esra, Banu, Melisa, Doğan    Filiz, Ozan Ve Yeliz’in Babaanneleri, Asu Nida’nın Anneannesi, İsmet,Özay,Halime,Fadime,Hatice Ve Sevil’in Kayınvalideleri, Erdemirden Emekli İsa Yavuz’un   Eşi Fatma Yavuz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa Karabulut

14 Şubat 2024

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Sefa,Sezer,Bayram,Sevgi Serap,Seda'nın Babaları,Hamidiye Karabulut Eşi Mustafa Karabulut Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Çetinkaya

13 Şubat 2024

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Merhum Yaşar Çetinkaya’nın Oğlu,Taner,Hakan,Özkan Çetinkaya’nın Babaları,İbrahim,Turan,Ersin Çetinkaya Ve Melek Dilaver’in Amcaları, Ahmet Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Kavucaktaş Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Emine Tezcan

13 Şubat 2024

Yaşar,İsmail Ve İsa Tezcan’ın Anneleri,Fatma,Kezban Ve Müşerref Tezcan’ın Kayınvalideleri,Eda,İlknur,Sena,Pınar Ve Zeynep’in Babaanneleri,Mustafa Tezcan Hoca’nın Eşi Emine Tezcan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Düzce Yığılca Bekirler Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin Türkoğlu

12 Şubat 2024

Necmiye Türkoğlu’nun Eşi, Fatma Kasım, Nuri Türkoğlu’nun Ağabeyi, Fatma Aydın, Hayriye Aydoğan, İsmail, Orhan Ve Hüseyin Türkoğlu’nun Babaları, Fatma, Nurcan Türkoğlu, Hasan Aydın Ve Bayram Aydoğan’ın Kayınpederleri, Hüseyin Türkoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çayılrı Köyü Yeni Mahalle Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Kabatepe

11 Şubat 2024

Erdemirden Emekli Ahmet Kabatepe’nin Oğlu, Gazeteci Sinan Kabatepe’nin Ağabeyi, Rabia, Elif Ve Zehra’nın Babaları, Bagiye Kabatepe’nin Eşi, Alaplı Esnaflarından Boksör Mehmet Kabatepe Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Tepeköy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ayşe Özkan

11 Şubat 2024

Merhum Abdullah Ve Arif Özkan’ın Anneleri, Nuray Sancar, Mustafa, Mert, Ayşemine, Merhum Ahmet Özkan’ın Babaanneleri, Merhum Mustafa Özkan’ın Eşi, Ayşe Özkan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına İskenperpaşa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazım Akbulut

11 Şubat 2024

Sücüllü Köyü Sakinlerinden Asiye Akbulut’un Eşi, Niyazi Akbulut Ve Ramiz Akbulut’un Kardeşleri, Yüksel, Yücel Ve Abdullah Akbulut’un Babaları, Asımoğlu Hacı Nazım Akbulut Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Sücüllü Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Sücüllü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İbrahim Bozkurt

11 Şubat 2024

Dışçeşme Sakinlerinden Ümit Bozkurt, Semra Çetin, Yaşare Bozkurt, Ayşe Büyüksarık Ve Gülten Yıldırım’ın Babaları, Fazlı Büyüksarık Ve Sabri Çetin’in Kayınpederi, Merhume Nazmiye Bozkurt’un Eşi, İbrahim Bozkurt Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hasan Candan

10 Şubat 2024

Üçköy Köyü Eşrafından Merhum Bekir Ve Merhume Emine Candan’ın Oğlu, Sezai, İzzet, Ali, Muharrem, Havva, Yaşariye’nin Babaları, İsmail, Bekir, Yakup, Hava, Halime Ve Ramazan’ın Abileri, Selçuk Ve Sibel Candan’ın Dedeleri, Cemile Candan’ın Eşi, T.T.K’dan Emekli Hasan Candan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Üçköy Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Cafer Malhatun

10 Şubat 2024

Zindancılar Köyü Eşrafından İsmail Malhatun Ve Nazmiye Malhatun’un Oğulları, Şevkiye Çelik, Emine Doğan, Şehime Malhatun, Filiz Akçakaya, Hatice Doğan Ve Ayten Ayçiçek’in Babaları, Yavuz Doğan, Şaban Akçakaya, Metin Çelik’in Kayınpederi, Cafer Malhatun Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Zindancılar Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Turan Karakız

10 Şubat 2024

Salih Ve Emine Karakız’ın Oğlu, Fatma Karakız’ın Eşi, Türkan Ve Tekin’in Ağabeyleri, Turan Karakız Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kavucaktaş Köyünde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nigar Kömürcü

08 Şubat 2024

Merhum Bekir Karakum Ve Ayşe Karakum’un Kızları, Merhum İsmail Karakum, Ömer Karakum, Merhume Sevgi Aktaş, Şükran Yener Ve Saliha Özkük’ün Ablaları, Ayşe Kaya, Serpil Kaya Ve Erol Kömürcü’nün Anneleri, Doğukan Kaya, Ebru Kaya Topaloğlu, Candaş Ve İlkan Kaya’nın Anneanneleri, Tuğçe Kömürcü’nün Babaannesi, Bağlık Mahallesi Eşrafından Ahmet Kömürcü’nün Eşi, Nigar Kömürcü Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Azamet Ekmekçioğlu

08 Şubat 2024

Erdemirden Emekli Merhum Gülmemet Ekmekçioğlu’nun Eşi, Orhan, Nezaket, Ayşe, Cemil, Mehmet, Suat, Hatice, Fuat Ve Zeynep’in Anneleri, Nazan, Suzan, Nilgün, Nuran, Zeynep Ece, Soner Ve Barış’ın Kayınvalideleri, Orhun, Tuğba, Emre, Alper, Ela, Pamir, Atlas Ve Duru Deniz’in Babaanneleri, Ayşe Duygu, Onur, Anıl Kerem Ve Bilge Metin’in Anneanneleri, Azamet Ekmekçioğlu Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kadıtarlası Çarmıklı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Naciye Yıldız

08 Şubat 2024

Hacı Vasıf Yıldız’ın Eşi, Hasan, Şahin Ve Bayram Yıldız’ın Anneleri, Ahmet Yıldız Ve Sıracettin Yıldız’ın Yengeleri, Naciye Yıldız Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kırmacı Hacı Ali Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Salih Karakaya

07 Şubat 2024

Mehri Karakayanın Eşi, Ceyhan, Atakan Karakaya’nın Ve Kıymet Saydamın Babaları, Murat, Fuat, Ertan Karakaya’nın Amcaları Karakavuz Köyünden Salih Karakaya Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bu Gün Karakavuz Köyü Cem Evinde Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

Mehmet Ali Öztürk

07 Şubat 2024

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Rukiye Kızmaz,Ayşe Şentürk,Zeynep Öztürk,Merhum Halil İbrahim Öztürk Ve Merhum Ali Osman Öztürk'ün Abileri,Mehmet Ali Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemil Arslan

07 Şubat 2024

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden Sadettin Arslan,Hasan Arslan Ve Celalettin Arlan'ın Kardeşi,Cemil Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Güllük Köyünde Toprağa Verilecektir.

Safiye Öztürk

07 Şubat 2024

Ruşanlar Köyünden Merhum Kazım Öztürk'ün Eşi,Aahmet Öztürk'ün Annesi,Safiye Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ruşanlar Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa Erlat

06 Şubat 2024

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Ayhan, İbrahim Ve Erhan Ayaz’ın Enişteleri, Arzu, Aysun, Seval, Serpil, Elif, Canan Ve Merhum Ferhat Erlat’ın Babaları, Gülten Erlat’ın Eşi Erdemirden Emekli Mustafa Erlat Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Gülüç Merkez Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir

Selahattin Atalay

06 Şubat 2024

Cemaller Köyü, Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hatice Atalay’ın Eşi, Muhammet, Mustafa, Ahmet, Hüseyin, Murat Ve Nazile Atalay’ın Babaları, Merhum Mehmet Atalay, Merhum Necati Atalay Ve Merhume Emine Acar’ın Kardeşleri, Selahattin Atalay Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bakımevi Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muazzez Uzuner

06 Şubat 2024

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Şadan Uzuner, Sabri Uzuner, Nilgün Uzuner’in Anneleri, Mert, Anıl, Dilara Uzuner’in Babaanneleri, Mehmet Özer’in Ablası, Merhum Bahriyeli Mehmet Özer’in Kızı, Merhum Cemal Uzuner’in Eşi, Muazzez Uzuner Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma Özbirinci

06 Şubat 2024

Merhum Hacı Hafız Süleyman Özbirinci’nin Gelini, Merhum Hüseyin Özbirinci’nin Eşi, Türkan Bektaş, Ayşe Yılmaz, Nurettin Özbirinci Ve Şirin Ereğli Gazetesi Sahibi Zübeyde Erel’in Anneleri, Yazı İşleri Müdürü Şafak Erel’in Kayınvalidesi, Fatma Özbirinci Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İsmail Çivici

06 Şubat 2024

Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından, Çivicioğlu Hasbey Otomotiv Nakliyat Ortaklarından İbrahim Çivici, Halil Çivici, Harun Çivici, Hüsamettin Çivici’nin Kardeşleri, Ali Çivici Ve Yılmaz Çivici’nin Babaları, Aziz, Erol, Mehmet, Murat Ve Muhsin Çivici’nin Amcaları, İsmail Çivici Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasbeyler Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Melek İslam

05 Şubat 2024

Kandilli Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Hasan Ve Hüseyin İslam’ın Anneleri, Melek İslam Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali Asaf Erdoğan

05 Şubat 2024

Bağlık Mahallesi, Hatip Sokak Sakinlerinden Belediyemiz Fen İşleri Personeli Resul Erdoğan Ve Ayşe Erdoğan’ın Oğlu, Süleyman Erdoğan Ve Ayşe Erdoğan’ın Torunları, Mustafa Köse Ve Zeliha Köse’nin Torunları, Kadir, Hüseyin, Cemal, Celal Ve Yusuf Erdoğan’ın Yeğenleri, Ali Asaf Erdoğan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Seda Karaca

05 Şubat 2024

Esen Polat Ve Elif Polat’ın Kızları, İsmail Karaca Ve Nazmiye Karaca’nın Gelinleri, Utku Karaca’nın Eşi, Yusuf Ali Karaca’nın Annesi, Murat Polat, Ezgi Ermiş Ve Eda Güney’in Kardeşleri, Seda Karaca Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Safa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Saime Şen

05 Şubat 2024

Merhum Hüseyin Karabıyık Ve Merhume Sevim Karabıyık’ın Kızları, Hasan Şen’in Eşi, Tolga Şen Ve Gülşah Dilekoğlu’nun Anneleri, Ercüment Dilekoğlu Ve Elvan Şen’in Kayınvalideleri, Hasan Toygar Şen, Hiranur Şen’in Babaanneleri,  Tuana Dileoğlu Ve Canberk Dilekoğlu’nun Anneanneleri, Saime Şen Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet Akyüz

04 Şubat 2024

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Ve Merhume Gülfidan Akyüz Ün Oğlu,Merhum Ahmet Ve Merhume Kübra Akyüz Ün Torunu,Ekrem Ve Hikmet Akyüz Ün Kardeşi ,Ali,Kerem,Özgenur,Kübra İle Melike Akyüz Ün Amcaları,Murat Ve Adem Akyüz Ünyeğenleri Ahmet Akyüz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Bölücek Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ekrem Morcu

04 Şubat 2024

Dedeler Köyü Eski Muhtrı Eski Sendikacımehmet Morcunun Oğlu,Türkan Morcu,Kadir Morcu Ve Tülay Dilaverin Kardeşi,Meriç,Mehmet Can İle Yağız Morcunun Babaları, Ekrem Morcu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Önce Dedeler Köyünde Toprağa Verilecektir.

Arif Perçin

02 Şubat 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Emre Ve Fatih Perçinin Babaları, Melahat Perçinin Eşi Arif Perçin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Safa Camisi Mezarlığında Toprağa Verilecektir. 

Fahrettin Telli

02 Şubat 2024

Ketenciler Köyü Kahyalar Mahallesi Sakinlerinden Kdz.Bölge Komutanlığı Personeli Fehmi Telli'nin Babası,Kayacan Berber Vedat Kayacan,Kayacan Çeyiz Ferhat Kayacan'ın Dedeleri,Tellioğlu Sami Telli'nin Amcası,Fahrettin Telli Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Ketenciler Köyü Kahyalar Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kadir Eliaçık

02 Şubat 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Müjgan Eliaçık’ın Eşi, Volkan Eliaçık,Sinem Eliaçık,Arzu Uğurer Ve Esra Selvi’nin Babaları, Kadir Eliaçık Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Yeşiltepe Camiinde Kılınacak Cuma Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hakime Negüzel

02 Şubat 2024

Merhum Cemalettin Negüzel İle Muhammet Negüzel, Bilge Garipoğlu, Nermin Karaçöp'ün Anneleri, Şafak, Ufuk, İbrahim, Sevim, Serdar, Erdal Negüzel'in Babaneleri,  Yeşim, Bünyamin, Simge Ve Yiğit'in Annaneleri Hakime Negüzel Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ortaköy Köyünde Kılınacak Cuma Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fevziye Saner

01 Şubat 2024

Yücel,Tuncer Ve Osman Sadi Saner’in Anneleri, Teoman Saner,Burcu Saner Ve Evrim Atasoy Saner’in Babaanneleri, İnci Saner Ve Günay Saner’in Kayınvalidesi,Elektrik Kurumu İşletmesinden Emekli Maden Mühendisi Merhum İbrahim Saner’in Eşi Fevziye Saner Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Şevket Çakır

01 Şubat 2024

Merhume Hava Çakır Ve Ayşe Çakır’ın Eşi, Merhum Nevzat Çakır,Nejdet Çakır,Bülent Çakır,Nezahat Panço Ve Sabahat Yalçın’ın Babaları,Cevat Çakır,İbrahim Çakır,Mustafa Çakır,Sevim Türkoğlu,Gülüzar Uçar İle Merhume Melek Taşdelen’in Ağabeyleri Şevket Çakır Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Gülüç Belde  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları