Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Şubat 2022 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Emine DANIŞMAZ

03 Şubat 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Hakkı Danışmaz’ın Eşi; Asiye, Aydın, Ayten Ve Rahime Danışmaz’ın Anneleri; Çiğdem , Sinem, Tuğba Ve Keremcan Danışmaz’ın Anneanneleri; Emine, Hakkı Emre Ve Muhammed Emin’in Babaanneleri; Mehmet,Hüseyin,Ömer, Seyfi ,Hatice, Müzeyyen Ve Zehra Danışmaz’ın Ablaları;  Ömer Ve Bekir Danışmaz’ın Kayınvalideleri Ve Yengeleri Emine DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Hasan ULUDAĞ

03 Şubat 2022

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Emine Uludağ’ın Eşi; Fatma Mumcu, Mehmet Uludağ, Ahmet Uludağ Ve Mustafa  Uludağ’ın Babaları Hasan ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Sevim ÇİMENOĞLU

03 Şubat 2022

Ereğli Eşrafından ; Hüseyin Ve Atike Özden’in Kızları; Merhum Orhan Çimenoğlu’nun Eşi; Nuri Ve Sedef Çimenoğlu’nun Anneleri; Berker Ve Elif Çimenoğlu’nun Babaanneleri; Sezai Çimenoğlu, Dr. Nevzat Çimenoğlu, Prof.Dr. Hüseyin Çimenoğlu Ve Nihal Akın’ın Yengeleri; Sevim ÇİMENOĞLU Vefat Etmiştir.

Döndü YILMAZ

03 Şubat 2022

Çayırlı Köyü Eşrafından ; Merhum Şaban Yılmaz’ın Eşi; Cevdet Yılmaz ,Emine Mısırlı ,Murat Yılmaz , Devlet Hastanesi Doktorlarından Mehmet Yılmaz Ve Ahmet Yılmaz’ın Anneleri; İlçemiz Esnaflarından Hakan Ve Serkan Mısırlı’nın Anneanneleri; İlker Yılmaz’ın Babaanneleri Döndü YILMAZ Vefat Etmiştir.

Altun ÖZDEMİR

01 Şubat 2022

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Necati Özdemir’in Eşi; Şaziye, İmran, Rukiye,Neriman Ve Emekli Postacı Ali Özdemir’in Anneleri Altun ÖZDEMİR  Vefat Etmiştir.

Neriman AYYILDIZ

01 Şubat 2022

Eki Armutcuk Müessesesi Eski Kandilli Büro Şefi Hayrettin Ayyıldız’ın Eşi; Hakan , Keriman Ve Kamuran Ayyıldız’ın Anneleri; Ecem Ayyıldız Erbağ’ın Babaannesi, Zeynep Müftüoğlu’nun Anneannesi Eki‘Den Emekli Neriman AYYILDIZ Vefat Etmiştir.

Önder ÇETİN

02 Şubat 2022

Çaylıoğlu Hacı Osmanlar  Köyü Eşrafından; Enver Çetin’in Oğlu  Almanyalı Önder ÇETİN Vefat Etmiştir.

Kamil ATLI

02 Şubat 2022

Balıkesir Eşrafından Ve Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nurhan Atlı’nın Eşi; Vildan Sart, Özlem Atlı Ve Bülent Atlı’nın Babaları; Hale Atlı Ve Ayhan Sart’ın Kayınpederleri ; Tolga ,Deniz Ve Aras’ın Dedeleri Kamil ATLI Vefat Etmiştir.

Ali ARSLAN

02 Şubat 2022

Kandilli Eşrafından; Hatice Arslan’ın Eşi; Gülay,Hülya Ve Nuray ‘In Babaları; Çağkan Akın, Tuğkan Akın Ve Sena Türksever’in Dedeleri; Kandilli T.T.K.’Dan Emekli Ali ARSLAN Vefat Etmiştir.

Fatma ZEYBEK

03 Şubat 2022

Kırmacı Mahallesi Eşrafından; Merhum İsmail Zeybek’in Eşi; Merhum Mustafa Zeybek, Ali Fuat Zeybek Ve Kadriye Ateş’in Anneleri; Sevim Zeybek Ve Gazi Recep Ateş’in Kayınvalideleri; Atakan Zeybek, Ve Özkan Zeybek’in Babaanneleri; Ertan Ateş’in Anneannesi Fatma ZEYBEK Vefat Etmiştir.

Hüsnü SÖNMEZ

03 Şubat 2022

Kestaneci Mahallesi Eşrafından; Hafize Sönmez’in Eşi; Funda Şahinoğlu Ve Volkan Sönmez’in Babaları; Kazım Şahinoğlu Ve Burcu Sönmez’in Kayınpederleri; Cenker Yener Şahinoğlu İle Tağberk Ve Beren Sönmez’in Dedeleri Hüsnü SÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Hasan ÖZSOY

04 Şubat 2022

Çaylıoğlu Güllük Köyü Çubuklu Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Yusuf Özsoy Ve Merhume Emine Özsoy’un Oğulları; Ramazan, Mehmet, Mustafa Ve Cemal Özsoy’un Kardeşleri; Hanife Özsoy’un Eşi; Erol Özsoy’un Babası Hasan ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Sevim EREN

04 Şubat 2022

Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden; Ereğli Eşrafından Merhum İbrahim Kanburoğlu Ve Merhume Zülfiye Kanburoğlu’nun Kızları; Eski Futbolcu Ve Antrönör Erol Eren’in Eşi; Gizem Eren Şahin’in Annesi ,Gürsoy Şahin’in Kayınvalidesi; Gökçe Şahin’in Anneannesi ; Arif Tuzcuoğlu’nun Baldızı Sevim EREN Vefat Etmiştir.

Yaşar GÖKALP

04 Şubat 2022

Ereğli Eşrafından Merhum Derviş Orhan Gökalp’in Eşi; İhsan Gökalp Ve Merhume Semra Çalışkan’ın Anneleri; Orhan Ve Oya Gökalp’in Babanneleri; Fatih Çalışkan’ın Anneannesi; Hüseyin Yazgan, Nazmiye Çuhan, Merhum Baki Yazgan, Merhume Nazire Karadeniz’in Kardeşleri; İlhami Özay, Neşe Ergunsu İle  Çetin,Mehmet,Ertan Ve Orhanlar Mahallesi Muhtarı Özkan Gökalp’in Yengeleri Yaşar GÖKALP Vefat Etmiştir.

Bahriye ÖNAL

04 Şubat 2022

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden ; İbrahim Önal’ın Eşi; Merhum Cemalettin  Önal ,Saniye Önal, Ayşegül Hırçın Ve Onur Hırçın’ın Anneleri;  Merhum İbrahim Önal,Özgür Önal İle Fatma Ozan Ve Okan Hırçın’ın Eyceleri Bahriye ÖNAL Vefat Etmiştir.

Mehmet YALÇIN

04 Şubat 2022

Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Türkan  Yalçın’ın Eşi; Emrah, Akın Ve Vural Yalçın’ın Babaları; Çetin Taş,Yılmaz Taş,Nurgül Taş Ve Yadigar Kılıç’ın Kardeşleri Erdemirden Emekli Kıbrıs Gazisi Mehmet YALÇIN Vefat Etmiştir.

Hatice DENİZHAN

05 Şubat 2022

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Nazım Denizhan’ın Eşi,Murat Denizhan’ın Annesi,Yaşare Denizhan’ın Kayınvalidesi,İrem Denizhan’ın Babaannesi,Hatice DENİZHAN Vefat Etmiştir.

Nazire ÖZDEMİR

05 Şubat 2022

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Fuat Özdemir,Gülten Özdemir Ve Celalettin Özdemir’in Anneleri, Orhan Atik,Gökhan Atik İle Oğuzhan Atik’in Anneanneleri, Nihat Özdemir,Paşa Özdemir,Alparslan Özdemir,Esma Özdemir,Hüdai Özdemir Ve Etem Özdemir’in Yengeleri,Merhum Ali Özdemir’in Eşi Nazire ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Huriye UYMAZ

05 Şubat 2022

Semra Akın,Ayten Kayacan,Aysel Kabataş Ve Ayşe Ünal’ın Anneleri,Merhum Saim Akın,Merhum Eyüp Kayacan,Merhum Sezer Kabataş Ve Erhan Ünal’ın Kayınvalidesi,Tuğrul,Selnur,Fisun,Aysun,Serkan,Serhat Ve Eray Ünal’ın Anneanneleri,Tafa Uymaz’ın Babaannesi,Nursel Uymaz’ın Kayınvalidesi,İbrahim Kızı Merhum Mehmet Uymaz’ın Eşi,Huriye UYMAZ Vefat Etmiştir.

Kadir GÜNAYDIN

05 Şubat 2022

Merhum Hasan Günaydın, Merhume Saniye Günaydın’ın Oğlu, Kadriye Günaydın’ın Eşi,Korhan Günaydın Ve Çiler Hırçın’ın Babaları,Volkan Hırçın’ın Kayınpederi,Yılmaz Günaydın,Sevim Sert Ve Sevgi Günaydın’ın Kardeşleri,Duru Hırçın,Ege Günaydın Ve Doğa Günaydın’ın Dedeleri,Erdemirden Emekli Kadir GÜNAYDIN Vefat Etmiştir.

Cafer ÜNLÜ

06 Şubat 2022

İskenderli Köyü Eşrafından Tuncer Ünlü, Kenan Ünlü, Nejla Ünlü Ve Hülya Yazıcıoğlu’nun Babaları,Aydan Ünlü’nün Kayınpederi,Şevval,Agah Yazıcıoğlu,Buse,Şenol,Kaan Ünlü,Miray Yeşildağ Ve Belediyemiz Personellerinden  Çağrı Ünlü’nün Dedeleri,Kozlu Cumhuriyet İlkokulu Emekli Müdürlerinden  Cafer ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

Kamile ALTIN

06 Şubat 2022

Pazaryeri Eski Esnaflarından Merhum Geredeli Kazım Altın’ın Eşi,Merhum Muharrem Altın’ın Annesi,Halil Altın,Fadime Öztürk Ve Sevim Şen’in Anneleri, Avukat Ali Altın’ın Babaannesi Kamile ALTIN Vefat Etmiştir.

Yalçın ALPARSLAN

07 Şubat 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Müzeyyen Alparslan’ın Eşi; Hasan Alparslan Ve Funda Koyuncu’nun Babaları; Deniz Efe Alparslan Ve Dicle Koyuncu’nun Dedeleri; Tahsin Alparslan’ın Amcası; Metin, Yüksel, Yücel Ve Mehmet Saraçoğlu’nun Enişteleri; Erdemirden Emekli Yalçın ALPARSLAN Vefat Etmiştir.

Metin KARABULUT

07 Şubat 2022

Çaylıoğlu Beldesi Eşrafından; Merhum Muharrem Karabulut Ve Merhume Sevim Karabulut’un Oğulları; Halil Karabulut Ve Çetin Gülerin Yeğenleri; Mete Karabulut, Ayşegül Karabulut Ve Merhume Havagül Akkanat’ın Kardeşleri; Murat,Nesrin ,Tuğçe Ve Koray’ın Dayıları Metin KARABULUT Vefat Etmiştir.

Mefküre DEMİROĞLU

07 Şubat 2022

Çarşımız Esnaflarından Merhum Bolkepçe İbrahim Ve Merhume Havva Altıntaş’ın Kızları; Merhume Aysel Hırçın, Merhum Yüksel Altıntaş İle Ayşe, Ayfer Ve Ayla’nın Ablaları; Belediyemizden Emekli Merhum Yıldıary Demiroğlu’nun Eşi; Emel Kuru İle Mehmet Ve Murat Demiroğlu’nun Anneleri; Oktay Demiroğlu Ve Eczacı Güler Demiroğlu’nun Yengeleri;  Merhum Uğur Kuru İle Nezahat Ve Nazife Demiroğlu’nun Kayınvalideleri; Umut Yüksel Kuru Ve Utku Kuru’nun Anneanneleri; Mert, Ece, Hatice Ve Yıldıray Demiroğlu’nun Babanneleri;          Hacı Mefküre DEMİROĞLU Vefat Etmiştir.

Ahmet ASLAN

07 Şubat 2022

Cemaller Köyü Ahmetli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Ve Merhume Ayşe Aslan’ın Oğulları; Fadime Aslan’ın Eşi;  Erdoğan Arslan’ın Babası; Ali Aslan’ın Kardeşi; Ercan Ve Ersin Aslan’ın Amcaları ; Ttk’dan  Emekli Ahmet ASLAN  Vefat Etmiştir.

Hüseyin BASAN

08 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Sahibe Basan’ın Eşi; Zeki Basan Ve Hasan Basan’ın Ağabeyleri; Neslihan Akman Ve Adnan Akman’ın Babaları; Remzi Basan’ın Bacanağı;  Erdemir Otobakımdan Emekli Hüseyin BASAN Vefat Etmiştir.

Durmuş YİĞİT

09 Şubat 2022

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden; Suat Ve Aydın Yiğit’in Babaları; Aytaç Yiğit,Aykut Yiğit,Serpil Taşkın,Mehmet İnal Ve Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışanlarından Emrah İnal’ın Dedeleri Durmuş YİĞİT Vefat Etmiştir.

Bahriye ERÇİN

09 Şubat 2022

Sarıkokmaz Mah.Karga Sokak Sakinlerinden; Merhum Durdu Erçin’în Eşi; Hayrettin Erçin, Naile Sakin Ve Recep Erçin’in Anneleri Bahriye ERÇİN Vefat Etmiştir.

Ayhan ERGİN

09 Şubat 2022

Şehrimiz Esnaflarından Merhum Ahmet Ergin Ve Merhume Altun Ergin’in Oğulları; Sevim Ergin ‘İn Eşi;  Anıl Ergin, Ahmet Ergin Ve Şule Civak’ın Babaları; Şenol Civak, Hatice Ergin Ve Nilüfer Ergin’in Kayınpederleri; Vedat Saka Ve Onur Saka’nın Enişteleri; Şehrimiz Eski Esnaflarından Altın Kasap’ın Sahibi Ayhan ERGİN Vefat Etmiştir.

Cemal AĞRALI

09 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Prof. M. Aksoy Cad. Sakinlerinden; Merhume Emine Ağralı’nın Eşi; Yücel Ağralı, Yavuz Ağralı, Mehmet Ağralı Ve Cemil Ağralı Ve Zeynep Arslan’ın  Babaları; Halk Otobüsü Esnaflarından Hacı Cemal AĞRALI Vefat Etmiştir.

Fahri SARIKAYA

10 Şubat 2022

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Fahrettin ,Tekin, Metin, Hayrettin, Nizam   Ve Merhume Nuran Sarıkaya İle Nilay Ve Sonay’ın Babaları;Orhan Sarıkaya’nın Kayınpederi; Gökçeler Belediyesi İlk Başkanı Fahri SARIKAYA Vefat Etmiştir.

Kibar AYDEMİR

10 Şubat 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Rasim ,Kirman Yurdagül Ve  Cengiz Aydemir’in Babaları; Salih Aydemir’in Kayınpederi Kibar AYDEMİR  Vefat Etmiştir.

Kezban MUMCU

10 Şubat 2022

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Mumcu’nun Eşi;  Zeki Mumcu, Şaban Mumcu Ve Nazmiye Mumcu’nun Anneleri; Hasan Karakaya, Ve Merhum Şaban Mumcu’nun Kayınvalideleri; Hakan Mumcu Ve Hüseyin Mumcu’nun Babaanneleri; Oktay Karakaya’nın Anneannesi Kezban MUMCU Vefat Etmiştir.

Hüseyin YAZICI

11 Şubat 2022

Alaplı Büyüktekke Köyü Eşrafından ; Merhum Şevki Ve Melek Yazıcı’nın Oğulları; Ereğli Tüccarlarından Merhum Şeref Yazıcı, Celal Yazıcı Ve  Müzeyyen Yıldız’ın Kardeşleri; Meral Yazıcı’nın Eşi; Onur,Uğur Ve Anıl Yazıcı’nın Babaları; Sinan, Sermet, Servet, Serhat, Filiz, Ahsen Ve Emre Yazıcı İle Murat Ve Mert Çetinkaya’nın Amcaları; Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli İnşaat Yüksek Mühendisi Hüseyin YAZICI Vefat Etmiştir.

Ahmet TANDOĞAN

11 Şubat 2022

İlker Tandoğan Ve Elif Semiz’in Babaları; Mhp İl Başkan Yardımcısı Atilla Tarık Semiz’in Kayınpederi ; Belediyemiz Eski Meclis Üyelerinden Ahmet TANDOĞAN Vefat Etmiştir.

Satı ÜNAL

11 Şubat 2022

Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; Nurten Ünal’ın Eşi;  İsmail Ünal Ve Gülbahar Yeniçeri’nin Babaları; Selim Yeniçeri Ve Özge Ünal’ın Kayınpederleri; Avukat Mehmet Ünal Ve Nedim Ünal’ın Amcaları; Balıkçı Muzaffer Dikbaş’ın Bacanağı; Ayten Dikbaş,Güler Dikbaş,Gülten Koç Ve Adnan Koç’un Enişteleri; Ecrin, Ömer, İlyas Ve Kudret’in Dedeleri; Belediyemizden Emekli Satı ÜNAL Vefat Etmiştir.

Rasim KARGACI

11 Şubat 2022

Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak Sakinlerinden ; Fatma Kargacı’nın Eşi; Bedia Karakaş, Hasan Kargacı,Sevgi Uğurlu,Sevim Pulat Ve Zehra Güngör’ün Babaları; Berber Seyfettin Uğurlu Ve Hüseyin Karakaş’ın Kayınpederleri; Ömer Ali Uğurlu’nun Dedesi Rasim KARGACI Vefat Etmiştir.

Recep ÇALIŞKAN

12 Şubat 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Ercan, Yaşar, Ertuğrul Ve Sadiye Çalışkan’ın Babaları, Hava Çalışkan’ın Eşi, T.T.K’dan Emekli Recep ÇALIŞKAN Vefat Etmiştir.

Toprak Yağız SEVER

12 Şubat 2022

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Fehmi Ve Zihniye Sever’in Torunu, Hüseyin Ve Bahriye Sever’in Oğlu, Toprak Yağız SEVER Vefat Etmiştir.

Atilla ÖZTÜRK

12 Şubat 2022

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Sevil Öztürk’ün Eşi, Büşra, Buse, Berin Öztürk’ün Babaları, Pakize Sulu’nun Kardeşi, Vergi Dairesinden Emekli Timur Sulu’nun Kayınbiraderi, Ezgi Sulu’nun Dayısı, Alaplı Eski Esnaflarından Ahmet Akın’ın Damadı, Semih Akın’ın Eniştesi, Erdemirden Emekli Atilla ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Suat ÖZAT

12 Şubat 2022

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Günay Özat’ın Eşi, Necdet, Fizun Ve Şükrü Özat’ın Babaları, Hatice Erçetin’in Kayınpederi, Can Polat Erçetin’in Dedesi, Erdemirden Emekli Suat ÖZAT Vefat Etmiştir.

Muharrem ÖZAYDIN

12 Şubat 2022

 Ereğli Eşrafından Merhum Muhittin Özaydın Ve Merhume Nuran Özaydın’ın Oğlu, Hayriye, Cemile, Mustafa, Huriye, Durmuş, Hatice, Emine Ve Ayşe Özaydın’ın Kardeşleri, Burcu Ve Alper Özaydın’ın Babaları, Hacer Özaydın’ın Eşi, Ereğli Beyaz Eşya Beko Bayii Ortaklarından Muharrem ÖZAYDIN Vefat Etmiştir.

Faik KABAKÇI

12 Şubat 2022

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Peruze Kabakçı’nın Eşi, Necati Kabakçı, Engin Kabakçı, Birgül Çelik, Şengül Tuna’nın Babaları, Merhume Mecidiye Çelik, Mecbure Çelik, Saniye Aksel, Refik Kabakçı Ve Efrail Kabakçı’nın Kardeşleri, T.T.K’dan Emekli Faik KABAKÇI Vefat Etmiştir.

Feyran Emine DEMİRCAN

12 Şubat 2022

Ketenciler Köyü Merkez Mahallesi Sakinlerinden, Cemal, Cengiz Ve Kemal Demircan’ın Anneleri, Hakan Demircan’ın Babaannesi, Katip İlyas Demircan’ın Eşi, Feyran Emine DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

İbrahim KARATAŞ

12 Şubat 2022

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Nezahat Karataş’ın Eşi, Zuhal, Neriman Ve Meryem’in Babaları, Ahmet Ve Ümit’in Kayınpederi, Merhum Salim Karataş’ın Oğlu, Belediyemizden Emekli İbrahim KARATAŞ Vefat Etmiştir.

İmdat ÜLKER

12 Şubat 2022

Belenyeni Mahalle Sakinlerinden Hümmet Ve İlat Ülker’in Ağabeyi, Nejdet, Mihraç, Durukan Ve Gürkan Ülker’in Babaları, Elvan Ülker’in Eşi, Zabit Ve Nusret Ülker’in Amcaları, Atif İnan’ın Kayınpederi, İmdat ÜLKER Vefat Etmiştir.

Emine Esma AYDIN

13 Şubat 2022

Bağlık Mahallesi, Hatip Sokak Sakinlerinden Türk Ticaret Bankasından Emekli Merhum Saim Aydın’ın Eşi, Merhum Halil Aydın, Safiye Bozacıoğlu, Nermin Donat, Zeynep Genç’in Anneleri, Tülay Aydın, Şerafettin Bozacıoğlu, Belediye Personeli Nevzat Donat İle Halk Bankasından Emekli Rıfat Genç’in Kayınvalidesi, Tamer, Şeref, Oka, Erkan, Yasin Ve Nazlı’nın Anneanneleri, Tolga İle Tülin’in Babaannesi, Emine Esma AYDIN Vefat Etmiştir.

Sultan YÜKSEL

13 Şubat 2022

Kışla Mahallesi, 1 Nolu Okul Sokak Sakinlerinden Salih Yılmaz Ve Hanife Yılmaz’ın Kızları, Refika Aydın, Vedat Yüksel, Fevzi Yüksel, Vasfi Yüksel, Hamdi Yüksel Ve Engin Yüksel’in Anneleri, Mehmet Aydın’ın Kayınvalidesi, Halid Yüksel’in Eşi, Sultan YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Mehmet KIZIL

14 Şubat 2022

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Kızıl’ın Oğlu; Murat Kızıl Ve İlker Kızıl’ın Ağabeyleri; Şöför Esnaflarından Mitat Mehmet KIZIL Vefatetmiştir.

Şerife KARAARSLAN

14 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Karaarslan‘In Eşi; Fatma Karaarslan Ve Yaşare Ölmez’in  Anneleri; Seyfi Karaarslan’ın Kayınvalidesi; Mustafa, Fatma, Bülent, Esin Karaarslan, Erkan Dursun, Fatih Ölmez Ve Hülya Uluk’un Anneanneleri; Emre, Burak, Busenur, Oğuz, Kerem Ve Yağmur Karaarslan’ın Büyükanneleri Şerife KARAARSLAN Vefat Etmiştir.

Miyaser ÖZMEN

14 Şubat 2022

Yazıören Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Özmen’in Eşi; Hüseyin, İsmail, Cemile Ve  Hayriye’nin Anneleri; Tuncay,Cafer  Ve Semih’in Babaanneleri Miyaser ÖZMEN Vefat Etmiştir.

Hatice İNCE

14 Şubat 2022

Bağlık Mahallesi İsmail Mazlumcu Sokak Sakinlerinden; Bilim Sanat Merkezi Matematik Öğretmeni Mustafa Kemal İnce’nin Annesi; 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu Müzik Öğretmeni Başak İnce’nin Kayınvalidesi Hatice İNCE Vefat Emiştir.

Nazım DENİZHAN

14 Şubat 2022

Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatice Denizhan’ın Eşi; Murat Denizhan’ın Babası ; Yaşare Denizhan’ın Kayınpederi; İrem Denizhan’ın Dedesi Nazım DENİZHAN Vefat Etmiştir.

Neziye ARSLAN

15 Şubat 2022

Akarca Mahallesi Dikili Caddesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Ve Merhume Emine Koç’un Kızları; Merhum Kürt Seyfi Arslan’ın Eşi; Erdinç Arslan,Yaşar Arslan,Bayram Arslan,Neslihan Yiğit Ve Emine Arslan’ın Anneleri; Merhum Guguk, Nazmiye , İrfan, Sebahat Ve Şehri’nin Kardeşleri Neziye ARSLAN Vefat Etmiştir.

Fatma BIÇAKÇI

16 Şubat 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Eski Güven Taksi Şöförlerinden Merhum Yılmaz Bıçakçı’nın Eşi; Merhum Hasan Tahsin Bıçakçı, Nazlı Topçu, Bayram Bıçakçı, Mahir Bıçakçı Ve Emine Orhan’ın Anneleri; Selim Topçu,Zeynep Bıçakçı, Ayten Bıçakçı Ve Ömer Orhan ‘In Kayınvalideleri;Sercan ,Müge Ve Begüm’ün Anneanneleri; Berkan,Batın Ve Yaren’in Babaanneleri; Fatma BIÇAKÇI Vefat Etmiştir.

Mehmet ŞEN

16 Şubat 2022

Balı Mahallesi Gökme Sakinlerinden; Merhum Mehmet Şen Ve Huriye Şen’in Oğulları; Mustafa, Celal, Kemalettin Ve Yalçın Şen’in Kardeşleri;  Nuran Geniş’in Ağabeyi ; Sevgi Şen’in Eşi;  Şahan Ve Elif Şen’in Babaları Mehmet ŞEN Vefat Etmiştir.

Şaban EROĞLU

16 Şubat 2022

Külah Köyü Sakinlerinden Şaziye Eroğlu’nun Eşi;  Ersis Bilgisayar Tuncay Eroğlu’nun Babası; Şerife Eroğlu’nun Kayınpederi; Muhammet Ve Esma Eroğlu’nun Dedeleri Şaban EROĞLU Vefat Etmiştir.

Arslan ÇAKMAKOĞLU

16 Şubat 2022

Ereğli Eşrafından ; Merhum Hüseyin Ve Reyhan Çakmakoğlu’nun Oğulları; Merhum Muhittin Odabaş’ın Damadı; Merhum İsmail Çakmakoğlu, Fadime Solukçu, Havva Oral, Sevim Baştan Ve Nevin Güven’in Kardeşleri; Emine Çakmakoğlu’nun Eşi; Arma İnşaat Sahibi Ufuk Çakmakoğlu,Reyhan Erek, Ve Ece Çakmakoğlu’nun Babaları;  Kerem Enes Çakmakoğlu’nun Dedesi Arslan ÇAKMAKOĞLU Vefat Etmiştir.

Havva YILDIZ

17 Şubat 2022

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Hüseyin Yıldız, Hakkı Yıldız  Ve Kdz.Ereğli Trabzonlular Derneği Başkanı Tevfik Yıldız ‘In Anneleri Havva YILDIZ Vefat Etmiştir.

Hanife KILIÇ

17 Şubat 2022

A Sofular Köyü Sakinlerinden; Kadir Kılıç’ın Eşi; Bedir Kılıç, Bekir Kılıç,Hacer Uyan Ve Safiye Aslan’ın Anneleri; Kadir,Nazmiye,Necmiye,Ekrem  Ve Mustafa Kılıç’ın Babaanneleri Hanife KILIÇ Vefat Etmiştir.

Kazım AVCI

17 Şubat 2022

Ardahan Posof Eşrafından; Ali Avcı, Hikmet Avcı ,Erdemirden Emekli Erdal Avcı Ve Yahya Avcı’nın Babaları; Sedat, Yavuz, Menekşe Ve Avukat Mesut Avcı’nın Dedeleri Kazım AVCI Vefat Etmiştir.

Saniye EROĞUL

17 Şubat 2022

Murat, Mehmet, Bahattin, Mustafa, Erdal, Sebahattin, Filiz Ve Nurten Gül’ün Anneleri; Merhum İsmet, Fettah, Kazım, Ahmet İle Ramazan Gül’ün Ablaları; Merhum Celal Eroğul’un Eşi  Saniye EROĞUL Vefat Etmiştir.

Melek Nur KARAGÖL

18 Şubat 2022

Ortacami Eşrafından; Merhume Emine Nuran Cinali Ve  İlçemiz Eski Muhasebecilerinden Merhum Mustafa Cinali’nin Kızları; Neval Acur’un Ablası; Erdemirden Emekli Recep Karagöl’ün Eşi; Burcu Ve Fazıl Ayan,Ahmet Karagöl, Tuğba Ve Nihat Bezek  İle  Ahsen Karagöl’ün Anneleri; Alperen Ayan,Melek Zeynep Ayan,Eymen  Bezek,Erva Bezek Ve Aden Bezek’in Anneanneleri Melek Nur KARAGÖL Vefat Etmiştir.

Durmuş YILMAZ

18 Şubat 2022

Işıklı Köyü Eşrafından  Ve Bağlık Mahallesi Hacı Eşref Çıkmaz Sokak Sakinlerinden; Merhume Cevahir Yılmaz’ın Eşi; Ziya Yılmaz, Vehbi Yılmaz Ve Fatma Yılmaz’ın Babaları; Ersin Yılmaz Ve Fatma Yılmaz ‘In Kayınpederleri; Murat Yılmaz, Emrah Yılmaz, Emirhan Yılmaz, Uğur Yılmaz, Sena Yılmaz Ve Kerem Yılmaz’ın Dedeleri ; Erdemirden Emekli Durmuş YILMAZ Vefat Etmiştir.

Muzaffer KAYACAN

18 Şubat 2022

Osmanlar Köyü Sakinlerinden; Veli Oğlu Muzaffer KAYACAN Vefat Etmiştir.

Refik BARGU

18 Şubat 2022

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Behice Bargu’nun Eşi; Salih Bargu , Nimet Gürbüz  Ve  Nergis Ateş’in Babaları; Ömer Bargu ,Can Ateş Ve Ayşen Bargu’nun Dedeleri Refik BARGU Vefat Etmiştir.

Nurettin KORKUT

19 Şubat 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Sanayi Esnaflarından Bahattin, Muhittin, Ergün, Yılmaz, Erol , Şenol Ve Arzu Korkut’un Ağabeyleri ;İlker,Onur,Cem,Eren,Semih Veşerife’nin Amcaları  Sanayi Esnaflarından Nurettin KORKUT Vefat Etmiştir.

Semiha KESİM

19 Şubat 2022

Ereğli Eşrafından ; Merhum Ahmet Kesim’in Eşi; Yılmaz Deniz’in Kardeşi; Özden Altunbaş,Özcan Kesim Ve Hatice Konyalıgil’in Anneleri; Esra Akın,Ersan Altunbaş Ve Demokan Konyalıgil’in Anneanneleri; Ahmet Kesim’in Babaannesi Hacı Semiha KESİM Vefat Etmiştir.

Ali YALÇIN

19 Şubat 2022

Trabzon Maçka Eşrafından ; Merhum Arslan Yalçın Ve Merhume Ayşe Yalçın’ın Oğulları; Hasan,Hüseyin,Yakup,Fatma,Emine, Hatice Ve Havva ‘Nın Kardeşleri; Ayşe Yalçın’ın Eşi;  Selim, Yavuz Ve Güleser Yalçın’ın Babaları; Ali Ve Necip Yalçın’ın Kuzenleri Ali YALÇIN Vefat Etmiştir.

İbrahim AYDIN

21 Şubat 2022

Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Merhum Rasim Aydın Ve Merhume Emine Aydın’ın Oğulları; Şaban, Ahmet, Mustafa Ve Ramazan Aydın’ın Kardeşleri;  Ayşe Aydın’ın Eşi; Rasim Aydın Ve İlknur Okumuş’un Babaları; Ramazan Okumuş Ve Ayşe Aydın’ın Kayınpederleri Ttk’dan Armutcuk Güvenlikten Emekli   İbrahim AYDIN Vefat Etmiştir.

Gülizar AKÇAY

23 Şubat 2022

Güldere Mahallesi Yumurtaş Sokak Sakinlerinden; İdris, Huri, Hüseyin Ve Kepez Mahmutpaşa Camii Emekli İmamı İbrahim Çakmakoğlu’nun Ablaları; Seydullah Akçay’ın Eşi; Sevgi, Işık, Sevil, Savaş Ve Barış Akçay’ın Anneleri; Abdi Karagöz’ün Dünürü; Esengül Akçay Ve Koray Yıldız’ın Kayınvalidesi Gülizar AKÇAY Vefat Etmiştir.

İsmail KÜÇÜKTAŞ

23 Şubat 2022

Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi Sakinlerinden; Meral Küçüktaş’ın Eşi; Turgay Küçüktaş Ve Tolga Küçüktaş’ın Babaları; Reyhan Küçüktaş’ın Kayınpederi; İrem Ve Kerem Küçüktaş’ın Dedeleri; Erdemir Bilgiişlem Müdürlüğünden Emekli İsmail KÜÇÜKTAŞ Vefat Etmiştir.

Hülya GÜLŞEN

23 Şubat 2022

Orhanlar Mahallesi Tokmaklar Sokak Sakinlerinden; Merhume Semiha Özkan Ve İsmet Özkan’ın Kızları; Asel Ve Aleyna  Gülşen’in Anneleri; Kuaför Güngör’ün Eşi Hülya GÜLŞEN Vefat Etmiştir.

Tacettin BOZ

23 Şubat 2022

Kars Eşrafından; Nuran Boz’un Eşi;Fatih Boz, Nihal Bay Ve Belediyemiz Çalışanlarından Haluk Boz’un Babaları; Fatma, Nimet, Hacer, Cebrail Ve Ziya Boz’un Ağabeyleri; Ergün, Erkan, Özkan Ve Belediyemiz Çalışanlarından Özcan Ulkar’ın Enişteleri Tacettin BOZ Vefat Etmiştir.

Abbas KARAKUŞ

24 Şubat 2022

Çaylıoğlu Ortaköy Eşrafından; Hüseyin Karakuş Ve Eyüp Karakuş’un Kardeşleri; Fahriye Karakuş’un Eşi; Vural ,Şenol, Erol, Hakkı Ve İsmail Karakuş İle Gülçin Saraç’ın Babaları; Ferudun Saraç’ınkayınpederi; Maden Emeklisi Abbas KARAKUŞ Vefat Etmiştir.

Necla GÜLCE

24 Şubat 2022

Müftü Mahallesi Yazar İlhami Soysal Caddesi Sakinlerinden;  Merhum İbrahim Ve Merhume Naciye Tutar’ın Kızları; T.T.K.’Dan Emekli Merhum Basri Gülce’nin Eşi; Emine, Adem Ve Selahattin Gülce’nin Anneleri Necla GÜLCE Vefat Etmiştir.

Emin ÜNVER

25 Şubat 2022

Ereğli Kadıtarlası Sakinlerinden; Hafize Ünver’in Eşi; Erdemirden Emekli Şükran Akdeniz, Belediyemiz Eski Personellerinden Hülya Ünver Ve Cüneyt Ünver’in Babaları; Erdemirden Emekli Cahit Akdeniz’in Kayınpederi; Burçak Akdeniz, İrem Akdeniz, Doğacan Ünver ,Umut Ünver Ve Nehir Pamuklar’ın Dedeleri; Kdz.Ereğli Lisesi Emekli Tarih Öğretmeni Emin ÜNVER Vefat Etmiştir.

Ömer GÖKER

25 Şubat 2022

Hamzafakıhlı Mahallesi Ebetaşı Sokak Sakinlerinden; Merhum Muharrem  Ve Merhume Elmas Göker’in Oğulları; Merhum Osman, Merhum Arif Ve  Merhum Tacettin Göker’in Kardeşleri; Ayten Ve Zeliha’nın Ağabeyleri; Emine Göker’in Eşi; Yelda, Selda Ve Selcan’ın Babaları; Adem Demircan, Eşref Bozkurt, Ve Adem Abra’nın Kayınpederleri Ankaralı Ömer GÖKER Vefat Etmiştir.

Nebahat SAYDAM

25 Şubat 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Günebakan Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Saydam’ın Eşi; Ferhat, Fikret Ve Figen Saydam’ın Anneleri; Burak Halatçı’nın Anneannesi; Cemresu, Boray, Batın Ve Efecan Saydam’ın Babaanneleri Nebahat SAYDAM Vefat Etmiştir.

Sevgi FINDIKÇI

25 Şubat 2022

Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Makbule Akın  Ve Merhum Ali Akın’ın Kızları; Eskı Bozhane Balıkçılarından Merhum Muharrem Akın  Ve Merhume Emine Akın’ın Kardeşleri; Uğur Aslan’ın Annesi; Sevgi FINDIKÇI Vefat Etmiştir.

Nezahat AKDENİZ

25 Şubat 2022

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Belediyemizden Emekli Merhum Bilge Akdeniz’in Eşi; Deniz Oktay, Ediz Akdeniz Ve Filiz Akdeniz’in Anneleri; Sedat Oktay Ve Nursel Akdeniz’in Kayınvalideleri; Samet Engin, Onur Ve Gurur Oktay’ın Anneanneleri; Büşra Şentürk  Ve Buğra Akdeniz’in Babanneleri Nezahat AKDENİZ Vefat Etmiştir.

Hatice OKTAY

26 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Mahmutpaşa Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Oktay’ın Eşi, Merhum Zeki Ve Zekiye Oktay’ın Anneleri, Makbule Katı’nın Annesi, Mehmet Demirci Ve Merhum Ahmet Demirci’nin Ablası,Hatice OKTAY Vefat Etmiştir.

Recep YAĞIZ

26 Şubat 2022

Cemaller Köyü Sakinlerinden  Emine Yağız’ın Eşi, Ayşe Adıyaman’ın Kardeşi, Yaşar Yağız’ın Babası,Meryem Aker Ve Müzeyyen Aker’in Babaları,Mustafa Aker Ve Bayram Aker’in Kayınpederi,Cemaller Köyü Sakinlerinden Recep YAĞIZ Vefat Etmiştir.

Pakize YAPAR

26 Şubat 2022

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden  Eski Esnaflardan Konyalı Merhum Yusuf Yapar’ın Eşi Ünsal, Süleyman, Merhume Nursel,Fadime,Canan Ve Emsal’in Anneleri, Aktaş Eski Okul Müdürü İzzet Şahin,Mehmet Asar,Ahmet Yaşar Ve Fatih Alagöz’ün Kayınvalideleri Pakize YAPAR Vefat Etmiştir.

Bayram KÖSE

26 Şubat 2022

Güldere Mahallesi Yumurtaş Sokak Sakinlerinden Pazaryeri Esnaflarından Muhammet,Recep,Ali,Adem,Fadime,Ayşe Ve Emine Köse’nin Babaları,Remzi,Osman Ve Merhum Hasan Köse’nin Abileri,Fatma Köse’nin Eşi Erdemirden Emekli Bayram KÖSE Vefat Etmiştir.

İbrahim GÜVEN

26 Şubat 2022

Süleymanlar Mahallesi Özlem Yuva Sakinlerinden, Merhum Kadir Güven,Mehmet Güven Ve Nezahat Çevik’in Babaları, Atıl Çevik,Ece Çevik,Seçkin Güven,Sezer Güven,Aslı Güven Ve Akın Güven’in Dedeleri,Merhume Ersen Güven’in Eşi,Eski Şoförler Odası Başkanı İbrahim GÜVEN Vefat Etmiştir.

Hacı Bahadır GÖKTAŞ

27 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Miktat Güngör Caddesi Sakinlerinden Cevdet,İsmet Ve Kerem Göktaş’ın Babaları,Ahmet Göktaş Ve Barış Güngör’ün Dedeleri,Merhume Gülgez Göktaş’ın Eşi,Hacı Bahadır GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.

Sait İLKER

28 Şubat 2022

Merhum Hakkı İlker Ve Merhume Gülsüm İlker’in Oğulları, Hakkı Ve Efe İlker’in Babaları, Yaşar Günol,Nahit İlker Ve Nazife Çalışkan’ın Kardeşleri,Belediyemiz Çalışanlarından Aysun Çalışkan’ın Dayısı,Erdemirden Emekli Sait İLKER Vefat Etmiştir.  

Halime TOPÇU

28 Şubat 2022

Akarca Mahallesi Pestilci Sokak Sakinlerinden Elif Topçu’nun Annesi,Sevim Kaman Ve Sündüz Aktaş’ın Kardeşleri,Emin Topçu’nun Eşi,Halime TOPÇU Vefat Etmiştir.

Cemil ULUDAĞ

28 Şubat 2022

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Merhume Yaşar Uludağ’ın Eşi; Şerafettin, Hakime, Döndü, Hasan Ve Müzeyyen Uludağ’ın Babaları; Durmuş Karadeniz, Abdullah Bayram, Mehmet Altıay, Güner Uludağ Ve Aliye Uludağ’ın Kayınpederleri Cemil ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Tahsin KARARSLAN

28 Şubat 2022

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Sabahat Karaarslan’ın Eşi; Karaarslan İnşaat Sahibi Eyüp Karaarslan, Mükerrem Düz, Filiz Özhan, Selda Karaarslan  Ve Belediyemiz Personellerinden  Neriman Ağlar’ın Babaları; Belediyemiz Personellerinden Hüseyin Ağlar, Sadettin Özhan, Mukaddes Karaarslan Ve Merhum Şaban Düz’ün Kayınpederleri; Belediye Meclis Üyelerinden  Emrah Kararaslan, Emre Karaarslan, Tahsin Düz, Sibel Argun,Koray, Muzaffer Ve Mert Özhan İle Buse Ağlar Ve Naz Ağlar’ın Dedeleri; Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan’ın  Amcası Hacı Tahsin KARARSLAN  Vefat Etmiştir.

Altun ALTAY

28 Şubat 2022

İhsan Altay  Ve Fevzi Altay’ın Anneleri; Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu’nun Ve Sanayi Esnaflarından Selahattin Gül’ün Kayınvalideleri; Sanayi Esnaflarından Metin Gül’ün Teyzesi Merhum Reşat Altay’ın Eşi Altun ALTAY Vefat Etmiştir.

Raif AYYILDIZ

28 Şubat 2022

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Kahveci Necmi Ayyıldız’ın Babası Raif AYYILDIZ Vefat Etmiştir.

Şaban AR

28 Şubat 2022

Elmatepe Mahallesi Demirçelik Bayır Sokak Sakinlerinden; Caner Ar Ve Betül Ar’ın Babaları; Rahim Ar ,Ülviye Ar İle Hamide Ar’ın Kardeşleri; Zahide Ar’ın Eşi Şaban AR Vefat Etmiştir.

Orhan ÇELİK

28 Şubat 2022

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Çelik Ve Merhume Neriman Çelik’in Oğulları; Nurcan Çelik’in Eşi; Cihan Çelik’in Babası; Sevinç Çelik’in Kayınpederi; Tuana, Yağmur, Mustafa Ve Burak Çelik’in Dedeleri; Kaportacı Seyfi Usta’nın Eniştesi Orhan ÇELİK Vefat Etmiştir.

Mehmet AKMAN

28 Şubat 2022

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İbrahim Akman Ve Merhume Şerife Akman’ın Oğulları; Merhume Nefiye Akman’ın Eşi; Hacer Demirtaş, Havagül Canbaz, Fikriye Demirtaş, İbrahim Akman Ve Muzaffer Akman’ın Babaları Mehmet AKMAN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları